8 Inspirujących wzorów tabel cenowych

Anil Parmar jest współzałożycielem Glorywebs, której celem jest pomaganie klientom w zakresie responsywnych usług projektowania stron internetowych, tworzenia stron internetowych, marketingu cyfrowego i innych. Tematy & projekty, które tworzymy mają wspólny cel nr 1: dbaj o to, aby był jak najprostszy dla maniaków technicznych i nie-technicznych. Znajdź go na Twitterze @ abparmar99 & Powiedz cześć!

Konstrukcja twoich tabel cenowych jest jednym z głównych czynników, które mogą determinować twój współczynnik konwersji… zbyt skomplikowany, ludzie będą zdezorientowani… zbyt wiele opcji, ludzie będą cierpieć z powodu paraliżu wyboru itp. Aby pomóc w podjęciu decyzji, który styl wybrać ponieważ wymieniłem 8 wzorów poniżej, które działają całkiem dobrze imho.

Wufoo

Jeśli szukasz kolorowego projektu tabeli cenowej, aby upiększyć swoją stronę, to Wufoo jest najlepszym wyborem. Jest potęgą kreatora tabel cenowych, z którego najczęściej korzystają duże międzynarodowe organizacje, przede wszystkim ze względu na łatwy w użyciu interfejs i opcje cenowe. Zapewnia w sumie 4 opcje cenowe, podczas gdy inne strony oferują tylko 2, a może trzy opcje.

Istnieje opcja ceny, która jest całkowicie dla tych, którzy się zarejestrują, ale brakuje jej wielu przydatnych funkcji, które Wufoo oferuje klientom.

FreshDesk

Jeśli jest jedna marka, która wie, jak utrzymać zainteresowanie odbiorców, jest to Freshdesk. Od dawna działają na rynku jako podmioty gospodarcze, co czyni ich bankowymi i wiarygodnymi.

Mają pięć opcji cenowych, od drogich planów – wszystkie tabele cen krzyczą kreatywność. Kolumny są ułożone w tabelach według gęstości flory. Las jest najwyższy, a najniższy pęd.

Squarespace

Nikt nie jest lepszy w reprezentacji wizualnej niż Squarespace. Jest ekonomiczny (jednak dodatkowe szablony kolorów kosztują więcej), ma 2 opcje wyceny i ma wiele kolorów. Podstawowym tłem dla każdego stołu, bez względu na plan, jest czerń i biel.

Choć może to zabrzmieć prosto, wygląda absolutnie niesamowicie, ponieważ twórcy bawili się kontrastem w wyjątkowy sposób. Można go również dostosowywać, a kolory można wykorzystać do podkreślenia ważnych aspektów stołu, co jest niezawodnym sposobem na przyciągnięcie uwagi i, ostatecznie, zysków.

Readymag

Prawdopodobnie najprostsza strona na tej liście, a także jedna z niewielu, która ma opcję „Wypróbuj, zanim kupisz”, co jest świetnym podejściem do przetrwania na tym rynku. Jedynym minusem twórców jest to, że użytkownicy zwykle pozostają przy darmowej subskrypcji, a następnie odchodzą.

Jednak atrakcyjne plany i proste stoły zyskały bardzo wierną rzeszę fanów, która gwałtownie wzrosła w ciągu ostatnich kilku lat.

Witryna również nie wydaje się tak zwodnicza, w przeciwieństwie do innych bezpłatnych witryn próbnych, które wymagają podania danych karty kredytowej w celu uzyskania bezpłatnego okresu próbnego.

MailChimp

MailChimp musi być jedną z najbardziej, jeśli nie najbardziej, innowacyjnych stron internetowych z tabelami cen. Jest to również jedna z najbardziej osobistych stron internetowych, ponieważ jej USP odtwarza emocje i uczucia użytkownika. Osiąga to poprzez stosowanie pochlebnych nazw, a także wykorzystuje zwierzęta do przedstawienia swoich planów. Zwierzęta powiększają się wraz ze wzrostem ceny. Najtańszy plan jest reprezentowany przez jagnię, a za nim koń, a najdroższy plan reprezentuje słoń. Jedynym minusem tej strony jest to, że ceny nie są wymienione na stronie programu.

Plasso

Jak sama nazwa wskazuje, układa stoły jako pudełka w pustych, przypominających przestrzeń projektach. Od momentu odwiedzenia witryny zobaczysz dwa pola, z których każde reprezentuje inny plan. Strona wykonana jest w przejrzystym i pozbawionym bałaganu projekcie. Plasso ma na celu uproszczenie inteligentnej automatyzacji każdego procesu.

Jest to strategiczne, ponieważ jest to doskonały sposób na przyciągnięcie uwagi, a także pewny sposób na zdobycie klientów, ponieważ ich najdroższy plan jest wart całego szumu i jest wart każdego grosza.

Puls

Ta strona internetowa, oferująca łatwe i pouczające ceny, które obejmuje również pełną listę ich usług i szczegółów, również należy do kategorii wyjątkowych. Jest wyjątkowy, ponieważ tabele cenowe są zestawiane w nowoczesny sposób. Przedstawione informacje są zwięzłe i istotne. Tło nadaje mu również wygląd 2017.

Plac

Nazwa firmy to cena, którą otrzymujesz. Jest kwadratowy i prosty. Cena, którą widzisz, jest tym, co płacisz, bez żadnych ukrytych opłat, jednak istnieje tylko jedna opcja do wyboru.

Układ jest ułożony w taki sposób, że nie ma wielu kolumn, co może być nieco mylące dla klientów. Tutaj informacje są przedstawione w 2 prostych elementach projektu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author