10 nejlepších webhostingových služeb (rychlost 30 a více hostitelů zkontrolována)

nejlepší webhosting

Poslední aktualizace: Únor 2020.

Nalezení dobré webhostingové služby může vyžadovat spoustu času a peněz.

K dnešnímu dni jsme se zaregistrovali, testovali a porovnávali s více než 30 různými webhostingovými společnostmi. To také znamená, že máme údaje o výkonu.

Provozní doba a doba načítání jsou dva z nejdůležitějších faktorů při výběru webhostingu (vedle jejich nákladů).

Zde je podrobně náš proces kontroly:

 1. Registrujeme se s webovým hostingovým plánem nabízeným hostingovou službou
 2. Vytvořili jsme prázdný web WordPress
 3. Sledujeme jejich výkon, jako je doba provozu a doba načítání
 4. Prověřujeme jejich vlastnosti, omezení, ceny a zákaznickou podporu
 5. Recenze publikujeme (aktualizujeme jednou ročně)

Všechny naše recenze hostingu jsou založeny na průměrné rychlosti každého hostitele (doba načítání), dostupnosti a ceně. Chcete-li podrobnější údaje, navštivte naši stránku s údaji nebo tuto tabulku.

10 nejlepších hostingových služeb pro nové webové stránky

Níže je uveden seznam 10 nejlepších poskytovatelů webhostingů, o kterých jsme zjistili, že jsou spolehliví a rychlí. Všichni za posledních 24 měsíců dobře fungovali.

1. Bluehost – Celkově nejlepší

recenze BluehostPlány začínají na 2,75 $ / měsíc

Bluehost Pros
+ Nejlepší provozuschopnost (99,99%)
+ Top 5 rychlost (405 ms)
+ One-Click-Install for WordPress
+ Snadné použití, přátelské pro začátečníky
+ Bezplatná doména a stavitel stránek
+ Podpora 24/7 (chat a telefon)
Bluehost nevýhody
– Slevy pouze na delší plány

Webhosting Bluehost existuje již od roku 2007 a nyní hostuje více než 3 000 000 webových stránek. Jedná se o nejoblíbenější nízkonákladovou možnost hostování nových webových stránek.

Jsou naší nejlépe hodnocenou webhostingovou společností, protože jejich posledních 24 měsíců provozu a rychlost jsou velmi silné – 99,99% a 405 ms, resp.

Jejich úvodní cena za 3 roky je 2,75 $ / měsíc (obnovuje se 7,95 $) a přichází s funkcemi, jako je bezplatné doménové jméno, tvůrce webových stránek a instalace jedním kliknutím pro WordPress, Joomla a Drupal prostřednictvím cPanel. Takže pro začátečníky (někdo bez webových stránek) je to pravděpodobně nejlepší volba. V základním plánu jsou zahrnuty neměřené šířky pásma a 50 GB úložiště.

Je to skvělé řešení pro weby WordPress, protože je oficiálně doporučeno společností WordPress.org

Bluehost také zdarma e-mailové účty, nepřetržitou živou zákaznickou podporu a SSL (bezpečnostní vrstvu) na všech plánech. Je to velmi snadné použití a pravděpodobně nejlepší poskytovatel webhostingu na základní úrovni, který je spolehlivý a bezpečný. Kromě tradičního sdíleného hostingu společnost také nabízí vyhrazené, VPS a spravované plány hostování WordPress pro webové stránky s vyšším provozem.

Všechny jejich hostingové plány mají 30denní záruku vrácení peněz a jsou okamžitě aktivovány, takže je můžete ihned začít používat.

Výkon Bluehost (2017-2020)Živé testovací stránky: hostingfacts-bluerock-bluehost.com | Prům. uptime a rychlost: 24 měsíců+


podrobná recenze Bluehost

2. Cloud HostGator – Nejlepší levné cloud

recenze cloud hostgatorPlány začínají na 2,74 $ / měsíc

HostGator Cloud Pros
+ Top 5 uptime (99,99%)
+ Top 5 rychlost (399 ms)
+ Zdarma přenos z webu
+ Žádná šířka pásma a limit úložiště
+ Více umístění datových center
+ Neomezené e-mailové účty
HostGator Cloud Cons
Vyšší náklady na obnovu

HostGator, založený v roce 2002, je oblíbeným poskytovatelem sdílených a cloudových služeb, který v současné době hostuje více než 2 000 000 webových stránek.

Podle našich posledních 24-měsíčních údajů má HostGator Cloud silný provozuschopnost (99,99%) a nadprůměrná rychlost (399 ms) aby se stal silným uchazečem o Bluehost.

HostGator nabízí flexibilní funkce, jako je neomezený e-mailový účet, neměřená šířka pásma, neměřené místo na disku a vestavěná mezipaměť ve všech plánech. Kromě toho všechny jejich hostingové plány mají 99,9% záruku dostupnosti, bezplatný SSL certifikát, snadnou instalaci WordPress a bezplatnou doménu na rok (když se zaregistrujete na 12, 24 nebo 36 měsíců).

Pokud si chcete vytvořit vlastní web, můžete tak učinit pomocí Gator Website Builder. Je to webhostingový hostitelský webový tvůrce, který je navržen tak, aby byl pro začátečníky snadným a snadno použitelným webovým tvůrcem..

Nejlevnější plán hostgátora začíná od 2,74 $ / měsíc (pokud zvolíte 12měsíční platební plán) a obnoví 10,95 $ / měsíc. Kromě sdíleného cloudového hostingu nabízí HostGator programy WordPress, VPS a specializované hostingové plány sloužící organizacím všech velikostí od malých podniků po podnikové webové stránky..

Všechny plány mají velkorysou 45denní záruku vrácení peněz.

Výkon cloudu HostGator (2017–2020)Živé testovací stránky: hostingfacts-owp.com | Prům. uptime a rychlost: 24 měsíců+


podrobná recenze Cloud HostGator

3. Hostinger – Nejlevnější cena

Domovská stránka hostingerPlány začínají na 0,99 $ / měsíc

Hostinger Pros
+ Horní 2 doba načítání (350 ms)
+ Levné ceny (0,99 $ / měsíc)
+ Datacentra v USA, Evropě & Asie
+ Certifikát SSL zdarma
+ 24/7 podpora chatu
Hostinger nevýhody
Žádná bezplatná doména
Omezená šířka pásma u levného plánu

Naše údaje za posledních 24 měsíců ukazují, že Hostinger má průměrnou dobu bezporuchovosti 99,95%, ale velmi rychlý průměrný čas načítání 350 ms takže je to nejlepší levný webhosting, který můžete najít.

Hostinger (který také vlastní hosting24) nabízí velmi cenově dostupné plány hostingu, aniž by příliš ohrožoval kvalitu a výkon služby. I když je cena levná, funkce, které přicházejí s Hostingerovými plány, osloví mnoho majitelů začátečníků.

Společnost nabízí řadu hostingových plánů s různými funkcemi a všechny plány přicházejí s jednoduchým tvůrcem webových stránek, bezplatným SSL certifikátem, 99,9% zárukou dostupnosti a 24/7/365 podporou.

Nejlevnější plán hostingera začíná již od 0,99 $ / měsíc (pokud zvolíte 48měsíční platební plán), obnovení začíná na 2,15 $ / měsíc. Šířka pásma a databáze jsou neomezené, pokud nezvolíte plán „Single Web Hosting“. S posledně jmenovanými budete omezeni na 10 GB místa na disku, 100 GB šířky pásma, jednu databázi MySQL a jeden e-mailový účet. Nejdůležitější je, že nejlevnější plán nezahrnuje bezplatnou doménu a má omezený výpočetní výkon a paměť.

Mezi další služby poskytované společností Hostinger patří cloud, e-mail, WordPress, VPS, hosting Windows VPS.

Všechny plány mají standardní 30denní záruku vrácení peněz.

Výkon hostitele (2017–2020)Živé testovací stránky: hostingfacts-hostinger.com | Prům. uptime a rychlost: 24 měsíců+


podrobná recenze Hostinger

4. GreenGeeks – Nejlepší „zelený“ hosting

Domovská stránka GreenGeeksPlány začínají na 2,95 $ / měsíc

GreenGeeks Pros
+ Dobrá doba načítání (445 ms)
+ Stabilní provozuschopnost (99,98%)
+ USA, Kanada & Nizozemské servery
+ Zdarma přenos stránek
+ Neomezená šířka pásma a úložiště
GreenGeeks Cons
Sporná politika vrácení peněz
Vysoké náklady na obnovu

GreenGeeks byl asi 12 a více let a hostí více než 500 000 webových stránek.

S 99,98% doba provozu a rychlost načítání 445 ms, GreenGeeks nabízí rychlý a spolehlivý hosting za dostupnou cenu 2,95 $ / měsíc. Přidejte k tomu své bonusy bohaté na funkce, vysoce kvalitní zákaznickou podporu 24/7 a postupy šetrné k životnímu prostředí a snadno zjistíte, jak GreenGeeks rychle vymýšlejí jméno na divoce přesyceném trhu..

Všechny plány přicházejí s bezplatnou doménou po dobu 1 roku, přístupem cPanel, bezplatným Wildcard SSL, PowerCacher, neomezeným úložištěm SSD a neomezeným přenosem dat. Zákazníci také získají neomezený počet doménových jmen, neomezený počet e-mailových účtů a noční zálohy.

Pokud váš web roste, můžete vždy upgradovat na flexibilnější hosting VPS. GreenGeeks také bezplatně migruje váš web z vašeho stávajícího webového hostitele. Bohužel, obnovovací sazba 9,95 $ / měsíc může odradit některé webmastery od výběru GreenGeeks před jinými poskytovateli hostingu.

Všechny plány mají 30denní záruku vrácení peněz.

Výkon GreenGeeks (2017–2020)Živé testovací stránky: hostingfacts-greengeeks.com | Prům. uptime a rychlost: 24 měsíců+


podrobná recenze GreenGeeks

5. DreamHost – Plaťte měsíčně, žádné vyšší obnovy

Domovská stránka DreamHostPlány začínají na 2,59 $ / měsíc

Prosby DreamHost
+ Dobrá doba načítání (648 ms)
+ Záruka dostupnosti
+ Měsíční plány k dispozici
+ 97denní záruka vrácení peněz
+ Neomezená šířka pásma a úložiště
Nevýhody Dreamhost
Průměrná doba provozu (99,94%)
Žádný cPanel

Společnost DreamHost byla založena v roce 1996 a je jedním z nejstarších poskytovatelů webhostingu. Společnost hostí více než 1,5 milionu webových stránek, blogů a aplikací ve více než 100 zemích.

Podle našich posledních 24-měsíčních údajů má DreamHost průměrnou dobu dostupnosti (99,94%) a odpovídající rychlost (648 ms) z něj činí spolehlivé řešení hostování.

Co odlišuje DreamHost od mnoha jiných webhostingových služeb, je to, že nabízejí možnost platit měsíčně namísto ročně.

To znamená, že se můžete zaregistrovat za 4,95 $ a ihned začít používat svůj hostingový účet. Případně se můžete rozhodnout pro tříletý plán, který začíná na 2,59 $ / měsíc a obnovuje se na 4,95 / měsíc. Základní plán zahrnuje bezplatnou doménu, 1 web, neomezenou šířku pásma a 50 GB SSD úložiště. Zákazníci také mohou používat tvůrce přetahování DreamHost a mohou přidat e-mail za měsíční poplatek 1,67 $ / měsíc.

Společnost nabízí silné bezpečnostní funkce (LetsEncrypt SSL), řadu nástrojů pro správu domén a neomezený přenos dat měsíčně. WordPress je předinstalovaný a společnost má také svůj vlastní snadno použitelný a pro začátečníky přátelský webový tvůrce. Nemají cPanel, který je dobře známý v oboru vývojářů webu, ale DreamHost nabízí svůj vlastní administrátorský panel, který do značné míry dělá to samé jako cPanel nebo Plesk.

Všechny plány zahrnují podporu živého chatu v USA 24/7. Společnost má velkorysou 97denní politiku vrácení peněz.

Výkon DreamHost (2017-2020)Živé testovací stránky: hostingfacts-dreamhost.com | Prům. uptime a rychlost: 24 měsíců+


podrobná recenze DreamHost

6. SiteGround – nejlepší podpora zákazníků

kontrola webuPlány začínají na 3,95 $ / měsíc

SiteGround Pros
+ Dostatečná doba načítání (673 ms)
+ Stabilní provozuschopnost (99,99%)
+ Znalostní zákaznická podpora
+ Podpora chatu „Guru“ 24/7
+ 20+ e-mailových účtů
Nevýhody SiteGround
Instalační poplatek na měsíční plány
Omezený levný plán

SiteGround je poskytovatel webhostingu založený v roce 2004 v bulharské Sofii. Jsou hostiteli více než 2 milionů domén a jsou jednou ze tří webhostingových společností oficiálně doporučovaných společností WordPress.org.

Podle našich posledních 24-měsíčních údajů má SiteGround fantastickou dostupnost (99,99%) a odpovídající rychlost (673 ms), což z něj dělá velmi silného top 10 webhostingu.

SiteGround je známý svým příkladným zákaznickým servisem a jeho uživatelská základna rychle roste. Všechny hostingové plány SiteGround zahrnují tvůrce webových stránek, e-mailový účet, SSL, Cloudflare CDN, denní zálohy a SSH přístup zdarma.

Nejlevnější plán StartUp určený pro začátečníky začíná na 3,95 $ / měsíc (když platíte za 12měsíční plán), obnovení začínají na 11,95 $ / měsíc. Můžete hostit 1 web vhodný pro ~ 10 000 měsíčních návštěv. Plán je dodáván s 10 GB webového prostoru, neměřeného provozu a nepřetržité podpory.

SiteGround má širokou škálu služeb včetně spravovaného hostování WordPress, hostování WooCommerce, cloudového hostingu, podnikového hostingu a dedikovaných serverů. Místo toho, aby měli vlastní servery, pronajímají servery z cloudu Google.

Všechny plány přicházejí s průmyslovou standardní 30denní zárukou vrácení peněz.

Výkonnost SiteGround (2017–2020)Živé testovací stránky: hostingfacts-siteground.com | Prům. uptime a rychlost: 24 měsíců+


podrobná recenze SiteGround

7. A2 Hosting – Nejrychlejší sdílené hostování

Hodnocení hostingu A2Plány začínají na 2,96 $ / měsíc

A2 Hosting Pros
+ Nejrychlejší doba načítání (317 ms)
+ Optimalizované servery WordPress
+ Neomezená šířka pásma a úložiště
+ Podpora chatu „Guru“ 24/7
+ 20+ e-mailových účtů
A2 Hosting Nevýhody
Průměrná doba provozu (99,93%)
Vyšší náklady na obnovu

Americký hosting A2 (založený v roce 2002, který hostuje 500 000+ webů) je nejrychlejším sdíleným webovým hostingem, který jsme doposud testovali. Podařilo se jim dosáhnout působivého 317 ms průměrná doba načítání po dobu 24 měsíců.

Hosting A2 je rychlý, protože jejich servery jsou optimalizovány pro weby WordPress a používají mezipaměť LiteSpeed. Protože jsme zkontrolovali více než 30+ sdílených webhostingových společností, žádná z nich není rychlá jako A2.

Přestože A2 je nejrychlejší, není tak spolehlivý. Jejich průměrná doba provozu se pohybovala kolem ~99,93%. Není to moc, ale každý rok je více než ~ 6 hodin prostojů.

Hostitelská společnost A2 je známá svou bezproblémovou spoluprací se všemi hlavními systémy pro správu obsahu včetně WordPress, Joomla, Drupal, OpenCart a Magento, díky čemuž se skvěle hodí pro webové vývojáře. Společnost nabízí celou řadu hostingových plánů a všechny zahrnují bezplatný certifikát LetsEncrypt SSL, neomezené úložiště SSD a bezplatnou migraci stránek.

Nejlevnější plán „Lite“ začíná 2,96 $ / měsíc (obnovuje 7,99 $ / měsíc) přichází s 1 webem, 25 e-mailovými účty, doménovým jménem po dobu 1 roku, bezplatnou CDN Cloudflare a neomezenou šířkou pásma / místo na disku.

A2 Hosting má spolehlivý tým zákaznické podpory s názvem „Guru Crew Support“. Zákazníci se s nimi mohou spojit 24/7/365 prostřednictvím živého chatu, telefonu, e-mailu a lístků. Kromě pravidelného sdíleného hostingu nabízejí webmasteři také vyhrazený hosting, VPS a reseller hosting.

Všechny plány mají 30denní záruku vrácení peněz.

Výkon A2hostingu (2017–2020)Živé testovací stránky: hostingfacts-a2.com | Prům. uptime a rychlost: 24 měsíců+


podrobná recenze hostingu A2

8. WestHost

recenze WesthostPlány začínají na 1,99 $ / měsíc (pouze FTP)

WestHost Pros
+ Dobrá dostupnost (99,98%)
+ Levné ceny
+ Zdarma Cloudflare CDN
+ Zálohy v ceně
WestHost Nevýhody
Pod průměrnou dobou načítání (881 ms)
SSL / bezplatná doména není zahrnuta
Žádné cPanel nebo automatické instalace

WestHost je hostingová společnost, která je ve vlastnictví společnosti thgingenuity Ltd. (britská společnost), která rovněž vlastní MidPhase.

Naše nedávné údaje ukazují, že společnost WestHost měla průměrnou dobu dostupnosti 99,98% a doba načítání 881 ms. Viděli jsme, že jejich rychlost nepatřila mezi 15 nejlepších. Díky jejich levné tvorbě cen (začíná $ 1,99 / měsíc pro 3-letý plán a obnovuje $ 4,99 / mo) a díky bezplatnému CDN se zálohami webů z nich činí dobrý hosting poskytovatel v top 10.

Jejich provozuschopnost je nadprůměrná, díky čemuž je společnost WestHost dobrou volbou pro webové stránky malých firem online, protože se jedná o jedno z nejlevnějších řešení webhostingu na trhu – 1,99 $ / měsíc pro tříletý plán.

Bohužel, SSL a bezplatné domény nejsou zahrnuty. Pokud je chcete zdarma, budete si muset zvolit plán vyšší úrovně „Preferováno“. Nejlevnější plán poskytuje pouze FTP přístup, takže nemůžete použít rychlé instalace pro CMS, jako je WordPress, což z něj činí obtížnou volbu pro začátečníky.

Na rozdíl od jiných, populárnějších hostingových služeb nabízí WestHost pouze standardního poskytovatele sdílených hostingů. Takže pokud váš web roste, budete pravděpodobně muset přenést své stránky mimo WestHost.

Výkon WestHost (2017-2020)Živé testovací stránky: hostingfacts-wh.com | Prům. uptime a rychlost: 24 měsíců+


podrobná recenze WestHost

9. GoDaddy Hosting

Recenze GoDaddyPlány začínají na 4,33 $ / měsíc

GoDaddy Pros
+ Dobrá doba načítání (554 ms)
+ Dobrá dostupnost (99,97%)
+ 100 GB úložiště webových stránek
+ cPanel a přístup tvůrce webových stránek
+ Záruka dostupnosti za 99,90%
Nevýhody GoDaddy
SSL & e-mailové náklady navíc
Žádné převody webu

GoDaddy je jedno z předních hostingových řešení, které napájí přes 44 milionů webových stránek. Společnost má 14 zařízení po celém světě a je uznávána jako jeden z největších registrátorů domén. Nabízejí také webhostingové služby, které jsou vhodné pro malé i velké webové stránky. Podobně jako SiteGround nevlastní také svůj serverový park, místo toho jsou spojeni s Amazon a pronajímají servery od AWS.

Poslední 2 roky sledování sdíleného hostování GoDaddy nám ukázaly provozuschopnost 99,97% a rychlost stránky kolem 554 ms což nám ukazuje, že GoDaddy je spolehlivý poskytovatel. GoDaddy je vynikající řešení pro vytváření vlastních webů, protože přichází s jednoduchým drag-and-drop webovým tvůrcem (GoCentral) určeným pro začátečníky. Obsahuje také nástroje pro vývojáře, jako je MySQL, cPanel, CloudLinux, Python a více verzí PHP.

Jejich nejlevnější webhostingový plán začíná od 4,33 $ / měsíc (obnovuje 8,99 $ / měsíc) přichází se 100 GB úložiště webových stránek (hodně) a neměřenou šířkou pásma. Zahrnuto je také monitorování zabezpečení a ochrana DDoS.

Nicméně, GoDaddy má mnoho „vylepšení“, díky nimž budete pravděpodobně platit trochu víc. Například zálohy stránek, certifikáty SSL a e-mailové účty nejsou zahrnuty do jejich nejlevnějšího plánu. GoDaddy také nabízí nepřetržitou podporu.

Všechny roční a víceleté plány GoDaddy mají 30denní záruku vrácení peněz.

Výkon GoDaddy (2017-2020)Živé testovací stránky: hostingfacts-gd.com | Prům. uptime a rychlost: 24 měsíců+


podrobná recenze GoDaddy

10. Místo5

kontrola webu5Plány začínají na 7,65 $ / měsíc

Výhody webu Site5
+ Dobrá dostupnost (99,99%)
+ Nadprůměrná rychlost (629 ms)
+ Bezplatné migrace
+ Neměřená šířka pásma / úložiště
Site5
Drahé ceny
Omezený levný plán (maximálně 10 000 návštěv)
Doména není zdarma

Site5 je webhostingová společnost založená v roce 1998, později však zakoupená společností Endurance International Group (EIG) – významným poskytovatelem internetových služeb, který vlastní také výkonnější značky, jako jsou Bluehost a HostGator..

Podle našich posledních 24-měsíčních údajů má server5 solidní provozuschopnost (99,99%) a průměrná doba načítání stránky 629 ms.

Zákazníci mohou snadno instalovat populární aplikace jako Drupal, Joomla, ZenCart nebo PrestaShop prostřednictvím cPanel / WHM.

Nejlevnější sdílený hostingový server Site5 začíná na 7,65 $ / měsíc (pokud platíte za dvouletý plán předem). Jejich základní plán bohužel nezahrnuje bezplatný SSL ani bezplatnou doménu, ale přichází s neměřeným diskovým prostorem a šířkou pásma, nepřetržitou podporou a obnovou zálohy.

Protože server Site5 neposkytuje mnoho funkcí, z nichž by začátečníci mohli těžit, je pravděpodobně lepší volbou pro webového vývojáře nebo návrháře, který je chce použít jako hostitele distribuce pro fakturaci klientů..

Všechny jejich plány mají 30denní záruku vrácení peněz.

Výkon webu 5 (2017–2020)Živé testovací stránky: hostingfacts-s5.com | Prům. uptime a rychlost: 24 měsíců+


podrobná kontrola Site5

30+ Hostování Recenze & Statistika

Každý rok budeme pomalu přidávat další poskytovatele hostingu do seznamu, jakmile budeme mít dostatek údajů o jejich výkonu (doba provozu a doba načítání). Zde je odkaz na tabulku – webhostingový srovnávací graf (2020).

Co je třeba zvážit při výběru webhostingu

1. Přenosy a migrace stránek nejsou vždy zdarma

Co když vyberete webového hostitele, jen aby zjistili, že se vám nelíbí? Přenos webu, známý také jako migrace, vám umožňuje přesunout web na jiného hostitele.

Přechod na jiný web spočívá v přenosu souborů a databází na webu, konfiguraci vašeho webu s novým hostitelem a nasměrování DNS vaší domény na nového hostitele. Jakmile si vyberete nového hostitele webu, obvykle vám s tímto procesem pomohou. Cena bude záviset na hostiteli, ke kterému přecházíte, ale může se pohybovat v rozmezí od 150 do 400 USD.

Některé webové hostitele na našem seznamu, například HostGator a GreenGeeks, však nabízejí bezplatné webové převody.

Webový přenos GreenGeeks

U placených převodů můžete někdy převést více než jeden web. Například 149,99 USD na migraci 5 webů a 20 e-mailových účtů do Bluehost. Přenos webu obvykle trvá několik dní.

U hostitele, jako je HostPapa, bude dokončení přenosu na webu trvat 5 až 7 dní. Doporučují upravit položky DNS před zahájením přenosu, takže to zabere méně času. Mohou také aktualizovat vaše záznamy DNS, ale tato služba přidá 24 až 72 hodin před spuštěním webu. S A2 Hosting to bude trvat 2 až 4 dny.

2. Sazby obnovení jsou obvykle vyšší

Většina poskytovatelů webhostingu zdvojnásobí nebo ztrojnásobí cenu, jakmile je čas obnovit vaši dohodu. Poplatky za obnovení mohou přeskočit na 7–10 $ / měsíc za základní plán, který zpočátku stojí 2,99 $ / měsíc. Funkce a výkon, které získáte z plánu, zůstávají stejné, ale budete muset zaplatit více.

 • Například plán GoDaddy’s Economy skočí na 8,99 $ / měsíc, jakmile je čas obnovit.
 • A2 Hosting vyžaduje, aby zákazníci podali písemnou žádost o zrušení 15 dnů před začátkem obnovy. Pokud však zapomenete požádat o zrušení, vaše obnovení se automaticky spustí a cena se zdvojnásobí.
 • Někteří poskytovatelé webhostingu na našem seznamu však tento trik standardu nedodržují. Pokud se u DreamHost zaregistrujete na tříletý plán, váš plán se obnoví za stejnou cenu.

Většina poskytovatelů webhostingů navíc nabízí „bezplatnou doménu“ – to znamená, že dostanete doménu za první rok zdarma. Poté se obvykle ročně obnovuje někde mezi 10 – 20 $ / rok.

3. Limity šířky pásma, úložiště a e-mailového účtu

Pokud jde o šířku pásma a úložiště existují také omezení.

 • Nejlevnější plán GoDaddy poskytuje uživatelům neměřenou šířku pásma a 100 GB úložiště, což stačí pro jeden web.
 • Hostinger nabízí 100 GB šířku pásma a 10 GB úložiště, zatímco iPage nabízí škálovatelnou šířku pásma a neomezené databáze MySQL.
 • Zákazníci se zájmem o neměřenou šířku pásma a úložiště by si měli vyzkoušet Bluehost, HostGator, SiteGround a GreenGeeks.

Majitelé webových stránek se zájmem o poskytovatele hostingu, kteří nabízejí SSL zdarma měli byste zvážit použití Bluehost, DreamHost, HostGator, SiteGround nebo iPage. Všichni zahrnují bezplatný SSL certifikát ve všech svých hostingových plánech, což není vždy případ hlavních poskytovatelů hostingu. Například GoDaddy účtuje velmi vysoké poplatky za SSL certifikáty.

hostování doplňků

Pokud jde o e-mailové účty, webhostingová řešení se liší v jejich nabídkách.

 • Například všechny účty SiteGround, HostGator, A2 Hosting a Hostinger obsahují bezplatný e-mailový účet.
 • GoDaddy obsahuje bezplatný obchodní e-mail pro 1. rok se základním plánem. Poštovní schránka Microsoft Office 365 přichází s 5 GB vyhrazeného úložiště a sdíleného online kalendáře.
 • iPage a GreenGeeks umožňují uživatelům vytvářet neomezené e-mailové účty. Jsou označeny pro uživatelskou doménu a zahrnují předávání e-mailů a autoresponders.

4. Jakmile váš web vzroste, zvažte změnu plánu hostingu

Poskytovatelé webhostingu nabízejí různé typy hostingu. Pokud právě začínáte nebo máte web s nízkým provozem, měli byste se rozhodnout pro sdílený webhosting. Údržba a provozování vašich webových stránek je více než dost. Jakmile však vaše stránky rostou, je snadné přejít z jednoho hostitele na druhý nebo upgradovat na dražší webhosting.

Sdílený webhosting – Nejlepší pro nové webové stránky a blogy. Všechny webové stránky jsou uloženy na jednom fyzickém hostitelském serveru, kde sdílejí serverové prostředky, jako je úložiště, šířka pásma, RAM a výpočetní výkon. Pokud váš web nemá velký provoz, je to nejlepší místo, kde začít. Přejít zpět na náš seznam 10 nejlepších.

Hosting VPS – VPS je zkratka pro virtuální soukromý server. Přestože je služba VPS podobná sdílenému hostování (rychlost a dostupnost) a ukládá více webů na stejný server, poskytuje více možností přizpůsobení a budete mít větší kontrolu. S VPS můžete škálovat své zdroje podle svých potřeb.

Cloud hosting – Typ hostitelské služby, která umožňuje mnoha počítačům spolupracovat, spouštět aplikace a používat kombinované výpočetní prostředky. Webové servery hostované v cloudu mohou využívat zdroje více serverů, což znamená, že se neomezují pouze na jediné umístění na serveru.

Spravováno WordPress – Nejlepší pro stránky WordPress s vysokým provozem. Spravovaný hosting WordPress pokrývá stejné potřeby hostingu jako obecné služby webhostingu, jeho hlavním zaměřením je však optimalizovat výkon webu WordPress..

Vyhrazený hosting – Nejlepší pro velké firemní webové stránky. Typ hostujícího serveru, který poskytuje majitelům webových stránek zdroje jednoho celého serveru pro jejich web. Tento typ hostingu poskytuje webovým stránkám schopnost zvládnout velké množství provozu a schopnost přizpůsobit je jejich potřebám, pokud jde o CPU, RAM, místo na disku a software..

 • Podrobné recenze všech dosud sledovaných hostitelských společností naleznete zde.
 • Pokud chcete, abychom zkontrolovali, porovnali a sledovali více webhostingových společností, pošlete nám e-mail – [chráněn e-mailem]
 • Pokud si přejete zanechat vlastní recenzi, můžete udělej to tady. Vezměte prosím na vědomí, že dostáváme mnoho příspěvků a přijímáme pouze originální a užitečné uživatelské recenze.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author