8 Inspirující návrhy cenových tabulek

Anil Parmar je spoluzakladatelem společnosti Glorywebs, jejímž cílem je pomáhat klientům s responzivními službami pro návrh webových stránek, vývoj webových aplikací, digitální marketing a další. Témata & designy, které vyrábíme, mají společný cíl č. 1: Udržujte to co nejjednodušší pro technické i netechnické geky. Najděte ho na Twitteru @ abparmar99 & pozdravit!

Konstrukce vašich cenových tabulek je jedním z hlavních faktorů, které mohou určovat váš konverzní poměr … příliš složitý, lidé budou zmateni … příliš mnoho možností, lidé budou trpět výběrovým ochrnutím atd. Pomáhá při rozhodování, který styl jít pro, jsem uvedl 8 návrhů níže, které fungují docela dobře imho.

Wufoo

Pokud hledáte barevný design cenových tabulek, který umocní váš web, pak je Wufoo tou nejlepší volbou. Je to powerhouse tvůrce cenových tabulek, který většinou používají velké nadnárodní organizace, především pro jeho snadno použitelné rozhraní a možnosti tvorby cen. Poskytuje celkem 4 možnosti stanovení cen, zatímco jiné weby nabízejí pouze 2 nebo možná tři možnosti.

Existuje cenová varianta, která je zcela pro ty, kdo se zaregistrují, ale postrádá mnoho užitečných funkcí, které Wufoo nabízí zákazníkům.

FreshDesk

Pokud existuje jedna značka, která ví, jak udržet své publikum připojené, je to Freshdesk. Podnikají jako ekonomičtí poskytovatelé již dlouhou dobu, což je činí docela bankovními a důvěryhodnými.

Mají pět možností cen, které sahají od drahých plánů – Všechny cenové tabulky křičí kreativitu. Sloupce jsou v tabulkách uspořádány v pořadí podle hustoty flóry. Les je nejvyšší a klíček nejnižší.

Čtvercový prostor

Ve vizuální reprezentaci není nikdo lepší než Squarespace. Je to ekonomické (nicméně, další barevné šablony stojí více), přichází se 2 možnostmi stanovení ceny a má mnoho barev. Primární pozadí, které získáte pro každou tabulku, bez ohledu na plán, je černé a bílé.

Ačkoli to může znít jednoduše, vypadá to naprosto úžasně, protože tvůrci hráli s kontrastem výjimečně. Je také otevřený přizpůsobení a můžete použít barvy k zvýraznění důležitých aspektů vašeho stolu, což je jistý způsob, jak upoutat pozornost a nakonec i zisky.

Readymag

Pravděpodobně nejjednodušší web na tomto seznamu a také jeden z mála, který má možnost „Vyzkoušejte před nákupem“, což je skvělý přístup k přežití na tomto trhu. Jedinou nevýhodou, s níž se tvůrci potýkají, je to, že uživatelé mají tendenci se držet pouze pro bezplatné předplatné a pak se potulovat.

Atraktivní plány a jednoduché stoly však získaly velmi věrnou základnu fanoušků, která v posledních letech exponenciálně rostla..

Web také nepůsobí klamně, na rozdíl od jiných bezplatných zkušebních webů, které vyžadují údaje o vaší kreditní kartě, aby se připojily na zkušební období zdarma.

MailChimp

MailChimp musí být pro cenové tabulky jedním z nejvíce, ne-li nejvíce, inovativních webů. Je to také jeden z nejosobnějších webů, protože USP hraje na emoce a pocity uživatele. Dosahuje toho pomocí lichotivých jmen a také používá zvířata k reprezentaci svých plánů. Jak se cena zvyšuje, zvířata se zvětšují. Nejlevnější plán představuje jehněčí, následovaný koněm a nejdražší plán představuje slon. Jedinou nevýhodou tohoto webu je, že cena není uvedena na stránce programu.

Plasso

Jak už název napovídá, uspořádá tabulky jako rámečky do prázdných prostorových vzorů. Od okamžiku, kdy navštívíte web, uvidíte dvě políčka, z nichž každá představuje jiný plán. Web je vyroben v čistém a nepřehledném designu. Cílem společnosti Plasso je zjednodušit inteligentní automatizaci všech procesů.

To je strategické, protože je to vynikající způsob, jak upoutat pozornost, a je to také jistý způsob, jak získat zákazníky, protože jejich nejdražší plán stojí za všechny humbuk a stojí za každou penny.

Puls

Tato webová stránka nabízí snadné a informativní ceny, které zahrnují také úplný seznam jejich služeb a podrobností, a patří do kategorie jedinečnosti. Je to jedinečné, protože cenové tabulky jsou sestavovány moderním způsobem. Reprezentované informace jsou stručné a relevantní. Na pozadí také dává opravdu 2017 pohled.

Náměstí

Název společnosti je cena, kterou dostanete. Je čtvercový a přímočarý. Cena, kterou vidíte, je to, co platíte, žádné skryté poplatky, nicméně existuje pouze jedna možnost, ze které si můžete vybrat.

Rozložení je uspořádáno tak, aby neobsahovalo více sloupců, což může být pro zákazníky trochu matoucí. Zde jsou informace rozloženy do 2 jednoduchých konstrukčních prvků.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author