Parimad veebisaitide ehitajad (2020)

See on saladus, mida enamik arendajaid teile ei ütle: veebisaidi ehitajad pole koolimees.

Miks mitte? Noh, arvestage sellega:

 • ☑️ Kuna üksikute arendajate keskmine saidi kujunduse hind on 2000 dollarit, on veebisaidi koostaja hämmastavalt odav.
 • ☑️ Veebilehtede ehitajad on saanud korda. Väga hea. (Nad saavad hakkama peaaegu kõigega, mida soovite ehitada.)
 • ☑️ Veebisait võib olla loodud ja töötav vähem kui 30 minutiga – ilma üksikasjalike teadmisteta WordPressi, CSS-i või HTML-i kohta.

Muidugi ei tee ükski vana veebisaidi ehitaja.

Seetõttu panin allpool parimad veebisaidi koostaja valikud.

Meie järeldus? Wix on teie parim panus.

Sellest hiljem lähemalt.

Kui soovite teada, miks, siis võite ka teha kauba juurde minema või lugege järgmist jaotist, et teada saada, milline oli meie ülevaatusprotsess.

Contents

Kuidas me veebisaitide ehitajaid üle vaatasime

Meie protsess on lihtne:

 • ☑️ Kitsendage valikuid 15 populaarseima veebisaidi koostajani
 • ☑️ Avage konto iga saidiehitajaga ja looge tegelikult veebisait, et näha, kui hästi see töötab
 • ☑️ Iga saidi laadimiskiiruse testimine

Võrreldes neid funktsioone ja tugevusi veebisaidi koostaja hinnaga, saime koostada veebisaidi koostajate loendi, mis peaks sobima kõigile, kes alustavad.

Siin on, mida me leidsime.

Kanada väikeettevõtete parimad veebisaidi ehitajad

Täielik avalikustamine (ja meeldetuletus): HostingCanada.org on kogukonna toetatud uurimissaidi ja me võime teenida väikest vahendustasu, kui ostate veebisaidi koostaja, kasutades ühte järgmistest linkidest. Teie toetus on see, mis hoiab siin Ottawas tulesid põlema ja teile ei lisandu lisakulusid (tegelikult on mõnikord mõni kena allahindlus). Siia kuuluvad ainult saidiehitajad, mida on ülilihtne kasutada ja mida olen vähemalt 12 kuud isiklikult enda või oma klientide jaoks kasutanud.

* Hinnakujundus aastas (jah, BoldGrid on nii odav.)

1. Wix – parim üldarvestuses

Lihtsaim kasutada täielikuks kohandamiseks

wix logo

klõpsake ja lohistagePõhjus, miks Wix on meie parim valik, on seetõttu, et see asub veebisaitide ehitajate kergelt hullumeelses tsoonis.

See pole mitte ainult funktsionaalse veebisaidi koostaja, mida saab pukseerida, vaid ka mis tahes elemendi saate paigutada ükskõik kuhu ja kuhu tee peaaegu mida tahad.

Ei mingeid eelseadistatud võre ega midagi sellist. Ütles Wix võime lasta teil ükskõik mida teha – ja siis nad tegid omamoodi.

Wixil on tänapäeval Internetis üle 20 miljoni veebisaidi.

Võrreldes Ruutruumiga on kaks ehitajat soodsamad ja seal on suur osa elanikkonnast, kes tegelikult sobiksid Wixi kasutamiseks paremini.

Wix on põhimõtteliselt Squarespace’i ultra kohandatav versioon. Pärast Wixi viimase mitme aasta arengu jälgimist muudavad selle intuitiivne disain ja õpetused uue veebisaidi omanike jaoks kindla valiku..

Hea

Wixi jaoks on parimad võimalused. Nad pakuvad kasutajatele tööriistu ja jõudu ehitada ükskõik mida nad soovivad ehitada. Põhjus on selles, et Wix on selle valdkonna liider ja on üks meie lemmik tarkvararakendusi.

 • Üle 300 kvaliteedimalli
 • Absurdne hulk elemente
 • Ulatuslik KKK ja teadmistebaas
 • Mõistlik hind
 • Tasuta versioon
 • Vastuvõtlik ja abivalmis tugi
 • Intuitiivne ja algaja sõbralik
 • Mobiili optimeerimine
 • Kunstlik kujundusintellekt

Pakkudes sellist võimalust nagu Kunstlik kujundusintellekt – kus Wix küsib teilt küsimusi ja annab teile siis ehitusprotsessist ülevaate – on midagi sellist, mida te ei oota veebisaite ehitavalt tarkvararakenduselt.

Täielikud põhjused, miks Wix on teine ​​parim veebisaidi looja, võimaldades täielikul algajal kas nullist alustada või ehitustöödel kätt tõsta. Ettevõte mõistab nende kasutajaid ja püüab neid aidata.

Halb

Arvukate võimaluste ja paljude tähelepanu haaravate funktsioonide abil võib veebisaitide loomise lihtne lahendus osutuda tohutuks.

Kes peaks Wixit kasutama?

Peaksite Wixit kasutama, kui soovite lohistada, kuid teil on ka natuke kannatlikkust, et Wixi funktsionaalsuse omandamiseks aega varuda. Kui Wix on omandatud, on see võimas tööriist, mis võimaldab teil tühja lõuendi muuta kunstiteoseks.

Lugege meie täielikku Wixi arvustust. 

2. SQUARESPACE – teine ​​koht

Kujundage minutitega ilusaid veebisaite

ruudu-logo suur

Ruuturuum on meie teine ​​parim saidi ehitaja kroon. ��

Põhjused on äärmiselt sirged ja kõik need viivad ühe ja sama järelduseni. Saate vähem kui tunni jooksul luua ilusa ja professionaalse ilmega veebisaidi.

Ilmselt saate ehitajas veeta palju rohkem aega kohandatud näpunäidete tegemisel. Pole tähtis, kui palju aega otsustate selle kasutamisega veeta, on lõpptulemus peaaegu alati väärt veebisait.

Hea

Ruudu-piltParim asi Squarespace’is on see, kui lihtne seda kasutada on. Ruuturuumi kasutamine on lihtsaim viis professionaalse ja ilusa veebisaidi loomiseks.

 • Parim visuaalsete ettevõtete saitide koostaja
 • Kümned kvaliteetsed mallid
 • Suurepärane reaalajas vestlus ja ööpäevaringne tugi
 • Ülimalt lihtne kasutada ja meisterdada

Selle eest, mille eest Squarespace’is tegelikult maksate, on pukseerimistarkvara, mis on ühendatud nende suurepäraste mallidega. Need kaks funktsiooni koos muudavad veebisaite, mis näevad head välja.

Halb

Squarespace’i halvim asi on suutmatus kohandada veebisaidi iga tolli. Malli suurejoonelisusega kaasneb malli needus. Ma võin malli needuse autoriõigusi kasutada – see kõlab lahedalt.

Malli abil saate panna teatud elemendid ainult teatud kohtadesse. Malli ületamine on läbimõtlematu.

Seda öeldes on oluline meeles pidada, et 95% veebisaitide loomise elanikkonnast ei vaja ega taha kohandada rohkem, kui ruut Ruumid lubavad.

See valdas tõeliselt kohandamisvalemi “lihtsalt piisavalt”.

Ainus muu tähelepanuväärne aspekt, mis on negatiivne, on see, et Squarespace on konkurentidest pisut hinnasem ja nende aastane vs. kuu hinnamudel on konarlik. Saate igal aastal järsku allahindlust, kuid kui soovite maksta iga kuu, maksate selle eest lisatasu.

Kes peaks kasutama ruutu?

Kui soovite lohistada, peaksite kasutama ruutu Ruut, kui soovite, et ka teie veebisait oleks kiiresti üles ehitatud. Sa tahad, et kõik näeks välja klanitud, professionaalne ja ühtlane ning et sa ei tahaks hulga seadetega ringi libiseda, et see nii välja näeks.

Me kipume arvama, et see kirjeldab enamikku inimesi.

Päeva lõpus, kui te ei hooli oma veebisaidi iga väiksema aspekti kohandamisest ja teie üks eesmärk on lihtsalt teha veebisait, mis näeb välja hämmastav, siis Ruuturuum on teile suurepärane võimalus.

Täpsema juhendi leiate meie Ruuturuumi arvustusest. 

3. Shopify – e-kaubanduse kuningas

Kaugelt parim e-poe võimalus

kaupluse logo

poodvektorKui juhite e-poe poodi ega kasuta Shopify-d, kutsume teid sellisteks nimedeks nagu „rumal” ja „masohhist”. 

Hüppamine koeratoidukoera e-kaubanduse maailma on muljetavaldav otsus. Eduka veebipoe pidamine võtab palju ja ülesandel on umbes 5000 liikuvat osa. Õnneks pole te sellel teekonnal üksi, kui te just ei taha. 

E-poe pidamise osas on mõned võimalused. Kaks võimalust on WordPressi ja e-kaubanduse pistikprogrammi kasutamine või spetsiaalselt e-kaubanduse jaoks loodud CMS-i kasutamine. Kaks parimat varianti on samad, mis paar aastat tagasi. Soovitame kas käivitada WooCommerce WordPressis või kasutada Shopify. 

Erinevus mõne aasta taguse ja nüüdise vahel on see, et mõni aasta tagasi ütleksime teile, et kasutage WordPressis WooCommerce’i. Nüüd soovitame tungivalt kasutada Shopify-d. Te kogete ühte negatiivset ja sadu positiivseid. 

Puudutame seda negatiivset veelgi, aga kui teil on e-poe pood ja te ei kasuta Shopify-d, teete ise karuteene.

On hea põhjus, miks Shopify asus meie parimate e-poe platvormide edetabelis esikohale.

Hea

Shopify on lihtne müüa. Tooteid müüva veebiettevõtte juhtimine on peavalu. Shopify võtab suurema osa tüütutest asjadest teie käest ära. See on spetsialiseerunud ettevõtjate elu lõpmatu hõlpsamaks muutmisele. 

See on Shopify kui teenuse sisuline mõte. Räägime natuke tegelikust veebisaidi loojast, sest sellepärast olemegi siin. 

Shopify töötab palju nagu WordPress. Shopify kasutab teemasid ja pistikprogramme. Teie veebisaidi ülesehitus sõltub peaaegu täielikult teie kasutatavast teemast. Shopify-l on mõned vaiketeemad, mis on toredad ja aitavad teil kiiresti teenindatavat veebisaiti luua. Teil on vaja ainult oma tooteid lisada ja mõned asjad ümber tõsta. 

Kui soovite seda järk-järgult tõsta, saate tasuda premium-teema eest ja kasutada teema kohandatavaid tööriistu. Seal on palju lohistamisteema, mis muudavad ilusa poe loomise lihtsaks.

Halb

Varem mainisime, et WordPressi ja WooCommerce’i asemel Shopify kasutamisel on üks negatiivne. See taandub ühele sõnale – pistikprogrammidele. WordPressil on parim pistikprogrammide kogu Internetis. Õnneks on ka Shopifyl palju kasulikke pistikprogramme ja teisel kohal e-kaubanduse pistikprogrammide kogu. 

Shopify võib olla ka kallis, kuna tavaline plaan algab 29,00 dollarist kuus. Kui kaalute e-kaubanduse ettevõtte loomist tõsiselt, on see kuuhind seda väärt.

Kes peaks Shopify kasutama??

Shopify on mõeldud 95% -le maailma veebipoodide omanikele. Kui soovite lihtsalt veebisaitide maailma uurida ja soovite oma veebisaiti luua, seaksime teie mõistuse kahtluse alla, kui kasutate muud kui Shopify. See muudab kaupluse pidamise palju lihtsamaks.

Lugege meie täielikku Shopify arvustust.

4. Pidev kontakt – suurepärased alustamisvõimalused

Tasuta variant / tasuta hostimine

pidevkontakti logo

e-posti turunduse eelisedKui olete püsikontaktiga tuttav, siis ütlete tõenäoliselt endale: “Kas neil on veebisaidi koostaja?”

Kui te pole püsikontaktiga tuttav, siis ei ütle te tõenäoliselt midagi endale ja loete kannatlikult seda, mida peame ütlema. Tänan sind selle eest.

Pidev kontakt on kõige tuntum nende e-posti turundustööriistade poolest. Neid võib leida isegi kohalt number üks meie parima e-posti turundusteenuste lehel. 

Neil on ka päris hea veebisaidi ehitaja. See ei tähenda ruutude Squarespace ja Wix väärtust, kuid seda tasub kasutada, kui vajate oma uute e-turunduse kampaaniate jaoks lihtsalt kiiret veebisaiti või sihtlehte. Soovitame seda kasutada, kui teie tähelepanu keskmes on e-posti turundus. Tööriistad, mida nad spetsiaalselt selle niši jaoks pakuvad, on suurepärased.

Hea

Veebisaidi koostaja, mida Constant Contact pakub, on 100% saadaval koos tasuta paketiga, mis teeb sellest suurepärase valiku, kui te ei soovi raha kulutada. Pidev kontakt annab teile aastaks isegi tasuta domeeninime.

Ehitajat ennast on lihtne kasutada ja otsekohene. Kõik on intuitiivne ja nad ei üritanud siin ratast leiutada. Need sisaldasid häid malle, mida saab pisut kohandada vastavalt vajadusele. Seal on isegi A.I. toitega tööriist, mis võib teie Facebooki lehelt kõik ära varastada ja teie saidi välja tõmmatud sisuga välja ehitada.

Halb

Pidev kontakt pole ruut ja ka Wix. See pole kindlasti Shopify. Constant Contact’i suurepärane asi on see, et ta teab, mis see on, ja jääb sellele areenile kinni.

Peaks lihtsalt teadma, et kui soovite parimat veebisaidi koostajat, ei oleks Pidev Kontakt teie valik. See ei ole väga kohandatav ja puuduvad paljud funktsioonid, mida muidu leiate tugevamatelt veebisaidiehitajatelt.

Kes peaks kasutama pidevat kontakti?

Pidev kontakt on mõeldud inimestele, kes soovivad tõesti keskenduda e-posti turundusele. Kui plaanite massiivsete e-posti loendite loomist, muretsemata liiga palju muude turundusvormide pärast, pole põhjust kasutada mõnda muud veebisaidi koostajat.

5. Site123 – sama lihtne kui 123

3… 2… 1… veebisait! Vabandust, 1… 2… 3… veebisait!

Saidi123 logo

Saidil123 on lõbus nimi. Pärast nende veebisaidi koostajaga koostöö tegemist olen nende kohta laulnud umbes 11 erinevat laulu. Oleksin pidanud neid lindistama, kuid kahjuks ei teinud seda.

Selle veebisaidi koostaja on hea ja see on loendi odavaim variant. Kui te kasutaksite seda ja mitte kunagi teist, poleks teil väga palju kaebusi. Site123 on meie soovitus, kui mingil põhjusel panid ülaltoodud valikud teid mingil moel häirima või kui te ei soovi kulutada palju raha esmaklassilistele funktsioonidele.

Hea

veebisaidi ehitajaLisaks sellele, et Site123 on odav, pakub see ära ka suure töö, pakkudes esteetiliselt meeldivaid disainimalle ja pakkudes neis kindlaid kohandatavaid valikuid. Toimetaja pole parim, kuid nagu me juba ütlesime, ei paista see silma nii halb, kui te poleks kunagi mõnda muud võimalust kasutanud.

Ka Site123 teeb oma tööaja ja saidikiirusega suurepärast tööd. Samuti saate kõike lõputult tasuta proovida, kui teil pole reklaame meeles.

See on väikeste saitide või ajaveebide jaoks hea veebisaidi koostaja ja saate isegi oma poodi tooteid lisada suhteliselt odavate hindadega võrreldes teiste e-kaubanduse lahendustega.

Meie lemmik asi saidil123 lisaks hinnale on ka nende veebisaidi tõlkefunktsioon. See töötab Kanada prantsuse sõpradele inglise keelest prantsuse keeles üsna hästi. 

Halb

Kui soovite täielikult kohandatavat ja sisseehitatud veebisaiti, ei valiks te saiti123. Kui vajate odavat veebisaiti, on Site123 hea valik. Pakutavate funktsioonide osas soovitame enne selle juurde asumist uurida muid võimalusi, et veenduda, et te ei jätaks vajalikku.

Kes peaksid saiti123 kasutama??

Soovitame kasutada saiti123, kui vajate lihtsat veebisaiti ja te ei soovi kasutada ruutu või Wixi. See on praegu meie kolmas lemmik puhaste veebisaitide looja, kes kindlasti midagi ütleb.

6. HubSpot – sellel on potentsiaal lisatud boonustega

Tasuta versioon + parimad tööriistad ettevõtete omanikele

jaoturipoti logo

Oota sekund… HubSpot? Kas pole mitte see turundustarkvara ettevõte? Nad on tõepoolest, kuid nad on ka palju enamat.

Ja seda me siin arutamegi.

Kahtlemata olete vaadanud erinevaid ehitajaid ja rakendusi ning kaalunud plusse ja miinuseid. Enamik saite propageerib kindlalt selliseid lahendusi nagu Wix ja Squarespace oma lihtsuse ja kasutusmugavuse osas, soovitades neid isegi WordPressi kaudu, mis on tänapäeval veebis parim sisuhaldussüsteem (CMS)..

Enamik inimesi ei räägi HubSpot. Veebisaidi koostaja pakub taskukohast viisi toreda veebisaidi loomiseks, mis tutvustab teile või teie ettevõttele ja aitab teie saiti reklaamida … teate, et inimesed seda tegelikult külastaksid.

Veebisaidiehitaja kasutamisel kipun kasutama Squarespace või Wix, sõltuvalt sellest, mida on vaja teha. Ükskõik, kas kasutate WordPressi või veebisaidi koostajat, ei paku need lõpuks midagi enamat kui tavaline eraldiseisev veebisait.

HubSpot aitab teil luua midagi tugevamat.

Veebisaidi koostaja on… meie huvi üles näidanud. Me jälgime seda tähelepanelikult. Tõenäoliselt veetsime viimase kuu jooksul kõige rohkem aega HubSpoti veebisaidi ehitajat kasutades.

Hea

CMSEsiteks on oluline selgitada, mis on HubSpoti „ehitaja” ja mis mitte. Kui räägime veebisaidi ehitajatest, arutame sisuliselt kõiki tarkvararakendusi, mis just seda teevad – ehitavad teile veebisaidi. 

Need erinevad sageli sisuhaldussüsteemidest (aka CMS) selle poolest, et ehitajad teevad 90% teie raskustest: projekteerimist, hostimist, paigutust käsitletakse rakenduse osana.

HubSpotil pole iseenesest ehitajat, pigem CMS; siiski toimib see nagu enamus veebisaitide ehitajaid.

HubSpoti CMS-i saidi loomise tarkvara iga osa kasulikud elemendid on järgmised:

 • Kiirus: HubSpoti CMS kasutab võimsat sisu edastamise võrku (CDN). See tähendab lihtsalt, et ükskõik kus Kanadas (või välismaal) viibite, laadib teie sait ülikiirelt iga seda külastava inimese jaoks. Nagu teisedki ehitajad, optimeerib HubSpot teie pildid ja koodi automaatselt, tagamaks, et need näevad ilusad välja, kuid ei aeglusta teie saidi töötamist isegi siis, kui teil on tohutult pilte (fotograafidele või ettevõtetele, kes loodavad palju meediat).
 • Turvalisus: Paljud väikeettevõtete omanikud ei pööra tänapäeval veebisaitide turvalisusele suurt tähelepanu. Lõppude lõpuks on päeva jooksul vaevalt piisavalt aega, et hoida äri töötavana ja tervena, muretsemata pidevalt häkkimise pärast. Kuid 2020. aastal ja pärast seda on uudiste pealkirjad täis küberrünnakuid ja uusi häkke. Need häkkerid ei saa mitte ainult maksta palju raha, vaid võivad teie brändile ja Google’i otsingumootori paremusjärjestusele tõesti haiget teha. HubSpoti abil on teie andmed pilve varundatud ja tulemüüri abil kaitstud rünnakute eest (kaitse häkkerite eest).
 • Töökindlus: Kui olete kulutanud siin Kanada veebimajutusettevõttes veebimajutuse arvustusi lugedes palju aega, siis teate, et olen kleebis uptime. Soovitan ainult pakkujaid, kelle kasutuses on aastaringselt vähemalt 99,9%. HubSpoti tööaeg ületab seda võrdlusalust, kulutades meie testimisel 99,999% -list tööaega.

HubSpot võimaldab teil CMS-is kiiresti sisu luua.

 • Pukseerimismoodulid: Veebisaitide koostajate üks eripära (võrreldes sellise CMS-iga nagu WordPress) on see, et vaikimisi pakutakse pukseerimisriistudega. HubSpoti CMS ja sihtlehe koostaja tulevad kastist välja sadade “teie eest tehtud” pukseerimismoodulitega, nii tasuta kui tasulistega. (Võtke kiirelt otsa, kuidas see töötab)
 • Sisustrateegia ja SEO: Google valitseb täna Internetis … Niisiis, iga ettevõtte veebisait on tänapäeval SEO veebisait, olenemata sellest, kas mõistate seda või mitte. Sisu ja SEO osas on HubSpot veebisaidi koostajatele number üks. See istub ainult WordPressi taga.
 • Mobiili optimeerimine: Ligi 71% veebisaidi HostingCanada.org liiklusest pärineb mingist mobiilseadmest (kolm aastat tagasi vaid 38%). Hea uudis: kogu teie HubSpoti saidiehitajas loodud sisu on optimeeritud mobiiliarvetele automaatselt ilma täiendava tööta.
Halb

HubSpoti veebisaidi koostajal on oma puudused. See pole kindlasti nii intuitiivne ega kohandatav nagu ruut Ruum või Wix. Veebisaidile jõudmiseks, mille üle olete tõeliselt uhke, võtab see teie endalt pisut rohkem pingutusi.

Teine aspekt, mis meile HubSpoti ehitaja juures ei meeldi, on see, et see võib tekitada segadust. Iga üksik komponent on päris hea. Probleem tekib siis, kui tunnete end kõigist juhuslikest ärivahenditest üle. Kindlasti peab teil olema laserfookus.

Kes peaks HubSpotit kasutama??

HubSpoti veebisaidi koostaja on mõeldud väikeettevõtete omanikele, kes soovivad juurdepääsu kõigile HubSpoti tööriistadele. Kindlasti on abiks see, kui kõik on ühes kohas.

HubSpotil on ka võimalus aja möödudes selles loendis ülespoole liikuda. On põhjust, miks me sellest nii palju kirjutasime, see on intrigeeriv.

7. SiteGround – saidihoone areenil uustulnuk

Parim Uptime ja Speed ​​ning Free Add Ons

siteground-logo

SiteGround on tuntud nende hostimine rohkem kui miski muu. Ärge laske sellel arvata, et neil on kõige muu suhtes halvasti, sest see pole absoluutselt nii.

Veel üks muljetavaldav funktsioon on kindel veebisaitide koostaja, spetsiaalselt koos nende vabastamisega WordPressi käivitusriist. Nagu nimest järeldada võiks, on WordPress Starter spetsiifiline ainult WordPressi veebisaitidele ja kasutab rakendust Elementor Page Builder ning valikut tasuta teemasid ja hulga kõige soovitatavamaid pistikprogramme.

Kui SEO on teie leib ja või, siis võib SiteGround väga hästi osutuda teie täiusliku hommikusöögi kohviks.

Hea

seoSiteGroundi hõlmavad positiivsed küljed on pigem suunatud kellelegi, kellele on rohkem valmisolekuaeg ja laadimiskiirus, kui nende veebisaidi loomisele..

 • Ühtlane tööaeg ja lehekiirus
 • Tasuta e-posti konto
 • Üle 1200 malli
 • Suurepärased omadused ja funktsionaalsus
 • Ainult 80 dollarit aastas

SiteGroundis hostimise eest tasumine on teiste veebisaitide ehitajatega võrreldes odav. Põhimõtteliselt maksate hostimise eest ja saate kindla veebisaidi koostaja.

Halb

Veebisaidi ehitaja saidil SiteGround pole nii intuitiivne ega hõlpsasti kasutatav kui ruudud ja Wix.

See ei tähenda, et saidil SiteGround ei saaksite ilusat veebisaiti üles ehitada – aga see ei ole nii lihtne kui elementide lohistamine ja nende kohale viskamine. Mõne muu veebisaidi koostaja funktsioonid ja valikud muudaksid selle veebisaidi koostaja kasutamise mõistlikuks.

Kes peaks SiteGroundi kasutama??

Lõppkokkuvõttes, SiteGround on mõeldud neile, kes ei pahanda raskema veebisaidi koostaja kasutamist ohverdusena parima tööaja ja veebisaidi kiiruse nimel – see tähendab, kui teie sait pole WordPressi sait, sel juhul leiate, et kogemus on palju mõnusam kui võite arvata.

Kui soovite rohkem teada saada, vaadake meie eeposlikku SiteGround arvustust. 

8. WebSelf – parim Prantsuse veebisaitide koostaja

Lihtsaim kasutada saidiehitajat

paks võre logo

Mitte paljud kanadalased pole ehk WebSelfist kuulnud. Meie Quebeci lugejad võivad sellest ajast ainus erand olla WebSelf on meie parim prantsuse veebisaidi ehitaja

WebSelf on tegutsenud alates 2009. aastast ja on vaieldamatult parim Prantsuse veebisaitide looja ning seda kasutatakse kogu Prantsusmaal ja Quebecis. Kui teil tekib huvi, on neil inglise, hispaania ja isegi portugali versioon.

Parim asi WebSelfis on see see võimaldab teil kasutada peaaegu nende veebisaidi ehitaja mis tahes aspekti nende tasuta versioonis. See tähendab, et saate seda täiesti tasuta proovida nii kaua kui soovite. Ma kipun seda tüüpi teenuseid kasutama, kuna loojad soovivad, et te enne selle eest maksmist prooviksite ja kasutaksite tarkvara.

See näitab toote vastu suurt usaldust.

Hea

WebSelfi hõlmavad positiivsed küljed on rohkem nende inimeste jaoks, kes soovivad lihtsamat ja kiiremat veebisaiti kui Squarespace. Kiidame Ruuturuumi selle lihtsuse eest, kuid WebSelf on selle üle löönud. 

Mõned WebSelfi positiivsed küljed on järgmised:

 • Fantastiline tasuta versioon
 • Prantsuse ettevõte hea Prantsuse klienditoe eest
 • Tasuta veebisaidi kujundus
 • Suurepärased omadused ja funktsionaalsus
 • Tasulised plaanid pole liiga kallid

Enamik veebisaitide ehitajaid nõuavad hullumeelseid summasid kõrgemas astmes, kuid WebSelf võtab teistsuguse lähenemisviisi. Nende kõige kallim plaan on endiselt alla 20 euro, mis praegu välja tuleb veidi alla 30 dollari.

Teine suur eelis on see, kui räägite prantsuse keelt, siis saab klienditugi teid aidata rohkem kui teised veebisaidiehitajad.

Halb

kohandatavad-veebisaiditeenusedVeebisaidi koostaja peal WebSelf ei kavatse luua selliseid ilusaid kunstiteoseid nagu Wix saab. See liigub otse ruutruumi kategooriasse, kus saate kiiresti suurepärase veebisaidi luua, kuid mallid ja kujundused ei vasta ruutruumi tasemele. 

Saate ikkagi ehitada suurepärase veebisaidi ja tehke seda ülilihtsalt erinevate elementide lohistamise ja langusega. Kohandamise funktsioonid pole lihtsalt piisavalt täpsustatud.

Kes peaks WebSelfit kasutama?

WebSelf on mõeldud neile, kes räägivad prantsuse keelt ja soovivad lihtsalt prantsuse abi. Selles pole midagi halba. Teist tüüpi inimesed, kes kasutavad WebSelfi, on sellised, kes ei soovi liigset kohandamist. Nad tahavad lihtsalt kujunduse valida, mõnda asja ümber tõsta ja oma veebisaidi Internetti üles ajada.

9. BOLDGRID

Nagu WordPressi kasutamine, ilma et oleksite segaduses

paks võre logo

Ma tean, et käskisin hr veebisaidi arendajal WordPressist kogu selle asja alguses vait olla, kuid – WordPress on tegelikult päris vinge. On põhjust, miks WordPress omab 30% Internetist, nagu me seda täna teame.

Kuigi WordPress on kuningas, pole see täiuslik. Õppimiskõver on suhteliselt suur ja seda võib olla keeruline algajatele kasutada.

Kes avab ukse ja kõnnib sisse? Arvasite ära – BoldGrid. See, mida BoldGrid tegi, oli võtke arvesse WordPressi kõiki parimaid aspekte ja muutis selle kasutamise hõlpsaks ilma et peaksite muretsema hostimise ja kõige seadistamise pärast.

Hea

Kõik BoldGridiga seotud suurepärased asjad on WordPressi suurepärased asjad. Sellega saate teha kõike, mida soovite.

Selle peale tegi BoldGrid veelgi lihtsam kasutada nii et te ei pea muretsema kõigi keeruliste asjade pärast.

 • Kui suudate sellest unistada, saate selle üles ehitada
 • Teemade hulgast saab valida tuhandeid
 • Hind
 • TASUTA domeen, e-post ja e-kaubandus
Halb

veebisaidi arendajaBoldGrid töötab – ma olen seda kasutanud. Sellegipoolest pole hostimine, millele teenus on üles ehitatud, suurepärane.

Seal on palju kaebusi aeglaste laadimisaegade kohta kogu Internetis. Ma kogesin natuke seda ka programmi kasutamisel.

Ehitajat pole nii lihtne kasutada kui Wixi ja Squarespace’i. See on sama kogemus kui WordPressi kasutamine ilma teemade ja pistikprogrammide uurimiseta.

Kui oleksin keegi, kes mõtleks BoldGridi kasutamisele, teeksin tõenäoliselt lihtsalt rohkem uuringuid ja hüppaksin täielikult WordPressi.

Kes peaks kasutama BoldGrid?

Peaksite kasutama BoldGrid, kui soovite kuulata hr. Veebiarendajat, samal ajal natuke ka petma.

BoldGrid on fantastiline viis õppida, kuidas WordPress üldiselt töötab, ilma et peaksite muretsema erinevate teemade ja pistikprogrammide hostimise ja uurimise pärast.

10. Weebly – lihtne kasutada, kuid vähem võimalusi

Parim nimi ja lihtsaim kasutada

weebly-logo

Weebly! Ütle minuga koos – „Weebly! Weeeeebly! ”

Neil on kindlasti parim nimi. Mulle lihtsalt meeldib seda öelda. Seda veebisaidi ehitajat mainitakse sageli koos Squarespace’i ja Wixiga. Ehkki Weebly pole funktsioonirikas, on see siiski võrreldav.

Hea

weebly-pilt-sait-välimusLisaks sellele, et kõige toredam on öelda, pakub Weebly ka palju positiivset. Weebly on sama lihtne kui Ruutruumi kasutada – tegelikult võib see olla lihtsam. Weeblyl pole palju tähelepanu juhtimist, et takistada teil oma veebisaiti kiiresti üles ehitada.

 • Lihtne kasutada
 • Registreerumisel saate tasuta e-posti aadressi
 • Suur tugi
 • Kindel hind

Weebly õitseb, kui kiirus on ülimalt oluline.

Halb

Weebly konkureerib otse Squarespace’i ja Wixiga. Ja ometi – olete siin oma arvutiekraanil ja loete Weeblyt ning peate sirvima võimalusi ruutude Squarespace ja Wix uuesti lugemiseks.

Weebly on nii lihtne, et puuduvad palju funktsioone, mida Squarespace ja Wix omavad. Samuti nimetasin ruutu Ruumi selle lihtsuse eest, aga rääkisin ka, kui ilus ja professionaalne valmistoode oleks.

Weebly valmistoode pole nii kena kui Squarespace ja kasutusmugavus pole selle korvamiseks palju suurem. Saate ikkagi suurepärase veebisaidi teha, see pole lihtsalt esteetiliselt nii hea.

Kes peaks Weeblyt kasutama?

Kasutage Weeblyt, kui te pole arvutitega eriti nõus, kuid soovite siiski veebisaiti. Veebisaidi koostajat on kõige lihtsam kasutada ja isegi meist kõige tehnikamaid kirjaoskamatud peaksid suutma luua poleeritud valmistoote.

Täpsema teabe saamiseks tutvuge üksikasjaliku Weebly ülevaatega. 

11. JIMDO

Parim veebisaidi koostaja rakendus tahvelarvutil

jimdo logo hiljemalt

Nagu teised selle loendi ehitajad, lubab Jimdo teil brauserist veebisaidi luua. Kuid kus see tegelikult paistab, asub mobiilis: nutitelefonides ja tahvelarvutites.

Hea

jimdo-kasutusmugavusJimdo on veel üks näide hõlpsasti kasutatavast saidiehitustarkvarast. Pakutav mobiilirakendus on ideaalne, kui plaanite saidi ehitada tahvelarvutist.

 • Kasutuslihtsus
 • SEO
 • Mobiilirakendus
 • Suur tugi
 • E-post lisatud

Jimdo pakub ka SEO funktsioonide üle kõige suuremat kontrolli veebisaitide ehitajate osas.

Halb

Jimdo pole kõige kaasaegsem lahendus. Mallide paindlikkus jätab palju soovida ja võib jätta teie veebisaidi pisut dateerituks.

Muret tekitab ka teemade puudumine, kuna neil on ainult 17 võimalust.

Kes peaks Jimdot kasutama?

Ma soovitaksin anda Jimdo proovida veebisaidi loomist tahvelarvutis või telefonis. Kui te ei pea oma veebisaidile vanemat tunnet, on Jimdo lihtne lahendus oma veebisaidi loomiseks.

12. DoodleKit

doodlekiti logo

Doodlekit on tegutsenud juba pikka aega ja aitab teil luua põhiteemalise veebisaidi, et näidata teie ettevõtte teavet.

Hea

DoodlekitDoodlekit võimaldab teil nende teemasid täielikult kohandada värvide, päisepiltide ja taustistiilidega.

 • Kindel funktsioonide komplekt
 • Lihtne navigeerida juhtpaneelil
 • Teemad on kohandatavad ja küllaga
 • Kindel teadmistebaas
 • Tasuta plaan

Doodlekitiga alustades pole miinuseid, sest saadaval on tasuta plaan.

Halb

Ettevõte ei vasta pimeda kiirusega piletitele ja suurem osa veebisaidist on aegunud.

Juhtpaneeli kõrval olev liides on ka natuke segane. Näib, nagu oleks Doodlekit võimalus, mis on aeg-ajalt langenud.

Kes peaks kasutama Doodlekit?

Ma ei soovitaks Doodlekitit kellelegi veebisaiti üles ehitada. Doodlekitil põhineva veebisaidi väljanägemise väärtus on väärtuslik, kuid muud seal olevad võimalused muudavad valiku raskeks Doodlekit.

Kui ehitasite Doodlekiti veebisaidi 2000. aastate alguses ja tunnete end pisut nostalgiliselt, on see võimalus alati olemas.

13. Veebid

veebid

Just selle nime põhjal, mida veebitele öelda saate, on Web juba mõnda aega olnud. Tõenäoliselt võeti veeb.com ja nad otsustasid lihtsalt nime lõppu visata.

Hea
veebidisaini oskused

Oleme jõudnud nimekirja sellesse ossa, kus positiivseid on raskem leida. Sellegipoolest on veebisaidil plusse

 • Hinnakujundus on võrreldav teiste veebisaitide ehitajatega
 • Domeeninimi ja e-posti kontod sisaldavad
 • Intuitiivne disain
 • 500 teemat, mille vahel valida

Seal pakutavaid funktsioone on suhteliselt lihtne kasutada.

Halb

Näib, et Webs.com eksisteerib lihtsalt nende klientide jaoks, kes registreerusid juba aastaid tagasi ja teenindavad neid seni, kuni kasum kaob.

Märkimisväärseid funktsioone pole ja kogu teenus tundub lihtsalt veebisaidi koostaja jaoks minimaalne … ja nad pole aastate jooksul tõsist tarkvarauuendust teinud..

Kes peaks kasutama veebikesi?

Ma ei soovitaks Veebisait.com.

14. Yola

yola

Yola viib mind tagasi aastasse 2012, kui YOLO oli asi. Sa elad ainult … ma ei tea. Midagi A-ga.

Selle veebisaidi ehitaja on spetsialiseerunud tõeliselt suurtele tööajale ja muljetavaldavale kiirusele.

Hea

Uptime-speedYola Silveri plaan võimaldab teil omada kuni 25 veebisaiti. Ükski teine ​​veebisaidi koostaja seda ei luba.

 • Suur Uptimes
 • Tasuta plaan
 • Odav plaan 25 veebisaidile
 • Intuitiivne toimetaja

Toimetaja on hästi korraldatud ja sellel on mõistlik.

Halb

Kahjuks ei luba Yola teil blogida. Sellel on endiselt ka tasuliste plaanide esimese astme reklaame ja saidi funktsioone pole küllaga.

Kes peaks Yola kasutama??

Ma ei soovitaks Yola.

15. Web.com

web.com logo

Kui Web.com oli värskelt ostetud domeeninimi, võin kihla vedada, et meeskond tähistas seda. Sellise nime nägemine tuletab inimestele nüüd meelde dot com-mulli.

Hea

domeeninime registreerimineVeebisaidil Web on üks väheseid kasutusaegseid garantiisid, mida ma veebisaidi koostaja jaoks olen kunagi näinud.

 • Tal on tööaeg garantii
 • 30-päevane raha tagasi garantii
 • Tahked põhimallid
Halb

Peale vinge varajase domeeninime saamise pole Web.com-s palju kiita. Kõik televiisorist tulnud emad rääkisid mulle, kui mul pole midagi toredat öelda, parem on üldse mitte öelda.

Kes peaks kasutama Web.com?

Ma ei soovitaks Web.com.

Mis on parim veebisaidi koostaja? – vähe asju, mida kaaluda

Seal on teil seda rahvast. 15 parimat veebisaidi koostajat turul.

Kui soovite midagi taskukohast, tõhusat ja hõlpsasti kasutatavat, on teil raske leida paremaid valikuid kui HubSpot, Wix ja Squarespace. Kui olete fotograaf, visuaalkunstnik või soovite asju lihtsamaks muuta, on SquareSpace see, mida otsite.

Kui teile meeldib väljakutse ja ihkate WordPressi CMS-i piiramatuid võimalusi, kuid ei soovi õppida HTML-i või CSS-i BoldGrid on droid, mida otsite. Kontrollige neid ise ja andke mulle teada, mida arvate.

Miks peaksite veebisaidi koostaja valima CMS-i asemel

kodeerimise hierarhiaOlete valmis veebisaiti üles ehitama, kuid leiate, et otsustamatusena on otsemüügist külmutatud otsustusõigus selle üle, kas kasutada kohandatavat sisuhaldussüsteemi (CMS), nagu WordPress, või veebisaidi koostajat, näiteks HubSpot või Wix.

Kuna olete praegu veebisaitide koostaja arvustuste lehel, siis arvake, mida me soovitame?

Hoia kinni – see pole nii lihtne …

Viis aastat tagasi oleks vastus tõenäoliselt olnud WordPress, ehkki seda on raskem õppida, kuid tänapäeval on veebisaitide koostajad kaugel keerukamad ja hõlpsamini kasutatavad kui varasemad versioonid.

Siin pole õiget ega valet valikut. Ma soovitaksin täielike algajate jaoks tutvuda veebisaitide ehitajatega. Seda öeldes – isegi algaja olemine ei tähenda, et te WordPressist aru ei saaks. Praegu on lihtsalt teisi võimalusi.

Siin on käputäis kindlaid põhjuseid, miks neid kaaluda.

# 1. Visuaalne toimetaja

Veebisaidi koostaja liides on WYSIWYG (see, mida näete, see, mida saate) kogemus. See tähendab, et elemente ekraanil lohistades näete oma veebisaidi kujutist.

Inimese aju jaoks muudab see visuaalne esteetika meid õnnelikuks ja oma keskkonda kontrolli all. Sisuhaldussüsteemidega saate nn vormiredaktorit. See ei näe välja nagu teie veebisait. See pole loomulikult intuitiivne. Mõnikord on selle kasutamise ajal inimesed pettunud ja viskavad asju minema.

cms visuaalne

# 2. Neid on lihtne kasutada

Nii suured kui WordPress ja muud sarnased tarkvaraprogrammid on, on lisatud ka õppimiskõver.

Mõnikord on see VÄGA järsk. Fakt on see, et veebisaitide koostajaid pole lihtsalt nii keeruline kasutada. Kui olete kasutanud kaasaegset tarkvara, peaksite saama kasutada veebisaitide koostajat.

# 3. Sisseehitatud hostimine

Eeldusel, et ostate oma domeeni veebisaidi koostaja kaudu, ei pea te välja mõtlema, kuidas seda veebimajutuspaketti lisada ja kõik koos toredaks mängima. See lihtsalt töötab.

Kui te ei saanud vähem hoolida tehnoloogiast, mis selle kõik võimalikuks muudab, ja soovite lihtsalt tulemusi näha, kasutage veebisaitide koostajat. See teeb teid õnnelikuks. WordPressi (või sarnaste CMS-ide nagu Joomla või Drupal) abil peate suunama domeeninimeserverid oma hostipaketi juurde ja mõistma sellist rigmarole nagu PHP, MySQL ja FTP. Kellel seda vaja on?

Enam pole kole kole nõbu

Veebisaitide ehitajaid peeti varem viimaseks abinõuks neile, kes ei osanud koodi kirjutada ega olnud kannatlikud CMS-i õppimiseks. Enam mitte!

Tipptasemel ehitajad, nagu HubSpot, Wix ja Squarespace, seisavad kõikjal, mida WordPress loob, ja näevad selle välja nähes suurepärased.

Üha rohkem inimesi on hakanud mõistma, et neil võib olla professionaalse ilmega sait murdosa ajast ja tagasihoidlike kuludega, minnes ehitaja teele.

Kas veebisaitide ehitajad on turvalised?

Arvestades valitsevat veebis valitsevat õhustikku, oleksite tark küpsis, kes imestaks, kui turvalised need ehitajad on, soovitame teil luua veebisait.

Kui iga päev on pealkirjades jutud miljardi dollariliste Kanada ettevõtete kohta, kus nende saidid ja teave on ohustatud, siis milline võimalus on DIY veebisaidi ehitajal teid turvalisena hoida?

Tõde on see, et ehitajal on ilmselt turvalisem minna kui CMS-iga. Siin on miks. Võtame näiteks Wixi.

wix eraregistreerimine

Wixiga veebisaidi loomisel sisaldub hostimine ja pidev hooldus kuuhinnas.

See tähendab, et ettevõtetes tegutsevatel volitustel on huvi hoida kliente õnnelikena. Kui nende tarkvaraga loodud saidid kipuvad kogu aeg häkkima, poleks neil pikka aega ettevõtet.

Arvestades seda, et võite muretseda peaaegu kõigi turvameetmete pärast (mainime mõne minuti pärast), kui ehitate saiti HubSpoti, Wixi või mõne muu meie loendis olevaga,.

Võite olla kindel, et ettevõttes on suur, väljaõppinud personal, kes ei tee kogu päeva jooksul midagi, vaid teeb kvaliteedikatsetusi ja otsib turvaauke, mis leitakse pronto abil, kui see leitakse.

Pärilik kood

CMS-i juhtivate platvormide üheks puuduseks on see, et nende lähtekood on avatud kõigile – headele ja halbadele. Põhjuseks on suurema (ja arvatavasti andekama) inimeste kogumi hoidmine toote parendamise nimel.

Selles pole midagi sisuliselt valesti. Avatud lähtekoodiga filosoofia on suurepärane asi – kuid see tähendab, et häkkimise kaudu pahanduste tekitamiseks mõeldud tööriistad on kõigile kasutamiseks.

häkkimise põhjused

HubSpot ja muud saidiehitusrakendused hoiavad oma koodi privaatsena, mis tähendab, et potentsiaalsed küberkurjategijad peavad kliendi veebisaidile tungimiseks rohkem vaeva nägema. Lisaks, kui haavatavused on leitud ja parandatud, värskendatakse teie veebisaidi koodi automaatselt, hoolimata sellest, kas mäletate seda teha või mitte.

CMS-i platvormidel – näiteks Drupal ja Joomla – on maine lollakas olemise poolest, kuid vähemalt osa süüd lasub saidiomanikel, kes ei installi värskendusi kohe, kui need on saadaval.

Enne sellest jaotisest lahkumist mainime veel ühte teie saidi turvalisust. See oleks teie saidile sisselogimiseks parool. Nagu kõigi CMS-ide puhul, saab seda häkkida ka automatiseeritud tarkvara abil, mis proovib hüperkiirusel erinevaid paroole.

Alumine rida: peaksite looma tugeva parooli ja seda sageli muutma. Kasutage vähemalt kaheksat tähemärki, mis koosnevad suurtähtedest, numbritest ja erimärkidest.

Nagu eespool mainitud, hoolitseb HubSpoti meeskond ülejäänud teie veebisaidi veebiturbe eest, kuid parooli kohustus on teie enda otsustada.

Parimad veebisaidi ehitajad vs veebiarendaja palkamine

poodvektorKas veebisaidi koostaja on teie äripartner? See on üks viis seda vaadata. Kui ettevõtlusvaim on pikk, kuid puuduvad raha, võib veebisait ja hea idee olla kõik, mida vajate väikeettevõtte edu saavutamiseks. Me räägime e-kaubandusest.

Kui te pole seda märganud, võib küberkaupluse avamine olla pisut odavam kui selle reaalmaailma kauplus. Selleks ajaks, kui olete lõpetanud pindade rentimise või ostmise, ümberehituse, litsentside, kindlustuse, töötajate palkamise ja riiulite varumise kahjude kokkuvõtmise, on sellega seotud tõsine muutuste tükk..

Vastupidi, meie lemmikveebisaidi koostaja HubSpot pakub komplekti e-kaubanduse tööriistu, sealhulgas integratsiooni Spotifyga. Kui küsite meilt, on see üsna odav pilet ärimaailma.

Lisandmoodulid ja versiooniuuendused

Te ei pea kulutama palju aega valitud DIY veebisaidi ehitajaga, enne kui märkate pakkumisi lisada selliseid teenuseid nagu vormiehitus, isikupärastatud e-posti aadress ja saidi täiustamine. Lisatasu eest muidugi.

Kas peaksite päästiku tõmbama? Vastame sellele kindla „võib-olla” abil. See sõltub teie veebisaidi eesmärgist.

veebisaidi lisad

Kas kavatsete hallata ainult hobisaiti või kavatseb see lõpuks teie täistööajaga sissetuleku saada? Ilmselt teeb see vahet.

Tõsiselt võtmiseks vajate professionaalse ilmega e-posti aadressi, eelistatult oma domeeniga seotud e-posti aadressi. Kuigi @gmail on korras, peaksite tõesti uuendust kaaluma, isegi kui see maksab viis dollarit kuus.

Kui teil on vaja vormi ehitada, siis kas te seda tõesti vajate? See võimaldab teil koguda teavet organiseeritumal viisil kui lihtsalt oma e-kirjade postitamine, et inimesed saaksid vastata.

Kas märkate siin mustrit? Me proovime öelda, et teil võib tekkida vajadus lisandmoodulite järele ja mitte. Võite olla kindel, et meie soovitatavad ehitajad ei paku neid versiooniuuendusi kui oma põhitegevusele petuskeemilisi lisandeid, ehkki mõlemad on nende üldises ärimudelis kindlasti kasumikeskus.

KKK

Kas Wix on parem kui WordPress?

Lühike vastus on ei. Pikem vastus on, et see võib nii olla. Kui soovite oma veebisaiti väga kohandada ilma kindla õppimiskõverata, on Wix teie jaoks parem kui WordPress.

WordPress on sügav sukeldumine veebisaidi loomisse, samas kui Wix on selline, nagu vedeleks madalasse otsa ja flirtiks mõttega ujuda sügavasse otsa.

Kas Wixi veebisait on tõesti tasuta?

Wixil on tasuta versioon, kuid teie domeeninimel on järgmine formaat: kasutajanimi.wixsite.com/siteadress. Kohandatud domeeni kasutamiseks ja paljude funktsioonide avamiseks peate valima tasulise paketi.

Kuidas saada Wixist tasuta domeeninime?

Pärast tasulise paketi valimist on saadaval tasuta domeeninimi. Wixi plaani eest tuleb veel maksta, kuid nad loovutavad domeeninime tasuta – aastaks.

Kui palju on Wixi domeen pärast vaba aastat?

Pärast tasuta aasta lõppemist maksab domeeninimi teile aasta eest 14,95 dollarit. See hind on teiste hostimisplatvormidega suhteliselt konkurentsivõimeline.

Kui turvaline on ruut Ruum ja Wix?

Mõlemad hostimisteenused hõlmavad tasuta SSL-sertifikaate, kui nad on oma veebisaitidega ühendatud. Kõigile teie külastajatele saab tagada, et igal lehel on teie veebisaidil turvaline ühendus.

Kas väljak Ruum kuulub väljakule?

Need kõlavad sarnaselt, kuid kaks ettevõtet pole omavahel seotud.

Kas ma saan ruutu Squarespace ja Wix abil oma domeeni kasutada??

Jah, kui ostsite domeeni kolmandalt pakkujalt, saate oma saidi domeeni kaardistamise kaudu ühendada. Mõlemal teenusel on kasulikke teadmistebaasi artikleid selle saavutamise kohta ja nende klienditugi on abiks, kui olete segaduses.

Milline on parim veebisaidi koostaja algajatele?

Ruuturuum on suurepärane valik, kui tunnete, et olete algaja ja tunnete veebisaidi ehitamisel pisut muret. Ka Wix on fantastiliselt hea valik ja seda tuleks kasutada siis, kui tunnete end pisut kindlamalt oma võimetes tarkvara õppida.

Kasutage ruutu Ruut, kui otsite veebisaidi loomiseks kõige lihtsamat lähenemisviisi.

Milline on lihtsaim veebisaidi koostaja?

Ruuturuum on kindlasti lihtsaim veebisaitide koostaja, kes saab ilusa veebisaidi üles ehitada. On olemas alternatiive, mis on segu lihtsusest ja kohandatavusest, kuid niipalju kui kasutusmugavus Squarespace võidab.

Kas ruut on parem kui WordPress?

Lühike vastus on ei. Pikk vastus on, et see võib nii olla. Vt ülaltoodud küsimusi.

Ruuturuumi on palju lihtsam kasutada kui WordPressi ja sellel on umbes üks kahekümnes osa õppekõverikust. Algajana võib WordPress olla hirmutav.

Kas ruut on parem kui Wix?

Mõlemad võimalused pakuvad eeliseid. Ruuturuum on mõeldud inimestele, kes soovivad luua ilusa veebisaidi fantastilise malli sisse, samas kui Wix on mõeldud inimestele, kes soovivad rohkem kohandatavust.

Kui kaua võtab aega Wixi veebisaitide ilmumine?

Teie domeeniga veebisaidi ilmumiseks võib kuluda kuni 48 tundi.

Kui palju maksab Wixi veebisaidi avaldamine?

Wixis asuvat veebisaiti saab tasuta avaldada selle nimevormingu all: kasutajanimi.wixsite.com/siteadress. Kohandatud domeeni kasutamiseks ja paljude funktsioonide avamiseks peate valima tasulise paketi. Keskmiselt on tasulised plaanid 14 dollarit kuus, kuid võivad olla nii väikesed kui 5 dollarit kuus ja kuni 25 dollarit kuus.

Kas saate oma Wix-saiti pärast selle avaldamist redigeerida?

Jah, saate oma Wix-i ​​veebisaiti redigeerida pärast selle avaldamist ja muudatused jõustuvad, kui olete lõpetanud.

Mille poolest erineb WordPress Wixist?

Suurim erinevus Wixi ja WordPressi vahel on see, et Wix on lohistatav veebisaidiehitaja tarkvara, mis tegeleb kõigi teie veebisaidi taustaprogrammidega ja WordPress on iseseisev tarkvara, mille installite valitud hostimisplatvormile. Wixi on palju lihtsam kasutada, samas kui WordPressil on õppekõver.

Milline veebisaidi koostaja on blogimiseks parim?

Parim veebisaitide loomine väljaspool WordPressi ajaveebi pidamiseks oleks Wix, kuna seda on lihtne kasutada SEO suvandite ja ajaveebifunktsioonide osas.

Millisel veebisaidi ehitajal on parim SEO?

WordPressil on parimad SEO võimalused, kuid niipalju kui veebisaidi ehitajad vaatavad Wixi või Squarespace’i. Mõlemal on 2020. aastal sarnane SEO funktsioon.

Samuti peaksite veebisaidi loomisel silmas pidama Kanada veebisaitide juurdepääsetavuse juhiseid. Sel viisil muudate oma lehed kõigile loetavaks ja suurendate veebisaidi liiklust.

Kui palju maksab kellegi palkamine veebisaidi ehitamiseks?

See sõltub sellest, mida proovite teha, kuid see võib maksta alates 1500 dollarist minimaalse veebisaidi eest algajal kuni tuhandeteni täiendatud funktsionaalsuse jaoks.

Kui leiate, et see artikkel on väärtuslik, võib teile meeldida ka meie aruanne kanadalaste parimate veebimajutusteenuste kohta. Kui teil on HubSpotiga veebisaite luua mugav, saate oma veebimajutaja valimisel oma kohandatud veebidisainilahenduste loomise lõpetada..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author