Najlepší tvorcovia webových stránok (2020)

Toto je tajomstvo, ktoré vám väčšina vývojárov nepovie: Tvorcovia webových stránok nie sú majstrom.

Prečo nie? Zoberme si toto:

 • ☑️ Tvorca webových stránok je s priemernými nákladmi na dizajn stránok 2 000 USD u jednotlivých vývojárov neuveriteľne lacný.
 • ☑️ Tvorcovia webových stránok sa dostali dobre. Naozaj dobre. (Dokážu zvládnuť čokoľvek, čo chcete vytvoriť.)
 • Website Webovú stránku môžete spustiť a spustiť za menej ako 30 minút – bez akýchkoľvek podrobných znalostí WordPress, CSS alebo HTML.

Samozrejme, žiadny starý tvorca webových stránok to neurobí.

Preto nižšie uvádzam najlepšie možnosti nástroja na tvorbu webových stránok.

Náš záver? Wix je vaša najlepšia stávka.

Viac o tom neskôr.

Ak chcete vedieť prečo, môžete buď preskočiť na tovar alebo si prečítajte nasledujúcu časť a zistite, aký bol náš proces kontroly.

Contents

Ako sme posudzovali tvorcov webových stránok

Náš proces je jednoduchý:

 • ☑️ Zúžte možnosti na 15 z najpopulárnejších tvorcov webových stránok
 • ☑️ Otvorte si účet u každého tvorcu stránok a skutočne si vytvorte webovú stránku, aby ste zistili, ako funguje
 • ☑️ Testovanie rýchlosti načítania každej stránky

Potom sme pri porovnaní týchto funkcií a silných stránok s cenou tvorcu webových stránok zostavili zoznam tvorcov webových stránok, ktorý by mal vyhovovať každému, kto chce začať..

Tu je to, čo sme našli.

Najlepší tvorcovia webových stránok pre kanadské malé podniky

Úplné zverejnenie (a pripomenutie): HostingCanada.org je výskumný web podporovaný komunitou a my môžeme zarobiť malú províziu, keď si kúpite webového tvorcu pomocou jedného z nižšie uvedených odkazov. Vaša podpora je tým, čo udržuje svetlá tu v Ottawe a nevznikajú vám žiadne ďalšie náklady (v skutočnosti niekedy existuje pekná zľava). Zahŕňam iba tvorcov webových stránok, ktoré sa veľmi ľahko používajú a ktoré osobne používam pre svoje vlastné webové stránky alebo svojich klientov najmenej 12 mesiacov..

* Ročné stanovovanie cien (Áno, BoldGrid je lacný.)

1. Wix – celkovo najlepšie

Najjednoduchšie na úplné prispôsobenie

logo wix

kliknite a potiahniteDôvodom, prečo je spoločnosť Wix našou najlepšou voľbou, je to, že obýva mierne šialenú zónu tvorcov webových stránok.

Nielen, že je to drag-and-drop funkčný webový tvorca – môžete tiež umiestniť akýkoľvek prvok kdekoľvek a urobte takmer všetko, čo chcete.

Žiadne prednastavené siete alebo niečo podobné. Povedal Wix Môžeme vás nechať urobiť čokoľvek – a potom to urobili.

Wix dnes ovláda viac ako 20 miliónov webových stránok na internete.

V porovnaní s priestorom Squarespace sa obaja stavitelia priaznivo porovnávajú a existuje veľká časť populácie, ktorá by bola na použitie Wixu vhodnejšia..

Wix je v podstate ultra prispôsobiteľná verzia Squarespace. Po sledovaní vývoja Wixu v posledných niekoľkých rokoch ho vďaka intuitívnemu dizajnu a tutoriálom predstavuje solídny výber pre nových majiteľov webových stránok.

Dobré

Najlepšie na Wixe sú možnosti. Používateľom ponúkajú nástroje a silu na vytváranie toho, čo chcú stavať. Existuje dôvod, prečo je spoločnosť Wix lídrom v tomto odvetví a je jednou z našich obľúbených softvérových aplikácií.

 • 300+ šablón kvality
 • Absurdné množstvo prvkov
 • Rozsiahla FAQ a vedomostná základňa
 • Primeraná cena
 • Bezplatná verzia
 • Citlivá a užitočná podpora
 • Intuitívne a priateľské pre začiatočníkov
 • Mobilná optimalizácia
 • Inteligencia umelého dizajnu

Ponúka možnosť ako Inteligencia umelého dizajnu – kde sa vás Wix pýta na otázky a potom vám poskytne náskok v procese budovania – sú niečo, čo neočakávate od softvérovej aplikácie, ktorá vytvára webové stránky.

Presné dôvody, prečo je Wix druhým najlepším tvorcom webových stránok, umožňujú úplnému začiatočníkovi, ktorí začínajú od nuly, alebo získajú nohu v procese budovania. Spoločnosť chápe svojich používateľov a snaží sa im pomôcť.

Zlý

S mnohými možnosťami a mnohými funkciami na upútanie pozornosti môže byť ľahké riešenie pre budovanie webových stránok ohromujúce.

Kto by mal používať Wix?

Wix by ste mali používať, ak chcete drag-and-drop, ale tiež máte trochu trpezlivosti, aby ste si našli čas na zvládnutie funkčnosti Wix. Po zvládnutí Wix je to výkonný nástroj, ktorý vám umožní premeniť prázdne plátno na umelecké dielo.

Prečítajte si našu úplnú recenziu Wix. 

2. SQUARESPACE – Bežec hore

Dizajn krásnych webových stránok v minútach

štvorcové logo veľké

Squarespace je náš druhý výber pre korunu najlepšieho staviteľa stránok. ��

Dôvody sú mimoriadne jednoduché a všetky vedú k rovnakému záveru. Za hodinu môžete vytvoriť krásny a profesionálne vyzerajúci web.

Je zrejmé, že môžete stráviť oveľa viac času v staviteľovi výrobou vlastných vyladení. Bez ohľadu na to, koľko času sa rozhodnete stráviť jeho používaním, konečným výsledkom bude takmer vždy hodnotná webová stránka.

Dobré

Squarespace-imageNajlepšie na Squarespace je, aké ľahké je použitie. Používanie programu Squarespace je najjednoduchší spôsob, ako vytvoriť profesionálny a krásny web.

 • Najlepší tvorca stránok pre vizuálne firmy
 • Desiatky vysoko kvalitných šablón
 • Skvelý live chat a podpora 24/7
 • Super jednoduché použitie a zvládnutie

Za program Squarespace skutočne platíte softvér drag-and-drop spojený s ich úžasnými šablónami. Tieto dve funkcie kombinujú iba webové stránky, ktoré vyzerajú dobre.

Zlý

Najhoršie na Squarespace je neschopnosť prispôsobiť každý centimeter webovej stránky. S veľkosťou šablóny prichádza prekliatie šablóny. Mohol by som autorské práva na Curse of the Template – znie to cool.

Pomocou šablóny môžete umiestniť iba určité prvky na určité miesta. Prekračovanie tejto šablóny sa nedoporučuje.

Vzhľadom na to je dôležité pamätať na to, že 95% populácie, ktorá vytvára webové stránky, nepotrebuje alebo nechce prispôsobiť viac, ako to umožňuje štvorcový priestor.

Skutočne zvládol vzorec prispôsobenia „len dosť“.

Jediným ďalším skutočne pozoruhodným aspektom, ktorý je negatívny, je skutočnosť, že Squarespace je trochu drahší ako konkurenti a ich ročný vs. mesačný cenový model je hrubý. Ročne získate výraznú zľavu, ale ak chcete platiť mesačne, budete platiť prémiu.

Kto by mal používať štvorcový priestor?

Program Squarespace by ste mali používať, ak chcete pretiahnuť myšou, ale tiež chcete, aby sa vaše webové stránky rýchlo zostavili. Chcete, aby všetko vyzeralo elegantne, profesionálne a jednotne a nechcete sa hádať s množstvom nastavení, aby to vyzeralo takto.

Máme tendenciu myslieť si, že opisuje väčšinu ľudí.

Ak vám na konci dňa nezáleží na prispôsobení každého jednotlivého aspektu vášho webu a vaším jediným cieľom je len urobiť web, ktorý vyzerá úžasne, potom Squarespace je pre vás skvelá voľba.

Ak chcete získať podrobnejšieho sprievodcu, pozrite si našu recenziu v službe SquarePace. 

3. Shopify – kráľ elektronického obchodu

Zďaleka najlepšia možnosť elektronického obchodu

nakupovať logo

vektor elektronického obchoduAk prevádzkujete obchod s elektronickým obchodom a nepoužívate službu Shopify, zavoláme vám mená ako „hlúpe“ a „masochista“. 

Skočiť do psa jesť svet eCommerce je pôsobivé rozhodnutie. Spustenie úspešného internetového obchodu vyžaduje veľa a úloha má okolo 5 000 pohyblivých častí. Našťastie nie ste na tejto ceste sami, pokiaľ nechcete byť. 

Pokiaľ ide o prevádzku elektronického obchodu, existuje niekoľko možností. Tieto dve možnosti používajú WordPress a plugin eCommerce alebo používajú redakčný systém špeciálne navrhnutý pre eCommerce. Dve najlepšie možnosti sú rovnaké ako pred niekoľkými rokmi. Navrhujeme vám spustiť WooCommerce na WordPress alebo použiť Shopify. 

Rozdiel medzi pred niekoľkými rokmi a teraz je, že pred pár rokmi by sme vám povedali, aby ste na WordPress používali WooCommerce. Teraz dôrazne odporúčame používať službu Shopify. Zažijete jeden negatívny a stovky pozitív. 

Dotkneme sa jedného negatívneho dolu, ale ak máte obchod s elektronickým obchodom a nepoužívate Shopify, robíte si vlastnú službu.

Existuje dobrý dôvod, prečo sa spoločnosť Shopify umiestnila na prvom mieste v najlepších rebríčkoch platformy eCommerce.

Dobré

Shopify je ľahký predaj. Spravovanie online obchodu, ktorý predáva produkty, je bolesť hlavy. Služba Shopify stiahne väčšinu nepríjemných vecí z vašich rúk. Špecializuje sa na nekonečne jednoduchší život podnikateľov. 

To je jej podstata, pokiaľ ide o službu Shopify ako službu. Poďme sa trochu porozprávať o skutočnom tvorcovi webových stránok, preto sme tu. 

Služba Shopify funguje podobne ako WordPress. Služba Shopify používa témy a doplnky. Spôsob vytvorenia vašich webových stránok je takmer úplne závislý od témy, ktorú používate. Služba Shopify obsahuje niekoľko predvolených tém, ktoré sú pekné a môžu vám pomôcť rýchlo vytvoriť použiteľné webové stránky. Jediné, čo musíte urobiť, je pridať svoje produkty a presunúť pár vecí okolo. 

Ak to chcete vylepšiť, môžete zaplatiť za prémiovú tému a využiť prispôsobiteľné nástroje v téme. Existuje veľa tém drag-and-drop, vďaka ktorým je vytvorenie krásneho obchodu jednoduché.

Zlý

Skôr sme spomenuli, že pri použití služby Shopify namiesto WordPress a WooCommerce existuje jedna negatíva. To príde na jedno slovo – doplnky. WordPress má najlepšiu knižnicu doplnkov na internete. Našťastie má Shopify veľa užitočných doplnkov a má druhú najlepšiu knižnicu doplnkov elektronického obchodu. 

Služba Shopify môže byť drahá, pretože bežný plán začína na 29,00 $ mesačne. Ak ste vážne pri budovaní podnikania v oblasti elektronického obchodu, stojí to za to mesačná cena.

Kto by mal používať Shopify?

Shopify je pre 95% majiteľov internetového obchodu na svete. Ak sa len ponoríte do sveta webových stránok a chcete založiť svoj vlastný web, spýtali by sme sa na vašu rozumnosť, ak používate niečo iné ako Shopify. Uľahčuje to chod obchodu.

Prečítajte si našu úplnú recenziu služby Shopify.

4. Neustály kontakt – skvelé možnosti štartovania

Bezplatná možnosť / bezplatný hosting

logo s neustálym kontaktom

výhody e-mailového marketinguAk ste oboznámení s neustálym kontaktom, pravdepodobne si poviete: „Majú tvorcu webových stránok?“

Ak s neustálym kontaktom nepoznáte, pravdepodobne si nič nehovoríte a trpezlivo čítate, čo musíme povedať. Ďakujem za to.

Neustály kontakt je najznámejší pre svoje nástroje na e-mailový marketing. Nájdete ich dokonca na prvom mieste na našej stránke s najlepšími službami e-mailového marketingu. 

Majú tiež celkom skvelý tvorca webových stránok. Nie je to rovnocenné s programom Squarespace a Wix, ale stojí za to ho použiť, ak potrebujete iba rýchle webové stránky alebo vstupné stránky, aby ste mohli ísť so svojimi novými e-mailovými marketingovými kampaňami. Ak je váš hlavný cieľ e-mailový marketing, odporúčame vám ho použiť. Nástroje, ktoré ponúkajú špeciálne pre tento výklenok, sú skvelé.

Dobré

Tvorca webových stránok, ktorý poskytuje spoločnosť Constant Contact, je 100% k dispozícii s bezplatným programom, vďaka čomu je vynikajúcou možnosťou, ak nechcete minúť peniaze. Konštantný kontakt vám dokonca dá doménové meno zadarmo na rok.

Samotný staviteľ sa ľahko používa a je jednoduchý. Všetko je intuitívne a nesnažili sa tu objaviť koleso. Zahŕňali dobré šablóny, ktoré sa dajú ľahko prispôsobiť podľa potreby. Existuje dokonca i.I. výkonný nástroj, ktorý dokáže ukradnúť všetko z vašej stránky na Facebooku a zostaviť vaše stránky s vytiahnutým obsahom.

Zlý

Neustály kontakt nie je štvorcový priestor a nie je to Wix. Určite to nie je Shopify. Na Constant Contact je skvelá vec, že ​​vie, čo to je a drží sa na tejto aréne.

Malo by byť iba známe, že ak chcete najlepšieho tvorcu webových stránok na trhu, spoločnosť Constant Contact by nebola vašou voľbou. Nie je veľmi prispôsobiteľný a chýba mu veľa funkcií, ktoré by ste inak našli u robustnejších tvorcov webových stránok.

Kto by mal používať stály kontakt?

Neustály kontakt je určený pre ľudí, ktorí sa skutočne chcú zamerať na e-mailový marketing. Ak plánujete vytváranie rozsiahlych e-mailových zoznamov, pričom sa príliš netrápite inými formami marketingu, nie je dôvod na použitie iného nástroja na tvorbu webových stránok..

5. Site123 – rovnako ľahké ako 123

3… 2… 1… webová stránka! Ľutujeme, 1… 2… 3… webová stránka!

Logo Site123

Site123 má zábavné meno. Od začiatku práce s tvorcom webových stránok som o nich spieval asi 11 rôznych piesní. Mal som ich zaznamenať, ale bohužiaľ som to neurobil.

Tento nástroj na tvorbu webových stránok je dobrý a je to najlacnejšia možnosť v zozname. Keby ste ho použili a nikdy nepoužili, nemali by ste veľa sťažností. Náš web je123, ak vás z vyššie uvedených možností nejakým spôsobom rozčuľujete alebo ak nechcete míňať veľa peňazí za prémiové funkcie..

Dobré

webové stránky, staviteľOkrem toho, že je lacný, Site123 odvádza skvelú prácu pri poskytovaní esteticky príjemných dizajnových šablón a poskytovaní solídnych prispôsobiteľných možností v nich. Editor nie je najlepší, ale ako sme povedali vyššie, nevyzeralo by to tak zlé, keby ste nikdy nepoužili žiadnu z ďalších možností..

Site123 tiež odvádza skvelú prácu pri ich prevádzkovej rýchlosti a rýchlosti stránok. Ak vám to nevadí, môžete si všetko vyskúšať zadarmo na neurčito.

Je to dobrý tvorca webových stránok pre malé weby alebo blogy a dokonca môžete do svojho obchodu pridávať výrobky za relatívne lacné ceny v porovnaní s inými riešeniami elektronického obchodu..

Našou obľúbenou vecou na serveri Site123 je okrem ceny aj funkcia prekladu webových stránok. Funguje to dobre z angličtiny do francúzštiny pre našich francúzskych kanadských priateľov. 

Zlý

Ak chcete plne prispôsobiteľný a zabudovaný web, nevybrali by ste si Site123. Ak potrebujete webové stránky na lacné potom Site123 je dobrá voľba. Pokiaľ ide o funkcie, ktoré ponúka, odporúčame najskôr vyskúšať ďalšie možnosti, než sa s nimi pozriete, aby ste si neprišli o nič, čo by ste chceli..

Kto by mal používať lokalitu123?

Ak potrebujete jednoduchý web a nechcete používať priestor Squarespace alebo Wix, odporúčame vám používať lokalitu Site123. Momentálne je to náš tretí obľúbený tvorca čisto webových stránok, ktorý rozhodne niečo hovorí.

6. HubSpot – má potenciál s pridanými bonusmi

Bezplatná verzia + najlepšie nástroje pre majiteľov firiem

logo hubspot

Počkajte sekundu … HubSpot? Nie je to marketingová softvérová spoločnosť? Vskutku sú, ale sú tiež omnoho viac.

A to je to, o čom diskutujeme.

Nepochybne ste sa rozhliadli okolo rôznych staviteľov a aplikácií a zvážili výhody a nevýhody. Väčšina webových stránok dôrazne obhajuje riešenia, ako sú Wix a Squarespace, kvôli ich jednoduchosti a ľahkému používaniu, a dokonca ich odporúča prostredníctvom WordPress, najlepšieho systému na správu obsahu (CMS) na dnešnom webe..

Väčšina ľudí o tom nehovorí HubSpot. Tvorca webových stránok ponúka cenovo dostupný spôsob, ako vytvoriť pekný web, ktorý predstavuje vás alebo vašu firmu, a pomáha propagovať vaše stránky … viete, takže ľudia ho skutočne navštívia..

Pri použití nástroja na tvorbu webových stránok mám tendenciu používať program Squarespace alebo Wix v závislosti od toho, čo treba urobiť. Či už používate program WordPress alebo nástroj na tvorbu webových stránok, v konečnom dôsledku neponúkajú omnoho viac než len samostatný samostatný web.

HubSpot má potenciál pomôcť vám vytvoriť niečo robustnejšie.

Tvorca webových stránok … vzbudil náš záujem. Budeme to pozorne sledovať. Pravdepodobne sme strávili najviac času pomocou nástroja na tvorbu webových stránok HubSpot za posledný mesiac.

Dobré

CMSNajprv je dôležité vysvetliť, čo je „staviteľ“ HubSpotu a čo nie. Keď hovoríme o „tvorcoch webových stránok“, v podstate diskutujeme o akejkoľvek softvérovej aplikácii, ktorá to robí práve – zostavuje web pre vás. 

Tieto sa často líšia od „systémov na správu obsahu“ (aka CMS) v tom, že stavitelia robia pre vás 90% ťažkých prác: dizajn, hosting, rozloženie sa riešia ako súčasť aplikácie..

HubSpot nemá ako taký staviteľa, ale skôr CMS; Funguje to však rovnako ako väčšina tvorcov webových stránok.

Uvádzame tu však užitočné prvky každej časti softvéru na tvorbu webov CMS spoločnosti HubSpot:

 • rýchlosť: CMS HubSpot využíva výkonnú sieť na doručovanie obsahu (CDN). Znamená to len, že bez ohľadu na to, kde sa v Kanade (alebo v zahraničí), vaša stránka načíta super rýchlo pre každú osobu, ktorá ju navštívi. Rovnako ako ostatní stavitelia, HubSpot automaticky optimalizuje vaše obrázky a kód, aby vyzeral krásne, ale nespomalil vaše stránky, aj keď máte obrovské obrázky (pre fotografov alebo firmy, ktoré sa spoliehajú na veľa médií).
 • zabezpečenia: Mnoho majiteľov malých firiem dnes nevenuje veľkú pozornosť bezpečnosti webových stránok. Koniec koncov je tu sotva dosť času na to, aby ste udržali podnik v chode a zdravý, bez toho, aby ste sa neustále obávali hackingu. V roku 2020 a neskôr sú titulky správ plné kybernetických útokov a nových hackov. Tieto hacky môžu nielen stáť veľa peňazí, ale môžu skutočne poškodiť aj hodnotenie vašej značky a vyhľadávacieho nástroja Google. S HubSpotom sú vaše dáta zálohované v cloude a vysoko zabezpečené pred útokmi pomocou brány firewall (ochrana pred hackermi).
 • Spoľahlivosť: Ak ste strávili nejaký čas čítaním recenzií webhostingu tu na webe Hosting Canada, potom viete, že som nadšený, pokiaľ ide o uptime. Odporúčam iba poskytovateľov, ktorí majú najmenej 99,9% dostupnosti po celý rok. Prevádzková doba HubSpotu presahuje túto referenčnú hodnotu, čo v našich testoch vedie k 99,999% prevádzkovej doby.

HubSpot vám tiež umožňuje rýchlo vytvárať obsah ako CMS.

 • Drag-and-drop moduly: Jednou z charakteristických čŕt tvorcov webových stránok (v porovnaní s redakčným systémom ako WordPress) je to, že sú v predvolenom nastavení dodávané s nástrojmi drag-and-drop. CMS a nástroj na tvorbu vstupnej stránky HubSpotu vychádzajú z krabice so stovkami drag and drop modulov „hotovo pre vás“, bezplatných aj platených. (Zoznámte sa rýchlo s tým, ako to funguje)
 • Obsahová stratégia a SEO: Google dnes riadi internet. Takže každý firemný web je dnes webom SEO, či už si to uvedomujete alebo nie. Pokiaľ ide o obsah a SEO, HubSpot je číslo jedna pre tvorcov webových stránok. Sedí len za WordPress.
 • Mobilná optimalizácia: Takmer 71% prenosu na server HostingCanada.org pochádza z nejakého druhu mobilného zariadenia (z iba 38% pred tromi rokmi). Dobrá správa: všetok obsah vytvorený v nástroji na tvorbu stránok HubSpot je automaticky optimalizovaný pre mobilné zariadenia bez akejkoľvek ďalšej práce..
Zlý

Tvorca webových stránok HubSpot má svoje nedostatky. Určite to nie je také intuitívne alebo prispôsobiteľné ako štvorcový priestor alebo Wix. Ak sa chcete dostať na webovú stránku, na ktorú ste skutočne hrdí, bude z vašej strany vyžadovať trochu viac úsilia.

Ďalším aspektom, ktorý sa nám na staviteľovi HubSpotu nepáči, je to, že môže byť mätúce. Každý jednotlivý komponent je celkom dobrý. Problém nastane, keď vás ohromia všetky náhodné obchodné nástroje. Určite musíte mať laserové zameranie.

Kto by mal používať HubSpot?

Tvorca webových stránok HubSpot je určený pre majiteľov malých firiem, ktorí chcú, bez ohľadu na to, prístup ku všetkým nástrojom HubSpot. Je určite užitočné mať všetko na jednom mieste.

HubSpot má tiež potenciál tento zoznam v priebehu času posunúť nahor. Existuje dôvod, o ktorom sme toho veľa napísali, je to zaujímavé.

7. SiteGround – nováčik v aréne Building Building

Najlepšie prevádzkyschopnosť a rýchlosť a bezplatné pridávanie

Siteground-logo

SiteGround je známy pre ich hosting viac ako čokoľvek iné. Nedovoľte, aby si mysleli, že sú zlí vo všetkom ostatnom, pretože to tak nie je.

Ďalšou pôsobivou funkciou je solídny tvorca webových stránok, najmä s vydaním ich Nástroj Starter WordPress. Ako už názov napovedá, WordPress Starter je špecifický len pre webové stránky WordPress a používa Elementor Page Builder plus výber bezplatných tém a rad odporúčaných doplnkov..

Ak je SEO vaším chlebom a maslom, potom môže byť SiteGround veľmi dobrým zdrojom kávy pre vaše dokonalé raňajky.

Dobré

seoPozitívne stránky, ktoré sa týkajú programu SiteGround, sa zameriavajú viac na niekoho, kto sa viac zaujíma o doby prevádzkyschopnosti a rýchlosti načítania, než o zostavenie svojich webových stránok..

 • Konzistentné doby prevádzky a rýchlosti stránok
 • Bezplatný e-mailový účet
 • Viac ako 1200 šablón
 • Skvelé vlastnosti a funkčnosť
 • Iba 80 dolárov ročne

Platenie za hosting na serveri SiteGround je v porovnaní s ostatnými tvorcami webových stránok lacné. V podstate platíte za hosťovanie a spolu s tým získate solídneho tvorcu webových stránok.

Zlý

Tvorca webových stránok na serveri SiteGround nie je taký intuitívny alebo ľahko použiteľný ako program Squarespace a Wix.

To však neznamená, že na stránkach SiteGround nemôžete vytvoriť krásny web – nebude to však také ľahké ako pretiahnutie prvkov a ich presunutie na miesto. Funkcie a možnosti, ktoré získate v inom nástroji na tvorbu webových stránok, by sťažili racionalizáciu pomocou tohto nástroja na tvorbu webových stránok.

Kto by mal používať funkciu SiteGround?

nakoniec, SiteGround je pre tých z nás, ktorým nevadí používať zložitejší tvorca webových stránok ako obetu za najlepšiu dostupnosť a rýchlosť webových stránok – to znamená, pokiaľ váš web nie je webom WordPress. V takom prípade zistíte, že zážitok je veľa príjemnejšie, ako si myslíte.

Ak sa chcete dozvedieť viac, pozrite si našu epickú recenziu týkajúcu sa stránok. 

8. WebSelf – najlepší francúzsky tvorca webových stránok

Najjednoduchšie použitie nástroja na tvorbu stránok

tučné logo mriežky

Nie je veľa Kanadčanov, ktorí o WebSelfoch počuli. Od tej doby môžu byť naši čitatelia z Quebecu jedinou výnimkou WebSelf je náš výber pre najlepšieho francúzskeho tvorcu webových stránok

WebSelf existuje už od roku 2009 a je zďaleka najlepším francúzskym tvorcom webových stránok a používa sa v celom Francúzsku a Quebecu. V prípade, že vás zaujíma, majú anglickú, španielsku a dokonca aj portugalskú verziu.

Najlepšie na WebSelfe je to umožňuje vám to takmer akýkoľvek aspekt ich tvorcu webových stránok v bezplatnej verzii. To znamená, že si to môžete vyskúšať úplne zadarmo tak dlho, ako budete chcieť. Mám tendenciu sa prikláňať k používaniu týchto typov služieb, pretože tvorcovia jednoznačne chcú, aby ste softvér skutočne vyskúšali a používali ho skôr, ako zaň zaplatíte.

Ukazuje veľkú dôveru vo výrobok.

Dobré

Pozitíva, ktoré zahŕňajú WebSelf, sú skôr pre ten typ človeka, ktorý chce webovú stránku postavenú jednoduchšie a rýchlejšie ako Squarespace. Chválime Squarespace za jeho jednoduchosť, ale WebSelf ho porazil. 

Niektoré z pozitívnych aspektov WebSelf sú:

 • Fantastická bezplatná verzia
 • Francúzska spoločnosť pre dobrú francúzsku zákaznícku podporu
 • Návrhy webových stránok zdarma
 • Skvelé vlastnosti a funkčnosť
 • Platené plány nie sú príliš drahé

Väčšina tvorcov webových stránok účtuje šialené sumy vo vyšších úrovniach, ale WebSelf má iný prístup. Ich najdrahší plán je stále pod 20 EUR, čo v súčasnosti predstavuje takmer 30 dolárov.

Ďalším veľkým profilom je, že ak hovoríte po francúzsky, zákaznícka podpora vám pomôže viac ako iné spoločnosti, ktoré vyrábajú webové stránky.

Zlý

prispôsobiteľné-webové stránky-servicesTvorca webových stránok dňa WebSelf nebude vytvárať krásne umelecké diela, ako napríklad Wix. Presahuje to priamo do kategórie Squarespace, kde môžete rýchlo vytvoriť skvelý web, ale šablóny a návrhy nie sú úplne na úrovni Squarespace.. 

Stále si môžete vytvoriť skvelý web a Urob to super ľahko pretiahnutím rôznych prvkov. Funkcie prispôsobenia jednoducho nie sú tak rozšírené.

Kto by mal používať WebSelf?

WebSelf je pre tých z nás, ktorí hovoria po francúzsky a chcú iba pomoc od Francúzska. S tým nie je nič zlé. Ďalším typom osôb, ktoré by používali WebSelf, je ten, ktorý nechce nadmerné prispôsobenie. Chcú len vybrať dizajn, presunúť nejaké veci a vyhodiť svoje webové stránky na internet.

9. BOLDGRID

Ako používať WordPress bez toho, aby ste boli zmätení

tučné logo mriežky

Viem, že som pánovi vývojárovi webových stránok povedal, aby na začiatku celej tejto veci prchal o WordPress – ale – WordPress je v skutočnosti dosť úžasný. Existuje dôvod, prečo WordPress ovláda 30% internetu, ako ho poznáme dnes.

Aj keď je WordPress kráľom, nie je dokonalý. Existuje pomerne veľká krivka učenia a pre začiatočníkov môže byť ťažké ju použiť.

Kto otvorí dvere a vstúpi? Uhádli ste – BoldGrid. Čo urobil BoldGrid, bolo vezmite všetky najlepšie aspekty programu WordPress a uľahčte jeho používanie bez obáv z hostingu a nastavenia všetkého.

Dobré

Všetky skvelé veci o BoldGrid sú skvelé veci o službe WordPress. S tým môžete robiť, čo chcete.

Na vrchole toho BoldGrid to zvládol ešte jednoduchšie použitie takže sa nemusíte starať o všetky komplikované veci.

 • Ak to snívate, môžete si ho postaviť
 • Na výber sú tisíce tém
 • Cena
 • ZADARMO doména, e-mail a elektronický obchod
Zlý

vývojár webových stránokBoldGrid funguje – použil som to. Na základe uvedeného nie je hosting, na ktorom je služba postavená, skvelý.

Existujú veľa sťažností na pomalé časy načítania po celom internete. Pri používaní programu som to trochu prežil.

Staviteľ nie je tak ľahko použiteľný ako Wix a Squarespace. Je to rovnaká skúsenosť ako s používaním WordPress bez potreby skúmania tém a doplnkov.

Keby som bol niekto, kto premýšľal o používaní BoldGrid, pravdepodobne by som urobil len ďalší výskum a skočil do WordPressu.

Kto by mal používať BoldGrid?

Mali by ste použiť BoldGrid, ak chcete počúvať pána Web Developer a zároveň trochu podvádzať.

BoldGrid je fantastický spôsob, ako sa naučiť, ako WordPress vo všeobecnosti funguje, bez toho, aby ste sa museli obávať hostenia a výskumu rôznych tém a doplnkov..

10. Weebly – jednoduché použitie, ale menej možností

Najlepšie meno a najjednoduchšie použitie

Weebly-logo

Weebly! Povedzte to so mnou – „Weebly! Weeeeebly! “

Určite majú najlepšie meno. Len to rád hovorím. Tento webový tvorca sa často spomína popri Squarespace a Wix. Aj keď nie je taký funkčný, Weebly je stále porovnateľný.

Dobré

Weebly-image-site-vzhľadOkrem toho, že Weebly je najzábavnejšie, ponúka množstvo pozitív. Weebly je rovnako jednoduché ako Squarespace – v skutočnosti by to mohlo byť jednoduchšie. Neexistuje veľa rozptýlenia, ktoré by vás mohli zastaviť v rýchlom zostavovaní vašich webových stránok.

 • Jednoduché použitie
 • Pri registrácii získate bezplatnú e-mailovú adresu
 • Veľká podpora
 • Pevné ceny

Weebly sa darí, keď je rýchlosť najdôležitejšia.

Zlý

Weebly súťaží priamo s Squarespace a Wix. Napriek tomu – ste tu dole na obrazovke svojho počítača a čítate o Weeblym a musíte sa posúvať smerom nahor, aby ste si mohli znova prečítať informácie o Squarespace a Wix..

Weebly je tak jednoduché, že mu chýba veľa funkcií, ktoré majú Squarespace a Wix. Taktiež som ponúkal Squarespace pre jeho jednoduchosť, ale hovoril som aj o tom, aký krásny a profesionálny bude konečný produkt.

Hotový produkt Weebly nie je taký pekný ako Squarespace a jednoduchosť použitia nie je tak veľká, aby ho nahradila. Stále si môžete vytvoriť skvelý web, ktorý jednoducho nie je tak esteticky príjemný.

Kto by mal používať Weebly?

Používajte aplikáciu Weebly, ak nemáte skúsenosti s počítačmi, ale napriek tomu chcete webovú stránku. Je to najjednoduchšie použitie nástroja na tvorbu webových stránok a dokonca aj technologicky najgramotnejší z nás by mal byť schopný vytvoriť leštený hotový produkt..

Pre podrobnejšie informácie sa pozrite na podrobnú Weebly recenziu. 

11. JIMDO

Najlepšie aplikácie na tvorbu webových stránok v tablete

logo jimdo najnovšie

Rovnako ako ostatní stavitelia v tomto zozname vám Jimdo umožňuje vytvoriť webovú stránku z vášho prehliadača. Ale tam, kde to naozaj svieti, je mobil: smartfóny a tablety.

Dobré

Jimdo-jednoduchosť používaniaJimdo je ďalším príkladom ľahko použiteľného softvéru na vytváranie stránok. Mobilná aplikácia, ktorú ponúka, je ideálna, ak plánujete vytvorenie stránky z tabletu.

 • Jednoduchosť použitia
 • SEO
 • Mobilná aplikácia
 • Veľká podpora
 • Zahrnutý e-mail

Jimdo tiež ponúka najväčšiu kontrolu nad funkciami SEO, pokiaľ ide o tvorcov webových stránok.

Zlý

Jimdo nie je najmodernejšie riešenie. Flexibilita šablón zanecháva veľa želania a vaše webové stránky môžu vyzerať trochu datované.

Problémom je aj nedostatok tém, pretože majú iba 17 možností.

Kto by mal používať Jimdo?

Odporučil by som dať Jimdo skúste vytvoriť webovú stránku na tablete alebo telefóne. Ak vám na webe nevadí, že máte na webe viac starostí, Jimdo je jednoduchým riešením na vytvorenie vášho webu.

12. DoodleKit

logo loga doodlekit

Doodlekit existuje už dlhý čas a môže vám pomôcť vytvoriť základné webové stránky na predstavenie informácií o vašej spoločnosti.

Dobré

DoodlekitDoodlekit vám umožňuje plne prispôsobovať ich témy farbami, obrázkami hlavičiek a štýlmi pozadia.

 • Sada solídnych funkcií
 • Ľahko ovládateľný ovládací panel
 • Témy sú prispôsobiteľné a bohaté
 • Spoľahlivá vedomostná základňa
 • Bezplatný plán

Začať s Doodlekitom nemá nevýhody, pretože je k dispozícii bezplatný plán.

Zlý

Spoločnosť neodpovedá na lístky s vysokou rýchlosťou a väčšina webových stránok je zastaraná.

Rozhranie vedľa ovládacieho panela je tiež trochu mätúce. Vyzerá to, že Doodlekit je alternatívou, ktorá sa trochu stratila z času na čas.

Kto by mal používať Doodlekit?

Nedoporučoval by som Doodlekit niekomu, kto vytvára webovú stránku. Existuje spôsob, ako môže web vyzerať, ktorý bol postavený na Doodlekit, ale ďalšie možnosti tam sťažujú výber Doodlekit.

Ak ste na webe Doodlekit vytvorili webové stránky začiatkom roku 2000 a cítite sa trochu nostalgicky, možnosť je vždy k dispozícii.

13. Webs

pásy

Iba na základe mena, ktoré môžete povedať, Webs už nejakú dobu existuje. Web.com bol pravdepodobne prijatý a oni sa jednoducho rozhodli hodiť s na koniec mena.

Dobré
zručnosti v oblasti webdizajnu

Dostali sme sa k časti zoznamu, kde je ťažké nájsť pozitíva. S tým bolo povedané, že existujú výhody, pokiaľ ide o Webs.com

 • Ceny sú porovnateľné s ostatnými tvorcami webových stránok
 • Názov domény a e-mailové účty zahŕňajú
 • Intuitívny dizajn
 • 500 tém na výber

Funkcie, ktoré sú tam, sú relatívne ľahko použiteľné.

Zlý

Zdá sa, že Webs.com existuje iba pre zákazníkov, ktorí sa prihlásili pred rokmi a obsluhujú ich, až kým zisky nezmiznú.

Neexistujú žiadne pozoruhodné funkcie a celá služba sa cíti ako holé minimum pre tvorcu webových stránok … a za posledné roky neuskutočnili vážnu aktualizáciu softvéru..

Kto by mal používať webové stránky?

Neodporúčal by som Webs.com.

14. Yola

Yola

Yola ma privádza späť do roku 2012, keď YOLO bola vec. Žiješ iba … neviem. Niečo s písmenom A.

Tento webový tvorca sa špecializuje na skutočne skvelú dostupnosť a pôsobivú rýchlosť.

Dobré

Uptime-speedPlán Yola Silver vám umožní mať až 25 webových stránok. Žiadny iný tvorca webových stránok to neumožňuje.

 • Skvelé časy prevádzky
 • Bezplatný plán
 • Lacný plán pre 25 webových stránok
 • Intuitívny editor

Editor je dobre organizovaný a má zmysel.

Zlý

Je smutné, že Yola vám neumožňuje blogovať. Stále má aj reklamy v prvej úrovni platených programov a funkcie na webe nie sú dostatočné.

Kto by mal používať Yola?

Neodporúčal by som Yola.

15. Web.com

logo web.com

Keď bol web.com čerstvo zakúpený názov domény, stavil som sa na to, že tím oslavoval. Keď vidíte meno, ako je toto, ľudia teraz pripomínajú bublinu dot com.

Dobré

registrácia názvu doményWeb.com má jednu z mála záruk dostupnosti, ktoré som kedy videl pre tvorcu webových stránok.

 • Má záruku dostupnosti
 • 30-dňová záruka vrátenia peňazí
 • Pevné základné šablóny
Zlý

Na web.com nie je veľa pochvaly, okrem úžasného počiatočného názvu domény. Všetky mamičky v televízii mi hovorili, keď nemám nič príjemné hovoriť, že je lepšie povedať vôbec nič.

Kto by mal používať web.com?

Neodporúčal by som Web.com.

Čo je teda najlepší tvorca webových stránok? – Málo vecí na zváženie

Tam to máte, ľudia. 15 najlepších tvorcov webových stránok na trhu.

Ak chcete niečo cenovo dostupné, efektívne a ľahko použiteľné, bude ťažké nájsť lepšie možnosti ako HubSpot, Wix a Squarespace. Ak ste fotografom, vizuálnym umelcom alebo hľadáte veci jednoduchšie, SquareSpace je to, čo hľadáte.

Ak máte radi výzvu a túži po neobmedzených možnostiach redakčného systému WordPress, ale nechcete sa učiť HTML alebo CSS BoldGrid je hľadáte droida. Skontrolujte si ich sami a dajte mi vedieť, čo si myslíte.

Prečo by ste si mali zvoliť Tvorcu webových stránok prostredníctvom CMS

hierarchia kódovaniaSte pripravení vytvoriť webovú stránku, ale ocitnete sa zamrznuté prednými svetlami nerozhodami o tom, či používať prispôsobiteľný systém správy obsahu (CMS), ako je WordPress alebo tvorca webových stránok, ako HubSpot alebo Wix..

Keďže sa práve nachádzate na stránke s recenziami pre tvorcov webových stránok, hádajte, čo navrhneme?

Vydrž – nie je to také jednoduché …

Pred piatimi rokmi by odpoveď pravdepodobne bola WordPress, aj keď je ťažšie sa ju učiť, ale dnešní tvorcovia webových stránok sú ďaleko prepracovanejšie a ľahšie použiteľné ako predchádzajúce verzie.

Nie je tu správna alebo nesprávna voľba. Navrhoval by som, aby si úplný začiatočníci vyskúšali tvorcov webových stránok. S tým, čo už bolo povedané – ani byť začiatočník neznamená, že nemôžete prísť na WordPress. Teraz existujú len ďalšie možnosti.

Tu je niekoľko spoľahlivých dôvodov na ich zváženie.

# 1. Vizuálny editor

Rozhranie na tvorbu webových stránok je skúsenosťou WYSIWYG (čo vidíte, je to, čo získate). To znamená, že pri presúvaní prvkov myšou po obrazovke sa zobrazuje reprezentácia vášho webu.

Táto vizuálna estetika nás v ľudskom mozgu cíti šťastná a má kontrolu nad prostredím. So systémami na správu obsahu získate to, čo sa nazýva editor formulárov. Nevyzerá to ako váš web. Nie je to prirodzene intuitívne. Niekedy sú ľudia pri používaní frustrovaní a hádzajú veci.

cms vizuálne

# 2. Sú ľahko použiteľné

Rovnako ako WordPress a ďalšie podobné softvérové ​​programy je k dispozícii učebná krivka.

Niekedy je VEĽMI strmá. Faktom je, že používatelia webových stránok jednoducho nie sú tak ťažké používať. Ak ste použili moderný softvér, mali by ste byť schopní použiť nástroj na tvorbu webových stránok.

# 3. Vstavaný hosting

Za predpokladu, že si kúpite svoju doménu prostredníctvom nástroja na tvorbu webových stránok, nemusíte prísť na to, ako ju pridať do balíka webhostingu a urobiť všetko pekným spolu. Funguje to.

Ak sa vám nezaujíma technológia, ktorá umožňuje všetko a len chcete vidieť výsledky, použite nástroj na tvorbu webových stránok. Urobí z teba radosť. S WordPress (alebo podobnými CMS ako Joomla alebo Drupal) budete musieť nasmerovať servery doménových mien na svoj hostingový balík a porozumieť rigmarole ako PHP, MySQL a FTP. Kto to potrebuje?

Už nie škaredý bratranec

Tvorcovia webových stránok sa považovali za poslednú možnosť pre tých, ktorí nevedeli, ako napísať kód, alebo nemali trpezlivosť na to, aby sa naučili CMS. Už nič viac!

Špičkoví stavitelia, ako sú HubSpot, Wix a Squarespace, stoja na nohách s akýmkoľvek programom WordPress, ktorý vyzerá skvele a robí to dobre..

Viac ľudí si začína uvedomovať, že môžu mať profesionálne vyzerajúce stránky za zlomok času a za malú cenu tým, že idú cestou staviteľa.

Sú tvorcovia webových stránok bezpečné?

Vzhľadom na prevládajúcu klímu typu hack-a-thon by ste boli inteligentným súborom cookie, ktorý by vás zaujímal, ako bezpečné sú títo stavitelia, že vám navrhujeme vytvoriť webovú stránku s.

Keď sa v titulkoch každý deň objavujú príbehy kanadských spoločností v hodnote miliárd dolárov, ktoré majú svoje stránky a informácie, aké šance musí mať staviteľ webových stránok pre domácich majstrov, aby vás ochránil?

Pravda je, že ste pravdepodobne bezpečnejší pre staviteľa, ako s CMS. Tu je dôvod. Zoberme si príklad Wix.

wix súkromná registrácia

Keď vytvoríte webovú stránku s Wixom, hosting a nepretržitá údržba sú zahrnuté v mesačnej cene.

To znamená, že právomoci, ktoré majú byť v spoločnosti, majú zásadný záujem o spokojnosť zákazníkov. Ak by webové stránky vytvorené pomocou ich softvéru mali tendenciu neustále sa hackovať, nemali by dlho podnik.

Vzhľadom na to si môžete prestať robiť starosti s takmer všetkými bezpečnostnými opatreniami (keď spomenieme o minútu), keď vytvoríte web s HubSpot, Wix alebo ktorýmkoľvek z ďalších na našom zozname..

Uisťujeme vás, že spoločnosť má veľký, dobre vyškolený personál, ktorý celý deň nevykonáva nič iné ako test kvality a hľadá zraniteľné miesta, ktoré sa po zistení odstránia..

Vlastnícky zákonník

Jednou z nevýhod vedúcich platforiem CMS je to, že ich zdrojový kód je otvorený pre všetkých – dobrých aj zlých. Dôvodom je udržanie väčšej (a pravdepodobne viac talentovanej) skupiny ľudí pracujúcich na vylepšovaní produktu.

S tým nie je nič zlého. Filozofia otvoreného zdroja je úžasná vec – znamená to však, že nástroje na vytváranie neplechu prostredníctvom hackingu sú k dispozícii každému, kto ich môže použiť..

wodpress dôvody pre hackovanie

HubSpot a ďalšie aplikácie na vytváranie webových stránok zachovávajú svoj kód súkromný, čo znamená, že všetci potenciálni počítačoví zločinci musia tvrdšie pracovať, aby prenikli na webové stránky zákazníka. Okrem toho, keď sa zistia a opravia chyby, kód vašej webovej stránky sa automaticky aktualizuje bez ohľadu na to, či si to pamätáte alebo nie.

Platformy CMS – napríklad Drupal a Joomla – majú povesť buggy, ale aspoň časť viny smeruje k vlastníkom stránok, ktorí neaktualizujú aktualizácie ihneď po ich sprístupnení.

Predtým, ako opustíme túto časť, spomeňme si na jednu časť zabezpečenia webu, ktorá leží vo vašich rukách. To by bolo heslo na prihlásenie na vaše stránky. Rovnako ako v prípade iných CMS môže byť hacknutý automatizovaným softvérom, ktorý pri hyperspeede skúša rôzne heslá.

Spodný riadok: mali by ste si vytvoriť silné heslo a často ho meniť. Používajte najmenej osem znakov, ktoré zahŕňajú veľké a malé písmená, čísla a špeciálne znaky.

Ako už bolo spomenuté vyššie, tím HubSpot sa postará o zvyšok zabezpečenia online vašich webových stránok, ale povinnosť hesla je na vás.

Najlepší tvorcovia webových stránok vs najímanie webového vývojára

vektor elektronického obchoduJe tvorca webových stránok vaším obchodným partnerom? To je jeden spôsob, ako sa na to pozerať. Pre tých, ktorí už dlho podnikajú, ale majú málo peňazí, môže byť všetko, čo potrebujete, aby ste našli úspech malého podnikania, web a dobrý nápad. Hovoríme o elektronickom obchode.

Ak ste si to nevšimli, otvorenie kybernetického obchodu môže byť o niečo lacnejšie ako jeho náprotivok v skutočnom svete. V čase, keď dokončíte zisťovanie škôd pri prenájme alebo kúpe priestoru, prestavbe, licenciách, poistení, zamestnávaní zamestnancov a skladovaní regálov, je tu veľká časť zmien.

Naopak náš obľúbený tvorca webových stránok HubSpot ponúka sadu nástrojov elektronického obchodu vrátane integrácie so službou Spotify. Ak sa nás pýtate, jedná sa o celkom lacný lístok do obchodného sveta.

Doplnky a aktualizácie

S tvorcom webových stránok pre domácich majstrov nemusíte tráviť veľa času, kým si všimnete ponuky na pridanie služieb, ako je vytváranie formulárov, prispôsobené e-maily a vylepšovanie webových stránok. Za príplatok, samozrejme.

Mali by ste stlačiť spúšť? Na to odpovieme solídnym „možno“. Závisí to od účelu vašich webových stránok.

doplnky na webové stránky

Máte v úmysle prevádzkovať iba hobby web alebo to bude nakoniec slúžiť ako váš príjem na plný úväzok? Je zrejmé, že to robí zmenu.

Aby ste to mohli brať vážne, potrebujete profesionálne vyzerajúcu e-mailovú adresu, pokiaľ možno jednu, ktorá je spojená s vašou doménou. Zatiaľ čo @gmail je v poriadku, mali by ste zvážiť inováciu, aj keď to stojí ďalších päť dolárov mesačne.

Pokiaľ ide o vytváranie formulárov, skutočne ho potrebujete? Umožňuje vám zhromažďovať informácie organizovanejším spôsobom, ako len uverejňovať e-maily, na ktoré majú ľudia reagovať.

Všimnete si tu vzor? Snažíme sa povedať, že možno budete potrebovať doplnky a nemusíte. Uisťujeme vás, že stavitelia, ktorí odporúčame, neponúkajú tieto vylepšenia ako podvodný doplnok k spodnému riadku, aj keď každý z nich je určite centrom zisku v celkovom obchodnom modeli..

FAQ

Je Wix lepší ako WordPress?

Krátka odpoveď znie nie. Dlhšou odpoveďou je, že to môže byť. Ak hľadáte vysoko prispôsobiteľné webové stránky bez spoľahlivej krivky učenia, potom je pre vás Wix lepšia ako WordPress.

WordPress je hlboký ponor do budovy webových stránok, zatiaľ čo Wix je niečo ako brodenie sa na plytkom konci a flirtovanie s myšlienkou plávania do hlbokého konca.

Je web Wix skutočne zadarmo?

Wix má bezplatnú verziu, ale názov vašej domény bude mať tento formát: username.wixsite.com/siteaddress. Ak chcete použiť vlastnú doménu a odomknúť veľa funkcií, musíte si vybrať platený plán.

Ako získam bezplatné doménové meno od spoločnosti Wix?

Po výbere plateného plánu je k dispozícii bezplatný názov domény. Stále musíte platiť za program Wix, ale zadarmo vám hodia doménové meno – na rok.

Koľko je doména Wix po voľnom roku?

Názov domény vás bude stáť 14,95 dolárov za rok po vypršaní vášho voľného roka. Táto cena je relatívne konkurencieschopná s ostatnými hostiteľskými platformami.

Ako bezpečné je Squarespace a Wix?

Pri pripojení k ich webovým serverom zahŕňajú obidva hostiteľské služby bezplatné certifikáty SSL. Všetci vaši návštevníci môžu mať istotu, že každá stránka má zabezpečené pripojenie na váš web.

Je vlastníkom štvorca?

Znie to podobne, ale tieto dve spoločnosti nie sú prepojené.

Môžem používať svoju vlastnú doménu s programom Squarespace a Wix?

Áno, ak ste si zakúpili doménu od poskytovateľa tretej strany, môžete svoje stránky prepojiť pomocou mapovania domén. Obe služby majú užitočné články o znalostnej báze o tom, ako to dosiahnuť, a ich zákaznícka podpora vám pomôže, ak budete zmätení.

Aký je najlepší tvorca webových stránok pre začiatočníkov?

Squarespace je skvelá voľba, ak máte pocit, že ste začiatočník a máte trochu strachu, pokiaľ ide o budovanie webovej stránky. Wix je tiež fantastická voľba a mala by sa používať, ak sa cítite trochu istejšie vo svojich schopnostiach naučiť sa softvér..

Ak hľadáte najjednoduchší prístup k vytváraniu webových stránok, použite program Squarespace.

Čo je najjednoduchší tvorca webových stránok?

Squarespace je určite najjednoduchší tvorca webových stránok, ktorý dokáže vytvoriť krásnu webovú stránku. Existujú alternatívy, ktoré sú kombináciou ľahkosti a prispôsobiteľnosti, ale pokiaľ ide o jednoduchosť použitia, vyhráva štvorcový priestor.

Je funkcia Squarespace lepšia ako WordPress?

Krátka odpoveď znie nie. Dlhou odpoveďou je, že to tak môže byť. Pozri vyššie uvedené otázky.

Používanie štvorca je omnoho jednoduchšie ako WordPress a má asi jednu dvadsiatinu krivky učenia. Ako začiatočník môže byť WordPress skľučujúci.

Je Squarespace lepší ako Wix?

Obe možnosti poskytujú výhody. Štvorcový priestor je určený pre ľudí, ktorí chcú vytvoriť fantastickú webovú stránku v rámci fantastickej šablóny, zatiaľ čo Wix je určený pre ľudí, ktorí hľadajú viac prispôsobivosti..

Ako dlho trvá, kým sa webové stránky Wix uvedú do života?

Môže trvať až 48 hodín, kým sa váš web s vašou vlastnou doménou objaví.

Koľko stojí publikovanie webovej stránky Wix?

Webovú stránku na adrese Wix je možné bezplatne publikovať v tomto formáte pomenovania: username.wixsite.com/siteaddress. Ak chcete použiť vlastnú doménu a odomknúť veľa funkcií, musíte si vybrať platený plán. V priemere sú platené plány 14 dolárov mesačne, ale môžu byť iba 5 dolárov mesačne a 25 dolárov mesačne.

Môžete svoju stránku Wix po zverejnení upraviť?

Áno, svoj web Wix môžete upravovať po jeho zverejnení a zmeny sa prejavia po dokončení.

Ako sa WordPress líši od Wix?

Najväčší rozdiel medzi Wix a WordPress je v tom, že Wix je drag-and-drop softvér na tvorbu webových stránok, ktorý spracováva všetky aspekty backendu vášho webu a WordPress je samostatný softvér, ktorý inštalujete na vybranú hostiteľskú platformu. Wix je oveľa jednoduchšie používať, zatiaľ čo WordPress má učenie.

Ktorý tvorca webových stránok je pre blogovanie najlepší?

Najlepším tvorcom webových stránok pre blogovanie mimo WordPress by bol Wix, pretože je ľahké používať možnosti SEO a funkcie blogov..

Ktorý tvorca webových stránok má najlepšie SEO?

WordPress má najlepšie možnosti SEO, ale pokiaľ ide o tvorcov webových stránok, pozrite sa na Wix alebo Squarespace. Obidve majú v roku 2020 podobnú funkciu SEO.

Pri zostavovaní webovej stránky by ste mali pamätať aj na pokyny pre prístupnosť kanadských webových stránok. Ak tak urobíte, vaše stránky budú čitateľné pre všetkých a zvýšite návštevnosť webových stránok.

Koľko stojí najatie niekoho na zostavenie webovej stránky?

Závisí to od toho, čo sa snažíte urobiť, ale môže to stáť kdekoľvek od 1 500 USD za holé minimum webovej stránky od začiatočníka po tisíce ďalších za inovovanú funkciu..

Ak ste považovali tento článok za hodnotný, môže sa vám páčiť aj naša správa o najlepších službách webhostingu pre Kanaďanov. Keď budete s HubSpotom pohodlne vytvárať webové stránky, môžete si zvoliť vlastný webový hostiteľ a prejsť na prácu s vlastným webovým dizajnom..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author