Shopify ülevaade – analüüsitakse plusse, miinuseid ja hinnakujundust 2020. aastaks

Saabub aeg, kus iga lootustandv ettevõte, kes midagi müüb, pöördub e-kaubanduse poole. Võtke näiteks teid – küllastasite kohalikku turgu täielikult oma käsitööna valitava hambaorgi butiigiga. Aeg jagada oma loomingulisust kogu maailmale.

Mis järgmisena juhtub? Selleks, et aidata planeedil Maa bituumenit oma hambast lahti viia, peate leidma e-poe platvormi. Aitäh jumalusele Shopify eest – nad ei saa mitte ainult aidata teil oma tõelist kutset täita – vaid tahavad ka seda.

Shopify kasutamise mittepõhjused

Shopify mittekasutamiseks on ainult neli põhjust.

 1. Te müüte alla viie toote ja hindate kõige muu jaoks täielikku lihtsust.
 2. Teie ajaveeb tuli esimesele kohale ja teil on vaja oma elus WordPressi (praegu populaarseim CMS). SEO on teie leib ja või ning e-kaubandus on kerge järelmõju.
 3. Veebiarendajale viskamiseks on teil tohutult suur eelarve. See on saladus: tõenäoliselt on neid palju, kes kasutavad Shopify’i.
 4. Soovite müüa ainult ühes kanalis. (Vihje – Shopify võimaldab teil igal platvormil hõlpsalt müüa).

Kui te ei kuulu ühtegi nendesse kategooriatesse, peaks Shopify olema teie esimene valik e-poe hostimisplatvormide hulgas.

Plussid – mis meile Shopify puhul meeldib

Kõik Shopify positiivsed küljed pakuvad e-poe poodide omanikele poe loomiseks ja haldamiseks vajalike tööriistade pakkumist. Valupunkte, mis puudutavad platvormil tehtavaid tegevusi, pole liiga palju.

Ettevõtte asutasid ka kolm Tim Hortoni armastavat kanadalast ja selle peakontor asub Ottawas. Peame oma maarahvat toetama. ����

Mitme kanali müük48% inimestest alustab toote otsimist turgudel. See tähendab, et pooled sealsed inimesed pöörduvad toodete saamiseks Amazoni, Ebay või Etsy poole.

Shopify võimaldab teil integreerida oma tooteid nii nendele turgudele kui ka sellistesse sotsiaalmeedia kanalitesse nagu Pinterest, Facebook ja Instagram.

Inventeerimissüsteem – Shopify laosüsteem muudab toodete lisamise, korraldamise ja redigeerimise hõlpsaks ja valuvabaks. Kõigi korraldamisega saab Shopify kollektsioone teha ja tooteid korraga mitmesse rühma korraldada. Shopify kasutamisega on lihtne varuda oma varude kontrolli erinevatelt tarnijatelt.

ostke kõigi seadmete jaoks poodFunktsioonid – Kõik vajalikud tööriistad ja vidinad on Shopify’is olemas. Poe tagaosas on paljude juhuslike aspektide jaoks olulisi valikuid, näiteks tellimuste kinnitamiseks saadetud e-kirjade kohandamine, privaatsuseeskirjade värskendamine ja hüljatud ostukorvi taastamine.

Rakenduste pood – Kui teil pole funktsiooni, mida proovite teha, siis vaadake rakenduste poodi. On hunnik rakendusi, mis pakuvad tasuta ja lisateenuseid, et aidata teatud asju, mida poeomanikud vajavad.

Klienditugi -Shopify saadab teile krediitkaardilugeja, kui registreerute nendega, et saaksite oma kaupu isiklikult müüa. Harva juhtub, et tarkvaraettevõte teeb midagi teie elu lihtsustamiseks.

Peale selle – nende klienditugipersonal töötab ööpäevaringselt aidata ja kõrgema maksmise astme korral annab teile konkreetse kontaktisiku, kellega konkreetselt ühendust võtta.

Miinused – asjad, mida tuleks kaaluda

Shopify tuleb koos negatiividega nagu enamik ettevõtteid. Teenusega seotud negatiivsed pole drastilised, kuid neid ei kavatse ka lähitulevikus üheski kohas parandada.

halb punktvaadeMaksumus – Shopify konkureerib teiste e-kaubanduse platvormidega hästi, kuna nende hinnastruktuurid on äärmiselt sarnased. Hinnakujundus on halvasti võrreldav muude platvormidega, mis pole spetsiaalselt loodud e-kaubanduse jaoks, samuti WordPressis majutatavate tasuta valikutega.

Algajatele, 29 dollarit kuus võiks olla palju raha – eriti kui müüki ei toimu. Veebiäri alustamisega on seotud palju kulusid ja kõik kokku saab.

Kui isegi kõige kallima variandi kaudu saabub piisavalt müüki, on see ebaoluline kulu, kuid alguses tundub see kindlasti olevat palju raha.

Taustprogrammi kodeerimine – Shopify taustal on mõned esoteerilised aspektid. Mõni ilmnev probleem võib teil kriimustada pähe ja Google’i arendajate teenus teid aidata.

kaupluse vea leht

Shopify kasutajate kogukond on üsna suur ja paljudel kordadel on foorumites või isegi artiklites ja videotes tehtud probleemidele lahendusi..

Kui see ei aita, leides kellegi, kes teab, mida nad teevad, võivad teie poe kinnitamine põhjustada lisakulutusi ja viivitusi.

Hea on Shopify ökosüsteemi vohamine on palju veebipõhiseid õpetusi, mis hõlmavad sõna otseses mõttes kõike, mida Shopify seotud on. Kui soovite mõne küünarnukimäärde sisse seada ja selle sisse sattuda, saate oma kauplust ise teha.

Teie poe ehitamine

poe veebipoodKauni poeplatsi loomine on e-kaubanduse üks peamisi prioriteete. Kujutage ette, mis juhtub, kui jalutate füüsilisse poodi ja riiulid on ümber pööratud ja kassa tundub, nagu poleks neid duši all käinud, sest Justin Bieber sai oma esimese tätoveeringu.

Internetis müües on veelgi olulisem, et kauplus hea välja näeks. Inimesed võivad vaadata möödasõidul mööduvaid riiulid ja kahtlaselt tuttavaid plekke, kui neil on vaja midagi halvasti osta, kuid tänapäeval pole inimesed nõus kahe silma vahele jätma veebisaidil pakutavat. Nad tõmbavad Google’i üles ja leiavad alternatiivi.

Halb veebidisain on täielik tapja – 61% kasutajatest ei naase halva kujunduse tõttu veebisaidile. Õnneks on Shopify selles osas suur abi.

Kuidas see töötab

Shopify teeb veebisaidi loomise lihtsaks. Kuidas see töötab, valite teema – kas tasuta või lisatasu eest – ja looge siis oma veebisait selle teema piires. Shopify pakub väga suurt hulka tasuta teemasid, millel on palju valikuvõimalusi.

kaupluse avaekraan

Taustal on muude tööriistade (nt menüüde) hulgas laoseisuhaldus, mis mõjutab teie veebisaidi ülesehitust, kuid suurem osa poehoonest toimub teema sees.

Enamik teemasid on pseudo-lohistamise tööriistad erinevate elementide, näiteks fotode, tekstplokkide ja muude aspektide teisaldamiseks eri kohtadesse. Mõned teemad on menüükesksemad ja üles ehitatud vähem visuaalselt. Peaaegu kõiki Shopify heaks kiidetud teemasid on väikeste õppimiskõverate abil lihtne kasutada.

Teemade sees saate valida ka oma värvid, fondid ja muud vajalikud sätted.

 Shopify teemad

Shopify eest tasumine on paljudele uutele ettevõtjatele juba suhteliselt suur kulu. Seal on kümme tasuta teemat Shopify’is millest saab tõeliselt ilusa veebisaidi teha.

Meie lemmik, mida kasutada, on Brooklyn, parim keskmise suurusega rõivakauplustele, kuid igaüks neist sobib teatud tüüpi kauplustele. Üks on spetsialiseerunud servast servani fotograafiale, üks sobib suurepäraselt ühisrahastamiseks ja üks keskendub hõlpsale navigeerimisele.

brooklyn-banner-shopify mall

Kui soovite rohkem funktsionaalsust, on Shopify jaoks tuhandeid teemasid, mida osta. Seal on terve hulk arendajaid, kes loovad hostimisteenuste teemasid nagu Shopify, WordPress ja BigCommerce. Parimad neist on suurepäraste teadmistebaaside ja suurte kogukondadega, kes aitavad teid oma kujunduse väljatöötamisel.

Shopify e-kaubanduse funktsioonid

Shopify on nii rikkalik kui võimalik. Tasuta prooviversiooni sukeldumine võib näidata kõiki erinevaid võimalusi, kuid siin on käputäis.

Võimed

Vajalik potentsiaalne probleem, mida alustades mõelda, on see, mis juhtub, kui teie kauplus õnnestub hullumeelsel määral? Edu kaasneb probleemidega. Kas teie pakutav hostimisteenus toetab teie ilmastiku tõusu?

Shopify kasvab koos teiega. Odavaim plaan pakub kõike, mida algajad võiksid tahta, ja nende kõige kallim plaan võimaldab kiirel tõusurul kasvada õitsvaks ettevõtteks. Seal on suurepäraseid kulude kokkuhoiu funktsioone, täiustatud aruannete koostajaid, allahindlusi ja isegi suuremahuliste kaupmeeste jaoks on olemas ka ettevõttesiseseid lahendusi.

Mitme kanaliga müük – müüa igal platvormil 

Kui tutvustate oma tooteid ainult oma veebisaidil, ei pinguta te eriti vaeva. Inimesed ostavad veebisaitides Amazon, Ebay, Etsy, Facebook, Jet ja Instagram sama täpselt kui e-poe veebisaidid..

Shopify võimaldab teil müüa veel 20 kanalil, muutes hõlpsaks müügi haldamise potentsiaalsetele klientidele kõikjal Internetis. See on ilmselt see funktsioon, mis muudab Shopify kõige võimsamaks. Kui tõsiselt mõtlete elujõulise poodluse loomise üle, siis ei saa te seda lihtsalt lüüa.

hallata-mitu-turuplatsi-kauplust

Varude juhtimine 

Paljudel kauplustel on mahukas tootekataloog. Võib olla hirmutav proovida korraldada kõike oma veebisaidil viisil, mis oleks klientidele mõistlik, samal ajal žongleerides erinevate tarnijate varudega. Selle pärast tuleb palju muretseda.

Poes, kus mõned tooted on pärit Amazoni täidesaatmiskeskustest, mõned pärinevad tellitavast trükiteenusest, mõned otseveoteenusest ja mõned vanaisa keldrist – võite vaadata migreeni. Shopify on teid katnud ja võimaldab teil saada tooteid, mis pärinevad teie endalt ja muudest täitmiskeskustest, mida võite kasutada.

kauplus-tooted-inventar

Shopify muudab selle vaevata, kuna iga toote saab seada täidetuks kõikjal – isegi samas kollektsioonis.

Aruanded

Mis siis, kui ma ütleksin teile, et inimesed leiavad teie poe ja kontrollivad teie tooteid. Te oleksite nagu “lahe!”

See on lahe.

Aga kas sa ei taha rohkem teada saada? Edukaks poeomanikuks peate teadma rohkem, et saaksite nendest teadmistest õppida ja end täiendada.

Shopify teeb selle vaevata. Esiteks on see kaasas 40 diagrammiga, mis annavad teile kasulikku teavet, nagu müük kogu perioodi jooksul, konversioonimäärad, poodide külastuste koguarv, keskmine tellimuse väärtus, kliendi kordusmäär ja tellimuste koguarv.

shopify ülevaate juhtpaneel

Muud aspektid, näiteks see, kus inimesed teie saidi leiavad, on väga kasulikud. Kui sellel päeval tuli Pinteresti veebisaidile 28 inimest, annab Shopify sellest teada.

Mobiili optimeerimine

mobiili optimeerimineOn tõenäoline, et seitse klienti 10-st otsivad teie e-poe poodi mobiilseadme abil. Kahjuks on lauaarvutites kasutamiseks loodud palju platvorme.

Siin on teie jaoks kaks lõbusat e-kaubanduse veebisaidi statistikat:

 • Ainuüksi kehvast mobiilidisainist piisab 57% Interneti-kasutajatest et mitte soovitada oma ettevõtet kaaslastele.
 • Peaaegu 80% tarbijatest lõpetab teie veebisaidiga suhtlemise, kui mobiiliveebisait kuvatakse ebamugavalt.

Shopify teab, et inimesed kasutavad oma telefone veebis ostlemiseks, ja veendus, et kõik nende platvormil kasutatavad teemad on optimeeritud mobiilile. Samuti pakuvad nad teie veebisaidi vaateid laua-, tahvelarvuti- ja mobiiliversioonidest.

Muud lõbusad tööriistad

Seal on mitu lõbusat funktsiooni ja tööriista, millest tasub samuti rääkida.

Komplekt – turunduse automatiseerimise tööriist, mis võimaldab meilide saatmist, reklaamide loomist, sotsiaalmeedias postitamist ja meeldetuletuste saatmist.

Burst – Shopify aktsiafoto tööriist, millel on kvaliteetsed pildid, mis ei tundu üldised. Kõik pildid on tasuta.

Vahetus – Shopify-l on oma kaupluste turg. Kui kasvatate oma ettevõtet ja otsustate, et soovite selle müüa, on olemas sisseehitatud keskkond, kuhu süveneda.

Rakenduste pood

Shopify-l on enam kui 2000 rakendust ja see kasvab. Kui soovite e-kaubanduse jaoks midagi leida, siis leiab rakenduste pood tõenäoliselt lahenduse. Mida täpsem probleem, seda tõenäolisemalt kaasnevad selle lahendusega seotud kulud.

Kui soovite luua drophipping-impeeriumi, saate kasutada Oberlo. Kas soovite luua kohandatud t-särke? Tutvuge CustomCatiga. Samuti on levinud turundusvõimalused, mis müüvad, täiustavad SEO-d või automatiseerivad e-posti turundamist.

Rakendustepoe ülevaatesüsteem näitab, mida arvavad ka teised inimesed selle rakenduse kohta. Mõnel parimal on isegi tasuta versioonid.

Shopify klienditugi

Kuna Shopify on kasvanud, on klienditugi tegelikult paranenud. Ettevõtte laiaulatuslikkus on võimaldanud ettevõttel olla ööpäevaringselt avatud abitelefonid maailma mitmel pool.

Shopify-Klienditugi-Maandumine-

Shopify töötajad on isehakanud gurud, kes pakuvad abi kõigis valdkondades, kus teil seda vaja võib minna. Nad pakuvad ka reaalajas vestluse tuge ja e-posti saatmine on alati võimalus.

Kui klienditoe meeskond ei saa teid mingil põhjusel aidata või kui te ei tunne kellegagi rääkida (saame aru), siis võite alati vaadata teisi keskkondi.

Shopify teadmistebaas on täis KKK-sid ja põhjalikke näpunäiteid. Nad pakuvad ka akadeemiat, kus on tasuta koolituskursused, mis on täis videoid ja sagedasi veebiseminare. Lisaks on tekstijuhendid konkreetsetel teemadel, mida saab lugeda.

Shopify üldise kaebuse üks alahinnatud osa on kogukond. Selle põhjuseks võib olla asjaolu, et WordPressi kogukond on nii suur ja edestab kõiki veebimajutuskommuune. Shopify foorumites – olgu need siis üldised Shopify, teemad või rakendused – on alati kasulikku teavet ja abi.

Shopify hinnakujundus on selgitatud

Iga hinnakujundustasand sisaldab piiramatuid tooteid, ööpäevaringset tuge, võimalust müüa teistes müügikanalites, tellimuste käsitsi loomine, sooduskoodid, SSL-sertifikaat, hüljatud ostukorvi taastamine, Shopify maksed pettuseanalüüsiga, POS-i rakendus, füüsiline riistvara ja vastupidav rakenduse valik.

Muud Shopifyga seotud kulud on tasulised rakendused, tasulised teemad ja domeeni ostmine. Seal on suur arv kulusid väärt rakendusi, aga ka kasulikke ja ilusaid premium-teemasid, mis võivad teie poodi tõeliselt tõsta.

Suurepärane asi Shopify puhul on see, et omatakse täielikult funktsionaalne pood, millel on mõned parimad funktsioonid turul, see maksab teile ainult 29 dollarit kuus. Poe laiendamisel saate kulusid suurendada. Shopify sisaldab ka kohandatud ettevõtte taset, mis võimaldab massiivsete kaupluste jaoks suuremat kohandatavust.

Järeldus

Shopify ainus põhjus, mis aitab teil äri üles ehitada. Kui teil on tahet, siis on neil teed. Teised ettevõtted on üritanud konkureerida, kuid Shopify ainus eesmärk on veenduda, et teil on olemas kõik vajalik inimeste toodete ja teenuste müümiseks.

Meie kinnitus Shopify poolt on saadud tundidepikkuse testimise ja võimalikult paljude e-poe platvormidega töötamise kaudu.

KKK

Milline e-poe platvorm on väikeettevõttele parim?

Shopify on parim e-kaubanduse platvorm. See on mõeldud ettevõtete omanikele, kes soovivad kõike, mis käepärast on ja millel on õitsev veebikogukond.

Milline raamistik on parim e-kaubanduse veebisaitide jaoks?

Parim raamistik on Shopify. Tarkvaral on kõik, mis võimaldab teil laiendada e-kaubanduse veebisaiti võimalikult suurele kõrgusele ja juhtida vaid väikest butiikpoodi

Milline on parim e-kaubanduse veebisaitide looja?

Lihtsaim e-kaubanduse veebisaidi koostaja, mille veebisaiti tegelikult üles ehitada, on Squarespace. Selle esialgse lihtsusega kaasnevad siiski pikaajalised ohvrid e-kaubanduse funktsionaalsusega. Parim segu lihtsusest ja funktsionaalsusest on Shopify.

Kui palju maksab Shopify müük?

Shopify plaanid algavad 29 dollarist kuus.

Viited ja pildikrediidid:

 • Gomanos.com
 • WorthThinkers.com
 • FiveOcean.net
 • VinculumGroup.com
 • ForexTribune.com
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author