Найкращі будівельники веб-сайтів (2020)

Ось секрет, який більшість розробників не скаже вам: Розробники веб-сайтів – не бугенист.

Чому ні? Ну, врахуйте, що:

 • ☑️ При середній вартості дизайну сайту в 2000 доларів США для індивідуальних розробників, веб-сайт для конструктора надзвичайно дешевий.
 • ☑️ Розробники веб-сайтів отримали хороший результат. Справді добре. (Вони можуть працювати майже з усім, що ви хочете створити.)
 • ☑️ Ви можете створити веб-сайт за менш ніж 30 хвилин – без детальних знань про WordPress, CSS або HTML.

Звичайно, це не зробить жоден старий розробник веб-сайтів.

Ось чому я поставив нижче найкращі варіанти для веб-розробників.

Наш висновок? Wix – ваша найкраща ставка.

Детальніше про це пізніше.

Якщо ви хочете знати, чому, ви можете будь-яке перейти до товару або прочитайте наступний розділ, щоб дізнатися, яким був наш процес огляду.

Contents

Як ми переглядали будівельників веб-сайтів

Наш процес простий:

 • Зменшіть варіанти до 15 найпопулярніших розробників веб-сайтів
 • ☑️ Відкрийте обліковий запис у кожного розробника сайту та фактично створіть веб-сайт, щоб побачити, наскільки він добре працює
 • Тестування швидкості завантаження кожного сайту

Тоді, порівнюючи ці особливості та сильні сторони з ціною розробника веб-сайту, ми змогли скласти список розробників веб-сайтів, який повинен відповідати всім, хто бажає розпочати роботу..

Ось що ми знайшли.

Найкращі будівельники веб-сайтів для малого бізнесу Канади

Повне розкриття інформації (та нагадування): HostingCanada.org – це дослідницький веб-сайт, який підтримується громадою, і ми можемо заробити невелику комісію, купуючи розробник веб-сайту, використовуючи одне з наведених нижче посилань. Ваша підтримка – це те, що утримує світло у Оттаві, і це не вимагає додаткових витрат (адже іноді приємна знижка). Я включаю лише розробників сайтів, які дуже прості у використанні та які я особисто використовував для своїх сайтів або своїх клієнтів принаймні 12 місяців.

* Щорічні ціни (Так, BoldGrid – це так дешево.)

1. Wix – найкращий загальний результат

Найпростіший у використанні для повної настройки

wix логотип

натискання та перетягуванняПричиною, що Wix – наш найкращий вибір, є те, що він населяє злегка химерну зону розробників веб-сайтів.

Мало того, що це функціональний конструктор веб-сайтів із перетягуванням – ви також можете розмістити будь-який елемент у будь-якому місці та робіть майже все, що завгодно.

Ніяких попередньо встановлених сіток або нічого подібного. – сказала Вікс ми можемо дозволити вам робити що завгодно – і тоді вони щось робили.

Сьогодні Wix працює над 20 мільйонами веб-сайтів в Інтернеті.

У порівнянні з Squarespace, два будівельники вигідно порівнюються, і є значна частина населення, яка насправді краще підходить для використання Wix.

Wix – це ультраможлива версія Squarespace. Після того, як спостерігав за розвитком Wix протягом останніх кількох років, його інтуїтивний дизайн та підручники роблять його надійним вибором для нових власників веб-сайтів.

Добрий

Найкраще про Wix – це можливості. Вони пропонують користувачам інструменти та потужність для побудови всього, що вони хочуть побудувати. Існує причина, що Wix є лідером в галузі та є одним з наших улюблених програмних програм.

 • 300+ шаблонів якості
 • Абсурдна кількість елементів
 • Обширна FAQ та база знань
 • Розумні ціни
 • Безкоштовна версія
 • Чуйна та корисна підтримка
 • Інтуїтивно зрозумілий і для початківців
 • Мобільна оптимізація
 • Штучний дизайн інтелект

Пропонуючи такий варіант, як Штучний дизайн інтелект – де Wix задає вам питання, а потім дає вам голову про процес збирання – ви не чекаєте від програмного забезпечення, яке створює веб-сайти.

Дозвіл повного початківця або починати з нуля, або отримати ногу в процесі будівництва – це точні причини, чому Wix є другим найкращим розробником веб-сайтів. Компанія розуміє своїх користувачів і прагне допомогти їм.

Поганий

Завдяки безлічі варіантів та безлічі привертаючих уваги функцій, просте рішення для створення веб-сайтів може стати непосильним.

Хто повинен використовувати Wix?

Ви повинні використовувати Wix, якщо хочете перетягувати, але у вас також є трохи терпіння, щоб витратити час на оволодіння функціоналом Wix. Після освоєння Wix це потужний інструмент, який дозволить вам перетворити порожнє полотно у витвір мистецтва.

Прочитайте наш повний огляд Wix. 

2. ЧАСТИНА – Вбігач

Дизайн красивих веб-сайтів за хвилини

квадратний простір-логотип великий

Squarespace – це наш другий вибір для корону найкращого розробника сайту. ��

Причини надзвичайно прості, і всі вони призводять до одного і того ж висновку. Ви можете створити красивий та професійний веб-сайт за менше години.

Очевидно, ви можете провести набагато більше часу у будівельнику, роблячи налаштування на замовлення. Незалежно від того, скільки часу ви вирішите витратити на його використання, кінцевим результатом майже завжди буде гідний веб-сайт.

Добрий

Зображення квадратаНайкраще в Squarespace – те, наскільки він простий у використанні. Використання Squarespace – це найпростіший спосіб створити професійний і красивий веб-сайт.

 • Найкращий конструктор сайтів для візуального бізнесу
 • Десятки шаблонів високої якості
 • Чудовий чат у прямому ефірі та підтримка 24/7
 • Супер простий у використанні та освоєнні

Те, що ви справді платите в Squarespace, – це програмне забезпечення для перетягування, яке поєднується зі своїми дивовижними шаблонами. Ці дві функції у поєднанні просто роблять веб-сайти, які виглядають добре.

Поганий

Найгірше в Squarespace – неможливість налаштувати кожен сантиметр веб-сайту. З величчю шаблону приходить прокляття шаблону. Я можу авторське право на Прокляття шаблону – це звучить круто.

За допомогою шаблону ви можете розмістити лише певні елементи в певних місцях. Виходити за рамки шаблону є недоцільним.

Зважаючи на це, важливо пам’ятати, що 95% населення, що будує веб-сайт, не потребує або не хоче налаштовувати більше, ніж дозволяє Squarespace..

Він справді освоїв формулу «просто достатньо» для налаштування.

Єдиний інший, що дійсно заслуговує на увагу, негативний аспект – це те, що Squarespace трохи дешевший, ніж у конкурентів, і їх річна проти щомісячна модель ціноутворення є грубою. Ви отримуєте круту знижку щороку, але якщо хочете платити щомісяця, ви будете платити премію.

Хто повинен використовувати квадратний простір?

Ви повинні використовувати Squarespace, якщо ви хочете перетягувати його, але ви також хочете, щоб ваш веб-сайт був швидко створений. Ви хочете, щоб все виглядало гладко, професійно та рівномірно, і вам не хочеться поспішати з купою налаштувань, щоб це виглядало так.

Ми схильні думати, що описує більшість людей.

Зрештою, якщо вам не байдуже налаштовувати кожен маленький аспект свого веб-сайту, і ваша мета – просто зробити веб-сайт, який виглядає дивовижно, Квадратний простір – чудовий варіант для вас.

Щоб отримати докладніший посібник, перегляньте наш огляд Squarespace. 

3. Shopify – Король електронної комерції

На сьогоднішній день найкращий варіант електронної комерції

shopify логотип

вектор електронної комерціїЯкщо ви керуєте магазином електронної комерції та не використовуєте Shopify, ми назвемо вас іменами на кшталт “дурний” та “мазохістський”. 

Стрибки в собаку їдять собачий світ електронної комерції – вражаюче рішення. Запуск успішного інтернет-магазину займає багато, а завдання має близько 5000 рухомих деталей. На щастя, ви не самотні в цій мандрівці, якщо не хочете бути. 

Що стосується роботи магазину електронної комерції, є кілька варіантів. Два варіанти – це використання WordPress та плагін електронної комерції або CMS, спеціально розроблений для електронної комерції. Два найкращих варіанти такі ж, як були кілька років тому. Ми пропонуємо або запустити WooCommerce на WordPress, або скористатися Shopify. 

Різниця між декількома роками тому і зараз полягає в тому, що кілька років тому ми б сказали вам використовувати WooCommerce на WordPress. Тепер ми настійно пропонуємо використовувати Shopify. Ви відчуєте один негатив і сотні позитивних. 

Ми торкнемося ще одного негативу вниз, але якщо у вас є магазин електронної комерції, і ви не використовуєте Shopify, ви робите собі послугу.

Є вагомі причини, що Shopify зайняв перше місце в рейтингу найкращих платформ електронної комерції.

Добрий

Shopify – це простий продаж. Управління інтернет-бізнесом, який продає продукцію – це головний біль. Shopify знімає з рук більшість дратівливих речей. Він спеціалізується на тому, щоб зробити життя підприємців нескінченно простішим. 

Це суть його з точки зору Shopify як послуги. Поговоримо трохи про фактичного розробника веб-сайтів, тому що ми тут. 

Shopify працює дуже багато, як WordPress. Shopify використовує теми та плагіни. Спосіб побудови вашого веб-сайту майже повністю залежить від теми, яку ви використовуєте. У Shopify є декілька тем за замовчуванням, які приємні та можуть допомогти вам швидко створити веб-сайт, що справляється. Все, що вам потрібно зробити, – це додати свої продукти та перемістити кілька речей. 

Якщо ви хочете активізувати це, ви можете заплатити за тему преміум-класу та використовувати налаштовані інструменти в темі. Існує маса перетягувальних тем, які роблять створення красивого магазину простим.

Поганий

Раніше ми згадували, що при використанні Shopify замість WordPress та WooCommerce є один мінус. Це зводиться до одного слова – плагіни. WordPress має найкращу бібліотеку плагінів в Інтернеті. На щастя, Shopify також має багато корисних плагінів і має другу кращу бібліотеку плагінів електронної комерції. 

Shopify також може бути дорогим, оскільки звичайний план починається від $ 29,00 на місяць. Якщо ви серйозно ставитесь до створення електронної комерції, ця щомісячна ціна того варта.

Хто повинен використовувати Shopify?

Shopify – це 95% власників інтернет-магазинів світу. Якщо ви просто заглиблюєтесь у світ веб-сайтів і хочете запустити свій власний веб-сайт, ми поставимо під сумнів вашу розумність, якщо ви використовуєте що-небудь, крім Shopify. Це значно полегшує запуск магазину.

Прочитайте наш повний огляд Shopify.

4. Постійний контакт – великі параметри для початківців

Безкоштовний варіант / безкоштовний хостинг

постійний контактний логотип

переваги маркетингу електронною поштоюЯкщо ви знайомі з постійним контактом, ви, ймовірно, говорите собі: “У них є веб-сайт для створення веб-сайтів?”

Якщо ви не знайомі з постійним контактом, ви, мабуть, нічого не говорите собі і терпляче читаєте, що ми маємо сказати. Дякую тобі за це.

Постійний контакт найбільш відомий своїми інструментами маркетингу електронної пошти. Їх навіть можна знайти на місці номер один на нашій найкращій сторінці маркетингових послуг електронної пошти. 

Вони також мають досить чудового конструктора веб-сайтів. Це не врівень з Squarespace і Wix, але це дуже варто використовувати, якщо вам просто потрібен швидкий веб-сайт або цільова сторінка, щоб відправитися з новими маркетинговими кампаніями електронної пошти. Ми пропонуємо використовувати його, якщо маркетинг електронної пошти є вашим основним напрямком. Інструменти, які вони пропонують спеціально для цієї ніші, чудові.

Добрий

Конструктор веб-сайтів, який надає постійний контакт, на 100% доступний із їхнім безкоштовним планом, що робить його фантастичним варіантом, якщо ви не хочете витрачати гроші. Постійний контакт навіть дасть вам безкоштовне доменне ім’я на рік.

Сам будівельник простий у використанні та простий. Все інтуїтивно зрозуміло, і вони не намагалися тут винаходити колесо. Вони включали в себе хороші шаблони, які можна злегка налаштувати під все, що вам потрібно. Є навіть А.І. потужний інструмент, який може вкрасти все з вашої сторінки у Facebook та створити ваш сайт із витягнутим вмістом.

Поганий

Постійний контакт – це не квадратний простір, а не Wix. Це, звичайно, не Shopify. Чудова річ у постійному контакті – це те, що він знає, що це таке, і дотримується цієї арени.

Слід просто знати, що якщо ви хочете найкращого розробника веб-сайтів на ринку, постійний контакт не стане вашим вибором. Це не дуже настроюється і не вистачає безлічі функцій, які в іншому випадку ви знайдете у більш надійних розробників веб-сайтів.

Хто повинен використовувати постійний контакт?

Постійний контакт призначений для людей, які дійсно хочуть зосередитись на електронному маркетингу. Якщо ви плануєте створювати масивні списки електронної пошти, не надто переживаючи про інші форми маркетингу, немає жодної причини використовувати інший розробник веб-сайтів..

5. Site123 – Так просто, як 123

3… 2… 1… Веб-сайт! На жаль, 1… 2… 3… Веб-сайт!

Логотип Site123

Site123 має цікаве ім’я. Я співав про них 11 різних пісень з того часу, як я почав працювати з їх розробником веб-сайтів. Я мав би їх записати, але, на жаль, я цього не зробив.

Цей розробник веб-сайтів хороший і це найдешевший варіант у списку. Якби ви використовували його і ніколи не використовували інший, у вас не було б дуже багато скарг. Site123 – це наша пропозиція, якщо з якихось причин вищевказані варіанти якимось чином засмутили вас, або якщо ви не хочете витрачати багато грошей на преміальні функції.

Добрий

веб-сайт-розробникОкрім того, що він недорогий, Site123 робить велику роботу з надання естетично вигідних шаблонів дизайну та надання солідних параметрів, що настроюються всередині них. Редактор не найкращий, але, як ми говорили вище, це не було б погано, якби ти ніколи не використовував жоден з інших варіантів.

Site123 також чудово справляється зі своєю роботою та швидкістю сайту. Ви також можете спробувати все безкоштовно на невизначений термін, якщо ви не проти реклами.

Це хороший розробник веб-сайтів для невеликих сайтів чи блогів, і ви навіть можете додавати продукти у свій магазин за порівняно дешевими тарифами порівняно з іншими рішеннями електронної комерції.

Наша улюблена річ щодо Site123, окрім ціни, є їх функцією перекладу веб-сайтів. Це добре працює з англійської на французьку для наших французьких канадських друзів. 

Поганий

Якщо ви хочете повністю настроювати і розробити веб-сайт, ви не вибрали б Site123. Якщо вам потрібен веб-сайт із дешевим, то Site123 – хороший вибір. Щодо функцій, які він пропонує, ми радимо спочатку перевірити інші параметри, перш ніж розпочати роботу, щоб переконатися, що ви не пропускаєте нічого, що хочете..

Хто повинен використовувати сайт123?

Ми рекомендуємо використовувати Site123, якщо вам потрібен простий веб-сайт, і ви не хочете використовувати Squarespace або Wix. Наразі це наш третій улюблений чистий розробник веб-сайтів, який, безумовно, щось говорить.

6. HubSpot – має потенціал із додатковими бонусами

Безкоштовна версія + Кращі інструменти для власників бізнесу

логотип центру

Почекайте секунду… HubSpot? Хіба це не компанія з маркетингового програмного забезпечення? Вони справді є, але вони також набагато більше, ніж це.

І ось що ми тут обговорюємо.

Без сумніву, ви оглянули різних розробників і додатків і зважили плюси і мінуси. Більшість сайтів настійно виступають за такі рішення, як Wix та Squarespace, для їх простоти та зручності використання, навіть рекомендуючи їх через WordPress, найкращу систему управління контентом (CMS) в Інтернеті сьогодні.

Більшість людей не говорять про це HubSpot. Конструктор веб-сайтів пропонує доступний спосіб створити приємний веб-сайт, який демонструє вас чи ваш бізнес та допомагає просувати ваш сайт … ви знаєте, тому люди насправді відвідують його.

Коли я використовую конструктор веб-сайтів, я, як правило, використовую Squarespace або Wix залежно від того, що потрібно зробити. Незалежно від того, чи використовуєте ви WordPress або розробник веб-сайтів, вони в кінцевому підсумку не пропонують набагато більше, ніж основний окремий веб-сайт.

HubSpot може допомогти вам створити щось більш надійне.

Розробник веб-сайтів… викликав наш інтерес. Ми будемо продовжувати це уважно. Ми, ймовірно, провели найбільше часу, використовуючи конструктор веб-сайтів HubSpot за останній місяць.

Добрий

CMSПо-перше, важливо пояснити, що таке “будівельник” HubSpot, а що ні. Коли ми говоримо про “розробників веб-сайтів”, ми по суті обговорюємо будь-яке програмне забезпечення, яке робить саме це – створює веб-сайт для вас. 

Вони часто відрізняються від “систем управління контентом” (він же CMS) тим, що будівельники роблять 90% важкого підйому для вашого: дизайн, хостинг, макет – все це входить у додаток.

HubSpot не має в собі розробника, а швидше CMS; проте він функціонує так само, як і більшість розробників веб-сайтів.

Однак тут є корисні елементи кожної частини програмного забезпечення для створення веб-сайтів HubSpot:

 • Швидкість: CMS HubSpot використовує потужну мережу доставки вмісту (CDN). Це просто означає, що незалежно від того, де ви знаходитесь у Канаді (або за кордоном), ваш сайт буде завантажуватися дуже швидко для кожної людини, яка його відвідує. Як і інші будівельники, HubSpot автоматично оптимізує ваші зображення та код, щоб переконатися, що вони виглядають красиво, але не сповільнюйте ваш сайт, навіть якщо у вас є величезні зображення (для фотографів або підприємств, які покладаються на багато медіа).
 • Безпека: Багато власників малого бізнесу сьогодні не приділяють великої уваги безпеці веб-сайтів. Зрештою, у день ледве вистачає часу, щоб бізнес був здоровим і не став постійно турбуватися про злом. Однак у 2020 році і далі, заголовки новин наповнені кібератаками та новими хакерськими подіями. Ці хаки не тільки можуть коштувати великих грошей, але вони можуть дійсно нашкодити рейтингу вашої торгової марки та пошукових систем Google. За допомогою HubSpot ваші дані резервні копії хмари та захищені від атак за допомогою брандмауера (захист від хакерів).
 • Надійність: Якщо ви витратили будь-яку кількість часу на читання оглядів веб-хостингу на хостингу Канади, то знаєте, що я є стикером, коли мова йде про тривалість роботи. Я рекомендую лише постачальників, які мають щонайменше 99,9% часу роботи протягом року. Продовження роботи HubSpot перевершує цей показник, досягаючи 99,999% часу роботи в нашому тестуванні.

HubSpot також дозволяє швидко створювати контент як CMS.

 • Перетягування модулів: Однією з відмінних особливостей розробників веб-сайтів (порівняно з такою CMS, як WordPress) є те, що вони за замовчуванням поставляються із інструментами перетягування. CMS та розробник цільових сторінок HubSpot виходять із коробки із сотнями модулів перетягування, зроблених «для вас», як безкоштовних, так і платних. (Швидкий пік, як це працює)
 • Змістова стратегія та SEO: Google сьогодні керує Інтернетом … Отже, кожен бізнес-сайт сьогодні є веб-сайтом SEO, незалежно від того, усвідомлюєте ви це чи ні. Що стосується контенту та SEO, HubSpot – номер один для розробників веб-сайтів. Він сидить лише за WordPress.
 • Мобільна оптимізація: Близько 71% трафіку на HostingCanada.org припадає на якийсь мобільний пристрій (порівняно з 38% лише три роки тому). Хороша новина: будь-який вміст, створений у вашому конструкторі сайту HubSpot, оптимізується автоматично для мобільних прихильників без додаткових робіт.
Поганий

У конструктора веб-сайтів HubSpot є свої недоліки. Це, безумовно, не настільки інтуїтивно чи настроюється, як Squarespace або Wix. Щоб потрапити на веб-сайт, яким ви справді пишаєтесь, знадобиться трохи більше зусиль з вашого боку.

Інший аспект, який нам не подобається щодо розробника HubSpot, – це те, що він може заплутати. Кожен окремий компонент досить непоганий. Проблема виникає, коли ви перевантажуєтесь усіма випадковими інструментами бізнесу. Вам обов’язково потрібно мати лазерний фокус.

Хто повинен використовувати HubSpot?

Розробник веб-сайтів HubSpot призначений для власників малого бізнесу, які, незважаючи ні на що, хочуть отримати доступ до всіх інструментів HubSpot. Однозначно корисно мати все в одному місці.

HubSpot також має потенціал, щоб переміщувати цей список вгору з часом. З цієї причини ми так багато написали про це, це цікаво.

7. SiteGround – Новачок на Арені Site Building

Кращий час і швидкість та безкоштовне додавання

siteground-логотип

SiteGround є відомий за їх хостинг більше за все. Не дозволяйте думати, що вони погані у всьому іншому, тому що це зовсім не так.

Ще одна вражаюча особливість – це надійний розробник веб-сайтів, спеціально з випуском їх Інструмент для запуску WordPress. Як випливає з назви, WordPress Starter характерний лише для веб-сайтів WordPress і використовує Elementor Page Builder плюс підбірку безкоштовних тем та масиву найбільш рекомендованих плагінів.

Якщо SEO – це ваш хліб з маслом, то SiteGround цілком може стати кавою до вашого ідеального сніданку.

Добрий

seoПозитиви, що охоплюють SiteGround, більше спрямовані на того, хто більше переймається роботою та швидкістю завантаження, ніж будівництво свого веб-сайту.

 • Послідовна швидкість роботи та швидкість роботи сторінки
 • Безкоштовний електронний рахунок
 • Понад 1200 шаблонів
 • Відмінні можливості та функціональність
 • Тільки $ 80 / рік

Оплата хостингу на SiteGround дешева порівняно з іншими розробниками веб-сайтів. Ви в основному платите за хостинг і отримуєте надійного розробника веб-сайтів разом із ним.

Поганий

Конструктор веб-сайтів на SiteGround не настільки інтуїтивно зрозумілий або простий у використанні, як Squarespace та Wix.

Це не означає, що ви не можете створити прекрасний веб-сайт на SiteGround – але це буде не так просто, як перетягувати елементи і скидати їх на місце. Функції та параметри, які ви отримуєте від іншого розробника веб-сайтів, ускладнюють раціоналізацію використання цього веб-сайту.

Хто повинен використовувати SiteGround?

Зрештою, SiteGround призначений для тих із нас, хто не проти використовувати складніший веб-розробник як жертву за найкращу швидкість роботи та швидкість веб-сайту, тобто, якщо ваш сайт не є веб-сайтом WordPress, то в цьому випадку ви побачите, що досвід дуже багато приємніше, ніж можна подумати.

Якщо ви хочете дізнатися більше, перегляньте наш епічний огляд SiteGround. 

8. WebSelf – найкращий веб-сайт для створення веб-сайтів Франції

Найпростіший у користуванні Site Builder

жирний сітки логотип

Не багато канадців, можливо, чули про WebSelf. Наші читачі з Квебеку можуть бути єдиним винятком з тих пір WebSelf – наш вибір найкращого французького розробника веб-сайтів

WebSelf існує з 2009 року і, безумовно, є найкращим французьким розробником веб-сайтів, який використовується у Франції та Квебеку. Якщо вам цікаво, вони мають англійську, іспанську та навіть португальську версію.

Найкраще в WebSelf це те, що це дозволяє використовувати майже будь-який аспект їх розробника веб-сайтів у їх безкоштовній версії. Це означає, що ви можете спробувати це безкоштовно безкоштовно, наскільки хочете. Я схильний схилятися до використання таких видів послуг, оскільки творці чітко хочуть, щоб ви насправді спробували та користувалися програмним забезпеченням, перш ніж платити за нього.

Це показує велику впевненість у продукті.

Добрий

Позитиви, що охоплюють WebSelf, більше стосуються типу людини, яка хоче веб-сайт, побудований більш простим і швидким способом, ніж Squarespace. Ми похвалимо Squarespace за його простоту, але WebSelf його переміг. 

Деякі з позитивних аспектів WebSelf:

 • Фантастична безкоштовна версія
 • Французька компанія за гарної французької підтримки клієнтів
 • Безкоштовні веб-дизайни
 • Відмінні можливості та функціональність
 • Платні плани не надто дорогі

Більшість будівельників веб-сайтів стягують божевільні суми у вищих рівнях, але WebSelf застосовує інший підхід. Їх найдорожчий план поки що становить менше 20 євро, що наразі коштує трохи менше 30 доларів.

Інший великий фактор – якщо ви розмовляєте по-французьки, то служба підтримки може допомогти вам більше, ніж інші компанії, що розробляють веб-сайти.

Поганий

послуги, що настроюються, веб-сайтРозробник веб-сайту на WebSelf не збирається створювати прекрасні твори мистецтва, як, наприклад, Wix. Це входить прямо в категорію Squarespace, де ви можете швидко створити чудовий веб-сайт, але шаблони та дизайни не зовсім рівні рівня Squarespace.. 

Ви все ще можете створити чудовий веб-сайт і зробити це дуже легко, перетягуючи різні елементи. Функції для налаштування просто не настільки чіткі.

Хто повинен використовувати WebSelf?

WebSelf призначений для тих із нас, хто розмовляє французькою мовою та просто хоче французької допомоги. У цьому немає нічого поганого. Інший тип людей, який використовує WebSelf, – це той, хто не хоче зайвої кількості налаштувань. Вони просто хочуть вибрати дизайн, перенести деякі речі та викласти їх веб-сайт в Інтернеті.

9. BOLDGRID

Як і використання WordPress без плутанини

жирний сітки логотип

Я знаю, що я сказав містеру, що розробляє веб-сайт, замовчувати про WordPress на початку всього цього, але – WordPress насправді дуже приголомшливий. З цієї причини WordPress використовує 30% Інтернету, як ми його знаємо сьогодні.

Навіть незважаючи на те, що WordPress є королем, він не ідеальний. Існує відносно велика крива навчання і може бути важкою у використанні для початківців.

Хто відчиняє двері і заходить? Ви здогадалися – BoldGrid. Те, що зробив BoldGrid взяти всі найкращі аспекти WordPress та зробити його простим у використанні не турбуючись про хостинг та налаштування всього.

Добрий

Всі чудові речі про BoldGrid – це чудові речі про WordPress. Ви можете робити все, що завгодно.

Крім того, BoldGrid зробив це ще простіше у використанні тож вам не доведеться турбуватися про всі складні речі.

 • Якщо ви можете мріяти про це, ви можете побудувати його
 • Є тисячі тем на вибір
 • Ціна
 • БЕЗКОШТОВНИЙ домен, електронна пошта та електронна комерція
Поганий

розробник веб-сайтуBoldGrid працює – я його використав. Зважаючи на те, що хостинг, на якому побудована служба, не є великим.

Існує багато скарг на повільний час завантаження по всьому Інтернету. Я трохи переживав це і сам, коли користувався програмою.

Будівельник не такий простий у використанні, як Wix та Squarespace. Це той самий досвід, що і для використання WordPress, не вивчаючи теми та плагіни.

Якби я хтось, хто думав про використання BoldGrid, я, мабуть, просто провів би більше досліджень і повністю перескочив у WordPress.

Хто повинен використовувати BoldGrid?

Ви повинні використовувати BoldGrid, якщо хочете послухати містера веб-розробника, а також трохи обдурити.

BoldGrid це фантастичний спосіб дізнатися, як працює WordPress взагалі, не турбуючись про хостинг та дослідження різних тем і плагінів.

10. Weebly – простий у використанні, але менше можливостей

Найкраще ім’я та найпростіший у використанні

плаксивий логотип

Weebly! Скажіть це зі мною – “Легко! Weeeeebly! “

У них, безумовно, найкраще ім’я. Я просто люблю це говорити. Цей розробник веб-сайтів часто згадується поряд із Squarespace та Wix. Хоча це не так багато функцій, Weebly все ще можна порівняти.

Добрий

плачевно виглядає зображенняКрім того, що це найцікавіше сказати, Weebly пропонує різноманітні позитиви. Weebly так просто, як і Squarespace у використанні – насправді це може бути простіше. На Weebly не так багато відволікань, щоб не завадити швидко створити веб-сайт.

 • Простий у використанні
 • При реєстрації ви отримуєте безкоштовну електронну адресу
 • Прекрасна підтримка
 • Солідні ціни

Важливо процвітає, коли швидкість має найважливіше значення.

Поганий

Weebly конкурує безпосередньо з Squarespace та Wix. І все-таки – ви знаходитесь тут, на екрані свого комп’ютера, читаючи про Weebly і вам доведеться прокручувати способи читати про Squarespace та Wix знову.

Weebly настільки простий, що не вистачає безлічі функцій, які мають Squarespace та Wix. Я розмовляв із Squarespace також за його простоту, але також говорив про те, наскільки красивим та професійним буде готовий продукт.

Готовий продукт Weebly не настільки приємний, як Squarespace, а простота у використанні не набагато більша, щоб компенсувати його. Ви все ще можете зробити чудовий веб-сайт, він просто не так естетично.

Хто повинен використовувати Weebly?

Використовуйте Weebly, якщо ви не чудово користуєтеся комп’ютерами, але все ж хочете веб-сайт. Це найпростіший у користуванні веб-розробник і навіть найграмотніший з нас повинен створити відшліфований готовий продукт.

Для отримання більш детальної інформації ознайомтеся з детальним оглядом Weebly. 

11. JIMDO

Кращий додаток для створення веб-сайтів на планшеті

логотип jimdo остання

Як і інші будівельники у цьому списку, Jimdo дозволяє створити веб-сайт зі свого браузера. Але там, де це дійсно світить, є мобільний телефон: смартфони та планшети.

Добрий

jimdo-простота у використанніJimdo – це ще один приклад зручного програмного забезпечення для створення сайтів. Мобільний додаток, який він пропонує, ідеально підходить, якщо ви плануєте створити сайт із планшета.

 • Простота використання
 • SEO
 • Мобільний додаток
 • Відмінна підтримка
 • Електронна пошта включена

Jimdo також пропонує найбільше контролю над функціями SEO, якщо мова йде про розробників веб-сайтів.

Поганий

Джимдо – це не найсучасніше рішення. Гнучкість шаблонів залишає бажати кращого, і ваш веб-сайт може виглядати трохи застарілим.

Брак тем також викликає занепокоєння, оскільки у них всього 17 варіантів.

Хто повинен використовувати Джимдо?

Я б рекомендував давати Джімдо спробуйте створити веб-сайт на планшеті чи телефоні. Крім того, якщо ви не заперечуєте проти більш давнього почуття свого веб-сайту, Jimdo – це просте рішення для створення вашого веб-сайту.

12. DoodleKit

doodlekit логотип

Doodlekit існує вже давно, і він може допомогти вам створити базовий веб-сайт для відображення інформації про вашу компанію.

Добрий

DoodlekitDoodlekit дозволяє повністю налаштувати їх теми кольорами, зображеннями заголовків та стилями тла.

 • Суцільний набір функцій
 • Легка навігація на панелі управління
 • Теми налаштовуються та рясні
 • Солідна база знань
 • Безкоштовний план

Починати з Doodlekit не має недоліків, оскільки є вільний план.

Поганий

Компанія не відповідає на квитки з величезною швидкістю, і більшість веб-сайтів застаріли.

Інтерфейс, крім панелі управління, також трохи заплутаний. Схоже, що Doodlekit – це варіант, який впав убік часу.

Хто повинен використовувати Doodlekit?

Я б не рекомендував Doodlekit комусь, хто будує веб-сайт. Існує цінність у тому, як може виглядати веб-сайт, побудований на Doodlekit, але інші варіанти його ускладнюють у виборі Doodlekit.

Якщо ви створили веб-сайт на Doodlekit на початку 2000-х і відчуваєте трохи ностальгію, варіант завжди є.

13. Павутина

полотна

Тільки виходячи з назви, яку ви можете сказати, Вебс був деякий час. Веб-сайт із веб-сайтом, ймовірно, був прийнятий, і вони просто вирішили кинути ім’я на кінці назви.

Добрий
навички веб-дизайну

Ми потрапили до тієї частини списку, де позитиви важче знайти. Зважаючи на те, що в веб-сайті Webs.com є плюси

 • Ціни порівнянні з іншими розробниками веб-сайтів
 • Доменне ім’я та акаунти електронної пошти включають
 • Інтуїтивний дизайн
 • 500 тем на вибір

Функції, які там є, відносно прості у використанні.

Поганий

Схоже, веб-сайт Webs.com просто існує для клієнтів, які зареєструвалися років тому і обслуговують їх, поки прибуток не піде.

Немає уваги жодних особливостей, і вся служба просто відчуває себе мінімальним мінімумом для розробника веб-сайту … і вони не робили серйозної оновлення програмного забезпечення за роки.

Хто повинен використовувати веб-сайти?

Я б не рекомендував Webs.com.

14. Йола

йола

Yola повертає мене до 2012 року, коли YOLO був річчю. Ви живете лише… Я не знаю. Щось із A.

Цей розробник веб-сайтів спеціалізується на справді великій роботі та вражаючій швидкості.

Добрий

Перебіг швидкостіПлан Yola Silver дозволяє мати до 25 веб-сайтів. Жоден інший розробник веб-сайтів цього не дозволяє.

 • Великі Уптіми
 • Безкоштовний план
 • Дешевий план для 25 веб-сайтів
 • Інтуїтивний редактор

Редактор добре організований і має сенс.

Поганий

На жаль, Йола не дозволяє вести свій блог. Окрім того, у першому ярусі платних планів розміщено рекламу, а функцій на сайті немає в достатній кількості.

Хто повинен використовувати Yola?

Я б не рекомендував Йола.

15. Web.com

логотип web.com

Коли Web.com був щойно купленим доменним іменем, я ставлю ставку на те, що команда святкувала. Побачивши таке ім’я, тепер нагадуйте людям про бульбашку крапки.

Добрий

реєстрація доменних іменWeb.com має одну з небагатьох гарантій безперервного часу, які я коли-небудь бачив для розробника веб-сайтів.

 • Має гарантію тривалості роботи
 • 30-денна гарантія повернення грошей
 • Суцільні основні шаблони
Поганий

Немає великої похвали купувати на Web.com, окрім дивовижного раннього доменного імені. Всі мами по телевізору казали мені, коли в мене немає нічого приємного сказати, що краще взагалі нічого не говорити.

Хто повинен використовувати Web.com?

Я б не рекомендував Web.com.

Отже, що найкращий конструктор веб-сайтів? – Мало що слід розглянути

Там у вас є люди. 15 кращих розробників веб-сайтів на ринку.

Якщо ви хочете щось доступне, ефективне та просте у використанні, вам буде важко знайти кращі варіанти, ніж HubSpot, Wix та Squarespace. Якщо ви фотограф, візуальний художник або прагнете зробити все просто, тоді SquareSpace – це те, що ви шукаєте.

Якщо вам подобається виклик і бажаєте безмежних варіантів CMS WordPress, але не хочете вивчати HTML або CSS BoldGrid є дроїд, якого ви шукаєте. Перевірте їх самі і дайте мені знати, що ви думаєте.

Чому слід вибирати конструктор веб-сайтів через CMS

ієрархія кодуванняВи готові створити веб-сайт, але опинитесь непрохорошними фарами, що замерзли від нерішучості щодо використання настроюваної системи управління вмістом (CMS), наприклад WordPress, або для створення веб-сайтів, таких як HubSpot або Wix.

Оскільки ви зараз перебуваєте на сторінці огляду розробника веб-сайтів, здогадайтеся, що ми будемо пропонувати?

Тримайся – не все так просто …

П’ять років тому відповідь, ймовірно, була б WordPress, навіть якщо це важче навчитися, але сьогодні розробники веб-сайтів далеко більш складні та простіші у використанні, ніж попередні версії.

Тут немає правильного чи неправильного вибору. Я б запропонував початківцям перевірити розробників веб-сайтів. Коли говорити, що навіть початківець не означає, що ви не можете зрозуміти WordPress. Є просто інші варіанти, які працюють зараз.

Ось декілька вагомих причин розглянути їх.

№1. Візуальний редактор

Інтерфейс для створення веб-сайтів – це досвід WYSIWYG (те, що ви бачите, те, що ви отримуєте). Це означає, що під час перетягування елементів на екрані ви бачите зображення свого веб-сайту.

Для людського мозку ця візуальна естетика змушує нас відчувати себе щасливими та контролювати своє оточення. За допомогою систем управління вмістом ви отримуєте те, що називається редактором форм. Це не схоже на ваш веб-сайт. Це не природно інтуїтивно. Іноді під час його використання люди засмучуються і кидають речі.

cms візуальний

№2. Вони прості у використанні

Настільки ж великі, як WordPress та інші подібні програми, тут додається крива навчання.

Іноді це ДУЖЕ круто. Справа в тому, що розробникам веб-сайтів просто не так складно користуватися. Якщо ви використовуєте сучасне програмне забезпечення, ви повинні мати можливість використовувати веб-сайт.

№3. Вбудований хостинг

Якщо припустити, що ви купуєте свій домен через розробника веб-сайтів, вам не доведеться придумувати, як додати його до пакету веб-хостингу і зробити так, щоб все грало добре разом. Це просто працює.

Якщо ви не могли піклуватися про технологію, яка робить це все можливим і просто хочете побачити результати, скористайтеся інструментом для створення веб-сайтів. Це зробить вас щасливими. За допомогою WordPress (або подібних CMS, таких як Joomla або Drupal), вам потрібно буде вказати сервери доменних імен на ваш хостинг-пакет і зрозуміти ригмаролі, такі як PHP, MySQL і FTP. Кому це потрібно?

Ні довше некрасивого двоюрідного брата

Забудовники веб-сайтів вважалися крайнім засобом для тих, хто не знав, як написати код або не мав терпіння вивчити CMS. Більше не!

Вершини лінійових будівельників, як HubSpot, Wix та Squarespace, стоять на ногах до всього, що створює WordPress і чудово виглядає, роблячи це.

Більшість людей починають розуміти, що вони можуть мати професійний вигляд за частину часу та за невелику ціну, пройшовши маршрут будівельника.

Чи безпечні будівельники веб-сайтів?

Враховуючи переважаючий клімат хак-оф-он-лайн в Інтернеті, ви будете розумним файлом cookie, щоб задатися питанням, наскільки безпечні ці будівельники, що ми пропонуємо вам створити веб-сайт із.

Коли в заголовках щодня надходять повідомлення про канадські компанії в мільярд доларів, які мають компрометовані веб-сайти та інформацію, який шанс має створити сам веб-сайт, щоб захистити вас?

Правда, ви, ймовірно, безпечніше їдете по маршруту будівельника, ніж з CMS. Ось чому. Візьмемо Wix як приклад.

wix приватна реєстрація

Коли ви створюєте веб-сайт за допомогою Wix, хостинг та постійне обслуговування включаються в щомісячну ціну.

Це означає, що повноваження компанії мають зацікавлений у задоволенні клієнтів. Якби веб-сайти, створені за допомогою свого програмного забезпечення, постійно мали зламати, вони довго не мали б бізнесу.

Враховуючи це, ви можете перестати турбуватися про майже (за минуту згадуємо виняток) усі заходи безпеки, коли ви створюєте сайт із HubSpot, Wix чи будь-яким іншим у нашому списку.

Будьте впевнені, що у компанії є великий, добре навчений персонал, який не робить нічого цілого дня, окрім тестування якості та шукає вразливості, які будуть виправлені, якщо їх знайдуть.

Власний кодекс

Одним з недоліків провідних платформ CMS є те, що їх вихідний код відкритий для всіх – хороших хлопців і поганих. Причиною є збереження більшого (і, імовірно, талановитішого) кола людей, які працюють над вдосконаленням продукту.

У цьому немає нічого по суті. Філософія з відкритим кодом – це чудова річ – але це означає, що інструменти для створення пустощів через хакерство існують там, де кожен може використовувати.

wodpress причини хакерства

HubSpot та інші програми для створення веб-сайтів зберігають свій код приватним, це означає, що будь-яким потенційним кіберзлочинцям доводиться докладати більше зусиль, щоб проникнути на веб-сайт клієнта. Крім того, коли вразливості знайдені та виправлені, код вашого веб-сайту автоматично оновлюється, чи пам’ятаєте ви це робити чи ні.

Платформи CMS – такі як Drupal та Joomla – мають репутацію баггі, але принаймні частина провини покладається на власників сайтів, які не встановлюють оновлення, як тільки вони стають доступними.

Перш ніж ми вийдемо з цього розділу, згадаємо про частину безпеки сайту, яка лежить у ваших руках. Це був би пароль для входу на ваш сайт. Як і в будь-якій CMS, його може зламати автоматизований біт програмного забезпечення, який намагається отримати різні паролі на гіперскопії.

Суть: вам слід створити надійний пароль і часто змінювати його. Використовуйте щонайменше вісім символів, які містять великі і малі літери, цифри та спеціальні символи.

Як згадувалося вище, команда HubSpot піклується про іншу безпеку в Інтернеті вашого веб-сайту, але обов’язок з паролем залежить від вас.

Найкращі будівельники веб-сайтів проти найму веб-розробника

вектор електронної комерціїЧи виробник веб-сайтів є вашим бізнес-партнером? Це один із способів поглянути на це. Для тих, хто довго шукає підприємницького духу, але не вистачає готівки, веб-сайт та гарна ідея можуть стати все необхідне для досягнення успіху в малому бізнесі. Ми говоримо про електронну комерцію.

Якщо ви не помітили, відкрити кібер-магазин може бути дещо дешевше, ніж його аналог у реальному світі. На той час, коли ви закінчите нараховувати збитки за оренду чи придбання приміщень, реконструкцію, ліцензії, страхування, наймання працівників та зберігання на полицях, серйозний куточок змін.

І навпаки, наш улюблений розробник веб-сайтів, HubSpot, пропонує набір інструментів електронної комерції, включаючи інтеграцію з Spotify. Це досить дешевий квиток у діловий світ, якщо ви запитаєте нас.

Надбудови та оновлення

Вам не доведеться витрачати багато часу на створений вами розробник веб-сайтів, перш ніж ви помітите пропозиції для додавання таких служб, як створення форм, персоналізована електронна пошта та розширення веб-сайтів. За додаткову вартість, звичайно.

Чи варто натиснути на курок? Ми відповімо на це твердим “можливо”. Це залежить від мети вашого веб-сайту.

веб-сайт addons

Ви маєте намір керувати лише сайтом хобі або це врешті-решт послужить вашим повноцінним доходом? Очевидно, це має значення.

Для того, щоб поставитися серйозно, вам потрібна професійна електронна адреса, бажано одна, прив’язана до вашого домену. Хоча з @gmail все в порядку, ви дійсно повинні подумати про оновлення, навіть якщо це коштує додаткових п’ять доларів на місяць.

Якщо мова йде про формотворчість, чи справді вона потрібна? Це дозволяє збирати інформацію більш організовано, ніж просто публікувати електронну пошту для відповіді людей.

Ви тут помічаєте шаблон? Ми намагаємось сказати, що у вас можуть виникнути потреби в додатках, а ви можете. Будьте впевнені, що будівельники, які ми рекомендуємо, не пропонують ці оновлення як шахрайське доповнення до їхнього нижнього рядка, хоча кожен, безумовно, є центром прибутку в їхній загальній бізнес-моделі..

FAQ

Чи краще Wix, ніж WordPress?

Коротка відповідь – ні. Більш довга відповідь – це може бути. Якщо ви хочете дуже налаштувати свій веб-сайт без міцної кривої навчання, то Wix для вас краще, ніж WordPress.

WordPress – це глибоке занурення в будівництво веб-сайтів, тоді як Wix схожий на проникнення в мілководді та флірт з ідеєю запливати в глибокий кінець.

Веб-сайт Wix – це справді безкоштовно?

У Wix є безкоштовна версія, але ваше доменне ім’я матиме такий формат: username.wixsite.com/siteaddress. Для використання користувацького домену та розблокування багатьох функцій вам доведеться вибрати платний план.

Як отримати безкоштовне доменне ім’я від Wix?

Безкоштовне доменне ім’я доступне після вибору платного плану. Вам все одно доведеться платити за план Wix, але вони закидають доменне ім’я безкоштовно – протягом року.

Скільки коштує домен Wix після вільного року?

Ім’я домену обійдеться вам у 14,95 дол. США за рік після закінчення вільного року. Ця ціна є відносно конкурентоспроможною для інших хостинг-платформ.

Наскільки безпечні Squarespace та Wix?

Обидва послуги хостингу включають безкоштовні сертифікати SSL при підключенні до своїх веб-сайтів. Всі ваші відвідувачі можуть бути впевнені, що кожна сторінка має безпечне з’єднання на вашому веб-сайті.

Чи належить квадратний простір, що належить Square?

Вони звучать схоже, але дві компанії не пов’язані між собою.

Чи можу я використовувати власний домен із Squarespace та Wix?

Так, якщо ви придбали домен у стороннього постачальника, ви можете підключити свій сайт шляхом відображення домену. Обидві служби мають корисні статті бази знань про досягнення цього, і їх служба підтримки може допомогти, якщо ви заплуталися.

Який найкращий конструктор веб-сайтів для початківців?

Квадратний простір – це чудовий вибір, якщо ви вважаєте, що ви новачок і відчуваєте трохи занепокоєння, коли справа доходить до створення веб-сайту. Wix – це також фантастичний вибір, і його слід використовувати, якщо ви відчуваєте себе трохи впевненіше у своїх можливостях вивчати програмне забезпечення.

Використовуйте квадратний простір, якщо шукаєте найпростіший підхід до створення веб-сайту.

Який найпростіший розробник веб-сайтів?

Squarespace, безумовно, найпростіший розробник веб-сайтів, який може створити прекрасний веб-сайт. Є альтернативи, які поєднують легкість і налаштованість, але наскільки зручність у використанні виграє Squarespace.

Чи є Squarespace кращим, ніж WordPress?

Коротка відповідь – ні. Довга відповідь – це може бути. Див. Вищезазначені питання для довідки.

Квадратний простір набагато простіше у використанні, ніж WordPress, і він має приблизно двадцяту частину кривої навчання. Як для початківців WordPress може бути жахливим.

Чи є Squarespace кращим за Wix?

Обидва варіанти надають переваги. Квадратний простір призначений для людей, які хочуть створити прекрасний веб-сайт із фантастичного шаблону, тоді як Wix призначений для людей, які шукають більшої настроюваності.

Скільки часу потрібно, щоб веб-сайти Wix почали працювати?

Показ вашого веб-сайту із власним доменом може зайняти до 48 годин.

Скільки коштує опублікувати веб-сайт Wix?

Веб-сайт на Wix може бути безкоштовно опублікований у такому форматі іменування: username.wixsite.com/siteaddress. Для використання користувацького домену та розблокування багатьох функцій вам доведеться вибрати платний план. В середньому платні плани становлять 14 доларів на місяць, але вони можуть становити лише 5 доларів на місяць і цілих 25 доларів на місяць.

Чи можете ви відредагувати свій сайт Wix після публікації?

Так, ви можете редагувати веб-сайт Wix після того, як ви його опублікуєте, і зміни з’являться в реальному часі, коли ви закінчите.

Чим WordPress відрізняється від Wix?

Найбільша відмінність між Wix та WordPress полягає в тому, що Wix – це програмне забезпечення, що розробляє веб-сайт із перетягуванням, який обробляє всі аспекти запуску, а WordPress – це автономне програмне забезпечення, яке встановлюється на обраній вами хостинговій платформі. Wix набагато простіше у використанні, тоді як WordPress має криву навчання.

Який розробник веб-сайтів найкращий для ведення блогів?

Найкращим розробником веб-сайтів для ведення блогів за межами WordPress був би Wix завдяки легким у використанні опціям SEO та функціонуванню блогів..

Який розробник веб-сайтів має найкращий SEO?

WordPress має найкращі можливості SEO, але, наскільки розробники веб-сайтів дивляться на Wix або Squarespace. Обидва мають подібну функціональність SEO у 2020 році.

Також, будуючи веб-сайт, слід пам’ятати про канадські веб-сайти щодо доступності. У такий спосіб ви зробите свої сторінки читатими для всіх і збільшите трафік веб-сайту.

Скільки коштує найняти когось для створення веб-сайту?

Це залежить від того, що ви намагаєтеся зробити, але це може коштувати від 1500 доларів за мінімальний веб-сайт від початківця до тисячі більше за покращену функціональність.

Якщо ви вважаєте цю статтю цінною, можливо, вам також сподобається наш звіт про найкращі послуги веб-хостингу для канадців. Коли ви зручно створювати веб-сайти за допомогою HubSpot, ви можете перейти на більш спеціальні роботи з веб-дизайну, вибравши власного веб-хоста.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author