WP variklis – ar visi „Hype“ yra pateisinami?

Pagaliau atėjo laikas peržiūrėti „WordPress“ valdomas paslaugas!

Aš pradėsiu šį naują skyrių Hostingo tribunolo gyvenime turėdamas geriausius „WordPress“ platformos pinigus.

Mano „WP Engine“ peržiūra vykdoma vadovaujantis ta pačia išsamia ir nuodugnia testavimo metodika, kuria yra žinomas Hostingo teismas.

Tačiau reitingavimo kriterijai yra dar griežtesni, nes manoma, kad valdomi WP sprendimai veiks daug geriau nei bendro hostingo paketai.

Aš užsiregistravau su šiuo „WordPress“ pagrindiniu kompiuteriu prieš daugiau nei dvejus metus, kad galėčiau stebėti jo veikimą, saugumą ir palaikymą. Natūralu, kad naršiau daugybę „WP Engine“ apžvalgų, kurias pateikė galutiniai vartotojai ir kurias sukūrė kolegos bandytojai, kad geriau suprastume paslaugą.

Štai ką radau.

Kas yra WP variklis?

„WP Engine“ nėra tipiškas svetainių prieglobos paslaugų teikėjas.

Bendrovė labiau panaši į paslaugų teikėją, nes jos platforma pritaikyta unikaliu būdu. Tai veikia tik „WordPress“ svetainėse ir netgi tose svetainėse, kuriose yra tam tikrų apribojimų.

Štai kodėl tokie palyginimai kaip „WP Engine“ ir „Bluehost“ yra gana netinkami. Tiesa, kad pastarasis taip pat teikia valdomą „WordPress“ prieglobą, pirmoji specializuojasi išskirtinai tam, kad populiari turinio valdymo sistema būtų greita, saugi ir patikima..

Peržiūrėjau keletą geriausiai tvarkomų „WordPress“ pagrindinių kompiuterių ir nė vienas jų net neprilygsta tam, ką sukūrė „WP Engine“.

Žinoma, visi puikūs dalykai kainuoja ir ši paslauga nėra išimtis, tačiau daugiau apie „WP Engines“ privalumus ir trūkumus vėliau.

"Puikus „WordPress“ priegloba „Devs“ & Įmonės"

Uptime:

99,99%

Pakrovimo greitis:

0,57 sek

Palaikymas:

Absoliutus aukščiausio lygio

Kontrolės skydelis:

Patentuotas

BENDRAS4.3

„Essentials“ – „WP Engine Uptime“, „Speed“, palaikymas

„WP Engine“ veikimo laikas, greitis ir specializuota pagalba sukuria labai perspektyvų prieglobos sprendimą.

1. Puikus Uptime

„WP Engine“ yra greitas prieglobos sprendimas. Rimtai greitas.

Tai tikrai greičiausias šeimininkas, kurį čia peržiūrėjau Hostingo tribunole. Tiek užpakalinės, tiek išorinės užklausos pateikiamos per mažiau nei 0,2 sekundės.

Daugelis dedikuotų WP kompiuterių serverių optimizuoja CMS. Paprastai tokios pastangos duoda rezultatų, tačiau „WP Engine“ gana smarkiai pranoksta lūkesčius.

Iš daugybės mano atliktų bandymų akivaizdu, kad „WP Engine“ inžinieriai ir sysadminai yra tikri savo amato meistrai. Aišku, jie puikiai išmano visas „WordPress“ egzistuojančias keiksmažodžių (ir jų nėra tiek mažai) ir žino savo prieglobos aplinką iš vidaus..

Pastarasis yra sukurtas atsižvelgiant tik į WP ir yra gerai suprojektuotas.

Štai ką šaltieji numeriai sako apie „WP Engine“ greitį priekinėje dalyje:

Vidutinis greitis 2019 m .:

 • Sausis – 0,145 sek
 • Vasaris – 0.121s
 • Kovas – 0.201 s
 • Balandis – 0,143 sek
 • Gegužė – 0,139 sek
 • Birželis – 0.122s
 • Liepa – 0,143 s
 • Rugpjūtis – 0,139 sek
 • Rugsėjis – 0,188 sek
 • Spalis – 0,153 sek

„WP Engine“ visiškai įkrautas laikas 2019 m .:

 • Sausis – 0,988 s
 • Vasaris – 1.12 sek
 • Kovas – 0,957 s
 • Balandis – 1.01 sek
 • Gegužė – 0,849 s
 • Birželis – 1.14 s
 • Liepa – 1.21 sek
 • Rugpjūtis – 0,949 s
 • Rugsėjis – 1.19 sek
 • Spalis – 0.931s

Programinė įranga taip pat yra įspūdinga, ja patogiai pranoksta „SiteGround“ bendrąją aplinką.

50 vienu metu besinaudojančių vartotojų ir daugiau nei 300 vienu metu veikiančių jungčių neatlaikė net mažiausio „WP Engine“ plano.

Pažvelgus į perspektyvą, remiantis greičio bandymais, „WP Engine“ pralenkia virtualius privačius serverius. Tai neturėtų būti toks didelis netikėtumas, nes svarbu ne tik neapdorota skaičiavimo galia. Norint suteikti maksimalią „WordPress“ patirtį, VPS reikia nemažų techninių žinių.

„WP Engine“ įgula turi šią patirtį.

Verdiktas: greičiausias mano pastebėtas „WordPress“ kompiuteris. Remiantis skaičiais, „WP Engine“ platforma gali konkuruoti su VPS sprendimais.

2. „WP Engine Uptime“ – 99,99%

Aš pradėjau stebėti savo „WP Engine“ svetainę dar 2017 m. Neplanavau baigti šios „WP Engine“ peržiūros iki 2019 m., Bet, kalbant apie šviesiąją pusę, turiu daugiau nei 22 mėnesių vertės duomenų.

Mano WPE svetainėje vis dar rodoma 99,99% prieinamumas. 

Tai tiesiog neįtikėtina, tačiau apie „StatusCake“ stebėjimo sistemą dar reikia pranešti klaidingai, todėl turiu panaikinti savo netikėjimą ir sutikti su skaičiais..

22 mėnesiai ir skaičiuojant prastovos trukmė yra mažesnė nei dešimtoji procento.

Aš toliau aptariu „WP Engine“ kainodarą (spoileris: tai nėra pigu), tačiau skaitydami apie įmonės planus turėkite omenyje, koks yra jūsų darbo laikas ir greitis, kurį gausite už savo investicijas.

Investicijoms tai yra – „WP Engine“ yra prieglobos sprendimas, skirtas pagerinti jūsų buvimą internete teikiant stabilias ir greitas paslaugas. Jis nėra skirtas kasdieniams tinklaraščių įrašams, bet puikiai tinka mažoms įmonėms, augančioms svetainėms ir netgi srauto monstrams.

Be brūkštelėjimo.

Verdiktas: statistiškai nereikšmingas prastovos laikotarpis dvejus metus stebint. Neįtikėtina.

3. WP variklio palaikymas – žvaigždė

Žmonės, dirbantys „WP Engine“, yra „WordPress“ nervai. Nors man dar nėra tekę susitikti su bet kuriuo iš jų asmeniškai, jų aistra populiariojo CMS atžvilgiu yra akivaizdi. Visi techninės pagalbos agentai, su kuriais bendravau, buvo labai išmanantys ir norintys padėti.

Net prekybos agentai, su kuriais bendravau, buvo gana gerai susipažinę su „WordPress“ ir faktine jų įmonės prieglobos aplinka. Tai nėra mažas žygdarbis, nes labai dažnai pardavimo agentai daug geriau sudaro sandorius nei paaiškina dalykus.

Neįvertinčiau geriausios „WP Engine“ palaikymo prieglobos pramonėje, nes jų žinios daugiausia specializuojasi „WordPress“, tačiau viskas, kas patenka į jų kompetencijos sritį, yra aprėpta puikiai.

Verdiktas: Aukščiausio lygio palaikymas, galintis išspręsti bet kokią „WordPress“ problemą.

WP variklio privalumai

„WP Engine“ daro vieną dalyką – priglobia „WordPress“ svetaines – ir tai daro tikrai gerai. Čia yra pagrindiniai platformos pranašumai, kurie ją nustatė tarp valdomų WP sprendimų lyderių.

1. Universalumas

„WP Engine“ tinka tiek prekybininkams, tiek kūrėjams.

Dėl unikalios platformos architektūros kūrėjai turi daug didesnę laisvę, nei teikia vidutinis bendras kompiuteris.

„WP Engine“ siūlo neprilygstamą universalumą.

Kita vertus, įmonė turi iniciatyvią ir išmanančią įlaipinimo komandą, kuri padėtų nepatyrusiems interneto meistrams. Jie yra daugybė WP entuziastų, galinčių atsakyti į daugybę įvairių klausimų, kurie padės jums sukurti, parduoti ir išplėsti jūsų svetainę.

2. Saugumas

Iš karto išsiskiria tai, kaip rimtai „WP Engine“ imasi saugumo. Aš dažnai ilgą laiką kalbu apie šeimininkų turimas apsaugos funkcijas, nes saugumas yra esminis dalykas.

Jei manote, kad prastovos ir lėtas krovimo greitis kenkia jūsų internetinei reputacijai – ir jie, be abejonės, yra blogi – pagalvokite, ką sugadintas interneto puslapis ar pavogti vartotojo duomenys galėtų jums padaryti.

„WP Engine“ daro keletą dalykų, kad padidintų visos sistemos apsaugą:

 • Suteikia stiprią sąskaitos izoliaciją
 • Neleidžiama naudoti tam tikrų papildinių
 • Įdiegia automatinius atnaujinimus
 • Įdiegia specialias „WordPress“ saugos taisykles
 • Diegia 2FA
 • Prižiūri DDoS švelnintuvus
 • Nuskaitymas su automatinėmis grėsmių aptikimo priemonėmis

3. Individualūs sprendimai įmonių prieglobai

Dėka labai gerai išmanančių specialistų, „WP Engine“ gali padėti bet kokio dydžio įmonėms gauti visų laikų optimizuotą „WordPress“ našumą..

Jei neturite idėjos, ką įdėti – ar, tiesą sakant, kur rasti, savo htaccess, „WP Engine“ gali padėti. Jei bijote, kad jūsų svetainė gali naudoti papildomą SEO ar greičio optimizavimą, „WP Engine“ turės atsakymą arba įleis į jūsų rankas tinkamas priemones, kad jį rastų patys.

Bendrovė planuoja nuostabų mastelį, kad galėtumėte sklandžiai plėsti savo internetinį verslą, tuo pačiu mėgaudamiesi daugybe privalumų, kuriuos teikia išskirtiniai rezultatai. Dėl savybių, tokių kaip patentuota „LargeFS“ technologija, galite padidinti mastelį iki begalybės.

Vieno mygtuko paspaudimu jūsų laukia saldūs, galingi rinkodaros įrankiai.

Ir geriausia dalis?

Nei vienas augimas nėra toks didelis, kad būtų galima pakenkti greitam krovimo laikui (nepriklausomai nuo lankytojų skaičiaus), nepriekaištingo saugumo ir nepriekaištingo veikimo laiko..

Visi šie veiksniai kartu padidina vartotojo patirtį, o tai nuo vieno taško labai prisideda prie SEO.

4. Individualūs sprendimai kūrėjams

Jei net akimirką pagalvojote, kad mano išsami apžvalga jau išnaudojo visus pasirinktinius sprendimus, kuriuos siūlo „WP Engine“, sėskite ramiai – yra dar daug daugiau.

„WP Engine“ yra labai techninis darinys, daug prisidedantis prie „WP“ visatos. Ten dirbantys liaudininkai labai gerai žino, ko reikia norint paleisti ir sukurti sudėtingą „WordPress“ svetainę.

Tai nėra tuščias pasigyrimas ar bendras rinkodaros lingo.

„WP Engine“ kuria (vis dar beta versiją, bet greitai tobulėja) savo „DevKit“, leidžiančią greitą vietos plėtrą. Tai yra greita, nes „DevKit“ yra visos „WordPress“ konfigūracijos vietinė versija, kurią galėsite dislokuoti, išbandyti, suderinti ir dar kartą išbandyti..

Be abejo, bendradarbiavimas yra įmanomas, be kitų naudingų dalykų, tokių kaip PHP versijos pasirinkimas, „Genesis CLI“, „xdebug“, taip pat „WPEngine sFTP“ ir „SSH Gateway“ prieiga, kad būtų galima sklandžiai stumti „WP Engine“ serverius ir dar daugiau..

Kalbant rimtai, „WPE DevKit“ yra variklis su varikliais ir Šveicarijos armijos vienoje pakuotėje!

5. „Genesis Framework“

Tai yra dviejų ankstesnių punktų derinys, nes tai leidžia greitai vystyti ir diegti, padedant tiek specialistams, tiek verslo savininkams (kurie nuomojasi naujus) greitai išeiti iš žemės.

„Genesis“ yra tvirtas bet kurios „WordPress“ svetainės pagrindas, užtikrinantis saugumą ir našumą naudojant keletą tvarkingų SEO integruotų funkcijų.

(Taip, tai daug geriau nei „Gutenberg“ redaktorius.)

6. „StudioPress“ temos

Ką dar daro „WP Engine“?

Tai suteikia jums 36 aukščiausios kokybės temas, kurias galite žaisti, modifikuoti ir naudoti. Jie sukurti naudojant „Genesis“ sistemą, todėl jie ypač gerai veikia „WP Engine“ serveriuose. 

Kaip galite įsivaizduoti, juos redaguoti ir modifikuoti yra lengva.

Saldus, ar ne??

7. Įjungimo skambutis verslo vartotojams

„WP Engine“ rūpinasi smulkaus verslo įmonėmis, tačiau taip pat žino, kaip valdyti didžiulius projektus. Tai tik prasminga, nes priešingu atveju nemažas platformos resursų gabalas bus iššvaistomas.

Aukščiausios kokybės paslaugų įmonės vartotojai yra įleidžiamas skambutis ir specialus sąskaitos valdytojas, kuris terminui „valdomos paslaugos“ suteikia visiškai naują reikšmę..

8. Kodo įvertinimas

Tai dar viena įmonės lygio paslauga.

Specializuota „WP Engine“ komanda peržiūri jūsų paruoštos WP svetainės kodą ir našumą. Kruopščiai išbandydami, jie bando optimizuoti naują svetainę, kad ji veiktų optimaliu lygiu nuo „get-go“.

9. Automatinis perkėlimas

Yra paprastas būdas perkelti savo svetainę į „WP Engine“. Tai nėra tokia sklandi kaip nemokama migracija, kurią visiškai priima priimantis kompiuteris, toks populiarus tarp bendrų kompiuterių, tokių kaip „SiteGround“ ir „HostPapa“, tačiau vis dėlto tai labai lengva..

Dar vienas patentuotas įrankis, „WP Engine“ perkėlimo papildinys gali pakelti esamą „WordPress“ diegimą iš kito pagrindinio kompiuterio serverių ir nukopijuoti jį į „WP Engine“ aplinką..

Tai gali pasirodyti sudėtinga, tačiau veikia gana gerai. Tai gali būti ypač patogu, jei esate „WP Engine“ perpardavėjas, kuris bando laimėti naujų klientų.

O geriausia dalis? Kadangi tai yra įskiepis, jį galite naudoti kada tik norite, kad ir kiek kartų norėtumėte.

10. 60 dienų pinigų grąžinimo garantija

„WP Engine“ kainuoja nemenką sumą, tačiau jūs galite tai išbandyti gana ilgą laiką. Pramonės standartas – suteikti pinigų grąžinimo garantiją tik mėnesį laiko, tačiau WPE tarnauja dvigubai ilgiau.

Dėl ko nėra ko raminti.

WP variklio trūkumai

Kad ir kaip nuostabu, „WP Engine“ nėra nepriekaištinga paslauga. Kad ir kiek jų būtų, jo trūkumai yra.

1. Kietos dangteliai planuose

Mano „WP Engine“ apžvalgoje yra visas skyrius, skirtas įmonės planams, tačiau išsiskiria vienas dalykas, kurį verta paminėti atskirai: lankytojų riba.

Žr., Kiekviename „WP Engine“ plane yra nustatytas mėnesio lankytojų limitas. Jei jūsų svetainė sugeneruos daugiau unikalių įvykių, svetainė nemažės ir jos našumas nepakenks. Tačiau jūsų biudžetas gali užtrukti, nes visi lankytojai, viršijantys nurodytą ribą, imsis papildomų mokesčių.

Reikia pripažinti, kad daugelis „WP Engine“ alternatyvų, siūlančių panašų aptarnavimo lygį, naudoja tokias viršutines ribas.

Paprastai jie tvirtina, kad tai yra dėl našumo priežasčių – neperkrauti serverių ir tokių -, bet kai tai griežtai vykdoma, tai dažnai yra postūmis didesnio, brangesnio plano link..

2. Nėra el. Pašto talpinimo

Čia yra staigmena: prisijungiate prie „WP Engine“ valdymo skydelio ir… el. Pašto valdiklių nėra. Nes nėra el. Pašto paslaugos.

Svetainių priegloba ir el. Pašto priegloba yra du skirtingi dalykai, tačiau didžioji dauguma interneto prieglobos teikia abu dalykus. Palyginkite „WP Engine“ ir „Bluehost“ ar „Dreamhost“ – kitus kokybės pagrindinius kompiuterius su valdomais WP pasiūlymais – ir tai akivaizdus trūkumas.

Taip, aš žinau, kad WPE yra paslaugų teikėjas, o ne tipiškas žiniatinklio priegloba, tačiau jis galėjo įtraukti savo el. Paštą per trečiąją šalį.

Tačiau taip nėra, ir tuo jūs, vartotojas, turite pasirūpinti savarankiškai.

3. Uždrausti papildiniai

Tiesa pasakius, nesu visiškai tikras, ar teisinga paminėti neleistinų įskiepių sąrašą, kurį palaiko WP Engine, nes daugeliui tai sukels nedidelių nepatogumų ir nieko daugiau.

Bet kokiu atveju, štai koks yra šis susitarimas: „WP Engine“, daugiausia dėl saugumo, bet ir dėl našumo problemų, neleidžia įdiegti ir paleisti kelių „WordPress“ papildinių..

Dabar sąrašas nėra toks trumpas ir jame rasite daug gerbėjų pamėgtų vietų, tačiau leidžiamų papildinių sąrašo įrašai darbą atlieka vienodai gerai, jei ne geriau „WP Engine“ aplinkoje..

Vis dėlto pažvelkite į sąrašą, ypač jei planuojate perkeliauti ir esate pripratę prie tam tikrų funkcijų.

Ar mes rekomenduojame „WP Engine“??

Absoliučiai!

Vardan objektyvumo ir kruopštumo, atidžiai išstudijavau šios „WP Engine“ apžvalgos platformos apribojimus, tačiau tiesa yra ta, kad tai yra vienas geriausiai tvarkomų „WordPress“ sprendimų, kuriuos gali nusipirkti pinigai.

Natūralu, kad tai nėra pigu, bet kodėl gi? Ši paslauga yra nepaprasta, sumanių rankų suderinta iki tobulumo, nušlifuota ir optimizuota ne vien tik su daugelio kitų prieglobos paslaugų teikėjų priemonėmis, bet ir su jų žiniomis..

Žinoma, tai kainuos brangiau.

Tačiau tai yra gerai išleisti pinigai, nes kiek reikia „WordPress“ pagrindiniams kompiuteriams, „WP Engine“ yra puikus atlikėjas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author