SiteGround Огляд

Якщо ви були на нашому веб-сайті більше 2,47 секунди, то ви, мабуть, уже зрозуміли це – нам подобається SiteGround.

І перед тим, як ви вигадаєтесь і почнете вказувати пальцями, відповідь – «Ні!». Так ні працюємо над SiteGround, і вони не надсилають нам величезних чеків спонсорства щомісяця для просування їх послуг.

Причина, що нам так подобається SiteGround, проста. Відповідно до кожної кількісно вимірюваної метрики, вони курять конкуренцію, як Снуп Догг (чи це Лев? Я не пам’ятаю) курить прем’єр-міністр Каліфорнії… ��������

Поза основним конкурентом – Хостинг A2 – на ринку не існує жодної компанії, яка могла б конкурувати за рівнем якості та цінності, що надаються рясними хостинг-послугами SiteGround.

Маючи понад десятиліття досвіду та понад 2 000 000 доменів під їх наглядом, ми спостерігали, як SiteGround еволюціонував протягом багатьох років від “meh” до “OMFREAKINGG!”

Завдяки центрам обробки даних по Азії, Північній Америці та Європі, В останні роки SiteGround зазнав метеоритного підйому до вершини і з поважною причиною.

У цьому огляді SiteGround ми знімемо шари поспільної цибулі, щоб розкрити всі соковиті деталі та цифри щодо того, чому ми так любимо SiteGround, щоб ви Ви можете вирішити, чи є вони правильною службою хостингу для Ваших потреб.

Зануримось.

SiteGround Огляд – Швидкий підсумок

 • Бездоганне обслуговування клієнтів
 • Надійний час роботи
 • Швидкі швидкості
 • Безліч особливостей
 • Супер доступні ціни

Ознайомлення з SiteGround

У середині 2013 року я виступив з доповіддю на конференції в Таїланді, і після того, як штори впали, я почав говорити з кількома присутніми. Кілька з них були надзвичайно щирими, задавали чимало технічних питань щодо мого бізнесу та звисали майже до кожного слова.

Хлопці, про які йдеться, насправді були співробітниками SiteGround, і, обговоривши моє веб-агентство та команду Whitelabel, вони (очевидно) порекомендували їх послугу як вирішення проблем, які виникли у мене з існуючими канадськими хостинговими послугами..

Я буду абсолютно чесним. Я був скептичним (якщо не менше). У минулому я спробував так багато невмілих хостів, що нарешті я просто визнав поразку і відвів себе у вічність шалених веб-хостів.

Але я дійсно клікнув з хлопцями, з якими я спілкувався, і вирішив дати їм користь від сумнівів. Після двох коротких місяців користування їх послугами, Я перемістив більше 150 веб-сайтів своїх клієнтів на SiteGround і з тих пір не озирнувся.

Мені перед тим, як використовувати SiteGround…

Я сьогодні …

Виключний сервіс SiteGround врятував мені і моїй компанії тисячі доларів і незрівнянну кількість годин, і протягом наступних кількох розділів я поясню технічні причини, що стоять за їхніми вищими послугами.

Як ми збирали ці дані

У світі веб-хостингу (французькою: Веб Мейлера), рекомендації, що підсилюються комісією, означають саме… jack sh * t. ��

Не маючи важких фактів та даних для резервного підтвердження претензій, ви можете бути впевнені, що “рекомендація”, про яку йдеться, зумовлена ​​насамперед бажанням швидко відкинути свою наївність … НЕ надавати вам неупередженого погляду на компанія, про яку йдеться.

Ми отримуємо це …

На щастя, за допомогою наших повністю інтегрованих систем управління клієнтами ми змогли зібрати більше десятиліть даних про десятки різних хостингових послуг, включаючи: час роботи, простої, швидкість завантаження та багато іншого.

Ви можете відстежувати пряме відстеження тут. Детальніше про наш 4-етапний процес дослідження тут.

А тепер я поділюсь із цими соковитими номерами …

ПОВЕРНЕННЯ СІСТЕМ

Наступні дані були зібрані протягом ~ 12-місячного періоду з 14 грудня 2016 року по 13 січня 2019 року.

Однією з найбільших торгових точок SiteGround, без сумніву, є шалено надійні часи роботи, які пропонують їх сервери. Займаючись на 99,92% для своєї спільної хостингової послуги (а.к.а. “дешевий” хостинг), SiteGround не розчарує.

Ці випробування були проведені за допомогою центру обробки даних в Чикаго, і результати були досить приємними, враховуючи, що протягом двох років було лише 5 коротких відключень. Якщо ви вважаєте це iPage – одна з часто проголошених “топ” канадських хостингових компаній – мала тривалість роботи лише 97,6% (так, ви правильно це прочитали) та понад 100 відключень за той же період, це смішно мало.

Тестування & Огляд часу простою SiteGround

 • 28.04.2017 – 154 секунди
 • 4.10.2017 – 561 сек
 • 11.11.2018 – 431 сек
 • 1/3/2019 – 331 секунди
 • 14.01.2019 – 430 секунд

Ось декілька записів наших звітів про оновлення за 2018 рік. Як бачимо, всі діапазони становлять від 99,9% до 100%.

Цей тест спеціально з Торонто і його щомісяця тестували 23 числа кожного місяця минулого року (як ви бачите на зображенні вище).

Я думаю, що цілком безпечно говорити з простоями за короткий час, вам не потрібно буде турбуватися про свій веб-сайт більше декількох (561 точних) секунд.

дані звіту про тривалість роботи

Ось ще один знімок екрана інформаційної панелі, на якому відображається тривалість роботи кожного окремого сайту / хоста за останні кілька років. Досить солідний.

Швидкість руху

Однією з цікавих проблем перегляду компаній, що приймають веб-сайти, є те, що багато читачів (помилково) припускають, що місцеві центри обробки даних будуть завжди козирні центри обробки даних, розміщені за кордоном або в сусідній країні. І легко зрозуміти, чому.

Близькість центру обробки даних значною мірою визначає швидкість, з якою дані вашого веб-сайту будуть доставлені вашій аудиторії. Чим ближче до центру кінцеві користувачі, тим менша відстань, яку інформація повинна пройти, і швидше доставка повинна бути. Однак важливо усвідомити, що, що стосується центрів обробки даних, якість козирує близькості.

На жаль, канадські центри обробки даних все ще працюють, щоб підняти зростаючий попит. Незважаючи на те, що вони є високосними перед австралійськими (вибачте, товариші) та багатьма азіатськими центрами обробки даних, вони все ще прагнуть покладатися на ненадійне та застаріле програмне забезпечення, що робить їх менш ефективними, ніж їхні колеги в США.

На щастя, північноамериканські центри обробки даних SiteGround розташовані в Чикаго та забезпечити надзвичайно високі швидкості для північних сусідів країни (а.к.а. ВАС!)

Ось деякі з наших результатів тестування Торонто і Монреаль:

Не надто пошарпаний, так?

Скріншот нижче – з одного з веб-сайтів електронної комерції нашого клієнта до та після переходу на SiteGround. Я думаю, що графік говорить сам за себе.

Якщо цього недостатньо, щоб продати вас на швидкості SiteGround, то ось ще кілька тестів, які ми проводили протягом 2017 та 2018 років із 5 різних локацій по Канаді.

 • Середня швидкість липня: 314 мс
 • Середня швидкість за червень: 302 мс
 • Середня швидкість травня: 283 мс
 • Середня швидкість квітня: 333 мс
 • Середня швидкість березня: 312 мс

Комусь, що стосується швидкості, ви можете хотіти чогось швидшого. Якщо це зовсім не вражає, ви будете раді знати, що вони вирішили побити власний рекорд з новою версією плагіна SG Optimizer..

Цей інструмент дозволяє веб-сайтам WordPress додатково підвищувати швидкість на цілих 30% завдяки поліпшеній підтримці Memcached та динамічній очищенні кешу.

Взаємодія та перегляд служби підтримки клієнтів ROCKSTAR SiteGround

Ось що стосується підтримки клієнтів більшості постачальників веб-хостингів … Це смокче важче, ніж вакуум Дайсона при спробі очистити безлад, який залишився після дня народження вашого маленького двоюрідного сестра..

Ні, насправді … Це жахливо.

Враховуючи, що галузевий стандарт обслуговування клієнтів займає рейтинг трохи над командою підтримки телекомунікацій Roger (Боже, допоможе вам, якщо ваш рахунок коли-небудь подвійно стягується), ви можете уявити наше повне і повне здивування, коли ми звернулися до SiteGround за допомогою за допомогою декількох хитів … І отримав ефективний та майже миттєвий зворотній зв’язок.

Підтримка клієнтів є гордістю для SiteGround, і їхній кваліфікований персонал працює 24/7/365.

Варіанти підтримки SiteGround:

 1. Чат в прямому ефірі (24/7)
 2. Система квитків (як правило, відповідає за 24 години)

Ось короткий знімок вікна чату служби підтримки клієнтів. (очікуйте часу очікування близько… 10 секунд)

підтримка чату на сайті

Регулярні оновлення веб-сайтів

# 1 слабкість, яку хакери та інші Інтернет-ілки використовують для порушення вашого веб-сайту та викрадення даних клієнта, застарілі плагіни та теми веб-сайтів.

У міру того, як технології продовжують розвиватися, попередні ітерації програмного забезпечення на веб-сайті стають відкритими для нових вразливих ситуацій, якщо їх не «зафіксували» розробники.

Подумайте про це як про огорожу, що оточує безпечну суміш. Якщо огорожа не буде відремонтована та не зафіксована регулярно, вона зношується з часом і іржею, ерозією та іншими силами природи зробить її вразливою для всіх і всіх, хто бажає отримати доступ.

На щастя, SiteGround робить все для вас важким і налаштовує всі ваші веб-сайти на автоматичне оновлення, щоб вам більше не довелося турбуватися про встановлення останніх патчів або оновлень програмного забезпечення.

За допомогою SiteGround ви можете буквально встановити його та “переробити”.

Кілька акуратних бонусів: Supercacher та CDN

На додаток до надійних убер-часів, злих швидких завантажень та регулярних оновлень безпеки, SiteGround також пропонує один особливо цінний бонус для безперебійного роботи вашого веб-сайту. (Бонус, за який більшість господарів змусить вас платити красиво)

Це функція, відома як CDN (або хмарна мережа розповсюдження), яка розповсюдить файли вашого веб-сайту у 34 місцях по всьому світу, щоб гарантувати найшвидший час завантаження… Незалежно від того, де ваша аудиторія переглядає ваш вміст.

SiteGround пропонує: безкоштовна настройка Cloudnare CDN з кожним пакетом хостингу, економлячи 20 доларів на місяць (або більше).

Поряд із цим є система Supercacher, яка динамічно реалізує декілька систем кешування, як статичне кешування, динамічне кешування, і всім відомі Memcached – надзвичайно прискорює час завантаження.

Безкоштовний сертифікат SSL (вартість 60 доларів)

SiteGround пропонує абсолютно безкоштовний SSL.  

Але зачекайте, є ще…

З останніми оновленнями безпеки Google наявність SSL (захищеного шару сокета) є абсолютно обов’язковим, якщо ви хочете, щоб ваш веб-сайт розміщувався на першій або другій сторінках програми SERP Google (сторінка результатів пошуку).

SSL – це фактично зашифрований тунель між веб-сайтом та пристроєм відвідувача, який зберігає всю приватну інформацію саме так… Приватне.

Це як би надіслати лист своєму другу таємною мовою, відомою лише вам двом. Якщо ви надіслали лист простою англійською мовою, будь-яка Джейн чи Джо, які перехопили лист, змогла швидко прочитати та розшифрувати секретне повідомлення.

Однак, зашифрувавши інформацію таємною мовою, навіть у тому випадку, коли лист був перехоплений, ніхто не зміг би визначити зміст листа.

На щастя, SiteGround знову надає вашому веб-сайту сертифікат SSL, повністю безкоштовно. Це особливо корисно, якщо ви працюєте з електронною комерцією, оскільки багато найпопулярніших платіжних процесорів навіть не дозволять транзакції відбуватися при незахищеному з’єднанні..

ОДИН КЛІК ВСТАНОВЛЕННЯ НОВИНИ

Ще одна чудова особливість, яку пропонує SiteGround – це їх установка WordPress у 1 клік. Як тільки ви увійдете на свою інформаційну панель, ви побачите опцію ” встановити WordPress (буквально) одним клацанням миші і, встановивши своє ім’я користувача та пароль, ваш веб-сайт буде зафіксований, заблокований та готовий до декількох хвилин..

БЕЗКОШТОВНІ ПЕРЕВІРКИ САЙТУ

Якщо ви не плануєте створити абсолютно новий веб-сайт, у вас, ймовірно, є кілька гігабайт цінного вмісту, який вже розміщений на вашому поточному сайті. На жаль, передача цих даних від одного господаря до іншого – це біль у дупі юрських пропорцій.

Як цей хлопець…

Як правило, вам доведеться проводити цю передачу вручну, використовуючи FTP і ваш cPanel. Однак за допомогою SiteGround всі нові клієнти отримують одну безкоштовну передачу абсолютно безкоштовно.

… Це означає, що вони перенесуть всі ваші старі дані веб-сайту лише за 24-48 годин. Ніяких додаткових комісій не потрібно (здається досить простим, але рідкість у хостинговому просторі).

Це звучить чудово … Але що з недоліків?

Єдине справжнє питання, з яким я зіткнувся з сервісом SiteGround – це те, що він може стати трохи дорогим, якщо ви не готові взяти на себе зобов’язання на 2-3 роки, необхідні для забезпечення їх найнижчої ціни.

Якщо ви хочете, щоб ваш веб-сайт розміщувався щомісяця, ви будете платити 14,99 дол. США на місяць за рік служби, який є досить крутий з урахуванням ціни деяких конкурентів.

Однак без прихованих зборів ціна насправді значно менша, ніж у компаній як GoDaddy. А з огляду на велику вартість, яку вони подають на стіл, я більше ніж радий платити це за себе та своїх клієнтів. Якщо ви враховуєте кількість часу, витраченого на роботу з підтримкою клієнтів (або просто намагаючись заручитися ними) у інших хостів, зайві кілька доларів – це не маніпулятор.

Плани розміщення сайтів

Які типи хостинг-планів вони пропонують?

Якщо ви не хочете налаштувати a спеціалізований хостинг-сервіс (що зовсім непотрібно, поки ваш веб-сайт не створить принаймні 50 000 відвідувачів – не плутати з поглядами – на місяць), ви захочете вибрати Плани спільного хостингу SiteGround. Ось детальна інформація про вартість і що ви отримаєте …

 • План запуску

  • Вартість – $ 3,95 / місяць
  • Один веб-сайт та 10 Гб місця в HD
  • Відмінно підходить для сайтів із відвідувачами щонайменше 10 тис. Відвідувачів
  • Безкоштовні резервні копії та деякі додатки
 • Рости великий план

  • Вартість – $ 5,95 / місяць
  • Кілька веб-сайтів
  • 20 Гб
  • До 25 тис. Щоденних відвідувачів
  • Безкоштовний SSL
  • Безкоштовні резервні копії
 • План GoGeek

  • Вартість – 11,95 дол
  • 30 Гб простору HD
  • До 100k щоденних відвідувань
  • Багато оновлень

Це, безумовно, найкращий план, якщо ви не маєте веб-сайту з великим трафіком, магазину електронної комерції чи щоденника.

Ось пара особливостей плану.

 1. Безкоштовний SSL
 2. Супер проста реєстрація
 3. Встановити одним клацанням
 4. Ніяких прихованих зборів за БС
 5. Немає upsells (слава Богу!)

Заключні думки після перегляду сайту

Немає дефіциту життєздатних веб-хостів на вибір.

Однак, враховуючи величезну кількість цінностей, що пропонуються SiteGround: від їх надзвичайно швидких центрів обробки даних, надійного часу роботи та неймовірного обслуговування клієнтів, вам буде важко натиснути, щоб знайти кращу угоду там.

Ми використовуємо їх протягом багатьох років і ще не розчарувались у їх службі. Спробуйте їх спробувати і дайте нам знати, що ви думаєте.

Питання? Коментарі? Побоювання? Дотепні та саркастичні зауваження? Відкиньте їх нижче, і ми повернемось до вас, як тільки зможемо!

Вам також може сподобатися:

 • Кращий веб-хостинг
 • Кращий веб-сайт Builder

Посилання та кредитні зображення:

 • ShivarWeb.com
 • WebNoo.com
 • WebHostingSecretRevealed.net
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author