7 labākie VPS mitināšanas pakalpojumu sniedzēji

Virtuālais privātais serveris (VPS) ir lieliska mitināšanas iespēja maziem un vidējiem uzņēmumiem, kuri ir neapmierināti ar uptime, uzglabāšanas un ātruma ierobežojumiem, kas nāk ar visiem kopīgākajiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumiem.

Labākā VPS mitināšanas izvēle ir aizvien populārāks veids, kā iegūt daudz no īpaša servera priekšrocībām … faktiski nav īrēt vai pirkt atsevišķu fizisko serveri..vps hostings

Izmantojot VPS, resursdatora serverī jums ir sava īpaša telpa, kurai ir arī unikāls operētājsistēmas piemērs, kas nozīmē, ka varat instalēt pats savu programmatūru. Svarīgs atšķirīgais ir tas jums nav koplietošanas vietas vai skaitļošanas resursu.

Virtuālais serveris ir vieglāk konfigurējams nekā faktiskais veltītais serveris un maksā ievērojami mazāk. Vienīgais reālais negatīvais faktors, izvēloties VPS fiziskajam serverim, ir tāds, ka veiktspēja var nebūt tik ātra vai efektīva.

Varat būt drošs, ka tas ir nopietns jauninājums no dalīta mitināšanas.

Šajā rokasgrāmatā mēs sadalīsim piecus labākos VPS resursus Kanādas uzņēmumiem un pēc tam sadalīsim precīzas funkcijas, kuras jāmeklē, izmantojot VPS mitināšanas kontu. Ja jūs ienīst domāt par tīmekļa mitināšanu, jo tas sāp jūsu smadzenes, tam vajadzētu būt nesāpīgam.

Gatavs? Ienirsim iekšā.

Labākais VPS hostings Kanādas uzņēmumiem

1. HostPapa – vislabākā servera veiktspēja + atlaide 66%

Galvenās specifikācijas:

Labākā Kanādas saimniece
Ietver cPanel
Fantastiska cena
Pilnībā pārvaldīts
Extreme uzņēmuma iespējas
1,5–24 GB operatīvā atmiņa
4–12 kodolu CPU

hostpapa

Pros

  Serveri visā Kanādā,
  Ātri ielādes laiki un augsta veiktspēja

CONS

Nav labākais klientu atbalsts
Daudzas pamatfunkciju pārdošanas

HostPapa ir mūsu galvenā izvēle labākajam VPS mitināšanai. Tie piedāvā lielisku kvalitātes apvienojumu par cenu. Gadu gaitā Hostpapa mūs pārsteidza ar savu parasto dalītā hostinga sniegumu, taču ir saglabājis tos pašus standartus arī saviem VPS resursdatoriem..

HostPapa ir devis mūsu lasītājiem arī diezgan labu darījumu ar 66% atlaidēm no regulārajām VPS mitināšanas cenām.

Augstākās klases servera veiktspēja ��

Ja apskatīsit HostPapa serveru specifikāciju, varat labāk saprast, kāpēc viņu servera veiktspēja ir pirmā klasē.  Par USD 19,99 jūs redzēsit dzirnavu VPS mitināšanas servera aprakstu ar 1,5 GB RAM, 4 kodolu centrālo procesoru un 50 GB SSD.

Tagad tas nav pārāk nobružāts, it īpaši par šo cenu. Tas ir labs sākumpunkts un rada ievērojamu vērtību VPS mitināšanas cerībām. Ja sākat meklēt virs sākuma līmeņa pozīcijas, redzēsit, ka HostPapa ir vēl 4, jā 4, vēl citas iespējas.

Kādas ir šīs augstākās iespējas??

Nu, ar Kopā 5 VPS mitināšanas līmeņi, jūs varat viegli atrast jums piemērotāko. Ja vēlaties par daļu naudas nokļūt pēc iespējas tuvāk tam, lai jums būtu atvēlēts serveris, jums ir jāpārbauda HostPapa augstākā līmeņa VPS servera plāns.

Extreme opcija, kā to sauc HostPapa, ir visspēcīgākais VPS mitināšanas plāns, ko viņi piedāvā. Daži var svārstīties par cenu USD 250 mēnesī, bet par to, ko tā piedāvā, cenai ir jēga. Serverī ir satriecoša 24 GB RAM, 12 kodolu centrālais procesors un 1 TB SSD. Tas būtībā ir spēļu dators bez grafikas kartes un apgaismojuma tastatūras.

2. Hostinger – lētākais VPS hostings USD 3,95–29,95 mēnesī / mēnesī

Galvenās specifikācijas:

Pieejams lētākais uzticamais VPS resursdators
Ietver cPanel
Saknes pieeja
2–8 GB operatīvā atmiņa
2–4 kodolu CPU
1000-8000 GB joslas platums

hostinger-logo

Pros

 Tas pats iemesls, kāpēc Hostinger tiek parādīts labāko virtuālā hostinga pakalpojumu sniedzēju sarunā, ir tas pats iemesls, kāpēc tas tiek parādīts labākajā VPS mitināšanas pakalpojumu sniedzēja sarunā. Tas ir līdz šim lētākais resursdators, kas ir patiesi uzticams.

CONS

Hostingeram ir salīdzinoši tukši kauli, salīdzinot ar pricier iespējām.

Hostinger, labākais risinājums koplietojamai mitināšanai, ja vēlaties maksāt mazāk par dolāru mēnesī, izveidoja līdzīgu tirgu arī VPS mitināšanas pasaulē.

Hostinga pakalpojumu sniedzējs ir izveidojis lielisku reputāciju kā uzticamība par smieklīgi zemu cenu. Cik zems tas ir par VPS hostinga plānu? Zemākā cena – 3,95 USD mēnesī.

Bezmaksas vietņu veidotājs ��️

Hostingera jauno vietņu veidotāju sauc Zyro. Tam ir diezgan daudz veikls funkciju, kas palīdzēs jums viegli izveidot savu vietni. Liels bonuss Zyro ir tas, ka nav nepieciešama iepriekšēja pieredze kodēšanā un dizainā.

Tam ir dažas regulāras funkcijas, piemēram, bezmaksas SSL sertifikāts, neierobežota SSD krātuve un neierobežots joslas platums.

Tomēr Zyro ievieš arī dažus jaunus aizraujošus rīkus. Izcilākie starp jaunajiem un unikālajiem ieslēgumiem ir Zyro’s Logo Maker un AI rakstnieks.

Zemu izmaksu VPS hostings ��

Daži cilvēki varētu teikt, ka VPS mitināšanas plāns nekādā veidā nevar būt USD 3,95 mēnesī ar jebkura veida veiktspējas piegādi. Tie cilvēki maldās.

Jūs patiesi varat samaksāt to pašu cenu, ko jūs par labākajiem kopīgotā hostinga plāniem un saņemt labāko VPS hostinga plānu. Šis plāns ļaus iegūt 1 kodolu CPU serveri ar 1 GB RAM, 20 GB krātuves un 1000 GB joslas platuma..

Ir vēl 5 citi VPS mitināšanas līmeņi, kuru cena un specifikācija palielinās. Viņu piedāvātā augstākā līmeņa cena ir smieklīgi – USD 29,95 mēnesī. Hostingera “dārgajā” plānā ietilpst: serveris ar 8 GB RAM, 8 kodolu CPU un 8000 GB joslas platuma. Jūsu sprādziena sprādziens attiecībā uz Hostinger tehniskajām specifikācijām ir arī lielisks.

3. Bluehost – labākais risinājums ar atbalstu

bluehost logo

Zināma prece dalītam mitināšanai
Ietver cPanel
Saknes pieeja
Pilnībā pārvaldītas iespējas
WordPress draudzīgi
2–8 GB operatīvā atmiņa
2–4 kodolu CPU

Pros

 Uzņēmējdarbībā kopš 2006. gada tas padara Bluehost praktiski senu. Viņi izturējuši laika pārbaudi intensīvi konkurējošā nozarē, nodrošinot labākos klases VPS hostinga pakalpojumus.

CONS

Daži lietotāji ziņo, ka atbalsts lēnām reaģē uz jautājumiem.

Bluehost ir viena no labākajām izvēlēm VPS mitināšanai. Droši vien, ka tie nav labākie, viņi ir vismaz 5 labākie un ievelk plašu tīklu, lai būtu izvēlēti visdažādākajām biznesa vietnēm, sākot ar emuāru autoriem un beidzot ar lielām e-komercijas vietnēm..

USD 29,95 mēnesī cena ir izteikti vidusceļa, lai gan WordPress mitināšanas lietotāji var iegūt izdevīgāku piedāvājumu, kas netiek plaši reklamēts. Ja jūs meklējat labāko klases atribūtu, Bluehost, iespējams, jums nav piemērots. Tomēr, ja vēlaties izmantot labākais visapkārt VPS saimniekam, Bluehost ir pareizā izvēle.

4. HostGator

hostgator logotips

Izcila veiktspēja
Balvu ieguvēju atbalsts
Saknes pieeja
Daļēji un pilnībā pārvaldītas iespējas
Uzticams darbspējas laiks
Pēc izvēles cPanel pievieno USD 10 mēnesī
2–8 GB operatīvā atmiņa
2–4 kodolu CPU

Pros

 HostGator ir neapšaubāms dalītās mitināšanas jomas līderis.

CONS

Tas maksā papildus USD 10 mēnesī / mēnesī par cPanel, un tas ir tas, ko vairums citu VPS saimnieku nodrošina bez maksas.

Lai arī HostGator ir vislabāk pazīstams ar zemo izmaksu dalīto mitināšanu, tas piedāvā to trīs VPS mitināšanas plāni, lieliski piemērota jebkuram funkcionalitātes līmenim, kas nepieciešams jūsu uzņēmuma vietnei.

HostGator VPS plāni ir nedaudz dārgi, salīdzinot ar citiem VPS saimniekiem, un, mums jāsaka, – nedaudz maldinoši. Plaši piedāvātā cena (USD 19.95 mēnesī) ir daļēji pārvaldīta opcija. Bet, ja jums ir nepieciešams pilnībā pārvaldīts konts (un to dara lielākā daļa uzņēmumu), tas ir dārgāks. Apkalpošana, darbspējas laiks un uzticamība vienmēr ir bijusi lieliska.

5. InMotion hostings

InMotion logotips

Ātra, uzticama VPS
+ Klientu atbalsts
Ietver cPanel
Pilnībā pārvaldīta VPS / izvēles saknes pieeja
BEZMAKSAS SSD / SSL; 4–8 GB operatīvā atmiņa
Mākoņu hibrīda tehnoloģija

Pros

 Viena pieteikšanās norēķiniem / domēniem un cPanel.

CONS

Krāpšanas novēršanas politikai nepieciešama pierakstīšanās pa tālruni.

Šis augstas veiktspējas risinājums dod spēku tūkstošiem uzņēmumu visā pasaulē. Izvēlieties no trim VPS plāniem, sākot no USD 24,99 mēnesī, ar pilnu 90 dienu naudas atdošanas garantiju.

Pasaulē, kurā mitināšana notiek līdz mākonim, mēs atklājām, ka InMotion Hosting ir lieliska hibrīda stratēģija, kas uzsver atlaišanu, uzticamību un SSD tehnoloģiju, lai pārliecinātos jūsu lapas tiek ielādētas ātrāk nekā jebkad agrāk.

6. Šķidrais tīmeklis

liquidweb-logo

Pilnībā pārvaldīts VPS
Lielisks tehniskais atbalsts
100% uptime (par SLA)
cPanel iekļauts
Saknes pieeja
2–8 GB operatīvā atmiņa
1-4 kodolu CPU

Pros

 Izvēlieties no Windows vai Linux operētājsistēmas visiem, izņemot pamata plānu.

CONS

Nedaudz dārgāk nekā dažas no citām iespējām šajā sarakstā, un 30 dienu atmaksas garantija nedaudz atpaliek no iespaidīgas.

Liquid Web ir pilnībā aprīkoti VPS plāni, kas ietver SSD, dublējumus, cPanel / Plesk izvēli, spēcīgu drošību un īpašu IP adresi.

Šis uzņēmums apgalvo 100% uptime (atbalsta SLA), un tiek solīts, ka par jūsu vietni atlīdzība par 1000% samazināsies. Jums rodas iespaids, ka viņi uzskata, ka dīkstāve ir slikta lieta, attieksme, kuru klienti novērtē.

7. A2 mitināšana

A2 mitināšana

Pārvaldīti / nepārvaldīti VPS konti
+ Klientu atbalsts
Ļoti pielāgojami plāni
Plāni sākas ar USD 5 mēnesī
Bezmaksas SSD
512 MB līdz 8 GB RAM
Piekļuve saknei, ja nepieciešams
1-8 kodolu CPU

Pros

 Patiesi augšējā plaukta iespēja jebkura veida mitināšanai – lieliska veiktspēja un patiesa centība klientu apkalpošanā un tehniskajā atbalstā.

CONS

Papildu maksa par cPanel, Softaculous un dublējumiem.

A2 Hostings ir vienīgais VPS resursdators mūsu sarakstā, kas piedāvā nepārvaldītus kontus. Ņemot vērā plašo funkciju klāstu, kas nāk ar A2 dalītajiem hostinga plāniem, tas nav pārsteigums.

Ja jūs zināt, ko jūs darāt, kad instalējat un konfigurējat operētājsistēmu, cena USD 5 mēnesī ir vilinoši zema cena tīmekļa izstrādātājiem – pilnībā pārvaldīti plāni sākas no USD 32,99 mēnesī.

Ātrās iekraušanas laiki ��️

Visi A2 VPS plāni nāk ar gaidāmajiem zvaniem un svilpieniem un daudz RAM un SSD vietas pārvērst jūsu vietni par ātri ielādējamu dabas ķēmi.

Labi tad. Tagad, kad esam jums piedāvājuši nedaudzas labākās VPS mitināšanas iespējas, izveidosim rezerves kopiju izglītības vajadzībām un sīkāk paskaidrosim, kā tieši jums jānovērtē dažādie plāni un saimnieki, kas konkurēs par jūsu biznesu..

Salīdzināmas VPS Web Host iespējas

VPS mitināšanas risinājums aizņem vidusceļu starp lētu koplietojamo mitināšanu un speciālu serveri. Lai arī tas maksā vairāk nekā pirmais, tas ir ievērojami lētāks nekā otrais.

Uzņēmējmašīnā VPS tiek izveidots kā atsevišķs nodalījums. Praktiskos nolūkos tas jūtas kā paredzēts serveris, kaut arī citi klienti izmantos to pašu serveri. Atšķirībā no dalītā mitināšanas, jūsu resursus nevar izlaist cita vietne. Kā jūs varētu domāt, tomēr visi VPS resursdatori nav izveidoti vienādi.

Salīdzinot plānus, šeit ir vissvarīgākās funkcijas un konfigurācijas iespējas pievērst uzmanību.

 • Jūsu virtuālajai mašīnai atvēlēto kodolu skaits
 • Garantētās operatīvās atmiņas tips un daudzums
 • Iekļauts HDD / SDD atmiņas apjoms
 • Mēneša joslas platuma ierobežojums
 • Operētājsistēmas izvēle
 • Virtualizācijas programmatūras tips
 • Tīmekļa drošība / dublējumi
 • Tehniskā palīdzība
 • Mākoņu optimizācija
 • Web servera veiktspēja
 • Sistēmu administrēšana

Būsim atklāti – vislabākā VPS mitināšanas plāna izvēles process nav tik vienkāršs kā dažu skaitļu salīdzināšana.

Ir arī citi jēdzieni, kas jāapsver, piemēram, vai jums ir nerd karbonādes, lai pats pārvaldītu un instalētu, vai vēlaties to mākonī un kādas citas funkcijas nāk kopā ar plāna nodrošināto virtualizācijas programmatūru?

Pārvaldītas un nepārvaldītas VPS platformas

Pamatlēmums ir tas, vai jūs (vai jūsu izraudzītais IT guru) vēlaties ļaut resursdatoram pārvaldīt serveri vai to izdarīt pats.

Pārvaldītajā opcijā parasti ir Linux operētājsistēmas aromāts ar ērtiem tīmekļa attīstības paplašinājumiem, piemēram, Apache, MySQL, PHP, Python utt. pārvaldīta VPS platforma ātri un ātri izveido jūsu vietni pateicoties pieejamai izvēlei no ierobežotajām iespējām ar dažādiem iestatījumiem.

Ja dodaties nepārvaldītā maršrutā, resursdators ir atbildīgs tikai par fiziskā servera aparatūras uzturēšanu, uz kuras atrodas jūsu nodalījums. Klients saņem tukšu šīfera un uzstāda un uztur pats savu aparatūru.

Acīmredzot pārvaldīta pieeja būtu labākā izvēle visiem, izņemot visgudrākos tīmekļa pārziņus. Uzticieties mums. Nekvalificēts klients, kas rīkojas ar VPS, lai ietaupītu dažus dolārus, var radīt daudz haosa.

Laipni lūdzam Cloud VPS

Tā kā viss pārējais ir vienāds, iespējams, ka jūsu tīmekļa lapas tiks ielādētas līdz pat 20X ātrāk, vai ne?

Tas ir tas, ko jūs iegūstat, izmantojot mākoņa VPS platformu. Mākonis VPS hostings sasniedz šo apskaužamo numuru, izmantojot cietvielu diskus (SSD), daudzkodolu serverus un nākamās paaudzes īpaši ātru, īpaši efektīvu RAM tehnoloģiju.

Operētājsistēma

Linux un Windows-os-operētājsistēmaJums ne vienmēr ir operētājsistēmas izvēle, īpaši ar pārvaldītu plānu. Lielākajai daļai VPS tīmekļa mitinātāju ir standarta Linux sistēma, kas ir populārs atvērtā koda bezmaksas variants, un nāk ar milzīgu trakojošu fanu kontingentu no visas pasaules.

Ja esat Bila Geitsa un Windows produktu cienītājs, iespējams, varat atrast saimniekdatoru, kurš licencējis programmatūru lietošanai, tāpēc jums nav jāapzag bankas, lai samaksātu par jūsu plānu.

Atkal negaidiet, ka būs vienādi visi, ja vien nebūsit izvēlējies nepārvaldītu maršrutu. Ja jūs pilnībā kontrolējat instalēšanu un konfigurēšanu, pasūtīt pašinstalētu VPS un ļaujiet jautrībai sākties.

Web servera veiktspēja

Novērtējot servera veiktspēju, jāņem vērā daži svarīgi faktori. Nebūsim mīļi un sitasim apkārt krūmam. Mēs runājam par ātrumu …ssd jauninājums

Vismaz, salīdzināt CPU numurus. Bezmaksas SSD jaunināšana padarīs jūsu vietni labāku apmeklētāju pieredzi. Pievērsiet uzmanību iekļautajam joslas platuma ātrumam. Starp saimniekiem var būt krasa atšķirība.

Papildus jautājiet, vai VPS konts to ļauj uzreiz pievienojiet vairāk vietas diskā, centrālā procesora serdeņus un operatīvo atmiņu nepārinstalējot operētājsistēmu. Labs īkšķa noteikums ir tāds, ka, ja vien jūs nedomājat par sodu, labāk ir mazāk instalācijas, kas veiktas uz zemes..

Virtualizācijas programmatūras izvēle

Pierakstiet virtualizācijas programmatūras veidu, kas darbina platformu. Ksens, OpenVZ, Virtuozza un KVM ir daži šobrīd populāri piedāvājumi.virtualizācijas programmatūra

Konkrētais zīmols nosaka, kādas funkcijas, funkcijas un konfigurācijas jūs varat sagaidīt no šī VPS mitināšanas plāna.

Klientu apkalpošana / tehniskais atbalsts

Spēja spēt sazināties ar dzīvu cilvēku, kurš spēj atrisināt jūsu problēmu, bieži ir zemākā atšķirība starp VPS saimniekiem.

Kaut arī jebkurš uzņēmums var apmest reitingus un specifikācijas, uzmanīgi izlasiet vietni, lai izjustu sirsnīgu centību klientu apkalpošanai un tehniskajam atbalstam.

Parasti meklējiet atbildi 24 stundas diennaktī un vismaz a daži dažādi veidi, kā sazināties; e-pasts, bezmaksas tālruņu numuri un tūlītēja tērzēšana ir labs sākums.

Mākoņu optimizācija

Ja vien jūs pēdējo desmit gadu laikā nedzīvojat zem klints, jums jāzina, ka mākoņa tehnoloģija ir mainījusi skaitļošanas raksturu. mākoņglabātuve Vista optimizēts VPS konts mākonis parasti piedāvās zibens ātru lapu ielādi pateicoties servera slodzes līdzsvarošanai, lapu kešatmiņai, kā arī pāršķeļamai RAM un SSD.

Labs mākoņu krātuves plāns satur tādus populārus servera paplašinājumus / skriptus kā WordPress, Drupal un Joomla, un tie ir gatavi uzreiz pielāgoties intensīvas satiksmes plūsmām, ja jūsu kaķu video kolekcija nonāk vīrusu.

Nepalaidiet uzmanību drošībai un dublējumiem

Nekad vienkārši nepieņemiet, ka visi VPS tīmekļa mitinātāji ir veikuši nepieciešamos piesardzības pasākumus, lai aizsargātu jūsu vietni no hakeriem, ļaunprātīgas programmatūras un visa cita veida ļaunprātīgas izmantošanas.drošība un dublējums

Zini kāda veida ugunsmūri, tīklu, drošību, DDoS aizsardzību un antipastu pakalpojumus katrs piedāvā, un ievietojiet nepieciešamos drošības pasākumus, lai jūsu serveris būtu aizsargāts.

Paturiet to prātā nepārvaldīti klienti ir atbildīgi par saviem VPS līmeņa drošības iestatījumiem. Jums arī jāapstiprina, kā tiek apstrādāti datu bāzes un failu dublējumi.

Sistēmu administrēšana

https://mk0hostingcanad4trji.kinstacdn.com/wp-content/uploads/2017/12/system-administration.png

Sistēmas administrēšana attiecas uz saskarni, caur kuru jūs instalējat un strādājat ar savu VPS.

Divas galvenās izvēles ir komandrindas izmantošana, kas nozīmē, ka ierakstāt faktiskos norādījumus DOS vidē, nevis sirds trūkumam, vai saskarne ar vadības paneli tas ir vairāk saskan ar parasto point-and-click pieeju.

Populārie vadības paneļi ir cPanel, Plesk, Webmin, un Virtualmin. Tie ir GUI (grafiskais lietotāja interfeiss) dizains, kas vienkāršo servera paplašinājumu konfigurēšanas procesu.

Ņemiet vērā, ka jūs, iespējams, nevarēsit pilnībā izbēgt no komandrindas, īpaši attālināti administrējot kontu.

Grunts līnija: Labākā VPS izvēle

Lai gan mēs aicinām ikvienu, kurš vēlas pāriet uz VPS tīmekļa mitināšanu, uzzināt pēc iespējas vairāk par dažādu uzņēmumu salīdzinošajām iezīmēm, realitāte ir tāda, ka virtualizācijas platformas pielāgošana lielākoties notiek ārpus redzesloka..

Jūsu labākais solis ir koncentrēties uz sistēmas administrēšanas metodi neatkarīgi no tā, vai jums ir liela vajadzība pēc pielāgošanas, vai arī ja jums ir tehniskas zināšanas pašinstalēšanai. Nevar izvairīties no tā, ka pārvaldīts konts piemēro noteiktus ierobežojumus tam, ko jūs varat darīt, bet varbūt tas ir labi.

Visbeidzot, meklējiet VPS risinājumu, kad dalītā mitināšana palielina tā neglīto, ar resursiem trūkstošo galvu, bet jums nav prāta, lai izveidotu tīru veltītu serveri. Pārvaldīts, mākoņains VPS tīmekļa mitināšanas konts ir lieliska vidēja izvēle, lai ievērojami palielinātu vietnes veiktspēju.

Lai iegūtu vairāk pilnīgas kopīgas tīmekļa mitināšanas rokasgrāmatas un pārskatu par mūsu pārskatīšanas procesu, apskatiet mūsu Kanādas tīmekļa mitināšanas atsauksmes.

Jums var patikt arī:

 • Labākais vietņu veidotājs
 • Meilleur Hébergement tīmeklis

Atsauces un attēla kredītpunkti:

 • UKWebHostReview.com
 • Actifio.com
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author