Najlepší web hosting Kanada (2020)

Contents

Recenzie a technické porovnania

Preskúmali sme najlepších 28 poskytovateľov hostingu pre Kanaďanov
aby ste ušetrili čas a peniaze.

Skontrolovali sme desiatky poskytovateľov hostiteľov a použili sme údaje za desať rokov na zostavenie najaktuálnejšieho rebríčka najlepších webových hostiteľov v Kanade. (Kliknutím zobrazíte poradie.)

Od leta 2016 sme zakúpili a otestovali každú najlepšiu hostingovú spoločnosť v Kanade.

… Vrátane mnohých názvov domácností ako GoDaddy, Bluehost a HostGator.

V tejto príručke sa zameriavame na množstvo faktorov, ktoré vám pomôžu pri prijímaní informácií založených na údajoch s cieľom nájsť najlepšiu hostiteľskú spoločnosť pre váš web..

Strávili sme desaťročia prácou online a viac ako niekoľkokrát sme boli prepálení výberom nesprávneho poskytovateľa hostingu. Po mnohých pokusoch, chybách a trápení sme presvedčivo našli najlepšie celkové služby webhostingu v Kanade.

Kto sme

Predtým, ako sa dostaneme k technickému rozpisu rôznych poskytovateľov hostingu, predstavím tím za týmto sprievodcom. Sme skupina troch ľudí a máme digitálnu marketingovú agentúru s názvom Castle Media. ��

Som Gary, autor sprievodcu a človek, ktorý na tejto stránke zverejňuje väčšinu recenzií o hosťovaní. Predtým, ako si pamätám, som webový dizajnér už pred Facebookom a dokonca aj MySpace.

Hostila som stovky webových stránok v Kanade a Spojených štátoch a počas toho času som videl veľa hostí prichádzať a odchádzať.

Recenzie hostingu – naše sledovanie & Výskumný proces

obraz nášho sledovania cez pingdomRobiť informované rozhodnutia si vyžaduje získanie presných údajov a jediný spôsob, ako to dosiahnuť, je meranie výsledkov, čo je presne to, čo sme urobili za posledných niekoľko rokov..

Sledujeme prevádzkyschopnosť, prestoje a oneskorenie na všetkých našich stránkach. Ak sa pozriete na graf napravo, uvidíte, že sme pridali našich 10 hostiteľov. Používame pokročilý sledovací softvér, ktorý posiela ping na každú stránku 50x denne z viacerých miest. O akýchkoľvek výpadkoch alebo prerušeniach služby sme okamžite informovaní.

Pridali sme iba naše najlepšie odporúčané služby a adresy URL sme skryli, pretože sú aktívnymi klientskými webovými stránkami, ale rýchly prehľad údajov vám pomôže zistiť, ktoré z nich už boli v minulosti a na ako dlho.

Živé sledovanie nájdete tu. Viac informácií o našom 4-krokovom výskumnom procese nájdete tu.

Ako používať túto príručku

Chceli sme poskytnúť veľa cenných informácií a zároveň sme mali veci zrozumiteľné. Preto sme našich najlepších hostiteľov zaradili do číselného poradia.

Je to štandardný systém hodnotenia s našim odporúčaním číslo jedna na vrchu, nasledovaným číslom dva atď. Aby sme sa vyhli nepotrebným informáciám, máme to zahrnuté iba naše štyri hlavné možnosti. Patria medzi ne tri, ktoré urobili náš šok v poskytovaní najvyššej kvality, a ten, ktorý je populárny, ale chýba v niekoľkých kľúčových oblastiach.

Predtým, ako sa do toho dostaneme, ak máte nejaké otázky, nehanbite sa a stlačte tlačidlo, ktoré nás kontaktovať. ��

Najlepšie webhostingové služby v roku 2020

Tu sú top 4 kanadské recenzie webhostingu podľa ceny, zákazníckeho servisu, rýchlosti a dostupnosti.

1. HostPapa – najlepší kanadský hostiteľ + zľava

HostPapa ponúka hosťujúcim čitateľom v Kanade zľavu 67% + registráciu domén zadarmo

logo hostpapa

Cena – 2,95 $ mesačne (bežný $ 13,99 / mesiac)
Priemerná doba bezporuchovosti 99,95%
Priemerná doba načítania 475ms

HostPapa je nepochybne náš obľúbený webhosting – a nie je to len preto, že ide o kanadskú spoločnosť.

Používame ho takmer na každom z našich serverov a väčšina našich nových klientskych serverov ho tiež používa. Okrem toho, že nie je sklamaním v žiadnom z našich kritérií a vo väčšine z nich vyniká, je HostPapa logisticky najlepšou voľbou v Kanade..

Váš web sa načíta o niečo rýchlejšie, ako by ste používali iné populárne webové hostiteľa, pretože servery HostPapa sa nachádzajú v celej Kanade. Ich ústredie je tiež v Kanade (v Burlingtone, ON)..

od tej doby HostPapa miluje Kanadu rovnako ako my, ponúkajú všetkým našim čitateľom obrovské zľavy.

 Použite tento odkaz šípka smerujúca k odkazu na zľavu hostpapa pre čitateľov hostingucanada.org požiadať o zľavu na nové hostingové balíčky.

Je to takmer polovica ceny za bežné hostingové balíčky a bezplatné aktualizácie, ktoré sú inak trochu drahšie. Zľava, ktorú ponúkajú, robí prvotriedny výber, napríklad HostPapa, rovnako lacný ako niektoré z najlacnejších plánov.

HostPapa bol tiež taký láskavý, že všetkým našim čitateľom ponúkol všetkých základné funkcie zadarmo, vrátane ich 30-dňovej záruky, bezplatného vytvárania webových stránok, bezplatnej bezpečnosti SSL, bezplatného školenia 1 na 1 a bezplatná registrácia domén – spolu hodnota 50 dolárov. Ak chcete získať bezplatnú doménu (+ ďalšie dobroty), zaregistrujte sa teraz pomocou tohto odkazu.

HostPapa vyniká aj v oblasti podpory zákazníkov, ktorá je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni a odpovedá na všetky technické otázky. Kontaktovanie ich podporného tímu je ako mať veľmi užitočného nového zamestnaneckého vyskakovacieho okna z ničoho nič pre váš web prostredníctvom priameho rozhovoru.

Keďže má dátové centrá v celej Kanade, rýchlosť a doba prevádzky sú vynikajúce vo všetkých programoch hostenia, ale vysoký výkon hostiteľa webu nie je len kvôli jeho polohe. HostPapa spúšťa SDD na všetkých serveroch a používa procesor Intel Scalable CPU, ktorý znižuje adresy pamäte, s ktorými procesor musí pracovať.

HostPapa dokonca ponúka inštaláciu jedným kliknutím, čo vám umožňuje jednoduchú inštaláciu WordPress. Má tiež bezplatné zabezpečenie SSL pomocou programu Poďme šifrovať.

Ak ste nováčikom vo svete online obchodu a webhostingu, hostPapa je užívateľsky prívetivý. Môžete rýchlo spustiť osobný blog alebo webovú stránku – postupujte podľa krokov uvedených v našej recenzii HostPapa.

2. Hostinger – najlepší „cenovo dostupný“ hostiteľ

Hľadáte ušetriť nejaké peniaze bez kompromisov? Nehľadaj ďalej.

hostinger-logo

Začína sa o 0,99 $ mesačne (90% ZĽAVA)
Priemerná doba bezporuchovosti 99,1%
Priemerná doba zaťaženia 389pani

Uvádzacia cena hostingera

Propagačné ceny sú v hostiteľskom priemysle nekonkurenčnou taktikou marketingu. Hostinger zvládol túto stratégiu a prospieva vám rovnako, ako je prínosom pre nich.

Cena hostingera sa bude pohybovať v rozmedzí 0,99 dolárov za mesiac až 2,15 dolárov mesačne. Túto cenu môžete uzamknúť na 48 mesiacov. To sú štyri roky hostingu za menej ako 70 dolárov, akýmkoľvek spôsobom ho budete švihnúť.

Možno si myslíte, že ich služba bude pomalá a mizerná (prinajmenšom to bol môj predpoklad). Potom som vyskúšal Hostinger a pridal som k ich základnému plánu päť rôznych webových stránok. Hľa, hľa, čísla výkonnosti boli na rovnakej úrovni – a často oveľa lepšie ako – iní hostitelia rozpočtu (ktorí účtovali 2 – 3 x).

Prekvapilo ma, že Hostinger má aj svojho vlastného webového tvorcu – Zyra. Pozostáva z niektorých úhľadných funkcií, ako je Zyro AI Content Generator a Logo Maker, a niektorých starých dobrých – bezplatný certifikát SSL, neobmedzené úložisko SSD a neobmedzená šírka pásma..
Nové funkcie sa zdajú skutočne osviežujúce, umožňujú vám zamerať sa na vašu spoločnosť. V žiadnom momente nedokončíš, na čo si myslíš. Využite svoju kreativitu pomocou novej funkcie hostingera, ktorá vám umožňuje vytvárať logá pre vašu značku, logo Zyro Logo Maker.

Hostinger je relatívne nováčik a musí prejsť ďalším testovaním, ale spočiatku sme zistili, že hostinger poskytuje.

Toto je skvelá voľba, ak chcete všetky základné funkcie, ktoré poskytujú ostatné hostingové spoločnosti. Úplné zverejnenie: nedostanete všetky zvončeky a píšťalky so všetkými plánmi. Pred výberom balíka si preto skontrolujte svoje potreby. Zrátané a podčiarknuté, ak hľadáte, ako ušetriť veľa peňazí, pokiaľ ide o hosťovanie s výkonom, ktorý prináša, Hostinger je skvelá voľba.

Aj pri najnižšej úrovni stále dostanete 30-dňovú záruku vrátenia peňazí, bezplatnú doménu a SSL zadarmo. Ak chcete získať všetky informácie zadarmo, zaregistrujte sa pomocou tohto odkazu.

3. Bluehost – hostiteľ „začiatočníkov“

Prvý časovač? Začnite tu.

logo Bluehost

Začína sa o 2,95 dolárov mesačne
Priemerná doba bezporuchovosti 99,74%
Priemerná doba načítania 1.765ms

Balíčky Bluehost

Nehovoríme o tom Bluehost bez toho, aby vám poskytli spravodlivé varovanie: majú dobrý marketing a reklamu, takže akonáhle navštívite web, začnú sa vaše reklamy zobrazovať všade..

Možno ste už počuli o Bluehostovi dobré veci. Pravda je, že mnohé z pozitívnych recenzií Bluehost, ktoré čítate online, sú na mieste: je to jedna z najlepších služieb webhostingu pre začiatočníkov, obdobie.

Prečo je to tak dobré pre začiatočníkov? Bluehost je najjednoduchšie použiteľný a nastaviteľný, jednoduchý a jednoduchý. Spoločnosť chápe, že hosting môže byť pre ľudí, ktorí práve začínajú, mätúci, takže ho robia čo najjednoduchším. Ak práve začínate blogom, Bluehost je skvelá voľba.

Ďalším aspektom Bluehost, vďaka ktorému je skvelý pre začiatočníkov, je cena. Neporušíte banku pomocou služby Bluehost, čo je fantastické pre blogerov, ktorí si môžu chvíľu speňažiť svoje webové stránky..

Okrem toho majú užitočnú zákaznícku podporu, 30-dňovú záruku vrátenia peňazí a ľahko použiteľné rozhranie. Mloci a začiatočníci sa radujú, Bluehost je tu pre vás.

4. HostGator Cloud Hosting – spoľahlivý hosting

Dobre zavedené a spoľahlivé.

hostgatorZačína sa o 2,75 dolárov mesačne
Priemerná doba bezporuchovosti 99,4%
Priemerná doba načítania 657ms

Bezplatné funkcie – e-mail, SSL, prenosy stránok, tvorca stránok, denné zálohy stránok

Webové stránky a gatori sa nemusia javiť ako dve veci, ktoré spolu idú, ale HostGator už nejakú dobu funguje. Je to webový hostiteľ výberu pre tisíce online firiem a blogov všetkých veľkostí.

HostGator je vynikajúce z hľadiska dostupnosti za nízku cenu. Má užitočných agentov podpory zákazníkov a je ľahko škálovateľná, vďaka čomu môžu vaše stránky vyhovieť akejkoľvek úrovni prenosu.

HostGator tiež nedávno spustil tvorbu webových stránok, vďaka čomu je vytvorenie vášho webu hračkou pre hosťovanie. Kombinujte to s dobrou základňou globálnych serverov a HostGator je dobrá druhá možnosť.

Pozrite sa na naše sledovanie na pravej strane. Monitorujeme Gator 24/7, aby sme skontrolovali rýchlosť, oneskorenie a prípadné výpadky.

5. A2 Hosting – vysoké rýchlosti

Vysoká rýchlosť a nízka doba zaťaženia.

Hosting A2

Začína sa o 3,92 dolárov mesačne
Priemerná doba bezporuchovosti 99,1%
Priemerná doba načítania 601ms

A2 Hosting je solídny všestranný webhosting s mimoriadne vysokou prevádzkou, vynikajúca rýchlosť (jedny z najlepších v odbore), a užitočná podpora zákazníkov.

Spoločnosť A2, založená v roku 2001 bývalým Unixom SysAdminom, každoročne každoročne každoročne každoročne zostavuje zoznam „Najlepšia webhostingová služba“ spoločnosti PCMag. A sme ochotní súhlasiť s tým, že tento titul si zaslúži tak poskytovateľov hostingu v USA, ako aj hosting webových stránok v Kanade.

Vybrali sme hosting A2 ako jedného z najlepších poskytovateľov mnohých hostiteľských balíkov skontrolovaných na tejto stránke, od základných zdieľaných mesačných plánov až po špeciálne balíčky služieb. s dátové centrá v Michigane, A2 Hosting funguje veľmi dobre pre malé podniky v celej Kanade.

Aký typ podnikov môže používať týchto webových hostiteľov?

Ktorákoľvek z uvedených hostiteľských spoločností zvládne silný prenos. Ak váš web získa mesačne až 500 000 zobrazení, budete v poriadku.

Majte na pamäti, že každý webhosting ponúka škálovateľné plány služieb a podľa potreby ich môžete zväčšovať. Všetci najlepší weboví hostitelia v Kanade využívajú najlepšie hostingové plány WordPress, aby zákazníkom ušetrili náklady a poskytovali špičkové služby.

Kritériá kontroly webhostingu v Kanade – ako sa rozhodneme

Spoľahlivosť (doba prevádzkyschopnosti a prestoje)

Kanada pre wordpresshostingČas prevádzkyschopnosti a výpadku webovej stránky určuje, ako spoľahlivý je hostiteľ. Toto sú niektoré z najdôležitejších vecí, ktoré treba brať do úvahy pre akékoľvek podnikanie, pretože prestoje môžu byť hlavným problémom. Vyzerá to neprofesionálne a môže to byť veľmi škodlivé, pokiaľ ide o vašu značku.

Ak hľadáte recenzie kanadského webhostingu, nezabudnite vziať do úvahy iba služby s veľmi malými prestojmi a v zriedkavých prípadoch, keď dôjde k výpadku, je zvyčajne potrebné niečo opraviť.

To znamená, že dostanete oznámenie vopred a kvalitný hostiteľ sa tiež pokúsi mať tento druh prestojov v najvhodnejšom čase dňa.

rýchlosť

rýchlosť načítania hostiteľov v porovnaní

Rýchlosť stránok je ďalším faktorom, ktorý je dôležitý pre vašu profesionalitu, ako aj pre optimalizáciu vyhľadávacích nástrojov (SEO). Sme zvyknutí na čo najrýchlejšiu rýchlosť načítania a väčšina ľudí nebude čakať dlhšie ako pár sekúnd.

Naše metriky z predchádzajúceho desaťročia nám poskytli množstvo údajov na porovnanie priemerné časy načítania naprieč všetkými najväčšími mestami v Kanade vrátane Toronto, Montreal a Vancouver. Tieto výsledky sme potom skontrolovali pri priemerných rýchlostiach v USA. najvyššie zaznamenané časy načítania, ktoré sme našli, boli iba 226 ms, zatiaľ čo najpomalší boli viac ako 2 850 ms.

Zákaznícka podpora

Zákaznícka podpora sa niekedy prehliada so všetkou pozornosťou venovanou funkciám, ktoré ponúkajú hostitelia webových stránok, ale je to dôležité zvážiť, pretože pokiaľ ide o kvalitu zákazníckej podpory, môžu existovať veľké rozdiely. Pri hľadaní najlepšieho webového hostiteľa musíte v rámci hodnotenia zvážiť podporu zákazníka vážne.

Jeden môže odpovedať na vaše otázky za menej ako minútu a iní vás môžu nechať čakať deň alebo viac.

Našťastie traja hostitelia webových stránok, ktoré odporúčame, poskytujú rýchlu podporu a majú zástupcov, ktorí sú tak slušní, že by mohli byť z Kanady.

Náš najvyšší výber má dokonca niektoré ocenenia za zákaznícke služby za svoje meno. Jéj! 

Zákaznícku podporu sme dokázali hodnotiť bez akýchkoľvek testov, pretože sme týchto hostiteľov používali roky. Tu sú príznaky podpory zákazníkov:

  • Podpora dostupná 24/7
  • Live chat služby
  • Agenti, ktorí sú rodenými hovorcami vášho jazyka, sú priateľskí a môžu vyriešiť technické problémy
  • Rýchla doba odozvy bez zastaraných systémov lístkov

Našťastie máme aktuálne zábery zákazníckeho servisu niektorých z popredných hostiteľských spoločností. Sledujte a hľa …

Najlepší webhosting alebo WORST hosting?

Pokiaľ ide o web hostiteľov, nikdy ísť s najlacnejšou možnosťou.

S webhostingom určite získate to, za čo platíte.

V priemysle webhostingov existujú rôzne druhy podvodov, pretože spoločnosti ponúkajú nízke sadzby, aby získali zákazníkov, ktorí nepoznajú nič lepšie.

Títo hostitelia často zarábajú milióny pri používaní serverov veľmi nízkej kvality, čo ich vedie k narušeniu bezpečnosti. Bolo by ľahké to povedať a potom pokračovať bez toho, aby bolo uvedené, komu sa treba vyhnúť. Povieme vám však dvoch z najhorších páchateľov:

slizký predajca predávajúci hosting

Choď oci – Nenechajte sa zmiasť marketingom. GoDaddy má nízku kvalitu služieb ale nevadí vám účtovať príplatok za doplnky to by bolo zadarmo s ostatnými hostiteľmi. Často ponúkané ako najlepší webhosting v Kanade, môžeme ich tiež nazvať ScamDaddy.

Sieťové riešenia – Nízka kvalita služieb a nekvalitné servery spolu robia sieťové riešenia hroznou voľbou. Bez ohľadu na to, čo kanadské hodnotenie webhostingu, čítate, Network Solutions je zlý výber.

Ak idete s a lacný webhosting, môžete ušetriť peniaze spočiatku, ale budete mať oveľa menej funkcií alebo budete musieť kúpiť všetky druhy upgradov a nakoniec zaplatiť viac. 

Ak sa rozhodnete prejsť na lepšieho poskytovateľa, bude to hádka a prajete si, aby ste odišli s kvalitným poskytovateľom od začiatku.

 

Kanadské Web Hosting Recenzie – čo je potrebné sa vyhnúť

Viem, že udržanie podnikových výdavkov na minime je dôležité, ale ušetriť pár dolárov za webhosting nestojí za problémy, s ktorými sa stretnete neskôr..

Tu sú významné problémy, ktoré budete mať s nízkonákladovým webovým hostiteľom:

  1. Potenciálne porušenia bezpečnosti – Jednému samozvanému „bezplatnému“ webovému hostiteľovi s názvom 000Webhost došlo k úniku 13 miliónov užívateľských mien a hesiel.
  2. Všetko stojí navyše – Typický hostiteľ so zľavou môže účtovať poplatok 80 USD za SSL, 30 dolárov za registráciu vašej domény a 30 dolárov za základnú ochranu súkromia, ktorá vyjde na 140 dolárov ročne..
  3. Slabé susedstvo IP – To sťažuje vaše SEO.

Čo je najobľúbenejšia webhostingová služba?

To môže byť ťažké posúdiť rôznych hostiteľov, pretože všetky rôzne možnosti a ceny sú k dispozícii. Niektoré náklady stoja iba $ 1 alebo 2 $ mesačne, a dokonca sú aj niektoré hostitelia zadarmo k dispozícii. Ako sme už spomenuli, nechcete ísť príliš lacno na svoj webhosting, ale je zbytočné získať výkonný hostingový balík, ktorý nepotrebujete.

Odporúčame vám, aby ste si udržali jednoduché spustenie a aktualizáciu podľa potreby. Najobľúbenejšou webhostingovou službou je ďaleko zdieľaný hosting, téma, ktorú si preberieme nižšie. Poďme sa rýchlo pozrieť na naše recenzie uvedené nižšie.

Najlepšie typy hostingu pre kanadské firmy

Väčšina plánov hostenia patrí do jednej z piatich kategórií, ktorými sú zdieľaný hosting, virtuálny súkromný server (VPS), cloud hosting, vyhradený hosting a predajca. Pozrime sa podrobne na každý druh plánu hostenia.

Čo je zdieľaný hosting?

zdieľaný hostingZdieľaný hosting je nepochybne najlacnejšou možnosťou a pri tomto type hostingu si v podstate prenajímate priestor, ktorý zdieľate s inými webmi. Náklady na získanie lacného hostingu sú také, že ide o najmenej výkonnú možnosť hostenia.

Zdieľaný hosting funguje, pretože väčšina serverov má malý objem prenosu, čo znamená, že môžu zdieľať serverové prostriedky bez toho, aby čelili problémom s výkonom. Nastavenie je jednoduché, keď získate zdieľaný plán hostenia.

Čo je to VPS Hosting?

vps hostingĎalším krokom zo zdieľaného hostingu je VPS, ktorý stojí trochu viac, ale tiež má viac energie. Aj keď nemusíte platiť za svoj vlastný server, a Hostiteľ VPS funguje podobne ako jeden a máte nad tým plnú kontrolu. Tým sa viac zapája proces nastavenia a správy.

Čo je Cloud Hosting?

cloud hosting

Jednou z možností, ktorá v posledných rokoch vzrástla, je cloud hosting. Má určité podobnosti s VPS, ale zásadný rozdiel spočíva v tom, že server sa distribuuje na veľké množstvo počítačov namiesto toho, aby mal vyhradenú fyzickú adresu..

Pre používateľa to znamená, že časy načítania sú veľmi rýchle, a to sa dá ľahko zmeniť. Ak potrebujete vyššiu rýchlosť alebo miesto na disku, môžete okamžite upgradovať prostredníctvom svojej hostiteľskej spoločnosti. Celkovo je to vynikajúca voľba pre obchodné weby.

Čo je vyhradený hosting?

špecializovaný hostingAk chcete to najlepšie z najlepších, potom špecializovaný hosting je spôsob, ako ísť. Ako už názov napovedá, získate celý server, ktorý vám zavolá, a jeho jedinou úlohou je udržiavať výkonnosť vášho webu.

Toto je najúčinnejšia možnosť, ale tiež môže byť ťažké nastaviť a spravovať, a bude to tiež stáť najviac.

Ako funguje hosting založený na predajcoch

Hosting založený na predajcoch je trochu odnožou namiesto úplne iného typu webhostingu. Ako to funguje, jedna strana kontroluje server a druhá strana predáva hosting, ako keby vlastnila server.

Je kompatibilný s ktorýmkoľvek z vyššie uvedených typov hostingu. Môžete si napríklad vybrať predajcu, ktorý ponúka vyhradený server alebo cloud hosting.

Je bežné, že predajcovia nakupujú hromadne a získajú veľa vysokokapacitných serverov. Potom poskytujú časti jednotlivých lokalít. Ak plánujete využiť túto možnosť, budete potrebovať veľa technických znalostí.

Čo určuje rýchlosť hostingu? (Rýchly hosting)

Najrýchlejší webový hostiteľ je ten, ktorý používa vyhradenú IP adresu alebo dátové centrum so super latenciou. Pri hľadaní recenzií kanadských webových hostiteľov je dôležité pamätať na toto jednoduché pravidlo.

Je dôležité pochopiť, že dátové centrá sú ako srdce hostiteľského riešenia. Čím rýchlejšie srdce môže pumpovať krv (v tomto prípade šírku pásma), tým rýchlejšie sa vaša stránka pohybuje.

Ospravedlňujeme sa za grafickú analógiu.

Porovnanie webhostingu – ktoré CMS by ste mali používať?

Váš systém na správu obsahu (CMS) je to, čo používate na spracúvanie celého obsahu na vašom webe, vrátane úprav zverejneného obsahu a odovzdania nového obsahu. Každý CMS má svoje vlastné rozhranie, pričom určité CMS pracujú s konkrétnymi možnosťami hostenia alebo sú ideálne pre konkrétne typy webových stránok.

WordPress

Výhody-of-WordPress-hosting

Keby ste vedeli iba o jednom CMS, asi to tak bolo WordPress, pretože je to ľahko najobľúbenejšia voľba. Aj keď to vyšlo v roku 2003, za posledných pár rokov došlo k rýchlemu nárastu popularity a teraz je to CMS pre blogy a webové stránky malých firiem. Väčšina recenzií, ktoré prečítate na webe, bude zahŕňať WP.

WordPress má mnoho výhod, z ktorých najvýznamnejšou je škála možností a nástrojov prispôsobenia. Je to veľmi bezpečné, inštalácia je hračka a je ľahké nájsť podporu, keď ju potrebujete. Ak vytvárate web prvýkrát, odporúčame vám, aby ste pri hľadaní najlepšieho webového hostiteľa vybrali program WordPress.

Existuje trochu obdobia na učenie, ale to platí o všetkých CMS a popularita WordPress znamená, že je rozumné vedieť, ako ich používať..

PHP

Logo PHPPHP existuje už dlho a pôvodne to znamenalo osobnú domovskú stránku. Používa skriptovanie na strane servera a mnoho populárnych redakčných systémov vrátane WordPress, Drupal a Joomla používa tento skript PHP.

Aj keď nemusíte rozumieť PHP, aby ste mohli nastaviť web vo svojom zvolenom CMS, budete potrebovať vývojára PHP, ak máte nejaké veľmi špecifické aplikácie, ktoré by ste chceli spustiť..

Webové stránky založené na Java

JávaMožno poznáte Java ako tú vec, ktorú musíte občas aktualizovať. Jeho hlavnou funkciou sú webové aplikácie a ak ste na webe s pôsobivou grafikou, môžete sa staviť, že používa Java. Java bola na menších stránkach oveľa populárnejšia.

Aj keď sa jeho popularita trochu znížila, stále sa vyskytuje na niektorých významných webových stránkach elektronického obchodu vrátane Amazon a eBay. Ak chcete na svojom webe najmodernejšie vizuálne prvky a funkcie, Java je iba lístok.

joomla

joomlaPokiaľ ide o možnosti CMS, Joomla je pravdepodobne druhá najväčšia za WordPress, aj keď medzi nimi je stále veľká medzera. Jedným z dôvodov, prečo Joomla nie je taká populárna, je to, že nie je príliš užívateľsky prívetivá. Pokiaľ nemáte radi Joomlu, odporúčam vám ísť s WordPress, čo tiež hovorím všetkým našim klientom. Budete pracovať rýchlejšie a myslím si, že je to tiež lepšia voľba z hľadiska SEO.

Výber medzi hostiteľmi so systémom Windows alebo hostiteľmi so systémom Linux

windows vs linux host-min

V našej recenzii hostingu si možno pamätáte časť venovanú serverom. Dúfajme, že robíte tak, ako to nebolo dávno. Každý server potrebuje operačný systém (OS) a dve možnosti tu sú hostitelia so systémom Windows alebo hostitelia so systémom Linux..

Toto ich robí jedinečnými. Všetci najlepší weboví hostitelia sa všeobecne rozhodnú používať servery založené na systéme Windows. Pre cPanel dobrotu, pozrite sa na to porovnanie Plesk vs cPanel.

windows

Windows je operačným systémom spoločnosti Microsoft už desaťročia, a ak idete s hostiteľom so systémom Windows, znamená to, že môžete používať databázy a aplikácie systému Windows spolu s technológiou ASP.Net a ďalšími komplikovanými skriptmi. PHP a MySQL sú tiež možnosti. Zvyčajne zaplatíte za hostiteľov so systémom Windows o niečo viac ako za hostiteľov so systémom Linux a napriek tomu, že k havárii nedochádza často u žiadneho z nich, pri výbere systému Windows sa zvyčajne vyskytujú o niečo viac.

linux

linuxMicrosoft môže byť obrie v počítačovom priemysle, ale Linux používa to, čo väčšina serverov používa, pretože je to priemyselný štandard. V systéme Linux môžete spúšťať takmer akúkoľvek aplikáciu, servery sú mimoriadne spoľahlivé a je dobré ísť s väčšinou moderných programovacích skriptov. Pri výskume hostiteľov založených na Linuxe môžete vidieť výraz „LAMP“, čo znamená Linux, Apache, MySQL a PHP..

Ako funguje „neobmedzený“ hosting?

Je bežné, že poskytovatelia ponúkajú neobmedzené plány so slovom „neobmedzené“, ktoré sa môžu týkať úložiska, šírky pásma alebo e-mailu. Uistite sa, že na nich nájdete drobné písmo, pretože táto ponuka môže byť trochu klamlivá.

Zvyčajne to znamená, že poskytovateľ nestanovil limity zdrojov a že neobmedzená ponuka sa vzťahuje na primerané situácie. Nie je to určené, ak získavate milión zobrazení stránky mesačne. Ponuka je v podstate spôsob, ako pritiahnuť zákazníkov. Stačí skontrolovať rýchlosť a nenechajte sa vtiahnuť do reklamy. Neobmedzená šírka pásma neznamená veľa, ak potrebujete zvládnuť nízke rýchlosti. Pri týchto recenziách kanadského webhostingu sme vynechali hostiteľov, ktorí tvrdia, že ponúkajú neobmedzený hosting.

Zabalenie – nájdenie najlepšieho najlepšieho webu v Kanade

Je to veľa informácií, ktoré je potrebné spracovať. Najlepším spôsobom použitia tejto príručky je referencia na ňu pri vyhodnocovaní webových hostiteľov pri zohľadnení vašich konkrétnych potrieb. A čo je najdôležitejšie, nekupujte výlučne na základe cien. Kvalita je vždy najdôležitejšia, najmä s niečím rovnako dôležitým ako váš web.

To sa týka našich recenzií. Ak máte akékoľvek otázky, jednoducho zanechajte komentár nižšie a my vám radi odpovieme na všetko, čo sa objaví.

Najlepšie hosting domén v Kanade

Chcete webovú stránku, správne?

Každý áno, ale ak myšlienka pokusu porozumieť tomu, ako ho dostať z hlavy a na internet, aby vás ostatní videli, vás pošle na zem v chvejúcej sa fetálnej polohe, zoberte srdce. Sme tu, aby sme vám pomohli.

Veci ako hosting domén, registrátori, záznamy mien a hostingové balíčky nie sú také zložité, ako by ste si mohli myslieť, aj keď máte živú fantáziu. Zostaň v kľude. Pokračujte v čítaní.

domény

Aj tí bezradní z nás si pravdepodobne uvedomujú, že to všetko začína doménou. Ak chcete webovú stránku, musíte ju mať. Príkladom by bola doména BestWidgets.com (napísané úplne ako http: // www. bestwidgets. com). Nezáleží na tom, či píšete alebo píšete veľkými alebo malými písmenami.

čo je doména

Mimochodom, rýchla kontrola odhalila, že táto doména je v súčasnosti na predaj, takže … ak predávate widgety a sú tie najlepšie, možno budete chcieť dostať svoju ponuku do.

Späť na myšlienku domény. Po zaregistrovaní domény (zostaňte naladení, o tejto procedúre budeme hovoriť za minútu) a pod vašou kontrolou môžete pridať ľubovoľný počet stránok a subdomén. Chcete blog o widgetoch? Vytvorte subdoménu na adrese  blog. bestwidgets. com.

Túžite voskovať o sebe a svojej láske k widgety? Pridajte stránku ako www. bestwidgets. com / about.

Základnou myšlienkou je, že zabezpečenie domény vytvorí základ celého budúceho webu.

Ak sa chcete o tom dozvedieť viac, prečítajte si nášho sprievodcu najlepšími registrátormi domén.

Registrátori domén a registrácia

Ak riskujete, že vaše oči budú žiariť, mali by ste pochopiť, ako sa domény predávajú a účtujú. Nerobte si starosti. Nebude test. Rovnako ako keď vás rodičia donútili jesť mrkvu, je to pre vaše dobro. ����

Registrácie štatistík TLD podľa typu TLD

Register je organizácia určená na vedenie zoznamu alebo registra tých, ktorí vlastnia Doména najvyššej úrovne (TLD) ako .com, .net a .org. Je zrejmé, že s viac ako 644 miliónmi aktívnych webových stránok online trvá viac ako len náhodná nota, ktorá je napísaná na zadnej strane obálky, aby všetko zostalo rovno..

Pôvodne existovalo iba hŕstky úradných registrov, ktoré sledovali všetko, ale niekoľko podnikateľov si uvedomilo, že s týmito registrami môžu uzavrieť zmluvu o predaji domén, čím sa z nich stáva prosperujúce odvetvie. Pointa je, že registrátori predávajú domény a registre ich sledujú.

Populárni registrátori zahŕňajú GoDaddy, NameCheap a mnoho ďalších. Všimnite si však, že väčšina dobrých hostingových spoločností (ako sú tie, ktoré sme odporúčali) vám poskytne bezplatnú doménu keď sa zaregistrujete pre nový hostingový plán.

Bezplatná doména je vynikajúci spôsob, ako ušetriť niekoľko babiek na začiatku vašej cesty na vytvorenie webových stránok a jednu z kľúčových vecí, ktoré sme zahrnuli do našich kanadských recenzií webhostingu..

Čo je záznam názvu domény?

Ďalším výrazom, ktorý by ste mohli naraziť, je záznam názvu domény. Toto je odkaz na spôsob fungovania internetu. Doména, ktorú ste si práve kúpili, nie je vlastne spôsob, akým internetové servery vyhľadávajú a zobrazujú vaše webové stránky.

Namiesto toho berú žiadosť používateľa a porovnávajú doménu so sekvenciou čísel v registri, ktorá sa nazýva IP adresa, a posielať súvisiace súbory – čo je práve váš web.

Web Hosting vysvetlená pre začiatočníkov

Teraz sa dostávame k dobrým veciam a dôvodom, prečo sme tu všetci, webhosting. Akonáhle budete mať doménu a budete pripravení vytvoriť webovú stránku, ako ju vlastne získate online, aby ju mohli vyhľadávať a zobrazovať servery?

Dobrá otázka. Potrebujete webhostingu.

ako funguje webhosting

Keďže nemôžete jednoducho hádzať súbory svojich webových stránok na kuchynský stôl a očakávať, že sa magicky skončia na internete, vyrastalo v tomto odvetví ďalšie odvetvie predaja úložného priestoru online pre váš web..

Niektoré z týchto spoločností, o ktorých ste pravdepodobne počuli vďaka absurdnej úrovni reklamy – niekto v tejto hre zarába vážne peniaze – ale odbočujeme. Hovoríme o menách ako GoDaddy, HostGator a Bluehost.

Takže pri výbere hostiteľa webu máte tri možnosti:

  1. Navštívte stránku Namecheap.com, kúpte si doménu a dúfame, že ste nastavili nameservery tak, aby smerovali správne na vášho hostiteľa, ALEBO …
  2. Založte si účet na serveri SiteGround, získajte bezplatnú doménu a nechajte ich robiť tvrdú prácu za rovnakú cenu.
  3. Alebo použite jeden z odporúčaných najlepší tvorcovia webových stránok, ako Wix a Squarespace. Títo chlapci sa postarajú o všetku registráciu a hosting pre vás.

Recenzie Hosting webových stránok v Kanade – Vyhnite sa týmto chybám

Existuje veľa spôsobov, ako zvrátiť proces výberu dobrého webhostingu, ale tu sú štyri najbežnejšie prípady, ktoré vidíme.
Hej, neobviňuj sa. Tieto veci neučia v škole. Alebo možno áno, ale vy ste odkladali v zadnej rade.

# 1. Chystáte sa s absolútne najlacnejšie hostiteľa môžete nájsť

klady a zápory bezplatného webhostingu

Nebudeme zlí, aby sme vám povedali, že lacný je vždy zlý, ale v čase, keď ste na tejto planéte žili určitý počet rokov, pravdepodobne by ste si mali sami uvedomiť, že kompromis medzi tým, Najnižšia cena je často mizerný produkt, zlé služby, obmedzené funkcie a špecializovaný prístup „nezaujíma nás“ o zákaznícky servis.

Pokiaľ ide o webových hostiteľov, ktorí kŕmia spodnú časť tela (z ktorých niektorí sú doslova zadarmo), môžete do litánie odporu pridať ďalšiu položku. Oni budú povedzte, že sa vám páči blázon.

Je pravda, že technicky získate úložný priestor bez akýchkoľvek nákladov, ale pokiaľ zaplatíte navyše, dostanete málo iného.

Potrebujete viac miesta alebo šírku pásma? Musím upgradovať.

Chcete zálohovať a ovládať panel? Budeme musieť upgradovať.

Neviete, čo robíte a potrebujete sa s niekým porozprávať? Za technickú podporu to stojí navyše.

Získate nápad. Základným bodom je, že bezplatný balík, ktorý dostanete, je takmer nefunkčný. Za funkciu musíte zaplatiť viac. Niekedy oveľa viac.

Je dobré, že čítate naše recenzie webhostingu ��

# 2. Výber akejkoľvek platformy okrem WordPress

distribučná tabuľka cms

 Systém správy obsahu WordPress (CMS) ovláda viac ako 33 percent všetkých webových stránok. To by samo o sebe malo stačiť na ovplyvnenie vášho rozhodnutia.

Pointa je, že nezáleží na tom, aký web si chcete vytvoriť – elektronický obchod, blogovanie, online noviny – WordPress je najjednoduchší spôsob použitia a prichádza so zabudovanou prosperujúcou komunitou vývojárov a mentorov..

Pred nástupom platforiem CMS, ako je WordPress (ďalšie populárne sú Joomla a Drupal), bol webový design obmedzený na tých, ktorí si mohli ovinúť hlavu a prsty okolo kódu HTML..

Budovanie a navrhovanie stránok akejkoľvek látky nebolo niečo, čo by ste mohli vyraziť počas dlhého víkendu. Keď sa spustila prvá verzia v roku 2003, veci sa v zhone zmenili a odtiaľ sa stala silnejšou a užívateľsky príjemnejšou.

Spodný riadok. Ak sa to nerozbije, neopravujte to. Vyberte WordPress, najmä ak nie ste kódovačom. ��

# 3. Ignorovanie Fine Print vo vašom hostingovom balíku

Prvý majiteľ nového doménového mena, ktorý je online, aby si vybral webového hostiteľa, prvá vec, ktorú hľadá, sú obvyklí podozrivé osoby na porovnávacie nákupy – miesto na disku a šírku pásma. Neoprávnená skutočnosť je skutočnosťou, že na týchto obmedzeniach naposledy záležalo približne pred dvoma desaťročiami.

Je to trochu prehnané, mali by ste však vedieť, že prebieha obrovský posun v povahe webových stránok a že faktory, ktoré hostitelia používajú na navíjanie netušiacich nováčikov, nie sú tie, na ktorých skutočne záleží..

úložná kapacita vs. šírka pásma

Tu je pokles. Keďže návrhový posun pokračuje zo statických na dynamicky generované stránky, je pravdepodobné, že narazíte na trojicu limitov, ktoré nemajú nič spoločné s úložným priestorom alebo šírkou pásma dlho predtým, ako posuniete tieto hranice plánu..

Hovoríme o využití procesora, využití pamäte RAM a pripojení k databáze. Mnohí weboví hostitelia, dokonca aj niektorí z tých dobrých a všetci lacní, majú obmedzenia týkajúce sa týchto faktorov, ktoré sú podrobne opísané v jemnej tlači pod pojmom „zdroje“.

Naša rada. Vyskúšajte pridelenie úložného priestoru a šírky pásma, ale vyhľadajte a zvážte, aké obmedzenia zdrojov môžu byť tiež v hre..

# 4. Platba za SSL

ako ssl funguje

Tento je krátky a milý. Ak uvažujete o platení za vrstva zabezpečených soketov (SSL) certifikát – nie. Legitímni hostitelia vám ho poskytnú zadarmo.

Určite to však potrebujete, pretože spoločnosť Google už začala proces zhoršovania rebríčka vyhľadávacích nástrojov pre tých, ktorí ho nemajú, ale za jeho získanie nemusíte platiť. Pred registráciou si nezabudnite prečítať recenzie alebo podrobné informácie od svojej hostiteľskej spoločnosti.

��️���� Prečítajte si túto príručku vo francúzštine: Meilleur Hébergement Web.

Prečítajte si viac o iných typoch hostingu:

Prečítajte si naše zmluvné podmienky alebo naše zásady ochrany osobných údajov.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author