8 İlham Verici Fiyatlandırma Tablosu Tasarımları

Anil Parmar, müşterilerine duyarlı web sitesi tasarım hizmetleri, web geliştirme, dijital pazarlama ve daha fazlası konusunda yardımcı olmayı amaçlayan Glorywebs’in kurucu ortağıdır. Temalar & Yaptığımız tasarımların ortak bir hedefi var: Teknik olmayan ve teknik olmayan meraklılar için mümkün olduğunca basit tutun. Twitter’da onu bul @ abparmar99 & Merhaba de!

Fiyatlandırma tablolarınızın tasarımı, dönüşüm oranınızı belirleyebilecek en önemli faktörlerden biridir … çok karmaşık, insanlar karışacak … çok fazla seçenek, insanlar seçim felci, vb. Muzdarip olacak. için, oldukça iyi çalışan 8 tasarım aşağıda listeledim imho.

Wufoo

Web sitenizi ladinlemek için renkli fiyatlandırma tablosu tasarımı arıyorsanız, o zaman Wufoo en iyi seçimdir. Öncelikle kullanımı kolay arayüzü ve fiyatlandırma seçenekleri için çoğunlukla büyük çok uluslu kuruluşlar tarafından kullanılan bir fiyatlandırma tablosu yaratıcısının güç merkezidir. Toplam 4 fiyatlandırma seçeneği sunarken, diğer siteler sadece 2 veya belki üç seçenek sunar.

Tamamen kaydolanlar için bir fiyat seçeneği vardır, ancak Wufoo’nun müşterilere sunduğu birçok yararlı özellikten yoksundur.

Freshdesk

Kitlesini nasıl tutacağını bilen bir marka varsa, bu Freshdesk. Uzun zamandan beri ekonomik sağlayıcılar olarak iş yapıyorlar, bu da onları oldukça güvenilir ve güvenilir kılıyor.

Onlar pahalı planları arasında değişen beş fiyatlandırma seçenekleri var – Tüm fiyat tabloları yaratıcılık bağırır. Sütunlar, tablolardaki flora yoğunluğuna göre düzenlenmiştir. Orman en yüksek ve filiz en düşük.

Squarespace

Kimse görsel sunumda Squarespace’ten daha iyi değil. Ekonomiktir (ancak ekstra renk şablonları daha maliyetlidir), 2 fiyatlandırma seçeneği ile birlikte gelir ve çok sayıda renk vardır. Plandan bağımsız olarak her tablo için aldığınız birincil arka plan siyah ve beyazdır.

Bu basit gibi görünse de, içerik oluşturucular kontrastla olağanüstü bir şekilde oynadığından kesinlikle şaşırtıcı görünüyor. Özelleştirmeye de açıktır ve dikkat çekmek ve sonuçta kâr elde etmenin kesin bir yolu olan tablonuzun önemli yönlerini vurgulamak için renkleri kullanabilirsiniz..

Readymag

Muhtemelen bu listedeki en basit web sitesi ve aynı zamanda bu pazarda hayatta kalmak için harika bir tutum olan “Satın almadan önce deneyin” seçeneği olan tek web sitelerinden biri. İçerik oluşturucuların karşılaştığı tek dezavantaj, kullanıcıların yalnızca ücretsiz abonelik için takılmaya ve sonra dolaşmaya eğilimli olmalarıdır..

Bununla birlikte, çekici planlar ve basit tablolar, son birkaç yılda katlanarak büyüyen çok sadık bir hayran kitlesi kazandı..

Web sitesi, kredi kartı bilgilerinizin ücretsiz deneme süresine katılmasını gerektiren diğer ücretsiz deneme sitelerinin aksine, aldatıcı olarak görünmüyor.

MailChimp

MailChimp fiyat tabloları için en yenilikçi olmasa da en yenilikçi web sitelerinden biri olmalıdır. Ayrıca USP kullanıcının duygu ve duygularını oynuyor çünkü orada en kişisel web sitelerinden biridir. Bunu gurur verici isimler kullanarak başarır ve ayrıca planlarını temsil etmek için hayvanları kullanır. Fiyat arttıkça hayvanların büyüklüğü büyüyor. En ucuz plan bir kuzu ile, ardından at ve en pahalı plan bir fil ile temsil edilir. Bu web sitesinin tek dezavantajı, fiyatlandırmanın program sayfasında belirtilmemesidir..

Plasso

Adından da anlaşılacağı gibi, tabloları boş alan benzeri tasarımlarda kutular olarak düzenler. Siteyi ziyaret ettiğiniz andan itibaren, her biri farklı bir planı temsil eden iki kutu göreceksiniz. Web sitesi temiz ve dağınık bir tasarımda yapılmıştır. Plasso her süreci akıllı otomasyonu basitleştirmeyi hedefliyor.

Bu stratejik çünkü dikkat çekmenin mükemmel bir yolu ve aynı zamanda müşteri kazanmanın kesin bir yolu çünkü en pahalı planları tüm hype ve her kuruşa değer.

Nabız

Hizmetlerinin ve ayrıntılarının toplam listesini de içeren kolay ve bilgilendirici fiyatlandırma sunan bu web sitesi aynı zamanda benzersiz olma kategorisine giriyor. Benzersizdir çünkü fiyat tabloları modern bir şekilde bir araya getirilmiştir. Temsil edilen bilgiler özlü ve konuyla ilgilidir. Arka plan da gerçekten 2017 görünümü veriyor.

Meydan

Şirketin adı aldığınız fiyattır. Kare ve basittir. Gördüğünüz fiyat ne ödediğiniz, hiçbir gizli masraf yok, ancak gerçekten seçebileceğiniz tek bir seçenek var.

Düzen, müşteriler için biraz kafa karıştırıcı olabilecek birden fazla sütun olmayacak şekilde düzenlenmiştir. Burada bilgiler 2 basit tasarım öğesinde düzenlenmiştir.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author