7 geriausi VPS prieglobos paslaugų teikėjai

Virtualus privatus serveris (VPS) yra puiki prieglobos galimybė mažoms ir vidutinėms įmonėms, nusivylusiai veikimo trukme, laikymo ir greičio apribojimais, kuriuos teikia dauguma bendrų žiniatinklio prieglobos paslaugų..

Geriausio VPS prieglobos pasirinkimas yra vis populiaresnis būdas įgyti daugelį dedikuoto serverio pranašumų … nereikia iš tikrųjų išsinuomoti ar nusipirkti autonominio fizinio serverio..VPS priegloba

Naudodamiesi VPS turite pagrindinę savo serverio serverio vietą, kurioje yra ir unikalus operacinės sistemos egzempliorius, tai reiškia, kad galite įdiegti savo programinę įrangą. Svarbus diferenciatorius yra tas nebendraujate nei su vieta, nei su kompiuteriais.

Virtualus serveris yra lengviau sukonfigūruoti nei tikrasis serveris ir kainuoja žymiai mažiau. Vienintelis neigiamas pasirinkimas pasirenkant VPS per fizinį serverį yra tas, kad našumas gali būti ne toks greitas ar efektyvus.

Vis dėlto būkite tikri, kad tai rimtas atnaujinimas iš bendro naudojimo.

Šiame vadove mes išskaidysime penkis geriausius Kanados įmonių VPS pagrindinius kompiuterius ir išskaidysime tikslias funkcijas, kurių reikia ieškoti naudojant VPS prieglobos paskyrą. Jei nekenčiate galvoti apie interneto prieglobą, nes dėl to skauda jūsų smegenis, tai turėtų būti neskausminga.

Pasirengęs? Pasinerkime.

Geriausias VPS talpinimas Kanados įmonėms

1. „HostPapa“ – geriausias serverio našumas + 66% nuolaida

Pagrindinės specifikacijos:

Geriausias Kanados šeimininkas
Apima „cPanel“
Fantastiška kaina
Visiškai valdomas
Ekstremalios įmonės galimybės
1,5–24 GB RAM
4–12 branduolių procesoriai

hostpapa

Pliusai

  Serveriai visoje Kanadoje,
  Greitas krovimo laikas ir didelis našumas

MINUSAI

Ne pats geriausias klientų palaikymas
Tonų perpardavimas pagrindinių savybių

„HostPapa“ yra geriausias mūsų pasirinkimas norint priimti geriausią VPS. Jie siūlo puikų kokybės derinį už kainą. Metams bėgant, „Hostpapa“ padarė mums įspūdį dėl jų įprastų bendrojo prieglobos rezultatų, tačiau taip pat išlaikė tuos pačius standartus savo VPS šeimininkams..

„HostPapa“ taip pat pateikė mūsų skaitytojams gana neblogą kainą – 66% nuolaidų už įprastas VPS talpinimo kainas.

Aukščiausios klasės serverio našumas ��

Pažvelgę ​​į „HostPapa“ serverių specifikacijas, galite geriau suprasti, kodėl jų serverių našumas yra pirmas klasėje.  Už 19,99 USD pamatysite malūno VPS prieglobos serverio aprašą su 1,5 GB RAM, 4 branduolių procesoriumi ir 50 GB SSD..

Dabar tai nėra per daug skurdu, ypač už tokią kainą. Tai geras atskaitos taškas ir teikia didelę vertę VPS prieglobos vilčiai. Jei pradėsite žiūrėti aukščiau pradinio lygio pozicijos, pamatysite, kad „HostPapa“ turi 4, taip 4, daugiau parinkčių.

Ką tie aukštesnieji variantai jums suteikia?

Na, su 5 VPS prieglobos pakopos, galite lengvai rasti tai, kas tinka jums. Jei norite, kad už dalį pinigų būtų kuo arčiau turimo dedikuoto serverio, turite peržiūrėti aukščiausią „HostPapa“ VPS serverio planą.

Extreme parinktis, kaip ją vadina „HostPapa“, yra pats patikimiausias jų siūlomas VPS prieglobos planas. Kai kurie gali svyruoti, kai kainuoja 250 USD per mėnesį, tačiau už tai, ką siūlo, kaina turi prasmę. Serveryje yra stulbinantis 24 GB RAM, 12 branduolių procesorius ir 1 TB SSD. Iš esmės tai žaidimų kompiuteris be grafikos plokštės ir apšvietimo klaviatūros.

2. „Hostinger“ – pigiausia VPS talpinimas nuo 3,95 iki 29,95 USD / mėn

Pagrindinės specifikacijos:

Galima įsigyti pigiausią patikimą VPS pagrindinį kompiuterį
Apima „cPanel“
Prieiga prie šaknies
2–8 GB RAM
2–4 branduolių procesoriai
1000–8000 GB pralaidumas

hostinger-logotipas

Pliusai

 Dėl tos pačios priežasties „Hostinger“ yra iškeltas į geriausių pasidalijamojo prieglobos paslaugų teikėjų pokalbį. Ta pati priežastis yra iškelta geriausiuose VPS prieglobos paslaugų teikėjo pokalbiuose. Tai tikrai pats pigiausias kompiuteris, kuris yra tikrai patikimas.

MINUSAI

„Hostinger“ yra palyginti pliki kaulai, palyginti su pricier variantais.

„Hostinger“, geriausias pasirinkimas pasidalijamajam prieglobai, jei norite mokėti mažiau nei dolerį per mėnesį, taip pat išpuošė panašią VPS prieglobos pasaulio rinką..

Prieglobos paslaugų teikėjas išugdė puikią reputaciją kaip būti patikimomis už juokingai mažą kainą. Kiek tai kainuoja VPS prieglobos planui? Mažiausia kaina – 3,95 USD per mėnesį.

Nemokamas svetainių kūrėjas il️

Naujasis „Hostinger“ svetainių kūrėjas vadinamas „Zyro“. Jis turi nemažai tvarkingų funkcijų, kurios padės lengvai nustatyti savo svetainę. Didelė „Zyro“ premija yra tai, kad nereikia išankstinės patirties kodavimo ir dizaino srityje.

Jis turi keletą įprastų funkcijų, tokių kaip nemokamas SSL sertifikatas, neribota SSD saugykla ir neribotas pralaidumas.

Tačiau „Zyro“ taip pat pristato keletą įdomių naujų įrankių. Labiausiai išsiskiriantys iš naujų ir unikalių intarpų yra „Zyro“ logotipų kūrėjas ir AI rašytojas.

Pigių VPS talpinimas ��

Kai kurie žmonės gali sakyti, kad jokiu būdu VPS prieglobos planas negali būti 3,95 USD per mėnesį su bet kokio tipo pristatymu. Tie žmonės klysta.

Jūs tikrai galite sumokėti tą pačią kainą, kurią galėtumėte sumokėti už daugiausiai gerų bendro hostingo planų, ir gaukite geriausią VPS hostingo planą. Pagal šį planą gausite 1 pagrindinio procesoriaus serverį su 1 GB atminties, 20 GB atminties ir 1000 GB pralaidumo..

Yra dar 5 VPS prieglobos pakopos, kurių kaina ir specifikacijos didėja. Aukščiausia jų siūloma pakopa yra juokingai įkainota – 29,95 USD per mėnesį. „Hostinger“ „brangusis“ planas apima: serveris su 8 GB RAM, 8 branduolių procesoriumi ir 8000 GB pralaidumo. Jūsų sprogimas dėl „Hostinger“ techninių specifikacijų taip pat yra puikus.

3. „Bluehost“ – geriausias palaikymo variantas

„bluehost“ logotipas

Žinomos prekės bendram prieglobai
Apima „cPanel“
Prieiga prie šaknies
Visiškai valdomos galimybės
„WordPress“ draugiškas
2–8 GB RAM
2–4 branduolių procesoriai

Pliusai

 Versle nuo 2006 m. Tai daro „Bluehost“ praktiškai senoviniu. Jie laikėsi laiko išbandymo intensyviai konkuruojančioje pramonėje, teikdami geriausias savo klasės VPS prieglobos paslaugas.

MINUSAI

Kai kurie vartotojai teigia, kad lėtai reaguoja į problemas.

„Bluehost“ yra vienas geriausių VPS talpinimo būdų. Tikriausiai ne patys geriausi, bet jie patenka bent į 5 geriausiųjų pasirinkimą ir renkasi platų tinklą už tai, kad yra priimančiosios įvairioms verslo svetainėms, pradedant tinklaraštininkais ir baigiant didelėmis el. Prekybos svetainėmis..

29,95 USD, mėnesinė kaina yra tvirtai įpusėjusi, nors „WordPress“ prieglobos vartotojai gali gauti geresnį pasiūlymą, kuris nėra plačiai reklamuojamas. Jei ieškote geriausio savo klasėje atributo, „Bluehost“ gali būti jums netinkamas. Tačiau, jei norite naudoti geriausia visame VPS šeimininke, „Bluehost“ yra teisingas pasirinkimas.

4. „HostGator“

„hostgator“ logotipas

Aukščiausio lygio našumas
Parama apdovanojimams
Prieiga prie šaknies
Pusiau ir visiškai valdomi variantai
Patikimas veikimo laikas
Pasirenkamas „cPanel“ prideda 10 USD / mėn
2–8 GB RAM
2–4 branduolių procesoriai

Pliusai

 „HostGator“ yra neabejotinas bendrojo prieglobos srities lyderis.

MINUSAI

Tai kainuoja papildomai 10 USD / mėn. Už „cPanel“ – tai yra kažkas, ką dauguma kitų VPS kompiuterių teikia nemokamai.

Nors labiausiai žinomas dėl pigių bendro naudojimo hostingo, „HostGator“ siūlo trys VPS talpinimo planai, puikiai tinka bet kokio lygio jūsų interneto svetainės funkcionalumui.

„HostGator“ VPS planai yra šiek tiek brangesni, palyginti su kitais VPS pagrindiniais kompiuteriais – ir mes turime pasakyti – šiek tiek klaidinantys. Plačiai cituojama kaina (19,95 USD / mėn.) Už pusiau valdomą variantą. Bet jei jums reikia visiškai valdomos paskyros (ir tai daro dauguma įmonių), ji yra brangesnė. Aptarnavimas, veikimo laikas ir patikimumas visada buvo puikūs.

5. „InMotion“ talpinimas

„InMotion“ logotipas

Greitas, patikimas VPS
+ Klientų aptarnavimas
Apima „cPanel“
Visiškai valdoma VPS / neprivaloma šakninė prieiga
NEMOKAMAS SSD / SSL; 4–8 GB RAM
Debesų hibridinė technologija

Pliusai

 Vienas prisijungimas atsiskaitymams / domenams ir „cPanel“.

MINUSAI

Sukčiavimo prevencijos politikai reikalinga registracija telefonu.

Šis didelio našumo sprendimas suteikia galią tūkstančiams verslo įmonių visame pasaulyje. Pasirinkite iš trijų VPS planų, pradedant nuo 24,99 USD / mėn., Su visa 90 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Pasaulyje, kuriame priegloba nukreipta į debesį, mes nustatėme, kad „InMotion Hostingas“ yra puiki hibridinė strategija, pabrėžianti atleidimą, patikimumą ir SSD technologiją, kad įsitikintumėte, jog puslapiai įkeliami greičiau nei bet kada.

6. Skystas internetas

„liquidweb“ logotipas

Visiškai valdoma VPS
Puiki techninė pagalba
100% veikimo laikas (už SLA)
cPanel įskaičiuota
Prieiga prie šaknies
2–8 GB RAM
1-4 branduolių procesoriai

Pliusai

 Pasirinkite iš „Windows“ ar „Linux“ operacinių sistemų visose, išskyrus pagrindinį planą.

MINUSAI

Šiek tiek brangesnis nei kai kurie kiti variantai šiame sąraše, o 30 dienų grąžinimo garantija šiek tiek atsilieka nuo įspūdingų.

„Liquid Web“ aprūpinti visaverčiais VPS planais, apimančiais SSD, atsargines kopijas, „cPanel“ / „Plesk“ pasirinkimą, stiprią apsaugą ir skirtą IP adresą..

Ši įmonė teigia 100% veiksnumo (remia SLA) ir žada, kad jūsų svetainei bus kompensuota 1000% kompensacija. Jums pradeda susidaryti įspūdis, kad jie mano, kad prastovos yra blogas dalykas, požiūris, kurį vertina klientai.

7. A2 talpinimas

A2 talpinimas

Valdomos / nevaldomos VPS paskyros
+ Klientų aptarnavimas
Labai pritaikomi planai
Planai prasideda nuo 5 USD / mėn
Nemokami SSD diskai
512 MB – 8 GB RAM
Prieiga prie šaknies, jei reikia
1-8 branduolių procesoriai

Pliusai

 Bet kokio tipo prieglobos galimybė iš tikrųjų yra aukščiausia lentyna – puikus našumas ir tikras atsidavimas klientų aptarnavimui ir techninei pagalbai.

MINUSAI

Papildomi mokesčiai už „cPanel“, „Softaculous“ ir atsargines kopijas.

„A2 Hostingas“ yra vienintelis mūsų sąraše esantis VPS kompiuteris, siūlantis nevaldomas paskyras. Atsižvelgiant į platų funkcijų, gautų kartu su „A2“ bendraisiais prieglobos planais, spektrą, tai nenuostabu.

Jei žinote, ką darote diegdami ir konfigūruodami operacinę sistemą, 5 USD / mėn. Kaina yra viliojančiai maža kaina interneto svetainių kūrėjams – visiškai valdomi planai prasideda nuo 32,99 USD / mėn..

Greito krovimo laikai ��️

Visi „A2“ VPS planai yra numatomi varpai ir švilpukai bei daug RAM ir SSD vietos paversti savo svetainę greito įkrovimo gamtos keistuoliu.

Tada viskas gerai. Dabar, kai mes pateikėme jums keletą geriausių VPS talpinimo parinkčių, sukurkime atsarginę mokymo programą ir išsamiau paaiškinkime, kaip tiksliai turėtumėte įvertinti įvairius planus ir šeimininkus, kurie varžysis dėl jūsų verslo.

Palyginti VPS žiniatinklio prieglobos ypatybes

VPS prieglobos sprendimas užima vidurį tarp pigaus bendro hostingo ir dedikuoto serverio. Nors ji kainuoja brangiau nei pirmoji, ji yra žymiai pigesnė už antrąją.

Pagrindiniame kompiuteryje VPS sukuriamas kaip atskiras skaidinys. Visiems praktiniams tikslams jis atrodo kaip dedikuotas serveris, nors tą patį serverį naudos ir kiti klientai. Skirtingai nuo bendro hostingo, jūsų ištekliai negali būti naudojami kitoje svetainėje. Kaip jau galima įtarti, visi VPS pagrindiniai kompiuteriai nėra sukurti lygūs.

Lyginant planus, čia yra svarbiausios funkcijos ir konfigūravimo parinktys atkreipti dėmesį.

 • Paskirtų branduolių, skirtų jūsų virtualiajai mašinai, skaičius
 • Garantuojamos RAM rūšis ir kiekis
 • Įtraukta HDD / SDD atminties suma
 • Mėnesio pralaidumo riba
 • Operacinės sistemos pasirinkimas
 • Virtualizacijos programinės įrangos tipas
 • Tinklo sauga / atsarginės kopijos
 • Techninė pagalba
 • Debesų optimizavimas
 • Web serverio veikimas
 • Sistemų administravimas

Būkime atvirai – geriausio VPS prieglobos plano pasirinkimas nėra toks paprastas, kaip palyginti kelis skaičius.

Yra ir kitų sąvokų, kurias reikia apsvarstyti, pvz., Ar jūs turite nerdus pjaustykles, kad galėtumėte patys ją valdyti ir įdiegti, ar norite jos debesyje ir kokios kitos funkcijos yra kartu su plano teikiama virtualizacijos programine įranga?

Valdomos ir nevaldomos VPS platformos

Pagrindinis sprendimas yra tas, ar jūs (ar jūsų paskirtas IT guru) norite leisti pagrindiniam kompiuteriui valdyti serverį, ar tai padaryti pats.

Tvarkomoje parinktyje paprastai yra šiek tiek „Linux“ operacinės sistemos skonio su patogiais interneto plėtros plėtiniais, tokiais kaip „Apache“, „MySQL“, PHP, „Python“ ir kt. Esmė ta, kad valdoma VPS platforma pakelia jūsų svetainę greitai ir greitai dėka pasirinkimo ir pasirinkimo metodo tarp ribotų galimybių su įvairiais nustatymais.

Jei einate nevaldomas maršrutas, pagrindinis kompiuteris yra atsakingas tik už fizinės serverio aparatinės įrangos, ant kurios yra jūsų skaidinys, priežiūrą. Klientas gauna tuščią skalę ir įdiegia bei prižiūri savo įrangą.

Akivaizdu, kad valdomas požiūris būtų geriausias pasirinkimas visiems, išskyrus patyrusius žiniatinklio valdytojus. Pasitikėk mumis. Nekvalifikuotas klientas, klaidindamas VPS, kad sutaupytų keletą dolerių, gali sukelti daug chaoso.

Sveiki atvykę į „Cloud VPS“

Visa kita, kas lygi, yra tikimybė, kad jūsų tinklalapiai bus įkelti iki 20 kartų greičiau?

Štai ką jūs gaunate naudodami debesies VPS platformą. „Cloud VPS“ priegloba pasiekia šį pavydėtiną numerį naudodama kietojo kūno diskus (SSD), daugiagyslius serverius ir naujos kartos ypač greitą, ypač efektyvią RAM technologiją..

Operacinė sistema

linuxandwindows-os-operacinė sistemaJūs ne visada galite pasirinkti operacinę sistemą, ypač naudodami valdomą planą. Daugelis VPS žiniatinklio prieglobos eina su standartine Linux sistema, kuri yra populiarus atvirojo kodo nemokamas pasirinkimas, ir ateina su didžiuliu siautulingų gerbėjų kontingentu iš viso pasaulio.

Jei esate „Bill Gates“ ir „Windows“ produktų gerbėjas, tikriausiai galite rasti pagrindinį kompiuterį, kuris licencijavo naudoti programinę įrangą, todėl jums nereikės apiplėšti banko, kad sumokėtumėte už savo planą.

Vėlgi, nereikia tikėtis, kad bus visiems tinkami variantai, nebent gautumėte nesutvarkytą maršrutą. Jei visiškai kontroliuojate diegimą ir konfigūravimą, užsisakykite savarankiškai įdiegtą VPS ir tegul prasideda linksmybės.

Žiniatinklio serverio našumas

Įvertinant serverio našumą reikia atsižvelgti į keletą svarbių veiksnių. Nebūkime mieli ir muškime aplink krūmą. Mes kalbame apie greitį …SSD atnaujinimas

Mažiausiai, palyginti procesoriaus numerius. Nemokamas SSD atnaujinimas padarys jūsų svetainę geresne lankytojų patirtimi. Atkreipkite dėmesį į pralaidumo spartą. Tarp šeimininkų gali būti drastiškų skirtumų.

Be to, paklauskite, ar VPS paskyra tai leidžia iškart pridėkite daugiau vietos diske, procesoriaus branduolius ir RAM nereikia iš naujo įdiegti operacinės sistemos. Tinkama nykščio taisyklė yra ta, kad jei nesate nuožmus bausmės atlikėjas, geriau įdiegkite mažiau antžeminių įrenginių..

Virtualizacijos programinės įrangos pasirinkimas

Atkreipkite dėmesį į virtualizacijos programinės įrangos tipą, kuris naudoja platformą. „Xen“, „OpenVZ“, „Virtuozza“ ir „KVM“ yra keletas šiuo metu populiarių pasiūlymų.Virtualizacijos programinė įranga

Konkretus prekės ženklas nustato, kokių funkcijų, funkcijų ir konfigūracijų galite tikėtis iš to VPS prieglobos plano.

Klientų aptarnavimas / techninis palaikymas

Gebėjimas bendrauti su gyvu žmogumi, gebančiu išspręsti jūsų problemą, dažnai yra esminis skirtumas tarp VPS pagrindinio kompiuterio.

Nors bet kuri įmonė gali apeiti reitingus ir specifikacijas, atidžiai perskaitykite svetainę norėdami nuoširdžiai atsiduoti klientų aptarnavimui ir techninei pagalbai.

Apskritai ieškokite atsakymo 24/7 ir bent jau a keletas skirtingų būdų susisiekti; el. paštas, nemokami telefono numeriai ir momentiniai pokalbiai yra gera pradžia.

Debesų optimizavimas

Jei pastarąjį dešimtmetį negyvenate po uola, turėtumėte žinoti, kad debesų technologija pakeitė skaičiavimo pobūdį. debesų saugykla Vista optimizuota VPS sąskaita debesis paprastai pasiūlys žaibišką puslapio įkėlimą dėka serverio apkrovos balansavimo, puslapių kaupimo talpykloje ir ištaisomosios RAM bei SSD diskų.

Gerame saugojimo debesyje plane yra tokie populiarūs serverių plėtiniai / scenarijai kaip „WordPress“, „Drupal“ ir „Joomla“ ir jie yra pasirengę akimirksniu prisitaikyti prie didelio srauto, jei jūsų katės vaizdo įrašų kolekcija taps virusinė.

Negalima pamiršti saugos ir atsarginių kopijų

Niekada negalvokite, kad visi VPS žiniatinklio prieglobos priemonės ėmėsi būtinų atsargumo priemonių, kad apsaugotų jūsų svetainę nuo įsilaužėlių, kenkėjiškų programų ir visų kitų netinkamų būdų..saugumas ir atsarginė kopija

Žinoti kokio tipo ugniasienę, tinklą, apsaugą, DDoS apsaugą ir anti-spam paslaugas kiekvienas siūlo, ir pritaikykite būtinas saugos priemones, kad jūsų serveris būtų apsaugotas.

Turėkite tai omenyje nevaldomi klientai yra atsakingi už savo VPS lygio saugos parametrus. Taip pat turėtumėte patvirtinti, kaip tvarkomos duomenų bazių ir failų atsarginės kopijos.

Sistemų administravimas

https://mk0hostingcanad4trji.kinstacdn.com/wp-content/uploads/2017/12/system-administration.png

Sistemos administravimas reiškia sąsają, per kurią diegiate ir dirbate su VPS.

Du pagrindiniai pasirinkimai yra naudoti komandinę eilutę, o tai reiškia, kad įvedate tikras instrukcijas DOS aplinkoje – ne dėl silpnos širdies – arba sąsaja su valdymo pultu tai labiau dera su standartiniu „spustelėkite ir spustelėkite“ metodu.

Populiarios valdymo pultai yra „cPanel“, „Plesk“, „Webmin“, ir „Virtualmin“. Tai yra GUI (grafinė vartotojo sąsaja) dizainas, palengvinantis serverio plėtinio konfigūravimo procesą.

Atminkite, kad greičiausiai negalėsite visiškai išvengti komandinės eilutės, ypač nuotoliniu būdu administruodami sąskaitą.

Esmė: Geriausio VPS pasirinkimas

Mes skatiname visus besidominčius pereiti prie VPS žiniatinklio prieglobos kuo daugiau sužinoti apie palyginamąsias skirtingų kompanijų ypatybes, tačiau tikrovė yra tokia, kad virtualizacijos platformos keitimas nėra būtinas..

Geriausia sutelkti dėmesį į sistemos administravimo metodą, neatsižvelgiant į tai, ar jums reikia didelių pritaikymo poreikių, ar turite techninių žinių, kad galėtumėte savarankiškai įdiegti. Neatmetama aplinkybė, kad valdomoje paskyroje taikomi tam tikri apribojimai, kuriuos galite padaryti, tačiau galbūt tai yra geras dalykas.

Galų gale ieškokite VPS sprendimo, kai pasidalijamasis priegloba padidina jo bjaurųjį, kuriai trūksta išteklių, galvą, tačiau jūs neturite galimybių sutvarkyti grynojo dedikuoto serverio. Tvarkyta debesies VPS žiniatinklio prieglobos paskyra yra puikus vidurinis pasirinkimas, norint žymiai padidinti svetainės našumą.

Norėdami gauti daugiau išsamaus bendrojo žiniatinklio prieglobos vadovo ir apžvalgos proceso apžvalgos, apsilankykite Kanados interneto prieglobos apžvalgose.

Tau taip pat gali patikti:

 • Geriausias svetainių kūrėjas
 • Meilleur Hébergement žiniatinklis

Nuorodos ir įvaizdžio kreditai:

 • UKWebHostReview.com
 • „Actifio.com“
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author