Shopify salīdzinājumā ar WooCommerce (2020. gada atjauninājums)

Shopify un WooCommerce ir gan spēcīgas e-komercijas platformas, kas ļauj apstrādāt darījumus no savas vietnes, izmantojot viņu sistēmu.

Neskatoties uz to, ka tie kalpo vienam un tam pašam mērķim, abas platformas ievērojami atšķiras pēc tā, kā tās palīdz lietotājiem izveidot savu tiešsaistes veikalu.

Tie ir tādi kā bruņurupuči un bruņurupuči.

Lielākā daļa cilvēku apskatīs bruņurupuci un bruņurupuci viens otram blakus un pieņems, ka viņi ir viens un tas pats dzīvnieks. Lai arī viņiem ir daudz līdzību, viņi nav viens un tas pats dzīvnieks.

e-komercijas risinājumiJā, viņi abi ir rāpuļi, taču bruņurupučiem un bruņurupučiem ir ne tikai estētiski līdzīgi, bet arī milzīgas atšķirības. Viena atšķirība ir tāda, ka bruņurupuči dzīvo ūdenī, bet bruņurupuči dzīvo uz sauszemes.

Shopify un WooCommerce ir tādi kā bruņurupuči un bruņurupuči – tie ir gan e-komercijas risinājumi, gan ar daudz līdzību. Shopify ir universāls e-komercijas risinājums, un WooCommerce ir visaptverošs e-komercijas spraudnis WordPress..

Labi, atvainojos par manu aptuveno analoģiju. Apskatīsim viņu tehniskās atšķirības.

TLDR;

Lielākajai daļai cilvēku vajadzētu izmantot Shopify. Tas nodrošina visizdevīgākā cena un liek visu neparasti viegli iesācējiem. Shopify tika izveidots iesācēju e-komercijas veikala īpašniekam. Ņemot to vērā, tas ir pārsteidzošs arī lieliem veikaliem un uzņēmumiem. Mērogošana nav problēma ar Shopify. Lasiet mūsu pilnu Shopify pārskatu šeit.

Visiem, kas mīl WordPress, WooCommerce ir lieliska iespēja. Ja nauda, ​​prasmes un laiks nav problēma un vēlaties pilnīgu kontroli pār visiem sava veikala aspektiem, WooCommerce var būt lieliska iespēja jums.

Ja jums nekad nav bijusi pieredze ar vietnēm, izmantojiet Shopify.

Konkurenti

Shopify ir mūsu ieteiktākais e-komercijas risinājums. Iemesls tam ir tas, ka tas piedāvā gandrīz visu, ko vēlas iegūt uzņēmējs, kurš vēlas pārdot produktus tiešsaistē. Funkcijas apvienojumā ar ērti lietojamiem funkcionāliem cementiem Shopify kā labāko variantu daudzfunkcionālai e-komercijas platformai..

shopify vs woocommerceOtra kategorija, kas konkurē ar visiem-vienā e-komercijas platformām, ir iespējas, kurām nepieciešama kompetence, kodēšana un kurām ir strauja mācīšanās līkne. WooCommerce aizņem šo vietu, jo tā tiek izmantota WordPress.

Ir divas e-komercijas risinājumu kategorijas:

 1. Viegli lietojamas iespējas – tās padara visu, kas saistīts ar e-komerciju, vienkāršu.
 2. Man ir nepieciešams tīmekļa izstrādātājs vai arī tīmekļa izstrādātājs.

Uz Shopify ietilpst opcija “ērti lietojama”, un tā ir labākā e-komercijas platforma šajā kategorijā. WooCommerce ietilpst kategorijā “nepieciešamajam tīmekļa izstrādātājam” un tiek uzskatīts par labāko variantu šajā kategorijā.

WooCommerce ir satriecoša, un, lai to izmantotu, jums tehniski nav jābūt izstrādātājam. Tomēr, ja jums nav intīmu zināšanu par WordPress darbību un jūs nezināt, kā kodēt, sagaidiet, ka WooCommerce mācīšanās līkne būs stāva.

Shopify piedāvā nelielu mācīšanās līkni, taču to ir ārkārtīgi viegli izmantot, tiklīdz jūs to pakarināt. Lieta ir tāda, ka noteiktā pielāgošanas brīdī jums, iespējams, būs jākodē vai arī jāizmanto izstrādātājs vietnē Shopify. Atšķirība ir visa iebūvētā e-komercijas funkcionalitāte, ko Shopify piedāvā uzreiz.

Shopify demonstrācijas gif

WooCommerce piedāvā daudz līdzīgu funkcionalitāti, taču tā nav tik spēcīga kā Shopify. Tomēr WordPress ir vairāk lietotņu, no kurām izvēlēties, lai papildinātu savu pieredzi, nekā tas, ko piedāvā Shopify.

Runājot par SEO, WooCommerce diezgan viegli pieveic arī Shopify. Ja jūsu mārketinga mērķis ir SEO līdz galējam, tad vienīgā iespēja, kas jums izmanto WordPress ar WooCommerce.

Līdzības

Gan Shopify, gan WooCommerce ļauj pārdot visu, kas jums šķiet, piemēram, pārdodot tiešsaistē. Turklāt viņi ir diezgan atšķirīgi. Ir dažas līdzības, uz kurām jāpievērš uzmanība.

Līdzīgi WooCommerce un Shopify aspekti

 • Pārdošana – Ir grūti novirzīties no tā, kā e-komercijas platforma ļauj pārdot produktus. Daži e-komercijas risinājumi tomēr traucē jūsu iespējām. Shopify un WooCommerce to nedara.

e-komercijas statistikas globālās tendences

Abas iespējas ļauj pārdot fiziskus produktus, digitālus produktus, hibrīda produktus un jebkura veida pakalpojumus.

 • Mobilais draudzīgs – Visticamāk, ka septiņi no 10 klientiem apmeklēs jūsu e-komercijas veikalu, izmantojot mobilo ierīci. Diemžēl daudz platformu ir izveidotas lietošanai galddatoros.

Šeit ir divi jautri e-komercijas vietņu statistikas dati par jums:

 1. Pietiek ar sliktu mobilo dizainu 57% interneta lietotāju neieteikt savu biznesu vienaudžiem.
 2. Gandrīz 80% patērētāju pārtrauks saikni ar jūsu vietni, ja mobilā vietne parādīsies neērti.

Gan Shopify, gan WooCommerce par prioritāti izvirza mobilo ierīču optimizāciju un nodrošina vietņu mobilās versijas, jo tiek veidota darbvirsmas versija.

 • Neierobežots produktu skaits – Ir daži e-komercijas pakalpojumi, kas no jums iekasē, ņemot vērā jūsu produktu daudzumu. Viena populāra iespēja ir BigCartel. Shopify un WooCommerce nepiedalās šajā praksē un ļauj jums iegādāties tik daudz produktu, cik vēlaties.
 • Kuponi un atlaides – Tā vietā, lai atlaižu kodus uzskatītu par īpaši augstas klases funkcijām kā citas e-komercijas iespējas (dīvaina izvēle), abi šeit piedāvātie pakalpojumi piedāvā iespēju klientiem piedāvāt atlaides..

Apmēram 93% pircēju visa gada laikā izmanto kuponu vai atlaižu kodu. Atlašu piedāvāšana klientiem ir lielisks veids, kā palielināt pārdošanas apjomus, it īpaši ar iepriekšējiem pircējiem.

 • Ziņojumi – Gan Shopify, gan WooCommerce piedāvā satriecošus pārskatus, kas palīdz norādīt uz tendencēm jūsu pārdošanas modeļos. Ja redzat vērtīgu informāciju, piemēram, atkārtotu klientu skaitu, kopējo tiešsaistes veikalu apmeklējumu un vidējo pasūtījuma vērtību, varat palīdzēt pieņemt apzinātākus lēmumus.

veikalu informācijas panelis

 • Pielāgojama nosūtīšana un nodokļi – Spēja pielāgot pārvadāšanu un nodokļus palīdz jūsu klientiem. Piedāvājot vienotu nodokli un nosūtīšanas likmi, nav jēgas visam jūsu klientu lokam.

Kā lietot Shopify un WooCommerce

Faktiski vietnes ieviešana abās platformās darbojas salīdzinoši līdzīgi. Abas iespējas izmanto motīvus, un daudz laika dažādas tēmas darbosies Shopify un WordPress.

vietņu kodēšanaĒkas funkcionalitāte darbojas tieši koncentrējas uz to, kā tiek iestatīta izmantošanai izvēlētā tēma. Dažās tēmās ir atļauta vilkšanas un nomešanas funkcionalitāte, savukārt citās ir jāizmanto aizmugures celtniecības programmatūra. Daži no tiem ir pat kailāki un prasa daudz kodēšanas.

Daži tēmu veidotāji veido savu motīvu WordPress un Shopify versijas. Viens šāds piemērs ir Out of the Sandbox.

Abas iespējas piedāvā arī iespēju izmantot trešo pušu lietotnes, lai izveidotu arī dažādus veikala aspektus. WordPress piedāvā lielāku lietotņu un spraudņu skaitu, bet arī Shopify skaits tūkstošos.

Shopify priekšrocības

Lai gan jūs nevarat pielāgot katru savas vietnes aspektu, jūs varat nokļūt diezgan tuvu. Hostings tiks veikts vietnē Shopify, bet, ja godīgi, šī ir laba lieta. Viņiem ir milzīgs serveru tīkls un Uzturēšanas un ielādes laiki hostinga galā vienmēr nodrošina pārsteidzošus etalonus.

Galvenais Shopify ieguvums ir tas, ka viss, kas jums būtu nepieciešams e-komercijai, ir tieši jūsu priekšā. Mācīšanās līkne platformā nav pārāk liela. Retos gadījumos, kad kaut ko nevarat paveikt, ir vairākas lietotnes, no kurām izvēlēties. Nekad agrāk nav bijis tik viegli izveidot e-komercijas veikalu.

Ļoti iespējams ir arī sava veikala pielāgošana. Vietnē Shopify ir iespējams izvēlēties no daudziem tematiem, taču jūs varat arī izvēlēties kādu no bezgalīgs trešo personu tēmu piedāvājums arī.

Shopify ir arī milzīgs ekspertu tīkls kas var jums palīdzēt visos jūsu vietnes aspektos. Darbinieki, kuri veic klientu atbalstu, ir zinoši, un viņu forumos ir plaša kopiena. Vēl viens ieguvums ir zināšanu bāze, kurā ir padziļinātas konsultācijas un atbildes uz FAQ.

WooCommerce priekšrocības

Galvenais WooCommerce ieguvums ir tas jūs varat darīt visu, ko vēlaties. Lai gan tam ir trūkumi, galvenokārt grūtību kategorijā, tas joprojām ir milzīgs bonuss.

SEO ir liels ieguvums, izmantojot WooCommerce un WordPress, vairāk informācijas par to būs nākamajā sadaļā.

WooCommerce tehniski ir spraudnis. Tas tika būvēts, lai būtu īpaši viegls un to darītu tikai minimāli. Jūs varat pievienot funkcijas, kad vien dodaties – izmantojot WooCommerce vai izmantojot citus trešo pušu spraudņus.

Tas, ko jūs saņemat, ir spēja pielāgot katru jūsu vietnes aspektu. WordPress ir mācību līkne ar visu, jo tas var būt relatīvi svešs jaunam lietotājam. Viena no priekšrocībām ir tā, ka jūs daudz uzzināsit par mitināšanu, kodēšanu un dizainu.

WooCommerce ir arī uz biļetēm balstīts atbalsta tīkls, kas var atbildēt uz visiem iespējamiem jautājumiem. Patiesais atbalsts būs masīvajā sabiedrībā, ko gadu gaitā ir izkopuši WordPress un WooCommerce.

SEO un emuāri

Nekas nepārspēj WordPress SEO iespējas. WooCommerce to zina un izmantoja kapitālu, padarot to tik iespējami vienkāršu, integrējot emuāru ar jūsu produktiem.

e-komercijas blogošanaShopify nav slikts raksturs, kad runa ir par SEO, taču tas nevar reāli pieskarties SEO iespējām, kuras nodrošina WordPress. Vietnē Shopify ir jauki rīki, bet WordPress tika izveidots emuāru veidošanai un SEO.

WordPress rīki kaut kādā veidā ir pieejami veikalā Shopify, taču SEO iespējas neizmantojas caur Shopify, tāpat kā WordPress.

Ierobežojumi, ko piedāvā Shopify, WordPress neatrodas.

Shopify SEO mīnusi:

 • Virknes vietrāžos URL – Pievienoti vārdi vietrāžos URL apgrūtina vienkāršu tilpņu uzstādīšanu un vietņu karšu navigāciju. Meklētājprogrammām patīk mazāk sarežģīta vietrāžu URL virkne.
 • Ne tik daudz satura iespēju – Izmantojot WordPress, jūs varat viegli izveidot lapas par jebko. Shopify tam ir šķēršļi, taču augstākās klases tēmas izmantošana to padara daudz vienkāršāku.
 • Bloķētas SEO funkcijas – Ir dažas darbības, kuras nevar veikt, un tas palielinātu SEO dzīvotspēju Shopify. Lielākais apvainojums ir nespēja rediģēt vietnes karti. Organizatoriskā struktūra ir SEO galvenais elements, un spēja rediģēt vietnes karti var būt atšķirība starp to, vai Google patīk jūsu vietnei vai nepatīk jūsu vietnei. Shopify arī neļaus rediģēt failu robots.txt, kas to padarīs, lai jūs nevarētu pateikt Google, ka neapmeklē noteiktu lapu.

Tas ir mums, kurš mēģina piekļūt Robots.txt failiem vietnē Shopify

Vietnē WordPress šādu ierobežojumu nav. Rediģējiet visu, kas jūsu sirds saturā. Padziļināti padziļinoties SEO, noteikti nevajag ķerties pie tā. Pārbaude un vairāk testēšanas ir laba SEO atslēga, un, ja dažas iespējas nav pieejamas, tas noteikti var kaitēt jūsu spējai pārbaudīt noteiktus SEO aspektus..

Cenu noteikšana

Cenas veikaliem Shopify un WooCommerce darbojas diezgan atšķirīgi. WooCommerce ir pilnīgi atvērts avots, un pati programmatūra ir bezmaksas. Shopify ir daudzpakāpju plānu sistēma ar ikmēneša periodiskām izmaksām.

WordPress ir bez maksas. Vietne WooCommerce ir bezmaksas. Tātad, kas maksā naudu? Vispirms, jums ir jāmaksā par mitināšanu ja jūs ejat šo ceļu. Hostings jāspēj pielāgot jūsu veikalam, tāpēc, ja vēlaties, lai būtu daudz klientu, mitināšana var būt dārga. Sākumā mitināšana būs salīdzinoši lēta, jo jūs varat izmantot dažādus hostinga pakalpojumus, kuru cena ir mazāka par 10 USD. Skatiet mūsu labāko kanādiešu lēto saimnieku sarakstu.

Izmantojot WooCommerce, gandrīz nav iespēju, ka jums nevajadzēs maksāt par spraudni vai lietotni. Daudzi no tiem ir bez maksas, bet patiesi noderīgie maksā naudu mēnesī.

Citas izmaksas, kas jāņem vērā, ir visas izmaksas, kas saistītas ar izstrādātāja īri. WooCommerce vietne var būt bezmaksas visvienkāršākajā līmenī. Kad jums ir jāgūst panākumi, izmaksas uzkrājas, un jūs varētu tērēt tūkstošus.

Shopify izmaksas ir nedaudz pārskatāmākas.

Katrā cenu kategorijā ietilpst neierobežots daudzums produktu, atbalsts visu diennakti, iespēja pārdot citos pārdošanas kanālos, manuāla pasūtījuma izveidošana, atlaižu kodi, SSL sertifikāts, pamesta groza atkopšana, Shopify maksājumi ar krāpšanas analīzi, POS lietotne, fiziskā aparatūra un stabila lietotņu atlase.

Citas Shopify saistītās izmaksas ir maksas lietotnes, maksas tēmas un domēna iegāde. Ir liels skaits lietotņu, kas ir izmaksu vērts, kā arī noderīgas un skaistas premium klases tēmas, kas var patiesi paaugstināt jūsu veikalu.

Lieliska lieta par Shopify ir pilnībā funkcionējošs veikals ar dažām labākajām funkcijām tirgū, kādu tas iegūs maksāja tikai USD 29 mēnesī. Palielinot savu veikalu, jūs varat palielināt izdevumus. Shopify ietver arī pielāgotu uzņēmuma līmeni, kas masveidīgiem veikaliem ļauj pielāgot vairāk.

Noslēguma domas

WooCommerce izmantošana WordPress var būt ārkārtīgi jaudīga, neviens nevar pateikt savādāk. Ja jums ir zināšanas par kodēšanu vai nauda, ​​kas jāmaksā izstrādātājam, WooCommerce ir lieliska iespēja, ja esat iestatījis WordPress lietošanu. Tikai paturiet prātā, ka vairāk problēmu radīsies, izmantojot WooCommerce un WordPress, nevis Shopify.

Dienas beigās tas viss ir par to, kā vēlaties atrisināt savu problēmu. Prognozēšana ir pareizās atbildes atslēga. Vai redzat sevi īstenojam masīvas, gadu ilgas mārketinga kampaņas? Ja jūs to darāt, jums, iespējams, nāksies upurēt vairāk laika un resursu, veidojot savu veikalu, lai nākotnē jums būtu neierobežots SEO potenciāls. Vai tomēr domājat pēc iespējas ātrāk izlaist produktus, mēģinot ierobežot alternatīvās izmaksas? Tad jūs varētu vēlēties apsvērt iespēju doties uz Shopify.

Lai kāds arī nebūtu gadījums, abi risinājumi ir patiesi spēkstacijas. Vienkārši izvēlieties sev piemērotāko, un jūs drīz iznīcināsit banku ar visiem ienākumiem.

BUJ

J: Vai Shopify ir labāks nekā WooCommerce?

A: Shopify ir labāks nekā WooCommerce iesācējiem vai cilvēkiem, kuri novērtē lietošanas vienkāršību. Pielāgojamība, kas pieejama, lietojot WooCommerce vietnē WordPress, ir daudz augstāka nekā Shopify. Sakot, ka Shopify ir labāks nekā WooCommerce, lai sāktu e-komercijas biznesu, ir nepareizi, jo abi ir lieliski varianti.

J: Vai Shopify ir labākā e-komercijas platforma?

A: Mēs visvairāk iesakām Shopify kā e-komercijas platformu. Lielākajai daļai cilvēku, kuri sāk nodarboties ar e-komerciju, vajadzētu izmantot Shopify. Ja jums ir cita vietnes pieredze vai jums ir pieeja tīmekļa izstrādātājiem un kapitālam, WooCommerce ir lieliska iespēja.

J: Kāda ir atšķirība starp Shopify un WordPress?

A: Shopify ir e-komercijas platforma, kurā WordPress ir vietņu veidošanas programmatūras lietojumprogramma. Shopify nodrošina universālu e-komercijas pieredzi. Ja vēlaties pāriet uz e-komerciju vietnē WordPress, tā ieviešanai būs jāizmanto tāds pakalpojums kā WooCommerce.

J: Vai varat iegult Shopify WordPress?

A: Jā, bet, ja jūs nolemjat izmantot Shopify, mēs neiesakām izmantot WordPress. Lielākā ietekme, ko Shopify var atstāt uz biznesu, ir tās kā savas e-komercijas platformas izmantošana, nevis par Shopify spraudņa izmantošanu.

J: Vai Shopify izmanto WordPress?

A: Shopify neizmanto WordPress. Tā ir atsevišķa platforma, kas tirgotājiem ļauj pārdot savus produktus. Jūs varat vai nu mitināt savu vietni, izmantojot Shopify, vai arī izmantot atsevišķu mitināšanas pakalpojumu. Vairāk par WordPress šeit.

J: Vai Shopify ir vienkāršāka nekā WordPress?

A: Vienvārdsakot, jā. Vairāki vārdi: jā, tas tā ir. Shopify tika izveidots, lai atvieglotu e-komercijas veikala piederību. WordPress tika izveidots, lai ikviens varētu izveidot vietni. Lai gan WordPress nav īpaši grūti, ir liela mācību līkne un ir daudz vietas, lai kaut ko sajuktu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author