Vietnes zemes pārskats

Ja esat bijis mūsu vietnē vairāk nekā 2,47 sekundes, tad jūs to droši vien jau esat izdomājis – mums patīk Vietne.

Un pirms jūs ķēmojaties un sākat rādīt ar pirkstiem, atbilde ir “Nē!”. Mēs darām nē strādā SiteGround, un viņi katru mēnesi nesūta mums milzīgas sponsorēšanas pārbaudes, lai reklamētu viņu pakalpojumus.

Iemesls, kāpēc mums tik ļoti patīk SiteGround, ir vienkāršs. Saskaņā ar katru izmērāmu rādītāju, viņi smēķē sacensības tāpat kā Snoop Dogg (vai tas ir Lauva? Es nevaru atcerēties) smēķē Kalifornijas premjerministrs… ��������

Ārpus galvenā konkurenta – A2 mitināšana – tirgū nav neviena uzņēmuma, kas varētu konkurēt ar izcilo kvalitāti un vērtību, ko nodrošina SiteGround bagātīgie mitināšanas pakalpojumi.

Ar vairāk nekā desmit gadu pieredzi un vairāk nekā 2 000 000 domēnu, kas atrodas viņu uzraudzībā, mēs esam vērojuši, kā vietnesGround gadu gaitā mainās no “meh” uz “OMFREAKINGG!”

Datu centri atrodas visā Āzijā, Ziemeļamerikā un Eiropā, Vietņu portāls pēdējos gados ir piedzīvojis meteorisku kāpumu virsotnēs un ar pamatotu iemeslu.

Šajā SiteGround pārskatā mēs atdalīsim sakāmvārda sīpolu slāņus, lai atklātu visu sulīgo informāciju un skaitļus par to, kāpēc mēs tik ļoti mīlam SiteGround tu var izlemt, vai viņi ir piemēroti mitināšanas pakalpojumi jūsu vajadzībām.

Ienirsim iekšā.

Vietnes zemes pārskats – ātrs kopsavilkums

 • Nevainojams klientu serviss
 • Uzticams Uptime
 • Ātri ātrumi
 • Īpašību pārpilnība
 • Ļoti pieņemamas cenas

Ievads vietnē

2013. gada vidū es uzstājos ar prezentāciju konferencē Taizemē un pēc aizkaru krišanas es sāku runāt ar dažiem no klātesošajiem. Daži no viņiem bija ārkārtīgi nopietni, uzdodot daudz tehnisku jautājumu par manu biznesu un pakārtot gandrīz katram vārdam.

Attiecīgie puiši faktiski bija SiteGround darbinieki un pēc apspriešanās ar manu tīmekļa aģentūru un whitelabel komandu viņi (acīmredzami) ieteica savu pakalpojumu kā risinājumu tām problēmām, kuras man radušās ar pašreizējiem Kanādas mitināšanas pakalpojumiem.

Es būšu pilnīgi godīgs. Es biju skeptiski noskaņots (maigi izsakoties). Es pagātnē esmu izmēģinājis tik daudz neveiksmīgu saimnieku, ka beidzot biju tikai piekāpies sakāvei un padevies sūdīgu tīmekļa mitinātāju mūžībai.

Bet es patiešām noklikšķināju ar puišiem, ar kuriem es runāju, un nolēmu dot viņiem šaubas. Pēc diviem īsiem mēnešiem, izmantojot viņu pakalpojumus, Es pārsūtīju vairāk nekā 150 manu klientu vietnes uz vietni SiteGround un kopš tā laika neesmu atskatījies.

Es pirms SiteGround izmantošanas …

Es šodien …

VietnesGround ārkārtas pakalpojums man un manam uzņēmumam ietaupīja tūkstošiem dolāru un neaprēķināmu stundu skaitu, un dažās nākamajās sadaļās es izskaidrošu viņu augstākā servisa tehniskos iemeslus..

Kā mēs apkopojām šos datus

Tīmekļa mitināšanas pasaulē (franču: Meilleur Hébergement tīmeklis), komisijas sagatavoti ieteikumi precīzi nozīmē… jack sh * t. ��

Neuztraucoties par faktiem un datiem, lai pamatotu apgalvojumus, jūs varat būt pārliecināti, ka attiecīgā “ieteikuma” pamatā galvenokārt ir vēlme ātri atbrīvoties no jūsu naivuma … NAV, lai sniegtu jums objektīvu ieskatu attiecīgais uzņēmums.

Mēs saņemam šo …

Par laimi, izmantojot mūsu pilnībā integrētās klientu pārvaldības sistēmas, mēs esam spējuši savākt vairāk nekā gadu desmitus vērtu informāciju par desmitiem dažādu mitināšanas pakalpojumu, tostarp: darbspējas, dīkstāves, ielādes ātrumi un daudz kas cits..

Tiešraides izsekošanu var redzēt šeit. Plašāk par mūsu četrpakāpju izpētes procesu lasiet šeit.

Un tagad es dalīšos ar jums dažiem no šiem sulīgajiem numuriem …

SITEGROUND UPTIME

Šie dati tika apkopoti aptuveni 12 mēnešu laikā no 2016. gada 14. decembra līdz 2019. gada 13. janvārim.

Viens no lielākajiem SiteGround pārdošanas punktiem, bez šaubām, ir neticami uzticams uptimes, ko piedāvā viņu serveri. Vietējā vietne nepievīla dalītā mitināšanas pakalpojumu (piemēram, “lēto” mitināšanu) 99,92% līmenī..

Šie testi tika veikti, izmantojot viņu Čikāgas datu centru, un rezultāti bija diezgan drūmi, ņemot vērā, ka vairāk nekā 2 gadu laikā bija tikai 5 īsi pārtraukumi. Ja jūs to uzskatāt iPage – vienai no bieži pasludinātajām “visaugstākajām” Kanādas hostinga kompānijām – darbspējas laiks bija tikai 97,6% (jā, jūs pareizi lasījāt) un vairāk nekā 100 nobirumu tajā pašā laika posmā, tas ir smieklīgi zems.

Pārbaude & Pārskats par vietnesGround dīkstāvi

 • 2017.04.28 – 154 sekundes
 • 10.10.2017 – 561 sekundes
 • 2018. gada 11. novembris – 431 sekundes
 • 1/3/2019 – 331 sekundes
 • 2019. gada 14. janvāris – 430 sekundes

Šeit ir daži mūsu 2018. gada uptime pārskatu ieraksti. Kā redzat, visi diapazoni ir no 99,9% līdz 100%.

Šis tests ir tieši no Toronto, un tas tika pārbaudīts katru mēnesi katra mēneša 23. datumā pagājušajā gadā (kā redzat attēlā iepriekš).

Es domāju, ka ar diezgan īsām dīkstāvēm ir diezgan droši teikt, jums nevajadzēs uztraukties par savu vietni ilgāk par dažām (precīzi norādot 561) sekundes.

uptime atskaites dati

Šeit ir vēl viens mūsu informācijas paneļa ekrānuzņēmums, kurā parādīts katras atsevišķas vietnes / resursdatora darbības laiks pēdējos gados. Diezgan ciets.

SITEGOLĀDS ĀTRUMS

Viens no interesantākajiem sarežģījumiem tīmekļa mitināšanas uzņēmumu pārskatīšanā ir tas, ka daudzi lasītāji (kļūdaini) pieņem, ka vietējie datu centri vienmēr Trumpa datu centri, kas izvietoti ārzemēs vai blakus esošā valstī. Un ir viegli saprast, kāpēc.

Datu centra tuvums ir tāls, lai noteiktu ātrumu, ar kādu jūsu vietnes dati tiks piegādāti auditorijai. Jo tuvāk centrs ir jūsu galalietotājiem, jo ​​mazāks ir informācijas attālums un ātrāka piegāde (tai vajadzētu būt). Tomēr ir svarīgi saprast, ka attiecībā uz datu centriem kvalitāte aprobežojas ar tuvumu.

Diemžēl Kanādas datu centri joprojām strādā, lai apmierinātu pieaugošo pieprasījumu. Kaut arī tie ir lēcieni un robežas, salīdzinot ar Austrālijas (atvainojieties par biedriem) un daudziem Āzijas datu centriem, viņi joprojām mēdz paļauties uz neuzticamu un novecojušu programmatūru, padarot tos mazāk efektīvus nekā viņu kolēģi Amerikas Savienotajās Valstīs..

Par laimi SiteGround Ziemeļamerikas datu centri atrodas Čikāgā un piegādājiet neticami ātru ātrumu ziemeļu kaimiņiem (a.k.a. JŪS!)

Šeit ir daži no mūsu testa rezultātiem no Toronto un Monreāla:

Ne pārāk noplucis, vai ne?

Tālāk redzamais ekrānuzņēmums ir no vienas no mūsu klientu e-komercijas vietnēm pirms un pēc pārslēgšanās uz vietni SiteGround. Es domāju, ka grafiks pats par sevi runā.

Ja ar to nepietiek, lai pārdotu jūs vietnē SiteGround ar ātrumu, tad šeit ir vēl daži testi, kurus mēs veica 2017. un 2018. gadā no 5 dažādām vietām Kanādā..

 • Vidējais jūlija ātrums: 314 ms
 • Vidējais jūnija ātrums: 302 ms
 • Maija vidējais ātrums: 283 ms
 • Vidējais aprīļa ātrums: 333 ms
 • Marta vidējais ātrums: 312 ms

Kādam, kas runā par ātrumu, jūs varētu vēlēties kaut ko ātrāku. Ja tas nemaz nav iespaidīgs, tad jums būs prieks uzzināt, ka viņi nolēma iznīcināt savu rekordu, izmantojot jauno SG Optimizer spraudņa versiju..

Šis rīks ļauj WordPress vietnēm vēl vairāk uzlabot ātrumu pat par 30%, izmantojot uzlabotu Memcached atbalstu un dinamisko kešatmiņas iztīrīšanu..

Vietnes Zemes ROCKSTAR klientu atbalsta mijiedarbība un pārskatīšana

Šeit ir runa par vairuma tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju klientu atbalstu … Tas ir grūtāk nekā Dyson vakuums, mēģinot iztīrīt jucekli, kas palika pēc jūsu mazās māsīcas 9. dzimšanas dienas svinībām.

Nav īsti… Tas ir šausmīgi.

Ņemot vērā, ka ierindojas nozares standarts klientu apkalpošanai nedaudz virs Rodžersa telekomunikāciju atbalsta komandas (Dievs palīdz jums, ja no jūsu konta kādreiz tiek iekasēta divkārša maksa), varat iedomāties mūsu pilnīgu un pilnīgu pārsteigumu, kad sazinājāmies ar vietni SiteGround, lai saņemtu palīdzību ar dažiem žagariem … Un saņēma efektīvu un gandrīz tūlītēju atgriezenisko saiti.

Klientu atbalsts ir vietnes lepnuma punkts, un viņu zinošais atbalsta personāls ir pieejams 24/7/365.

Vietnes Ground atbalsta iespējas:

 1. Tiešraides tērzēšana (24/7)
 2. Biļešu sistēma (parasti atbild uz 24 stundām)

Šis ir ātrs viņu klientu atbalsta tērzēšanas loga momentuzņēmums. (sagaidāms apmēram 10 sekunžu gaidīšanas laiks)

vietņu tērzēšanas atbalsts

Regulāri vietņu atjauninājumi

Pirmais vājums, kuru hakeri un citi interneta lietotāji izmanto, lai pārkāptu jūsu vietni un nozagtu jūsu klienta datus, ir novecojuši spraudņi un vietņu motīvi.

Tā kā tehnoloģija turpina attīstīties, vietņu programmatūras iepriekšējās iterācijas kļūst atvērtas jaunām ievainojamībām, ja vien izstrādātāji tās nav “ielāpuši”..

Domājiet par to kā ar žogu, kas ieskauj drošu savienojumu. Ja žogs netiek regulāri atjaunots un nostiprināts, tas laika gaitā nolietojas, rūsas, erozijas un citi dabas spēki padarīs to neaizsargātu ikvienam un ikvienam, kurš vēlas iekļūt.

Par laimi, SiteGround veic visu jūsu labā un liek visām jūsu vietnēm automātiski atjaunināties, lai jums vairs nebūtu jāuztraucas par jaunāko ielāpu vai programmatūras atjauninājumu instalēšanu..

Izmantojot vietni SiteGround, jūs to varat burtiski iestatīt un “fugget”.

Nedaudz bonusu: Supercacher un CDN

Papildus pārlieku uzticamajai uptimes, nelabajai ātrai ielādei un regulāriem drošības atjauninājumiem SiteGround piedāvā arī vienu īpaši vērtīgu bonusu, lai jūsu vietne darbotos nevainojami. (Prēmija, par kuru lielākajai daļai mitinātāju būs jāmaksā jums skaisti)

Tā ir funkcija, kas pazīstama kā CDN (vai mākoņa izplatīšanas tīkls) un kas izplata jūsu vietnes failus 34 vietās visā pasaulē, lai garantētu pēc iespējas ātrāku ielādēšanas laiku … vienalga, kur auditorija skata jūsu saturu.

Vietnes vietne piedāvā: bezmaksas Cloudfare CDN iestatīšana ar katru mitināšanas paketi, ietaupot USD 20 mēnesī (vai vairāk).

Līdztekus tam ir Supercacher sistēma, kas dinamiski ievieš vairākas kešatmiņas saglabāšanas sistēmas, piemēram, statisko kešatmiņu, dinamisko kešatmiņu un visu slaveno Memcached, kas ievērojami paātrina ielādes laiku..

Bezmaksas SSL sertifikāts (60 ASV dolāru vērtība)

SiteGround piedāvā pilnīgi bezmaksas SSL.  

Bet pagaidiet, ir vēl kas…

Izmantojot nesenos Google drošības atjauninājumus, SSL (droša kontaktligzdas slānis) izmantošana ir tikai obligāta, ja vēlaties, lai jūsu vietne tiktu ierindota Google SERP (meklētājprogrammas rezultātu lapā) pirmajā vai otrajā lapā..

SSL faktiski ir šifrēts tunelis starp jūsu vietni un jūsu apmeklētāja ierīci, kas visu privāto informāciju uztur tieši tajā pašā vietā..

Tas ir tāpat kā nosūtīt vēstuli draugam slepenā valodā, kuru zina tikai jūs abi. Ja jūs nosūtījāt vēstuli vienkāršā angļu valodā, jebkura Džeina vai Džo, kura pārtvēra vēstuli, varēja ātri izlasīt un atšifrēt slepeno ziņojumu..

Tomēr, šifrējot informāciju ar slepenu valodu, pat ja vēstule bija pārtverti, neviens nevarētu noteikt vēstules saturu.

Par laimi, SiteGround atkal nodrošina jūsu vietni ar SSL sertifikātu, pilnīgi bez maksas. Tas ir īpaši noderīgi, ja jūs vadāt e-komercijas biznesu, jo daudzi no populārākajiem maksājumu apstrādātājiem pat nepieļauj darījuma veikšanu ar nenodrošinātu savienojumu..

VIENU KLIKŠĶU UZSTĀDĪT JAUNAVĒJĀM

Vēl viena lieliska funkcija, ko piedāvā SiteGround, ir to instalēšana ar vienu klikšķi WordPress. Tiklīdz jūs piesakāties informācijas panelī, jūs redzēsit opciju instalējiet WordPress ar (burtiski) vienu klikšķi un pēc jūsu lietotājvārda un paroles iestatīšanas vietne dažu minūšu laikā tiks ievainota, bloķēta un gatava uzklupt..

BEZMAKSAS TĪMEKĻA PĀRVIETOŠANA

Ja vien jūs neplānojat izveidot pavisam jaunu vietni, iespējams, ka jums ir vairāki gigabaiti vērtīga satura, kas jau tiek mitināts jūsu pašreizējā vietnē. Diemžēl šo datu pārsūtīšana no vienas saimnieces uz otru rada sāpes Jurassic proporcijās.

Patīk šis puisis…

Parasti šī pārsūtīšana jums jāveic manuāli, izmantojot FTP un cPanel. Tomēr vietnē SiteGround visi jaunie klienti saņem vienu bezmaksas pārskaitījumu pilnīgi bez maksas.

… Nozīmē, ka viņi migrēs visus jūsu vecās vietnes datus par jums tikai 24–48 stundās. Papildu maksa nav nepieciešama (šķiet pietiekami vienkārša, tomēr hostinga telpā tas ir retums).

Šī izklausās lieliski… Bet kas par negatīvajiem?

Vienīgā reālā problēma, kas man radās, izmantojot vietnes SiteGround pakalpojumus, ir tā, ka tā var kļūt nedaudz dārgāka, ja neesat gluži gatavs uzņemties 2-3 gadu saistības, kas vajadzīgas, lai nodrošinātu viņu zemāko izmaksu piedāvājumu..

Ja vēlaties, lai jūsu vietne tiktu mitināta katru mēnesi, par vienu pakalpojuma gadu, kas ir diezgan stāvi, ņemot vērā dažu konkurentu cenu.

Tomēr bez slēptām maksām cena faktiski ir ievērojami zemāka nekā uzņēmumiem piemēram, GoDaddy. Un, ņemot vērā milzīgo vērtību, kādu viņi rada galdam, es esmu priecīgs par to maksāt par sevi un saviem klientiem. Ja jūs uzskatāt, cik daudz laika pavadāt, strādājot ar klientu atbalstu (vai vienkārši mēģinot tos aizraut) pie citiem saimniekiem, papildu pāris dolāri nav prāts.

Vietnes izvietošanas plāni

Kādus hostinga plānu veidus viņi piedāvā?

Ja vien jūs nevēlaties iestatīt a veltīts hostinga pakalpojums (kas ir pilnīgi nevajadzīgs, līdz jūsu vietne ģenerē vismaz 50 000 apmeklētāji – nejaukt ar skatiem – mēnesī), jūs vēlēsities izvēlēties Vietnes vietnes kopīgotie mitināšanas plāni. Šeit ir sadalījums pēc tā, ko viņi maksā un ko jūs iegūsit.

 • Starta plāns

  • Izmaksas – USD 3,95 mēnesī
  • Viena vietne un 10 GB HD vietas
  • Lieliski piemērots vietnēm, kuru apmeklētāju skaits dienā ir mazāks par 10 000
  • Bezmaksas dublējumi un daži papildinājumi
 • Grow Big Plan

  • Izmaksas – USD 5,95 mēnesī
  • Vairākas vietnes
  • 20 GB
  • Līdz 25 000 ikdienas apmeklētāju
  • Bezmaksas SSL
  • Bezmaksas dublējumi
 • GoGeek plāns

  • Izmaksas – 11,95 USD
  • 30 GB HD telpa
  • Ikdienas apmeklējums līdz 100 000
  • Daudz jauninājumu

Šis ir pats labākais plāns, ja vien jums nav biznesa vietne ar lielu trafiku, e-komercijas veikals vai pilna laika emuārs.

Šeit ir pāris plāna funkcijas.

 1. Bezmaksas SSL
 2. Īpaši vienkārša reģistrēšanās
 3. Instalēšana ar vienu klikšķi
 4. Nav BS slēptu maksu
 5. Nav pirkumu (paldies Dievam!)

Noslēguma domas pēc vietnesGround pārskatīšanas

Netrūkst arī dzīvotspējīgu tīmekļa mitinātāju, no kuriem izvēlēties.

Tomēr, ņemot vērā lielo vērtību, ko piedāvā SiteGround: no to uzkrītoši ātriem datu centriem, uzticamiem uptimes un neticami klientu apkalpošanas, jums būs grūti nospiest, lai atrastu izdevīgāku piedāvājumu.

Mēs tos izmantojam gadiem ilgi, un viņu apkalpošanā vēl nav jāpiedzīvo vilšanās. Mēģiniet viņiem izmēģināt sevi un dariet mums zināmu, ko domājat.

Jautājumi? Komentāri? Bažas? Asprātīgas un sarkastiskas piezīmes? Nometiet tos zemāk, un mēs ar jums sazināsimies, cik drīz vien iespējams!

Jums var patikt arī:

 • Labākais tīmekļa mitināšana
 • Labākais vietņu veidotājs

Atsauces un attēla kredītpunkti:

 • ShivarWeb.com
 • WebNoo.com
 • WebHostingSecretRevealed.net
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author