Kaip elgtis su elektroninės prekybos parduotuvės lankytojų srautais atostogų sezonui

Atostogų sezonas yra visai šalia ir tai puiki galimybė internetinėms įmonėms padidinti savo pardavimus iki 2020 m. Pradžios. Norėdami suteikti jums istorinę perspektyvą, „eMarketer“ duomenimis, visos mažmeninės atostogų išlaidos 2018 m. Padidėjo 5,4% ir pasiekė 998,32 mlrd. Anot „Statista“, iki 2021 m. Visame pasaulyje elektroninės prekybos pardavimai sudarys 4 trilijonus USD.

Tai keli įspūdingi skaičiai, ir jau pats laikas optimizuoti internetinę parduotuvę siekiant didesnio pelno 2019 metų atostogų sezono metu ir gauti savo dalį šio pyrago. Internetiniai verslininkai turi atkreipti dėmesį į įvairius aspektus, norėdami išplėsti savo internetinį verslą per didžiausią metų prekybos parodą. Šiame straipsnyje pabrėžsiu šiuos bendrus iššūkius, kad galėtumėte juos įveikti dar neprasidėjus atostogų sezonui.

Elektroninės prekybos iššūkiai atostogų metu

El. Prekybos parduotuvės savininkas atostogų sezono metu susiduria su tokiais iššūkiais, kaip greitis, saugykla ir serverio prastovos, dėl kurių sumažėja konversija atostogų sezono metu. Šios problemos daugiausia kyla dėl nepatikimo prieglobos. Pasinerkime giliau.

Parduotuvės efektyvumas

Tiesa, kad turite 3-5 sekundes patraukti savo lankytojų dėmesį. Jei jūsų parduotuvė užtruks ilgiau nei 5 sekundes, greičiausiai vartotojai uždarys jūsų parduotuvę ir daugiau niekada nesilankys. Jūs, kaip parduotuvės savininkas, turite dvi galimybes pagerinti svetainės įkelties laiką. Pradėkite kurdami lengvesnius puslapius, kuriuose yra optimizuoti vaizdai, supaprastintos CSS / „JavaScript“ lengvos temos. Antra, pasirinkite prieglobos sprendimą, siūlantį turinio pristatymo tinklo (CDN) priedą.

CDN padeda padidinti puslapio įkėlimo laiką pateikdamas svetainės turinį iš paskirstytų mazgų, o ne reikalaudamas pagrindinio serverio. Dėl to jūsų parduotuvė bus įkelta greičiau ir turėsite daugiau šansų atlikti konversijas.

Serverio mastelio keitimas

Antra pagrindinė elektroninių parduotuvių savininkų problema yra serverio mastelio keitimas. Daugelis el. Prekybos prieglobos paslaugų teikėjų nepateikia serverio mastelio didinimo funkcijos, nes jie naudojasi bendrai naudojamu pagrindiniu kompiuteriu arba dedikuotu serveriu. Kalbant apie serverio mastelį, pasidalijamasis priegloba nėra geras pasirinkimas, ypač kai jūsų parduotuvėje yra 1 000 SKU. Jūs, kaip parduotuvės savininkas, atostogų kampanijos metu negalite sau leisti jokių serverio valdymo problemų. Jei nepavyko nustatyti serverio dydžio, jūsų vartotojai pamatys klaidos pranešimą „Serveris nerastas“.

„Store-Data“ saugumas

Trečioji elektroninės prekybos parduotuvių problema susijusi su klientų ir parduotuvių duomenų saugumu. Internetinėse parduotuvėse yra neskelbtinų duomenų, įskaitant klientų profilius, kredito kortelių duomenis ir banko sąskaitos duomenis. Turite įsitikinti, kad visi jūsų internetinės parduotuvės duomenys yra saugūs. Tam reikalingas parduotuvės lygio ir prieglobos lygio saugumas naudojant IP baltąjį sąrašą ir dviejų faktorių autentifikavimą (TFA). Dviejų faktorių autentifikavimas yra papildomas jūsų prieglobos paskyros saugos sluoksnis, apsaugantis serverį nuo bet kokios neteisėtos prieigos. IP įtraukimas į baltąjį sąrašą leidžia sukurti IP baltąjį sąrašą, palengvinant bendradarbiavimą su tinklais ar regionais, turinčiais neribotą prieigą prie SSH ir SFTP.

Sprendimas – valdoma debesies priegloba Mes esame tame pačiame puslapyje dabar! Pirmiau minėti iššūkiai daugiausia kyla dėl prastos el. Prekybos prieglobos.

Kalbant apie valdomą debesų prieglobą, daugelis internetinių prekybininkų teikia pirmenybę „Cloudways“ prieglobos platformai, siūlančiai greitą, patikimą ir patikimą el. Prekybos svetainių prieglobą..

Tai siūlo patogią vartotojui platformą, leidžiančią valdyti kasdienes serverio operacijas, pvz., Saugią prieigą prie serverio naudojant SFTP ir SSH, cron užduočių valdymą, serverio atsarginę atsarginę kopiją ir dar daugiau. Pažvelkime į kitas „Cloudways“ funkcijas, skirtas tvarkyti eismo intensyvumą atostogų metu.

Specializuotas serveris

Pritaikytas serveris atostogų kampanijų sezonui yra protingas pasirinkimas. Tai reiškia, kad jūs gaunate visą serverį į savo interneto programą. Nedalijamas procesoriaus laikas, RAM ar pralaidumas, o tai reiškia, kad jūsų svetainė visada reaguoja. Bendrinamo serverio našumas priklauso nuo srauto ir jūsų parduotuvėje nusileidžiančių vartotojų įsitraukimo. Tačiau virtualiojo dedikuoto serverio atveju taip nėra.

Naudodami „Cloudways“ skirtą serverį, nereikia dalintis pralaidumu su kitomis programomis („WordPress“, PHP, „Magento“ ir kt.). Skirta serveriai yra greitesni ir pakankamai pajėgūs valdyti srauto padidėjimą. „Cloudways“ suteikia „No label Studios“, baltosios etiketės, interneto plėtros agentūros, galimybę greitai valdyti serverį ir mėgautis tokiomis funkcijomis kaip svetainių klonavimas, inscenizacijos aplinka, komandos valdymas & atsargines kopijas.

Serverio mastelio keitimas

Serverio išteklių didinimas yra eksploatavimo reikalavimas, galintis sudaryti arba sugadinti elektroninės prekybos parduotuves atostogų pardavimo sezono metu. „Cloudways“ supaprastino serverio išteklių mastelio keitimo procesą, kad jūsų parduotuvė galėtų pasinaudoti tuo, kad per atostogų išpardavimų laikotarpį gauna daugiau pajamų. Kai jums reikia sumažinti mastelį, paprasčiausiai klonuokite savo serverį į mažesnę specifikaciją ir viskas bus padaryta!

Serverio mastelio keitimas

Duomenų atsarginė kopija & Atkurti

Atsarginės kopijos yra vienintelis būdas padėti atkurti ankstesnius duomenis po neaiškių atakų. Automatizuotas „Cloudways“ atsarginių kopijų kūrimo procesas leidžia sukurti atsarginę kopiją iš serverio ir programos nustatytu dažniu. Be to, jei norite, taip pat galite pasidaryti atsargines atsargines kopijas. Yra galimybė saugoti atsargines kopijas tame pačiame serveryje, kur galite lengvai atsisiųsti failą į pasirinktą išorinę saugyklą.

Duomenų atsarginės kopijos atkūrimas

„Cloudways ThunderStack“

„Cloudways“ prieglobos rinkinys yra stuburas, palaikantis ir optimizuojantis serverio našumą. Tai yra galingas NGINX, Apache, PHP-FPM derinys (PHP 7 yra numatytoji visų serverių versija). Be to, programų duomenų bazės taip pat yra valdomos naudojant „MySQL / MariaDB“ (dabar numatytoji DBVS), naujausius talpyklos sprendimus, pvz., „Magento 1.X“ parduotuvių „Full Page Cache“ (FPC) ir „Magento 2.X“ parduotuvių „Varnish Cache“..

„Cloudways Thunderstack“

Mokėkite, kaip jūs einate

Debesys ant kišenės yra lengvos. Tai reiškia, kad jūs turite mokėti tik už tuos išteklius, kuriuos panaudojote. Tiesiog išsirinkite sau tinkamiausią prieglobos planą ir mėgaukitės net 10 USD per mėnesį.

Mokėkite, kaip jūs einate

Aktyvus palaikymas visą parą

Kai parduotuvė bus parengta ir veiks, gali būti, kad parduotuvėje gali kilti serverio valdymo problemų. Tokiu atveju nesijaudinkite, „Cloudways“ techninės pagalbos komanda visada yra jums prieinama visą parą. Tiesiog sukurkite bilietą, o likusią dalį palikite „Cloudways“ techninės pagalbos komandai.

Palaikymas

„CloudwaysCDN“

„CloudwaysCDN“ yra geografiškai paskirstyta sistema, padedanti sutrumpinti svetainių įkėlimo laiką. Tai reiškia, kad nepaisant atstumo tarp lankytojo ir serverio, puslapio įkėlimo greitis išlieka pastovus. Technine prasme „CloudwaysCDN“ atkartoja jūsų parduotuvę ir aptarnauja lankytojo užklausą iš artimiausio mazgo. Dar svarbiau, kad sutaupoma daug serverio išteklių ir užtikrinama, kad lankytojai patirs puikų puslapio įkėlimo greitį.

„CloudWaysCDN“

Laikas reikalauti, kodėl „Cloudways“ yra geresnis sprendimas

Aš išbandžiau „Magento“ parduotuvės (diegdamas duomenų pavyzdžius) veikimą dviem įrankiais. Pirma, pasitelkdamas „Pingdom“ – nemokamą įrankį, skirtą patikrinti svetainės veikimą. Antra, vykdydami „ab – Apache“ serverio lyginamosios analizės įrankio CLI komandas.

Pingdom

Rezultatas, pagrįstas įvairiomis metrikomis, tokiomis kaip našumo laipsnis, puslapio dydis ir įkėlimo laikas, o tai „Cloudways Magento Hosting“ yra gana didžiulis.

Pingdom

Ab Apache

Apache

Apibendrinant!

Įspūdingos pasaulinės elektroninės prekybos augimo metu įsitikinkite, kad planuojate iš anksto numatyti atostogų sezoną. „Cloudways“ užtikrina jūsų elektroninės parduotuvės augimą rūpindamiesi visais žiniatinklio prieglobos iššūkiais. Suteikite savo elektroninei prekybai reikalingą greitį, kad galėtumėte įveikti visus savo ankstesnius įrašus. Greitai peržiūrėkite visus turimus planus ir pasinaudokite geriausiu el. Prekybos prieglobos sprendimu. Jei manote, kad praleidau svarbius patarimus, praneškite man apie tai žemiau esančiame komentarų skyriuje.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author