7 parimat VPS-i majutusteenuse pakkujat

Virtuaalne privaatserver (VPS) on suurepärane hostimisvõimalus väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele, kes on pettunud enamiku ühiskasutatavate veebimajutusteenustega kaasnevate töö-, salvestus- ja kiirusepiirangute pärast..

Parima VPS-i hostimise valimine on üha populaarsemaks viisiks paljude spetsiaalse serveri eeliste saamiseks … ilma, et peaksite iseseisvat füüsilist serverit tegelikult rentima või ostma..vps hostimine

VPS-i abil on teil hostinimeserveris oma spetsiaalne ruum, kus on ka ainulaadne opsüsteemi eksemplar, mis tähendab, et saate oma tarkvara installida. Oluline eristaja on see te ei jaga ruumi ega arvutusressursse.

Virtuaalne server on lihtsam konfigureerida kui tegelikku spetsiaalset serverit ja maksab oluliselt vähem. Ainus tegelik miinus VPS-i valimisel füüsilise serveri kohal on see, et jõudlus ei pruugi olla nii kiire ega tõhus.

Võite olla kindel, et see on jagatud veebimajutusest tõsine uuendus.

Selles juhendis jagame viis parima VPS-i hosti Kanada ettevõtetele ja seejärel täpsemad funktsioonid, mida VPS-i hostimiskonto abil otsida. Kui te ei soovi veebi hostimise peale mõelda, kuna see teeb teie aju haiget, peaks see olema valutu.

Kas olete valmis? Sukeldugem sisse.

Parim VPS-i majutamine Kanada ettevõtetele

1. HostPapa – parima serveri jõudlus + 66% allahindlust

Põhispetsifikatsioonid:

Parim Kanada võõrustaja
Komplekti kuulub cPanel
Fantastiline hind
Täielikult hallatav
Äärmuslikud ettevõttevalikud
1,5–24 GB muutmälu
4–12 tuum-protsessorit

hostpapa

Plussid

  Serverid kogu Kanadas,
  Kiire laadimisaeg ja suur jõudlus

Miinused

Pole parim klienditugi
Põhiomaduste müümine tonnide kaupa

HostPapa on meie parim valik parima VPS-i hostimise jaoks. Need pakuvad hinna ja kvaliteedi suhte jaoks suurepäraseid kombinatsioone. Aastate jooksul on Hostpapa avaldanud meile muljet oma tavapärase jagatud hostimise toimivusega, kuid on ka oma VPS-i hostide jaoks säilitanud samad standardid.

HostPapa on ka meie lugejatele üsna hea tehingu teinud – 66% soodsamad VPS-i hostimise hinnad.

Tippklassi serveri jõudlus ��

HostPapa serverite spetsifikatsioonide osas saate paremini aru saada, miks nende serveri jõudlus on klassis esimene.  Kui hind on 19,99 dollarit, näete tehase VPS-i serveriserveri kirjeldust koos 1,5 GB muutmälu, 4 tuuma CPU ja 50 GB SSD-ga.

Nüüd pole see eriti räige, eriti selle hinnaga. See on hea lähtepunkt ja annab VPS-i majutamise lootusrikkusele kindla väärtuse. Kui hakkate vaatama algtaseme kohal, näete, et HostPapal on veel 4, jah 4, rohkem võimalusi.

Mida need kõrgemad võimalused teile pakuvad?

Noh, koos 5 VPS-i majutamistasandit kokku, saate hõlpsalt leida selle, mis teie jaoks sobib. Kui soovite saada osa raha eest võimalikult lähedale spetsiaalse serveri omamisele, peate tutvuma HostPapa kõrgeima astme VPS-serveri plaaniga.

Äärmuslik variant, nagu HostPapa seda nimetab, on kõige pakutavam VPS-i hostimiskava. Mõni võib lennata hinnaga 250 dollarit kuus, kuid selle jaoks, mida see pakub, on hind mõistlik. Serveris on hämmastav 24 GB RAM, 12 tuumaga protsessor ja 1 TB SSD. Põhimõtteliselt on see mänguarvuti ilma graafikakaardi ja tuleklaviatuurita.

2. Hostinger – odavaim VPS-i majutamine 3,95–29,95 dollarit kuus

Põhispetsifikatsioonid:

Odavaim usaldusväärne VPS-host on saadaval
Komplekti kuulub cPanel
Juurdepääs
2–8 GB muutmälu
2-4 tuum CPU
Ribalaius 1000–8000 GB

hostinger-logo

Plussid

 Sama põhjus, miks Hostinger üles tuuakse parimate virtuaalserveriteenuse pakkujate vestluses, on sama põhjus, miks see üles tuuakse parima VPS-i hostiteenuse pakkuja vestluses. See on tõesti kõige odavam host, mis on tõeliselt usaldusväärne.

Miinused

Hostinger on hinnaliste võimalustega võrreldes suhteliselt paljaste luudega.

Hostinger, parim võimalus jagatud hostimiseks, kui soovite maksta vähem kui dollar kuus, lõi sarnase turu ka VPS-i hostimaailmas.

Hostiteenuse pakkuja on välja töötanud enda jaoks suurepärase maine olles naeruväärselt madala hinnaga usaldusväärne. Kui madal see VPS-i hostimisplaani jaoks läheb?? Madalaim hind 3,95 dollarit kuus.

Tasuta veebisaidi koostaja ��️

Hostingeri uue veebisaidi koostaja on Zyro. Sellel on üsna palju häid funktsioone, mis aitavad teil hõlpsalt oma veebisaidi üles seada. Zyro jaoks on suur boonus see, et kodeerimise ja kujundamise osas pole vaja eelnevat kogemust.

Sellel on mõned regulaarsed funktsioonid, näiteks tasuta SSL-sertifikaat, piiramatu SSD-salvestusruum ja piiramatu ribalaius.

Kuid Zyro tutvustab ka mõnda põnevat uut tööriista. Uute ja ainulaadsete lisandite seas on kõige erilisemad Zyro Logo Maker ja AI kirjutaja.

Madala hinnaga VPS-i majutamine ��

Mõni inimene võib öelda, et VPS-i hostimisplaan ei saa mingil juhul olla 3,95 dollarit kuus mis tahes tüüpi jõudluse kohaletoimetamise korral. Need inimesed eksivad.

Võite tõesti maksta sama hinna, mida maksaksite kõige hea virtuaalserveriplaani eest ja saate parima VPS-i hostimiskava. Selle plaani abil saate ühe tuuma CPU-serveri 1 GB mälu, 20 GB salvestusruumi ja 1000 GB ribalaiusega.

Seal on veel 5 VPS-i majutustaset, mis tõusevad hinna ja näitajate poolest. Nende pakutav kõrgeim hind on naeruväärselt 29,95 dollarit kuus. Hostingeri “kallis” kava sisaldab a server 8 GB muutmäluga, 8 tuuma keskseadmega ja 8000 GB ribalaiusega. Hostingeri tehniliste andmete osas on teie paugu pauk ka suurepärane.

3. Bluehost – parim võimalus koos toega

sinise pildi logo

Tuntud kaup jagatud hostimise jaoks
Komplekti kuulub cPanel
Juurdepääs
Täielikult hallatud võimalused
WordPress sõbralik
2–8 GB muutmälu
2-4 tuum CPU

Plussid

 Alates 2006. aastast on ettevõttes Bluehost praktiliselt iidne. Nad on ajaproovile asunud konkurentsis tihedas konkurentsis, pakkudes oma klassi parimate VPS-i hostimisteenuseid.

Miinused

Mõned kasutajad teatavad, et probleemidele reageerimine on aeglane.

Bluehost on üks parimaid valikuid VPS-i majutamiseks. Tõenäoliselt pole see kõige parem, nad on vähemalt 5 parima seas ja loovad laia võrgu, et olla valitud hostiks paljudele erinevatele ärisaitidele, alates esmakordsetest blogijatest kuni suurte e-kaubanduse veebisaitideni..

29,95 dollari juures on kuuhind kindlalt keset teed, ehkki WordPressi hostimise kasutajad saavad soodsama pakkumise, mida eriti ei reklaamita. Kui otsite oma klassi parimat atribuuti, ei pruugi Bluehost teile sobida. Kui soovite siiski kasutada parim VPS-host, Bluehost on õige valik.

4. HostGator

hostgatori logo

Esmaklassiline jõudlus
Auhinnatud toetus
Juurdepääs
Pool- ja täielikult hallatavad võimalused
Usaldusväärne tööaeg
Valikuline cPaneli lisa 10 dollarit kuus
2–8 GB muutmälu
2-4 tuum CPU

Plussid

 HostGator on vaieldamatu liider jagatud hostimise valdkonnas.

Miinused

See maksab cPaneli eest täiendavalt 10 dollarit kuus, mida enamik teisi VPS-i hostasid tasuta pakuvad.

Ehkki HostGator on kõige paremini tuntud oma odava virtuaalserveriga, pakub see teenuseid kolm VPS-i hostimiskava, sobib ideaalselt teie ettevõtte veebisaidi funktsionaalsuse tasemele.

HostGatori VPS-i plaanid on teiste VPS-i hostidega võrreldes pisut kallid – ja peame ütlema, – pisut eksitavad. Hind, mida laialdaselt pakutakse (19,95 dollarit kuus), on osalise haldamise võimalus. Kuid kui teil on vaja täielikult hallatud kontot (ja enamik ettevõtteid seda teeb), on see kallim. Teenindus, tööaeg ja töökindlus on alati olnud suurepärased.

5. InMotioni majutamine

InMotioni logo

Kiire, usaldusväärne VPS
+ Klienditugi
Komplekti kuulub cPanel
Täielikult hallatav VPS / valikuline juurjuurdepääs
TASUTA SSD / SSL; 4-8 GB RAM
Pilve hübriidtehnoloogia

Plussid

 Ühekordne sisselogimine arvelduseks / domeenide ja cPaneli jaoks.

Miinused

Pettuste tõkestamise eeskirjad nõuavad registreerumist telefonil.

See suure jõudlusega lahendus annab jõudu tuhandetele ettevõtetele kogu maailmas. Valige kolme VPS-i paketi hulgast alates 24,99 dollarist kuus koos täieliku 90-päevase raha tagasi garantiiga.

Maailmas, kus hostimine on pilve suunas, leidsime, et InMotion Hosting on suurepärane hübriidstrateegia, mis rõhutab koondamist, töökindlust ja SSD-tehnoloogiat, et veenduda teie lehti laaditakse kiiremini kui kunagi varem.

6. Vedel veeb

liquidweb-logo

Täielikult hallatav VPS
Suurepärane tehniline tugi
100% tööaeg (SLA kohta)
cPanel kaasas
Juurdepääs
2–8 GB muutmälu
1-4 tuum CPU

Plussid

 Valige kõigi Windowsi või Linuxi opsüsteemide hulgast, välja arvatud põhiplaan.

Miinused

Veidi hinnasem kui mõned muud selle loendi valikud ja 30-päevane tagasimaksegaranž jääb mõnevõrra muljetavaldavaks.

Vedelveeb sisaldab täisfunktsionaalseid VPS-i plaane, mis sisaldavad SSD-d, varundamist, cPaneli / Pleski valikut, tugevat turvalisust ja pühendatud IP-aadressi.

See ettevõte väidab, et tööaeg on 100% (toetab SLA) ja lubadused teie veebisaidi hüvitamiseks 1000% vähenevad. Teile jääb mulje, et nende arvates on seisakud halb asi, suhtumine, mida kliendid hindavad.

7. A2 majutamine

A2 majutamine

Hallatud / haldamata VPS-i kontod
+ Klienditugi
Väga kohandatavad kavad
Plaanid algavad 5 dollarist kuus
Tasuta SSD-d
512 MB kuni 8 GB RAM-i
Juurdepääs vajadusel
1-8 tuuma protsessorit

Plussid

 Tõeliselt ülim riiulivalik igasuguse hostimise jaoks – suurepärane jõudlus ja tõeline pühendumus klienditeenindusele ja tehnilisele toele.

Miinused

Lisatasud cPaneli, Softaculose ja varundamise eest.

A2 Hosting on meie loendis ainus VPS-host, mis pakub haldamata kontosid. Arvestades laia valikut funktsioone, mis kaasnevad A2 jagatud hostimiskavadega, pole see üllatus.

Kui teate, mida teete operatsioonisüsteemi installimisel ja konfigureerimisel, on 5-dollarine kuu hind veebiarendajate jaoks köitvalt madal hind – täielikult hallatud plaanid algavad 32,99 dollarist kuus.

Kiire laadimise ajad ��️

Kõik A2 VPS-i plaanid tulevad koos eeldatavate kellade ja vilede ning palju RAM-i ja SSD-ruumi muuta oma veebisait kiiresti laadivaks looduse veidruseks.

Olgu siis. Nüüd, kui oleme teile andnud käputäis parimaid VPS-i hostimisvõimalusi, varundame haridusveoki ja selgitame täpsemalt, kuidas peaksite hindama erinevaid plaane ja hostisid, kes teie ettevõtte jaoks konkureerivad.

Võrreldavate VPS-veebi funktsioonide olemasolu

VPS-i hostinglahendus hõivab keskpunkti odava virtuaalserveri ja pühendatud serveri vahel. Ehkki see maksab rohkem kui esimene, on see märkimisväärselt odavam kui viimane.

VPS luuakse hostmasinas eraldi partitsioonina. Kõigil praktilistel eesmärkidel on see justkui spetsiaalne server, isegi kui teised kliendid kasutavad sama serverit. Erinevalt jagatud hostimisest, teine ​​veebisait ei saa teie ressursse ära kasutada. Nagu võite arvata, pole kõik VPS-i hostid võrdsed.

Kui võrrelda plaane, siin on kõige olulisemad funktsioonid ja konfiguratsiooni valikud millele tähelepanu pöörata.

 • Teie virtuaalmasinasse eraldatud südamike arv
 • Garanteeritud RAM-i tüüp ja kogus
 • Komplekti kuulub HDD / SDD salvestusruum
 • Kuu ribalaiuse piirang
 • Operatsioonisüsteemi valik
 • Virtualiseerimistarkvara tüüp
 • Veebiturve / varukoopiad
 • Tehniline abi
 • Pilve optimeerimine
 • Veebiserveri jõudlus
 • Süsteemide administreerimine

Olgem ausad – parima VPS-i hostimisplaani valimine pole nii lihtne kui mõne numbri võrdlemine.

On ka teisi mõisteid, mida tuleks kaaluda, näiteks kas teil on nohikulappe selle haldamiseks ja installimiseks ise, kas soovite seda pilves ja millised muud funktsioonid kaasnevad plaani pakutava virtualiseerimistarkvaraga?

Hallatud vs haldamata VPS-platvormid

Põhiline otsus on see, kas soovite (või teie määratud IT-guru) lasta hostil serverit hallata või teete seda ise.

Hallatud suvand sisaldab tavaliselt Linuxi opsüsteemi mõningaid maitseid käepäraste veebiarenduslaienditega nagu Apache, MySQL, PHP, Python jne. Siin on kõige olulisem, et hallatav VPS-platvorm tõstab teie veebisaidi üles ja läheb kiiresti tänu valitud lähenemisviisile erinevate seadetega piiratud võimaluste hulgas.

Kui lähete haldamata marsruudile, vastutab host ainult selle füüsilise serveri riistvara hooldamise eest, millel teie partitsioon toetub. Klient saab tühja kiltkivi ning paigaldab ja hooldab oma riistvara.

Ilmselt oleks hallatud lähenemisviis parim valik kõigile, kes pole just kõige nutikamad veebimeistrid. Usaldage meid. Kvalifitseerimata klient, kes segab VPS-iga mõne dollari säästmiseks, võib tekitada palju kaost.

Tere tulemast Cloud VPS-i

Kui kõik muu on võrdne, on hea võimalus, et teie veebilehed laadivad kuni 20x kiiremini, eks?

Seda saate pilve-VPS-platvormiga. Cloud VPS-i hostimine saavutab selle kadestusväärse numbri tahkis-draivide (SSD), mitmetuumaliste serverite ja ülikiire, ülitõhusa RAM-tehnoloogia järgmise põlvkonna abil.

Operatsioonisüsteem

linux ja Windows-os-opsüsteemTeil ei ole alati operatsioonisüsteemi valikut, eriti hallatud plaani korral. Enamik VPS-i veebimajutajaid on tavalise Linuxi süsteemiga, mis on a populaarne avatud lähtekoodiga tasuta võimalus, ja temaga kaasneb tohutu hulk raevukaid fänne kogu maailmast.

Kui olete Bill Gatesi ja Windowsi toodete fänn, võite tõenäoliselt leida host, kes on tarkvara kasutamiseks litsentsinud, nii et te ei pea oma plaani tasumiseks panka röövima.

Veelkord, ärge lootke, et olemas on kõigile sobiv variant, kui te pole saanud hallata marsruuti. Kui teil on täielik kontroll installimise ja konfigureerimise üle, tellige ise installitud VPS ja laske lõbusalt alata.

Veebiserveri jõudlus

Serveri jõudluse hindamisel tuleb arvestada mõne olulise teguriga. Ärgem olgem armsad ja löögem siin ringi võsas. Me räägime kiirusest …ssd versiooniuuendus

Minimaalselt, võrrelge protsessori numbreid. SSD-de tasuta täiendamine muudab teie veebisaidi külastajatele paremaks kogemuseks. Pöörake tähelepanu kaasasolevale ribalaiuse kiirusele. Võõrustajate vahel võib olla drastiline erinevus.

Lisaks küsige, kas VPS-konto seda võimaldab lisage koheselt rohkem kettaruumi, protsessori tuuma ja RAM-i ilma et peaksite opsüsteemi uuesti installima. Hea rusikareegel on see, et kui te pole karistuseks hiilgav, on vähem maapealseid installeerimisi parem.

Virtualiseerimistarkvara valimine

Pange tähele virtualiseerimistarkvara tüüpi, mis platvormi käivitab. Xen, OpenVZ, Virtuozza ja KVM on mõned praegu populaarsed pakkumised.virtualiseerimistarkvara

Konkreetne bränd määrab, milliseid funktsioone, funktsioone ja konfiguratsioone võite sellest VPS-i hostimiskavast oodata.

Klienditeenindus / tehniline tugi

Võimalus suhelda elava inimesega, kes suudab teie probleemi lahendada, on sageli VPS-i hostide põhiline erinevus.

Ehkki iga ettevõte saab reitinguid ja spetsifikatsioone ümber tõmmata, lugege hoolikalt veebisaiti, et tunda siirast pühendumist klienditeenindusele ja tehnilisele toele.

Üldiselt otsige vastust ööpäevaringselt ja vähemalt a vähe erinevaid võimalusi ühenduse võtmiseks; e-post, tasuta telefoninumbrid ja kiirsuhtlus on hea algus.

Pilve optimeerimine

Kui te pole viimase kümnendi jooksul kalju all elanud, peaksite olema teadlik, et pilvetehnoloogia on muutnud andmetöötluse olemust. pilvesalvestus VPS-i konto on optimeeritud pilv pakub lehe välkkiiret laadimist üldiselt välkkiirelt tänu serveri koormuse tasakaalustamisele, lehtede vahemällu salvestamisele ja puhverserveritele ning SSD-dele.

Hea pilve salvestuskava sisaldab populaarseid serverilaiendeid / skripte nagu WordPress, Drupal ja Joomla ning on valmis kohe kohanema suure liiklusega puhkemistega, kui teie kassivideote kogu läheb viiruslikuks.

Ärge jätke tähelepanuta turvalisust ja varundamist

Ärge kunagi eeldage, et kõik VPS-i veebimajutajad on võtnud vajalikke ettevaatusabinõusid, et kaitsta teie veebisaiti häkkerite, pahavara ja igasuguse muu väärkasutuse eest.turvalisus ja varundamine

Tea millist tulemüüri, võrku, turvalisust, DDoS-kaitset ja rämpspostitõrjeteenuseid igaüks pakub, ja pange vajalikud turvameetmed paika, et teie server oleks kaitstud.

Pidage seda meeles haldamata kliendid vastutavad oma VPS-taseme turbesätete eest ise. Samuti peaksite kinnitama, kuidas käsitletakse andmebaasi ja failide varukoopiaid.

Süsteemide haldus

https://mk0hostingcanad4trji.kinstacdn.com/wp-content/uploads/2017/12/system-administration.png

Süsteemihaldus viitab liidesele, mille kaudu installite VPS-i ja töötate sellega.

Kaks peamist valikut on käsurida kasutamine, mis tähendab, et sisestasite DOS-i keskkonda tegelikud juhised – mitte ainult nõrga südame pärast – või liides juhtpaneeliga see on rohkem kooskõlas tavalise nupuvajutusega lähenemisega.

Populaarsed juhtpaneelid on cPanel, Plesk, Webmin, ja Virtualmin. Need on graafilise kasutajaliidese (GUI) kujundused, mis lihtsustavad serveri laiendi konfigureerimise protsessi.

Pidage meeles, et tõenäoliselt ei õnnestu teil käsuridast täielikult pääseda, eriti konto kaughalduse korral.

Alumine rida: parima VPS-i valimine

Ehkki julgustame kõiki, kes on huvitatud VPS-i veebimajutusest, õppima nii palju kui võimalik erinevate ettevõtete võrdlusomaduste kohta, on reaalsus siiski see, et suurem osa virtualiseerimisplatvormi varjamisest jääb silma alt ära.

Parim panus on keskenduda süsteemihaldusmeetodile, olenemata sellest, kas teil on suur vajadus kohandamise järele või kui teil on tehnilisi teadmisi, et ise installida. Ei saa mööda sellest, et hallatud konto rakendab teie tegevusele teatud piiranguid, kuid võib-olla on see hea asi.

Lõppkokkuvõttes otsige VPS-i lahendust, kui jagatud hostimine tõstab selle koleda, ressursipuuduliku pea, kuid teil pole endal võimalust eraldada spetsiaalset serverit. Hallatud pilves VPS-i veebimajutuskonto on suurepärane valik veebisaidi toimivuse suurendamiseks.

Jagatud veebimajutuse täieliku juhendi ja ülevaate meie ülevaatusprotsessist leiate Kanada veebimajutuste arvustustest.

Sulle võib ka meeldida:

 • Parim veebisaitide koostaja
 • Meilleur Hébergement’i veeb

Viited ja pildikrediidid:

 • UKWebHostReview.com
 • Actifio.com
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author