Огляд Wix – 3 речі, які потрібно знати, перш ніж використовувати Wix (2020)

Нас: “Що ти хочеш?”

Ви: “Я хочу створити веб-сайт!”

Нас: «О, хлопче, як весело. Варіантів багато.

Ви: «Скажіть, який саме використовувати. ЗАРАЗ !!!! ”

Нас: «Чудово, заспокойся. Ви хочете вивчити HTML і повністю налаштувати свій веб-сайт, чи хочете скористатися готовими шаблонами “

Ви: “Ні. Я хочу повністю налаштувати свій веб-сайт, і якщо ти змусиш мене вивчити HTML, я вб’ю тебе ».

Веб-дизайн веб-зображення

Нас: “Гаразд … я думаю, тоді ми повинні поговорити про Wix”.

Я припускаю, що саме так би пройшла розмова між нами. Я не знаю, чому ви потенційний вбивця за цим сценарієм, але веб-розробка може змусити людей робити шалені речі. Чудова новина – вам не доведеться нікого вбивати, щоб отримати потрібний веб-сайт! Ву-ху! ð ??????

Низький вниз

Зрештою, якщо ви шукаєте функції масового налаштування, в той час як зможете створити приголомшливий веб-сайт без кодування та зайвих головних болів, то Wix абсолютно повинен бути найкращим конкурентом.

Для кого розробники веб-сайтів

Побудова веб-сайту векторного зображенняВведіть: Розробники веб-сайтів. Весь сенс розробників веб-сайтів, як Wix, полягає в тому, щоб хтось швидко створив веб-сайт, використовуючи необхідність будь-яких попередніх знань про розробку веб-сайтів..

Навіть незважаючи на те, що Wix є одним з найвідоміших розробників веб-сайтів і має досить гарну хостингову платформу, він має свої обмеження. Як розробник веб-сайтів, Wix простий і зручний у природі. Однак залишається невелика крива навчання.

Wix створений для людей, які хочуть мати можливість налаштувати все на їхньому новому веб-сайті. Якщо ви хочете створити веб-сайт, який сам по собі виглядає приголомшливо – Wix – номер один. Все без шкоди для швидкості та функціональності.

Перетягніть його – відкиньте

перетягування-вектор

Існує чимало служб розробки веб-сайтів, які мають функцію перетягування, як Squarespace та Weebly. Як правило, інтерфейс дизайну настільки ж простий, як і виходить.

Ви берете елемент, який хочете побудувати на сторінці, і перетягуєте його в задана сітка.

Це ідеально підходить для редагування, що надає пріоритет швидкості та простоті використання, не маючи при цьому налаштування. Але що станеться, коли цю попередньо задану сітку забрати? Хаос?

Ви б подумали, але не з Wix.

Свобода творити будь-що

Ніяких пожеж Wix не спричинить (про що ми знаємо), але, чесно кажучи, настає трохи хаосу. Wix вважає, що все можливе з їх розробником веб-сайтів.

Це злегка химерна зона, яку населяє Wix. Мало того, що це функціональний конструктор веб-сайтів із перетягуванням, ви також можете розмістити будь-який елемент у будь-якому місці і робити майже все, що завгодно.

Програмне забезпечення Wix сьогодні працює понад 20 мільйонами веб-сайтів явно вони роблять щось правильно. Є й інші розробники веб-сайтів, які працюють без попередньо встановленої сітки, але по-справжньому жахливі в взаємодії елементів.

Добрий

зручний веб-сайтКоли я користуюся різними програмами, я часто відчуваю себе думкою: “Я б хотів, щоб я міг робити бла-бла-бла”. З Wix – “бла-бла-бла” завжди існує. Я, чесно кажучи, не думаю, що вони залишили все, що можна зробити з найкращими розробниками веб-сайтів.

Створюючи свій веб-сайт, ви можете зробити його схожим, але ви хочете, щоб він виглядав і конфігурація сайту, поєднана з бортом найкращий у класі. Як тільки ви дійсно почнете працювати з Wix – це може бути досить інтуїтивно зрозумілим і простим у використанні, що є аномалією з великою кількістю будівельників.

Ще один аспект, який варто згадати – це мобільний досвід. Раз і раз вам доведеться налаштувати мобільний сайт окремо від версії для настільних комп’ютерів. Робити це досить безболісно і може допомогти видалити зайвий наліт із вашого оригінального веб-сайту. Але тримайся! Не все ідеально.

Поганий

Завдяки цій новоспеченій свободі існує безліч варіантів та численні функції привертання уваги. Раптом, легкий, витягнутий і витягнутий веб-сайт, який ви вибрали, увімкнув вас, і ви переграєте. Стільки вчитись! Так мало часу!

Для кого насправді Wix

Ви повинні використовувати Wix, якщо хочете перетягувати, але у вас також є трохи терпіння, щоб витратити час на оволодіння функціоналом Wix. Після освоєння Wix це потужний інструмент, який дозволить вам перетворити порожнє полотно у витвір мистецтва.

Більшість людей, які хочуть створити власний веб-сайт, повинні використовувати Wix. Єдині люди, яких я б зазначив у напрямку Squarespace та Weebly, – це ті, хто бажає простого веб-сайту без відволікань. Без суєти.

В основному круті діти користуються Wix.

Давайте зламаємо це

Редактор

lourdes twitter ms meme

Позитивна сторона редактор полягає в тому, що це так просто, як це виходить. Редактор – це те, що ти можеш підібрати відразу і бути на півдорозі пристойним. Є кілька хитрощів і тонких речей, які слід навчитися, але здебільшого легко робити все, що завгодно.

Вікова проблема переміщення елементів навколо програмного забезпечення полягає в тому, що є ймовірність, що він може заважати іншим елементам поблизу. Це не настільки драматичне програмне забезпечення, як Microsoft Word, але воно все ще може викликати кілька проблем.

Проблеми, які виникли, легко вирішуються. На щастя, є такі інструменти, як скасування, повтор, прив’язка до сітки та перетягування якоря. Нижче наведено приклад проблем, які зазвичай спливають. Коли ми змінюємо розмір шрифту в одному розділі, логотип заголовка також незрозуміло збільшений.

Редактор Wix такий же простий у використанні, як і будь-який інший редактор там. З редактором Wix є просто більше. Тим більше весело – ми обіцяємо.

З цілковитою свободою дизайну в редакторі є деякі дивовижні функції, які неможливо зробити у більшості розробників веб-сайтів, і вкрай складно їх вбудувати на власні веб-сайти. Можливість Wix кидати відео та анімацію скрізь і де завгодно Порно наступного рівня на наш погляд.

Вигадки з деякими проблемами форматування не є вимикачами. Проблеми трапляються, але їх завжди легко вирішити і варто того, щоб отримати повний редактор чистого полотна. Також простота користування редактором чудова. Ми згадали, що ви просто перетягніть потрібне лайно до тих місць, які вам потрібні, а потім залиште їх там? Це приголомшливо!

Елементи

Повідомте нас, чи є елементи, які ви хочете додати на веб-сторінку, і вони недоступні в Wix. Ми спробували, і ми не могли знайти нічого, що хотіли б зробити, щоб це було недоступно. Якщо ви зв’яжетесь із службою підтримки компанії, вони, ймовірно, додадуть цю функцію якомога швидше.

Смішна кількість можливостей – це те, що ви отримуєте з Wix. Список елементів, які потрібно додати, є приголомшливим.

елементів

Тому. Багато. Параметри.

Хоча це дає можливість налаштувати веб-сторінку будь-яким можливим способом, це також може бути непосильним. Меню та невеликі значки є у кожному куточку Wix. Шукаючи варіант редагування аспекту сторінки, може з’явитися в місці, яке ви ніколи не думаєте шукати.

Встановлено досить багато елементів Wix у верхній ешелон розробників веб-сайтів. Найкращим і найменшим елементом має бути відео-фон. Ви можете схопити свій телефон, записати, як собака облизує його нитки, і зробити це фоном вашого веб-сайту сучасного мистецтва.

Інші елементи, які варто згадати, – це смуги та галереї на повну ширину. Смуги на повну ширину дозволяють організувати ваш веб-сайт у найчистіші розділи з красиво структурованою компонуванням.

Галереї (видно нижче) дозволяють вам захопити купу фотографій і зібрати їх разом з естетичним способом. Я не буду використовувати той самий приклад, який я робив для фонових відео, але ви розумієте, що.

Вікс галерея подання

Теми

Одним із дивних аспектів Wix, який слід згадати, є такий ви не можете змінити свою тему. Більшість розробників веб-сайтів дозволяють вам використовувати одну тему певний час, а коли ви хочете перевірити іншу, просто переключіть її.

Теми, як передбачається, переносять на мобільний колодязь. Здебільшого – як і будь-який інший розробник веб-сайтів, він не працює ідеально. Можливо, вам доведеться зайти і змінити кілька речей.

З’являється знайома тема – є мільйон варіантів. Найкраще про Wix – це те, що ви можете по-справжньому зробити свій веб-сайт своїм. Проблема полягає в тому, що може бути важко знайти те, що ви шукаєте, і багато варіантів змусять вас запитати, чому вони існують, і хто ними користується..

База знань

Якщо ви відчуваєте себе переповненим, Wix вас охопила. Порада щодо кращого використання будь-якого програмного забезпечення: Використовуйте їхню прокляту базу знань. Я гарантую щоразу, коли запитання ставиться перед командою служби підтримки клієнтів Wix, пише статтю з бази знань, щоб вирішити це питання.

Чому я це знаю? Тому що довідковий центр Wix є епічним. Вибір частини редактора довідкового центру призводить до сотні статей. Сотні! З’ясувати, як використовувати будь-яку функцію, можна виконати, перейшовши в довідковий центр і шукаючи те, що шукаєш. Вони навіть навчать вас речей щодо SEO, якщо ви хочете прочитати його. Wix насправді охопив.

Ведення блогів

як створити сайт блогуСторінки блогів є своєрідними протилежне решті Wix з будь-якої причини. Варіанти ведення блогів для розробника веб-сайтів є такими ж простими, як і в майбутньому. Це в основному структурований текстовий редактор, який дозволяє додавати зображення. Я не скаржуюся, бо думаю, що розділ блогу працює найкраще таким чином.

Wix все ще пропонує все, що можна захотіти, як власник блогу. Це дозволяє авторам, категоріям, чернеткам, обкладинці фотографій, лічильників перегляду, аватарам, як лічильників, і читати оцінки часу.

SEO

Wix має досить погану репутацію SEO у великій мережі. Основна причина цього полягає в тому, що до 2016 року Wix був побудований за технологією Flash, що справді погано для SEO. У Wix також було кілька інших проблем зі структурою URL-адрес та додаванням атрибутів alt.

Хоча Wix як і раніше не найкращий, що стосується SEO, – Джон Мюллер, старший співробітник Google, сказав: “Веб-сайти Wix добре працюють у пошуку”. Що ще можна попросити у розробника веб-сайту? Якщо ви використовуєте Wix, швидше за все, ви не є експертом з SEO, тому для вас може бути добре.

Wix пропонує те, що більшість користувачів хочуть або потребують для SEO. Варіанти налаштування мета-назв та описів та підключення до різних інструментів SEO. Поки ви не будете підпалювати світ завдяки шаленим можливостям SEO – Wix все ще може виконати роботу.

Єдиний раз, коли слід уникати Wix, це те, що ви дійсно плануєте виходити з SEO. Зазвичай це не так у людей, які використовують розробників веб-сайтів.

Ціноутворення

У Wix немає безкоштовної пробної версії. Якого біса!? Немає безкоштовної пробної версії? Чому його немає?

Це просто тому, що веб-сайт, створений Wix, можна використовувати безкоштовно – назавжди.

При використанні безкоштовної версії Wix ваше доменне ім’я матиме такий формат: username.wixsite.com/siteaddress. Щоб використовувати користувацький домен, вам доведеться оновити до Преміум-плану.

wix-плани

План Преміум включає безкоштовний рік хостингу домену на додаток до всіх інших пропонованих переваг, а також можливості придбати G Suite для використання Google спеціальна адреса електронної пошти.

Wix дійсно дорогий, але ціна, безумовно, варта того, якщо ви не розумні. Зрівняння за допомогою Wix може допомогти вам розрівняти веб-сайт кількома різними способами. Кожен рівень пропонує значущі переваги. Середнього рівня, як правило, вистачає для більшості абонентів.

Штучний дизайн інтелект

Wix ADI є першим у своєму роді, і ще знаходиться в зародковому стані, і, як результат, те, що обіцяють, трохи не вистачає, щоб бути чесним. Що робить ADI – це задавати вам різні запитання і застосовувати їх до алгоритму, який створює сайт для вас. Він займає всі параметри елементів, тем та макетів та захоплює з кожної комбінації.

Що обіцяно: В даний час ADI обіцяє приголомшливий сайт, який є єдиним у своєму роді.

Чого очікувати: Те, що насправді робить ADI – це добрий початок у вашому веб-дизайні, просто не сподівайтеся, що він охопить весь процес.

Замість того, щоб витрачати час на розгляд усіх тем та макетів, програмне забезпечення вибирається для вас, виходячи з уподобань та питань. Це функція економії часу та пом’якшення рішень – і в цьому немає нічого поганого. З часом цей інструмент може сподіватися, що стане набагато більше.

FAQ

Чи краще Wix, ніж WordPress?

Коротка відповідь – ні. Більш довга відповідь – це може бути. Якщо ви хочете дуже налаштувати свій веб-сайт без міцної кривої навчання, то Wix для вас краще, ніж WordPress. WordPress – це глибоке занурення в будівництво веб-сайтів, тоді як Wix схожий на проникнення в мілководді та флірт з ідеєю запливати в глибокий кінець.

Веб-сайт Wix – це справді безкоштовно?

У Wix є безкоштовна версія, але ваше доменне ім’я матиме такий формат: username.wixsite.com/siteaddress. Для використання користувацького домену та розблокування багатьох функцій вам доведеться вибрати платний план.

Як отримати безкоштовне доменне ім’я від Wix?

Безкоштовне доменне ім’я доступне після вибору платного плану. Вам все одно доведеться платити за план Wix, але вони закидають доменне ім’я безкоштовно – протягом року.

Скільки коштує домен Wix після вільного року?

Ім’я домену обійдеться вам у 14,95 дол. США за рік після закінчення вільного року. Ця ціна є відносно конкурентоспроможною для інших хостинг-платформ.

Висновок

Неймовірно 88% людей, які користувалися Wix, настійно рекомендували б це другові. У цей момент я б сказав, що ми друзі – і хотіли б офіційно рекомендую Wix тобі.

Якби ми встигли, була б акуратна церемонія з трубами та конфетті. Ми знаємо, що вам потрібно приступити до створення свого веб-сайту, тому я більше не затримуватиму вас. Перейдіть на сторінку цін та планів Wix, щоб розпочати роботу.

Посилання та кредитні зображення:

  • Spericorn.com
  • EmailBoster.com
  • ClearEditorial.co.uk
  • RSWebsols.com
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author