Parimad tasuta veebisaitide ehitajad

pirukas giphyTasuta veebisaidi koostaja leidmine on paljude inimeste jaoks nutikas otsus.

Raha raiskamine millekski, mida te ei tea veel täpselt, millega te tegelete, ei ole parim mõte. Enamikule meeldib autoga enne selle ostmist sõita, nii et miks mitte juhtida enne ostmist veebisaidiehitajat?

Pole ühtegi veebisaidiehitaja edasimüüki, kuhu minna. Kust kuradist te veebisaidi loomisel alustate? Kui teil pole eelnevat kogemust, võib see olla tõesti segane.

Mida tähendab hostimine? Kuidas vähendada oma veebisaidi arenduskulusid? Miks on olemas WordPress.com ja WordPress.org? See on üsna segane, mistõttu pole tasuta alustamine üldse halb mõte.

Suurepärane uudis on see, et tasuta veebisaitide koostajatele on mõned ägedad võimalused ja see on sama lihtne kui pirukas. Ma isegi ei tea, kui lihtne pirukas on – see võib olla lihtsam.

Meie parimad valikud parimatele tasuta veebisaidi koostajatele

Esimene koht, kuhu peaksite minema tasuta veebisaidi koostaja kasutamiseks, on Constant Contact. Konstantkontakti vinge asi on see, et see on ka meie valitud parimaks e-posti turundusteenuseks. Fakt, et nad pakuvad oma teenuse tasuta versiooni, on lihtsalt koogi jäätumine (ma ei tea, miks on magustoitudel nii palju pistmist veebisaidi koostajatega).

Pideva kontakti kasutamine on lihtsaim viis veebisaidi tasuta loomiseks ja käitamiseks ilma täiendavate komplikatsioonideta, samal ajal sukeldudes ka kohe e-turundusse.

1. Pidev kontakt – Kanada parim ehitaja (sisaldab tasuta majutust)

Pidev kontakt ei saanud veebisaitide koostajatega mängu. Neid tuntakse kui parimat e-posti turundustarkvara.
Nad segasid sihtlehti ja jõudsid arvatavasti järeldusele, et inimesed vajavad tõeliselt head tasuta veebisaidi koostajat. Siis nad ehitasid selle üles.

Pidev kontakt tegi suurepärase töö oma veebisaidi ehitaja loomiseks ja selle tasuta versioon viib teid kaugemale kui ükski teine ​​tasuta veebisaidi koostaja..

Tasuta versioon

Teenuse tasuta versioonil on piiranguid, kuid see aitab teil alustada oma veebisaidi loomist. Kui te ei pea raha maksma, et aru saada, mida teete, on tohutu lisaväärtus.

Pideva kontakti tasuta plaanide juures on see, et saate peaaegu kõik, mida saate tasulises plaanis. Te peate vähemalt seda proovima. Siin on mõned muud asjad, mida saate tasuta paketist kaasa võtta ja mida enamik teisi veebisaitide koostajaid ei sisalda:

 • Sotsiaalne jagamine
 • Facebooki integreerimine
 • Kontakthaldus
 • Plii püüdmise vormid
 • LogoMaker
 • Müüa 3 toodet
 • Online maksed
 • Varude, tellimuste ja maksude haldamine
 • Kupongid ja allahindlus
 • Tehingutega seotud e-kirjad
 • Laevahaldus

Mõne nende funktsioonide, näiteks allahindluse korral peate minema e-kaubanduse teenuste teise või kolmanda tasustatud astme juurde. See, et saate neid funktsioone lihtsalt tasuta kasutada, on hull.

Kasutuslihtsus

Hüppasin just Constant Contacti veebisaidi ehitaja turunduse lehele. Seadsin õige taimeri, kui klõpsasin nupul „Loo oma tasuta sait”.

Pidev kontakt

Otsustasin teha reisibüroo veebisaidi, kus keegi saaks minuga ühendust võtta e-posti teel või helistades. 

Kasutasin stock-fotosid ja hoidsin lihtsalt logo sõnadena „reisibüroo“.

Ma ei tee isegi nalja. Mul oli 4 minuti ja 37 sekundiga loodud veebisait. Ma isegi ei tormanud ja see nägi ka päris hea välja.

Kui ma veedaksin veel kümme minutit rohkem fotodega ringi liikudes või ümberringi värve vahetades, näeks see veebisait sama hea välja kui teised reisibüroode tellimusel ehitatud agentuuride loodud veebisaidid.

Kui soovite, et ehitataks kõigi aegade lihtsaim veebisait, mis tegelikult hea välja näeb, ei näe ma mõtet kasutada midagi muud kui nende ehitajat. 

Kuidas on see võimalik?

Ei alusta nullist

Constant Contact lõi nende kiire ja lihtsa veebisaidi koostaja tehisintellekti abil. Tarkvara küsib teilt mõned küsimused soovitud veebisaidi tüübi kohta ning pakub teile siis konkreetseid stock-fotosid ja malle.

Teil pole miljonit valikut, kuid tasuta veebisaidi koostaja jaoks on teil äärmiselt suur summa. Soovi korral saate üles laadida isegi oma pilte ja logo. 

Veebisaidi koostaja pakub välja värvipaigutusi, mida saate üksteisega täiendades edasi-tagasi vahetada. Seejärel küsib ta, milliseid fonte soovite, ja kasutab mitut fonti, mis täiendavad ka üksteist õige suurusega. Tegelikult ei pea te millegi pärast muretsema.

Hullu hulga valikuvõimalus sadade mallide abil ei tähenda Constant Contacti veebisaidi koostaja käest saada. See, mida saate, on kõige lihtsam ja kõige parem veebisaitide koostaja. Te ei saa seda kohandada nii, nagu teie hing ihaldab, kuid kui see on just see, mida vajate, peaksite tõenäoliselt palkama veebiarendaja ja istuma tema kõrval, kui ta teie nägemust üles ehitab.

2. Wix – kiire, lihtne ja funktsionaalne (Sisaldab tasuta hostimist)

Wix pole mingi tasuta tarkvara, mis töötab poole vähem kui veebisaitide ehitajad, kelle eest inimesed maksavad.

Wix on veebisaidi ehitajate osas valdkonna liider. Samuti pakuvad nad lihtsalt oma teenuse tasuta versiooni.

Tasuta versioon

Teenuse tasuta versioonil on piiranguid, kuid see aitab teil alustada oma veebisaidi loomist. Kui te ei pea raha maksma, et aru saada, mida teete, on tohutu lisaväärtus.

Ükski tasuta plaani aspekt ei tohiks teid selle kasutamisest pärssima. Kui otsustate, et vajate tulevikus esmaklassilisi funktsioone, oleksite jõudnud välja mõelda, kas veebisait on see, mida tegelikult soovite.

Kasutuslihtsus

Veebisaitide ehitajaid on tegelikult lihtsamini kasutada. Seda öeldes – Wixit on ikka üsna lihtne kasutada.

Saate luua veebisaidi masskohandamisega, ilma kodeerimiseta ja ilma täiendavate peavaludeta. Massi kohandamist saab ignoreerida ja luua lihtsalt professionaalse ilmega veebisait, ilma et peaksite ka liiga tegema.

Seal on palju veebisaitide arendamise teenuseid, millel on lohistamise funktsioon. Kõik see tähendab, et lohistate midagi, mida soovite kasutada, ja siis kukutate selle maha. See on nii lihtne kui saab.

wix-move-element-jebkur

See sobib ideaalselt redigeerimiseks, milles tähtsustatakse kiirust ja kasutusmugavust.

Ei alusta nullist

Wixil on see vinge funktsionaalsus, mida nimetatakse kunstliku disaini intelligentsuseks. Põhimõtteliselt küsib ADI mitmesuguseid küsimusi ja rakendab seda algoritmi jaoks, mis loob teile saidi. See võtab kõik elementide, teemade ja paigutuste valikud teie käest ja haarab igast kombinatsioonist.

Selle asemel, et võtta aega kõigi teemade ja paigutustega tutvumiseks, valib tarkvara teile eelistuste ja esitatud küsimuste põhjal. See on aja kokkuhoiu ja otsuseid leevendav funktsioon.

Wix on inimestele, kes soovivad luua neile ainulaadse veebisaidi, ilma et peaksite tegelema kõigi veebisaidi haldamisega kaasnevate lisategevustega.

Lisateabe saamiseks lugege meie Wixi üksikasjalikku ülevaadet.

3. WordPress – suurem õppimiskõver, täielik kohandamine (nõuab tasulist hostimist)

WordPress on veel üks suurepärane võimalus, kui otsite parimat tasuta veebisaidi koostajat. See pole algajatele nii intuitiivne ja lihtne kui Wix, kuid lubab siiski palju rohkem kohandada (hinnaga).

Kui otsite pikaajalist saiti üles ehitada ja võite endale lubada 10–15 tundi õppimist, kuidas WordPressi kasutada, siis on see kindlasti parem valik.

Enne WordPressi eeliste juurde õppimist peaksime selgitama, mis vahe on WordPress.com ja WordPress.org vahel.

Dot Com

WordPress.com sarnaneb Wixiga. Lähete veebisaidile, registreerute ja hakkate oma veebisaiti looma. See on ülilihtne.

Wixi kasutamisel – Wix ise majutab teie veebisaiti. See tähendab, et Wix pakub tegelikult tehnoloogiaid ja teenuseid, mida on vaja veebilehe Internetis vaatamiseks.

WordPress.com teeb sama. See majutab teie veebisaiti teie jaoks ja pakub teile ka tasuta veebisaidi loomist. Samuti pakub see veebisaidi ehitaja esmaklassilisi versioone ja hulgaliselt esmaklassilisi võimalusi.

Selle kontrollimiseks võite lihtsalt veebisaidil hüpata ja juba täna tasuta alustada.

Dot Org

See on WordPress, millest enamik inimesi WordPressist rääkides räägib.

Seda versiooni saab täiesti tasuta kasutada lisatasu võimalustega, nagu teemad ja rakendused. Samuti töötab see teisiti kui WordPress.com versioon ja Wix.

Saidi WordPressi hostimise asemel peate minema suures veebis ja leidma oma hostimisteenuse. See on lihtne, kuid lisab protsessile täiendava sammu ja raskusastme. Iga hea hostimisteenus maksab raha, kuid seal on mõned tasuta versioonid, mida saab kasutada.

Kuidas WordPress töötab?

Vastupidiselt paljude inimeste arvamusele – WordPressi kasutamiseks ei pea te teadma, kuidas koodi kodeerida. Paljud teemad võimaldavad palju funktsioone, mida Wix pakub, võimalusega neid koodiga veelgi kohandada.

WordPress-armatuurlaud

Teemad on Wixist erinevad. WordPressis peate oma veebisaidi loomiseks valima teema. Teemad on põhimõtteliselt sellised, mille Wix on juba tarkvara sisse ehitanud. Need on teie veebisaidi luud. Igal teemal on teie veebisaidi väljanägemisel teatud piirangud, kuid võite valida, kus kõik teie elemendid veebilehel asuvad, ja ka värvilahenduse.

Igal teemal on oma funktsionaalsus ja see piirab kohandamist – eriti tasuta. Tasuta teemad on piiravad, kuid need võimaldavad teil ikkagi ilusa veebisaidi üles ehitada.

WordPress.com tasuta versioon

Üks asi, mida tuleks meeles pidada, on see, et WordPress.org-i versioon on alati tasuta. Ainuke asi, mida peate lisaks hostimisele maksma, on kõik lisatasu teemad ja rakendused, mida võiksite soovida.

Lihtsuse huvides on Wixit mõistlikum kasutada, kui otsite veebisaidi koostaja tasuta versiooni.

4. Zyro Website Builder – lihtsaim viis veebisaidi loomiseks

Tasuta versioon

Zyro tasuta versioon meeldib palju. Tasuta kasutajad ja tasustatud kasutajad saavad tasuta SSL-i sertifikaadi ja veebisaidi SEO optimeerimise kohe koos kasti AI-tööriistade, Unsplash-i integreerimise ja veebisaidi optimeerimisega mobiilikasutajatele.

Tasuta versioon kannatab siiski pisut, kuna teil pole lubatud Google Analyticsi ühendada, mis on tõsiste veebiettevõtete omanike jaoks tohutu miinus. Samuti peate tegelema reklaamidega.

Mallid

Zyro pakub kümneid malle, kui maksate mõne muu plaani eest, neist kaks on: Basic ja Unleashed. Nendega kaasnevad täiendavad maiustused, näiteks reklaami eemaldamine, ühendamine teie peamise domeeniga ja Google Tag Manager. Samuti saate palju rohkem ribalaiust – 10 GB põhivarustuses või piiramatu Unleashedi puhul.

Mallid, mille hulgast saate valida, on mitmekesised ja läbimõeldud, kuigi te ei saa neid muuta nii palju, kui teised veebisaidi koostajad sageli lubavad. Näiteks ei saa te ühegi malli fonte muuta.

Siiski on saadaolevad mallid hästi kavandatud mitme niši või teema jaoks, näiteks kunst või mood.

AI tööriistad

Samuti mainiksime, et kaasasolevad AI-tööriistad on kasulikud ja kõigile kättesaadavad. AI Writer aitab teil oma veebisaidi sisuga täita, enne kui teil on aega tõelist copywriterit palgata, ja AI Heatmap aitab teil välja mõelda, millised lehed teevad külastajatega kõige paremini, nii et saate oma konversioonimäära tõsta.

Grid Builder

Zyroga kaasas olev ehitajaliides kasutab eelhäälestatud ruudustiku vormingut, mida on üsna lihtne kasutada ja mis on intuitiivselt arusaadav. Negatiivne külg on see, et saate muuta võrede paigutust või suurust, nii et piirdute sellega, mis on Zyro parim. Seega on see veebisaidi ehitaja kindlasti optimeeritud uutele kasutajatele, mitte kogenud veebisaidiehitajatele, kes soovivad käeulatuses pisut rohkem kohandamist või juhtimist.

Teiste Kanadas asuvate tasuta veebisaitide ehitajate aumärgid

Wix ja WordPress on meie esimesed valikud tasuta veebisaidiehitajatele ning võite julgelt tutvuda meie kahe valiku pikema ja üksikasjalikuma võrdlusega..

Need pole seal ainsad tasuta võimalused. Tegelikult on hunnik tasuta veebisaitide koostajaid. Enamik pole toredad. Fantastilisi teenuseid on raske tasuta pakkuda. Siiski on veel mõned mainimist väärt võimalused: Weebly, Pixpa ja Droopal.

Weebly on hõlpsasti kasutatav, lihtne ja lihtsa liidese abil lihtne. See lõikas peaaegu soovituse, kuid on põhimõtteliselt lihtsalt Wixi halvem versioon. Ikka, kui soovite Wixile alternatiivi. Ärge saage valesti aru, arvame endiselt, et Weebly on suurepärane ehitaja, kuid tal puudub Wixi täielik funktsionaalsus.

Pixpa on midagi muud. Alustame sellest:

Pixpa: parim fotograafide veebisaitide koostaja

Pixpa on fantastiline valik, kui otsite spetsiaalselt portfelli veebisaidi loomist, et tutvustada ja müüa oma uusimat ja suurimat loomingulist tööd.

Kui teil on kiire karjääri alustada ja teil pole aega veebisaidi koostaja kasutamist õppida, on Pixpa õige valik.

Tõepoolest, see peab olema üks lihtsamaid ja taskukohasemaid lohistatavate veebisaitide ehitajaid, mis on loodud spetsiaalselt nii disaineritele kui ka fotograafidele. Neil on ka 15-päevane tasuta prooviversioon, nii et saate Pixpa vabalt testida ilma stringideta.

Pixpa plaanid

Erinevalt paljudest teistest veebisaidi ehitajatest ei paku Pixpa tasuta paketti. Selle tulemusel peate pärast 15-päevase tasuta prooviperioodi lõppu valima väikese pakutavate kuuplaanide vahel..

Sellegipoolest on põhiplaan äärmiselt taskukohane ja teie saidi ehitamisel pole tegelikult nii palju piiranguid. Tegelikult saate lisaks piiramatule fotode talletamisele ja mõnele lisafunktsioonile peaaegu kõike, mida saaksite lisatasupaketiga saada..

pixpa portfelliteemad

Kui teie tasuta prooviversioon on lõpuks valmis, saate valida kolme looja hulgast vastavalt teie konkreetsetele vajadustele kohandatud kava. Need plaanid on lehel Hinnakujundus loetletud kui “fotograafidele”, “loojatele” ja “klientide galeriidele”. Oluline on märkida, et viimane ei kuulu veebisaidi juurde.

Pixpa fotograafidele

Fotograafi plaanid sobivad neile, kes soovivad luua portfelli saidi, et näidata pilte ja müüa digitaalsete allalaadimiste või väljatrükkidena, kasutades e-poe galeriisid, mitte füüsilisi tooteid. Neli paketti jäävad vahemikku 6–32 dollarit kuus, sõltuvalt sellest, kas soovite, et teile esitataks arve igal aastal või kuus.

Pixpa loojatele

Loojaplaanid on suunatud neile, kes soovivad luua nii veebisaiti kui ka poodi, mis võimaldab teil müüa füüsilisi ja digitaalseid tooteid ja teenuseid. Mõelge e-raamatutele, t-särkidele ja töötubadele. Erinevalt fotograafi plaanidest saavad loojad valida kolme kava vahel, mis jäävad vahemikku 6–20 dollarit kuus.

Pixpa kliendi galeriid

Kliendigaleriide plaan on iseseisev toode, mis võimaldab teil piltide redigeerimise, tõestamise, jagamise ja müümise kaudu töötada otse oma klientidega. Pärast avaldamist võite saada ka klientide lemmikuid ja tagasisidet oma fotode kohta. Sellega seoses on oluline märkida, et see plaani tüüp ei hõlma portfelli veebisaiti.

Kõik plaanid hõlmavad veebimajutust Amazoni veebiteenuse (AWS) kaudu. Aastaplaanile registreerudes saate isegi ühe aasta tasuta domeeni registreerimist.

Enne plaani valimist tuleb arvestada sellega, et te ei saa ühele veebisaidile lisada nii e-poe galeriisid kui ka veebipoodi. Lisaks on kõigil plaanidel lisaks ööpäevaringsele klienditoele ka 30-päevane raha tagasi garantii, nii et kui te pole rahul, ei pea te riskima raha kanalisatsiooni viimisega..

Kuidas Pixpa kasutada?

Kuigi fotograafide ja loojate jaoks on seal palju kasutajasõbralikke veebiarendusteenuseid, ei võta miski päris Pixpat. Lühidalt öeldes on Pixpa lihtne veebipõhine disainilahenduse platvorm, mis on keskendunud veebiportfellidele. Parim osa sellest? Tänu Pixpa lihtsale veebisaidile drag-and-drop ehitaja ei vaja uimastamisportfelli loomiseks isegi kodeerimise kogemust.

pixpa veebisaidi ehitaja ui

Pärast tasuta prooviversioonile registreerumist küsitakse teilt hulgaliselt lihtsaid küsimusi, mis on seotud veebisaidi tüübiga, mida plaanite luua, ja selle, kas kavatsete müüa tooteid või teenuseid. Pärast seda palutakse teil valida lihtne teema.

Kui teile see ei meeldi, siis ärge kartke; saate seda hiljem muuta. Pixpa Home armatuurlaua puhul ei pea selle mõistmiseks olema raketiteadlane: see on lihtne, minimalistlik ja väga hõlpsalt navigeeritav.

Nagu peaaegu iga veebisaidi koostaja puhul, on kõik juhtnupud vasakul, nii et kui olete seda varem kasutanud, ei tunne Pixpa end liiga võõrana. Asjade lihtsamaks muutmiseks sisaldab põhiveebisait eelvalmistatud lehti, mida saate hoida, muuta või isegi kustutada.

Lehtede lisamine on lihtne; kulub vaid ühe nupuvajutusega, et saadaksite visuaalsele disainerile, kus saate lehti üksikasjalikumalt redigeerida. Kuna keegi, kellel pole veebikujunduse tundmist vähe või puudub, proovisin seda enda jaoks ja olin üsna üllatunud, et mul õnnestus nii lühikese aja jooksul luua väike, professionaalse ilmega portfelliveeb..

Weebly – veel üks suurepärane tasuta veebisaitide koostaja

Weebly töötab palju nagu Wix ja tõenäoliselt on see kolmas või neljas parim veebisaitide koostaja turul.

Tasuta veebisaitide ehitajate puhul on see teine ​​või kolmas parim veebisaidi koostaja sõltuvalt sellest, mida peate WordPressi kategooriliselt.

Mille poolest see erineb Wixist

Weeblyt on lihtne kasutada – kõik on mõistlik. Ehitajaga on probleeme see, et lõpptoode näeks alati pisut välja. Kui olete Wixi veebisaidiga lõpetanud, võite kindlalt öelda, et see näeb hea välja, või teha muudatusi, et see hea välja näeks.

weebly-lohistavad elemendid

Weebly abil on suur tõenäosus vaadata lõpptoodet ja tunda end omamoodi meh sellest. See saab lihtsalt korda.

Teema kohandamine Weebly’is on üsna piiratud, eriti kui võrrelda tühja lõuenditüüpi redigeerijaga nagu Wix. Ehkki seal on seda lihtne kasutada, pole just palju võimalusi.

Üks asi, mida Weebly teeb Wixist paremini, on hoida kõik korras ja korras. Wix võib lugematute võimalustega ringi lohistada pisut üle jõu käivat. Weebly tunneb end organiseeritumana, mis aitab teie veebisaidi loomisel palju stressi ja ärevust.

Lisateabe saamiseks lugege meie Weebly arvustust.

Tasuta versioon

Weebly tasuta versioon pakub alustamiseks piisavalt. Uuendamine on lihtne, kui olete mõelnud, kas teile platvorm meeldib. Jalade märjaks saamine on kindlasti väärt väikest ajakulu.

WebSelf – parim Prantsuse veebisaitide koostaja

WebSelf on parim Prantsuse veebisaitide looja turul. See sobib otse teiste selles loendis mainitud veebiaadresside ehitajate vormi.

See Prantsuse veebisaitide koostaja võimaldab teil oma tasuta versiooniga päris palju ära teha ja võimaldab teil sentigi maksmata näha täpselt, mis see endast kujutab..

Mille poolest see erineb Weeblyst

Me mainisime just Weeblyt lihtsaima veebisaidi koostajana, kes suudab ikka väga hea veebisaidi ülimalt kiiresti teha.

Siin on šokeerija, WebSelfit on tegelikult veelgi lihtsam kasutada. WebSelfi asutajate eesmärk oli muuta veebiarendus kõigile kättesaadavaks.

See võtab sõna otseses mõttes vaid mõne klõpsu. Saate muuta tausta väljanägemist, lisada oma kohandatud fotosid ja mõne minuti jooksul vaimukaid koopiaid kirjutada.

WebSelfi abil pääsete juurde disainilahendustele, mille ettevõte on juba loonud. Nad lisavad isegi kogu aeg uusi, nii et leiate malli, mis sobib otsitavaks.

WebSelfi näide

WebSelfi abil pole kõrge kohandamise tase see, mida te saavutate. Saate päris poleeritud toote ilma palju ära tegemata. Samuti on oluline mainida, et WebSelf muudab Kanada veebisaitide juurdepääsetavuse juhiste järgimise palju lihtsamaks.

Teema kohandamine WebSelfis on üsna piiratud nagu Weebly ja selle aspektide muutmine on üsna sarnane. Suur eristaja on siin juba ehitatud kujundus, mida WebSelf pakub. 

WebSelf hoiab asjad tõesti puhtana, see paneb Weebly välja nägema jama. Saadaolevate elementide lohistamine ja kukutamine võib olla lihtsaim viis öelda, et olete kunagi veebisaidi loonud. See peaaegu ei võta vaeva.

Tasuta versioon

WebSelfi tasuta versioon pakub alustamiseks piisavalt. Uuendamine on lihtne, kui olete mõelnud, kas teile platvorm meeldib. Jalade märjaks saamine on kindlasti väärt väikest ajakulu.

Muud

Ma ei soovita neid võimalusi tingimata, kuid need on kindlasti alternatiivsed võimalused.

ucraft logoUcraft: Tasuta plaanid võimaldavad teil luua kohandatud domeeni. Plokkidel põhinev veebisaidi kujundus on omamoodi piirav. Mõnele inimesele see meeldib, kuid minu arvates on pukseerimisteenuste ehitajad pisut kasutajasõbralikumad.

silmatorkavalt logoSilmatorkavalt: Silmatorkavalt on sellel plusse. Näiteks saate oma veebisaidil müüa ühe toote. Nad on spetsialiseerunud üheleheküljeliste veebisaitide loomisele, nii et teemad ja kujundus poleks nii olulised.

saidi123 logoSITE123: Suurepärane võimalus kõige vähem asjatundlikele meist. SITE123-l on mallisüsteem, mida nimetatakse kujundusabiks. See muudab peaaegu automaatse veebisaidi loomise, mis näeb välja üsna hea. Kui soovite oma veebisaidile mingit loomingulist sisendit anda, pole SITE123 parim valik.

jimdo logoJimdo: Jimdo tasuta kavades on mõned lahedad funktsioonid, nagu e-kaubanduse võimalused ja videote kinnistamine. Kujundusliides ei ole parim, kuid saate selle abil luua keskmise välimusega veebisaidi.

Järeldus

Kui asi puudutab seda – kui otsite tasuta veebisaidi koostajat, siis ei taha te tõenäoliselt otsustamist liiga keeruliseks muuta.

Kõiki ülaltoodud valikuid on lihtne proovida, kuna nende registreerimine ja proovimine on tasuta. See oleks parim viis aru saada, milline neist teile kõige paremini meeldib.

Kui te ei tunne, et teete seda, kasutage lihtsalt pidevat kontakti. See lihtsustab asju lihtsalt sinna minnes ja alustades. Constant Contact võtab algajalt palju ära. Lisateabe saamiseks vaadake meie hiiglaslikku artiklit parimate veebisaitide ehitajate kohta.

Tasuta veebisaidi ehitaja KKK

Kas leidub häid tasuta veebisaidi ehitajaid?

Jah! Wix ja WordPress on mõlemad suurepärased võimalused veebisaidi tasuta ehitajatele.

Mis on lihtsaim tasuta veebisaidi koostaja?

Kõige lihtsamini kasutatav veebisaidi koostaja on SITE123. Lihtsaim pole alati aga parim. Wix pakub kõige rohkem funktsioone, olles samas suhteliselt lihtne.

Kas Wix on parem kui WordPress?

Lühike vastus on ei. Pikem vastus on, et see võib nii olla. Kui soovite oma veebisaiti väga kohandada ilma kindla õppimiskõverata, on Wix teie jaoks parem kui WordPress. WordPress on sügav sukeldumine veebisaidi loomisse, samas kui Wix on selline, nagu vedeleks madalasse otsa ja flirtiks mõttega ujuda sügavasse otsa.

Kas Wix on tõesti tasuta?

Wixil on tasuta versioon, kuid teie domeeninimel on järgmine formaat: kasutajanimi.wixsite.com/siteadress. Kohandatud domeeni kasutamiseks ja paljude funktsioonide avamiseks peate valima tasulise paketi

Kuidas saada Wixist tasuta domeeninime?

Pärast tasulise paketi valimist on saadaval tasuta domeeninimi. Wixi plaani eest tuleb veel maksta, kuid nad loovutavad domeeninime tasuta – aastaks

Milline on väikeettevõtetele parim tasuta veebisaidi koostaja?

Soovitame WordPressi väikeettevõtetele, kuna need on rohkem maksete, analüüsi ja jälgimise funktsioonid. Lugege meie väikeettevõtte ülevaadet.

Viited ja pildikrediidid:

 • MageeWP.com
 • VeebisaitSetup.org

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author