Shopify vs. WooCommerce (оновлення 2020 року)

Shopify та WooCommerce – це потужні платформи електронної комерції, які дозволяють обробляти транзакції з вашого веб-сайту за допомогою їх системи.

Незважаючи на те, що вони мають однакову мету, обидві платформи досить сильно відрізняються тим, як вони допомагають користувачам будувати власний інтернет-магазин.

Вони схожі на черепах і черепах.

Більшість людей дивляться на черепаху та черепаху поруч і просто припускають, що вони одна і та ж тварина. Хоча вони мають багато подібності, вони не є однаковою твариною.

рішення електронної комерціїТак, вони обоє плазуни, але, крім того, що вони естетично схожі, черепахи і черепахи мають величезні відмінності. Одна відмінність полягає в тому, що черепахи живуть у воді, а черепахи живуть на суші.

Shopify та WooCommerce на зразок черепах і черепах – вони обидва рішення для електронної комерції та мають багато подібності. Shopify – це всебічне рішення для електронної комерції, а WooCommerce – це всеосяжний плагін електронної комерції на WordPress.

Добре вибачте за мою грубу аналогію. Давайте розглянемо їх технічні відмінності.

TLDR;

Більшість людей повинні використовувати Shopify. Це забезпечує найкраще співвідношення вартості і все робить надзвичайно легко для початківців. Shopify створений для початківця власника магазину електронної комерції. Зважаючи на це, це також дивовижно для масових магазинів та підприємств. Масштабування не є проблемою для Shopify. Прочитайте наш повний огляд Shopify тут.

Для всіх, хто любить WordPress, WooCommerce – чудовий варіант. Якщо гроші, вміння та час не є проблемою, і ви хочете повний контроль над усіма аспектами вашого магазину, WooCommerce може стати для вас чудовим варіантом.

Якщо ви ніколи не мали досвіду роботи з веб-сайтами, використовуйте Shopify.

Конкуренти

Shopify – це наше найбільш рекомендоване рішення для електронної комерції. Причиною цього є те, що він пропонує майже все, що прагне підприємець може захотіти продавати продукцію в Інтернеті. Особливості, що поєднуються з простотою у використанні функціональними цементами Shopify як найкращий варіант для платформи електронної комерції «все в одному».

shopify vs woocommerceІнша категорія, яка конкурує з платформами електронної комерції «все в одному», – це варіанти, які потребують досвіду, кодування та мають круту криву навчання. WooCommerce займає цей простір, оскільки він використовується в WordPress.

Існує дві категорії рішень електронної комерції:

 1. Прості у використанні варіанти – вони роблять все, що стосується електронної комерції.
 2. Мені потрібен веб-розробник або мені потрібно бути веб-розробником.

Shopify потрапляє під опцію «простий у використанні» і є найкращою платформою електронної комерції в цій категорії. WooCommerce підпадає під категорію «потрібен веб-розробник» і вважається найкращим варіантом у цій категорії.

WooCommerce є приголомшливим, і вам технічно не потрібно бути розробником, щоб ним користуватися. Однак якщо ви не маєте інтимних знань про те, як працює WordPress, і ви не знаєте, як кодувати, очікуйте, що крива навчання на WooCommerce буде крутою.

Shopify представляє невелику криву навчання, але користуватися нею надзвичайно просто, як тільки ви отримаєте її. Вся справа в тому, що в певний момент налаштування вам може знадобитися кодувати або використовувати розробник на Shopify. Різниця полягає у всіх вбудованих функціях електронної комерції, які Shopify пропонує відразу.

Shopify demo gif

WooCommerce пропонує багато подібних функціональних можливостей, але він не настільки потужний, як Shopify. Як сказано, у WordPress є більше додатків на вибір, щоб збільшити ваш досвід, ніж те, що є у Shopify.

Що стосується SEO, WooCommerce також перемагає Shopify досить зручно. Якщо ваша маркетингова мета – SEO до крайньої міри, то єдиний варіант, який для вас використовує WordPress з WooCommerce.

Подібність

Shopify та WooCommerce дозволяють вам продавати все, що ви відчуваєте, як продавати в Інтернеті. Крім того, вони сильно відрізняються. Слід зосередити увагу на декількох подібностях.

Подібні аспекти WooCommerce та Shopify

 • Продаж – Важко відійти від того, як платформа електронної комерції дозволяє продавати продукти. Однак деякі рішення електронної комерції перешкоджають вашим варіантам. Shopify та WooCommerce – ні.

глобальні тенденції статистики електронної комерції

Обидва варіанти дозволяють продавати фізичні продукти, цифрові продукти, гібридні продукти та будь-який тип послуг.

 • Мобільний дружній – Цілком ймовірно, що сім із 10 ваших клієнтів збираються переглядати ваш магазин електронної комерції за допомогою мобільного пристрою. На жаль, багато платформ побудовано для використання на настільних комп’ютерах.

Ось дві цікаві статистичні дані про веб-сайт електронної комерції:

 1. Поганого мобільного дизайну лише для цього достатньо 57% користувачів Інтернету не рекомендувати свій бізнес своїм колегам.
 2. Майже 80% споживачів перестане спілкуватися з вашим веб-сайтом, якщо мобільний веб-сайт відображатиметься незручно.

Як Shopify, так і WooCommerce надають перевагу оптимізації мобільних пристроїв та надають мобільні версії веб-сайтів під час створення настільної версії..

 • Необмежена кількість продуктів – Є кілька служб електронної комерції, які стягують плату з урахуванням кількості продуктів. Один з популярних варіантів – BigCartel. Shopify та WooCommerce не беруть участі в цій практиці і дозволяють вам мати стільки продуктів, скільки вам потрібно.
 • Купони та знижки – Замість того, щоб розцінювати коди знижок як надпремісні функції, як інші параметри електронної комерції (дивний вибір), обидві послуги тут пропонують можливість пропонувати знижки клієнтам.

Приблизно 93% покупців користуються кодом купона або знижки протягом року. Запропонувати знижки клієнтам – це прекрасний спосіб збільшити продажі, особливо для попередніх покупців.

 • Звіти – Shopify та WooCommerce пропонують приголомшливі звіти, які допомагають вказати тенденції у ваших моделях продажу. Перегляд цінної інформації, такої як повторна ставка клієнтів, загальна кількість відвідувань інтернет-магазину та середня вартість замовлення, можуть допомогти вам прийняти більш обґрунтовані рішення.

shopify панель приладів

 • Регульована доставка і податки – Налаштування коригування доставки та податків допомагає вашим клієнтам. Пропозиція єдиного податку та ставки доставки не має сенсу для всієї клієнтської бази.

Як користуватися Shopify та WooCommerce

Насправді реалізація веб-сайту на обох платформах працює відносно аналогічно. Обидва варіанти використовують теми, і багато часу різні теми працюватимуть на Shopify та WordPress.

кодування веб-сайтівТе, як працює функціональність побудови безпосередньо зосереджена на тому, як налаштована тема, обрана для використання. Деякі теми дозволяють функцію перетягування та перетягування, а інші вимагають використання програмного забезпечення для забудови. Деякі навіть більш голосні і вимагають багато кодування.

Деякі творці тем складають версію WordPress та Shopify версію своїх тем. Одним із таких прикладів є Out of Sandbox.

Обидва варіанти також представляють можливість використання сторонніх додатків для створення різних аспектів магазину. WordPress пропонує більшу кількість додатків і плагінів, але номер Shopify також тисячі.

Переваги Shopify

Хоча ви не можете налаштувати кожен аспект свого веб-сайту, ви можете дуже близько. Хостинг буде проводитися на Shopify, але, чесно кажучи, це хороша річ. Вони мають величезну мережу серверів і час роботи та час завантаження на хостинговому кінці постійно забезпечують дивовижні орієнтири.

Основна перевага Shopify полягає в тому, що все, що вам знадобиться для електронної комерції, знаходиться прямо перед вами. Крива навчання не дуже велика на платформі. У рідкісних випадках, коли ви не можете щось зробити, є набір додатків. Ніколи раніше не було так легко мати магазин електронної комерції.

Налаштувати ваш магазин також дуже можливо. На Shopify є безліч тем, на які можна вибрати, але ви також можете вибрати один із нескінченна пропозиція сторонніх тем так само.

У Shopify також є величезна мережа експертів що може допомогти вам у всіх аспектах вашого веб-сайту. Співробітники, які працюють з клієнтською підтримкою, обізнані, і вони мають широке співтовариство на своїх форумах. Ще однією перевагою є база знань, в якій є поглиблені навчальні посібники та відповіді на FAQ.

Переваги WooCommerce

Основна перевага WooCommerce полягає в тому, що ви можете робити все, що завгодно. Хоча це і є з недоліками, в основному в категорії складності, це все ще є величезним бонусом.

SEO є великою перевагою використання WooCommerce та WordPress, більше інформації про це буде в наступному розділі.

WooCommerce технічно є плагіном. Він був побудований для надлегкої ваги та просто мінімуму. Ви можете додавати функції під час руху – через WooCommerce або через інші додатки.

Ви отримуєте можливість налаштувати кожен аспект вашого веб-сайту. Існує крива навчання з усім на WordPress, оскільки це може бути відносно іноземним для нового користувача. Однією з переваг є те, що ви дізнаєтесь багато про хостинг, кодування та дизайн.

У WooCommerce також є мережа підтримки на основі квитків, яка може відповісти на будь-які запитання. Справжня підтримка буде у масовій спільноті, яку WordPress та WooCommerce розвивали протягом багатьох років.

SEO та блоги

Ніщо не перемагає SEO-можливості WordPress. WooCommerce це знає і використовує велику користь для цього, зробивши так, щоб інтегрувати ваш блог зі своїми продуктами якомога простіше.

ведення електронних комерційShopify не є суворим, якщо мова йде про SEO, але він не може дійсно торкнутися можливостей SEO, які надає WordPress. Є приємні інструменти для Shopify, але WordPress був побудований для ведення блогів та SEO.

Інструменти для WordPress доступні в якійсь формі на Shopify, але можливості SEO не проникають через Shopify, як це відбувається в WordPress.

В WordPress обмежень, які подає Shopify, немає.

Ознайомтеся з SEO-мінусами:

 • Рядки в URL-адресах – Додані слова в URL-адресах ускладнюють наявність простих силосів та простого переміщення по сайтах. Пошукові системи люблять меншу складність, коли мова йде про рядки URL-адрес.
 • Не так багато можливостей для змісту – На WordPress ви можете легко створювати сторінки про що-небудь супер. Shopify має перешкоди для цього, але використання високої класу теми робить це набагато простіше.
 • Заблоковані функції SEO – Є кілька заходів, які неможливо зробити, які б підвищили життєздатність SEO в Shopify. Найбільшим правопорушенням є неможливість редагувати мапу сайту. Організаційна структура є ключовою для SEO, а можливість редагувати мапу сайту може бути різницею між тим, як Google сподобався вашому сайту або не любив ваш сайт. Shopify також не дозволить вам редагувати файл robots.txt, що дозволить вам не сказати Google не відвідувати певну сторінку.

Це ми намагаємося отримати доступ до файлів Robots.txt на Shopify

У WordPress таких обмежень немає. Відредагуйте що-небудь до вмісту серця. Під час глибокого занурення в SEO необхідно обов’язково не заважати. Тестування та більше тестування є запорукою хорошого SEO, і якщо деякі параметри не виходять із столу, це однозначно може зашкодити вашій здатності перевірити певні аспекти SEO.

Ціноутворення

Ціни на Shopify та WooCommerce працюють досить різно одна від одної. WooCommerce є повністю відкритим кодом, а саме програмне забезпечення – безкоштовне. Shopify має багаторівневу систему плану з щомісячними повторюваними витратами.

WordPress безкоштовний. WooCommerce безкоштовний. Отже, що коштує грошей? По-перше, ви повинні заплатити за хостинг якщо ви йдете цим маршрутом. Хостинг повинен мати можливість масштабувати свій магазин, тому якщо ви хочете мати багато клієнтів, хостинг може бути дорогим. На початку хостинг буде відносно дешевим, оскільки ви можете використовувати різні послуги хостингу, які коштують менше 10 доларів. Дивіться наш список найкращих дешевих хостів для канадців.

Під час використання WooCommerce майже немає шансів, що вам не потрібно буде платити за плагін або додаток. Багато з них є безкоштовними, але справді корисні коштують гроші щомісяця.

Інші витрати, які необхідно врахувати, – це всі витрати, пов’язані з наймом розробника. Веб-сайт WooCommerce може бути безкоштовним на самому базовому рівні. Коли вам потрібно просунутися, кошти збираються, і ви можете витратити тисячі.

Витрати Shopify – це трохи прозоріше передня частина.

Кожен рівень цін включає необмежену кількість продуктів, підтримку цілодобово, можливість продавати в інших каналах продажу, створення вручну замовлень, коди знижок, сертифікат SSL, відмову від відновлення кошика, Shopify виплати за допомогою шахрайства, додаток POS, фізичне обладнання та надійний вибір програми.

Інші витрати, пов’язані з Shopify, – це оплачені додатки, оплачені теми та придбання домену. Існує велика кількість додатків, які вартують витрат, а також корисні та красиві преміальні теми, які можуть по-справжньому підняти ваш магазин.

Чудова річ у Shopify – це повністю функціональний магазин з деякими найкращими можливостями на ринку, який він буде коштувати вам лише 29 доларів на місяць. У міру збільшення вашого магазину ви можете збільшити витрати. Shopify також включає на власному рівні підприємства, що дозволяє більше налаштувати для масових магазинів.

Фінальні думки

Використання WooCommerce на WordPress може бути надзвичайно потужним, ніхто не може сказати інакше. Якщо у вас є кодування знань або гроші, щоб заплатити розробнику, WooCommerce – це чудовий варіант, якщо ви налаштовані на використання WordPress. Просто майте на увазі, що з використанням WooCommerce та WordPress виникне більше проблем, а не Shopify.

Зрештою, все залежить від того, як ви хочете вирішити свою проблему. Передбачення є ключовим для правильної відповіді. Чи бачите ви реалізацію масштабних маркетингових кампаній, що проводяться протягом року? Якщо ви це зробите, то, можливо, вам доведеться пожертвувати ще трохи часу та ресурсів, коли ви будуєте свій магазин для вигоди від того, щоб у майбутньому мати необмежений потенціал SEO. Однак ви думаєте якнайшвидше випустити продукцію, намагаючись обмежити альтернативні витрати? Тоді ви можете подумати про те, щоб поїхати з Shopify.

Як би там не було, обидва рішення – справжні електростанції. Просто виберіть потрібний для вас, і незабаром ви будете ламати банк при всіх продажах.

FAQ

Питання: Краще Shopify, ніж WooCommerce?

A: Shopify краще, ніж WooCommerce для початківців або для людей, які цінують простоту використання. Налаштованість, доступна під час використання WooCommerce на WordPress, значно вища, ніж Shopify. Скажімо, що Shopify краще, ніж WooCommerce, для започаткування бізнесу в галузі електронної комерції неправильно, оскільки обидва є чудовими варіантами.

З: Чи Shopify найкраща платформа електронної комерції?

A: Ми рекомендуємо Shopify якнайбільше як платформу електронної комерції. Більшість людей, які починають електронну комерцію, повинні використовувати Shopify. Якщо у вас є інший досвід роботи на веб-сайті або ви маєте доступ до веб-розробників та капіталу, WooCommerce – чудовий варіант.

З: Яка різниця між Shopify та WordPress?

A: Shopify – це платформа електронної комерції, де WordPress – це програмне забезпечення для створення веб-сайтів. Shopify забезпечує всесвітній досвід електронної комерції. Якщо ви хочете перейти на електронну комерцію на WordPress, вам знадобиться скористатися послугою, такою як WooCommerce, щоб реалізувати її.

Питання: Чи можете ви вставити Shopify в WordPress?

A: Так, але якщо ви вирішили використовувати Shopify, ми не рекомендуємо використовувати WordPress. Найбільший вплив, який Shopify може мати на бізнес, – це використовувати його як свою платформу електронної комерції, а не використовувати плагін для Shopify.

З: Чи Shopify використовує WordPress?

A: Shopify не використовує WordPress. Це окрема платформа, яка дає можливість продавцям продавати свою продукцію. Ви можете розмістити свій веб-сайт за допомогою Shopify або скористатися окремою службою хостингу. Більше про WordPress тут.

Питання: Shopify простіше, ніж WordPress?

A: Одним словом, так. У кількох словах так, так. Shopify був зроблений, щоб зробити власник магазину електронної комерції легким. WordPress був створений для того, щоб усі могли створити веб-сайт. У той час як WordPress не надто складний, є велика крива навчання та більше місця, щоб зіпсувати це.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author