8 Дизайн таблиці надихаючих цін

Аніл Пармар є співзасновником компанії Glorywebs, яка має на меті допомогти клієнтам з чуйними сервісами дизайну веб-сайтів, веб-розробками, цифровим маркетингом тощо. Теми & Проекти, які ми робимо, мають загальну мету №1: Тримайте її максимально просто як для технічних, так і для нетехнологічних вун. Знайдіть його на Twitter @ abparmar99 & сказати привіт!

Дизайн ваших таблиць ціноутворення є одним з головних факторів, який може визначити ваш коефіцієнт конверсії … занадто складний, люди будуть плутатись … занадто багато варіантів, люди будуть страждати від паралічу вибору і т. Д. Щоб допомогти у вирішенні того, у якому стилі йти бо я перерахував 8 конструкцій нижче, які працюють добре.

Вуфу

Якщо ви шукаєте дизайн барвистого столового ціноутворення для створення вашого веб-сайту, то Wufoo – найкращий вибір. Це електростанція, що створює таблицю ціноутворення, яку в основному використовують великі багатонаціональні організації, в першу чергу для простого користування інтерфейсом та варіантів ціноутворення. Він надає в цілому 4 варіанти ціноутворення, тоді як інші сайти пропонують лише 2 або, можливо, три варіанти.

Існує цінова опція, яка повністю призначена для тих, хто підписується, але їй не вистачає багатьох корисних функцій, які Wufoo пропонує клієнтам.

FreshDesk

Якщо є одна торгова марка, яка вміє тримати свою аудиторію, це Freshdesk. Вони давно працюють у ролі економічних провайдерів, що робить їх досить сприятливими та надійними.

У них є п’ять варіантів ціноутворення, що варіюються від дорогих планів – Усі цінові таблиці кричать творчістю. Стовпчики розташовані в порядку щільності флори в таблицях. Ліс найвищий, а паросток – найнижчий.

Квадратний простір

Ніхто не є кращим у візуальному зображенні, ніж Squarespace. Він економічний (однак, додаткові кольорові шаблони коштують дорожче), оснащений двома варіантами ціноутворення та має безліч кольорів. Основний фон для кожної таблиці, незалежно від плану, – чорно-білий.

Хоча це може звучати просто, це виглядає абсолютно дивовижно, оскільки творці грали з контрастом у винятковий спосіб. Він також відкритий для налаштування, і ви можете використовувати кольори, щоб виділити важливі аспекти вашої таблиці, що є надійним способом привернути увагу і, зрештою, прибутку.

Readymag

Напевно, найпростіший веб-сайт у цьому списку, а також один із єдиних, у якого є опція “Спробуйте, перш ніж купувати”, що є чудовим ставленням до виживання на цьому ринку. Єдиний недолік, з яким стикаються творці, – це те, що користувачі, як правило, тримаються лише за безкоштовну підписку, а потім блукають.

Однак привабливі плани та прості столи зібрали дуже лояльну фан-базу, яка за останні кілька років зросла експоненціально..

Веб-сайт також не сприймається як оманливий, на відміну від інших безкоштовних пробних сайтів, які вимагають приєднання даних вашої кредитної картки для безкоштовного пробного періоду.

MailChimp

MailChimp повинен бути одним із найбільш, якщо не самих, інноваційних веб-сайтів для таблиць цін. Це також один з найбільш персональних веб-сайтів, оскільки його USP грає на емоції та почуття користувача. Він досягає цього, використовуючи лестощі імена, а також використовує тварин для представлення своїх планів. Зі збільшенням ціни тварини збільшуються в розмірах. Найдешевший план представлений ягняти, за ним коня, а найдорожчий план представлений слоном. Єдиним недоліком цього веб-сайту є те, що ціноутворення не згадується на сторінці програми.

Плассо

Як випливає з назви, він упорядковує таблиці як поля в порожньому просторі. Відразу, коли ви відвідуєте сайт, ви побачите два поля, кожне з яких представляє інший план. Веб-сайт зроблений у чистому та безладному дизайні. Plasso прагне спростити кожен процес інтелектуальної автоматизації процесів.

Це стратегічно, тому що це відмінний спосіб привернути увагу, а також надійний спосіб залучення клієнтів, оскільки їх найдорожчий план вартий усієї галасливості і коштує кожної копійки.

Пульс

Пропонуючи просте та інформативне ціноутворення, яке також включає повний перелік їхніх послуг та деталей, цей веб-сайт також підпадає під категорію унікальності. Він унікальний тим, що таблиці ціноутворення складені сучасним чином. Представлена ​​інформація є стислою та актуальною. Фон також надає йому дійсно вигляд 2017 року.

Майдан

Назва компанії – ціна, яку ви отримуєте. Він квадратний і прямий. Ціна, яку ви бачите, – яку ви платите, взагалі ніяких прихованих платежів, однак вибрати є лише один варіант.

Макет розташований так, що немає декількох стовпців, що може трохи заплутати клієнтів. Тут інформація викладена у двох простих елементах дизайну.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author