Wix vs WordPress – کدام یک برای شما مناسب است (مه 2019)

هنگامی که من برای اولین بار شروع به ساختن وب سایت کردم ، همه HTML بودند. اگر کسی این روزها را به یاد آورد ، می دانید که این استاندارد طلای توسعه وب HTML بود. (اگر آن پیوند را کلیک کردید متأسفیم.)

ما از آن روزها بسیار طولانی شده ایم و اکنون کاربران با یکسری گزینه ها روبرو هستند. سازندگان وب سایت های جدیدی وجود دارند که در همه جای دنیا ظاهر می شوند ، اما سیستم مدیریت محتوا که بیشتر مردم از آن استفاده می کنند WordPress باقی مانده است. امروز می خواهیم این غول را با یک مدعی محبوب دیگر مقایسه کنیم – ویکس.

آرم wix vs wordpress

ما می خواهیم تجربیات خود را با Wix و WordPress به اشتراک بگذاریم ، سپس به شما بینش می دهیم که کدام یک بهتر با نیازهای شما مطابقت دارد. ما میزبان جنبه های مختلف خواهیم بود. بیایید با برخی از آمارها شروع کنیم:

وردپرس تقریباً 1/3 از اینترنت را که امروزه می شناسیم قدرت دارد.

دلیل وردپرس داشتن سهم گسترده ای از اینترنت به این دلیل است که می تواند به شما در ایجاد یک وب سایت شگفت انگیز از خود کمک کند..

حتی اگر وردپرس پادشاه است ، اما کامل نیست. یک منحنی یادگیری بزرگ وجود دارد و استفاده از آن برای مبتدیان دشوار است.

برای افرادی که نمی خواهند هنگام ایجاد وب سایت خود با مشکل زیادی روبرو شوند ، می توانند از یک سازنده وب سایت همه یا یک سیستم مدیریت محتوا مانند Wix استفاده کنند. این امر با استفاده از راحتی و آسایش ارائه می شود.

حتی اگر WordPress در مورد تعداد وب سایت هایی که از آن استفاده می کنند ، چشمگیرترین وضعیت را دارد – Wix بدون اسلحه است. Wix به ایجاد حدود 1٪ از کل وب سایت های اینترنتی امروز کمک کرده است. ممکن است این شماره در کنار وردپرس کم رنگ به نظر برسد اما این حساب را نشان می دهد ده ها وب سایت.

Wix در مقابل وردپرس: Low Low

از WordPress استفاده کنید اگر قصد ساختن یک وب سایت را دارید و آن را به تمام پتانسیل آن می رسانید. میزان گزینه ها و خدمات موجود در وب سایت ساخته شده با وردپرس بسیار حیرت انگیز است.

از Wix استفاده کنید اگر به اهداف اولیه به یک وب سایت احتیاج دارید و نمی خواهید با یک منحنی یادگیری بزرگ سر و کار داشته باشید تا یک وب سایت را به وضعیت و وضعیت خود برساند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که از نرم افزار سازنده آنها بفهمید.

WordPress – هر سفارشی سازی در نوک انگشتان شما

ساختن وب سایت را می توان با پخت و پز استیک مقایسه کرد.

پیش بروید و Google نحوه پختن استیک را به پیش بروید. گزینه های بسیاری وجود دارد. شما می توانید آن را کباب کنید ، می توانید آن را ببندید و در فر بریزید ، می توانید از یک سوسوز ، جهنم استفاده کنید – حتی می توانید آن را مایکروویو کنید.

استیک خود را در مایکروویو نکنید.سفارشی سازی وردپرس

این گزینه ها در ساخت وب سایت با سازندگان مختلف وب سایت وجود دارد. همچنین می توانید برای ساخت وب سایت خود شخصی را استخدام کنید – نوع مانند بیرون رفتن به یک خانه استیک و داشتن آنها به شما یک استیک را به روشی که دوست دارید طبخ کند..

بیایید بگوییم رستوران شما را استیک می کند. در این سناریو آنها از یک فیلم ویدیویی استفاده می کنند و استیک شما را می بینند. این یکی از بهترین روش ها برای پخت و پز استیک و روش اصلی استفاده در اکثر رستوران های پنج ستاره است.

می توانید بیرون بروید و یک سوزن سواری بخرید ، استیک خود را بپزید ، سپس خودتان آن را در یک قابلمه بنوشید. اصولاً ، فرصت درست کردن استیک عالی به توانایی شما بستگی دارد – اما شما همان ابزارهای آشپز در رستوران را دارید. حتی اگر می دانید چه کاری انجام می دهید حتی می توانید یک استیک بهتر از آن سرآشپز درست کنید.

این همان وردپرس است – در ساخت وب سایت از همان ابزارهایی که یک توسعه دهنده وب استفاده می کند استفاده می کند. ممکن است توسعه دهندگان تکنیک های دیگری را ایجاد کنند که وب سایت را بهتر از کاری که شما می توانید انجام دهید – اما با گذشت زمان – می توانید این تکنیک ها را در وردپرس بیاموزید و یک وب سایت عالی ایجاد کنید.

WordPress به شما امکان می دهد با گزینه ها و کمک های بی پایان بهترین وب سایت ممکن را بسازید. می توانید به ارتفاعات SEO برسید ، می توانید از افزونه های بسیار جذاب استفاده کنید که امنیت را کنترل می کنند و می توانید وب سایت خود را به همان اندازه که دوست دارید سفارشی کنید.

Wix – تمام سفارشی سازی ها برای شما انجام شده است

استفاده از Wix در این سناریو نوعی شبیه به استفاده از گریل برای پختن استیک است.

CMS مقایسه 2019

Wix می تواند وب سایت زیبایی ایجاد کند – وب سایت تقریباً کامل. مشکل اینجاست که شما قادر نخواهید بود وب سایت خود را به بالاترین ارتفاعات برسانید. در بسیاری از مواقع ممکن است آن چیزی باشد که به دنبال آن نیستید. توسعه دهندگان وب حرفه ای از Wix استفاده نمی کنند.

Wix یک است سازنده وب سایت که همه چیز را برای شما تنظیم می کند. با یک منحنی یادگیری کوچک ، ساده و آسان برای استفاده است بدون نیاز به صرف پول بیشتر از قیمت برچسب در قالب ها و پشتیبانی عالی.

کباب کردن یک استیک بسیار خوشمزه و سخت است. جایی برای خطا وجود دارد اما احتمالاً حداقل شما می توانید یک استیک خوب درست کنید. این امکان را برای شما فراهم نمی کند که غذای همان استیک را به عنوان یک سوزن سوزی و یک تکنیک عالی سیراب تهیه کنید ، اما اگر یک کباب کننده توانا باشید می توانید یک غذای خوشمزه را تهیه کنید که پاسخگوی نیازهای شما باشد.

طریقه استفاده

سایت های وردپرس 14.7٪ از 100 وب سایت برتر جهان را تشکیل می دهند. لیست شرکتهایی که از WordPress استفاده می کنند را بررسی کنید.

تا آنجا که سازندگان وب سایت یا سیستم های مدیریت محتوا می روند – از وردپرس٪ 52 استفاده می شود. ما سالها از Wix استفاده کرده ایم و بعد از بررسی طولانی ، انتخاب شماره یک ما برای سازندگان وب سایت که راه حلهای “همه در یک” هستند. جای تعجب نیست که از نظر محبوبیت CMS در رتبه دوم وردپرس قرار دارد.

نحوه راه اندازی وب سایت با Wix و WordPress

مراحل استفاده از Wix

 1. قابل اعتماد و متخصص wix.com
 2. ثبت نام کنید و برنامه ای را انتخاب کنید
 3. دامنه خود را بخرید
 4. وب سایت خود را بسازید (نکته: این راهنما را دنبال کنید)

مراحل استفاده از WordPress

 1. میزبان وب خوبی را انتخاب کنید (نکته: بخوانید) نظرات ما در مورد بهترین ارائه دهندگان میزبانی وب)
 2. یک برنامه میزبانی انتخاب کنید
 3. دامنه خود را خریداری یا انتخاب کنید (بستگی به این دارد که آیا این سرویس در هاستینگ گنجانده شده است)
 4. وردپرس را نصب کنید
 5. یک موضوع را انتخاب کنید
 6. یک موضوع رایگان یا یک موضوع پرداخت شده را انتخاب کنید
 7. بیاموزید که چگونه از موضوع جدید خود برای ساخت یک وب سایت استفاده کنید
 8. افزونه ها را برای شخصی سازی وب سایت خود نصب کنید
  • افزونه های رایگان یا پرداخت شده را انتخاب کنید
  • قبل از نصب روی همه گزینه های مختلف تحقیق کنید
 9. با موضوع فعلی گیر کرده و سعی کنید از CSS و HTML یا افزونه استفاده کنید
  • Googling زیادی برای کپی کردن و چسباندن کد (از آنجا که احتمالاً HTML را نمی دانید)

همانطور که می توانید بگویید, استفاده از وردپرس کمی پیچیده تر از استفاده از Wix است. من می توانم چند قدم دیگر برای هر دو قدم بزنم اما این اساساً همان چیزی است که شما هنگام انتخاب هر یک از این گزینه ها به آن وارد می شوید.

در حالی که Wix به وضوح ساده تر است – کارهای بسیاری وجود دارد که نمی توانید هنگام استفاده از WordPress کاری انجام دهید. در Wix ، شما به عملکرد سازنده آن محدود هستید ادغام های Wix ساخته شده در حالی که WordPress برعکس است.

WordPress یک بستر منبع باز است. استفاده و اصلاح برای همه در دسترس است. هر کس در هر زمان می تواند از WordPress استفاده کند تا مضامین یا افزونه های خود را ایجاد کند تا دیگران به صورت رایگان یا در موارد زیادی برای خرید بارگیری کنند.. به همین دلیل است که انجمن وردپرس بسیار انبوه است و به همین دلیل افراد زیادی از وردپرس استفاده می کنند.

چه کسی از کدام استفاده می کند

اگر می خواهید بکشید و بکشید تا ایجاد شود وب سایت کاملاً شخصی سازی شده با پشتیبانی مشتری فوق العاده ، پس باید از Wix استفاده کنید. یک منحنی یادگیری کوچک وجود دارد اما گزینه های موجود در نوک انگشتان شما گسترده است. پس از تسخیر Wix ، این یک ابزار قدرتمند است که به شما امکان می دهد یک بوم خالی را به یک اثر هنری تبدیل کنید و خیلی طول نمی کشد.

Wix برای افرادی است که می خواهند وب سایت ایجاد کنند که منحصر به فرد برای آنها باشد بدون آنکه بخواهید با تمام موارد اضافی که با اجرای یک وب سایت همراه است مقابله کند..

وردپرس برای افرادی است که در ساخت وب سایت جدی هستند. بسیاری از جنبه های رشد و بازاریابی یک وب سایت و وردپرس به شما این امکان را می دهد که از هر جنبه ای از آنها سرآمد باشید.

اگر در مورد وب سایت خود جدی هستید و می خواهید برای یادگیری هر جنبه از آنچه ایجاد می کنید ، استفاده کنید وردپرس را استفاده کنید. امکانات بی پایان است و فرصتی برای ایجاد دقیقاً همان چیزی که شما می خواهید وجود دارد برای گرفتن شما در آنجا است.

مضامین وردپرس در مقابل مضامین Wix

برخلاف تصور بسیاری از مردم – نیازی به دانستن نحوه رمزگذاری برای استفاده از WordPress ندارید. بسیاری از مضامین ها امکاناتی را که Wix با امکان شخصی سازی بیشتر با کد ارائه می دهد ، فراهم می آورد.

شروع کار سایت وردپرس با انتخاب کاربر موضوعی برای استفاده است. مضامین اساساً همان چیزی است که سازنده Wix می باشد. در بعضی موارد می توانید بکشید و رها کنید یا عنصری را برای اضافه کردن به سایت خود انتخاب کنید و سپس می توانید آن را با متن ، تصاویر یا هر نوع دلخواه ویرایش کنید..

وردپرس با تنوع زیادی از مضامین ساخته شده وردپرس همراه است که به شخصی امکان می دهد یک وب سایت اساسی بسازد. مضامین ساده را می توان با کد بالا برد اما قطعاً یک وب سایت بدون استفاده از کد ساخته می شود.

در بالای تم های رایگان تم هایی وجود دارد که می توانید آنها را خریداری کرده و از آنها استفاده کنید که تجربه ساختمانی مشابه Wix را دارند. شرکت هایی وجود دارند که تجربه زیبایی در ساختمان مانند Elegant Themes و Out of Sandbox ایجاد کرده اند.

تم های زیبا یک سازنده ایجاد کرده است که به شما امکان می دهد عناصر خاص را با استفاده از ویژگی های ویرایش آسان بکشید و رها کنید. کارهای زیادی را می توان در ثانیه انجام داد بدون زمان بارگذاری.

فروپاشی-و-تغییر نام-gif

میزان پشتیبانی و چگونگی اطلاع رسانی صرفاً بر اساس کدام مضمون انتخاب می شود. برخی از موضوعات دارای جوامع گسترده ای است که می تواند در استفاده از این موضوع کمک کند ، در حالی که برخی تقریباً کمکی ندارند.

ویکس دارای الگوهای مختلفی است و حتی یک هوش مصنوعی طراحی ساخته است که به شما امکان می دهد در ساخت وب سایت خود یک ستون اصلی داشته باشید.

در صورت تصمیم به استفاده از ADI ، از چه الگویی استفاده می کنید ، وب سایت خود را در سازنده Wix می سازید. این بدان معنی است که شما در مقایسه با بسیاری از مضامین موجود در جهان برای وردپرس گزینه های محدودی دارید. محدود همیشه به معنای معدود نیست. گزینه های Wix در مقایسه با سایر سازندگان وب سایت شگفت آور هستند.

زندگی در داخل اکوسیستم Wix همیشه بد نیست زیرا همیشه می دانید نوع حمایتی را که می خواهید هنگام هرگونه مشکل دریافت کنید.

برنامه نویسی ، جامعه و یافتن راه حل

برای اینکه بتوانید وب سایت دقیقی را که در ذهن شما قرار دارد ایجاد کنید ، لازم است که چگونه کد گذاری کنید. خبر خوب این است شما می توانید 97٪ وب سایت را در ذهن خود ایجاد کنید بدون اینکه یاد بگیرید چگونه کد نویسی کنید. احتمالاً 3٪ در ذهن شما لازم نیست.

انتخاب موضوع صحیح برای نیازهای شما نیاز به کدگذاری دارد. اگر موضوعی را با یک پایگاه کاربر بزرگ انتخاب کنید ، صفحات و صفحات انجمن هایی وجود خواهند داشت که کد آماده کپی و چسباندن در موضوع خود را برای آن یکی از ویژگی های اضافی که می خواهید اضافه کنید.

گاهی اوقات کاری انجام می شود که می خواهید انجام دهید که بدون استفاده از کد غیرممکن به نظر می رسد و بعداً جستجوی سریع Google بعدا می فهمید افزونه ای وجود دارد که عملکرد دقیقی را که می خواهید انجام دهید.

این زیبایی وردپرس است ، جامعه در آنجا برای کمک به شما در انجام هر کاری وجود دارد.

در Wix, شما محدود به آنچه Wix به شما اجازه می دهد انجام دهید. یک جامعه عالی و یک پایگاه دانش شگفت انگیز وجود دارد که می تواند چگونگی انجام کارهایی را که می خواهید انجام دهید انجام دهید. مشکل این است که اگر در پایگاه دانش وجود نداشته باشد راهی برای انجام این کار شما نخواهد بود.

وردپرس در مقابل پشتیبانی Wix

پشتیبانی دانش بنیاننکته جالب در مورد هر دو سیستم عامل این است که در صورت بروز مشکل ، قطعنامه در اینترنت است.

با Wix ، پایه دانش آنها جنبه های نرم افزار خود را پوشش می دهد و هر آنچه شما به آنها کمک می کنید وجود دارد. ویکس همچنین یک تیم پشتیبانی شگفت انگیز دارد. آنها جواب می دهند به سرعت و کمک شما را به شما کمک کند.

از طرف دیگر ، وردپرس با همه مضامین مختلف ، افزونه ها و برنامه های مختلف اشکال زیادی را در اختیار شما قرار می دهد که یافتن اطلاعات کمی سخت تر است. همانطور که قبلاً ذکر شد ، میلیون ها وب سایت در وردپرس اجرا می شوند. میلیون ها نفر در جامعه شگفت انگیز وردپرس مشارکت می کنند.

این منجر به صدها هزار مقاله راهنما در انجمن آنها – به معنای واقعی کلمه – صدها هزار نفر می شود. پیدا کردن آنچه شما به دنبال آن می گردید دشوار است اما نکته خوب این است که آنچه شما نیاز دارید در جایی وجود دارد.

بسیاری از افراد از تلاش برای فهمیدن چگونگی انجام کارهای خاص در وردپرس و استخدام یک برنامه نویس برای تکمیل وب سایت خود برای آنها ، ناراحت می شوند..

برنامه های Wix و افزونه های WordPress

Wix تقریباً 300 برنامه برای استفاده در وب سایت Wix شما ارائه می دهد. این برنامه ها از کمک SEO به تجزیه و تحلیل تا فروش محصولات آمازون متغیر است.

هنگامی که صحبت از برنامه ها می شود ، ویکس موفق شده است مجموعه ای زیبا از ابزارهای اصلی را در اختیار شما قرار دهد که به بسیاری از دارندگان وب سایت کمک می کند تا بازی خود را بهبود بخشند. در مقایسه با وردپرس ، صفحات انتخاب در مقایسه است.

در حالی که 300 به نظر می رسد مانند یک تعداد جامد ، در مقایسه با تعداد بسیار کوچک است 55،000+ افزونه در دسترس کاربران WordPress است. تا زمانی که فردا به گردش خود بپردازیم افزونه های بیشتری در بازار وردپرس وجود دارد. هیچ کس نیازی به دسترسی به بیش از 50،000 افزونه ندارد.

با این حال, افزونه ای برای هر چیزی وجود دارد که احتمالاً می توانید به آن فکر کنید. همه افراد توسط کاربران واقعی مورد بررسی قرار می گیرند اگر مردم در واقع از آنها استفاده می کنند و اطلاعات خوبی را برای تصمیم گیری در اختیار شما قرار می دهند. این کار بسیار دشوار است که سعی کنید آنچه را که شما به دنبال آن می گردید بیابید.

سئو و وبلاگ نویسی

سئو است خوب در Wix. ویژگی های SEO آنها شامل نقشه های اتوماتیک تولید شده و همچنین عناوین صفحه قابل تنظیم و توضیحات متا می باشد. Wix ابزارهای مختلف SEO را ارائه می دهد که می توانند به بهبود سئو کمک کنند. اگر قصد دارید در وبلاگ نویسی و بهینه سازی سئو اقدام کنید ، یا برای شما کار خواهد کرد.

جستجوگرها و وبلاگ نویسیاستفاده كردن وردپرس بلافاصله در هنگام جستجوگرها چندین مزیت را ارائه می دهد. ابزارهای جستجوگرهای ارائه شده توسط Wix در مقایسه با تمام فرصت های افزونه SEO که در وردپرس در دسترس شماست کاملاً کم رنگ است.

بلافاصله ، بدون افزونه یا موضوع اضافه شده ، وردپرس ویژگی های استاندارد فوق العاده ای را ارائه می دهد. WordPress مناسب است نشانه گذاری HTML, سئو دوستانه پیوندهای ثابت, برچسب های عنوان, عناوین, ایجاد محتوای آسان, و تصاویر بهینه شده. تقریباً تمام تم های موجود برای SEO نیز بهینه شده اند و پس از جفت شدن با یک افزونه یا دو ، شما به ارتفاعات SEO خواهید رسید.

Wix برای افرادی که تازه وارد دنیای وب سایت هستند ، وبلاگ نویسی انتخاب مناسبی است. درست مثل اکثر Wix آسان و بی دردسر است. وردپرس برای افرادی است که می خواهند در دنیای وبلاگ نویسی یک شیرجه عمیق را انجام دهند و در مورد سئو چیزهای زیادی یاد بگیرند.

وردپرس در مقابل قیمت گذاری Wix

قیمت گذاری Wix ساده است. رایج ترین گزینه 14 دلار در ماه است که شامل یک دامنه رایگان به مدت یک سال و همچنین برخی موارد خوب است. علاوه بر این ، می توانید مبلغ اضافی را برای آدرس پست الکترونیکی اختصاص داده شده به دامنه خود از طریق Google پرداخت کنید.

برنامه های قیمت گذاری wix

در حالی که قیمت گذاری Wix ساده است ، رفتن به مسیر وردپرس چیزی جز این نیست. خود WordPress کاملاً رایگان است. با این حال ، اولین قدم یافتن یک سرویس میزبانی است که می تواند در قیمت آن متغیر باشد. خدمات میزبانی مورد علاقه ما, SiteGround, برای شروع شما حدود 4 دلار در ماه اجرا می کند.

در بالای یک سرویس میزبانی ، باید تصمیم بگیرید که آیا می خواهید برای یک موضوع و افزونه پرداخت کنید. بسیاری از مضامین به صورت رایگان قابل استفاده هستند اما سایر موارد می توانند صدها دلار قیمت داشته باشند. بهترین تم های دارای امتیاز معمولاً یکبار پرداخت 100-200 دلار است. هنگامی که شما آن را – شما آن را برای زندگی. پلاگین های زیادی نیز وجود دارد که ممکن است هزینه یک بار یا هزینه ماهانه را بپردازند.

بستگی به کاری دارد که می خواهید انجام دهید Wix و WordPress از نظر قیمت نسبتاً قابل مقایسه هستند. بعضی اوقات می توانید پول زیادی صرفه جویی کنید و بعضی وقت ها خودتان را بیشتر هزینه می کنید.

گزینه استخدام یک توسعه دهنده نیز وجود دارد که محدودیت هزینه در آسمان است اما می توان یک وب سایت متوسط ​​با حدود 2،000 دلار ایجاد کرد.

تجارت الکترونیک

WordPress و Wix هر دو گزینه های بسیار خوبی را در سیستم عامل های تجارت الکترونیک ارائه می دهند. بهترین گزینه نیز نیست – Shopify آن تاج را می گیرد – اما هر دو دلایل قانع کننده ای دارند که چرا می توانید از آنها برای فروشگاه تجارت الکترونیک استفاده کنید.

استفاده از وردپرس برای تجارت الکترونیک این مشکل را کمی افزایش می دهد. بسیاری از توسعه دهندگان وب سایت تجارت الکترونیک را در وردپرس راه اندازی کرده اند اما بدیهی است که آنها واقعاً می دانند چه کاری انجام می دهند.

توسعه تجارت الکترونیکی

بهترین راه برای استفاده از وردپرس برای تجارت الکترونیک راه اندازی است WooCommerce. WooCommerce یکی از بهترین افزونه های وردپرس است و در ابتدا کاربرد آن آسان است. هنگام استفاده از WooCommerce چیزهای اضافی دیگری وجود دارد که باید آنها را مانند روش های پرداخت ، مالیات بر فروش و سایر جنبه های کوچک تصادفی از راه اندازی یک فروشگاه تجارت الکترونیک بدانید که بیشتر مردم به آن فکر نمی کنند. Shopify از تمام آن موارد مراقبت می کند.

وردپرس برای انجام همه کارها ساخته شده است تا تجارت الکترونیک به خوبی روی آن کار کند. Wix ساخته شده است که ساختن یک وب سایت زیبا را آسان می کند. با این گفته ، افزودن تجارت الکترونیک در بالای آن تا حدی کار می کند.

Wix اگر کتابخانه محصول کوچکی داشته باشید به خوبی کار می کند. فروش زیر پنج محصول در Wix در واقع بسیار عالی است. وقتی می خواهید خطوط محصول خود را به نمایش بگذارید و یک کتابخانه محصول زیبا بسازید ، این مسائل شروع می شوند. مهمتر از آن جنبه هایی مانند خط مشی بازگشت و ارسال ایمیل وجود دارد که در Shopify بدون درز وجود دارد که در Wix وجود ندارد.

Shopify برای تجارت الکترونیک ساخته شده است ، هر جنبه ای از تنظیمات ، طراحی و ساخت این نرم افزار ساخته شده است تا گزینه های تجارت الکترونیک را در خود جای دهد. افزونه ها و برنامه های Wix خوب هستند اما با آنچه که در فروشگاه Shopify موجود است مقایسه نمی شوند.

نتیجه گیری: Wix یا WordPress?

اگر واقعاً آماده ساختن یک وب سایت هستید – برای شخصی سازی واقعی و بزرگ سازی ، تصمیم گیری آسان است – از وردپرس استفاده کنید. وردپرس با موضوع مناسب دشوار نیست و میزان اطلاعاتی که در جهان برای کمک به آنها وجود دارد بی نهایت است. تا زمانی که کار ساخت وب سایت خود را انجام داده اید ، مانند یک توسعه دهنده وب متخصص احساس خواهید کرد.

اگر علاقه ای به انجام شیرجه رفتن عمیق ندارید Wix بهتر است. شما می خواهید چیزی ساده و کاربردی باشد که کار به پایان برسد.

همچنین همیشه گزینه استخدام یک توسعه دهنده برای ایجاد یک وب سایت برای شما وجود دارد. اگر من در ایجاد و توسعه وب سایت جدی بودم ، تنها دو گزینه استفاده از WordPress برای خود یا استخدام یک توسعه دهنده است. برای ضبط ، آن توسعه دهنده از WordPress استفاده می کند.

سؤالات متداول

کدام سازنده وب سایت بهترین SEO را دارد؟ وردپرس یا Wix?

وردپرس برای افرادی است که می خواهند برای یادگیری همه چیز درباره SEO و Blogging وقت بگذارند. ویژگی ها و تنظیمات و همچنین افزونه های وردپرس باعث می شود SEO روی این سیستم عامل نسبت به سایر پلتفرم ها برتر باشد.

چه مدت طول می کشد تا وب سایت های Wix به صورت زنده ادامه پیدا کنند?

ممکن است 48 ساعت طول بکشد تا وب سایت شما با دامنه شخصی شما ظاهر شود.

هزینه انتشار یک وب سایت Wix چقدر است؟?

یک وب سایت در Wix با این شکل نامگذاری می تواند به صورت رایگان منتشر شود: username.wixsite.com/siteaddress. برای استفاده از یک دامنه سفارشی و باز کردن بسیاری از ویژگی ها ، باید یک نقشه پرداخت را انتخاب کنید. به طور متوسط ​​برنامه های پرداخت شده 14 دلار در ماه است اما می تواند به اندازه 5 دلار در ماه و به اندازه 25 دلار در ماه باشد.

آیا می توانید سایت Wix خود را بعد از انتشار ویرایش کنید?

بله ، می توانید وب سایت Wix خود را بعد از انتشار ویرایش کنید و پس از اتمام تغییرات به صورت زنده ادامه می یابد.

تفاوت بین WordPress.com و WordPress.org چیست?

WordPress.org سکویی است که در یک بستر میزبانی که از قبل برای ایجاد و مدیریت یک وب سایت انتخاب شده است ، خود میزبانی می شود. این نسخه ای است که در این مقاله پوشش داده شده است. WordPress.com مشابه است اما برای شما میزبانی شده است و مانند سهولت در ساخت وب سایت برای سهولت استفاده طراحی شده است.

وردپرس چگونه با Wix متفاوت است?

بزرگترین تفاوت بین Wix و WordPress در این است که Wix یک نرم افزار سازنده وب سایت کشیدن و رها کردن است که تمام جنبه های باطن وب سایت شما را کنترل می کند و وردپرس نرم افزاری مستقل است که شما بر روی سکوی میزبانی که انتخاب کرده اید نصب می کنید. استفاده از Wix در حالی که وردپرس دارای یک منحنی یادگیری است بسیار ساده تر است.

منابع و اعتبارات تصویر:

 • Kingcrescent.com
 • Learnwoo.com
 • ShareGate.com
 • MyVenturePad.com
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author