Nejlepší webhosting Kanada (2020)

Contents

Recenze a technická srovnání

Prověřili jsme 28 nejlepších poskytovatelů hostingu pro Kanaďany
které vám pomohou ušetřit čas a peníze.

Zkontrolovali jsme desítky poskytovatelů hostitelů a použili jsme data za deset let k vybudování nejaktuálnějšího hodnocení nejlepších webových hostitelů v Kanadě. (Kliknutím zobrazíte hodnocení.)

Od léta 2016 jsme zakoupili a otestovali každou nejlepší hostingovou společnost v Kanadě.

… Včetně mnoha jmen domácností, jako jsou GoDaddy, Bluehost a HostGator.

V této příručce se podíváme na řadu faktorů, které vám pomohou učinit rozhodnutí založené na údajích a najít nejlepší hostingovou společnost pro váš web..

Strávili jsme desetiletí prací online a více než několikrát jsme byli spáleni vybráním špatného poskytovatele hostingu. Po mnoha pokusech, omylech a soužení jsme přesvědčivě našli nejlepší celkové služby webhostingu v Kanadě.

Kdo jsme

Než se dostaneme k technickému zhroucení různých poskytovatelů hostingu, představím tým za tímto průvodcem. Jsme skupina tří lidí a máme agenturu pro digitální marketing s názvem Castle Media. ��

Jsem Gary, autor průvodce a člověk, který na tomto webu publikuje většinu recenzí hostingu. Byl jsem webový designér, jak si pamatuji, před Facebookem a dokonce i MySpace.

Hostil jsem stovky webových stránek po celé Kanadě a Spojených státech a za tu dobu jsem viděl spoustu hostitelů přicházet a odcházet.

Recenze hostingu – naše sledování & Výzkumný proces

obrázek našeho živého sledování pomocí pingdomuRobit informovaná rozhodnutí vyžaduje získání přesných údajů a jediným způsobem, jak toho dosáhnout, je měření výsledků, což je přesně to, co jsme za posledních několik let udělali..

Sledujeme provozuschopnost, prostoje a latenci na všech našich webech. Pokud se podíváte na graf vpravo, uvidíte, že jsme přidali našich 10 hostitelů. Používáme pokročilý sledovací software, který ping každý web 50x denně z více míst. O jakýchkoli výpadcích nebo přerušeních služby jsme okamžitě informováni.

Přidali jsme pouze naše doporučené služby a adresy URL jsme skryli jako aktivní klientské weby. Rychlý pohled na data vám však pomůže zjistit, které z nich v minulosti klesly a na jak dlouho.

Zde můžete vidět živé sledování. Přečtěte si více o našem čtyřkrokovém procesu výzkumu zde.

Jak používat tuto příručku

Chtěli jsme poskytnout spoustu cenných informací a zároveň udržet věci srozumitelné, proto jsme zařadili naše nejlepší hostitele do číselného pořadí.

Je to standardní systém hodnocení s naším doporučením číslo jedna nahoře, následovaným číslem dva a tak dále. Abychom se vyhnuli zbytečným informacím, máme zahrnuty pouze naše první čtyři možnosti. Patří mezi ně tři, které učinily náš střih pro poskytování nejvyšší kvality, a ten, který je populární, ale chybí v několika klíčových oblastech.

Předtím, než do toho skočíme, se nemusíte stydět a klepat na tlačítko, které nás kontaktují. ��

Nejlepší webhostingové služby v roce 2020

Zde jsou top 4 kanadské recenze webhostingů podle nákladů, zákaznických služeb, rychlosti a dostupnosti.

1. HostPapa – nejlepší kanadský hostitel + sleva

HostPapa nabízí hostování čtenářům Kanadě 67% sleva + bezplatná registrace domény

logo hostpapa

Cena – 2,95 $ za měsíc (běžný $ 13,99 / měsíc)
Průměrná doba bezporuchovosti 99,95%
Průměrná doba načítání 475 ms

HostPapa je nepochybně náš oblíbený webový hostitel – a není to jen proto, že jsou kanadskou společností.

Používáme jej téměř pro všechny naše weby a většina našich nových klientských webů je také používá. Kromě skutečnosti, že nezklame žádné z našich kritérií a ve většině z nich vyniká, je HostPapa logisticky nejlepší kanadskou volbou.

Váš web se načte o něco rychleji, než kdybyste používali jiné populární webové hostitele, protože servery HostPapa jsou umístěny po celé Kanadě. Jejich sídlo je také v Kanadě (v Burlingtonu, ON).

Od té doby HostPapa miluje Kanadu stejně jako my, nabízejí všem našim čtenářům obrovské slevy.

 Použijte tento odkaz šipka směřující na odkaz na hostpapa slevy pro čtenáře hostingcanada.org nárokovat si slevu na nové hostingové balíčky.

Je to téměř polovina ceny jejich běžných hostingových balíčků a bezplatných upgradů, které jsou jinak o něco dražší. Díky slevě, kterou nabízejí, je prvotřídní volba, jako je HostPapa, levná jako některé z nejlevnějších plánů.

HostPapa byl také natolik laskavý, že nabídl našim čtenářům všechny jejich základní funkce zdarma, včetně jejich 30denní záruky, bezplatného tvůrce webových stránek, bezplatné zabezpečení SSL, bezplatného školení 1 na 1 a bezplatná registrace domény – dohromady hodnota 50 $. Chcete-li získat bezplatnou doménu (+ další dobroty), zaregistrujte se nyní pomocí tohoto odkazu.

HostPapa také vyniká, pokud jde o zákaznickou podporu, která je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Kontaktovat tým podpory je jako mít velmi užitečný nový zaměstnanecký pop z ničeho nic pro váš web prostřednictvím živého chatu.

Protože má datová centra po celé Kanadě, rychlost a dostupnost webových stránek jsou vynikající ve všech hostingových plánech, ale vysoký výkon webového hostitele není jen kvůli jeho poloze. HostPapa provozuje SDD na všech serverech a používá procesor Intel Scalable CPU, který snižuje adresy paměti, které procesor potřebuje zpracovat.

HostPapa dokonce nabízí instalaci jedním kliknutím, což vám umožní snadno nainstalovat WordPress. Má také bezplatnou schopnost SSL pomocí Let’s Encrypt.

Pokud jste nováčkem ve světě online obchodu a webhostingu, je HostPapa uživatelsky přívětivý. Můžete rychle spustit osobní blog nebo web – postupujte podle kroků uvedených v naší recenzi HostPapa.

2. Hostinger – nejlepší „cenově dostupný“ hostitel

Hledáte nějaké úspory bez kompromisů? Už nehledejte.

hostinger-logo

Počínaje 0,99 $ měsíčně (90% SLEVA)
Průměrná doba bezporuchovosti 99,1%
Průměrná doba načítání 389slečna

Uváděcí cena hostingera

Propagační ceny jsou v hostitelském průmyslu nekonkurenční taktikou marketingu. Hostinger zvládl tuto strategii a těží z toho stejně dobře jako pro ně.

Cena hostingera se bude pohybovat v rozmezí 0,99 $ za měsíc až 2,15 $ za měsíc pravidelně. Tuto cenu můžete uzamknout na 48 měsíců. To jsou čtyři roky hostingu za méně než 70 USD, jak ho můžete houpat.

Možná si myslíte, že jejich služba bude pomalá a mizerná (alespoň to byl můj předpoklad). Pak jsem vyzkoušel Hostinger, přidal jsem k jejich základnímu plánu pět různých webů … Hle, aj, výkonnostní čísla byla srovnatelná s – a často mnohem lepší než – s jinými rozpočtovými hostiteli (kteří účtovali 2-3x).

To, co mě překvapilo, je, že Hostinger má také svého vlastního tvůrce webových stránek – Zyro. Skládá se z některých úhledných funkcí, jako je Zyro AI Content Generator a Logo Maker, a některých dobrých starých – bezplatný certifikát SSL, neomezené úložiště SSD a neomezená šířka pásma.
Nové funkce se zdají opravdu osvěžující, umožňují vám soustředit se na vaši společnost. V žádném okamžiku nedokončíte, na co jste si mysleli. Využijte svou kreativitu pomocí nové funkce Hostinger, která vám umožní vytvářet loga pro vaši značku, Zyro’s Logo Maker.

Hostinger je relativně nováček a musí projít větším testováním, ale zpočátku jsme zjistili, že hostinger přináší.

To je skvělá volba, pokud chcete všechny základní funkce, které poskytují jiné hostingové společnosti. Úplné zveřejnění: nebudete mít všechny zvonky a píšťalky se všemi plány. Než si vyberete balíček, zkontrolujte své potřeby. Sečteno a podtrženo, pokud chcete ušetřit spoustu peněz, pokud jde o hosting s výkonem, který přináší, Hostinger je skvělá volba.

I s nejnižší úrovní stále obdržíte 30denní záruku vrácení peněz, bezplatnou doménu a SSL zdarma. Chcete-li získat všechny výhody, zaregistrujte se pomocí tohoto odkazu.

3. Bluehost – hostitel pro začátečníky

První časovač? Začněte zde.

logo bluehost

Počínaje 2,95 $ za měsíc
Průměrná doba bezporuchovosti 99,74%
Průměrná doba načítání 1,765 ms

Bluehost balíčky

Nebudeme se zmínit Bluehost aniž by vám dali spravedlivé varování: jsou dobré v oblasti marketingu a reklamy, takže jakmile navštívíte web, začnete vidět své reklamy všude.

Možná jste o Bluehost slyšeli dobré věci. Pravda je, že mnoho pozitivních recenzí Bluehostingu, které budete číst online, je na místě: je to jedna z nejlepších webhostingových služeb pro začátečníky, období.

Proč je to tak dobré pro začátečníky? Bluehost je nejjednodušší k použití a nastavení, prostý a jednoduchý. Společnost chápe, že hosting může být matoucí pro lidi, kteří teprve začínají, takže je co nejjednodušší. Pokud právě začínáte s blogem, Bluehost je skvělá volba.

Dalším aspektem Bluehostu, který je skvělý pro začátečníky, je cena. Nebudete bourat banku s Bluehostem, což je skvělé pro blogery, kteří si mohou chvilku zpeněžit své webové stránky.

Kromě toho mají užitečnou zákaznickou podporu, 30denní záruku vrácení peněz a snadno použitelné rozhraní. Mloci a začátečníci se radují, Bluehost je tu pro vás.

4. HostGator Cloud Hosting – spolehlivý hosting

Dobře zavedené a spolehlivé.

hostgatorPočínaje 2,75 $ měsíčně
Průměrná doba bezporuchovosti 99,4%
Průměrná doba načítání 657 ms

Bezplatné funkce – e-mail, SSL, přenosy stránek, tvůrce stránek, denní zálohy stránek

Webové stránky a gátoři se nemusí zdát jako dvě věci, které prostě spolu souvisejí, ale HostGator to už nějakou dobu dělá. Je to webový hostitel volby pro tisíce online obchodů a blogů všech velikostí.

HostGator je vynikající z hlediska dostupnosti za nízkou cenu. Má užitečné agenty podpory zákazníků a je snadno škálovatelný, což umožňuje vašemu webu vyhovět jakékoli úrovni provozu.

HostGator také nedávno spustil tvůrce webových stránek, díky čemuž je vytvoření vašeho webu hračkou pro hostování. Zkombinujte to s dobrou základnou globálních serverů a HostGator je dobrá druhá možnost.

Podívejte se na naše sledování na pravé straně. Monitorujeme Gator 24/7 a kontrolujeme rychlost, latenci a případné výpadky.

5. A2 Hosting – vysoké rychlosti

Vysoká rychlost a nízká doba zatížení.

A2 Hosting

Počínaje 3,92 $ měsíčně
Průměrná doba bezporuchovosti 99,1%
Průměrná doba načítání 601 ms

A2 Hosting je solidní všestranný webový hostitel s extrémně dlouhou dobou provozu, vynikající rychlost (jedny z nejlepších v oboru), a užitečná podpora zákazníků.

Společnost A2, která byla založena v roce 2001 bývalým Unixem SysAdminem, každoročně každoročně každoročně seznamuje „nejlepší webhostingovou službu“ společnosti PCMag. A jsme ochotni souhlasit s tím, že tento titul si zaslouží jak poskytovatelé hostingu v USA, tak hostitelé webových stránek v Kanadě.

Vybrali jsme hosting A2 jako jednoho z nejlepších poskytovatelů mnoha hostovaných balíčků zkontrolovaných na tomto webu, od základních sdílených měsíčních plánů až po specializované balíčky služeb. S datová centra v Michiganu, A2 Hosting funguje velmi dobře pro malé podniky po celé Kanadě.

Jaký typ podniků může tyto webové hostitele používat?

Kterákoli z uvedených hostitelských společností zvládne silný provoz. Pokud váš web získá až 500 000 zhlédnutí za měsíc, budete v pořádku.

Mějte na paměti, že každý webový host nabízí škálovatelné plány služeb a můžete je podle potřeby rozšiřovat. Nejlepší weboví hostitelé v Kanadě všichni používají nejlepší hostingové plány WordPress, aby zákazníkům ušetřili náklady a poskytovali špičkové služby.

Web Hosting Canada Review Kritéria – jak si vybereme

Spolehlivost (doba provozu a prostoje)

wordpresshosting KanadaUptime a downtime webových stránek určují, jak spolehlivý je hostitel. To jsou některé z nejdůležitějších věcí, které je třeba zvážit pro jakoukoli firmu, protože prostoje mohou být velkým problémem. Vypadá to neprofesionálně a může být velmi škodlivé, pokud jde o vaši značku.

Pokud hledáte kanadské recenze webhostingu, nezapomeňte vzít v úvahu pouze služby s velmi malým prostojem a ve výjimečných případech, kdy klesají, je obvykle potřeba něco opravit.

To znamená, že dostanete oznámení předem a kvalitní hostitel se také pokusí mít tento druh prostojů v nejpohodlnější denní době.

Rychlost

rychlost načítání hostitelů ve srovnání

Rychlost webu je dalším faktorem, který je důležitý pro vaši profesionalitu a také pro optimalizaci vašeho vyhledávače (SEO). Jsme zvyklí na co nejrychlejší rychlost načítání a většina lidí nebude čekat déle než pár sekund.

Naše metriky z předchozího desetiletí nám poskytly spoustu údajů pro porovnání průměrné doby načítání napříč všemi největšími městy v Kanadě, včetně Toronto, Montreal a Vancouver. Poté jsme tyto výsledky zkontrolovali vedle průměrných rychlostí v USA. nejvyšší zaznamenané doby načítání, které jsme našli, byly pouze 226 ms, zatímco nejpomalejší byly nad 2 850 ms.

Zákaznická podpora

Zákaznická podpora je někdy přehlížena, přičemž veškerá pozornost je věnována funkcím, které nabízejí weboví hostitelé, ale je to důležité zvážit, protože pokud jde o kvalitu zákaznické podpory, může být obrovský rozdíl. Při pokusu o nalezení nejlepšího webového hostitele budete muset v rámci hodnocení zvážit zákaznickou podporu vážně.

Jeden může odpovědět na vaše otázky za méně než minutu, a ostatní vás mohou nechat čekat den nebo více.

Naštěstí tři weboví hostitelé doporučujeme, aby všichni poskytovali okamžitou podporu a mají zástupce, kteří jsou tak zdvořilí, že by mohli být z Kanady.

Naše nejlepší volba má dokonce několik ocenění zákaznických služeb za své jméno. Yay! 

Dokázali jsme hodnotit zákaznickou podporu bez jakýchkoli testů, protože jsme tyto hostitele používali roky. Zde jsou známky podpory zákazníků topnotch:

  • Podpora dostupná 24/7
  • Live chat služby
  • Agenti, kteří jsou rodilými mluvčími vašeho jazyka, přátelští a mohou řešit technické problémy
  • Rychlá doba odezvy bez zastaralých systémů vstupenek

Naštěstí máme skutečné záběry o zákaznickém servisu předních hostingových společností. Sledujte a hle …

Nejlepší webhosting nebo WORST hosting?

Pokud jde o webové hostitele, nikdy nejděte s nejlevnější možností.

S webhostingem určitě získáte to, za co platíte.

V odvětví webhostingů existují různé druhy podvodů, protože společnosti nabízejí nízké sazby, aby získaly zákazníky, kteří nic nevědí.

Tito hostitelé často vydělávají miliony při používání serverů velmi nízké kvality, což je činí zranitelnými vůči narušení zabezpečení. Bylo by snadné to říci a pak jít dál, aniž by bylo uvedeno, komu se vyhnout. Ale řekneme vám dva z nejhorších pachatelů:

slizký prodavač prodávající hosting

Pojď tati – Nenechte se zmást marketingem. GoDaddy má nekvalitní služby ale nevadí vám účtovat si prémii za doplňky to by bylo zdarma u jiných hostitelů. Často nabízený jako nejlepší webhosting v Kanadě, můžeme je také nazvat ScamDaddy.

Síťová řešení – Špatná služba a nekvalitní servery se spojují a dělají z Network Solutions hroznou volbu. Bez ohledu na kanadskou recenzi webhostingů si přečtete, že Network Solutions je špatná volba.

Pokud jdete s levný webový hostitel, můžete ušetřit peníze zpočátku, ale budete mít mnohem méně funkcí, nebo budete muset zakoupit všechny druhy upgradů a nakonec zaplatit víc. 

Pokud se rozhodnete přejít na lepšího poskytovatele, bude to problém a budete si přát, abyste šli s kvalitním poskytovatelem od začátku.

 

Recenze kanadského webhostingu – věci, kterým je třeba se vyhnout

Vím, že udržování firemních výdajů na minimu je důležité, ale ušetřit pár babek za webhosting nestojí za problémy, s nimiž se setkáte později.

Zde jsou významné problémy, které budete mít s nízkonákladovým webovým hostitelem:

  1. Potenciální porušení bezpečnosti – Jeden samostatně prohlásený „bezplatný“ webový hostitel s názvem 000Webhost měl úniku 13 milionů uživatelských jmen a hesel.
  2. Všechno stojí zvlášť – Typický diskontní hostitel může účtovat 80 USD za SSL, 30 USD za registraci vaší domény a 30 USD za základní ochranu soukromí, která vyjde na 140 USD ročně.
  3. Špatné sousedství IP – To ztěžuje váš SEO.

Co je nejoblíbenější webhostingová služba?

Může být obtížné posoudit různé hostitele, protože jsou k dispozici různé možnosti a ceny. Některé náklady stojí jen $ 1 nebo 2 $ za měsíc, a tam jsou i některé bezplatné webové hostitele dostupný. Jak jsme již zmínili, nechcete jít příliš levně na svůj web hosting, ale je to plýtvání po získání výkonného hostovacího balíčku, který nepotřebujete.

Doporučujeme udržovat jednoduché spuštění a upgrade podle potřeby. Nejoblíbenější webhostingovou službou je zdaleka sdílený hosting, téma, které se budeme zabývat níže. Podívejme se rychle na níže uvedené recenze.

Nejlepší typy hostingu pro kanadské firmy

Většina hostingových plánů spadá do jedné z pěti kategorií, kterými jsou sdílený hosting, virtuální privátní server (VPS), cloud hosting, dedikovaný hosting a distributor. Podívejme se podrobně na každý druh hostovacího plánu.

Co je Sdílený hosting?

sdílený hostingSdílený hosting je nepochybně nejméně nákladnou možností as tímto typem hostingu si v podstatě pronajímáte prostor, který sdílíte s jinými weby. Náklady na získání tak levné hostování je, že je to nejméně výkonná možnost hostování.

Sdílený hosting funguje, protože většina webů provozuje malé množství provozu, což znamená, že mohou sdílet serverové prostředky, aniž by čelily problémům s výkonem. Nastavení je jednoduché, když získáte sdílený hostingový plán.

Co je to VPS Hosting?

vps hostingDalším krokem od sdíleného hostingu je VPS, který stojí trochu víc, ale také má více energie. I když nemusíte platit za svůj vlastní server, a Hostitel VPS funguje podobně jako jeden a máte nad tím plnou kontrolu. Díky tomu je proces instalace a správy více zapojen.

Co je Cloud Hosting?

cloud hosting

Jednou z možností, která v posledních letech roste, je cloud hosting. Má určité podobnosti s VPS, ale klíčový rozdíl je v tom, že server je distribuován do velkého počtu počítačů místo toho, aby měl vyhrazenou fyzickou adresu..

Pro uživatele to znamená, že časy načítání jsou velmi rychlé, a to lze snadno upravit. Pokud potřebujete více rychlosti nebo místa na disku, můžete okamžitě upgradovat prostřednictvím své hostitelské společnosti. Celkově je to vynikající volba pro obchodní weby.

Co je vyhrazený hosting?

specializovaný hostingPokud chcete to nejlepší z nejlepších, pak specializovaný hosting je cesta. Jak název napovídá, získáte celý server, který vám bude říkat vlastní, a jeho jedinou úlohou je udržet hladký výkon vašeho webu.

Toto je nejúčinnější možnost, ale také to může být obtížné nastavit a spravovat a také vás to bude stát nejvíce.

Jak funguje hosting založený na prodejcích

Reseller-based hosting je trochu offshoot namísto úplně jiného typu web hosting. Jak to funguje, jedna strana ovládá server a druhá strana prodává hosting, jako by vlastnila server.

Je kompatibilní s jakýmkoli výše uvedeným typem hostingu. Můžete si například vybrat prodejce, který nabízí dedikovaný server nebo cloud hosting.

Je běžné, že prodejci nakupují hromadně a získávají mnoho vysokokapacitních serverů. Poté poskytují části jednotlivých webů. Pokud se chystáte jít s touto možností, budete potřebovat spoustu technických znalostí.

Co určuje rychlost hostingu? (Rychlý hosting)

Nejrychlejší webový hostitel je ten, který používá vyhrazenou IP nebo datové centrum se super latencí. Při hledání recenzí kanadských webových hostitelů je důležité si pamatovat toto jednoduché pravidlo.

Je důležité pochopit, že datová centra jsou jako srdce hostitelského řešení, čím rychleji může srdce pumpovat krev (v tomto případě šířku pásma), tím rychleji se váš web pohybuje.

Omlouváme se za grafickou analogii.

Porovnání webhostingu – které CMS byste měli použít?

Váš systém pro správu obsahu (CMS) je to, co používáte ke zpracování veškerého obsahu na vašem webu, včetně provedení změn publikovaného obsahu a nahrání nového obsahu. Každý CMS má své vlastní rozhraní, přičemž určité CMS pracují se specifickými možnostmi hostování nebo jsou ideální pro konkrétní typy webových stránek.

WordPress

výhody-wordpress-hosting

Pokud jste věděli jen o jednom CMS, asi to tak bylo WordPress, protože je to snadno nejoblíbenější volba. Ačkoli to vyšlo v roce 2003, v posledních několika letech došlo k rychlému nárůstu popularity a nyní je to CMS volba pro blogy a weby pro malé firmy. Většina recenzí, které si přečtete, se bude týkat WP.

WordPress má mnoho výhod, z nichž možná nejvýznamnější je řada možností a nástrojů přizpůsobení. Je to velmi bezpečné, instalace je hračka a je snadné najít podporu, když ji potřebujete. Pokud vytváříte web poprvé, důrazně doporučujeme, abyste při hledání nejlepšího webového hostitele vybrali WordPress.

Je tu trochu období učení, ale to platí o každém CMS a obliba WordPress znamená, že je moudré vědět, jak jej používat..

PHP

Logo PHPPHP existuje již dlouhou dobu a původně to znamenalo osobní domovskou stránku. Používá skriptování na straně serveru a mnoho populárních CMS, včetně WordPress, Drupal a Joomla, používá tento skript PHP.

Ačkoli nemusíte rozumět PHP, abyste mohli nastavit web ve svém zvoleném CMS, budete potřebovat vývojáře PHP, pokud máte nějaké velmi specifické aplikace, které chcete, aby váš web fungoval..

Stránky založené na Java

JávaMožná znáte Javu jako věc, kterou musíte občas aktualizovat. Jeho hlavní funkcí jsou webové aplikace, a pokud jste na webu s působivou grafikou, můžete se vsadit, že používá Java. Java byla na menších webech mnohem populárnější.

Přestože se jeho popularita poněkud snížila, stále je na všech hlavních webech elektronického obchodování, včetně Amazon a eBay. Pokud chcete na svém webu nejmodernější vizuální prvky a funkce, pak je Java pouze lístkem.

Joomla

joomlaPokud jde o možnosti CMS, Joomla je pravděpodobně druhá největší za WordPress, i když mezi nimi stále existuje velká propast. Jedním z důvodů, proč Joomla není tak oblíbená, je to, že není nijak zvlášť uživatelsky přívětivá. Pokud nemilujete Joomlu, doporučil bych vám jít s WordPress, což je také to, co říkám všem našim klientům. Zrychlíte provoz a já si myslím, že je to také lepší volba z pohledu SEO.

Výběr mezi hostiteli se systémem Windows nebo hostiteli se systémem Linux

windows vs linux host-min

V naší recenzi hostingu si můžete pamatovat sekci o vyhrazených serverech. Doufejme, že děláte, jak to nebylo tak dávno. Každý server potřebuje operační systém (OS) a dvěma možnostmi jsou hostitelé se systémem Windows nebo hostitelé se systémem Linux.

Zde je to, co je činí jedinečnými. Nejlepší weboví hostitelé se všichni obecně rozhodnou používat servery se systémem Windows. Pro cPanel dobrotu, podívejte se na to srovnání Plesk vs cPanel.

Okna

Windows je operačním systémem Microsoft po celá desetiletí, a pokud jdete s hostitelem se systémem Windows, znamená to, že můžete používat databáze a aplikace Window spolu s ASP.Net a dalšími komplikovanými skripty. PHP a MySQL jsou také možnosti. Obvykle zaplatíte za hostitele se systémem Windows o něco více než za ty s Linuxem, a přestože k selhání nedochází často u žádného z nich, když si vyberete Windows, mají tendenci se objevovat o něco více.

Linux

linuxMicrosoft může být obří v počítačovém průmyslu, ale Linux je to, co většina serverů používá, protože je to průmyslový standard. V systému Linux můžete spouštět téměř jakoukoli aplikaci, servery jsou velmi spolehlivé a je dobré jít s většinou moderních programovacích skriptů. Při zkoumání hostitelů založených na systému Linux můžete vidět výraz „LAMP“, což znamená Linux, Apache, MySQL a PHP.

Jak funguje „neomezený“ hosting?

Je běžné, že poskytovatelé nabízejí neomezené plány se slovem „neomezené“, které se mohou týkat úložiště, šířky pásma nebo e-mailu. Nezapomeňte na ně zkontrolovat drobný tisk, protože tato nabídka může být trochu klamná.

Obvykle to znamená, že poskytovatel nestanovil limity zdrojů a že neomezená nabídka platí pro přiměřené situace. Není to určeno, pokud získáváte milion zobrazení stránky za měsíc. Nabídka je v podstatě způsob, jak přivést zákazníky. Stačí zkontrolovat rychlost a nenechat se vtáhnout do reklamy. Neomezená šířka pásma neznamená moc, pokud se potřebujete vypořádat s pomalými rychlostmi. V těchto kanadských recenzích webhostingu jsme vynechali hostitele, kteří tvrdí, že nabízejí neomezený hosting.

Zabalení – nalezení nejlepšího nejlepšího webu v Kanadě

To je spousta informací, které je třeba zpracovat. Nejlepším způsobem, jak tuto příručku použít, je odkazovat na ni při vyhodnocování webových hostitelů, přičemž je třeba mít na paměti vaše specifické potřeby. A co je nejdůležitější, nekupujte výhradně na základě cen. Kvalita je vždy nejdůležitější, zejména s něčím tak důležitým jako váš web.

To je pro naše recenze. Máte-li jakékoli dotazy, zanechte prosím komentář níže a rád zodpovím vše, co se objeví.

Nejlepší hosting domény v Kanadě

Chcete web, správně?

Všichni to dělají, ale pokud vám myšlenka pokusu porozumět tomu, jak dostat jednu z hlavy a na internet, aby vás ostatní viděli, posílá na zem v chvějící se plodu, vezměte srdce. Jsme tu, abychom vám pomohli.

Věci, jako je hosting domén, registrátoři, záznamy jmen a hostingové balíčky, nejsou tak složité, jak byste si mohli myslet, i když máte živou fantazii. Zůstaň v klidu. Čti dál.

Domény

Dokonce i ti bezradní z nás si pravděpodobně uvědomí, že to všechno začíná doménou. Pokud chcete webovou stránku, musíte ji mít. Příkladem by byla doména BestWidgets.com (vypsáno jako http: // www. bestwidgets. com). Nezáleží na tom, zda píšete nebo píšete velkými nebo malými písmeny.

co je doména

Mimochodem, rychlá kontrola odhalila, že tato doména je v současné době na prodej, takže… pokud prodáváte widgety a jsou nejlepší, možná budete chtít dostat svou nabídku do.

Zpět na myšlenku domény. Až budete mít zaregistrovanou doménu (zůstaňte naladěni, o tomto procesu budeme mluvit za minutu) a pod svou kontrolou můžete přidat libovolný počet stránek a subdomén. Chcete blogovat o widgetech? Vytvořte subdoménu na adrese  blog. bestwidgets. com.

Chtěli byste voskovat o sobě a své lásce k widgety? Přidejte stránku jako www. bestwidgets. com / about.

Základní myšlenkou je, že zabezpečení domény vytvoří základ celého budoucího webu.

Chcete-li se o tom dozvědět více, přečtěte si našeho průvodce nejlepších registrátorů domén.

Registréři domén a registrace

Na riziko, že se vaše oči zazáří, byste měli pochopit, jak se domény prodávají a účtují. Nebojte se. Nebude test. Stejně jako když vás rodiče donutili jíst mrkev, je to pro vaše vlastní dobro. ����

Registrace statistik TLD podle typu TLD

Rejstřík je organizace určená k vedení seznamu nebo registru těch, kteří vlastní Doména nejvyšší úrovně (TLD) jako .com, .net a .org. Je zřejmé, že s více než 644 miliony aktivních webových stránek online trvá více než náhodná nota načmáraná na zadní straně obálky, aby bylo vše v pořádku.

Původně existovaly jen hrstky oficiálních registrů, které sledovaly všechno, ale po cestě několik podnikatelů přišlo na to, že by s těmito registry mohli uzavřít smlouvu o prodeji domén, a přeměnit je v dnešní prosperující odvětví. Pointa je, že registrátoři prodávají domény a registry je sledují.

Mezi oblíbené registrátory patří GoDaddy, NameCheap a mnoho dalších. Všimněte si však, že většina dobrých hostingových společností (jako ty, které jsme doporučili) vám poskytne bezplatnou doménu když se zaregistrujete pro nový hostingový plán.

Bezplatná doména je skvělý způsob, jak ušetřit několik babek na začátku vaší cesty k vytváření webových stránek a jednu z klíčových věcí, které jsme zahrnuli do našich kanadských recenzí webhostingu.

Co je záznam názvu domény?

Dalším pojmem, na který byste narazili, je záznam názvu domény. Toto je odkaz na způsob fungování internetu. Doména, kterou jste právě koupili, není vlastně způsob, jakým internetové servery vyhledávají a zobrazují váš web.

Místo toho vezmou žádost uživatele a přiřadí doménu k posloupnosti čísel v registru nazvané IP adresa, a odesílat související soubory – což je právě váš web.

Web Hosting vysvětlil začátečníky

Nyní se dostáváme k dobrým věcem a důvodem, proč jsme tady všichni, webhosting. Jakmile máte doménu a jste připraveni vytvořit web, jak to vlastně získáte online pro servery k vyhledání a zobrazení?

Dobrá otázka. Potřebujete webového hostitele.

jak web hosting funguje

Protože nemůžete jen házet soubory svého webu na kuchyňský stůl a očekávat, že se magicky skončí na internetu, vyrostlo jiné odvětví, které prodává online úložný prostor pro váš web.

Některé z těchto společností, o kterých jste pravděpodobně slyšeli díky absurdní úrovni reklamy – někdo v této hře vydělává vážné peníze – ale odbočujeme. Mluvíme o jménech jako GoDaddy, HostGator a Bluehost.

Při výběru webhostingu máte tedy tři možnosti:

  1. Navštivte Namecheap.com, koupte doménu a doufejte, že nastavíte nameservery tak, aby správně odkazovaly na vašeho hostitele, NEBO…
  2. Založte si účet s SiteGround, získejte bezplatnou doménu a nechte je dělat tvrdou práci za v podstatě stejnou cenu.
  3. Nebo použijte jednu z doporučených nejlepší tvůrci webových stránek, jako Wix a Squarespace. Tito kluci se postarají o veškerou registraci a hostování za vás.

Recenze webových stránek Kanada Recenze – Vyhněte se těmto chybám

Existuje mnoho způsobů, jak zavrhnout proces výběru dobrého webhostingu, ale zde jsou čtyři nejčastější, které vidíme.
Hej, neobviňuj se. Ve škole to neučí. Nebo možná ano, ale vy jste odkládali v zadní řadě.

# 1. Chystáte se s absolutně nejlevnější hostitele můžete najít

výhody a nevýhody bezplatného webhostingu

Nebudeme špatní chlapi, abychom vám řekli, že levný je vždy špatný, ale v době, kdy jste na této planetě žili určitý počet let, byste si pravděpodobně měli sami uvědomit, že kompromis pro vstup s nejnižší cena je často mizerný produkt, špatné služby, omezené funkce a vyhrazený přístup „k péči o zákazníka“.

Pokud jde o webové hostitele, kteří krmí zdola (z nichž někteří jsou doslova zdarma), můžete do litanie odporu přidat další položku. Budou upřednostňujete blázen.

Je pravda, že technicky získáte úložný prostor bez nákladů, ale obdržíte jen málo, pokud nezaplatíte navíc.

Potřebujete více místa nebo šířku pásma? Musím upgradovat.

Chcete zálohovat a ovládat panel? Budu muset upgradovat.

Nevíte, co děláte, a musíte s někým mluvit? Za technickou podporu to stojí navíc.

Získáte nápad. Základním bodem je, že bezplatný balíček, který dostanete, je téměř nefunkční. Za funkci musíte platit více. Někdy A mnohem více.

Dobrá věc, kterou čtete recenze webhostingu ��

# 2. Výběr libovolné platformy kromě WordPress

graf distribuce cms

 Systém správy obsahu WordPress (CMS) využívá více než 33 procent všech webů. To samo o sobě by mělo stačit k ovlivnění vašeho rozhodnutí.

Pointa je, že nezáleží na tom, jaký web chcete vytvořit – elektronický obchod, blogování, online noviny – WordPress je nejjednodušší použití a přichází s integrovanou prosperující komunitou vývojářů a mentorů..

Před nástupem platforem CMS, jako je WordPress (další populární jsou Joomla a Drupal), byl webový design omezen na ty, kteří si mohli ovinout hlavu a prsty kolem HTML kódu.

Stavět a navrhovat místo nějaké látky nebylo něco, co byste mohli vyrazit přes dlouhý víkend. Když se první verze objevila v roce 2003, věci se rychle změnily, a odtud se stala silnější a uživatelsky přívětivější.

Sečteno a podtrženo. Pokud se to nerozbije, neopravujte to. Vyberte WordPress, zejména pokud nejste kódovač. ��

# 3. Ignorování jemného tisku ve vašem hostitelském balíčku

Poprvé, když nový vlastník doménového jména zamíří online, aby vybral webového hostitele, první věc, kterou hledá, jsou obvyklí podezřelí z porovnávání nákupů – místo na disku a šířka pásma. Nevyřízená je skutečnost, že na tato omezení naposledy záleželo asi před dvěma desetiletími.

To je trochu přehnané, ale měli byste vědět, že probíhá obrovský posun v povaze webových stránek a faktory, které hostitelé používají k navíjení v netušících nováčcích, nejsou ty, na kterých opravdu záleží.

úložiště vs šířka pásma

Zde je nízká úroveň. Protože posun návrhu pokračuje ze statických na dynamicky generované stránky, je pravděpodobné, že narazíte na trojici limitů, které nemají nic společného s úložným prostorem nebo šířkou pásma dlouho předtím, než posunete tyto hranice plánu.

Mluvíme o využití procesoru, využití paměti RAM a připojení k databázi. Mnoho webových hostitelů, dokonce i těch dobrých, a všichni levní mají omezení na tyto faktory, které jsou podrobně popsány v drobném tisku pod termínem „zdroje“.

Naše rada. Podívejte se na přidělení úložného prostoru a šířky pásma, ale najděte a zvažte, jaké limity zdrojů mohou být také ve hře..

# 4. Platba za SSL

jak ssl funguje

Tenhle je krátký a milý. Pokud uvažujete o zaplacení vrstva zabezpečených soketů (SSL) certifikát – ne. Legitimní hostitelé vám ji poskytnou zdarma.

Rozhodně to však potřebujete, protože Google již zahájil proces snižování hodnocení vyhledávačů pro ty, kteří to neudělají, ale za jejich získání není třeba platit. Než se zaregistrujete, přečtěte si recenze nebo podrobné informace od své hostitelské společnosti.

��️���� Přečtěte si tuto příručku ve francouzštině: Meilleur Hébergement Web.

Přečtěte si více o jiných typech hostingu:

Přečtěte si naše smluvní podmínky nebo zásady ochrany osobních údajů.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author