8 Dizajnové návrhy cenových tabuliek

Anil Parmar je spoluzakladateľom spoločnosti Glorywebs, ktorej cieľom je pomáhať klientom so službami responzívneho dizajnu webových stránok, vývojom webu, digitálnym marketingom a ďalšími. témy & dizajny, ktoré vyrábame, majú spoločný cieľ č. 1: Udržiavajte to čo najjednoduchšie pre technických aj netechnických nadšencov. Nájdete ho na Twitteri @ abparmar99 & povedz ahoj!

Dizajn vašich cenových tabuliek je jedným z hlavných faktorov, ktoré môžu určiť váš konverzný pomer … príliš zložitý, ľudia budú zmätení … príliš veľa možností, ľudia budú trpieť ochrnutím výberu, atď. Pomáha pri rozhodovaní, ktorý štýl zvoliť. pre, som vymenoval 8 návrhov nižšie, ktoré fungujú celkom dobre imho.

Wufoo

Ak hľadáte farebný dizajn cenových tabuliek, ktoré vám spríjemnia vaše webové stránky, potom je Wufoo tou najlepšou voľbou. Je to powerhouse tvorcu tabuľky cien, ktorý väčšinou používajú veľké nadnárodné organizácie, predovšetkým pre jeho ľahko použiteľné rozhranie a možnosti tvorby cien. Poskytuje celkom 4 možnosti stanovenia cien, zatiaľ čo iné stránky ponúkajú iba dve alebo možno tri možnosti.

Existuje cenová možnosť, ktorá je úplne pre tých, ktorí sa zaregistrujú, ale chýba jej veľa užitočných funkcií, ktoré ponúka zákazníkom Wufoo.

FreshDesk

Ak existuje jedna značka, ktorá vie, ako udržať svoje publikum závislé, je to Freshdesk. Podnikajú ako ekonomickí poskytovatelia už dlhú dobu, vďaka čomu sú celkom dôveryhodní.

Majú päť možností tvorby cien, ktoré sa pohybujú od drahých plánov – všetky cenové tabuľky kričia kreativitu. Stĺpce sú v tabuľkách usporiadané v poradí podľa hustoty flóry. Les je najvyšší a výhonok je najnižší.

Squarespace

Nikto nie je lepší vo vizuálnej reprezentácii ako Squarespace. Je to ekonomické (avšak ďalšie farebné šablóny sú drahšie), prichádza s 2 cenovými možnosťami a má množstvo farieb. Primárne pozadie, ktoré získate pre každú tabuľku, bez ohľadu na plán, je čiernobiele.

Aj keď to môže znieť jednoducho, vyzerá to úplne úžasne, pretože tvorcovia hrali s kontrastom výnimočne. Je tiež otvorený pre prispôsobenie a pomocou farieb môžete zvýrazniť dôležité aspekty svojho stola, čo je istý spôsob, ako upútať pozornosť a nakoniec dosiahnuť zisky.

Readymag

Pravdepodobne najjednoduchšia webová stránka v tomto zozname a tiež jedna z mála, ktorá má možnosť „Skúsiť pred nákupom“, čo je skvelý prístup na prežitie na tomto trhu. Jedinou nevýhodou, ktorej čelia tvorcovia, je to, že používatelia majú tendenciu držať sa len pri bezplatnom odbere a potom putovať.

Atraktívne plány a jednoduché stoly však získali veľmi lojálnu základňu fanúšikov, ktorá v posledných rokoch exponenciálne vzrástla..

Táto webová stránka sa tiež nezdá byť klamlivá, na rozdiel od ostatných bezplatných skúšobných serverov, ktoré si vyžadujú údaje o svojej kreditnej karte, aby ste sa mohli prihlásiť na skúšobné obdobie.

MailChimp

MailChimp musí byť jedným z najinovatívnejších, ak nie najinovatívnejších webových stránok pre cenové tabuľky. Je to tiež jeden z najosobnejších webových stránok, pretože USP hrá emócie a pocity používateľa. Dosahuje to pomocou lichotivých mien a na vyjadrenie svojich plánov využíva aj zvieratá. Zvieratá sa zväčšujú s rastúcou cenou. Najlacnejším plánom je jahňacie mäso, potom koňa a najdrahší je slon. Jedinou nevýhodou tejto webovej stránky je to, že sa na stránke programu nespomína ceny.

plass

Ako už názov napovedá, usporiada tabuľky ako rámčeky do prázdnych priestorov. Hneď od času, keď navštívite túto stránku, uvidíte dve políčka, z ktorých každá predstavuje iný plán. Webová stránka je vyrobená v čistom a neprehľadnom dizajne. Plasso si kladie za cieľ zjednodušiť každý proces inteligentnej automatizácie.

Je to strategické, pretože je to vynikajúci spôsob upútania pozornosti a je to tiež istý spôsob získavania zákazníkov, pretože ich najdrahší plán stojí za všetkého humbuk a stojí za každý cent..

pulz

Táto webová stránka ponúka jednoduché a informatívne stanovovanie cien, ktoré obsahuje aj celkový zoznam ich služieb a podrobností, a patrí tiež do kategórie jedinečnosti. Je to jedinečné, pretože cenové tabuľky sú zostavené moderným spôsobom. Uvedené informácie sú stručné a relevantné. Pozadie tiež dáva naozaj 2017 vzhľad.

Námestie

Názov spoločnosti je cena, ktorú dostanete. Je štvorcový a priamy. Cena, ktorú vidíte, je to, čo platíte, žiadne skryté poplatky, je tu však iba jedna možnosť.

Rozloženie je usporiadané tak, aby neobsahovalo viac stĺpcov, čo môže byť pre zákazníkov trochu mätúce. Informácie sú uvedené v 2 jednoduchých konštrukčných prvkoch.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author