Recenze Squarespace – vše, co potřebujete vědět (2020)

Život je těžký. Někdy se probudíte, jdete do kuchyně a otevřete skříň ve snaze chytit misku, do které hodíte lahodnou cereálii. Když jdete otevřít skříň, zlověstná hudba hraje a země se třese –

plastové záplavy

Všechny vaše tupperware vás pozdraví na celý den s velkým objetím. Prostě víš, že to bude špatný den.

Posaďte se a plačete. Bylo to těžké ráno – opravdu těžký měsíc. Pokud jsme upřímní, byl tento rok obecně obtížný.

Vše, na co si vzpomenete, je jak musíte dnes pro svého šéfa vytvořit webovou stránku a myšlenka pokusit se ovládnout umění vytváření webových stránek se zdá být zatraceně téměř nemožná.

Pauza na okamžik – zhluboka se nadechněte, zadržte, uvolněte … teď se cítíte lépe? Dobrý. To je stejný druh pocitu, který budete mít při používání Čtvercový prostor. Život jen usnadňuje život.

Viditelně nadšený, vidíte, jak snadné je rychle a snadno vytvořit krásný web pomocí služby Squarespace. Po tváři se šíří úsměv, když si uvědomíte, že všechno bude v pořádku. Výsledek obrázku pro smajlík

Low-Down

Vývoj webu s html vektorovým obrázkemPokud hledáte způsob, jak v rámci šablony co nejrychleji vytvořit čistý a jednoduchý web, pak je pro vás Squarespace tím správným tvůrcem webových stránek..

Vytvoření krásného hotového produktu pomocí programu Squarespace je snazší a rychlejší než kdekoli jinde. To, co postrádá ve funkcích, které tvoří pro snadné použití a hotový produkt.

Pokud chcete šanci vytvořit plně přizpůsobený web s fantastickou zákaznickou podporou a skvělou komunitou, která vám pomůže s vytvořením webu, měli byste se také podívat na Wix.

Wix se liší od Squarespace, protože se jedná o skutečně prázdné plátno, kde můžete vytvořit přesný web, který jste si představili. I když je to trochu obtížnější používat – možnosti jsou nekonečné.

Všechno jde o osobní preference a typ webových stránek, které chcete vytvořit.

Pro koho je čtvercový prostor

Myšlenka vytváření webových stránek může být ohromující, pokud jste to nikdy neudělali. Pokud však budujete webové stránky v 21. století, nemáte žádné předchozí zkušenosti ani školení.

Skutečností je, že někdy váš šéf přijde a požádá o pomoc s vytvořením webové stránky, která představí jeho sbírku hlav panenek. V takových scénářích se musíte obrátit skvělí stavitelé webových stránek jako je Squarespace –a docela možná úřady.

Squarespace je určen pro lidi, kteří chtějí mít možnost vytvářet krásné a profesionální webové stránky minimální úsilí. Schopnost přizpůsobit vše není prioritou Squarespace, ale nabízí rozmanitou sbírku šablon, které lze snadno upravovat, aby vytvořily to, co máte na mysli.

Drag-and-Drop

ikona přetažení

Existuje mnoho služeb pro vývoj webových stránek, které mají funkci drag-and-drop. Wix a Weebly jsou další velcí hráči v oblasti vytváření webů drag-and-drop. Vezmete prvek, který chcete na stránce stavět, a přetáhněte jej na požadované místo.

Přetáhněte ji a poté ji pusťte!

Wix umožňuje svobodu vytvářet vše, co chcete. S touto svobodou přichází moře ohromujících možností a představuje příležitost zmást mnoho aspektů vytvářeného webu.

Designové rozhraní Squarespace je tak jednoduché, jak to vypadá. Berete prvek, který chcete stavět na přednastavené šabloně, a do přednastavené polohy, kterou lze umístit. Celý proces je standardizován, aby vaše webové stránky zůstaly soudržné a stylizované.

Bydlení ve světě Squarespace

Dobrý

Vektorový obrázek AnalyticsDobrý skvělý věc o Squarespace je, jak snadné je vytvořit skutečně esteticky příjemný web v překvapivě malé množství času.

Squarespace je univerzální a poskytuje doslova vše, co potřebujete k vytvoření a růstu vašich webových stránek. Zůstat vše na jedné platformě se vším, co vlastní a vyvíjí společnost Squarespace, vše usnadňuje. Oni dokonce poskytovat analýzy a metriky webových stránek právě pro vás.

Za program Squarespace skutečně platíte software drag-and-drop spojený s jejich úžasnými šablonami. Tyto dvě funkce dohromady vytvářejí fantasticky vypadající webové stránky.

Na konci dne, pokud vám záleží na přizpůsobení všech aspektů vašeho webu a vašich cílem je pouze vytvořit web, který bude fungovat a vypadá úžasně, pak by měl být Squarspace rozhodně v horní části seznamu.

Špatný

V závislosti na vašem názoru to nemusí být ani špatné. Nejhorší na Squarespace je neschopnost přizpůsobit se. S velikostí šablony přichází prokletí šablony. (Prokletí šablony .. hmm .. zní to skvěle. Možná to chcete chránit.)

Pomocí šablony můžete umístit pouze určité prvky na určitá místa. I když to obvykle není problém – při vytváření webu můžete získat skvělý nápad. Když se pokusíte tento nápad implementovat, rychle uvidíte, že to není možné. Kreativita se šablonou obvykle vede ke zklamání.

Existuje několik dalších problémů s programem Squarespace, které budou zvýrazněny níže, ale žádný z nich by neměl nikomu zabránit v používání softwaru. Jediným dalším skutečně pozoruhodným aspektem, který je negativní, je to, že je to čtvercový prostor trochu dražší než konkurenti.

Pro koho je vlastně Squarespace

Měli byste použít Squarespace, pokud chcete drag-and-drop, ale také chcete, aby vaše webové stránky postaveny co nejdříve. Vysoká priorita pro vás je, že vše vypadá elegantně, profesionálně a jednotně, aniž byste se museli pohrávat s množstvím nastavení, aby to vypadalo takto.

Pokud je vaším cílem krásný a jednoduchý web, aniž byste chtěli komplikovat věci, pak je pro vás Squarespace. Pokud se však chcete skutečně vyjádřit prostřednictvím svých webových stránek, možná budete chtít pokračovat v hledání dalších tvůrců webových stránek, kteří budou vyhovovat vašim potřebám – ledaže by vaše duše vypadala jako šablona čtvercového prostoru. Nesoudím, jestli ano!

Zhroutit se

Snadnost použití

Náměstí je nejlepší tvůrce webových stránek, pokud jde o funkčnost a snadné použití v kombinaci. Existují tvůrci webových stránek s více funkcemi, jak je uvedeno výše ve Wixu, a existují i ​​tvůrci webových stránek, které se snadněji používají. Obecně platí, že všechny možnosti, které se snadněji používají, jsou celkem špatné.

Skvělá věc na Squarespace je, jak intuitivní je všechno. Můžete procházet různými prvky a vybírat a upravovat nastavení tohoto prvku.

čtvercový design

Nebo stačí kliknout na to, co je umístěno na webové stránce, a jednoduše upravit nastavení, aniž byste museli shánět to, co hledáte..

čtvercový styl

Šablony

Tato sekce je důvodem, proč by si někdo vybral Squarespace přes Wix. Squarespace má nejlepší šablony. Nejen, že jsou nejlepší, každý a každý, koho mají, je úžasný.

téma čtverce

Je absolutně možné vybrat šablonu, změnit veškerý text a obrázky a být s vaším webem, za méně než hodinu. To je důvod, proč používat Squarespace. Díky jejich šablonám je snadné vytvořit jednoduchý a skutečně krásný web.

Problém nastává, když ho chcete skutečně upravit. Neexistuje celá hromada, kterou můžete udělat, abyste přizpůsobili šablonu tomu, co by hodně lidí chtělo.

squarespace-theme2

Šablony čtverců jsou ideální pro představení úžasné fotografie s několika textovými popisy. Kdyby to byl celý můj web, snažil jsem se být, použil bych Squarespace pokaždé.

Nejen, že šablony vypadají krásně na ploše, ale jsou všechny mobilní pro max. Zachází to tak daleko, že vám některé šablony dokonce neumožní upravit mobilní verzi vašeho webu.

Integrace

Každý tvůrce webových stránek má integrace. Mnoho tvůrců webových stránek má více integrací než Squarespace. Skvělá věc na integracích Squarespace je, že jsou všechny fungují bezchybně.

Ať už jim chybí množství, ve kterém se vyrovnají kvalitní. Nepodařilo se mi vymyslet žádné integrace, které bych mohl chtít, aby také Squarespace neměl. Opravdu byste museli najít bederní software, který chcete použít, abyste našli něco, co není k dispozici.

Některé integrace, které jsou zahrnuty, jsou Amazon affiliate tracking, Mailchimp, Instagram a Pinterest, abychom jmenovali alespoň některé.

Nad rámec šablony

Schopnosti backendu, které se nelepí v šabloně na Squarespace, mohou být naprosto obtížné. Pokud je vaším cílem meandrovat se šablonou, budete pravděpodobně mít špatný čas.

Jednou jsem viděl, jak se někdo pokouší použít Squarespace výběrem šablony – pokračujte ve smazání všech prvků ze stránky – a pak se pokuste něco postavit od nuly. Zasmál jsem se mu a řekl mu hodně štěstí.

Pokud je to váš plán, znovu hledejte jinou možnost. Squarespace není navržen pro použití tímto způsobem.

Snažit se vytvořit soudržnou webovou stránku od nuly na serveru Squarespace je jako snažit se postavit komodu z IKEA svým vlastním osobním a kreativním způsobem. Nakonec byste mohli mít něco takového, jako by to mohlo být komoda, pokud by do ní zapadly zásuvky.

Ve skutečnosti se držte šablony nebo nepoužívejte Squarespace.

Znalostní báze a podpora

chat podporující čtvercový prostorTo je jedna oblast, kterou jsem našel Squarespace, abych trochu pustil míč. Pokud potřebujete pomoc, určitě tam bude. Problém je, že čekací doba může být o něco delší, než byste chtěli.

Od té doby Největší síla Squarespace je jednoduchá, ale výkonná není toho tolik, pro co byste potřebovali znalostní základnu. Přesto, pokud to potřebujete – je to všechno tam.

Znalostní báze se hodí, pokud nemůžu najít určitá nastavení nebo prvky. Stačí rychlé vyhledávání ve znalostní základně, aby bylo nasměrováno správným směrem.

Jediný čas, kdy byste měli mít nějaké problémy, je, pokud jsou technické povahy. V tomto okamžiku byste museli kontaktovat tým podpory.

Blogování

Blogování je s Squarespace poměrně snadné. Všechny funkce blogu, které byste očekávali, jsou k dispozici. Skvělá funkce, která není součástí všech tvůrců webových stránek, je možnost naplánovat příspěvky pro pozdější publikování.

Mezi další funkce patří označení Líbí se, komentáře a ikona sdílení. Můžete také povolit zdroj RSS a nastavit integraci podcastingu.

blogování pro podnikání

SEO

Stejně jako jakýkoli jiný tvůrce webových stránek – SEO je v Squarespace v pořádku. Mezi jejich funkce SEO patří automaticky generované soubory Sitemap, stejně jako přizpůsobitelné názvy stránek a meta popisy. Pokud plánujete blogování a optimalizaci SEO, Squarespace pro vás bude fungovat.

Jediný čas Měli byste se vyhnout čtvercovému prostoru, opravdu plánujete jít se všemi se SEO. Obvykle tomu tak není u lidí, kteří používají především tvůrce webových stránek.

Ceny

Skvělá věc na Squarespace je to nabízí 14denní bezplatnou zkušební verzi. Zkušební verzí můžete začít stavět své stránky a zjistit, jak se vám software líbí. Tohle je více než dost času, abychom zjistili, jestli opravdu používáte Squarespace.

Po skončení bezplatného zkušebního období budete mít čtyři různé možnosti. Dva pro normální web a dva pro elektronický obchod.

ceny čtverců

Při placení ročně – předplatné Squarespace je v souladu s konkurencí. Při zaplacení měsíčně – náklady jsou relativně vysoké. Stejně jako u jakéhokoli tvůrce webových stránek platíte prémii za snadné používání a vše v jednom řešení.

Závěr

Čtvercový prostor by určitě měla být na začátku seznamu pro vytváření webových stránek. Pokud se chystáte vydat cestou pro tvůrce webových stránek, místo hostování a používání WordPress, měli byste se rozhodnout, že se rozhodnete pro Squarespace a Wix..

Na internetu žije bezpočet úžasných webových stránek, které byly vytvořeny pomocí programu Squarespace, a domnívám se, že většina z nich byla vytvořena velmi rychle.

FAQ

Jaký je nejlepší tvůrce webových stránek pro začátečníky?

Squarespace je skvělá volba, pokud máte pocit, že jste začátečník a máte trochu úzkosti, pokud jde o vytváření webových stránek. Wix je také fantastická volba a měla by být použita, pokud se cítíte trochu sebevědomě ve své schopnosti naučit se software. Pokud hledáte nejjednodušší přístup k vytváření webových stránek, použijte program Squarespace.

(Číst více: Wix vs Squarespace)

Což je nejjednodušší tvůrce webových stránek?

Squarespace je určitě nejjednodušší tvůrce webových stránek, který dokáže vytvořit krásný web. Existují alternativy, které jsou kombinací snadnosti a přizpůsobitelnosti, ale pokud jde o snadné použití, vyhrává Squarespace.

Je Squarespace lepší než WordPress?

Krátká odpověď zní ne. Dlouhou odpovědí je, že to může být. Viz výše uvedené otázky pro informaci. Použití čtvercového prostoru je mnohem jednodušší než WordPress a má asi jednu dvacetinu křivky učení. Jako začátečník může být WordPress skličující.

Je Squarespace lepší než Wix?

Obě možnosti poskytují výhody. Squarespace je pro lidi, kteří chtějí vytvořit fantastický web uvnitř fantastické šablony, zatímco Wix je pro lidi, kteří hledají více přizpůsobitelnosti.

Reference a obrazové kredity:

  • ConceitCode.com
  • ITarian.com
  • Poetry2u.com
  • Verint.com
  • BusinessProcessIncubator.com
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author