Shopify Gözden Geçirme – 2020 için Artıları, Eksileri ve Fiyatlandırma Analiz

Bir şey satan her tomurcuklanan şirketin e-Ticarete dönüştüğü bir zaman gelir. Örneğin sizi ele alalım – zanaat kürdan butikinizle yerel pazarı tamamen doyurdunuz. Sanatçılığınızı tüm dünyayla paylaşma zamanı.

Sonra ne olur? Dünya gezegeninin yiyecek parçalarını dişlerinden yerinden çıkarmasına yardımcı olmak için bir e-ticaret platformu bulmanız gerekir. Shopify için çok şükür – sadece gerçek çağrınızı gerçekleştirmenize yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda.

Shopify’ı Kullanmama Nedenleri

Shopify’ı kullanmamanın sadece dört nedeni var.

 1. Beş ürünün altında satış yapıyorsunuz ve her şeye kıyasla tam sadeliğe değer veriyorsunuz.
 2. Blogunuz önce geldi ve hayatınızda WordPress’e (şu anda en popüler CMS) ihtiyacınız var. SEO sizin ekmek ve tereyağı ve e-ticaret hafif bir sonra düşünülür.
 3. Bir web geliştiricisine atmak için inanılmaz bir bütçeniz var. İşte bir sır: Shopify’ı kullananların büyük bir kısmı var.
 4. Sadece bir kanalda satış yapmak istiyorsunuz. (İpucu – Shopify her platformda kolayca satış yapmanıza olanak tanır).

Bu kategorilerin hiçbirine girmiyorsanız, Shopify e-ticaret barındırma platformlarında ilk tercihiniz olmalıdır.

Artıları – Shopify Hakkında Neler Seviyoruz

Shopify için tüm pozitifler, e-ticaret mağazası sahiplerine bir mağaza oluşturmak ve yönetmek için ihtiyaç duydukları araçları sunmaya katkıda bulunur. Platformda yapılması gereken faaliyetler söz konusu olduğunda çok fazla acı noktası yok.

Şirket ayrıca üç Tim Horton’un sevgi dolu Kanadalıları tarafından kuruldu ve merkezi Ottawa’dadır. Ülke halkımızı desteklemeliyiz. ����

Çok Kanallı Satışİnsanların% 48’i pazarlarda bir ürün aramaya başlar. Bu, dışarıdaki insanların yarısının ürünler için Amazon, Ebay veya Etsy’ye döndüğü anlamına gelir.

Shopify, ürünlerinizi bu pazar yerlerine ve Pinterest, Facebook ve Instagram gibi sosyal medya kanallarına entegre etmenize olanak tanır.

Envanter sistemi – Shopify’daki envanter sistemi, ürünlerin eklenmesini, düzenlenmesini ve düzenlenmesini kolay ve acısız hale getirir. Her şeyi düzenlemek söz konusu olduğunda Shopify, koleksiyonlar oluşturmanıza ve ürünlerinizi aynı anda birden fazla grupta düzenlemenize olanak tanır. Shopify’ı kullanmak, envanterinizi farklı tedarikçilerden kontrol etmeyi zahmetsiz hale getirir.

tüm cihazlar için alışveriş yapınÖzellikleri – İhtiyacınız olacak tüm araçlar ve araçlar Shopify’da bulunmaktadır. Mağazanın arka tarafında, sipariş onayları için gönderilen e-postaları özelleştirme, gizlilik politikalarını güncelleme ve terk edilmiş sepet kurtarma gibi birçok rastgele yön için seçenekler var.

Uygulama mağazası – Yapmaya çalıştığınız şey için bir özellik yoksa, uygulama mağazasına göz atın. Mağaza sahiplerinin ihtiyaç duyduğu belirli şeylere yardımcı olmak için ücretsiz ve premium hizmetler sunan bir dizi uygulama var.

Müşteri desteği -Shopify, onlarla kaydolduğunuzda size bir kredi kartı okuyucusu gönderir, böylece mallarınızı bizzat satabilirsiniz. Bir yazılım şirketinin hayatınızı daha kolay hale getirmek için bir şeyler yapması nadirdir.

Bunun ötesinde – onların müşteri destek personeli 7/24 yardım etmek ve daha yüksek ödeme seviyelerinde size özel olarak iletişime geçmeniz için belirli bir.

Dezavantajları – Dikkate Alınması Gerekenler

Shopify, çoğu şirketin yaptığı gibi olumsuzluklarla birlikte gelir. Hizmetle ilişkili negatifler çok ciddi değil, aynı zamanda yakın gelecekte herhangi bir noktada düzeltilmeyecek.

kötü bakış açısıMaliyet – Shopify, fiyatlandırma yapıları son derece benzer olduğu için diğer e-Ticaret platformlarıyla iyi rekabet eder. Fiyatlandırma, e-Ticaret için özel olarak oluşturulmamış diğer platformların yanı sıra WordPress’te barındırılan ücretsiz seçeneklerle zayıf karşılaştırıyor.

Yeni başlayanlar için, Ayda 29 $ çok para olabilir – özellikle satış yapılmadığında. Çevrimiçi bir iş kurmakla ilgili çok fazla maliyet var ve her şey artıyor.

En pahalı seçenek bile yeterli satış gerçekleşiyorsa, ihmal edilebilir bir maliyet olacaktır, ancak başlangıçta kesinlikle çok fazla para gibi geliyor.

Arka Uç Kodlaması – Shopify’ın arka ucunun ezoterik yönleri var. Kafanızı çizmenize ve size yardımcı olması için bir geliştirici hizmetine gitmenize neden olacak bazı sorunlar var.

shopify hata sayfası

Shopify kullanıcıları topluluğu oldukça büyüktür ve çoğu zaman forumlarda, hatta makale ve videolarda sorunlara yönelik düzeltmeler vardır..

Bu, ne yaptığını bilen birini bulmak işe yaramazsa mağazanızı düzeltmek için ek maliyetlere ve gecikmelere neden olabilir.

İyi olan şey Shopify ekosisteminin yaygınlaşmasıyla ilgili Shopify ile ilgili her şey için bir ton çevrimiçi öğretici var. Biraz dirsek yağı koymak ve içine girmek istiyorsanız, kendi dükkanınızı kolayca DIY yapabilirsiniz.

Mağazanızı Oluşturun

shopify web geliştirmeGüzel bir mağaza oluşturmak, bir e-Ticaret işleminin ana önceliklerinden biridir. Fiziksel bir mağazaya girdiğinizde ve raflar ters çevrildiğinde ve kasiyer Justin Bieber ilk dövmesini aldığından beri duş almamış gibi göründüğünü hayal edin.

Çevrimiçi satış yaparken mağazanın iyi görünmesi daha da önemlidir. İnsanlar, yeterince kötü bir şey satın almaları gerekiyorsa, bir mağazadaki devrilmiş rafların ve şüpheli tanıdık lekelerin geçmişine bakabilirler, ancak bu gün ve yaşta insanlar bir web sitesindeki eşdeğerini göz ardı etmek istemiyorlar. Sadece Google’ı çekip bir alternatif bulacaklar.

Kötü web sitesi tasarımı tam bir katildir – kullanıcıların% 61’i kötü tasarım nedeniyle bir web sitesine geri dönmeyecektir. Neyse ki, Shopify bu konuda yardımcı olmakta harika.

Nasıl çalışır

Shopify bir web sitesi oluşturmayı kolaylaştırır. Çalışma şekli bir tema seçmektir – ücretsiz olarak veya prim için ödeme yapın – sonra web sitenizi bu tema içinde inşa etmektir. Shopify, çok fazla seçenek özelliği olan çok çeşitli ücretsiz temalar taşır.

Shopify-ekranı

Arka uçta, web sitenizin nasıl kurulacağını etkileyecek menüler gibi diğer araçlar arasında envanter yönetimi var, ancak mağaza binasının çoğunluğu tema içinde gerçekleşecek.

Çoğu tema, fotoğraflar, metin blokları ve diğer yönler gibi farklı öğeleri farklı yerlere taşımak için sözde sürükle ve bırak araçlarıdır. Bazı temalar daha menü merkezli ve daha az görsel yollarla oluşturulmuş. Shopify onaylı temaların neredeyse tamamı küçük öğrenme eğrileriyle kolayca kullanılabilir.

Temaların içinde ayrıca renklerinizi, yazı tiplerini ve diğer gerekli ayarları seçeceğiniz yer de vardır.

 Shopify Temaları

Shopify için ödeme yapmak zaten birçok yeni girişimci için nispeten büyük bir masraftır. Var Shopify’da on ücretsiz tema gerçekten güzel bir web sitesi yapabilir.

Kullanmak için en sevdiğimiz Brooklyn, orta büyüklükteki giyim mağazaları için en iyisidir, ancak her biri belirli mağaza türleri için uygundur. Biri uçtan uca fotoğrafçılık konusunda uzmanlaşmış, biri crowdfunding için harika ve biri gezinmek kolay olmaya odaklanıyor.

brooklyn-banner-shopify şablonu

Daha fazla işlevsellik istiyorsanız Shopify için satın alabileceğiniz binlerce tema var. Shopify, WordPress ve BigCommerce gibi barındırma hizmetleri için temalar oluşturan bir sürü geliştirici var. En iyi olanlar, tasarımlarınızda size yardımcı olmak için büyük bilgi tabanları ve büyük topluluklarla birlikte gelir.

Shopify e-Ticaret Özellikleri

Shopify, sahip olduğu kadar zengin bir özelliktir. Ücretsiz bir denemeye dalmak tüm farklı seçenekleri gösterebilir, ancak işte bir avuç.

Yetenekleri

Başlangıçta düşünmek için gerekli bir potansiyel sorun, mağazanız çılgın bir dereceye ulaşırsa ne olur? Başarı problemlerle birlikte gelir. Bulunduğunuz barındırma hizmeti meteorik yükselişinizi destekleyebilir mi??

Shopify seninle birlikte büyür. En ucuz plan, bir aceminin isteyebileceği her şeyi sunar ve en pahalı planı, hızlı bir yükselticinin çiçek açan bir şirkete dönüşmesini sağlar. Harika maliyet tasarrufu özellikleri, gelişmiş rapor oluşturucular, indirimler ve yüksek hacimli satıcılar için kurumsal düzeyde çözümler bile var.

Çok Kanallı Satış – Her Platformda Satış 

Ürünlerinizi yalnızca web sitenizde sergiliyorsanız, fazla çaba sarf etmiyorsunuz. İnsanlar Amazon, Ebay, Etsy, Facebook, Jet ve Instagram’da e-Ticaret web siteleri kadar sık ​​alışveriş yapıyor.

Shopify, internette herhangi bir yerde potansiyel müşterilere satış yapmayı yönetmenizi sağlayan 20 başka kanalda satış yapmanıza olanak tanır. Bu muhtemelen Shopify’ı en güçlü yapan özellik. Geçerli bir E-ticaret mağazası oluşturma konusunda ciddiyseniz, bunu yenemezsiniz.

yönetmek-çoklu-pazaryerleri-Shopify

Envanter yönetimi 

Birçok mağazada geniş bir ürün kataloğu vardır. Farklı tedarikçilerden gelen envanter hokkabazlık yaparken, web sitenizdeki her şeyi müşterilere mantıklı bir şekilde düzenlemeye çalışmak korkutucu olabilir. Endişelenecek çok şey var.

Bazı ürünlerin Amazon’un yerine getirme merkezlerinden geldiği bir mağazada, bazıları isteğe bağlı bir baskı hizmetinden, bazıları bir dropshipping hizmetinden ve bazıları Büyükbabanızın bodrum katından geliyor – migrene bakıyorsunuz. Shopify size güveniyor ve kendinizden ve kullanıyor olabileceğiniz diğer herhangi bir gerçekleştirme merkezinden gelen ürünlere sahip olmanızı sağlıyor.

Shopify ürünleri stok

Shopify, her ürün, aynı koleksiyonda bile her yerden yerine getirilebilecek şekilde zahmetsiz hale getirir.

Raporlar

İnsanların mağazanızı bulduğunu ve ürünlerinizi kontrol ettiğini söylersem ne olur? “Harika!”

Havalı.

Ama daha fazla bilmek istemiyor musun? Başarılı bir mağaza sahibi olmak için daha fazla bilgi sahibi olmanız gerekir, böylece bu bilgilerden bilgi edinebilir ve geliştirebilirsiniz..

Shopify bunu zahmetsiz hale getirir. Her şeyden önce, zaman içindeki toplam satışlar, dönüşüm oranları, toplam mağaza ziyaretleri, ortalama sipariş değeri, tekrar müşteri oranı ve toplam siparişler gibi yararlı bilgileri anlatan şık grafikler ile birlikte gelir.

shopify overiew gösterge tablosu

Kullanıcıların sitenizi nerede bulduğu gibi diğer özellikler de çok yararlıdır. Eğer 28 kişi Pinterest’ten web sitenize geldiyse Shopify size haber verecektir.

Mobil Optimizasyon

mobil optimizasyonMuhtemelen 10 müşterinizden yedisi bir mobil cihaz kullanarak e-ticaret mağazanızı görüntüleyecektir. Ne yazık ki, masaüstü bilgisayarlarda kullanılmak üzere birçok platform oluşturuldu.

İşte sizin için iki eğlenceli e-ticaret web sitesi istatistikleri:

 • Zayıf mobil tasarım tek başına yeterli İnternet kullanıcılarının% 57’si işinizi akranlarına tavsiye etmemek.
 • Neredeyse Tüketicilerin% 80’i mobil web sitesi uygunsuz bir şekilde görüntüleniyorsa web sitenizle etkileşime geçmeyi durduracaktır.

Shopify, kullanıcıların telefonlarını çevrimiçi alışveriş yapmak için kullandığını bilir ve platformlarında kullanılan tüm temaların mobil cihazlar için optimize edildiğinden emin olur. Ayrıca masaüstü, tablet ve mobil sürümlerinden web sitenizin görünümlerini sunar.

Diğer Eğlence Araçları

Konuşmaya değer birçok eğlenceli özellik ve araç var.

malzeme – E-posta gönderebilecek, reklam oluşturabilecek, sosyal medyada yayın gönderebilecek ve size hatırlatıcı gönderebilecek bir pazarlama otomasyon aracı.

Patlamak – Shopify’ın jenerik görünmeyen yüksek kaliteli görüntüler içeren stok fotoğraf aracı. Tüm görüntüler ücretsiz.

Değiş tokuş – Shopify’ın kendi mağaza pazarı var. Eğer işinizi büyütürseniz ve satmak istediğinize karar verirseniz, o zaman araştırmak için yerleşik bir ortam var..

Uygulama mağazası

Shopify’ın 2.000’den fazla uygulaması ve büyümesi var. Eğer e-ticaret için istediğiniz bir şey varsa app store muhtemelen bir çözüm olacaktır. Sorun ne kadar spesifik olursa, çözümle ilişkili bir maliyet olması da o kadar olasıdır..

Bir dropshipping imparatorluğu oluşturmak istiyorsanız Oberlo’yu kullanabilirsiniz. Özel tişörtler mi oluşturmak istiyorsunuz? CustomCat’e göz atın. Satış yapan, SEO’yu geliştiren veya e-posta pazarlamasını otomatikleştiren pazarlama seçenekleri de yaygındır.

App Store’daki inceleme sistemi, diğer kişilerin de uygulama hakkında ne düşündüğünü gösterir. En iyi olanlardan bazılarının ücretsiz sürümleri bile var.

Shopify Müşteri Desteği

Shopify büyüdükçe müşteri desteği de gerçekten iyileşti. Şirketin büyük ölçeği, şirketin dünyanın birçok yerinde 7/24 yardım hattına sahip olmasını sağlamıştır..

Shopify-Müşteri-Destek-Landing-

Shopify, ihtiyaç duyabileceğiniz herhangi bir alanda yardım sunan kendi kendini ilan eden gurulardan oluşan bir kadroya sahiptir. Ayrıca canlı sohbet desteği sunuyorlar ve e-posta gönderme her zaman bir seçenek.

Müşteri destek ekibi herhangi bir nedenle size yardımcı olamazsa veya kimseyle konuşmak istemiyorsanız (anlıyoruz) her zaman diğer ortamları kontrol edebilirsiniz.

Shopify’ın bilgi tabanı SSS’lerle ve ayrıntılı ipuçlarıyla doludur. Ayrıca videolar ve sık web seminerleri ile dolu ücretsiz eğitim kursları ile bir akademi sunmaktadır. Bunun da ötesinde, okunabilecek belirli konularda metin kılavuzları vardır.

Shopify’ın genel çekiciliğinin önemsiz bir kısmı topluluktur. Bunun nedeni, WordPress topluluğunun çok büyük olması ve herhangi bir internet barındırma topluluğunu geride bırakması olabilir. Genel Shopify, temalar veya uygulamalar olsun, Shopify forumları her zaman yararlı bilgiler ve yardımlarla doludur.

Shopify Fiyatlandırması Açıklandı

Her bir fiyatlandırma sınırı sınırsız ürün, 7/24 destek, diğer satış kanallarında satış yapma olanağı, manuel sipariş oluşturma, indirim kodları, SSL sertifikası, terk edilmiş alışveriş sepeti kurtarma, Sahtekarlık analizi ile Shopify ödemeleri, POS uygulaması, fiziksel donanım ve sağlam uygulama seçimi.

Shopify’da yer alan diğer maliyetler ücretli uygulamalar, ücretli temalar ve alan adı satın alımlarıdır. Mağazanıza gerçekten değer katabilecek faydalı ve güzel premium temaların yanı sıra maliyet değerine sahip çok sayıda uygulama var.

Shopify ile ilgili en iyi şey, piyasadaki en iyi özelliklerden bazılarına sahip tamamen işlevsel bir mağazaya sahip olmaktır. Mağazanızı büyüttükçe giderleri de arttırabilirsiniz. Shopify ayrıca büyük mağazalar için daha fazla özelleştirilebilirlik sağlayan özel bir işletme düzeyi içerir.

Sonuç

Shopify tek neden, bir iş kurmanıza yardımcı olmaktır. Eğer iradeye sahipsen, o zaman yolu var. Diğer şirketler rekabet etmeye çalıştı ancak Shopify’ın tek amacı insanlara ürün ve hizmet satmak için ihtiyacınız olan her şeye sahip olduğunuzdan emin olmaktır.

Shopify’ın onayımız, saatler süren testlerden ve mümkün olduğunca çok sayıda e-Ticaret platformuyla çalışmaktan kaynaklanmaktadır..

SSS

Küçük işletmeler için en uygun e-ticaret platformu?

Shopify e-Ticaret için en iyi platformdur. Gelişen bir çevrimiçi toplulukla her şeyi parmaklarının ucunda isteyen işletme sahipleri için tasarlanmıştır.

E-Ticaret web siteleri için en iyi çerçeve hangisidir??

En iyi çerçeve Shopify. Yazılım, bir e-Ticaret web sitesini mümkün olan en yüksek noktalara büyütmenizi ve sadece küçük bir butik dükkan işletmenizi sağlayan her şeye sahiptir.

En iyi e-ticaret sitesi oluşturucusu hangisi?

Aslında bir web sitesi oluşturmak için en kolay e-ticaret web sitesi oluşturucu Squarespace. Bununla birlikte, bu ilk kolaylık, e-ticaret işlevselliği ile uzun vadeli fedakarlıklarla birlikte gelir. Kolaylık ve işlevselliğin en iyi karışımı Shopify’dır.

Shopify’da satış yapmanın maliyeti nedir??

Shopify’daki planlar aylık 29 $ ‘dan başlıyor.

Referanslar ve resim kredileri:

 • Gomanos.com
 • WorthThinkers.com
 • FiveOcean.net
 • VinculumGroup.com
 • ForexTribune.com
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author