Shopify pārskats – plusi, mīnusi un cenu analīze 2020. gadam

Pienāk laiks, kad katrs topošais uzņēmums, kas kaut ko pārdod, vēršas pie e-komercijas. Nodrošiniet jūs, piemēram, – jūs pilnībā piesātinājāt vietējo tirgu ar savu amatnieku veikalu ar zobu bakstāmiem. Laiks dalīties ar savu mākslinieciskumu ar visu pasauli.

Kas notiek tālāk? Lai palīdzētu planētai Zeme stilistiski izkustināt pārtikas gabalus no zobiem, jums jāatrod e-komercijas platforma. Paldies Dievam par labu Shopify – viņi var ne tikai palīdzēt jums piepildīt jūsu patieso aicinājumu – viņi arī to vēlas.

Iemesli, kāpēc neizmantojat Shopify

Shopify nelietošanai ir tikai četri iemesli.

 1. Jūs pārdodat mazāk nekā piecus produktus un novērtējat pilnīgu vienkāršību pār visu pārējo.
 2. Jūsu emuārs bija pirmais, un jums dzīvē ir nepieciešams WordPress (šobrīd populārākais CMS). SEO ir jūsu maize un sviests, un e-komercija ir neliela pārdomāšana.
 3. Jums ir neprātīgi liels budžets, ko izmantot tīmekļa izstrādātājam. Šis ir noslēpums: iespējams, ka daudzi no viņiem izmanto Shopify.
 4. Jūs vēlaties pārdot tikai vienā kanālā. (Padoms – Shopify ļauj ērti pārdot katru platformu).

Ja jūs neietilpst nevienā no šīm kategorijām, tad Shopify vajadzētu būt jūsu pirmajai e-komercijas mitināšanas platformu izvēlei.

Plusi – kas mums patīk par Shopify

Visas pozitīvās atsauksmes par Shopify palielina e-komercijas veikalu īpašnieku piedāvāto rīku veikalu izveidošanai un pārvaldīšanai. Nav pārāk daudz sāpju punktu, kad runa ir par darbībām, kas jāveic platformā.

Uzņēmumu dibināja arī trīs Tima Hortona mīlošie kanādieši, un tā galvenā mītne atrodas Otavā. Mums ir jāatbalsta mūsu valsts ļaudis. ����

Vairāku kanālu pārdošana48% cilvēku produktu meklēšanu sāk tirgū. Tas nozīmē, ka puse cilvēku no turienes meklē produktus Amazon, Ebay vai Etsy.

Shopify ļauj integrēt savus produktus šajos tirgus laukumos, kā arī tādos sociālo mediju kanālos kā Pinterest, Facebook un Instagram.

Inventarizācijas sistēma – Krājumu sistēma Shopify padara produktu pievienošanu, sakārtošanu un rediģēšanu vieglu un bez sāpēm. Organizējot visu, Shopify ļauj veidot kolekcijas un ļauj produktus sakārtot vairākās grupās vienlaikus. Izmantojot Shopify, bez piepūles ir kontrolēt savu krājumu no dažādiem piegādātājiem.

veikalu veikals visām ierīcēmIespējas – Visi nepieciešamie rīki un sīkrīki pastāv vietnē Shopify. Veikala aizmugurē ir daudzu nejaušu aspektu iespējas, kas ir svarīgas, piemēram, pasūtījumu apstiprināšanai nosūtīto e-pastu pielāgošana, konfidencialitātes politikas atjaunināšana un pamesta groza atkopšana.

Aplikāciju veikals – Ja jums nav funkciju tam, ko jūs mēģināt darīt, pārbaudiet lietotņu veikalu. Ir virkne lietotņu, kas piedāvā bezmaksas un piemaksu pakalpojumus, lai palīdzētu noteiktās lietās, kas veikalu īpašniekiem ir vajadzīgas.

Klientu atbalsts -Shopify nosūtīs jums kredītkaršu lasītāju, kad jūs pierakstīsities pie viņiem, lai jūs varētu personīgi pārdot savas preces. Tas ir reti, kad programmatūras uzņēmums kaut ko dara, lai jūsu dzīvi padarītu daudz vieglāku.

Bez tam – viņu klientu atbalsta personāls ir aptuveni 24 stundas diennaktī lai palīdzētu un augstāku maksājumu līmeņos dod jums konkrētu personu, ar kuru konkrēti sazināties.

Mīnusi – lietas, kas jāņem vērā

Shopify nāk ar negatīviem, kā vairums uzņēmumu. Negatīvās, kas saistītas ar pakalpojumu, nav drastiskas, taču tās arī tuvākajā laikā netiks labotas..

slikts viedoklisIzmaksas – Shopify labi konkurē ar citām e-komercijas platformām, jo ​​to cenu struktūras ir ārkārtīgi līdzīgas. Cenas tiek salīdzinātas vāji ar citām platformām, kas nav speciāli izveidotas e-komercijai, kā arī ar bezmaksas iespējām, kuras tiek mitinātas WordPress.

Iesācējiem, 29 USD mēnesī varētu būt daudz naudas – īpaši, ja pārdošanas apjomi netiek norādīti. Tiešsaistes biznesa uzsākšana ir saistīta ar daudzām izmaksām, un viss kopā veidojas.

Ja pietiekami daudz pārdošanas notiek pat visdārgākajam variantam, tas būs nenozīmīgas izmaksas, bet sākumā tas noteikti liekas daudz naudas.

Aizmugures kodēšana – Shopify aizmugure ir daži ezotēriski aspekti. Ir dažas uznirstošas ​​problēmas, kas ļaus jums saskrāpēt galvu un meklēt Google izstrādātāja pakalpojumu, lai palīdzētu jums.

shopify kļūdu lapa

Shopify lietotāju kopiena ir diezgan liela, un daudzos gadījumos forumos vai pat rakstos un videoklipos tiek novērstas problēmas..

Ja tas nedarbojas, atrodot kādu, kurš zina, ko viņi dara, tas var radīt papildu izmaksas un aizkavēt jūsu veikala sakārtošanu.

Labi, ka izplatās Shopify ekosistēma ir daudz tiešsaistes konsultāciju burtiski jebkam, kas ar Shopify saistīts. Ja vēlaties ieeļļot kādu elkoņa smērvielu un iekļūt tajā, varat viegli DIY izgatavot savu veikalu.

Veikala veidošana

veikala interneta vietneSkaista veikala izveidošana ir viena no e-komercijas operācijas galvenajām prioritātēm. Iedomājieties, kas notiek, kad ieejat fiziskā veikalā un tiek pārsisti plaukti un kasiere izskatās, ka tās nebūtu dušas, kopš Džastins Bībers ieguva savu pirmo tetovējumu.

Pārdodot tiešsaistē, ir vēl svarīgāk, lai veikals izskatās labi. Cilvēki var izskatīties pēc apgāztiem plauktiem un dažiem aizdomīgi pazīstamiem traipiem veikalā, ja viņiem ir jāiegādājas kaut kas pietiekami slikti, taču mūsdienās cilvēki nevēlas aizmirst līdzvērtīgus veikalā esošajiem. Viņi vienkārši piesaistīs Google un atradīs alternatīvu.

Slikts vietnes dizains ir pilnīgs slepkava – 61% lietotāju neatgriezīsies vietnē slikta dizaina dēļ. Par laimi Shopify šajā ziņā lieliski palīdz.

Kā tas strādā

Shopify tīmekļa vietnes izveidošanu padara vienkāršu. Kā tas darbojas, jūs izvēlaties motīvu – vai nu bez maksas, vai arī maksājiet par piemaksu – un pēc tam izveidojiet savu vietni šajā tēmā. Shopify piedāvā ļoti plašu bezmaksas tēmu klāstu, kurām ir liela izvēle.

veikals-sākumekrāns

Aizmugurējā logā ir krājumu pārvaldība starp citiem rīkiem, piemēram, izvēlnēm, kas ietekmēs jūsu vietnes izveidi, bet lielākā daļa veikala ēkas notiks tēmas ietvaros..

Lielākā daļa tēmu ir pseido-vilkšanas un nomešanas rīki, lai pārvietotu dažādus elementus, piemēram, fotoattēlus, teksta blokus un citus aspektus uz dažādām vietām. Dažas tēmas ir vairāk orientētas uz izvēlni un veidotas mazāk vizuālā veidā. Gandrīz visas Shopify apstiprinātās tēmas ir viegli lietojamas ar mazām mācību līknēm.

Motīvu iekšpusē jūs arī izvēlaties krāsas, fontus un citus nepieciešamos iestatījumus.

 Shopify motīvi

Maksājot par Shopify, tas jau ir salīdzinoši lieli izdevumi daudziem jauniem uzņēmējiem. Tur ir desmit bezmaksas motīvi vietnē Shopify kas patiesi var izveidot skaistu vietni.

Mūsu iecienītākais lietojums ir Bruklina, vislabāk vidēja lieluma apģērbu veikaliem, taču katrs no tiem ir piemērots noteikta veida veikaliem. Viens no tiem specializējas fotografēšanā no vienas malas uz otru, viens ir lieliski piemērots kopfinansējumam, un viens ir vērsts uz to, lai būtu viegli orientēties.

brooklyn-banner-shopify veidne

Ja vēlaties vairāk funkcionalitātes, veikalā Shopify var iegādāties tūkstošiem tēmu. Ir vesela virkne izstrādātāju, kas rada tādus hostinga pakalpojumu motīvus kā Shopify, WordPress un BigCommerce. Labākie no tiem ir ar lielisku zināšanu bāzi un pašām lielām kopienām, kas jums palīdzēs izstrādājot dizainu.

Shopify e-komercijas iespējas

Shopify ir tik bagātīga, cik izpaužas. Iegūstot bezmaksas izmēģinājumu, var parādīt visas dažādās iespējas, taču šeit ir nedaudz.

Iespējas

Nepieciešamā iespējamā problēma, par kuru jādomā, uzsākot darbu, ir tā, kas notiek, ja jūsu veikals gūst panākumus ārprātīgā griezumā Panākumi nāk ar problēmām. Vai jūsu piedāvātais mitināšanas pakalpojums var atbalstīt jūsu meteorisko kāpumu??

Shopify aug kopā ar jums. Lētākais plāns piedāvā visu, ko iesācējs varētu vēlēties, un visdārgākais plāns ļauj ātram stāvvadam kļūt par ziedošu uzņēmumu. Ir lieliskas izmaksu ietaupīšanas iespējas, uzlaboti pārskatu veidotāji, atlaides un ir arī uzņēmuma līmeņa risinājumi liela apjoma tirgotājiem.

Daudzkanālu pārdošana – pārdošana uz jebkuras platformas 

Ja jūs savus produktus demonstrējat tikai savā vietnē, jūs neveicat daudz pūļu. Cilvēki iepērkas vietnē Amazon, Ebay, Etsy, Facebook, Jet un Instagram tikpat bieži kā e-komercijas vietnes..

Shopify ļauj jums pārdot vēl 20 kanālos, padarot ērtu pārvaldību pārdošanai potenciālajiem klientiem jebkur internetā. Iespējams, ka šī funkcija padara Shopify visspēcīgāko. Ja nopietni domājat par dzīvotspējīga e-komercijas veikala izveidi, to vienkārši nevarat pārspēt.

pārvaldīt-vairākus-tirgus-veikalus

Krājumu vadība 

Daudzos veikalos ir liels produktu katalogs. Var būt biedējoši mēģināt visu savā tīmekļa vietnē sakārtot tā, lai klientiem būtu jēga, vienlaikus arī žonglējot krājumus, kas nāk no dažādiem piegādātājiem. Par to ir daudz jāuztraucas.

Veikalā, kur daži produkti nāk no Amazon izpildīšanas centriem, daži nāk no drukāšanas pēc pieprasījuma pakalpojuma, daži – no kravas piegādes pakalpojuma, bet daži – no jūsu vectēva pagraba – jūs varētu apskatīt migrēnu. Shopify ir iekļāvis jūsu piedāvājumus un ļauj jums iegādāties produktus, kas nāk no jums pašiem un jebkura cita piepildījuma centra, kuru jūs, iespējams, izmantojat.

veikals-produkti-inventārs

Shopify padara to bez piepūles, jo katru produktu var iestatīt kā izpildāmu no jebkuras vietas – pat tajā pašā kolekcijā.

Ziņojumi

Ko darīt, ja es jums teiktu, ka cilvēki atrod jūsu veikalu un pārbauda jūsu produktus. Jūs būtu kā “forši!”

Tas ir forši.

Bet vai jūs nevēlaties uzzināt vairāk? Lai būtu veiksmīgs veikala īpašnieks, jums būs jāzina vairāk, lai jūs varētu mācīties no šīm zināšanām un pilnveidoties.

Shopify padara šo piepūli. Pirmkārt, tas nāk ar četrdesmit diagrammām, kurās ir sniegta noderīga informācija, piemēram, kopējais pārdošanas apjoms noteiktā laika posmā, reklāmguvumu līmeņi, kopējais veikalu apmeklējums, vidējā pasūtījuma vērtība, atkārtotā klientu likme un pasūtījumu kopskaits..

skatīties informācijas paneli

Ļoti noderīgi ir citi aspekti, piemēram, tas, kur cilvēki atrod jūsu vietni. Ja tajā dienā jūsu vietnē no Pinterest ieradās 28 cilvēki, Shopify jums to paziņos.

Mobilo ierīču optimizācija

mobilā optimizācijaVisticamāk, ka septiņi no 10 klientiem apmeklēs jūsu e-komercijas veikalu, izmantojot mobilo ierīci. Diemžēl daudz platformu ir izveidotas lietošanai galddatoros.

Šeit ir divi jautri e-komercijas vietņu statistikas dati par jums:

 • Pietiek ar sliktu mobilo dizainu 57% interneta lietotāju neieteikt savu biznesu vienaudžiem.
 • Gandrīz 80% patērētāju pārtrauks saikni ar jūsu vietni, ja mobilā vietne parādīsies neērti.

Shopify zina, ka cilvēki savus tālruņus izmanto, lai iepirktos tiešsaistē, un pārliecinājās, ka visas viņu platformā izmantotās tēmas ir optimizētas mobilajām ierīcēm. Viņi piedāvā arī jūsu vietnes skatus no galddatoriem, planšetdatoriem un mobilajām ierīcēm.

Citi jautri rīki

Ir vairākas jautras funkcijas un rīki, par kuriem arī ir vērts runāt.

Komplekts – Mārketinga automatizācijas rīks, kas var nosūtīt e-pastus, izveidot reklāmas, izlikt ziņas sociālajos medijos un nosūtīt jums atgādinājumus.

Pārsprāgt – Shopify krājuma fotoattēlu rīks, kurā ir augstas kvalitātes attēli, kas neizskatās vispārīgi. Visi attēli ir bez maksas.

Apmaiņa – Shopify ir savs veikalu tirgus. Ja jūs izvēlaties savu biznesu un izlemjat, ka vēlaties to pārdot, tad šeit ir iebūvēta vide, kurā ienirt.

Aplikāciju veikals

Shopify ir vairāk nekā 2000 lietotņu, un tā arvien pieaug. Ja e-komercijai ir kaut kas, ko vēlaties, lietotņu veikals, iespējams, atradīs risinājumu. Jo specifiskāka problēma, jo ticamākas būs izmaksas, kas saistītas ar risinājumu.

Ja vēlaties izveidot dropshipping impēriju, varat izmantot Oberlo. Vai vēlaties izveidot pielāgotus t-kreklus? Iepazīstieties ar CustomCat. Izplatītas ir arī mārketinga iespējas, kas paaugstina, uzlabo SEO vai automatizē e-pasta mārketingu.

Lietotņu veikalā esošā pārskatīšanas sistēma parāda, ko citi cilvēki domā arī par lietotni. Dažiem labākajiem ir pat bezmaksas versijas.

Shopify klientu atbalsts

Tā kā Shopify ir audzis, klientu atbalsts faktiski ir uzlabojies. Uzņēmuma lielais mērogs ļāva uzņēmumam izveidot diennakts palīdzības līnijas vairākās pasaules daļās.

Shopify-klientu atbalsts-nolaišanās-

Shopify ir pašpasludinātu guru darbinieki, kuri piedāvā palīdzību jebkurā jomā, kas jums varētu būt nepieciešama. Viņi piedāvā arī tiešsaistes tērzēšanas atbalstu, un e-pasta sūtīšana vienmēr ir iespēja.

Ja klientu atbalsta komanda kāda iemesla dēļ nevar jums palīdzēt vai ja jums šķiet, ka nerunājat ar kādu (mēs saprotam), jūs vienmēr varat pārbaudīt citus informācijas nesējus.

Shopify zināšanu bāze ir pilna ar BUJ un padziļinātiem padomiem. Viņi arī piedāvā akadēmiju ar bezmaksas apmācības kursiem, kas ir pilni ar video un biežiem tiešsaistes semināriem. Papildus tam ir teksta rokasgrāmatas par noteiktām tēmām, kuras var lasīt.

Viena nenovērtēta Shopify vispārējās pievilcības daļa ir kopiena. Tas varētu būt tāpēc, ka WordPress kopiena ir tik liela un pārspēj jebkuru tīmekļa mitināšanas kopienu. Shopify forumos – neatkarīgi no tā, vai tie ir Shopify, motīvi vai lietotnes – vienmēr ir noderīga informācija un palīdzība.

Shopify cenu skaidrojums

Katrā cenu kategorijā ietilpst neierobežots daudzums produktu, atbalsts visu diennakti, iespēja pārdot citos pārdošanas kanālos, manuāla pasūtījuma izveidošana, atlaižu kodi, SSL sertifikāts, pamesta groza atkopšana, Shopify maksājumi ar krāpšanas analīzi, POS lietotne, fiziskā aparatūra un stabila lietotņu atlase.

Citas Shopify saistītās izmaksas ir maksas lietotnes, maksas tēmas un domēna iegāde. Ir liels skaits lietotņu, kas ir izmaksu vērts, kā arī noderīgas un skaistas premium klases tēmas, kas var patiesi paaugstināt jūsu veikalu.

Lieliska lieta par Shopify ir pilnībā funkcionējošs veikals ar dažām labākajām funkcijām tirgū, tas jums maksās tikai 29 USD mēnesī. Palielinot savu veikalu, jūs varat palielināt izdevumus. Shopify ietver arī pielāgotu uzņēmuma līmeni, kas masveidīgiem veikaliem ļauj pielāgot vairāk.

Secinājums

Shopify vienīgais raison d’etre ir palīdzēt jums izveidot biznesu. Ja jums ir griba, viņi ir ieguvuši ceļu. Citi uzņēmumi ir mēģinājuši konkurēt, taču Shopify vienīgais mērķis ir pārliecināties, ka jums ir viss nepieciešamais, lai pārdotu cilvēkiem produktus un pakalpojumus.

Mūsu apstiprinājums par Shopify ir tāds, kas nāk no stundām ilgas pārbaudes un darba ar pēc iespējas vairāk e-komercijas platformām.

BUJ

Kura e-komercijas platforma ir vislabākā mazajam biznesam?

Shopify ir labākā platforma e-komercijai. Tas ir paredzēts uzņēmumu īpašniekiem, kuri vēlas visu, kas viņiem ir pa rokai, ar plaukstošu tiešsaistes kopienu.

Kāds ietvars ir vislabākais e-komercijas vietnēm?

Labākais ietvars ir Shopify. Programmatūrai ir viss, kas ļauj jums izveidot e-komercijas vietni pēc iespējas lielākam augstumam, kā arī vienkārši vadīt nelielu veikaliņu

Kurš ir labākais e-komercijas vietņu veidotājs?

Vienkāršākais e-komercijas vietņu veidotājs, kas faktiski izveido vietni, ir Squarespace. Tomēr ar šo sākotnējo vieglumu nāk e-komercijas funkcionalitātes ilgtermiņa upuri. Labākais viegluma un funkcionalitātes sajaukums ir Shopify.

Cik maksā pārdošana veikalā Shopify?

Shopify plāni sākas ar USD 29 mēnesī.

Atsauces un attēla kredītpunkti:

 • Vietne Gomanos.com
 • Vietne WorthThinkers.com
 • FiveOcean.net
 • Vietne VinculumGroup.com
 • ForexTribune.com
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author