Geriausi svetainių kūrėjai (2020 m.)

Štai paslaptis, kurios dauguma kūrėjų jums nepasakys: svetainių kūrėjai nėra knygnešiai.

Kodėl gi ne? Na, apsvarstykite tai:

 • ☑️ Vidutinės svetainės kūrimo išlaidos, kai individualūs kūrėjai siekia 2 000 USD, svetainių kūrėjas yra stulbinamai pigus.
 • ☑️ Svetainių kūrėjams pasisekė. Tikrai gerai. (Jie gali dirbti su bet kuo, ką norite sukurti.)
 • ☑️ Galite sukurti svetainę ir veikti per mažiau nei 30 minučių – be jokių išsamių žinių apie „WordPress“, CSS ar HTML.

Žinoma, to nepadarys nė vienas senas svetainių kūrėjas.

Štai kodėl žemiau pateikiau geriausias svetainių kūrimo parinktis.

Mūsų išvada? „Wix“ yra geriausias jūsų pasirinkimas.

Plačiau apie tai vėliau.

Jei norite sužinoti kodėl, galite ir jūs pereiti prie prekių arba perskaitykite kitą skyrių ir sužinokite, koks buvo mūsų peržiūros procesas.

Contents

Kaip mes peržiūrėjome svetainių kūrėjus

Mūsų procesas yra paprastas:

 • ☑️ Susiaurinkite parinktis iki 15 populiariausių svetainių kūrėjų
 • ☑️ Atidarykite sąskaitą pas kiekvieną svetainės kūrėją ir iš tikrųjų sukurkite svetainę, kad pamatytumėte, kaip ji veikia
 • ☑️ Išbandykite kiekvienos svetainės pakrovimo greitį

Tada, palyginę šias savybes ir stipriąsias puses, su svetainių kūrėjo kaina, mes sugebėjome sudaryti svetainių kūrėjų sąrašą, kuris turėtų tikti kiekvienam, norinčiam pradėti..

Štai ką mes radome.

Populiariausi Kanados smulkiojo verslo svetainių kūrėjai

Visas informacijos atskleidimas (ir priminimas): „HostingCanada.org“ yra bendruomenės remiama tyrimų svetainė, ir mes galime uždirbti nedidelį komisinį atlyginimą, kai perkate svetainių kūrėją naudodamiesi viena iš žemiau pateiktų nuorodų. Jūsų palaikymas palaiko šviesą čia, Otavoje, ir jums nereikia mokėti jokių papildomų išlaidų (iš tikrųjų kartais yra maloni nuolaida). Aš apima tik tuos svetainių kūrėjus, kuriuos labai lengva naudoti ir kuriuos aš asmeniškai naudoju savo svetainėms ar savo klientams mažiausiai 12 mėnesių.

* Metinė kainodara (Taip, „BoldGrid“ yra taip pigu.)

1. „Wix“ – geriausias bendras įvertinimas

Lengviausia naudoti norint visiškai pritaikyti

„Wix“ logotipas

spustelėkite ir vilkitePriežastis, kodėl „Wix“ yra geriausias pasirinkimas, yra ta, kad joje gyvena šiek tiek juokinga interneto svetainių kūrėjų zona.

Tai ne tik „drag and drop“ funkcinės svetainės kūrėjas, bet ir bet kurį elementą galite įdėti bet kur ir daryk beveik ką nori.

Jokių iš anksto nustatytų tinklelių ar panašių dalykų. – tarė Wixas mes galime leisti tau padaryti bet ką – ir tada jie tarsi padarė.

Šiandien „Wix“ valdo daugiau nei 20 milijonų interneto svetainių.

Palyginti su „Squarespace“, du statytojai palyginami palankiai ir yra didelė dalis gyventojų, kuriems iš tikrųjų labiau tiktų naudoti „Wix“..

Iš esmės „Wix“ yra ypač lengvai pritaikoma „Squarespace“ versija. Stebėdamas, kaip „Wix“ vystosi per pastaruosius kelerius metus, dėl intuityvaus jo dizaino ir vadovėlių jis tampa rimtu pasirinkimu naujų svetainių savininkams..

Geras

Geriausios „Wix“ žinios yra galimybės. Jie vartotojams siūlo įrankius ir galią kurti viską, ką jie nori sukurti. „Wix“ yra pramonės lyderė ir yra viena iš mėgstamiausių mūsų programinės įrangos.

 • 300 ir daugiau kokybės šablonų
 • Absurdiškas elementų kiekis
 • Platus DUK ir žinių bazė
 • Protinga kaina
 • Nemokama versija
 • Atsakingas ir naudingas palaikymas
 • Intuityvus ir pradedančiam draugiškas
 • Mobiliųjų įrenginių optimizavimas
 • Dirbtinis dizaino intelektas

Siūlo tokį pasirinkimą kaip Dirbtinis dizaino intelektas – kai „Wix“ užduoda jums klausimus ir tada pateikia jums pagrindą apie statybų procesą – yra tai, ko nesitikite iš programinės įrangos, kuriančios svetaines.

Tikslios priežastys, kodėl „Wix“ yra antras geriausias interneto svetainių kūrėjas, leidimas pradedančiajam pradedant nuo nulio arba pritraukiant statybų procesą yra tiksli priežastis. Bendrovė supranta jų vartotojus ir stengiasi jiems padėti.

Blogasis

Naudojant daugybę galimybių ir daugybę dėmesio patraukiančių funkcijų, nesudėtingas sprendimas kuriant svetainę gali tapti neįtikėtinu.

Kas turėtų naudoti „Wix“?

Turėtumėte naudoti „Wix“, jei norite vilkti ir mesti, tačiau taip pat turite šiek tiek kantrybės skirti laiko įsisavinti „Wix“ funkcionalumą. Įgudęs „Wix“, tai yra galingas įrankis, leisiantis tuščią drobę paversti meno kūriniu.

Perskaitykite visą mūsų „Wix“ apžvalgą. 

2. „SQUARESPACE“ – „The Runner Up“

Kurkite gražias svetaines per kelias minutes

kvadratas-logotipas didelis

„Kvadratinis plotas“ yra antra mūsų pasirinkta geriausio statybininko statymo karūna. ��

Priežastys yra labai tiesmukiškos ir visos jos lemia tą pačią išvadą. Per valandą galite sukurti gražią ir profesionaliai atrodančią svetainę.

Akivaizdu, kad statybose galite praleisti daug daugiau laiko, darydami pasirinktinius patarimus. Nesvarbu, kiek laiko jūs nuspręsite praleisti naudodamiesi, galutinis rezultatas beveik visada bus verta svetainė.

Geras

Vaizdas kvadratuGeriausias dalykas „Squarespace“ yra tai, kaip lengva juo naudotis. „Squarespace“ naudojimas yra lengviausias būdas sukurti profesionalią ir gražią svetainę.

 • Geriausias vizualiųjų verslų svetainių kūrėjas
 • Dešimtys aukštos kokybės šablonų
 • Puikus tiesioginis pokalbis ir palaikymas visą parą
 • Labai paprastas naudoti ir valdyti

Tai, ką jūs iš tikrųjų mokate „Squarespace“, yra programinė įranga „drag and drop“, suporuota su nuostabiais jų šablonais. Šios dvi funkcijos kartu daro svetaines, kurios atrodo gerai.

Blogasis

Blogiausias dalykas „Squarespace“ yra nesugebėjimas pritaikyti kiekvieno colio svetainėje. Su šablono didybe ateina šablono prakeikimas. Aš galiu saugoti šablono prakeikimą – jis skamba šauniai.

Naudodami šabloną, galite įdėti tam tikrus elementus tik tam tikrose vietose. Nepatariama peržengti šablono ribų.

Atsižvelgiant į tai, svarbu atsiminti, kad 95% svetainių kūrėjų gyventojų nereikia ar nenori tinkinti daugiau, nei leidžia „Squarespace“.

Tai iš tikrųjų įsisavino „tiesiog pakankamai“ pritaikymo formulę.

Vienintelis pastebimas neigiamas aspektas yra tai, kad „Squarespace“ yra šiek tiek brangesnė nei konkurentų, o jų metinis ir mėnesinis kainų modelis yra grubus. Kiekvienais metais gausite didelę nuolaidą, tačiau jei norite mokėti kas mėnesį, mokėsite priemoką.

Kas turėtų naudoti kvadratinę erdvę?

Jei norite vilkti ir mesti, turėtumėte naudoti „Squarespace“, bet taip pat norite, kad svetainė būtų greitai sukurta. Norite, kad viskas atrodytų dailiai, profesionaliai ir vienodai, o jūs nenorite pasislėpti daugybe nustatymų, kad viskas atrodytų taip.

Mes linkę manyti, kad tai apibūdina daugumą žmonių.

Dienos pabaigoje, jei jums nerūpi pritaikyti kiekvieną mažą savo svetainės aspektą, o jūsų vienas tikslas yra tiesiog sukurti svetainę, kuri atrodo nuostabiai, tada Kvadratas yra puikus pasirinkimas jums.

Norėdami gauti išsamesnį vadovą, peržiūrėkite mūsų „Squarespace“ apžvalgą. 

3. „Shopify“ – el. Prekybos karalius

Iki šiol geriausias e-komercijos variantas

parduotuvių prekių ženklas

elektroninės prekybos vektoriusJei valdote el. Prekybos parduotuvę ir nenaudojate „Shopify“, mes jums paskambinsime vardais, tokiais kaip „kvailas“ ir „mazochistas“.. 

Įšokimas į šunų ėsdinimo šunų el. Prekybos pasaulį yra įspūdingas sprendimas. Vykdyti sėkmingą internetinę parduotuvę reikia daug ir užduotis turi apie 5000 judančių dalių. Laimei, jūs ne vieni šioje kelionėje, nebent norite būti. 

Kalbant apie e-komercijos parduotuvės valdymą, yra keletas variantų. Dvi parinktys yra naudoti „WordPress“ ir el. Prekybos papildinį arba naudoti CMS, specialiai sukurtą el. Prekybai. Du geriausi variantai yra tokie patys, kokie buvo prieš kelerius metus. Mes siūlytume paleisti „WooCommerce“ „WordPress“ arba naudoti „Shopify“. 

Skirtumas tarp kelerių metų ir dabar yra tas, kad prieš kelerius metus mes jums pasakysime, kad naudokite „WooCommerce“ „WordPress“. Dabar mes labai siūlome naudoti „Shopify“. Patirsite vieną neigiamą ir šimtus teigiamų dalykų. 

Toliau paliesime vieną neigiamą variantą, tačiau jei turite el. Prekybos parduotuvę ir nenaudojate „Shopify“, jūs patys darote tarnybą.

Yra rimta priežastis, kodėl „Shopify“ užėmė aukščiausią vietą mūsų geriausių el. Prekybos platformos reitinguose.

Geras

„Shopify“ yra paprastas pardavimas. Tvarkyti internetinį verslą, kuris parduoda produktus, yra galvos skausmas. „Shopify“ daugumą erzinančių dalykų nuima nuo jūsų rankų. Ji specializuojasi palengvindama verslininkų gyvenimą be galo lengvai. 

Tai yra „Shopify“ kaip paslaugos esmė. Pakalbėkime šiek tiek apie tikrąjį svetainių kūrėją, nes mes esame čia. 

„Shopify“ veikia daug kaip „WordPress“. „Shopify“ naudoja temas ir papildinius. Jūsų svetainės kūrimo būdas beveik visiškai priklauso nuo jūsų naudojamos temos. „Shopify“ yra keletas numatytų temų, kurios yra malonios ir gali padėti greitai sukurti naudingą svetainę. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pridėti savo produktus ir perkelti keletą dalykų. 

Jei norite paaukštinti jį žingsniu, galite sumokėti už „premium“ temą ir naudoti temoje pritaikomus įrankius. Yra daugybė vilkimo ir nuleidimo temų, kurios palengvina gražios parduotuvės kūrimą.

Blogasis

Anksčiau minėjome, kad naudojant „Shopify“, o ne „WordPress“ ir „WooCommerce“, yra vienas neigiamas dalykas. Tai reiškia vieną žodį – papildinius. „WordPress“ turi geriausią įskiepių biblioteką internete. Laimei, „Shopify“ taip pat turi daugybę naudingų papildinių ir turi antrąją geriausią el. Prekybos papildinių biblioteką. 

„Shopify“ taip pat gali brangiai kainuoti, nes įprastas planas prasideda nuo 29,00 USD per mėnesį. Jei rimtai ketinate kurti elektroninės prekybos verslą, to mėnesio kaina yra verta.

Kas turėtų naudoti „Shopify“?

„Shopify“ skirta 95% internetinių parduotuvių savininkų. Jei jūs tiesiog pasineriate į internetinių svetainių pasaulį ir norite sukurti savo svetainę, suabejotume jūsų sveikata, jei naudosite tik „Shopify“. Tai leidžia daug lengviau valdyti parduotuvę.

Perskaitykite mūsų išsamią „Shopify“ apžvalgą.

4. Nuolatinis kontaktas – puikūs pradedančiųjų variantai

Nemokama parinktis / nemokamas priegloba

pastovus kontaktinis logotipas

el. pašto rinkodaros pranašumaiJei esate susipažinęs su nuolatiniais kontaktais, greičiausiai sakote sau: „Jie turi svetainių kūrėją?“

Jei jums nepažįstamas nuolatinis kontaktas, greičiausiai nieko nesakote sau ir kantriai skaitote, ką turime pasakyti. Ačiū už tai.

Nuolatinis kontaktas yra labiausiai žinomas dėl jų el. Pašto rinkodaros įrankių. Juos galima rasti net geriausių el. Pašto rinkodaros paslaugų puslapyje esančioje vietoje Nr. 

Jie taip pat turi gana puikų svetainių kūrėją. Neprilygsta „Squarespace“ ir „Wix“, tačiau labai verta jų naudoti, jei jums tiesiog reikia greitos svetainės ar nukreipimo puslapio, kad galėtumėte dalyvauti naujose el. Pašto rinkodaros kampanijose. Siūlome jį naudoti, jei pagrindinis dėmesys skiriamas el. Pašto rinkodarai. Priemonės, kurias jie siūlo būtent tai nišai, yra puikios.

Geras

„Constant Contact“ teikiamų svetainių kūrėjas yra 100% prieinamas kartu su nemokamu planu, todėl tai yra puiki galimybė, jei nenorite išleisti pinigų. Pastovus kontaktas jums netgi suteiks nemokamą domeno vardą metams.

Pats statybininkas yra lengvai naudojamas ir paprastas. Viskas yra intuityvu ir jie nebandė čia išradinėti rato. Jie įtraukė gerus šablonus, kuriuos galima šiek tiek pritaikyti viskam, ko jums reikia. Yra net A.I. varomas įrankis, kuris gali pavogti viską iš jūsų „Facebook“ puslapio ir sukurti jūsų svetainę, panaudojant turinį.

Blogasis

Pastovus kontaktas nėra „Squarespace“ ir nėra „Wix“. Tai tikrai nėra „Shopify“. Puikus „Constant Contact“ dalykas yra tai, kad jis žino, kas tai yra, ir laikosi tos arenos.

Tiesiog reikėtų žinoti, kad jei norite geriausio internetinių svetainių kūrėjo, „Pastovus kontaktas“ nebūtų jūsų pasirinkimas. Jis nėra labai lengvai pritaikomas ir jame trūksta daug funkcijų, kurias priešingu atveju rastumėte patikimesniems svetainių kūrėjams.

Kas turėtų naudoti nuolatinį kontaktą?

Pastovus kontaktas skirtas žmonėms, kurie tikrai nori sutelkti dėmesį į el. Pašto rinkodarą. Jei planuojate kurti didžiulius el. Pašto adresų sąrašus, nesijaudindami per daug rinkodaros formų, nėra jokios priežasties naudoti kitus svetainių kūrėjus.

5. Svetainė123 – tokia pat lengva kaip 123

3… 2… 1… Svetainė! Oi, 1… 2… 3… svetainė!

„Site123“ logotipas

„Site123“ vardas yra įdomus. Nuo tada, kai pradėjau dirbti su jų svetainių kūrėju, esu dainavęs apie 11 skirtingų dainų. Turėjau juos įrašyti, bet, deja, ne.

Šios svetainės kūrėjas yra geras ir yra pigiausias variantas sąraše. Jei naudojote jį ir niekada nenaudotumėte kito, neturėtumėte labai daug skundų. Siūlome svetainę123, jei dėl tam tikrų priežasčių aukščiau pateiktos parinktys jus tam tikru būdu nuliūdino arba nenorite išleisti daug pinigų aukščiausios kokybės funkcijoms..

Geras

interneto svetainių kūrėjasBe to, kad „Site123“ yra nebrangus, jis teikia daug pastangų, teikdamas estetiškai patrauklius dizaino šablonus ir suteikdamas jose patikimas pritaikomas parinktis. Redaktorius nėra pats geriausias, tačiau, kaip minėjome aukščiau, jis neišryškėtų taip blogai, jei niekada nebūtumėte naudojęsi jokiomis kitomis galimybėmis.

„Site123“ taip pat puikiai atlieka savo darbo laiką ir svetainės greitį. Taip pat galite neribotą laiką išbandyti viską, jei neprieštaraujate reklamoms.

Tai geras svetainių, skirtų mažoms svetainėms ar tinklaraščiams, kūrėjas ir netgi galite pridėti produktų į savo parduotuvę palyginti pigiomis kainomis, palyginti su kitais el. Prekybos sprendimais.

Mūsų mėgstamiausias dalykas „Site123“, be kainos, yra jų vertimo į svetainę funkcija. Tai gana gerai veikia nuo anglų iki prancūzų mūsų prancūzų draugams iš Kanados. 

Blogasis

Jei norite visiškai tinkinamos ir sukurtos svetainės, nepasirinktumėte „Vietos123“. Jei jums reikia pigios svetainės, tada „Site123“ yra geras pasirinkimas. Siūlome naudotis visomis jo siūlomomis funkcijomis, prieš pradėdami naudotis savimi, įsitikinkite, kad nepraleisite nieko, ko norėtumėte.

Kas turėtų naudotis svetaine123?

Siūlome naudoti „Site123“, jei jums reikia paprastos svetainės ir nenorite naudoti „Squarespace“ ar „Wix“. Tai šiuo metu mūsų trečiasis mėgstamiausias grynųjų svetainių kūrėjas, kuris tikrai ką nors sako.

6. „HubSpot“ – turi potencialą su pridėtomis premijomis

Nemokama versija + geriausi įrankiai verslo savininkams

„hubspot“ logotipas

Palaukite sekundę … „HubSpot“? Ar ne ta rinkodaros programinės įrangos įmonė? Jie iš tikrųjų yra, bet jie taip pat yra daug daugiau.

Štai apie ką mes čia ir diskutuojame.

Be abejo, jūs apžiūrėjote įvairius statybininkus ir programas bei pasvėrėte privalumus ir trūkumus. Daugelis svetainių griežtai pasisako už tokius sprendimus, kaip „Wix“ ir „Squarespace“, dėl jų paprastumo ir patogumo, netgi rekomenduoja juos per „WordPress“ – geriausią turinio valdymo sistemą (CMS) internete šiandien..

Daugelis žmonių apie tai nekalba „HubSpot“. Tinklalapių kūrėjas siūlo prieinamą būdą sukurti puikią svetainę, kurioje būtų parodytos jūsų ar jūsų verslo įmonės, ir padedama reklamuoti jūsų svetainę … žinote, kad žmonės iš tikrųjų joje lankosi.

Kai aš naudojuosi interneto svetainių kūrimo priemone, aš linkęs naudoti „Squarespace“ arba „Wix“ priklausomai nuo to, ką reikia padaryti. Nesvarbu, ar naudojatės „WordPress“, ar svetainių kūrėju, jie galiausiai nesiūlo daug daugiau nei pagrindinė atskira svetainė.

„HubSpot“ gali padėti jums sukurti ką nors patikimesnio.

Svetainės kūrėjas … sukėlė mūsų susidomėjimą. Atidžiai stebėsime tai. Turbūt daugiausiai laiko praleidome naudodami „HubSpot“ svetainių kūrėją per pastarąjį mėnesį.

Geras

CMSPirmiausia svarbu paaiškinti, kas yra „HubSpot“ „statytojas“, o kas ne. Kai kalbame apie „svetainių kūrėjus“, iš esmės diskutuojame apie bet kurią programinę įrangą, kuri būtent tai ir daro – sukuria jums svetainę. 

Jie dažnai skiriasi nuo „turinio valdymo sistemų“ (dar žinomų kaip CMS) tuo, kad statybininkai daro 90% visų jūsų sunkumų: dizainas, priegloba ir išdėstymas yra tvarkomi kaip programos dalis.

„HubSpot“ neturi statytojo per se, o CMS; tačiau ji veikia kaip ir dauguma svetainių kūrėjų.

Tai yra naudingi kiekvienos „HubSpot“ CMS svetainės kūrimo programinės įrangos dalies elementai:

 • Greitis: „HubSpot“ CMS naudoja galingą turinio pateikimo tinklą (CDN). Tai tiesiog reiškia, kad nesvarbu, kur esate Kanadoje (ar užjūrio šalyse), jūsų svetainė bus įkeliama ypač greitai kiekvienam joje apsilankiusiam asmeniui. Kaip ir kiti statytojai, „HubSpot“ automatiškai optimizuoja jūsų vaizdus ir kodą, kad įsitikintų, jog jie atrodo gražiai, tačiau nesumažina jūsų svetainės, net jei turite didžiulius vaizdus (fotografams ar įmonėms, kurios naudojasi daugybe žiniasklaidos priemonių).
 • Saugumas: Daugelis mažų įmonių savininkų šiandien nekreipia daug dėmesio į svetainių saugumą. Galų gale dienos metu yra pakankamai pakankamai laiko, kad verslas vyktų ir būtų sveikas, nesijaudindamas dėl įsilaužimo. Vis dėlto 2020 m. Ir vėliau naujienų antraštėse pilna kibernetinių išpuolių ir naujų įsilaužimų. Šie įsilaužimai gali ne tik kainuoti nemažus pinigus, bet ir tikrai pakenkti jūsų prekės ženklui ir „Google“ paieškos varikliui. Naudodami „HubSpot“, jūsų duomenys bus kuriami iš debesies ir bus apsaugoti nuo užpuolimų naudojant ugniasienę (gynyba nuo įsilaužėlių).
 • Patikimumas: Jei jūs praleidote daug laiko skaitydami žiniatinklio prieglobos apžvalgas čia, esančioje „Hostingas Kanada“, tada žinote, kad esu „lipdukas“, kai kalbame apie veikimo laikas. Aš tik rekomenduoju teikėjus, kurie visus metus dirba bent 99,9%. „HubSpot“ veikimo laikas pranoksta tą etaloną, todėl mūsų testo laikas užfiksuotas 99,999%.

„HubSpot“ taip pat leidžia greitai sukurti turinį kaip CMS.

 • Nuvilkite ir išmeskite modulius: Viena iš skiriamųjų svetainių kūrėjų savybių (palyginti su CMS, tokiomis kaip „WordPress“) yra ta, kad pagal numatytuosius nustatymus jie pateikiami kartu su nuvilkimo įrankiais. „HubSpot“ CMS ir nukreipimo puslapio kūrėjas išeina iš dėžės su šimtais „padaryta už jus“ nuvilkimo modulių, tiek nemokamų, tiek mokamų. (Greitai įvertinkite, kaip tai veikia)
 • Turinio strategija ir SEO: „Google“ šiandien valdo internetą … Taigi, kiekviena verslo svetainė šiandien yra SEO svetainė, nesvarbu, ar jūs ją suprantate, ar ne. Kalbant apie turinį ir SEO, „HubSpot“ yra internetinių svetainių kūrėjų numeris vienas. Jis sėdi tik už „WordPress“.
 • Mobiliųjų įrenginių optimizavimas: Beveik 71% srauto į „HostingCanada.org“ ateina iš kažkokio mobiliojo prietaiso (palyginti su vos 38% prieš trejus metus). Geros naujienos: bet koks ir visas turinys, sukurtas „HubSpot“ svetainių kūrimo priemonėje, yra automatiškai optimizuotas mobiliųjų telefonų sąskaitoms automatiškai, be jokio papildomo darbo.
Blogasis

„HubSpot“ svetainių kūrėjas turi savo trūkumų. Jis tikrai nėra toks intuityvus ar pritaikomas kaip „Squarespace“ ar „Wix“. Norėdami patekti į svetainę, kuria tikrai didžiuojatės, jums reikės šiek tiek daugiau pastangų.

Kitas aspektas, kuris mums nepatinka „HubSpot“ kūrėjo atžvilgiu, yra tai, kad jis gali būti klaidinantis. Kiekvienas atskiras komponentas yra gana geras. Problema kyla, kai jus užvaldo visos atsitiktinės verslo priemonės. Jums tikrai reikia fokusuoti lazeriu.

Kas turėtų naudoti „HubSpot“?

„HubSpot“ tinklalapio kūrėjas yra skirtas mažų įmonių savininkams, kurie, nesvarbu, nori prieigos prie visų „HubSpot“ įrankių. Neabejotinai naudinga turėti viską vienoje vietoje.

„HubSpot“ taip pat gali padidinti šį sąrašą, laikui bėgant. Yra priežastis, dėl kurios mes tiek daug apie tai parašėme, ji yra intriguojanti.

7. „SiteGround“ – naujokas „Site Building“ arenoje

Geriausias Uptime ir greitis bei nemokami priedai

svetainės logotipas

„SiteGround“ yra žinomas dėl jų priegloba labiau nei kas nors kitas. Neleisk, kad jie galvotų, jog jiems blogai dėl viso kito, nes tai tikrai nėra tas atvejis.

Kita įspūdinga savybė yra patikimas svetainių kūrėjas, specialiai išleidęs jų „WordPress Starter“ įrankis. Kaip rodo pats pavadinimas, „WordPress Starter“ yra skirta tik „WordPress“ svetainėms ir naudoja „Elementor Page Builder“ bei daugybę nemokamų temų ir daugybę rekomenduojamų papildinių..

Jei SEO yra jūsų duona ir sviestas, tada „SiteGround“ gali būti kava su puikiais pusryčiais.

Geras

SEOTeiginiai, apimantys „SiteGround“, labiau nukreipti į tuos, kuriems labiau rūpi veikimo laikas ir krovimo greitis, nei jų svetainės kūrimas..

 • Nuoseklus veikimo laikas ir puslapio greitis
 • Nemokama el. Pašto sąskaita
 • Virš 1200 šablonų
 • Puikios savybės ir funkcionalumas
 • Tik 80 USD per metus

Mokėjimas už prieglobą „SiteGround“ yra pigus, palyginti su kitais svetainių kūrėjais. Iš esmės jūs mokate už prieglobą ir už tai, kad kartu su jumis įgytumėte patikimą svetainių kūrėją.

Blogasis

Svetainių kūrėjas „SiteGround“ nėra toks intuityvus ar lengvai naudojamas kaip „Squarespace“ ir „Wix“.

Tai nereiškia, kad negalite sukurti gražios svetainės „SiteGround“ – bet tai nebus taip lengva, kaip vilkti elementus ir mesti juos į vietą. Dėl funkcijų ir parinkčių, kurias gaunate kitoje svetainių kūrimo priemonėje, būtų sunku racionaliai naudoti šią svetainių kūrimo priemonę.

Kas turėtų naudoti „SiteGround“?

Galų gale, „SiteGround“ yra skirtas tiems iš mūsų, kurie neprieštarauja sunkiau veikiančiam tinklalapio kūrėjui kaip auka už geriausią veikimo laiką ir svetainės greitį, tai yra, nebent jūsų svetainė yra „WordPress“ svetainė, tokiu atveju pastebėsite, kad patirtis yra daug maloniau, nei galite pamanyti.

Jei norite sužinoti daugiau, peržiūrėkite mūsų epinę „SiteGround“ apžvalgą. 

8. „WebSelf“ – geriausias prancūzų svetainių kūrėjas

Lengviausia naudoti svetainių kūrimo priemonę

paryškintas tinklelio logotipas

Nedaug kanadiečių galėjo būti girdėję apie „WebSelf“. Nuo to laiko mūsų skaitytojai iš Kvebeko gali būti vienintelė išimtis „WebSelf“ yra geriausias mūsų prancūzų svetainių kūrėjas

„WebSelf“ veikia nuo 2009 m ir, be abejo, geriausias prancūzų svetainių kūrėjas ir naudojamas visoje Prancūzijoje ir Kvebeke. Jei jums įdomu, jie turi anglų, ispanų ir netgi portugalų kalbų versiją.

Geriausias dalykas „WebSelf“ yra tai tai leidžia jums naudoti beveik bet kokį savo internetinės svetainės kūrėjo aspektą nemokama versija. Tai reiškia, kad galite išbandyti visiškai nemokamai tiek laiko, kiek norite. Aš linkęs naudotis tokio tipo paslaugomis, nes kūrėjai aiškiai nori, kad prieš mokėdami už tai iš tikrųjų išbandytumėte ir naudotumėte programinę įrangą..

Tai rodo didelį pasitikėjimą produktu.

Geras

„WebSelf“ teikiami teigiami pranašumai yra tie, kurie nori, kad svetainė būtų sukurta paprasčiau ir greičiau nei „Squarespace“. Mes pagiriame „Squarespace“ už jo paprastumą, tačiau „WebSelf“ jį įveikė. 

Keletas teigiamų „WebSelf“ aspektų yra šie:

 • Fantastiška nemokama versija
 • Prancūzijos įmonė už gerą prancūzų klientų palaikymą
 • Nemokami svetainių dizainai
 • Puikios savybės ir funkcionalumas
 • Sumokėti planai nėra per daug brangūs

Daugelis svetainių kūrėjų imasi nepagrįstų sumų aukštesnėje pakopoje, tačiau „WebSelf“ laikosi kitokio požiūrio. Jų brangiausias planas vis dar yra mažesnis nei 20 eurų, o šiuo metu jis kainuoja šiek tiek mažiau nei 30 USD.

Kitas didelis privalumas yra tas, jei jūs kalbate prancūziškai, tada klientų palaikymo tarnyba galės jums padėti daugiau nei kitos svetainių kūrimo įmonės.

Blogasis

pritaikomos svetainės-paslaugosSvetainių kūrėjas „WebSelf“ nesiruošia kurti gražių meno kūrinių, kaip gali „Wix“. Jis patenka į „Squarespace“ kategoriją, kur greitai galite sukurti puikią svetainę, tačiau šablonai ir dizainai nėra visiškai „Squarespace“ lygio. 

Vis tiek galite sukurti puikią svetainę ir darykite tai labai lengvai vilkdami ir mesti įvairius elementus. Tinkinimo funkcijos nėra tokios išsamios.

Kas turėtų naudotis „WebSelf“?

„WebSelf“ yra skirtas tiems iš mūsų, kurie kalba prancūziškai ir tik nori prancūzų pagalbos. Čia nėra nieko blogo. Kito tipo žmonės, kurie naudotųsi „WebSelf“, nėra tie, kurie nenori pernelyg daug tinkinimo galimybių. Jie tiesiog nori pasirinkti dizainą, perkelti kai kuriuos dalykus ir perkelti savo svetainę internete.

9. BOLDGRIDAS

Kaip ir naudojant „WordPress“ nesusipainiojus

paryškintas tinklelio logotipas

Aš žinau, kad pasakiau p. Svetainių kūrėjui, kad viso šio dalyko pradžioje nutylėtų „WordPress“, bet – „WordPress“ iš tikrųjų yra gana nuostabi. Yra priežastis, kodėl „WordPress“ šiandien naudoja 30% interneto.

Nors „WordPress“ yra karalius, jis nėra tobulas. Yra gana didelė mokymosi kreivė, kurią pradedantiesiems gali būti sunku naudoti.

Kas atidaro duris ir eina į vidų? Jūs atspėjote – „BoldGrid“. Tai, ką padarė „BoldGrid“, buvo atsižvelgti į visus geriausius „WordPress“ aspektus ir palengvinti jo naudojimą nereikia nerimauti dėl prieglobos ir viską sutvarkyti.

Geras

Visi puikūs dalykai apie „BoldGrid“ yra puikūs dalykai apie „WordPress“. Su juo galite daryti ką norite.

Be to, tą BoldGrid padarė dar lengviau naudoti todėl jums nereikia jaudintis dėl visų sudėtingų dalykų.

 • Jei galite apie tai svajoti, galite jį pastatyti
 • Galima pasirinkti tūkstančius temų
 • Kaina
 • NEMOKAMAS domenas, el. Paštas ir el. Prekyba
Blogasis

svetainės kūrėjas„BoldGrid“ veikia – aš juo naudojau. Turint mintyje tai, kad priegloba, kuria grindžiama ši paslauga, nėra puiku.

Yra daug skundų dėl lėto krovimo laiko visame internete. Aš pati tai šiek tiek patyriau ir naudodama programą.

Statybininką naudoti nėra taip paprasta, kaip „Wix“ ir „Squarespace“. Tai tokia pati patirtis, kaip naudojant „WordPress“ nereikia tyrinėti temų ir papildinių.

Jei būčiau kažkas galvojęs apie „BoldGrid“ naudojimą, aš tikriausiai tiesiog atlikčiau daugiau tyrimų ir visiškai pereinčiau į „WordPress“.

Kas turėtų naudoti „BoldGrid“?

Turėtumėte naudoti „BoldGrid“, jei norite klausytis p. Interneto programuotojo ir šiek tiek sukčiauti.

„BoldGrid“ yra puikus būdas sužinoti, kaip „WordPress“ veikia apskritai, nesijaudindami apie įvairių temų ir papildinių tyrimų prieglobą ir tyrimus.

10. Weebly – lengva naudoti, bet mažiau galimybių

Geriausias vardas ir lengviausia naudoti

weebly-logo

Weebly! Pasakyk tai su manimi: „Weebly! Weeeeebly! “

Jie tikrai turi geriausią vardą. Man tiesiog patinka tai sakyti. Šis svetainių kūrėjas dažnai minimas kartu su „Squarespace“ ir „Wix“. Nors Weebly nėra toks turtingas, tačiau vis tiek yra palyginamas.

Geras

internetinis vaizdas-svetainė-išvaizdaBe to, kad smagiausia sakyti, „Weebly“ siūlo daugybę teigiamų dalykų. „Weebly“ naudoti taip paprasta, kaip ir „Squarespace“ – iš tikrųjų tai gali būti lengviau. „Weebly“ netrukdo blaškytis, kad greitai nesukurtumėte savo svetainės.

 • Paprasta naudoti
 • Registruodamiesi gausite nemokamą el. Pašto adresą
 • Puikus palaikymas
 • Tvirta kainodara

Weebly klesti, kai greitis yra nepaprastai svarbus.

Blogasis

Weebly tiesiogiai konkuruoja su „Squarespace“ ir „Wix“. Tačiau jūs esate čia, kompiuterio ekrane, skaitydami apie „Weebly“ ir turite ieškoti būdų, kaip dar kartą perskaityti apie „Squarespace“ ir „Wix“.

„Weebly“ yra toks paprastas, kad trūksta daugybės „Squarespace“ ir „Wix“ funkcijų. Aš taip pat pažymėjau „Squarespace“ dėl jo paprastumo, bet taip pat kalbėjau apie tai, koks gražus ir profesionalus bus gatavas produktas..

Gatavas „Weebly“ produktas nėra toks gražus kaip „Squarespace“, o patogumas jį naudoti yra ne toks didelis, kad jį kompensuotų. Vis tiek galite sukurti puikią svetainę, kuri nėra estetiškai patraukli.

Kas turėtų naudoti Weebly?

Naudokite „Weebly“, jei nemėgstate kompiuterių, bet vis tiek norite svetainės. Tai lengviausia naudoti interneto svetainių kūrimo priemonėje ir net patys technologiškiausi analitikai turėtų sugebėti sukurti poliruotą gatavą produktą.

Norėdami gauti išsamesnės informacijos, peržiūrėkite išsamią „Weebly“ apžvalgą. 

11. JIMDO

Geriausia svetainių kūrimo programa planšetiniame kompiuteryje

„jimdo“ logotipas vėliausias

Kaip ir kiti šio sąrašo statytojai, „Jimdo“ leidžia jums sukurti svetainę iš savo naršyklės. Bet kur ji iš tikrųjų šviečia, yra mobiliajame telefone: išmaniuosiuose telefonuose ir planšetiniuose kompiuteriuose.

Geras

„jimdo“ naudojimo paprastumas„Jimdo“ yra dar vienas lengvai naudojamos svetainių kūrimo programinės įrangos pavyzdys. Jos siūloma programa mobiliesiems yra ideali, jei planuojate kurti svetainę iš savo planšetinio kompiuterio.

 • Lengvas naudojimas
 • SEO
 • Programa mobiliesiems
 • Puikus palaikymas
 • El. Paštas įtrauktas

„Jimdo“ taip pat siūlo didžiausią SEO funkcijų kontrolę, kai kalbama apie svetainių kūrėjus.

Blogasis

„Jimdo“ nėra pats moderniausias sprendimas. Šablonų lankstumas palieka daug norimų rezultatų ir gali palikti jūsų svetainę šiek tiek pasenusią.

Problemų kelia ir temų trūkumas, nes jos turi tik 17 variantų.

Kas turėtų naudoti Jimdo?

Aš rekomenduočiau duoti Jimdo pabandykite sukurti svetainę planšetiniame kompiuteryje ar telefone. Be to, jei jūs neprieštaraujate pasenusiam savo svetainės jausmui, tada „Jimdo“ yra paprastas sprendimas kuriant savo svetainę.

12. „DoodleKit“

„doodlekit“ logotipas

„Doodlekit“ veikia jau seniai ir gali padėti sukurti pagrindinę svetainę, kurioje būtų parodyta jūsų įmonės informacija.

Geras

Doodlekit„Doodlekit“ leidžia visiškai pritaikyti jų temas spalvomis, antraščių vaizdais ir fono stiliais.

 • Tvirtų funkcijų rinkinys
 • Lengvai naršoma valdymo skydelyje
 • Temos yra pritaikomos ir gausios
 • Tvirta žinių bazė
 • Nemokamas planas

Pradėti nuo „Doodlekit“ nėra jokio pranašumo, nes yra nemokamas planas.

Blogasis

Bendrovė neatsako į bilietus su dideliu greičiu, o dauguma svetainės yra pasenę.

Šalia valdymo pulto esanti sąsaja taip pat šiek tiek klaidina. Panašu, kad „Doodlekit“ yra tokia galimybė, kuriai būdingas laikas bėgant.

Kas turėtų naudoti „Doodlekit“?

Nerekomenduočiau „Doodlekit“ tam, kas kuria internetinę svetainę. „Doodlekit“ sukurtos svetainės išvaizda yra vertinga, tačiau dėl kitų ten esančių variantų sunku pasirinkti Doodlekit.

Jei 2000 m. Pradžioje sukūrėte svetainę „Doodlekit“ ir jaučiatės šiek tiek nostalgiškas, pasirinkimas visada yra.

13. Žiniatinkliai

žiniatinkliai

Jau vien pagal vardą, kurį galite pasakyti, „Webs“ jau kurį laiką. Tikriausiai buvo paimtas internetas.com ir jie tiesiog nusprendė mesti vardo galą.

Geras
interneto dizaino įgūdžiai

Patekome į tą sąrašo dalį, kurioje sunkiau rasti teigiamų dalykų. Turint omenyje tai, kad yra internetinių svetainių, privalumų

 • Kainos yra palyginamos su kitų svetainių kūrėjais
 • Įeina domeno vardas ir el. Pašto paskyros
 • Intuityvus dizainas
 • 500 temų, iš kurių galite rinktis

Ten esančiomis funkcijomis yra gana lengva naudotis.

Blogasis

Atrodo, kad internetinis puslapis tiesiog egzistuoja klientams, kurie prieš metus pasirašė ir aptarnauja juos, kol pelnas neišnyks.

Neįmanoma pastebėti jokių savybių, o visa paslauga tiesiog atrodo minimalus svetainių kūrėjo minimumas … ir jie metų bėgyje nepadarė rimto programinės įrangos atnaujinimo..

Kas turėtų naudotis žiniatinkliu?

Aš nerekomenduočiau Svetainės.com.

14. Yola

yola

Yola sugrąžino mane į 2012 m., Kai YOLO buvo dalykas. Tu gyveni tik … aš nežinau. Kažkas su A.

Šios svetainės kūrėjas specializuojasi tikrai dideliame veikimo laikotarpyje ir įspūdingame greityje.

Geras

Uptime-speed„Yola Silver“ planas leidžia turėti net 25 svetaines. Joks kitas svetainių kūrėjas to neleidžia.

 • Puikūs Uptimes
 • Nemokamas planas
 • Pigus 25 svetainių planas
 • Intuityvusis redaktorius

Redaktorius yra gerai organizuotas ir turi prasmę.

Blogasis

Deja, Yola neleidžia tinklaraščiams. Ji taip pat vis dar turi skelbimų pirmoje mokamų planų pakopoje, o svetainės funkcijų nėra gausu.

Kas turėtų naudoti Yola?

Aš nerekomenduočiau Yola.

15. Internetinis tinklapis

web.com logotipas

Kai internetinis svetainė buvo naujai įsigytas domeno vardas, lažinau, kad komanda šventė. Matydami tokį pavadinimą, žmonės dabar primena „dot com“ burbulą.

Geras

domeno vardo registracijaWeb.com turi vieną iš nedaugelio galiojančių garantijų, kurias aš kada nors mačiau svetainių kūrėjui.

 • Turi galiojimo garantiją
 • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija
 • Tvirti pagrindiniai šablonai
Blogasis

Žiniatinklio tinklalapyje nėra daug pagyrų, neskaitant nepaprasto ankstyvojo domeno vardo. Visos mamos per televiziją man sakydavo, kai neturiu nieko gražaus pasakyti, geriau jau nieko nesakyti.

Kas turėtų naudotis Web.com?

Aš nerekomenduočiau Web.com.

Taigi, kas yra populiariausias svetainių kūrėjas? – Keletas dalykų, kuriuos reikia apsvarstyti

Ten tu tai žmonės. 15 geriausių svetainių kūrėjų rinkoje.

Jei norite kažko prieinamo, veiksmingo ir lengvai naudojamo, jums bus sunku rasti geresnių parinkčių nei „HubSpot“, „Wix“ ir „Squarespace“. Jei esate fotografas, vaizduojamasis menininkas ar siekiate, kad viskas būtų paprasta, tada „SquareSpace“ yra tai, ko ieškote.

Jei mėgstate iššūkį ir trokštate neribotų „WordPress“ CMS parinkčių, tačiau nenorite mokytis HTML ar CSS „BoldGrid“ yra jūsų ieškomas droidas. Patikrinkite juos patys ir praneškite man, ką galvojate.

Kodėl turėtumėte pasirinkti svetainių kūrėją per CMS

kodavimo hierarchijaEsate pasirengęs kurti svetainę, tačiau atsidūrėte neapibrėžtume, ar naudoti pritaikomą turinio valdymo sistemą (CMS), pvz., „WordPress“, ar svetainių kūrėją, pvz., „HubSpot“ ar „Wix“.

Kadangi šiuo metu esate svetainių kūrėjų peržiūros puslapyje, atspėkite, ką mes pasiūlysime?

Laikykis – nėra taip paprasta …

Prieš penkerius metus atsakymas greičiausiai būtų buvęs „WordPress“, net jei to sunkiau išmokti, tačiau šiandien svetainių kūrėjai yra toli sudėtingesnės ir lengviau naudojamos nei ankstesnės versijos.

Čia nėra teisingas ar neteisingas pasirinkimas. Visiems pradedantiesiems siūlyčiau pasidomėti svetainių kūrėjais. Turint tai omenyje, net jei esate pradedantysis, dar nereiškia, kad negalite išsiaiškinti „WordPress“. Yra tik kitos galimybės, kurios veikia dabar.

Čia yra keletas rimtų priežasčių jas apsvarstyti.

# 1. „Visual Editor“

Svetainių kūrimo sąsaja yra WYSIWYG (ką matote, ką gaunate) patirtis. Tai reiškia, kad vilkdami ir nuleisdami elementus aplink ekraną pamatysite savo svetainės vaizdą.

Žmogaus smegenims ši vaizdinė estetika verčia mus jaustis laimingais ir valdyti savo aplinką. Turinio valdymo sistemomis jūs gaunate tai, kas vadinama formos redaktoriumi. Atrodo nieko panašaus į jūsų svetainę. Natūralu, kad tai nėra intuityvu. Kartais naudodamiesi juo žmonės nusivilia ir meta daiktus.

CM vizualiai

# 2. Juos lengva naudoti

„WordPress“ ir kitos panašios programinės įrangos programos yra pridedamos.

Kartais tai yra labai kietas. Faktas yra tas, kad svetainių kūrėjams paprasčiausiai nėra taip sunku naudotis. Jei naudojote modernią programinę įrangą, turėtumėte galėti naudoti svetainių kūrėją.

# 3. Integruotas priegloba

Darant prielaidą, kad perkate savo domeną naudodamiesi svetainių kūrėju, jums nereikia išsiaiškinti, kaip pridėti jį prie žiniatinklio prieglobos paketo ir priversti viską žaisti kartu. Tai tiesiog veikia.

Jei negalėjote mažiau rūpintis technologija, kuri leidžia visa tai padaryti, ir norite tik pamatyti rezultatus, pasinaudokite svetainių kūrimo priemone. Tai jus nudžiugins. Naudodami „WordPress“ (arba panašias CMS, tokias kaip „Joomla“ ar „Drupal“), turėsite nukreipti domenų vardų serverius į savo prieglobos paketą ir suprasti rigmarole, pavyzdžiui, PHP, „MySQL“ ir FTP. Kam to reikia?

Jau nebėra bjauriojo pusbrolio

Tinklalapių kūrėjai buvo galvojama apie paskutinę išeitį tiems, kurie nemokėjo rašyti kodo ar nebuvo kantrūs mokytis CMS. Jau nebe!

Aukščiausio lygio statytojai, tokie kaip „HubSpot“, „Wix“ ir „Squarespace“, palaiko viską, ką sukuria „WordPress“, ir atrodo puikiai, darant tai..

Vis daugiau žmonių pradeda suvokti, kad per trumpą laiką ir už nedidelę kainą gali turėti profesionaliai atrodantį tinklalapį, eidami statybininkų keliu.

Ar svetainių kūrėjai yra saugūs?

Atsižvelgiant į internete vyraujantį populiarų klimatą, jūs būtumėte protingas slapukas, norintis sužinoti, kiek saugūs yra šie statytojai, mes siūlome sukurti svetainę su.

Kai kasdien antraštėse pasirodo pasakojimai apie milijardus dolerių kainuojančias Kanados kompanijas, kurių svetainė ir informacija yra pažeista, kokią galimybę „pasidaryk pats“ svetainių kūrėjas turi jus apsaugoti?

Tiesa ta, kad tikriausiai esate saugiau eiti statybininkų keliu, nei naudodamiesi CMS. Štai kodėl. Paimkime „Wix“ kaip pavyzdį.

Wix privati ​​registracija

Kai kuriate svetainę su „Wix“, priegloba ir nuolatinė priežiūra yra įskaičiuota į mėnesio kainą.

Tai reiškia, kad įmonės galios yra suinteresuotos, kad klientai būtų patenkinti. Jei svetainės, sukurtos naudojant jų programinę įrangą, buvo linkusios visą laiką įsilaužti, jos ilgai neturės verslo.

Įvertinę tai, kad kurdami svetainę su „HubSpot“, „Wix“ ar bet kuria kita iš mūsų sąrašo, galite nustoti jaudintis dėl beveik (per trumpą laiką paminėsime išimtį) visų saugumo priemonių..

Galite būti tikri, kad įmonėje yra didelis, gerai apmokytas personalas, kuris visą dieną nieko nedaro, tik patikrina kokybę ir ieško pažeidžiamumų, kurie bus ištaisyti pronto.

Nuosavybės kodas

Vienas iš pirmaujančių CMS platformų trūkumų yra tas, kad jų šaltinio kodas yra atviras visiems – geriems vaikinams ir blogiems. Priežastis yra išlaikyti didesnį (ir greičiausiai talentingesnį) žmonių, dirbančių tobulinant produktą, sąrašą.

Iš esmės nieko blogo. Atvirojo kodo filosofija yra nuostabus dalykas, tačiau tai reiškia, kad įrankiai suklastojimui kurti įsilaužimo metu yra kiekvienam..

wodpress priežastys įsilaužimui

„HubSpot“ ir kitos svetainių kūrimo programos išsaugo savo kodą privačiu, o tai reiškia, kad visi potencialūs elektroniniai nusikaltėliai turi sunkiau dirbti, kad patektų į kliento svetainę. Be to, kai pažeidimai randami ir ištaisomi, jūsų svetainės kodas automatiškai atnaujinamas, nepaisant to, ar prisimenate tai padaryti, ar ne.

CMS platformos, tokios kaip „Drupal“ ir „Joomla“, yra reputacijos, kad yra klaidingos, tačiau bent jau dalis kaltės tenka svetainių savininkams, kurie neįdiegia atnaujinimų, kai tik jie tampa prieinami.

Prieš išeidami iš šios skilties, paminėkime jūsų rankose esančią svetainių apsaugą. Tai būtų slaptažodis prisijungiant prie savo svetainės. Kaip ir bet kurioje CMS, ją gali nulaužti automatizuota programinė įranga, kuri bando įvairius slaptažodžius esant greitam greičiui.

Esmė: turėtumėte sukurti tvirtą slaptažodį ir dažnai jį pakeisti. Naudokite mažiausiai aštuonis ženklus, į kuriuos įeina didžiosios ir mažosios raidės, skaičiai ir specialieji ženklai.

Kaip minėta aukščiau, „HubSpot“ komanda pasirūpins likusia jūsų svetainės internetine sauga, tačiau slaptažodžio pareiga priklauso nuo jūsų.

Geriausi interneto svetainių kūrėjai ir interneto programuotojų samdymas

elektroninės prekybos vektoriusAr svetainių kūrėjas yra jūsų verslo partneris? Tai yra vienas iš būdų tai pažvelgti. Tiems, kurie ilgai verčiasi verslumu, tačiau netrūksta grynųjų, svetainė ir gera idėja gali būti viskas, ko jums reikia norint rasti mažo verslo sėkmę. Mes kalbame apie el. Prekybą.

Jei dar nepastebėjote, atidaryti elektroninę parduotuvę gali būti šiek tiek pigiau nei jos realiame pasaulyje. Kai baigiate skaičiuoti žalą dėl patalpų nuomos ar įsigijimo, perdarymo, licencijų, draudimo, darbuotojų įdarbinimo ir atsargų lentynų kaupimo, įvyks rimtas pokyčių gabalas.

Mūsų mėgstamiausias svetainių kūrėjas „HubSpot“, atvirkščiai, siūlo el. Prekybos įrankių rinkinį, įskaitant integraciją su „Spotify“. Tai gana pigus bilietas į verslo pasaulį, jei jūsų paprašysite.

Priedai ir atnaujinimai

Jums nereikia daug laiko praleisti su jūsų pasirinktu „pasidaryk pats“ svetainių kūrėju, kol nepastebėsite pasiūlymų pridėti paslaugų, tokių kaip formų kūrimas, suasmenintas el. Paštas ir svetainės tobulinimas. Žinoma, už papildomą mokestį.

Ar reikia traukti gaiduką? Į tai atsakysime tvirtai „gal“. Tai priklauso nuo jūsų svetainės tikslo.

svetainės priedai

Ar ketinate valdyti tik pomėgių svetainę, ar galiausiai tai taps jūsų visos darbo dienos pajamos? Akivaizdu, kad tai daro įtaką.

Jei norite žiūrėti rimtai, jums reikalingas profesionaliai atrodantis el. Pašto adresas, geriausia – susietas su jūsų domenu. Nors @gmail yra tinkamas, jūs tikrai turėtumėte apsvarstyti atnaujinimą, net jei jis kainuoja papildomus penkis dolerius per mėnesį.

Ar jums to reikia, kai reikia formuoti formas? Tai leidžia jums surinkti informaciją organizuotiau, o ne tik siųsti savo el. Paštą žmonėms, į kuriuos jie galėtų atsakyti.

Ar čia pastebite modelį? Mes stengiamės pasakyti, kad jums gali reikėti priedų, o galbūt ne. Būkite tikri, kad statytojai, kuriuos mes rekomenduojame, nesiūlo šių atnaujinimų kaip apgaulingo papildymo savo esminėms linijoms, nors kiekvienas jų neabejotinai yra pelno centras jų bendrame verslo modelyje.

DUK

Ar „Wix“ yra geresnė nei „WordPress“?

Trumpas atsakymas yra ne. Ilgesnis atsakymas yra, kad taip gali būti. Jei norite labai tinkinti savo svetainę be tvirtos mokymosi kreivės, tada „Wix“ yra geresnė už „WordPress“.

„WordPress“ yra gilus pasinėrimas į internetinių svetainių kūrimą, o „Wix“ yra tarsi panira į seklų galą ir flirtuoja su mintimi plaukti į gilųjį galą..

Ar „Wix“ svetainė yra tikrai nemokama?

„Wix“ versija yra nemokama, tačiau jūsų domeno vardas bus tokio formato: username.wixsite.com/siteaddress. Norėdami naudoti pasirinktinį domeną ir atrakinti daug funkcijų, turėsite pasirinkti mokamą planą.

Kaip gauti nemokamą domeno vardą iš „Wix“?

Pasirinkus mokamą planą, galimas nemokamas domeno vardas. Jūs vis dar turite sumokėti už „Wix“ planą, tačiau jie metus laiko įleidžia domeno vardą nemokamai.

Kiek kainuoja „Wix“ domenas po laisvų metų?

Domeno vardas jums kainuos 14,95 USD už metus po to, kai pasibaigs jūsų nemokami metai. Ši kaina yra palyginti konkurencinga su kitomis hostingo platformomis.

Kiek saugi yra „Squarespace“ ir „Wix“?

Abi prieglobos paslaugos apima nemokamus SSL sertifikatus, kai jie prisijungę prie savo svetainių. Visi jūsų lankytojai gali būti užtikrinti, kad kiekvienas jūsų svetainės puslapis yra saugus.

Ar aikštė priklauso „Square“?

Jie skamba panašiai, tačiau abi bendrovės nėra susijusios.

Ar galiu naudoti savo domeną naudodamas „Squarespace“ ir „Wix“?

Taip, jei domeną įsigijote iš trečiosios šalies teikėjo, savo svetainę galite susieti atlikdami domenų žemėlapius. Abiejose tarnybose yra naudingų žinių bazės straipsnių, kaip tai įgyvendinti, ir jų klientų aptarnavimo tarnyba padės jums susipainiojus.

Koks yra geriausias svetainių kūrėjas pradedantiesiems?

„Square“ yra puikus pasirinkimas, jei manote, kad esate pradedantysis ir šiek tiek nerimaujate, kai reikia sukurti svetainę. „Wix“ taip pat yra puikus pasirinkimas ir turėtų būti naudojamas, jei jaučiatės šiek tiek labiau pasitikintys savo sugebėjimais išmokti programinę įrangą.

Naudokite „Squarespace“, jei ieškote paprasčiausio požiūrio į svetainės kūrimą.

Kuris yra lengviausias svetainių kūrėjas?

„Squarespace“ yra tikrai lengviausias svetainių kūrėjas, galintis sukurti gražią svetainę. Yra alternatyvų, kurios yra lengvumo ir pritaikomumo derinys, tačiau kiek naudingas yra „Squarespace“.

Ar „Squarespace“ yra geresnis nei „WordPress“?

Trumpas atsakymas yra ne. Ilgas atsakymas yra, kad taip gali būti. Žiūrėti aukščiau pateiktus klausimus.

„Square“ erdvę naudoti yra daug lengviau nei „WordPress“ ir joje yra maždaug viena dvidešimtoji mokymosi kreivės. Kaip pradedančiajam „WordPress“ gali būti baisu.

Ar „Squarespace“ yra geresnis nei „Wix“?

Abi galimybės teikia naudą. „Squarespace“ yra skirtas žmonėms, norintiems sukurti gražią svetainę fantastiško šablono viduje, o „Wix“ – žmonėms, ieškantiems didesnio pritaikymo.

Kiek laiko užtrunka, kol „Wix“ svetainės pradeda veikti?

Gali užtrukti iki 48 valandų, kol svetainė su jūsų domenu pasirodys.

Kiek kainuoja paskelbti „Wix“ svetainę?

„Wix“ svetainę galima nemokamai paskelbti tokiu pavadinimų formatu: username.wixsite.com/siteaddress. Norėdami naudoti pasirinktinį domeną ir atrakinti daug funkcijų, turėsite pasirinkti mokamą planą. Vidutiniškai mokami planai yra 14 USD per mėnesį, tačiau gali būti ir 5 USD per mėnesį, ir 25 USD per mėnesį.

Ar galite redaguoti „Wix“ svetainę ją paskelbę?

Taip, jūs galite redaguoti „Wix“ svetainę ją paskelbę, o pakeitimai bus paskelbti tiesioginiais, kai baigsite.

Kuo „WordPress“ skiriasi nuo „Wix“?

Didžiausias skirtumas tarp „Wix“ ir „WordPress“ yra tas, kad „Wix“ yra „drag-and-drop“ svetainių kūrimo programinė įranga, kuri tvarko visus jūsų svetainės užpakalinius aspektus, o „WordPress“ yra atskira programinė įranga, kurią įdiegiate pasirinktoje prieglobos platformoje. „Wix“ naudoti daug lengviau, tuo tarpu „WordPress“ turi mokymosi kreivę.

Kuris svetainių kūrėjas yra geriausias tinklaraščių kūrime?

Geriausias internetinių tinklaraščių kūrėjas ne „WordPress“ tinklalapiuose būtų „Wix“, nes jomis lengva naudotis SEO parinktimis ir tinklaraščių rašymo galimybėmis.

Kuris svetainių kūrėjas turi geriausią SEO?

„WordPress“ turi geriausias SEO galimybes, tačiau tiek, kiek svetainių kūrėjai žiūri į „Wix“ ar „Squarespace“. Abu turi panašų SEO funkcionalumą 2020 m.

Taip pat kurdami svetainę turėtumėte nepamiršti Kanados prieinamumo svetainėms gairių. Tai padarę padarysite savo puslapius visiems suprantamus ir padidinsite svetainės lankomumą.

Kiek kainuoja pasamdyti ką nors sukurti svetainę?

Tai priklauso nuo to, ką bandote padaryti, bet gali kainuoti nuo 1500 USD už minimalų tinklalapį pradedantiesiems ir dar tūkstančius už atnaujintą funkcionalumą..

Jei jums pasirodė šis straipsnis vertingas, jums taip pat gali patikti mūsų ataskaita apie geriausias kanadiečiams skirtas interneto prieglobos paslaugas. Kai jums patogu kurti „HubSpot“ svetaines, galite „pereiti“ prie labiau pritaikyto žiniatinklio kūrimo darbo pasirinkdami savo žiniatinklio prieglobą.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author