Wix pret Weebly

Izvēloties vietnes veidotāju, ir viegli nokļūt visās iespējās. Divas no šobrīd populārākajām iespējām ir Wix un Weebly.

Kad runa ir par labākajiem vietņu veidotājiem, ir mainīga kvalitātes un lietošanas ērtuma skala. Vienā galā jums ir vismazāk pielāgojamie vietņu veidotāji, kurus ir ārkārtīgi viegli izmantot. Otrā galā jums ir vispiemērotākie vietņu veidotāji, kurus ir visgrūtāk izmantot.

Skala sniedz priecīgu vēsti. Mēroga tālākais gals ar vislielāko pielāgošanu un vislielākajām grūtībām joprojām ir salīdzinoši viegli lietojams.

Pat priecīgāka vēsts nāk no skalas otras puses. Visvienkāršāk lietojamie vietņu veidotāji ir tik vienkārši lietojami, ka mazāk kā trīsdesmit minūšu laikā jums var būt lieliska tīmekļa vietne, ja jūs patiešām vēlaties.

Tas ir tāpat kā būvēt vienu dienu.

Izlemt, kurš vietnes veidotājs ir personīgs lēmums. Par laimi, tas ir personīgs lēmums, kuru mēs varam jums palīdzēt pieņemt. Apbruņojies ar visu informāciju, ko mēs varam sniegt, jūs varēsit droši izvēlēties starp Wix un Weebly.

TLDR;

Mēs iesakām Wix, ņemot vērā programmatūras spēju piedāvāt pielāgošanu viegli lietojamā paketē.

Tas nenozīmē, ka nevajadzētu lietot Weebly. Tas tikai nozīmē, ka Wix mēs biežāk iesakām. Weebly joprojām kalpo mērķim.

Weebly joprojām vajadzētu būt uz galda kā iespēju cerīgiem vietņu īpašniekiem.

Būdams visvienkāršākais vietņu veidotājs, kas joprojām spēj izveidot estētiski tīkamu vietni, Weebly izvirza savu prasību uz tirgus daļas. Wix ir vispiemērotākais vietņu veidotājs, kas šodien pieejams, un var dot jums iespēju veidot skaistus mākslas darbus. Viņi dzīvo divās spektra pusēs.

Ja jūs meklējat bezgalīgu pielāgošanu ar nelielu mācīšanās līkni, Wix ir piemērots jums.

Ja jūs meklējat vienkāršāko vietņu veidotāju, Weebly ir lieliska izvēle.

Konkurenti

Jā, gan Wix, gan Weebly ir vietņu veidotāji. Tas nozīmē, ka viņi ieņem vienu un to pašu kategoriju. Bez tam abiem nav daudz kopīga.

Labi, to paveiktajā grandiozajā shēmā. Viņi abi izmanto vilkšanas un nomešanas funkcionalitāti, lai gala lietotājam būtu iespēja izveidot vietni, neizmantojot nekādu kodēšanu. Vispārējā funkcionalitāte ir līdzīga – jūs varat pievienot tekstu, varat pievienot attēlus, varat ievietot sienas video ar brālēnu. Tās ir lietas, ko dara jebkurš vietņu veidotājs.

Iemesls, kāpēc Wix un Weebly nav daudz kopīga, ir tas, ka Wix ir ļoti pielāgojama un tam ir ātra mācīšanās līkne, un Weebly ir ārkārtīgi viegli lietojams ar ļoti nelielu pielāgojamību.

Wix ir paredzēts personai, kas vēlas izmantot vietņu veidotāju, tāpēc viņiem nav jāuztraucas par mitināšanu un tēmām. Jaudīgās dizaina iespējas dod jums iespēju nofotografēt tukšu audekls un tīmekļa vietnes veidā izveidot mākslas darbu. Wix ir pieejamas veidnes, taču īstā maģija notiek, kad, izmantojot viņu rīkus, jūs varat izveidot tieši to, ko vēlaties izveidot.

Weebly ir pilnīgi pretējs. Tas ir labāks vietņu veidotājs kādam, kam gandrīz nav pieredzes izmantojot jebkura veida programmatūru. Ja jums nav nekādas pārliecības par savām iespējām izveidot vietni – vienkārši izmantojiet Weebly. Jums nekavējoties tiks izveidota vietne, kas pasaulei pateiks jebkuru ziņojumu, kuru vēlaties nokļūt.

Tikai negaidiet, ka daudz ko pielāgojat Weebly. Tāda ir jēga to izmantot – nav jāuztraucas par pielāgošanu.

Wix pārskats

Tīmekļa vietņu veidotāji ir izstrādāti, lai novērstu sarežģījumus tīmekļa vietnes veidošanā. Jautājiet jebkuram tīmekļa izstrādātājam, un viņi jums pateiks, ka vietņu veidotāji ir domāti cilvēkiem, kuriem nav, kā izveidot vietni. Viņi to varētu nozīmēt kā negatīvu, bet es to uztveru kā pozitīvu.

Jums nevar būt ne jausmas, kā reāli izveidot vietni, kas nozīmē kodēšanu un izstrādātāja prasmes, un joprojām veidot vietni. Tas ir diezgan satriecoši.

Mana iecienītākā lieta par Wix ir tā, ka pusi laika jūs varat izveidot labāku vietni nekā tīmekļa izstrādātājs – nejaucoties ar mulsinošām tēmām vai koda rindām. Tas ir milzīgs pozitīvs aspekts.

Jums vajadzētu izmantot Wix, ja vēlaties izmantot vietņu veidotāju, kam ir vilkšanas un nomešanas funkcija, ļaujot jums izveidot vietni tieši tā, kā jūs to attēlojat galvā. Jums būs maza mācīšanās līkne. Lielākā daļa no šīs mācīšanās līknes ņem vērā mēģinājumus izdomāt, kuru funkciju vēlaties izmantot nākamo.

Lielākajai daļai cilvēku, kas vēlas izveidot savu vietni, vajadzētu izmantot Wix. Alternatīvas ir domātas cilvēkiem, kuri nevēlas izveidot kaut ko specifisku, bet vienkārši vēlas ātri izveidot vietni.

Weebly pārskats

Ciktāl tas attiecas uz vietņu veidotājiem, ārpus e-komercijas, mēs patiešām iesakām tikai trīs. Weebly ir viens no tiem trim.

Weebly ir absurdi vienkāršs.

Wix ir tāds pats kā luksusa klases automašīnas vadīšana ar nūjas maiņu. Jums jāiemācās nūju vadīt, un ir daudz ķekarsu funkciju, kuras vēlaties izmantot. Lai to izdomātu, vajadzīgs nedaudz laika.

tenorsWeebly ir kā automašīna no The Flintstones.

Tas ir tik vienkārši un ērti lietojams, ka, veidojot vietni, tas atņem lielāko daļu funkciju, ko daudzi cilvēki vēlētos. Un otrādi, Weebly vienkārši nav ļoti daudz iespēju.

Būtībā tas pats iemesls, kāpēc Weebly ir tik lielisks, ir iemesls, kāpēc tas neatbilst. Jums jāizlemj, kas jums rūp vairāk: vienkāršība vai funkcijas.

Foršā lieta par Weebly ir tā, ka jūs varat godīgi izveidot savu vietni dažu minūšu laikā. Ja jums ir sagatavoti attēli un teksts, jūs nekavējoties nokļūsit celtniecības darbnīcā un izejat no tā.

Lietošanas ērtums

Atgriezīsimies pie tā skalas, kurai mēs pieskārāmies iepriekš.

Weebly ir vietnes veidotājs, kas atrodas skalas vieglajā pusē.

Tas nenozīmē, ka vietņu veidotāji nav vienkāršāki. Tie vienkārši neļauj jums izveidot kaut ko tādu, kas atgādina izskatīgu vietni.

Weebly to ļauj jums izdarīt.

Wix atrodas skalas otrajā pusē. Tas ir visgrūtākais vietņu veidotājs. Tas arī joprojām nav tik grūti lietojams.

Ikviens, kam ir kāda pieredze, izmantojot jebkuras mūsdienu programmatūras lietotāja saskarni, salīdzinoši ātri to pakārtos.

Tas tikai parāda, cik viegli vietņu veidotāji parasti izmanto. Tam ir jēga, jo tieši tāpēc tie tika izveidoti.

Dizains

Dizaina elementi ir divas atsevišķas pasakas.

Wix ir pārāk daudz iespēju.

Un tad vēl citas iespējas …

Šīs iespējas ir patīkamas, jo varat tās vilkt visur, kur vēlaties. Šī problēma rodas, kad jūs satriecat ar milzīgo iespēju daudzumu un nevarat atrast meklēto.

Wix ir, teiksim tā, nedaudz atšķirīgs. Labi, tas ir daudz savādāk. Ar Wix, tas, ko redzat, ir tas, ko jūs saņemat.

Tajā ir viss nepieciešamais – pamati. Ja vēlaties iet garām tam, jums nāksies saskarties ar dažiem jautājumiem. Kā skaidri redzat, to ir ļoti ērti lietot. Jūs vienkārši velciet un nometiet uz iepriekš iestatīta lauka.

Klientu atbalsts

Katram mūsu ieteiktajam vietnes veidotājam ir satriecošs klientu atbalsts.

Wix ir vairāk ievērojams klientu atbalsts, jo programmatūrai ir daudz vairāk, lai jūs atbalstītu.

Ir patiešām grūti pārvērst kaut ko Weebly situācijā, kad jums jāsazinās ar klientu atbalsta dienestu (lai gan es esmu pārliecināts, ka daudzi no jums dusmīgi nepiekritīs maniem komentāriem zemāk!)

Par laimi Weebly ir padziļināta zināšanu bāze, kurā ir visas noderīgās atbildes, kuras jums varētu būt vajadzīgas.

atvērtsAtbalsts pa tālruni notiek tikai parastā darba laikā, bet viņiem ir arī atbalsta biļetes un tiešraides tērzēšana visu diennakti.

Atpakaļ uz Wix … viņu klientu atbalsta komanda ir satriecoša. Galvenais iemesls, kāpēc viņi ir satriecoši, papildus tam, ka viņi atbild uz jūsu jautājumiem, ir tas, ka viņi jau ir atbildējuši uz visiem jūsu jautājumiem.

Tas ir gandrīz tā, it kā katru reizi, palaižot jaunu funkciju, viņi jau izdomātu katru jautājumu, ko jebkurš lietotājs varētu uzdot par to. Viņu zināšanu bāze ir pārsteidzoša, īpaši attiecībā uz to, cik daudz funkciju viņiem ir pieejams.

Emuāri un SEO

Wix un Weebly nodrošina līdzīgas emuāru veidošanas un meklētājprogrammu optimizācijas (SEO) iespējas.

Weebly ir neliela funkcionalitāte ar viņu emuāru ierakstu plānotāju un komentēšanas sistēmu.

Vienīgais dīvainais jautājums par Weebly ir tas, ka jūsu emuārā var būt tikai viens autors. No otras puses, Wix pieļauj emuāru veidošanu ar vairākiem autoriem, taču tam nav ziņu plānotāja..

Weebly dod jums iespēju rediģēt meta aprakstus, tagus un nosaukumus, SEO iespējas pat nedaudz tālāk. Jūs varat arī rediģēt attēla tekstu un vietrāžus URL.

Wix nav tik spējīgs, taču pastāv iespējas pielāgot meta nosaukumus un aprakstus.

Abas iespējas arī dod jums iespēju izmantot dažādus SEO rīkus, kas palīdzēs jūsu vietņu lapām labāk ierindoties.

Cenu noteikšana

Ciktāl tas attiecas uz naudas summu, kas jums jāpavada, lai izmantotu abus datorprogrammas, tie ir diezgan līdzīgi.

Abas iespējas ļauj bez maksas izmantot celtnieku vienkāršāko versiju. Mums patīk uzņēmumi, kas to dara. Varat izmēģināt abus, neuztraucoties par jebkādiem monetāriem ierobežojumiem.

Jūs nesaņemsit domēna vārdu vai nevarēsit piekļūt nevienai no augstākā līmeņa funkcijām. Jūs iegūsit vērtīgu ieskatu par to, kurš vietņu veidotājs jums patīk vairāk.

Weebly un Wix ir vairākas pakāpes, kas ļauj izmantot nepieciešamās funkcijas un dod iespēju jebkurā laikā jaunināt.

vispārējs vs e-komercija

Secinājums

Izmantojiet Weebly, ja vēlaties tīru vienkāršību.

Izmantojiet Wix, ja vēlaties izveidot skaistu vietni, kuru jūs iedomājaties savā galvā.

Tas tiešām ir tik vienkārši. Nepārlieciet šo lēmumu – it īpaši tāpēc, ka varat izmēģināt abas iespējas, kad vien vēlaties.

Vietnes veidotāja izmantošana it kā atvieglo lietas. Veiciet kādu meklēšanu, lai noskaidrotu, kādu vietņu veidotāju vēlaties izmantot, un sāciet veidot savu vietni.

Dienas beigās jebkura no šīm iespējām padarīs jūs par estētiski tīkamu vietni, kas palīdzēs sasniegt savus mērķus.

BUJ

Vai Weebly ir pilnīgi bez maksas?

Weebly ir pilnīgi bezmaksas versija, kurā varat izveidot lielisku vietni. Tomēr jums nebūs sava personalizēta domēna, kas vairumā gadījumu nav ideāls.

Cik maksā Weebly lietošana?

Weebly ir trīs cenu līmeņi. Pieejama bezmaksas versija kopā ar 12 ASV dolāru mēnesī un 15 ASV dolāru mēnesī versiju.

Vai Wix ir labāks par Weebly?

Tas pilnībā ir atkarīgs no tā, ko jūs novērtējat. Ja jūs meklējat vienkāršāko un vieglāko pieeju mājas lapas izveidošanai, tad Wix nav labāks par Weebly. Ja jūs meklējat brīvību un pilnīgu pielāgošanu, tad Wix ir labāks nekā Weebly.

Vai Wix ir labāks par WordPress?

Īsā atbilde ir nē. Ilgāka atbilde ir, ka tā var būt. Ja jūs vēlaties ļoti pielāgot savu vietni bez stabilas mācīšanās līknes, tad Wix ir labāks par WordPress. WordPress ir dziļa niršana tīmekļa vietnes veidošanā, turpretim Wix ir tāda veida kā iegrimšana seklā galā un flirts ar domu ieiet dziļajā galā.

Vai Wix vietne ir patiešām bezmaksas?

Wix ir bezmaksas versija, taču jūsu domēna nosaukumam būs šāds formāts: username.wixsite.com/siteaddress. Lai izmantotu pielāgotu domēnu un atbloķētu daudzas funkcijas, jums būs jāizvēlas apmaksāts plāns.

Kā no Wix iegūt bezmaksas domēna vārdu?

Pēc apmaksāta plāna izvēles ir pieejams bezmaksas domēna nosaukums. Jums joprojām ir jāmaksā par Wix plānu, taču viņi gadu uz gadu ievada domēna vārdu bez maksas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author