Geriausia Kanados interneto priegloba (2020 m.)

Contents

Apžvalgos ir techniniai palyginimai

Mes ištyrėme 28 geriausius kanadiečių prieglobos paslaugų teikėjus
padėti sutaupyti laiko ir pinigų.

Patikrinome dešimtis prieglobos paslaugų teikėjų ir panaudojome daugiau nei dešimtmečio vertės duomenis, kad sudarytume naujausią geriausių interneto prieglobos vietų Kanadoje reitingą. (Spustelėkite norėdami pamatyti reitingą.)

Nuo 2016 m. Vasaros nusipirkome ir išbandėme visas geriausias prieglobos įmones Kanadoje.

… Įskaitant daugybę namų vardų, tokių kaip „GoDaddy“, „Bluehost“ ir „HostGator“.

Šiame vadove mes apžvelgiame daugybę veiksnių, kurie padės jums priimti sprendimus, susijusius su duomenimis, siekiant rasti geriausią jūsų svetainės prieglobos įmonę..

Dešimtmečius praleidome dirbdami internete ir daugiau nei keletą kartų buvome sudeginti pasirinkdami blogo prieglobos paslaugų teikėją. Po daugybės bandymų, klaidų ir vargo mes įsitikinome, kad Kanadoje teikiamos geriausios žiniatinklio prieglobos paslaugos.

Kas mes esame

Prieš pradėdami techninį įvairių prieglobos paslaugų teikėjų suskirstymą, supažindinsiu su komanda, esančia šiame vadove. Mes esame trijų žmonių grupė ir turime skaitmeninės rinkodaros agentūrą pavadinimu „Castle Media“. ��

Aš esu Gary, vadovo autorius ir vaikinas, kuris šioje svetainėje skelbia didžiąją dalį prieglobos apžvalgų. Aš buvau žiniatinklio kūrėjas, kiek prisimenu, prieš „Facebook“ ir net „MySpace“.

Aš priglobiau šimtai svetainių visoje Kanadoje ir JAV, ir per tą laiką mačiau, kad daugybė šeimininkų ateina ir išeina.

Hostingo apžvalgos – mūsų stebėjimas & Tyrimo procesas

mūsų tiesioginio stebėjimo per pingdomą vaizdasPriimdami pagrįstus sprendimus, reikia gauti tikslius duomenis, o vienintelis būdas tai padaryti yra įvertinti rezultatus – tai yra būtent tai, ką mes padarėme per pastaruosius kelerius metus.

Stebime visų mūsų svetainių veikimą, prastovas ir delsą. Jei pažiūrėsite į diagramą dešinėje, pamatysite, kad mes įtraukėme 10 savo pagrindinių kompiuterių. Mes naudojame pažangią stebėjimo programinę įrangą, kuri įtraukia kiekvieną svetainę 50x kartus per dieną iš kelių vietų. Apie bet kokius paslaugų teikimo nutraukimus ar nutraukimus nedelsdami pranešame.

Pridėjome tik populiariausias rekomenduojamas paslaugas ir paslėpėme URL, nes tai yra aktyvios klientų svetainės, tačiau greitai peržvelgę ​​duomenis galėsite pamatyti, kurie iš jų praeityje ir per kiek laiko sumažėjo..

Tiesioginį stebėjimą galite pamatyti čia. Daugiau apie mūsų 4 žingsnių tyrimo procesą skaitykite čia.

Kaip naudotis šiuo vadovu

Norėjome pateikti daug vertingos informacijos, tuo pat metu lengvai suprantamus dalykus, todėl savo geriausius šeimininkus įvertinome eilės tvarka.

Tai yra standartinė reitingų sistema, kurios viršuje yra mūsų rekomendacija numeris vienas, po kurios eina antra ir tt. Siekėme išvengti nereikalingos informacijos įtraukėme tik keturis geriausius pasirinkimus. Tarp jų yra trys, kurie padėjo užtikrinti aukščiausią kokybę, ir vienas, kuris yra populiarus, bet kurio trūksta keliose pagrindinėse srityse.

Prieš kildami į klausimus, nesivaržykite ir paspauskite mygtuką „Susisiekite su mumis“. ��

Geriausios žiniatinklio prieglobos paslaugos 2020 m

Čia pateikiamos 4 geriausios Kanados interneto prieglobos apžvalgos pagal kainą, klientų aptarnavimą, greitį ir veikimo laiką.

1. „HostPapa“ – geriausias Kanados kompiuteris + nuolaida

„HostPapa“ siūlo Kanados skaitytojų prieglobai 67% nuolaidą ir nemokamą domenų registraciją

„hostpapa“ logotipas

Kaina – 2,95 USD per mėnesį (įprasta 13,99 USD / mėn.)
Vidutinis veikimo laikas 99,95 proc.
Vidutinis krovimo laikas 475 ms

„HostPapa“, be abejo, yra mūsų mėgstamiausias žiniatinklio priegloba – ir ne tik todėl, kad jie yra Kanados įmonė.

Jį naudojame beveik kiekvienoje savo svetainėje, taip pat ja naudojasi dauguma mūsų naujų klientų svetainių. Be to, kad nenuvilia nė vienas iš mūsų kriterijų ir nepriekaištingai didžiąja dalimi, „HostPapa“ logistiniu požiūriu yra geriausias Kanados pasirinkimas.

Jūsų svetainė bus įkelta šiek tiek greičiau, nei tai būtų, jei naudojatės kitais populiariais interneto prieglobos įrankiais, nes „HostPapa“ serveriai yra visoje Kanadoje. Jų būstinė taip pat yra Kanadoje (Burlingtono valstijoje).

Nuo „HostPapa“ myli Kanadą tiek, kiek mes darome, jie visiems mūsų skaitytojams siūlo didžiules nuolaidas.

 Naudokitės šia nuoroda rodyklė, nukreipianti į hostpapa nuolaidų nuorodą hostcanada.org skaitytojams reikalauti nuolaidos naujiems prieglobos paketams.

Tai yra beveik pusė jų įprastų prieglobos paketų ir nemokamų naujinių, kurie kitu atveju yra šiek tiek brangesni, kainos. Jų siūloma nuolaida daro „premium“ pasirinkimą, pvz., „HostPapa“, tokį pat nebrangų, kaip kai kurie pigiausi planai.

„HostPapa“ taip pat buvo malonus, kad pasiūlytų mūsų skaitytojams visas jų galimybes pagrindinės savybės nemokamai, įskaitant jų 30 dienų garantiją, nemokamą svetainių kūrėją, nemokamą SSL apsaugą, nemokamus mokymus „vienas prieš 1“ ir nemokama domenų registracija – iš viso 50 USD vertės. Norėdami gauti nemokamą domeną (+ kitas gėrybes), prisiregistruokite dabar naudodami šią nuorodą.

„HostPapa“ taip pat išsiskiria, kai reikia klientų aptarnavimo, kuris yra prieinamas visą parą ir visą parą, norint atsakyti į bet kokius techninius klausimus. Kreipkitės į jų palaikymo komandą, pavyzdžiui, turėdami nepaprastai naudingą naują darbuotoją iš savo interneto svetainės tiesioginių pokalbių metu.

Kadangi ji turi duomenų centrus visoje Kanadoje, svetainės greitis ir veikimo laikas yra puikus įgyvendinant visus prieglobos planus, tačiau didelis žiniatinklio prieglobos našumas nėra vien dėl jo vietos. „HostPapa“ veikia SDD visuose serveriuose ir naudoja „Intel Scalable CPU“, kuris sumažina atminties adresus, kuriuos turi tvarkyti procesorius..

„HostPapa“ netgi siūlo diegimą vienu paspaudimu, leidžiančią lengvai įdiegti „WordPress“. Jis taip pat turi nemokamą SSL galimybę kartu su „Let’s Encrypt“.

Jei dar nesate prisijungę internetinio verslo ir žiniatinklio prieglobos pasaulyje, „HostPapa“ yra patogi naudoti. Galite greitai paleisti asmeninį tinklaraštį ar svetainę – tiesiog atlikite veiksmus, išdėstytus mūsų „HostPapa“ apžvalgoje.

2. „Hostinger“ – geriausias „prieinamas“ kompiuteris

Ar norite sutaupyti pinigų nepakenkdami? Neziurek i prieki.

hostinger-logotipas

Pradedant nuo 0,99 USD per mėnesį (90% nuolaida)
Vidutinis veikimo laikas 99,1 proc.
Vidutinis krovimo laikas 389ms

Įvadinė Hostinger kaina

Reklaminė kainodara yra siaučianti rinkodaros taktika prieglobos pramonėje. „Hostinger“ įvaldė šią strategiją ir ji jums naudinga tiek, kiek naudinga jiems.

„Hostinger“ kaina svyruos nuo 0,99 USD per mėnesį iki 2,15 USD per mėnesį pusiau reguliariai. Šią kainą galite užrakinti 48 mėnesiams. Tai yra ketverių metų priegloba už mažiau nei 70 USD, bet kokiu būdu.

Galite pamanyti, kad jų tarnyba bus lėta ir niūri (bent jau tokia mano prielaida). Tuomet išbandžiau „Hostinger“, pridėdamas penkias skirtingas svetaines prie savo pagrindinio plano … Štai ir štai, spektaklių skaičius buvo lygus – ir dažnai daug geresnis nei kitų biudžeto šeimininkų (kurie apmokestindavo 2–3 kartus)..

Mane nustebino tai, kad „Hostinger“ taip pat turi savo svetainių kūrėją – „Zyro“. Jį sudaro keletas tvarkingų funkcijų, tokių kaip „Zyro AI“ turinio generatorius ir „Logo Maker“, bei keletas senų gerų – nemokamas SSL sertifikatas, neribota SSD saugykla ir neribotas pralaidumas.
Naujos funkcijos atrodo tikrai gaivinančiai, jos leidžia sutelkti dėmesį į savo įmonę. Ne per trumpą laiką baigiate tai, apie ką galvojote. Naudokitės savo kūrybiškumu naudodamiesi nauja „Hostinger“ funkcija, leidžiančia kurti savo prekės ženklo, „Zyro“, logotipų kūrimo priemonės logotipus.

„Hostinger“ yra palyginti naujokas ir jį reikia išbandyti daugiau, tačiau iš pradžių mes pastebėjome, kad „Hostinger“ pristato.

Tai puikus pasirinkimas, jei norite visų pagrindinių funkcijų, kurias teikia kitos prieglobos įmonės. Visas informacijos atskleidimas: jūs negausite visų varpų ir švilpukų su visais planais. Taigi prieš rinkdamiesi paketą, peržiūrėkite savo funkcijų poreikius. Bottom line yra tai, jei jūs norite sutaupyti daug pinigų, kai reikia prieglobos su našumu, kuris suteikia, „Hostinger“ yra puikus pasirinkimas.

Net ir turėdami žemiausią pakopą, vis tiek gaunate 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją, nemokamą domeną ir nemokamą SSL. Norėdami gauti visas nemokamas paslaugas, prisiregistruokite naudodami šią nuorodą.

3. „Bluehost“ – „Pradedančiųjų“ kompiuteris

Pirmasis laikmatis? Pradėti čia.

„bluehost“ logotipas

Pradedant nuo 2,95 USD per mėnesį
Vidutinis veikimo laikas 99,74%
Vidutinis krovimo laikas 1,765 ms

„Bluehost“ paketai

Mes neminėsime „Bluehost“ nepateikdami jums teisingo įspėjimo: jie gerai parduoda ir reklamuoja, todėl apsilankę svetainėje jūs visur pradėsite matyti jų skelbimus.

Galbūt girdėjote gerų dalykų apie „Bluehost“. Tiesa, daugelis teigiamų „Bluehost“ atsiliepimų, kuriuos perskaitysite internete, yra pastebimi vietoje: tai viena geriausių interneto prieglobos paslaugų pradedantiesiems, laikotarpiui.

Kodėl taip gera pradedantiesiems? „Bluehost“ lengviausia naudoti ir nustatyti, paprasta ir paprasta. Bendrovė supranta, kad priegloba gali sukelti painiavos žmonėms, kurie tik pradeda veiklą, todėl jie tai daro kuo paprasčiau. Jei tik pradedate nuo tinklaraščio, „Bluehost“ yra puikus pasirinkimas.

Kitas „Bluehost“ aspektas, kuris daro jį puikiu pradedantiesiems, yra kaina. Neišardysite banko su „Bluehost“, kuris yra fantastiškas tinklaraštininkams, kurie gali šiek tiek uždirbti laiko iš savo svetainės.

Be to, jie turi naudingą klientų aptarnavimą, 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją ir lengvai naudojamą sąsają. Naujokai ir pradedantieji džiaugiasi, „Bluehost“ yra čia.

4. „HostGator Cloud Hostingas“ – patikimas priegloba

Gerai nusistovėjęs ir patikimas.

hostgatoriusPradedant nuo 2,75 USD per mėnesį
Vidutinis veikimo laikas 99,4 proc.
Vidutinis krovimo laikas 657 ms

Nemokamos funkcijos – el. Paštas, SSL, svetainių perkėlimai, svetainių kūrėjas, kasdieninės svetainės atsarginės kopijos

Tinklalapiai ir valdytojai gali neatrodyti kaip du dalykai, kurie yra tik kartu, tačiau „HostGator“ jau kurį laiką verčia jį veikti. Tai yra žiniatinklio priegloba tūkstančiams bet kokio dydžio internetinių įmonių ir tinklaraščių.

„HostGator“ yra Puikiai veikia už mažą kainą. Jame dirba naudingi klientų aptarnavimo agentai ir jis yra lengvai keičiamas, todėl jūsų svetainė gali patenkinti bet kokį srautą.

„HostGator“ taip pat neseniai pristatė svetainių kūrimo programą, dėl kurios jūsų svetainė buvo lengvai pradedama priegloba. Derinkite tai su gera pasaulinių serverių baze, o „HostGator“ yra gera antra galimybė.

Peržiūrėkite mūsų sekimą dešinėje pusėje. Stebime „Gator“ 24/7, norėdami patikrinti greitį, delsą ir bet kokius prastovas.

5. A2 priegloba – dideli greičiai

Didelis greitis ir mažas pakrovimo laikas.

A2 talpinimas

Pradedant nuo 3,92 USD per mėnesį
Vidutinis veikimo laikas 99,1 proc.
Vidutinis krovimo laikas 601 ms

A2 priegloba yra tvirta žiniatinklio priegloba, turinti ypač daug laiko, puikus greitis (vieni geriausių versle), ir naudingas klientų aptarnavimas.

Buvęs „Unix SysAdmin“, įkurtas 2001 m., A2 metai iš metų reguliariai įtraukia „PCMag“ geriausios interneto prieglobos paslaugų sąrašą. Ir mes linkę sutikti, kad šis vardas nusipelnė tiek JAV prieglobos paslaugų teikėjams, tiek svetainių prieglobai Kanadoje.

Mes pasirinkome „A2 Hostingas“ kaip vieną iš geriausių daugelio šioje svetainėje apžvelgiamų prieglobos paketų tiekėjų, pradedant nuo pagrindinių bendro mėnesio planų ir baigiant skirtingais paslaugų paketais. Su duomenų centrai Mičigane, A2 priegloba ypač gerai veikia mažas įmones visoje Kanadoje.

Kokio tipo įmonės gali naudoti šiuos interneto kompiuterius?

Bet kuri iš išvardytų hostingo kompanijų gali valdyti intensyvų srautą. Jei jūsų svetainė per mėnesį sulaukia maždaug 500 000 peržiūrų, jums viskas bus gerai.

Atminkite, kad kiekviena žiniatinklio priegloba siūlo keičiamus paslaugų planus, o jūs galite išplėsti, jei reikia. Geriausi Kanados interneto prieglobos centrai naudoja geriausius „WordPress“ prieglobos planus, kad sutaupytų klientų sąnaudas ir teiktų aukščiausio lygio paslaugas.

Kanados interneto prieglobos peržiūros kriterijai – kaip mes pasirenkame

Patikimumas (Uptime ir prastovos)

„wordpresshosting“ KanadaSvetainės veikimo laikas ir prastovos lemia, ar kompiuteris yra patikimas. Tai yra keletas svarbiausių dalykų, į kuriuos reikia atsižvelgti bet kuriame versle, nes prastovos gali būti pagrindinė problema. Tai atrodo neprofesionalu ir gali būti labai žalinga, kai kalbama apie jūsų prekės ženklą.

Kai ieškote Kanados žiniatinklio prieglobos apžvalgų, būtinai apsvarstykite tik tas paslaugas, kurių prastovos yra labai trumpos, o retais atvejais, kai jos nusileidžia, paprastai tai yra, kad jos galėtų ką nors išspręsti..

Tai reiškia, kad jūs gausite išankstinį pranešimą, o kokybiškas kompiuteris taip pat stengsis turėti tokį prastovą patogiausiu dienos laiku..

Greitis

palydovų pakrovimo greitis

Svetainės greitis yra dar vienas veiksnys, svarbus jūsų profesionalumui, taip pat jūsų paieškos sistemų optimizavimui (SEO). Esame įpratę kuo greitesnį krovimo greitį, o dauguma žmonių nelaukia ilgiau nei kelias sekundes.

Mūsų praėjusio dešimtmečio rodikliai suteikė daug duomenų, leidžiančių palyginti vidutinis pakrovimo laikas visuose didžiuosiuose Kanados miestuose, įskaitant Toronte, Monrealyje ir Vankuveryje. Tada šiuos rezultatus patikrinome šalia vidutinio JAV greičio. geriausi užfiksuoti krovimo laikai buvo tik 226 ms, kadangi lėčiausia buvo daugiau nei 2 850 ms.

Pagalba klientams

Klientų palaikymas kartais nepastebimas, kai visas dėmesys skiriamas interneto svetainių šeimininkų siūlomoms funkcijoms, tačiau tai yra svarbus dalykas, į kurį reikia atkreipti dėmesį, nes klientų aptarnavimo kokybė gali būti didžiulis skirtumas. Bandant rasti geriausią žiniatinklio prieglobą, vertindami turėsite rimtai apsvarstyti klientų palaikymą.

Vieni gali atsakyti į jūsų klausimus mažiau nei per minutę, o kiti – laukti dienos ar daugiau.

Laimei Trys žiniatinklio prieglobos mes rekomenduojame visiems suteikti greitą palaikymą ir turėti atstovus, kurie yra tokie mandagūs, kad galėtų būti iš Kanados.

Mūsų geriausias pasirinkimas net turi keletą klientų aptarnavimo apdovanojimų. Valio! 

Galėjome įvertinti klientų aptarnavimą be jokių testų, nes mes jau daugelį metų naudojome šiuos pagrindinius kompiuterius. Čia yra aukščiausio lygio klientų palaikymo požymiai:

  • Palaikymas prieinamas visą parą
  • Tiesioginių pokalbių paslauga
  • Agentai, kuriems gimtoji yra jūsų kalba, yra draugiški ir gali išspręsti techninius klausimus
  • Greitas reagavimo laikas be pasenusių bilietų sistemų

Laimei, mes turime faktinių kadrų iš pirmaujančių prieglobos įmonių klientų aptarnavimo. Žiūrėk ir štai …

Geriausias žiniatinklio prieglobos arba WORST priegloba?

Žiniatinklio prieglobos atveju niekada nesinaudokite pigiausiu variantu.

Jūs tikrai gaunate tai, ką mokate už interneto prieglobą.

Žiniatinklio prieglobos pramonėje yra visokių sukčiavimų, nes įmonės siūlo mažus įkainius, kad klientai, kurie nieko geriau nepažįsta, siūlo mažą kainą.

Šie kompiuteriai dažnai uždirba milijonus naudodamiesi labai žemos kokybės serveriais, todėl jie gali būti apsaugoti nuo pažeidimų. Būtų nesunku tai pasakyti ir tada pereiti, nenurodant, ko vengti. Bet mes jums pasakysime apie du blogiausius pažeidėjus:

lieknas pardavėjas, parduodantis hostingą

Varyk Tėti – Neleisk rinkodarai tavęs kvailioti. „GoDaddy“ teikia žemos kokybės paslaugas bet neprieštarauja, kad imsite priemoką už priedus kad būtų nemokamai su kitais šeimininkais. Dažnai vadinami geriausiu Kanados žiniatinklio priegloba, mes taip pat galime juos vadinti „ScamDaddy“.

Tinklo sprendimai – Prastos paslaugos ir žemos kokybės serveriai sujungia „Network Solutions“ į siaubingą pasirinkimą. Nepaisant to, kokį Kanados interneto prieglobos apžvalgą jūs skaitote, tinklo sprendimai yra netinkamas pasirinkimas.

Jei jūs einate su pigus interneto kompiuteris, Iš pradžių galite sutaupyti pinigų, tačiau turėsite kur kas mažiau funkcijų arba turėsite nusipirkti įvairius atnaujinimus ir vis tiek sumokėti daugiau. 

Kai nuspręsite pasirinkti geresnį paslaugų teikėją, bus be vargo, ir jūs norėsite, kad nuo pat pradžių buvote pas kokybės teikėją.

 

Kanados žiniatinklio prieglobos apžvalgos – vengtinų dalykų

Aš žinau, kad svarbu kuo labiau sumažinti verslo išlaidas, tačiau taupyti keletą dolerių žiniatinklio prieglobai neverta dėl problemų, su kuriomis susidursite vėliau.

Čia pateikiamos svarbios problemos, susijusios su pigių žiniatinklio priegloba:

  1. Galimi saugumo pažeidimai – Vienas pasiskelbęs „nemokama“ žiniatinklio priegloba, vadinama „000Webhost“, turėjo 13 milijonų vartotojų vardų ir slaptažodžių.
  2. Viskas kainuoja papildomai – Įprastas nuolaidų kompiuteris gali imti 80 USD už SSL, 30 USD už jūsų domeno registraciją ir 30 USD už pagrindinę privatumo apsaugą, o tai sudaro 140 USD per metus..
  3. Prasta IP kaimynystė – Tai apsunkina jūsų SEO.

Kas yra populiariausia interneto prieglobos paslauga?

Dėl visų skirtingų variantų ir kainų gali būti sunku įvertinti įvairius šeimininkus. Kai kurie kainuoja tik 1 USD arba 2 USD per mėnesį, yra net keletas nemokamos žiniatinklio prieglobos prieinama. Kaip minėjome, nenorite pirkti per daug pigiai dėl savo žiniatinklio prieglobos, tačiau gaukite galingą prieglobos paketą, kurio jums nereikia..

Mes patariame lengvai pradėti ir prireikus atnaujinti. Populiariausia žiniatinklio prieglobos paslauga yra iki šiol bendras hostingas – tema, kurią aptarsime toliau. Trumpai apžvelgsime toliau pateiktas apžvalgas.

Populiariausi Kanados įmonių prieglobos tipai

Dauguma prieglobos planų priklauso vienai iš penkių kategorijų: pasidalijamasis priegloba, virtualus privatus serveris (VPS), debesų priegloba, skirtas priegloba ir perpardavėjas. Peržiūrėsime išsamiai kiekvieno tipo prieglobos planą.

Kas yra bendras hostingas?

bendras prieglobaBendrai naudojamas priegloba yra neabejotinai pigiausias pasirinkimas, o naudojant tokio tipo prieglobą jūs iš esmės nuomojatės erdvę, kuria dalijatės su kitomis svetainėmis. Tokio nebrangaus prieglobos kaina yra ta, kad tai yra mažiausiai galingas prieglobos pasirinkimas.

Bendras priegloba veikia todėl, kad dauguma svetainių gauna nedidelį srautą, o tai reiškia, kad jos gali dalytis serverio ištekliais, nesusidurdamos su veikimo problemomis. Sąranka yra paprasta, kai gaunate bendro prieglobos planą.

Kas yra VPS talpinimas?

VPS prieglobaKitas žingsnis nuo bendro hostingo yra VPS, kuris kainuoja šiek tiek daugiau, bet taip pat turi daugiau galios. Net jei jums nereikia mokėti už savo serverį, a VPS pagrindinis kompiuteris veikia panašiai kaip viena, ir jūs visiškai kontroliuojate tai. Dėl to labiau įsitraukia sąrankos ir valdymo procesas.

Kas yra „Cloud Hosting“?

debesų priegloba

Vienas variantas, kuris pastaraisiais metais populiarėja, yra debesų priegloba. Jis turi tam tikrų panašumų su VPS, tačiau pagrindinis skirtumas yra tas, kad serveris paskirstomas dideliam skaičiui kompiuterių, užuot turėjęs tam skirtą fizinį adresą.

Vartotojui tai reiškia, kad krovimo laikas yra labai greitas, ir tai lengva pakeisti. Jei jums reikia daugiau spartos ar vietos diske, galite nedelsdami atnaujinti naudodami savo prieglobos įmonę. Apskritai tai yra puikus pasirinkimas verslo svetainėms.

Kas yra skirtas serveris??

skirtas prieglobaJei norite geriausio iš geriausių, tada skirtas priegloba yra kelias eiti. Kaip rodo pavadinimas, jūs gaunate visą serverį, kad paskambintumėte į savo, ir vienintelis jo darbas yra užtikrinti, kad jūsų svetainė veiktų sklandžiai.

Tai yra galingiausias pasirinkimas, tačiau jį nustatyti ir valdyti taip pat gali būti sunku, be to, jis jums kainuos brangiausiai.

Kaip veikia perpardavinėtojo priegloba

Perpardavinėtojo pagrįstas priegloba yra visiškai pašalinis dalykas, o ne visiškai kitoks žiniatinklio prieglobos tipas. Kaip tai veikia, viena šalis kontroliuoja serverį, o kita šalis parduoda prieglobą taip, tarsi jiems priklausytų serveris.

Tai suderinama su bet kuria iš aukščiau paminėtų hostingo rūšių. Pvz., Galite pasirinkti perpardavėją, siūlantį dedikuotą serverį ar debesies prieglobą.

Įprasta, kad perpardavėjai perka didelius kiekius ir gauna daug didelės talpos serverių. Po to jie tiekia dalis atskiroms svetainėms. Jei ketinate pasirinkti šią parinktį, jums reikės daug techninių žinių.

Kas lemia prieglobos greitį? (Greitas priegloba)

Greičiausias žiniatinklio prieglobos kompiuteris naudoja tam skirtą IP arba ypač aukštą delsos trukmės duomenų centrą. Kai ieškote Kanados internetinių kompiuterių apžvalgų, svarbu atsiminti šią paprastą taisyklę.

Svarbu suprasti, kad duomenų centrai yra tarsi prieglobos sprendimo esmė, kuo greičiau širdis gali išsiurbti kraują (šiuo atveju pralaidumą), tuo greičiau jūsų svetainė eina.

Atsiprašome už grafinę analogiją.

Žiniatinklio prieglobos palyginimas – kurią TVS turėtumėte naudoti?

Savo turinio valdymo sistemą (CMS) naudojate tvarkydami visą savo svetainės turinį, įskaitant skelbiamo turinio pakeitimus ir naujo turinio įkėlimą. Kiekviena CMS turi savo sąsają, kai kurios CMS veikia su konkrečiomis prieglobos galimybėmis arba yra idealios tam tikrų tipų svetainėms.

„WordPress“

„WordPress“ prieglobos pranašumai

Jei žinojote tik apie vieną CMS, greičiausiai taip buvo „WordPress“, nes tai lengvai yra populiariausias pasirinkimas. Nors jis pasirodė dar 2003 m., Per pastaruosius kelerius metus jis sparčiai populiarėjo, todėl dabar pasirinkta tinklaraščių ir smulkaus verslo svetainių CMS. Daugelyje jūsų skaitomų svetainių talpinimo apžvalgų bus įtraukta WP.

„WordPress“ turi daug privalumų, iš kurių bene reikšmingiausias yra jo tinkinimo parinkčių ir įrankių asortimentas. Tai labai saugu, diegimas yra paprastas vėjas ir lengvai rasti palaikymą, kai jums jo reikia. Jei tai yra pirmas kartas, kai kuriate svetainę, labai rekomenduoju pasirinkti „WordPress“, kai ieškote geriausios žiniatinklio prieglobos.

Šiek tiek yra mokymosi laikotarpio, tačiau tai pasakytina apie bet kurią CMS, o „WordPress“ populiarumas reiškia, kad protinga žinoti, kaip ja naudotis.

PHP

PHP logotipasPHP buvo jau ilgą laiką, ir iš pradžių jis buvo asmeninis pagrindinis puslapis. Jis naudoja serverio scenarijus, o daugelis populiarių CMS, įskaitant „WordPress“, „Drupal“ ir „Joomla“, naudoja šį PHP scenarijų.

Nors jums nereikia suprasti PHP, kad nustatytumėte svetainę pasirinktame CMS, jums reikės PHP kūrėjo, jei turite keletą labai konkrečių programų, kurias norėtumėte paleisti savo svetainėje.

„Java“ pagrindu sukurtos svetainės

„Java“Galite žinoti „Java“ kaip dalyką, kurį turite atnaujinti dabar ir tada. Pagrindinė jo funkcija yra žiniatinklio programos, o jei esate svetainėje su įspūdinga grafika, galite lažintis, kad joje naudojama „Java“. „Java“ buvo daug populiaresnė mažesnėse svetainėse.

Nors jo populiarumas šiek tiek sumažėjo, jis vis dar yra keliose pagrindinėse el. Prekybos svetainėse, įskaitant „Amazon“ ir „eBay“. Jei norite, kad jūsų svetainėje būtų aukščiausios klasės vaizdų ir funkcijų, tada „Java“ yra tik bilietas.

Joomla

JoomlaKalbant apie CMS parinktis, „Joomla“ greičiausiai yra antra pagal dydį už „WordPress“, nors tarp jų vis dar yra didelis atotrūkis. Viena iš priežasčių, kodėl „Joomla“ nėra tokia populiari, yra ta, kad ji nėra ypač patogi vartotojui. Jei jums nepatiks Joomla, patarčiau eiti į „WordPress“, tai taip pat sakau visiems mūsų klientams. Jūs atsikelsite ir bėgsite greičiau, ir aš manau, kad tai taip pat yra geresnis pasirinkimas SEO požiūriu.

Pasirinkimas tarp „Windows“ arba „Linux“ pagrindų

langai vs linux host-min

Mūsų prieglobos apžvalgoje galite prisiminti skyrių apie dedikuotus serverius. Tikiuosi, jūs darote taip, kaip seniai nebuvo. Na, kiekvienam serveriui reikia operacinės sistemos (OS), o dvi parinktys yra „Windows“ arba „Linux“ pagrindiniai kompiuteriai..

Štai kas juos daro išskirtinius. Geriausi ten esantys interneto prieglobos serveriai paprastai renkasi „Windows“ serverius. Norėdami sužinoti apie „cPanel“ gerumą, patikrinkite tai „Plesk“ ir „cPanel“ palyginimas.

„Windows“

„Windows“ dešimtmečiais buvo „Microsoft“ OS, ir jei jūs einate su „Windows“ pagrindu, tai reiškia, kad galite naudoti „Windows“ duomenų bazes ir programas kartu su ASP.Net ir kitais sudėtingais scenarijais. Taip pat yra PHP ir MySQL. Paprastai jūs mokėsite šiek tiek daugiau už „Windows“ pagrindinius kompiuterius, nei už „Linux“ pagrindinius kompiuterius, ir nors avarijos dažnai neįvyksta su vienu iš jų, kai pasirenkate „Windows“, jų paprastai būna šiek tiek daugiau.

„Linux“

linux„Microsoft“ gali būti kompiuterių pramonės milžinė, tačiau dauguma serverių naudoja „Linux“, nes tai yra pramonės standartas. Galite paleisti beveik bet kurią „Linux“ programą, serveriai yra ypač patikimi ir jums gera naudoti daugumą šiuolaikinių programavimo scenarijų. Tyrinėdami „Linux“ pagrindinius kompiuterius, galite pamatyti terminą „LAMP“. Tai reiškia „Linux“, „Apache“, „MySQL“ ir „PHP“..

Kaip veikia „neribotas“ priegloba??

Įprasta matyti tiekėjus, siūlančius neribotus planus, o žodis „neribotas“ gali reikšti saugyklą, pralaidumą ar el. Paštą. Įsitikinkite, kad pažymėjote puikų spausdinimą ant jų, nes šis pasiūlymas gali būti šiek tiek apgaulingas.

Paprastai tai reiškia, kad teikėjas nenustatė išteklių apribojimų, o neribotas pasiūlymas taikomas pagrįstomis situacijomis. Tai nėra skirta, jei per mėnesį peržiūrite milijoną puslapių. Iš esmės tai yra būdas pritraukti klientų. Tiesiog patikrinkite greitį ir nesitraukite į skelbimą. Neribotas pralaidumas nereiškia daug, jei reikia įveikti lėtą greitį. Šiose Kanados žiniatinklio prieglobos apžvalgose mes praleidome visus kompiuterius, kurie teigia siūlantys neribotą prieglobą.

„Wrapping It Up“ – geriausios žiniatinklio Kanadoje suradimas

Tai yra daug apdorojamos informacijos. Geriausias būdas naudoti šį vadovą yra remtis juo vertinant žiniatinklio prieglobą, atsižvelgiant į jūsų specifinius poreikius. Svarbiausia, nepirkite prekių vien tik pagal kainas. Kokybė visada yra svarbiausia, ypač turint mintyje tokią pat svarbią vietą kaip jūsų svetainė.

Tai daro tai mūsų apžvalgoms. Jei turite klausimų, tiesiog palikite komentarą apačioje ir aš mielai atsakysiu į visus iškilusius klausimus.

Geriausias domenų priegloba Kanadoje

Norite svetainės, tiesa?

Visi tai daro, bet jei mintis pabandyti suprasti, kaip iškrėsti galvą ir patekti į internetą, kad kiti matytų, siunčia jus į žemę besisukančioje vaisiaus padėtyje, imkitės širdies. Mes esame čia, kad padėtume.

Tokie dalykai kaip domenų priegloba, registratoriai, vardų įrašai ir prieglobos paketai nėra tokie sudėtingi, kaip jums gali atrodyti, net jei turite vaizduotę. Būk ramus. Skaitykite toliau.

Domenai

Net patys nesąmoningiausi turbūt supranta, kad viskas prasideda nuo domeno. Prieš ką nors kita, jei norite svetainės, jums jos reikia. Domeno pavyzdys būtų „BestWidgets.com“ (visiškai parašyta kaip http: // www. bestwidgets. com). Nesvarbu, ar rašote, ar rašote didžiosiomis, ar mažosiomis raidėmis.

kas yra domenas

Beje, greitai patikrinus paaiškėjo, kad šiuo metu parduodamas šis domenas, taigi… jei parduodate valdiklius, kurie yra patys geriausi, galbūt norėsite gauti savo pasiūlymą.

Atgal į domeno idėją. Kai tik užregistruosite domeną (būkite budrūs, per minutę pakalbėsime apie šį procesą), o jums prižiūrint, galite pridėti tiek puslapių ir padomenių, kiek jums patinka. Norite rašyti tinklaraštį apie valdiklius? Sukurkite padomenį  dienoraštis. geriausius valdiklius. com.

Nori vapsvosodiškai apie save ir savo meilę valdikliams? Pridėkite tokį puslapį kaip www. geriausius valdiklius. com / apie.

Pagrindinė idėja yra ta, kad užtikrinant domeną sukuriamas visos ateinančios svetainės pagrindas.

Norėdami sužinoti daugiau apie tai, perskaitykite mūsų vadovą geriausiems domenų registratoriams.

Domenų registratoriai ir registracija

Jei rizikuojate, kad jūsų akys įstiklins, turėtumėte suprasti, kaip domenai parduodami ir apskaitomi. Nesijaudink. Nebus jokio testo. Kaip jūsų tėvai privertė valgyti morkas, taip ir jūsų pačių labui. ����

TLD - tai registracijos pagal TLD tipą

Registras yra organizacija, paskirta tvarkyti asmenų, turinčių Aukščiausio lygio domenas (TLD), pvz., .Com, .net ir .org. Akivaizdu, kad internete yra daugiau nei 644 milijonai aktyvių svetainių, kad viskas būtų tiesi, reikia daugiau nei atsitiktinio užrašo, užrašyto ant voko galinės dalies..

Iš pradžių buvo tik keletas oficialių registrų, kuriuose buvo sekama viskas, tačiau pakeliui keletas iniciatyvių verslininkų suprato, kad jie gali sudaryti sutartis su šiais registrais dėl domenų pardavimo, paversdami tai šiandienos klestinčia pramonės šaka. Esmė ta, kad registratoriai parduoda domenus, o registrai juos stebi.

Populiariausi registratoriai yra „GoDaddy“, „NameCheap“ ir daugelis kitų. Tačiau atminkite, kad dauguma gerų hostingo kompanijų (tokių, kokias mes rekomendavome) suteiks jums nemokamą domeną kai prisiregistruojate gauti naują prieglobos planą.

Nemokamas domenas yra puikus būdas sutaupyti keletą dolerių savo svetainės kūrimo pradžioje ir vienas pagrindinių dalykų, kuriuos įtraukėme į savo Kanados žiniatinklio prieglobos apžvalgas..

Kas yra domeno vardo įrašas?

Kitas terminas, kurį galite įveikti, yra domeno vardo įrašas. Tai yra nuoroda į interneto veikimą. Ką tik nusipirktas domenas iš tikrųjų nėra tas, kaip interneto serveriai randa ir rodo jūsų svetainę.

Vietoj to, jie priima vartotojo užklausą ir suderina domeną su numerių seka registre, vadinama IP adresas, ir siųskite susijusius failus – tai yra jūsų svetainė.

Žiniatinklio priegloba paaiškinta pradedantiesiems

Dabar mes žiūrime į dalykus ir priežastis, dėl kurių mes visi čia esame, žiniatinklio priegloba. Kai turėsite domeną ir būsite pasirengę kurti svetainę, kaip iš tikrųjų jį prisijungti, kad serveriai galėtų jį rasti ir parodyti?

Geras klausimas. Jums reikia žiniatinklio prieglobos.

kaip veikia interneto priegloba

Kadangi jūs negalite tiesiog mesti savo svetainės failų ant virtuvės stalo ir tikėtis, kad jie stebuklingai pateks į internetą, išaugo kita pramonė, parduodama internetines saugyklos vietas jūsų svetainėje.

Kai kurios iš šių bendrovių, apie kurias turbūt girdėjote dėl juokingo reklamavimo lygio – kažkas uždirba rimtų pinigų iš šio žaidimo – bet mes vengiame. Mes kalbame apie tokius vardus kaip „GoDaddy“, „HostGator“ ir „Bluehost“.

Taigi, rinkdamiesi žiniatinklio prieglobą turite tris pasirinkimus:

  1. Apsilankykite „Namecheap.com“, nusipirkite domeną ir tikiuosi, kad nustatysite vardų serverius teisingai nukreipti į savo žiniatinklio prieglobą, ARBA…
  2. Sukurkite sąskaitą „SiteGround“, gaukite nemokamą domeną ir leiskite jiems atlikti sunkius darbus iš esmės už tą pačią kainą..
  3. Arba naudokite vieną iš rekomenduojamų geriausi svetainių kūrėjai, pvz., „Wix“ ir „Squarespace“. Šie vaikinai rūpinasi visa registracija ir priegloba jums.

Svetainių talpinimo Kanada apžvalgos – venkite šių klaidų

Geros žiniatinklio prieglobos pasirinkimo procesą yra daugybė būdų, tačiau čia pateikiami keturi dažniausiai pastebimi atvejai.
Ei, nekaltink savęs. Jie nemoko šios medžiagos mokykloje. O gal jie tai daro, bet jūs snaudėte galinėje eilėje.

# 1. Kelionė su absoliučiai pigiausiu šeimininku, kurį galite rasti

privalumų ir trūkumų nemokama interneto priegloba

Mes nebūsime blogi vaikinai, kurie jums pasakys, kad pigus visada yra blogai, tačiau kai jūs pragyvenote tam tikrą metų skaičių šioje planetoje, turėtumėte patys suvokti, kad kelionė su Mažiausios išlaidos dažnai yra apgaulingas produktas, blogas aptarnavimas, ribotos funkcijos ir specialus požiūris į „klientų aptarnavimą“.

Kalbant apie žiniatinklio prieglobas, kurios maitina iš apačios (kai kurios iš jų yra tiesiog nemokamos), galite pridėti dar vieną elementą prie priekaištų litanijos. Jie bus parduoti tau patinka beprotiška.

Tiesa, saugyklos vietą techniškai gausite nemokamai, tačiau gausite nedaug, nebent sumokėsite papildomai.

Jums reikia daugiau vietos ar pralaidumo? Turiu atnaujinti.

Norite atsarginių kopijų ir valdymo skydelio? Turėsiu atnaujinti.

Nežinai, ką darai, ir turi su kuo pasikalbėti? Tai papildomai kainuoja už techninę paramą.

Jūs gaunate idėją. Pagrindinis dalykas yra tas, kad gautas nemokamas paketas beveik nefunkcionuoja. Už funkciją turite mokėti daugiau. Kartais daug daugiau.

Gerai, kad skaitote mūsų žiniatinklio prieglobos apžvalgas ��

# 2. Bet kurios platformos pasirinkimas be „WordPress“

CM paskirstymo diagrama

 „WordPress“ turinio valdymo sistema (CMS) valdo daugiau nei 33 procentus visų svetainių. To jau turėtų pakakti, kad pakeltumėte jūsų sprendimą.

Esmė ta, kad nesvarbu, kokią svetainę norite sukurti – el. Komercija, tinklaraščių kūrimas, internetinis laikraštis – „WordPress“ yra lengviausia naudoti ir joje yra įmontuota klestinti kūrėjų ir mentorių bendruomenė.

Prieš įsigalint CMS platformoms, tokioms kaip „WordPress“ (kitos populiarios yra „Joomla“ ir „Drupal“), interneto dizainas buvo ribojamas tiems, kurie galėjo apvynioti galvą ir pirštus aplink HTML kodą..

Bet kokio pavidalo medžiagos statyba ir projektavimas nebuvo dalykas, kurį galėtum išmušti per ilgą savaitgalį. Viskas pasikeitė skubotai, kai 2003 m. Pasirodė pirmoji versija, o vėliau ji tapo galingesnė ir patogesnė.

Esmė. Jei jis nesulaužė, nepataisykite. Pasirinkite „WordPress“, ypač jei nesate programuotojas. ��

# 3. Didelio spausdinimo nepaisymas jūsų prieglobos pakete

Pirmą kartą naujo domeno vardo savininkui einant į internetą pasirinkti žiniatinklio prieglobos, pirmas dalykas, kurio jis ar ji ieško, yra įprasti įtariamieji palyginus apsipirkimą – vietos diske ir pralaidumo. Nepasakyta tai, kad šie suvaržymai paskutinį kartą buvo svarbūs maždaug prieš du dešimtmečius.

Tai šiek tiek perdėta, tačiau turėtumėte žinoti, kad vyksta monumentalus svetainių prigimties pokytis, o veiksniai, kuriuos prieglobos specialistai naudojasi neįtariantiems naujokams, nėra tie, kurie iš tikrųjų yra svarbūs.

saugojimas vs pralaidumas

Štai žemiausia padėtis. Toliau keičiant dizainą iš statinių į dinamiškai sugeneruotus puslapius, yra tikimybė, kad ilgai prieš stumdami šias plano ribas susidursite su trejetu apribojimų, kurie neturi nieko bendra su saugojimo vieta ar pralaidumu..

Mes kalbame apie procesoriaus naudojimą, RAM naudojimą ir duomenų bazių jungtis. Daugybė internetinių kompiuterių, net keletas gerų, ir visi pigūs turi šiuos faktorius, kurie išsamiai aprašyti smulkiajame šrifte kaip terminas „ištekliai“.

Mūsų patarimai. Peržiūrėkite saugyklos vietą ir pralaidumo paskirstymą, tačiau raskite ir pagalvokite, kokie išteklių apribojimai taip pat gali būti naudojami.

# 4. Mokėjimas už SSL

kaip veikia SSL

Šis trumpas ir mielas. Jei galvojate mokėti už saugių lizdų sluoksnis (SSL) pažymėjimas – nereikia. Teisėti šeimininkai jums tai duos nemokamai.

Vis dėlto jums to tikrai reikia, nes „Google“ jau pradėjo mažinti paieškos variklių reitingą tiems, kurių jų nėra, tačiau, norint juos gauti, nereikia mokėti. Prieš prisiregistruodami, būtinai perskaitykite savo prieglobos įmonės apžvalgas ar išsamią informaciją.

��️���� Perskaitykite šį vadovą prancūzų kalba: „Meilleur Hébergement Web“.

Skaitykite daugiau apie kitus prieglobos tipus:

Perskaitykite mūsų paslaugų teikimo sąlygas arba privatumo politiką.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author