Nejlepší webové stránky zdarma

Kdo je unavený bezplatnými věcmi? Nikdo… pokud ovšem samozřejmě nedáváte najevo svou hlavu a nemyslíte jasně.

Všichni máme rádi věci zdarma. Zdarma tacos, pivo zdarma nebo dokonce tričko zdarma, které se hodí do zásuvky a už nikdy neuvidí denní světlo po zbytek svého přirozeného života. Zdá se, že slovo „zdarma“ vyvolává určitý druh genetické reakce, díky které si můžeme sednout a vzít na vědomí.

Pojďme tedy mluvit o bezplatném webhostingu. Je to dobré jako pivo zdarma nebo špatně padnoucí tričko? Odpověď, jak byste mohli mít podezření, závisí na tom, čeho chcete na svém webu dosáhnout.

Placené služby webhostingu (nebo meilleur hébergement web pro Francouzi mezi námi) určitě mají své místo na světě, ale realita je taková, že ne každý, kdo chce dát něco online, má velké plány napadnout Amazon v přímém elektronickém obchodování. maloobchodní zápas smrti. Někteří z nás mají skromnější úmysly a chtějí jen místo, kde budou provádět e-mailové marketingové kampaně, skládat myšlenky nebo sdílet věci rychle a bez větších potíží..

Pokud vás tato poslední myšlenka popisuje, je to váš šťastný den. Pokračujte ve čtení a objevte naše názory bez blokování na nejlepších bezplatných (a téměř bezplatných) webových hostitelů na trhu právě teď.

Zdarma vs levné základní hostování

Chci jen objasnit něco, s čím se setkávám mnoho lidí, kteří se potýkají s hledáním bezplatného hostingu.

Nenajdete bezplatného hostitele, který vám poskytne bezplatnou adresu URL domény podle vašeho výběru – neexistují.

Například pokud jsem chtěl udělat web o pečení. Neexistují žádné hostingové společnosti, které by vám poskytly mybakingwebsite.com. Důvod je ten, že náklady na hostování DNS a registraci jména stojí peníze.

Místo toho, pokud jde o bezplatný web hosting, můžete jen získat. mybakingwebsite.-
atsomehostingcompany.com

Váš web je vždy ve vlastnictví mateřské společnosti, stejně jako název vaší domény. Nikdy nic nevlastníte a v případě, že se jednoho dne rozhodnete znovu uplatnit svou svobodu – bude vám účtováno hodně.

Proto se tato recenze týká nejlevnějších „téměř bezplatných“ hostingových společností. Viděl jsem mnoho lidí dělat tuto chybu.

Nejedná se o návnadu a změnu, ale o to, abychom se o radu raději podělali hostování stovek webových stránek sami a vidět, jak mnoho lidí získává naprosto beznadějné hostitele.

Hostitelé zdarma nejsou opravdu zdarma, tady je proč …

Hostitelé zdarma mají servery, za které platit, plat zaměstnanců a marketingové cesty, které je třeba udržovat.

Takže by vás mohlo zajímat – jak to dělají?

Když hosting není jejich produkt – stanete se jejich produktem (nebo v tomto případě vaše data).

Tady je, jak oni VLASTNĚ vydělat peníze.

 1. Počkejte na upgrade – nakonec zaplatíte 4-5X za migrační poplatky.
 2. Malware + Spyware – Nevěřte mi, přečtěte si toto.
 3. Prodávají vaše údaje – inzerenti si kupují vaše informace, aby se vám pokusili uvést na trh
 4. Nucená reklama – můžete na svém webu skončit s nějakou šílenou reklamou.
 5. Neprofesionální – pokud jednoho dne chcete změnit svou sbírku kočičích fotografií na profesionální fotoalbum, abyste se dostali do rušného světa profesionální kočičí fotografie, vaše bezplatné doménové jméno nepomůže! ����

5 nejlepších webů „téměř zdarma“

téměř zdarmaZatímco myšlenka 100% bezplatný webhosting stačí k zahájení chvilky ocasu, nezapomínejte na skutečnost, že jejich verze „zdarma“ vám může způsobit vážné omezení úložiště, výkonu a šířky pásma.

… A pokud nezaplatíte za upgrade, pravděpodobně se budete muset vypořádat s rušivými reklamami, které jsou omítnuty po celém webu.

I když je pravda, že si můžete zachovat bezplatný hosting tak dlouho, jak budete chtít, pokud se někdy hodláte více zabývat plnohodnotným webem, budete chtít nakonec upgradovat na robustnější plán, který stojí každý něco trochu Měsíc.

V dnešní době možná budete překvapeni, kolik funkcí a výhod zahrnuje webhosting téměř zdarma k tomu, aby utratili odkudkoli 3 až 10 dolarů měsíčně. Mluvíme o volné doméně, e-mailových účtech, spoustě úložiště a dokonce o funkcích elektronického obchodování.

Zde je pět nejlepších oblíbených téměř bezplatných hostingových společností:

1. Hostinger – prémiový hosting za zvýhodněné ceny

Počínaje rychlostí 0,99 $ / měsíc a šířkou pásma 100 GB

 • Zdarma e-mailový účet
 • Doména zdarma
 • SSL zdarma
 • Šířka pásma 100 GB
 • MySQL databáze
 • Podpora 24/7/365
 • Výkonný ovládací panel

KLADY

 Nepřekonatelná cena za vysokou kvalitu a možnosti kryptoměny za platbu.

NEVÝHODY

Počáteční úroveň umožňuje hostit pouze jeden web.

Pokaždé, když se podíváme na hostinger, průměrná doba provozu a doba načítání se zlepší. Hostinger je skvělá volba pro levné hostování – zejména když právě začínáte. Je těžké předat cenu 0,99 $ za měsíc a upgrade na jejich neomezenou prémiovou možnost vás pouze vrátí zpět 2,15 $ za měsíc.

Jako bonus levného webhostingu má hostinger bezplatný tvůrce webových stránek Zyro. Skládá se ze základních a ne tak základních funkcí. Nejinovativnější je rozhodně Zyro’s Logo Maker. Pokud se chystáte znovu objevit logo své značky, můžete to udělat okamžitě.

Hostinger se stal docela populární možností ve světě hostování. Navzdory tomu jsme byli stále skeptičtí ohledně jejich uváděného výkonu a rozhodli jsme se se podívat. Rok + živé sledování jejich výsledků odhalil některá působivá čísla výkonu.

Pokud byste chtěli vidět naše testy provozuschopnosti a prostojů hostingerů, podívejte se na naši úplnou recenzi hostingerů. 

2. SiteGround: Nejdůvěryhodnější hostitel

Nejrychlejší hostitel za $ 3-4 / měsíc, SSL zdarma, 24/7 podpora

 • Přátelský & Ochotný pomocný personál připraven pomoci 24/7
 • Mrtvé jednoduché nastavení a vynikající spolehlivost od roku 2004
 • Neomezené úložiště a e-mailové účty
 • ZDARMA nákupní košík a stavitel stránek
 • 24/7 podpora, která vám pomůže s čímkoli, co potřebujete

KLADY

 SiteGround je nejzábavnější webový hostitel pro začátečníky. Jejich nepřetržitý podpůrný personál vám může pomoci s čímkoli, na co si vzpomenete. Dokonce pro vás nainstalují celý váš web.

NEVÝHODY

Budete muset zaplatit celý rok dopředu

Díky rozsáhlému seznamu doplňků a technologii pevných serverů by měl být server SiteGround na vašem krátkém seznamu levných a spolehlivých hostitelů. Obzvláště se nám líbí tvůrce webových stránek zdarma a doména, která vám umožní rychlý přístup online za minimální cenu.

Chcete-li zjistit, proč jsme je korunovali číslo jedna, podívejte se na naše Kontrola SiteGround pro podrobný pohled na společnost, jejich cenové úrovně a různé nabídky služeb.

3. Bluehost: hostitel pro začátečníky

Začíná na $ 2,95 / měsíc, bezplatná doména

 • Pověst pro skvělý výkon za nízkou cenu
 • WordPress.org je miluje
 • Šablony ZDARMA a Weebly sitebuilder
 • ZDARMA Cloudflare CDN
 • Získejte ji dnes se 63% slevou (byla 7,99 $ / měsíc)

KLADY

 Extrémně konkurenceschopné ceny za VPS a specializovaný hosting, když jste připraveni podniknout další krok.

NEVÝHODY

Za migraci webu se účtuje 100 USD. Některé společnosti to dělají zdarma.

Bluehost byl na špičce sdíleného hostingového světa nebo v jeho blízkosti po dlouhou dobu zasloužená reputace kvalitní infrastruktury a zákaznické podpory to je vlastně nakloněno pomoci (když jsou online). V našich testech hostingu se společnost Bluehost zařadila na špici s rychlostí a výkonem – vše, co byste očekávali od vůdce v oboru.

4. InMotionHosting

 • ZDARMA webové stránky a cPanel migrace
 • Jednotka SSD pro rychlé načítání webových stránek
 • Neomezené e-mailové účty a šířka pásma
 • ZDARMA bezpečnostní sada s SSL a ochranou proti hackerům
 • ZDARMA Boldgrid stavitel a šablony

KLADY

 Jako jeden z posledních nezávislých operátorů v oboru získáte plnou 90denní záruku vrácení peněz za dokonalý klid.

NEVÝHODY

Plány s nejnižšími náklady zahrnují určitá omezení počtu webů, které můžete hostit, a databází, které můžete vytvořit.

Počítačoví roboti a online podnikatelé milují hostovací plány podnikové třídy InMotion (určitě ano). Zaplatíte zde teensy o něco víc než u lidí s rockovým dnem, ale získáte spoustu hodnoty za nepříliš vysoké náklady.

S více možnostmi datového centra a hardwarem vyšší třídy, vaše zkušenost s InMotion by měla být dobrá.

5. A2 Hosting

 • Bezplatné načítání rychlosti s Cloudflare CDN a SSD
 • 1 klikněte na WordPress a další instalace CMS
 • Neomezené e-mailové adresy, domény a databáze
 • ZDARMA HackScan a další pokročilá bezpečnostní opatření
 • ZDARMA Boldgrid stavitel a šablony

KLADY

 Neomezené všechno díky 99,9% dostupnosti a datovým centrům v USA, Evropě a Singapuru. Doba vrácení peněz nikdy nevyprší.

NEVÝHODY

Chcete-li získat další rychlost serveru, která načítá vaše webové stránky velmi rychle, vyžaduje upgrade plánu na dražší balíčky Turbo nebo Swift.

A2 Hosting se nejen rozhodl předinstalovat hostingové plány, ale rozhodl se přizpůsobit své hardwarové a softwarové konfigurace na míru pro vyšší výkon, rychlost a bezpečnost – za předpokladu, že by zákazníkům nevadilo platit pár pencí za měsíc navíc za kvalitu, která není vždy nalezeno ve sdílených hostitelích.

6. HostPapa

 • Zaručená 99,9% dostupnost a žádná omezení šířky pásma
 • Hostujte neomezené weby WordPress s jedním účtem
 • Podpora 24/7 živým chatem, telefonem nebo e-mailem
 • BEZPLATNÝ tvůrce webu s přetažením
 • Vylepšené zabezpečení, aby váš web nebyl hackerský

KLADY

 Podporuje ekologické obchodní praktiky. HostPapa s potěšením migruje vaše webové stránky CMS z jiného hostitele zdarma.

NEVÝHODY

Podpora pro drobné problémy je skvělá, ale pokud budete potřebovat podrobnější technické znalosti, mohou existovat čekací doby až 72 hodin.

HostPapa je víc než jen burácení a vypalování společného hostování hlubokých slev. Cílem této společnosti je získat zákazníky prostřednictvím jejich levného startovacího plánu a poté prokázat, že se jedná o obchodního partnera s úplnými službami.. HostPapa stále se rozšiřuje více funkcí elektronického obchodu pro klienty zaměřené na podnikatele.

4 nejlepší „zdarma“ weboví hostitelé

volný, uvolnitExistují nějaké skutečně bezplatné webhostingové společnosti?

Jo, jsou.

Hledali jsme internet pro největší hostující třesk, aby nebyly nalezeny žádné peníze. Věřte tomu nebo ne, existují některé legitimní možnosti, z nichž jedna by měla být vhodná pro váš projekt, ať už jste naivní nováček, návrhář webových stránek pro hobby nebo pokročilý vývojář, který potřebuje místo, kde by mohl svou práci skrýt. všechny zvonky a většina píšťal.

7. Wix

 • Vytvořte a publikujte kompletní web bez nákladů
 • ZDARMA doména, pokud se rozhodnete koupit plán
 • Kvalitní šablony drag-and-drop ideální pro každé použití
 • Hluboký a široký archiv článků o znalostech
 • Rozšiřte funkčnost svého webu o spoustu aplikací / pluginů

KLADY

 Těžko porazit, pokud jde o stavitele stránek založených na prohlížeči. Díky novým šablonám a funkcím, které jsou neustále dostupné online, je Wix skvělým místem pro zahájení vaší cesty s webovým designem.

NEVÝHODY

Ačkoli mají impozantní archiv článků, živá podpora téměř neexistuje. S technologickými problémy budete většinou sami.

Tento přední tvůrce webových stránek je tak jednoduché, že si můžete vytvořit účet a během několika minut budovat svůj web – velmi málo minut. Použití samotného stavitele je křivka rychlého učení. V žádném okamžiku nebudete manipulovat s nabídkami, textem, obrázky, posuvníky atd. Není divu, proč jsme si vybrali Wix jako stavitele webových stránek číslo 1 na dnešním trhu.

8. Volúze

 • Robustní sada nástrojů elektronického obchodování pro zásoby, objednávky, platby a přepravu
 • Snadná integrace s eBay, Facebookem a Amazonem
 • Spousta možností pro přijímání plateb – žádné poplatky
 • Vestavěný SEO pomáhá udržet váš obchod ve výsledcích vyhledávání
 • PCI kompatibilní, ale budete si muset koupit certifikát SSL

KLADY

 Pokud je cílem vytvoření profesionálně vyhlížejícího internetového obchodu, Volusion je vážná možnost, jak to udělat.

NEVÝHODY

Mnoho hledaných funkcí elektronického obchodování je k dispozici pouze s hostingovým plánem, za který platíte.

Volusion se specializuje na podnikatele, kteří chtějí stavět a hostit a nakupovat online. I když nejde o nejlevnější variantu, pokud chcete jen vyhodit informační web nebo osobní blog, ti, kteří jsou připraveni skočit do elektronického obchodování, se zaměří na zaměření této společnosti na obchodní stránku věcí.

9. Jeden

 • cPanel dashboard s instalací WordPress jedním kliknutím
 • Neomezené e-mailové účty
 • Podpora nepřetržitého e-mailu a živého chatu
 • Konkurenční sazby za hostingový plán pro upgrade
 • BEZPLATNÝ tvůrce stránek dělá z někoho návrháře

KLADY

 Tvůrce webových stránek je cenově výhodný a má možnost zobrazit náhled webu v počítači i v mobilním zobrazení.

NEVÝHODY

15denní lhůta pro vrácení peněz je trochu lakomá.

Pro extrémně cenově orientovaného spotřebitele, který se dokáže obejít se základním webem bez ozdobných potřeb nebo potřebuje e-mail, který hostuje více než cokoli jiného, ​​obsahuje balíček Starter One doménu, neomezený počet e-mailových účtů a tvůrce webových stránek v ceně 3 $ ročně. Balíčky jsou od této úrovně na vyšší úrovni s plánem povoleným WordPress, který stojí asi 3,50 $ / měsíc.

10. Nakupujte

 • Tvůrce stránek je součástí mnoha bezplatných a prémiových šablon
 • Přeneste svou doménu, zakupte si novou nebo použijte ZDARMA subdoménu shopify
 • Spousta možností elektronického obchodování, kódy slev k dispozici
 • Všechny plány plně hostily s neomezeným vším
 • Přijímejte platby Stripe se snadnou integrací

KLADY

 Jednorázový obchod pro vybudování plně funkčního online trhu.

NEVÝHODY

Výdaje na zpracování plateb se setkáte, pokud zvolíte jinou cestu než vlastní možnost Stripe.

Služba Shopify je známá pro elektronický obchod, takže pokud je tímto směrem, tato webhostingová společnost je zaměřena na to, aby vám pomohla získat internetový obchod a jít s minimem rozruchu. Možnost subdomény Shopify je ideální pro prodejce s malým rozpočtem kteří potřebují vydělat pár babek, než zváží upgradovaný hosting.

5 to nejlepší z ostatních: Další bezplatné weby a stavitelé, které stojí za to sledovat

Chcete-li znovu prohlédnout známé téma – je to lidská povaha hledat nejlepší řešení a nedostane se o nic lepšího než bezplatného. To je důvod, proč webhostingový průmysl tvrdě skočil na myšlenku a běžel s ní, stal se tak zmatený s levnými a levnými možnostmi visícími před spotřebiteli jako nějaký druh neodolatelné návnady, že je těžké je všechny vyřešit.

Je naším úkolem je je vyřešit. To je to, co tady děláme. Někteří hostitelé s hlubokými slevami stojí za to čichat, zatímco jiní jsou naprosto vynikající společnosti a pár z nich byste se nechtěli přiblížit bez tvrdé hůlky, která by s nimi praštila. Toto jsou naše nepřekonané názory založené na jejich testování jeden po druhém.

Bez dalšího nadšeni se vrhneme do našeho seznamu pěti nejlepších hostingových služeb, které se pohodlně nezapadají do prvních dvou kategorií. Říkáme jim to nejlepší ze zbytku.

11. 000Webhost

 • Šířka pásma / úložiště: 100 GB / 1,5 GB
 • Doména: Neomezené, bezplatné subdomény
 • E-mail: 5 účtů
 • Tvůrce webových stránek / Design: 100’s of template

KLADY

 Opravdu bezplatný webhosting s určitými omezeními na šířku pásma a úložiště.

NEVÝHODY

Trochu chybí, pokud jde o zákaznickou a technickou podporu. V závislosti na vaší vlastní úrovni odbornosti to může nebo nemusí být problém.

Od roku 2007 poskytuje bezplatný hosting téměř 14 milionům zákazníků, takže 000Webhost nemusí být na špičce jazyka každého z nás, ale ukázalo se, že je více než schopným hostitelem webu. Tento poskytovatel, který se nejlépe hodí pro malé a střední účty, byl jedním z prvních, který nabízel bezplatné certifikáty SSL, což je praxe, která se stala průmyslovým standardem.

12. x10Hosting

 • Šířka pásma / Úložiště: Neomezeno
 • Doména: 2 doplňky, 1 zaparkované, 2 subdomény
 • eCommerce: Instalace jedním kliknutím pro Magento a další
 • E-mail: 3 ZDARMA účty
 • Tvůrce webových stránek / Design: Tvůrce webových stránek s více než 150 šablonami; ostatní přístupné prostřednictvím instalací cPanel

KLADY

 Aktivní podpůrná komunita 750 000 členů.

NEVÝHODY

Někteří by si mysleli, že tato služba je dražší než ostatní, ale stále spadá přímo do kategorie levného webhostingu.

13. Weebly

 • Šířka pásma / úložiště: neomezeno / 500 MB
 • Doména: ZDARMA Weebly subdoména
 • Elektronický obchod: Není podporováno
 • E-mail: Ne
 • Tvůrce webových stránek / Design: Drag-and-drop nebo upravit HTML nebo CSS; ZDARMA šablony

KLADY

 Aktivní podpůrná komunita 750 000 členů.

NEVÝHODY

Ačkoli základní plán zdarma neobsahuje žádné reklamy, zápatí webu je označeno logem Weebly.com.

Weebly má dobré jméno v DIY drag-and-drop světě vytváření webových stránek. Jejich kvalita, zejména pokud jde o šablony, se v posledních letech zlepšila. Základní bezplatný balíček nenabízí mnoho funkcí, ale stejně jako Wix vám umožní získat profesionální webovou prezentaci v krátkém čase..

14. AwardSpace

 • Šířka pásma / úložiště: 5 GB / 1 GB
 • Elektronický obchod: Ne
 • E-mail: 1 e-mailový účet
 • Doména: Hosting pro 1 doménu v ceně plus 3 subdomény
 • Tvůrce webových stránek / Návrh: Žádné přetažení; Instalační programy WordPress a Joomlas

KLADY

 Všechny očekávané vlastnosti dobrého plánu hostování spolu se systémem podpory založeným na lístcích. Základní plán ceny za pouhých 0,17 centů / měsíc.

NEVÝHODY

I když nabízí instalační program WordPress skvělý nápad, nedostatek schopnosti drag and drop design pravděpodobně stojí AwardSpace velkému počtu zákazníků, kteří chtějí tuto úroveň držení rukou.

Obchodní model AwardSpace je podobný známým jménům jako Wix a Weebly v tom, že využívá bezplatný hosting, aby potenciálním zákazníkům umožnil vyzkoušet službu, doufajíc, že ​​se rozhodnou přidat placené služby, protože jejich potřeby budou sofistikovanější. Není moc šířky pásma nebo úložiště zdarma, a některé budou chybět s drag-and-drop editorem.

15. Freehostia

 • Šířka pásma / úložiště: 6 GB / 250 MB
 • Doména: 5 na účet
 • eCommerce: Snadná instalace populárních platforem
 • E-mail: 3 účty
 • Tvůrce webových stránek / Návrh: Instalace CMS jedním kliknutím; ZDARMA webové stránky šablony

KLADY

 Myšlenka clusteru serverů – na rozdíl od jediného obslužného hardwaru – je velmi vstřícná k zákazníkům.

NEVÝHODY

250MB zahrnutého úložiště zdarma se může zdát trochu těsné pro cokoli kromě těch nejzákladnějších webů.

Freehostia se může pochlubit přístupem klastru serverů s vyváženým zatížením a tvrdí, že má až 15x rychlejší načítání stránky než srovnatelní bezplatní hostitelé. Dokonce ani bezplatný plán nemá žádnou reklamu, což je příjemné a umožňuje, aby váš web vypadal profesionálně hned z brány. Působivá podpora 24/7.

Závěrečné myšlenky

Pokud máte vážný zájem o zahájení online podnikání nebo o komunikaci se světem, budeme jako první souhlasit s tím, že bezplatný webhosting nemusí být nejlepším dlouhodobým řešením hostingu (tito hostitelé malých podniků by byli moudřejšími možnostmi).

Existuje však několik vynikajících důvodů, proč jít touto cestou na začátku. Je zřejmé, že je tu cenová věc – mluvíme buď zcela zdarma nebo kdekoli od haléřů až po pár dolarů za měsíc. To může vážně pomoci snížit náklady na vývoj webových stránek, pokud máte omezený rozpočet.

Často je přehlížena myšlenka, že tyto společnosti (stejně důvěryhodné) chtějí vaše podnikání na dlouhou vzdálenost, a vědí, že je budete posuzovat podle kvality svých bezplatných a základních plánů. Jak jsme již zmínili, chtějí, abyste nakonec upgradovali na vyšší cenové body, ale vědí, že budou muset zboží nejprve doručit na bezplatné úrovni..

Sečteno a podtrženo, je to, že pokud se funkce konkrétního hostitele nespojují s vámi, je velmi levné dát dalšímu zkušební jízdu.

Takže stále nemáte web online? Na co čekáš?! Vložili jsme nástroje přímo do vašich rukou – teď si to vezměte!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author