A2 prieglobos apžvalga – maža ir gedi kompanija

„A2 Hosting“ mano dėmesį patraukė seniai. Tai, kad nuolat ieškau geriausios svetainių talpinimo kompanijos, yra logiška. Atrodo, kad A2 yra vienas iš tų geidulingų, draugiškų šeimininkų, kurie vertina aukštą našumą ir patikimumą.

Bet ar tai tikrai taip gerai??

A2 vartotojų apžvalgos rodo, kad taip yra, bet aš tiesiog turėjau pasikabinti bendrovės „Swift“ bendrojo prieglobos planą prie nuolatinio stebėjimo tiesiogiai ir patikrinti numatytojo „WordPress“ diegimo veikimo laiką bei greitį, kad padaryčiau išvadas; jie seka šioje duomenų pagrįstoje A2 prieglobos apžvalgoje.

Taip pat radau priežasčių nerimauti dėl techninės pagalbos komandos, perskaičiau paslaugų teikimo sąlygas ir patikrinau šio ekologiškojo prieglobos paslaugų teikėjo kainų struktūrą, ar nėra paslėptų mokesčių ir kainų..

Rezultatą galite pamatyti sekančiose eilutėse.

Kas yra A2 priegloba?

A2 priegloba yra pasaulinė interneto prieglobos paslaugų teikėja. Įsikūręs Ann Arbor mieste (ar pastebėjote ten esančius du A?), „A2“ yra ekologiška įmonė, turinti keturis duomenų centrus ir labai atvirą, draugišką požiūrį.

Nepaisant to, kad jis gyvuoja nuo 2001 m., Ši nepriklausoma interneto svetainė nėra populiariausias vardas pramonėje, tačiau tai nėra trūkumas.

Tiesa pasakius, aš esu labiau linkęs duoti palyginti mažą ir daug žadančią įmonę prieš milžinišką korporaciją. Aš mačiau daugiau nei nemažą dalį didelių kompanijų, kurios negali tinkamai susitvarkyti su didžiulėmis klientų bazėmis.

Be to, kai kurie dideli žaidėjai yra linkę sutelkti dėmesį į prašmatnią rinkodarą, o ne į dalykus, kurie iš tikrųjų svarbūs, būtent į infrastruktūrą ir patikimą prieglobos aplinką..

Neturint visuotinio pripažinimo ir tvirto, tarkime, „HostGatorand GoDaddy“, rinkodaros, „A2 Hosting“ žada labai niūrų ir geidulingą būdą pakylėtą palaikymą ir nepriekaištingą infrastruktūrą..

Ir tu žinai ką?

Skaičiai sako, kad A2 pristato.

Pasižiūrėk.

"Greitas ir turtingas priegloba"

Uptime

100%

Palaikymas

10/10

Pakrovimo greitis

1.15 sekundės

funkcijos

9/10

BENDRA3.6

„Essentials“ – „A2 Hosting Uptime“, „Speed“ ir palaikymas

A2 laikrodžiai yra tinkami ir tinkami palaikyti augančią klientų bazę.

1. Puikus Uptime – 99,99%

Uptime yra žaidimo pavadinimas. Prieglobos paslaugų teikėjams mokama už tai, kad jūsų svetainė veikia ir veikia.

A2 daro puikų darbą užtikrinant stabilumą ištisus metus.

Iki šiol mano pagrindinė „WordPress“ svetainė su kompanija internete buvo 99,9% laiko, būtent tai žada A2.

Kai sakau pažadus, prieglobos paslaugų teikėjas garantuoja tokį patikimumą ir, nepavykus įvykdyti, kompensuoja. A2 kredituoja 5% mėnesio mokesčio už kiekvieną prastovos valandą, o tai yra gana pagrįsta politika.

Visi keturi duomenų centrai naudojasi puikiu saugumu, sublimiu tinklo ryšiu ir keliais maitinimo mechanizmais, užtikrinančiais sklandų darbą.

Vidutinis Uptime 2018 m .:

 • Rugpjūtis – 100 proc.
 • Rugsėjo 99,98 proc.
 • Spalis – 100 proc.
 • Lapkritis – 100 proc.
 • Gruodis – 100 proc.

Vidutinis 2019 metų darbo laikas:

 • Sausis – 100 proc.

"„A2“ vykdo pažadą 99,9% ir netgi jį viršija."

2. Nuostabus greitis

 • Reakcijos laikas – 0.54s (7-oji)
 • Pilnai pakrautas laikas – 1,15 s (7-oji)
 • Protinga apkrova – 0,76 s (7-oji)

Pastaba: jei mano domene vykdysite greičio testus, rezultatai gali šiek tiek svyruoti. Net iš tos pačios bandymų platformos du iš eilės testuojami rezultatai paprastai būtų šiek tiek skirtingi. Mano A2 svetainė yra Mičigano valstijoje, todėl išbandžiau ją iš JAV vietų. Visi papildiniai ir talpyklos kaupimas buvo išjungti.

Tinklalapio įkėlimo greitis yra tai, kas padaro ar sugadina buvimą internete. Tai gali atrodyti perdėtai, tačiau tiesa, nes tiek paieškos varikliai, tiek vartotojai nubaudžia lėtus tinklalapius.

Atvirai kalbant, verta pelnyti lankytojus ir reitinguoti dėl prastų rezultatų, nes yra daug lengvų optimizacijų ir daugybė žaibiškų greitų interneto prieglobų; prasta patirtis yra nepateisinama.

„A2“ priegloba žada įspūdingą greitį ir štai ką gausite. Aš užsiregistravau tik dėl vidutinio įmonės plano, o mano maža „WordPress“ svetainė nesinaudoja „Turbo“ greitintuvo pranašumais.

Vis dėlto etalonai, kuriuos surinkau iš trijų skirtingų šaltinių (čia rodomos vidutinės vertės), yra labai garbingi. Nors TTFB (laikas iki pirmo baito) užima A2 poziciją 7-oje pozicijoje, laikas, per kurį svetainė visiškai įkeliama, yra greitas, šiek tiek daugiau nei sekundė. Tai yra tvirti skaičiai, nors ir ne patys geriausi, kokius mačiau rengdamasi Priimančiojo tribunolo apžvalgoms.

Paskutiniais 2018 m. Mėnesiais ir 2019 m. Pradžioje A2 pagal greitį nuosekliai užima 7 vietą.

Vėlgi, didžiausias bendras planas turi greičio stiprintuvą, kuris kaupia visą puslapio HTML turinį ir įkelia jį akimirksniu. Papildomi pataisymai, tokie kaip „Memcached“ ir „OPcache“, atitinkamai sutrumpina „MySQL“ ir „PHP“ reakcijos laiką, todėl „Turbo“ planas tampa žaibiško prieglobos galimybe..

„A2 Srver“ sukuria stabilumą ir greitį.

Patikimas ir nenuobodus atsakas, nepriklausomai nuo krovinio.

Net ir neatlikus šių optimizacijų, „A2 Sever“ tikrai gerai veikė esant apkrovai. Aš išsiunčiau 50 virtualių vartotojų, užmezgusių daugiau nei 250 vienu metu veikiančių jungčių. Tai labai daug bendroje aplinkoje, tačiau visos užklausos buvo pateiktos nepaprastai nuosekliai ir greitai.

Apskritai turiu pasakyti, kad „A2 Hosting“ turi labai gerai sukonfigūruotą prieglobos aplinką, tinkančią svetainėms, kuriose yra daug lankytojų.

Vidutinis reakcijos laikas 2018 m .:

 • Rugpjūtis – 0,47 sek
 • Rugsėjis – 0,39 sek
 • Spalis – 1.02 sek
 • Lapkritis – 0.50s
 • Gruodis – 0,36 sek

Vidutinis reakcijos laikas 2019 m .:

 • Sausis – 0.40 sek

Visiškai įkeltas 2018 m. Puslapis:

 • Rugpjūtis – 1.07 sek
 • Rugsėjis – 1.04 sek
 • Spalis – 1.38 sek
 • Lapkritis – 1.18 sek
 • Gruodis – 1.01 sek

Visiškai įkeltas 2019 m. Puslapis:

 • Sausis – 1.21s

Atsakymas pagal apkrovą 2018 m .:

 • Rugpjūtis – 0,66 sek
 • Rugsėjis – 0,56 sek
 • Spalis – 1.47s
 • Lapkritis – 0.60s
 • Gruodis – 0,67 sek

Atsakymas esant apkrovai 2019 m .:

 • Sausis – 0,61 sek

"A2 priegloba yra pakankamai greita ir gali aptarnauti nemažą dalį lankytojų."

3. Žvaigždžių palaikymas

Ar prisimeni, kaip aš tau sakiau, kad būti šiek tiek mažesniam už konkurentus gali būti geras dalykas?

A2 priegloba tai įrodo taikliai.

Nuo pat veiklos pradžios įmonė augo, tačiau augimas yra stabilus ir nėra verčiamas. Todėl prieglobos paslaugų teikėjas tinkamai tvarko didėjantį klientų skaičių nepakenkiant jo paslaugoms ir vientisumui.

Visos mano sąveikos su palaikymo komanda – dažniausiai pokalbių metu, kaip jau galėjote atspėti – buvo greitos, informatyvios ir malonios. Ilgiausiai laukiau, kol bus paimtas pokalbis, tai buvo apie 2 minutes. Tai nutiko ankstyvą šeštadienio rytą. Į visas kitas pokalbių užklausas buvo atsakyta per kelias sekundes, o atstovai buvo labai paslaugūs ir draugiški.

Viskas gerai ir nuobodu, bet tiesa ta, kad jums gali net neprireikti A2 palaikymo komandos, jei tik turite šiek tiek laiko ir norite mokytis.

„A2 Hosting“ žinių bazė yra nuostabi naudingų straipsnių ir vadovėlių kolekcija, ji nuolat atnaujinama ir plečiama.

Galiausiai yra reguliarūs tinklaraščių įrašai, kuriuose yra labai naudingos informacijos naujiems žiniatinklio valdytojams.

"Žvaigždžių palaikymas, paremtas vienodai įspūdinga žinių baze ir patogiais tinklaraščių įrašais."

A2 prieglobos pranašumai

Prisipažinsiu, kad A2 yra labai simpatiškas prieglobos paslaugų teikėjas. Jei jums patinka paslaugūs geikai, kurie žino, kaip sukurti patikimas prieglobos paslaugas, ir kuriems rūpi aplinka, tai yra. Kad neskambėtų kaip su meile sumušta paauglė, čia yra pagrindiniai „A2 Hosting“ privalumai.

1. Nemokamos atsarginės kopijos, esančios ne svetainėje

Gaukite sau kavos ir paklauskite visų, susijusių su skaitmeniniais duomenimis, apie visko atsarginių kopijų kūrimo svarbą; kava padės jums atsisėsti per neišvengiamą ginčų, kurie bus po to, barjerą.

Atsarginės kopijos yra gelbėjimo priemonės o kai kurie prieglobos paslaugų teikėjai apmokestina paslaugą, bet ne A2 priegloba. Bendrovė nemokamai gamina automatines atsargines kopijas.

Nemokamas ir mokamas atsarginių kopijų sprendimas yra nuostabus dalykas.

Paremk mane, ar tau?

Dabar nemokamos automatinės atsarginės kopijos nėra tokios išskirtinės kaip A2 priegloba, tačiau šis kompiuteris failą atkuria dar vieną žingsnį. Paprastu papildiniu galite automatizuoti vietinių atsarginių kopijų kūrimo procesą. y., jūsų svetainės ir jos duomenų bazių kopijas asmeniniame kompiuteryje.

Tai nuostabi ir labai reikalinga funkcija, kurią labai tikiuosi pamatyti visuose interneto prieglobos paslaugų teikėjuose. Kuo daugiau atsarginių kopijų turite, tuo saugesni duomenys. Negalite turėti per daug atsarginių kopijų, o ne svetainės atkūrimo taškas yra puikus jūsų svetainės ilgaamžiškumo draudimas..

Tiesa, kad ši funkcija yra mokamas priedas, tačiau kai jūsų svetainė pradės augti, įvertinsite jos naudingumą.

Vis dėlto, jei nenorite apkrauti savo biudžeto, automatinės atsarginės kopijos bus padengtos.

2. Pinigų grąžinimo garantija … Bet kada!

„A2 Hosting“ naudoja standartinę 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją, kuri žada visišką pinigų grąžinimą, jei atšauksite savo paslaugas per pirmą mėnesį, kai jomis pasinaudosite. Tačiau jei norite atšaukti ilgalaikį planą nepasibaigus jo galiojimo laikui turėsite teisę gauti proporcingą grąžinamąją išmoką už likusį priėmimo laiką.

Tai kažkas išskirtinio tarp geriausių interneto prieglobos paslaugų teikėjų. Daugeliu atvejų, pasibaigus pinigų grąžinimo garantijos laikotarpiui, jūs neturite teisės į grąžinamąsias išmokas už priešlaikinį paslaugų teikimo nutraukimą..

A2 yra labai skaidrus ir atviras apie savo praktiką ir mokesčius tik už suteiktas paslaugas.

3. Puiki aparatūra

A2 priegloba yra viena iš bendrovių, kurios siekia tvaraus augimo dėl beatodairiškos rinkodaros.

Būsimieji klientai gali gauti tikrai gerą idėją, į ką jie patenka, patikrinę išsamią plano informaciją. Viskas išdėstyta iš pirmo žvilgsnio, nes greitai ir patikimai „A2“ planus suteikianti technologija gali priversti savininkus didžiuotis.

Visi A2 serveriai yra aprūpinti SSD, kurie yra kelis kartus greitesni nei standžiojo disko įrenginiai. Turėdami ne mažiau kaip 12 branduolių procesorių ir didelę 64 GB operatyviosios atminties, net mažiausi įmonės serveriai supakuoja perforatorių.

Pridėkite šį puikų tinklo pajėgumą kiekviename „A2“ duomenų centre, o įspūdingą veikimo laiką ir gerą greitį lengva paaiškinti.

4. Šiuolaikinės technologijos

A2 infrastruktūra yra galinga ir visiškai šiuolaikiška.

„HTTP / 2“ gali būti ne tiek reikšmingas jums, bet tiems, kurie naršo jūsų svetainę, tai pagerins visos svetainės veikimą.

Aš minėjau, kad „A2 Hosting“ atrodo kaip geidulinga įmonė, ir jūs galite pamatyti, kad yra komandų eilutės parinktys „WordPress“, „Python“ ir „Ruby“. Visos bendrojo serverio paskyros turi prieigą prie standartinės „Linux MySQL“ duomenų bazės, taip pat prie „Postgre SQL“.

A2 suteikia tikrąją vertę.

„A2 Hosting“ siūlo labai įdomų vertingų paslaugų derinį.

Geros naujienos kūrėjams toli gražu nesibaigia kaip „Git“, „CVS“, „Subversion“ & Taip pat yra gyvsidabrio.

5. Nemokamas SSL

SSL sertifikatai buvo naudojami tik elektroninės prekybos svetainėms, tačiau jau kelerius metus „Google“ reitinguoja visus tinklalapius, kuriuose užšifruotas ryšys yra aukštesnis nei tie, kuriuose nėra. Paieškos sistemos milžinas mano, kad šifravimas yra pakankamai svarbus, kad būtų rodomi įspėjimai, kai naršote nešifruotos svetainės link..

Iniciatyva „Let’s Encrypt“ yra tiesioginis šio „Google“ žingsnio rezultatas. Jį greitai palaikė ir priėmė daugelis organizacijų, įskaitant keletą aukštos kokybės interneto prieglobų. A2 yra vienas iš jų ir aprūpina visus savo bendrus planus nemokamu SSL.

Geriausia, kad SSL yra paruoštas naudoti tiesiai iš dėžutės. Nereikia jaudintis dėl jo įrengimo ar atnaujinimo.

6. Nemokamas „HackScan“ ir patobulintas saugumas

Aš turbūt turėčiau padaryti skyrių, pavadintą NEMOKAMAS STUFFAS, ir suktis su juo.

Ir vėl, tai būtų tapusi masyvia teksto siena, nes A2 turi daugybę funkcijų, patenkančių į šią kategoriją.

„HackScan“ yra tvirta gynybos sistemos dalis, sauganti visas svetaines, kuriose yra A2. Tai neleidžia plisti kenkėjiškiems pažeidimams ir užkrėsti daugiau užpultos svetainės puslapių.

Prieš įsilaužėliai gali pasiekti faktinę svetainę, jie turės naršyti po rimtas žiaurios jėgos gynybos priemones, dvigubą žiniatinklio prieglobos ugniasienę ir sustiprintą serverio apsaugą..

„WordPress“, „Drupal“ ir „Joomla“ vartotojai gali būti tikri, kad jų atitinkamos CMS bus nuolat atnaujinamos, nes A2 turi „Patchman“ saugos įrankį, kuris automatiškai įdiegia naujas versijas. Jis taip pat gali aptikti ir karantine paveiktus failus ir puslapius.

Norėdami tai suapvalinti, „A2 Hosting“ reguliariai atnaujina branduolį, užtikrinantį kuo saugesnę jos aplinką.

7. Nemokama migracija

Tiesą sakant, aš turėjau eiti į atskirą skyrių su nemokamomis funkcijomis.

Be nemokamų saugumo patikrinimų, atsarginių kopijų kūrimo, SSL ir proporcingų grąžinimų bet kuriuo metu, „A2“ priegloba gali nemokamai perkelti į jūsų „cPanel“ svetainę.

Viskas, ką jums reikia padaryti, tai prisiregistruoti A2, nusipirkti norimą planą ir paprašyti įmonės migracijos komandos perduoti visus jūsų duomenis iš kompiuterio, kurį norite palikti. Tai sutaupo daug laiko ir pastangų ir paprastai neapsunkina prastovų. Kol operacija nebus baigta, jūsų svetainė bus įkeliama iš senojo teikėjo.

Kai viskas bus nukopijuota į A2 ir sėkmingai išbandyta, galite sklandžiai perjungti pagrindinius kompiuterius, pakeisdami savo domeno vardų serverius..

Geriausias būdas tai padaryti yra jūsų svetainės perkėlimas iš gaunančios įmonės techninės pagalbos. Pagrindinis migracijos paslaugos pranašumas, be akivaizdaus laiko taupymo elemento, yra papildomos techninės žinios.

Vietų kopijavimas iš vieno serverio į kitą nėra tas pats, kas kopijuoti failą iš vieno asmeninio kompiuterio aplanko į kitą. Dažniausiai dviejų hostingo kompanijų serveriai yra sukonfigūruoti šiek tiek skirtingai. Techninė pagalba gaunančioje įmonėje gali atsižvelgti į skirtumus ir pašalinti triktis, jei reikia, kad svetainė veiktų sklandžiai ir be jokių trikdžių..

8. „WordPress“ optimizuotas hostingas

Praktiškai visuose bendrojo prieglobos planuose galima sėkmingai talpinti „WordPress“, tačiau, kaip ir „SiteGround“, „A2“ įsitikina, kad populiarioji TVS veikia maksimaliai. „WordPress“ įdiegiama per kelias sekundes su A2 optimizacijomis, kurios padidina greitį ir saugumą.

Greitis padidinamas talpykloje kaupiant ir glaudinant, atsižvelgiant į A2 serverius, o saugumas padidinamas naudojant automatinius saugos atnaujinimus.

Kūrėjai taip pat gali gerai panaudoti WP-CLI.

9. Žalioji įmonė

„A2 Hosting“ jau daugiau nei dešimtmetį yra ekologiška įmonė. Aš kalbu ne tik apie spalvų schemą savo svetainėje.

Prieglobos paslaugų teikėjas nuo 2007 m. Aktyviai mažina anglies pėdsaką ir jau pasiekė 100% anglies neutralumą. Ji taip pat vykdo medžių sodinimo ir naudojamo plastiko mažinimo programas.

Ar norite turėti svetainę ir mišką?

A2 iš tikrųjų stengiasi sumažinti savo aplinkosauginį įspūdį.

Apskritai, socialiai atsakingas šeimininkas rūpinasi jo sukurtu palikimu. Duomenų centrams reikia daug energijos ir aušinimo, todėl malonu matyti iniciatyvas, neigiančias neigiamą tūkstančių serverių poveikį.

A2 prieglobos minusai

A2 priegloba yra gana saldus svetainių prieglobos paslaugų teikėjas, tačiau yra tam tikrų dalykų, kuriuos galima padaryti geriau. Nei vienas iš jų nėra tikras sandorio laužytojas, tačiau jį verta paminėti.

1. Tik „Turbo Booster“ didžiausiame plane

Čia „A2“ rodo 20 kartų didesnį pagreitį, kurį turi jo priegloba, tačiau tiesa ta, kad ši papildoma optimizacija įtraukta tik į didžiausią iš trijų prieglobos planų. Tiesa, tai yra prasminga, nes svetainės, naudojančios didžiausią bendrai naudojamą paketą, greičiausiai reikalauja daug išteklių. Jie tikrai galėtų gauti naudos iš greičio didinimo.

A2 labai sąžininga rinkodara, išskyrus vieną išimtį.

Nedidelis įnašas, kuris žada daugiau nei du trečdalius planų, bus įgyvendintas.

Vis dėlto viliojantis neįtikėtino greičio pažadas yra gerai matomas „A2“ pagrindiniame puslapyje ir atrodo visai kaip aukcione.

2. Intro planas yra ribotas

Mažiausias „A2 Hosting“ pasiūlytas planas yra palyginti ribotas. Jis gali talpinti vieną domeną su ne daugiau kaip 5 duomenų bazėmis ir 25 pašto dėžutėmis.

Jis yra pritaikytas mažoms, pradedančioms svetainėms, kuriose nėra daug techninių reikalavimų ir kuriose užkulisiuose gyvena palyginti nedaug žmonių. Kalbant apie įvadinius pasiūlymus, aš mačiau daug geriau.

Ar mes rekomenduojame A2 talpinimą??

Taip.

Atsakinga, draugiška ir geraširdė „A2 Hosting“ yra įmonė, orientuota į puikių rezultatų pasiekimą. Ir tai pavyksta padaryti.

„Swift“ planas, kurį išbandžiau šiai apžvalgai, laikrodis pasiekė garbingą greitį, o „Turbo“ žada dar geresnį našumą.

Puiki techninė pagalba, geras prieglobos sprendimų pasirinkimas, gražiai plečiantis paketams augant, ir tvirta žinių bazė leido mano „A2 Hostingas“ apžvalgai vytis tyrinėti ir kurti, be to, jie taip pat vertina įmonę kaip vieną geriausių prieglobos galimybių ten..

Nepaisant santykinio šlovės stokos, prieglobos paslaugų teikėjas yra vertas savo dėmesio tarp geriausiųjų.

A2 NUSTATYMAS Žvilgsniu

Palaikymas

Žinių bazė

Bendri prieglobos planai

Kontrolės skydelis

Patalpintų domenų skaičius

Duomenų bazių skaičius

Pašto adresą

Atsarginės kopijos ir atkūrimas

Sandėliavimas

Pralaidumas

Technologija

Saugumas

Domeno vardo registracija

Svetainių migracija

Svetainių kūrėjas

Elektroninė prekyba

Specializuotas priegloba

„Windows“ priegloba

Duomenų centrai

Uptime

Greitis

Kainodara

kainų struktūra

Garantijos

Grąžinamosios išmokos už proporcingą kainą už išankstinį atšaukimą

Nemokami vaikai

Įmonės svetainė

Įmonės kultūra

„A2 Hosting“ turi labai gerai išmanančią, reaguojančią ir draugišką palaikymo komandą
Labai tvirta žinių bazė, kurioje matomi reguliarūs atnaujinimai
3 hostingo planai
„cPanel“, gerai optimizuotas
1 su mažiausiu planu, o kitiems dviem – neribotas
5 už mažiausią planą, kiek jums patinka kitiems dviem
25 dėžutės mažiausiam planui, neribotos kitoms dviem. Sandėliavimas neribojamas visame pasaulyje
Atsarginės serverio atsarginės kopijos, turint planų 2 & 3. Visuose planuose yra „DropMySite“ atsarginės kopijos sprendimas, skirtas kurti visas atsargines atsargines kopijas. Labai patogu, nes nulaužtos svetainės gali būti užkrėstos kartu su visomis jų kopijomis „cPanel“
Neribotas visame pasaulyje
Neribotas visame pasaulyje
SSD, RAID 10 visame pasaulyje, HTTP / 2 suderinamumas
„HackScan“ serverio nuskaitymas. A2 optimizuotas patobulintas saugumas WP. Šifruokime SSL automatiškai įdiegtą
Nemokama registracija, nemokamas pervedimas
Taip, nemokamai, jei nemokamai
Laisvas visuose planuose
Daugybė pirkinių vežimėlių ir nemokamas SSL suteikia galimybę internetu prekiauti
Visi planai yra optimizuoti „WordPress“, naudojant iš anksto sukonfigūruotą talpyklą ir automatinius atnaujinimus
Taip, trys planai
Tarnauja trijuose žemynuose, keliuose dubliavimosi sluoksniuose
99,9% garantija
Labai greitas reagavimo laikas ir oli atlikimas visame pasaulyje dėl nemokamo CDN, įtraukto į kiekvieną planą
Kainos yra pagrįstos, suteikiant 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją ir proporcingą grąžinimą, pasibaigus šiam laikotarpiui. Brangiausias planas yra 9,31 USD per mėnesį, kai mokama prieš 2 metus. Dėl visų jo turimų funkcijų ji yra gana gera kaina
Mėnesio kaina mažėja tik 2 metų planams
30 dienų pinigų grąžinimo garantija
Garantuojama
„Bing“ ir „Yahoo“ reklamos kreditus galima reikalauti visuose planuose
Informatyvus, lengvai naudojamas
Ypač ekologiška įmonė, jau daugiau kaip 10 metų neutralizuojanti anglį ir remianti daugelį aplinkosaugos iniciatyvų
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author