9 parimat veebisaidi ehitajat (võrdlus)

veebisaitide ehitajadMillise veebisaidi koostaja peaksite valima?

Turul on üle 50 erineva veebisaidi ehitaja.

Kõik need tööriistad lubavad teil hõlpsalt ja odavalt veebisaidi luua.

Aga kuidas oleks nende tegeliku kasutatavuse ja toimivusega? Ja kuidas on paindlikkusega – kas saate luua veebipoe või ajaveebi?

Otsustasime kulutada aega ja raha 9 populaarseima veebisaidi koostaja registreerimiseks, testimiseks ja ülevaatamiseks.

Ehitasime koos iga ehitajaga ka lihtsa 5-minutilise katsesaidi ja jälgisime nende tööaega ja kiiruse jõudlust vähemalt 12 kuud.

Aga esmalt:

Kes peaks kasutama veebisaidi ehitajat? Kas see on teie jaoks?

Veebisaidi koostajad on õigesti kasutamisel fantastiline eelis. Kahjuks pole need kõigile sobivad. Nagu öeldud, sobib see teile tõenäoliselt kui soovite luua:

 • Väikeettevõtte veebisait
 • Isiklik veebisait (ajaveeb)
 • e-kaubanduse veebisait (veebipood) toodete või teenuste müümiseks

… ja soovite seda kiiresti ja odavalt.

Tõenäoliselt on mitte teie jaoks, kui:

 • Olete kogenud veebiarendaja / -kujundaja, kes tunneb HTML-i, CSS-i ja PHP-d
 • Soovite luua veebisaiti, mis on väga keeruline ja suur

Täielik avalikustamine: Meie teenime saidil hostingfacts.com vahendustasu, kui ostate veebisaidi koostaja selle ülevaate linkide kaudu. Täname teid toetuse eest (vaadake meie ülevaatusprotsessi).

2020. aasta 9 parimat veebisaidi ehitajat

Siin on 9 populaarseimat veebisaidi koostajat:

1. Wix.com

Wixi koduleht

 • Wixi kasutamise plussid 

+ Väga lihtne kasutada (lohistada)
+ Tasuta versioon & saadaval on tasuta prooviversioon
+ 630+ teemat ja malle
+ Sobib veebisaitidele, ajaveebidele, veebipoodidele
+ Usaldusväärne jõudlus
+ AI ehitaja (5min veebisait)
+ 30-päevane raha tagasi garantii

  • Wixi kasutamise miinused

Pole reaalajas vestlust, ainult piletid / telefon
E-posti kontod maksab lisatasu

Wixi veebisaidi ehitaja on kaasas 630 teemat mis sobivad paljudele erinevatele ettevõtetele, üksikisikutele ja mittetulundusühingutele.

Nad on liigitanud oma teemad fotograafia, portfelli, reisimise, toidu, ilu ja muu järgi. Lisaks on neil palju teemasid, mis sobivad kõige paremini ajaveebi, veebipoe või ettevõtte veebisaidile:

Wixi mallid

Lisaks mitmetele teemakujundustele võimaldab Wix oma kasutajatel valida ka üle 100 erineva fondi vahel ja kui sellest ei piisa, saate üles laadida ka oma kohandatud fonte. Kui vajate oma veebisaidi jaoks pilte, sisaldab see enam kui 1000 põhipilti sisaldava raamatukogu.

Wixi abil saate oma tööde tutvustamiseks luua galerii. Nende hulka kuulub ka tasuta favicon ja logo tegija. Kui teil pole oma veebisaidi logo, aitab see tööriist kindlasti selle loomist (isegi kui teil pole kujundamisoskust).

Samuti on õiglane öelda, et Wix on midagi enamat kui lihtsalt „veebisaidi koostaja”. Wixi abil saate luua veebipoe, kus müüa oma tooteid, luua kuponge ja saata meilisõnumeid.

Lisaks on Wix erinevalt paljudest muudest populaarsetest veebisaitide loomise tööriistadest lisanud a lohistamise funktsioon – see muudab veebisaidi loomise võimalikult lihtsaks. Wixi lohistamine töötab järgmiselt:

Wixi lohistamise redaktor

Lohistamine on Wix-funktsioon, mis võimaldab teil oma veebisaiti lihtsalt ümber korraldada, sektsioone / blokke lisada ja muudatusi teha, mis muudavad veebisaidi avaldamise ja muudatuste tegemise peaaegu kohe..

Lisaks lisasid nad hiljuti uue funktsiooni, mida nimetatakse ADI-ks. Lühidalt, see on AI, mis loob vähem kui mõne minutiga teile täiesti ainulaadse veebisaidi. Vaid mõne lihtsa küsimusega kujundab Wix AI teie ettevõttele ja vajadustele vastava veebisaidi. Ükski kaks saiti ei näe kunagi sama, mis tähendab, et saate täiesti kohandatud veebisaidi.

Wixi kasutajad saavad oma veebisaiti redigeerida ka teistes seadmetes, nagu neil on iOS- ja Androidi-rakendused saadaval. Viimaseks, kuid mitte vähem oluliseks, ühele veebisaidile saab määrata mitu toimetajat / autorit, mis on hea mõte, kui teil on suurem meeskond või organisatsioon, kes haldab veebisaiti / kauplust. Nende tugi on saadaval telefoni ja piletimüügi kaudu.

Kui olete Wixiga registreerunud, vastutavad nad ka teie saidi majutamise ja selle kiire laadimise eest. Viimase 12 kuu jooksul on meil stabiilne tööaeg olnud 99,98% ja lehe kiirus 412 ms, mis on paljude teistega võrreldes hea.

Samuti pakub Wix nende teenuse proovimiseks tasuta plaani. Igaüks saab luua konto ja alustada veebisaidi loomist koheselt. Ainus hoiatus on see, et te ei saa oma domeeninime ühendada ja teie saidil on Wix-reklaame. Kui teile meeldib see, mille olete loonud, saate seda alati hiljem täiendada.

Hinnakujunduse ülevaade:

 • Kõikide plaanide juurde kuulub 14-päevane tasuta prooviversioon
 • Kõik plaanid sisaldavad SSL-i (https: //)
 • Kõik aastaplaanid hõlmavad tasuta domeeninime 1 aastaks, hiljem uuendatakse seda 12,95 dollari eest aastas
 • Odavaim plaan maksab 13 dollarit kuus ja sisaldab 2 GB ribalaiust ja 3 GB salvestusruumi
 • Odavaim e-poe plaan algab 23 dollarist kuus ja sisaldab piiramatut ribalaiust ja 20 GB salvestusruumi
 • Iga e-posti konto maksab teenuse Google Suite kaudu 6 dollarit kuus

Meie testisait on tehtud saidiga Wix.com
Wixi tööaja ja kiiruse andmed

2. ConstantContant.com (CTCT ehitaja)

 • Pidev kontakt ehitaja

  CTCT Builderi kasutamise plussid

+ Lihtne ja lihtne kasutada
+ Tasuta versioon
+ Kaasa arvatud AI ehitaja
+ 24-tunnine reaalajas vestluse tugi
+ Suur valik tasuta pilte
+ 30-päevane raha tagasi garantii

  • Miinused CTCT Builderi kasutamisel

Kasutab mallide asemel paigutusi
– Piltide redigeerimine / kohandamine on keeruline

Constant Contact Builder pakub klientidele juhendatud AI-viisardit, mis loob täiesti kohandatud veebisaidi, kuhu saate lisada sisusoovitusi ja isikupärastatud pilte.

AI koostaja loob automaatselt a mobiilisõbralik veebisait mis näeb kõigis seadmetes uimastamist. Oma äsja loodud veebisaidi redigeerimine on hõlpsasti eelloetud suvandite, teksti-, värvi- ja pilditöötlustööriistade abil (see on ka integreeritav Unsplashiga, võimaldades juurdepääsu enam kui miljonile kvaliteetsele pildile). Pealegi pakub see e-posti automatiseerimine, kolmanda osapoole pistikprogrammid ja toetab automaatset sünkroonimist sotsiaalsete võrgustikega.

Pideva kontakti ehitaja mallid

Iga Constant Contact Builderi abil loodud veebisait tugineb jõulisele ja kiirele sisujaotusvõrgule (CDN), mis võimaldab külastajatel saada igal ajal saadaval olevat kiireimat versiooni. Selle veebisaidi koostaja pakub AI-toega logo valmistaja mis tähendab, et te ei pea muretsema oma kaubamärgi korrastamise pärast.

Pidevat kontakti AI-ehitajaga on lihtne töötada. Peate lihtsalt vastama mõnele küsimusele ja veebisaidi koostaja loob teie vastuste põhjal isikupärastatud veebisaidi.

AI-toega ehitaja abil saate hõlpsalt uusi lehti lisada ja jaotisi redigeerida, samuti paigutusi kohandada, muutes saidi loomise kiireks ja lihtsaks kiiresti..

Pidev kontakt veebidisaineriga

Constant Contact Builder pakub integreerimist peamiste makseväravatega, sealhulgas Paypal ja Stripe.

Integreerimine Unsplashi pildikoguga pakub klientidele juurdepääsu enam kui miljonile kvaliteetsele pildile, mis võib kanda suure eraldusvõimega piltide tegemise ja pidevalt kvaliteetsete fotode hankimise koorma..

Selle veebisaidi koostaja pakub a vaba kava (krediitkaarti pole vaja) ja sellel on 30-päevane raha tagasi garantii. Tasuta plaan annab teile võimaluse platvormiga harjuda ja otsustada, kas soovite seda hiljem täiendavate funktsioonidega täiendada. E-posti tellijate nimekiri piirdub aga tasuta paketiga.

Põhjus, miks see platvorm on nii võimas e-posti turunduse lahendus, on see, et see annab teile võimaluse saata sihitud e-kirju, mida saate isikupärastada. See pakub ka suurepäraseid funktsioone, näiteks veebisaidi analüüsi, müügivihjete vorme ja sündmuste registreerimise võimalust, mis aitavad teil sündmustel osaleda.

Platvorm pakub: Ööpäevaringne reaalajas vestlus, e-posti ja telefoni tugi. Samuti on Constant Contact Builder nutikas võimalus e-poe omanikele, kuna platvorm võimaldab klientidel veebipoe üles seada ka tasuta prooviperioodi ajal. Lisaks ei ole Business Plusi plaani saavad kliendid tehingutasusid.

Meie Constant Contact Builderiga testimise sait näitas stabiilset tööaega 99,98% ja lehe kiirust 264 ms. Kokkuvõttes on Constant Contact Builder kindel ja taskukohane võimalus väikeettevõtetele, e-turundusega alustajatele ja mitte-ettevõtjatele, kes ei soovi pikaajalise veebisaidi kujundamise vaeva näha.

Hinnakujunduse ülevaade:

 • Saadaval on tasuta plaan
 • Kõik plaanid sisaldavad tasuta SSL-sertifikaati (https: //)
 • Kõigi tasuliste plaanide jaoks on tasuta domeen 1 aastaks, hiljem uuendatakse neid 22,00 dollariga aastas
 • Odavam tasuline plaan maksab 10 dollarit kuus ja sisaldab piiramatut ribalaiust ja salvestusruumi
 • e-kaubandus on kaasatud isegi tasuta paketti, kuid piirdub 3 elemendiga ja sellel on 3% tehingutasu (piiramatu ja 0% lõiv Business Plussi kavaga)

Meie testisait on loodud saidil ConstantContact.com
CTCT ehitaja tööaja ja kiiruse andmed

3. SITE123.com

 • SITE123

  SITE123 kasutamise plussid

+ Sobib väikestele saitidele, näiteks ajaveebidele
+ Tasuta piiratud reklaamide plaan
+ Saab lisada veebipoe funktsiooni
+ Saab galeriid lisada
+ Veebisaidi tõlkefunktsioon

  • SITE123 kasutamise miinused

Ei lohista
– Kõik pole täielikult kohandatav

SITE123 on lihtne veebisaitide koostaja, mis võimaldab teil paari hiireklõpsuga luua väikese ettevõtte veebisaidi, ajaveebi või e-poe veebisaidi. Võite alustada mõne nende kvaliteetse malli abil – kõik SITE123 mallid reageerivad täielikult ja on optimeeritud mobiilseadmete jaoks.

SITE123 mallid

SITE123 on piltide üleslaadimise, fontide ja värvilahenduste muutmise ning uue veebisaidi avalehe struktuuri ja kujunduse kohandamise osas paindlik, kuigi te ei saa malle muuta, kui teie veebisait avalikuks saab. Platvormil on sadu tasuta põhipilte ja juurdepääs Google’i fontide teeki. See integreerib rakendused vaid mõne klõpsuga ja saab linkida 25 erineva sotsiaalmeedia platvormiga.

See konkreetne veebisaidi koostaja pakub alternatiivi veebisaitide lohistajatele, valides klientidele lihtsustatud valiku, mis võimaldab neil oma sisu juhtraami kujul üles laadida. Hoiatus on selles, et kuigi lihtsa liidese kasutamine kiirendab seadistamisprotsessi, vähendab see siiski kohandatavust.

SITE123 eristab teistest veebisaitide ehitajatest eriti seda, et see võimaldab klientidel seda teha luua mitmekeelseid veebisaite. See on rahvusvahelistele ettevõtetele kindel valik, kuna neil ei pea olema mitu veebisaiti muudes keeltes, vaid lihtsalt oma veebisaidi täiendavad keeleversioonid..

SITE123 aitab klientidel oma veebisaidi sisu rikastada, pakkudes neile ulatuslikku veebisaidi pistikprogrammide loetelu, sealhulgas analüütilisi tööriistu, reaalajas vestluse tuge, turundust ja veebimeistri tööriistu.

Platvorm pakub korralikku SEO funktsionaalsust – kliendid saavad redigeerida meta- ja pealkirjade kirjeldusi, kohandada URL-e ja lisada piltidele altteksti. Google Analytics on ka osa SITE123 veebisaidi pistikprogrammide loendist.

See platvorm pakub Ööpäevaringne reaalajas vestlus ja telefonitugi mis tahes tüüpi tehnilise abi jaoks. Samuti pakuvad nad juurdepääsu oma teadmiste keskusele, kus on tasuta juhendid nende tööriistade ja funktsioonide kasutamiseks, ning kliendid saavad lisateavet vaadata ka oma Youtube’i kanalil olevate veebisaitide ehitajate õpetustest..

SITE123 abil saate hõlpsalt oma domeeniga seotud e-posti aktiveerida, mis on veebisaidi reklaamimise ja ettevõtte maine jaoks ülioluline.

SITE123 taustprogramm

Kliendid saavad platvormi kaudu aktsepteerida veebimakseid PayPal ja Stripe. Kupongi koode saab edastada ka sotsiaalmeedia ja e-posti kaudu turunduse kaudu. Lisaks pakub SITE123 tasuta SSL-sertifikaati, mis tagab, et te ei koge lubamatut juurdepääsu.

Viimase 12 kuu jooksul on SITE123 edastanud stabiilse tööaja 99,87% ja lehe kiirus 724 ms. Kahjuks on SITE123 alates septembri algusest blokeerinud Pingdomil nende veebisaite jälgimast, küsisime nende kohta reaalajas vestluse tuge, kuid nad ei saanud meid aidata.

Hinnakujunduse ülevaade:

 • Saadaval on tasuta versioon
 • Kõik plaanid sisaldavad SSL-i (https: //)
 • Kõik aastaplaanid hõlmavad tasuta domeeninime 1 aastaks, hiljem uuendatakse seda 13,00 dollariga aastas
 • Odavaim plaan maksab 8,45 dollarit kuus ja sisaldab 5 GB ribalaiust ja 10 GB salvestusruumi
 • Odavaim e-poe plaan algab 14,45 dollarist kuus ja sisaldab 45 GB ribalaiust ja 90 GB salvestusruumi
 • Piiratud e-posti kontod (tasuta – 0, täpsemad – 2, professionaalsed – 5, kuldne – 10)

Meie testi sait on tehtud saidil SITE123.com
SITE123 on Pingdomi jälgimise alates septembrist blokeerinud, siin on meie varasemad tööaja ja kiiruse andmed

4. Squarespace.com

 • Ruuturuum

  Ruuturuumi kasutamise plussid

+ Lihtne kasutada, kasutab lohistamist
+ Kaasaegsed 70+ teemad ja mallid
+ Väga intuitiivne
+ Usaldusväärne tugi e-posti teel
+ Hea valik lisafunktsioone
+ Parim loomeettevõtluse / inimeste jaoks

  • Cons of Usiruutu

Suur kuukulu
Kolmandate osapoolte piiratud integratsioon

Squarespace on veebisaitide koostaja, mis pakub üle 100 hästi läbi mõeldud teema, mis reageerivad nii telefonidele kui ka tahvelarvutitele. Kujunduste, fondide, suuruste ja piltide osas on Squarespace platvorm, mis püüdleb täiuslikkuse poole. Nende menüü Saidistiilid võimaldavad malle suurepäraselt kohandada. Platvorm vastab kindlasti selle sildiliinile “Ehita see ilusti”.

Ruutruumi mallid

Üks suur eelis, mis Squarespace’il teiste veebisaitide ehitajate ees on, on see, et see annab võimaluse mallide vahetamiseks sisu kaotamata. Platvorm võimaldab teil sama veebisaidi jaoks korraga kasutada isegi mitut malli. Kui teile on oluline, et teie sait oleks vapustava kujundusega, annab Squarespace teile loomingulise vabaduse luua ainulaadseid malle, vahetades oma fotosid, kuid need peavad olema suure eraldusvõimega.

Kui olete huvitatud blogimisest, on Squarespace kindel võimalus, kuna see pakub klientidele mitmeid käepäraseid funktsioone, sealhulgas mitme autoriga funktsioone, postituse ajastamist, AMP tuge ja isegi võimalust majutada oma taskuhäälingusaateid.

Squarespace’i mobiilirakendusi on neli. Parimat nimetatakse lihtsalt ruutuks ja see annab teile võimaluse oma veebisaidi peaaegu kõiki aspekte, sealhulgas ajaveebid, pood ja lehed ümber korraldada.

Platvorm pakub usaldusväärseid SEO optimeerimise võimalusi, sealhulgas võimalust kohandada meta-kirjeldust, silte ja URL-e (mis tahes lehe jaoks). Saate piltidele altteksti lisada, kuid see on teiste veebisaitide ehitajatega võrreldes keerulisem.

Ehkki see pakub kena valikut lisafunktsioone, sealhulgas sotsiaalmeedia vidinad, galerii vidinad, restoranide tööriistad ja kohtumiste ajakava, ei toeta Squarespace laiendusi ja muude tootjate rakendusi. Kolmandate osapoolte rakendusi saab rakendada ainult siis, kui kasutate arendaja tööriistakomplektina koodisüsti.

Ruuturuum võimaldab e-kaubanduse veebisaitidel lisada veebipoe liidesega, kus nad saavad hõlpsalt hallata tooteid, tellimusi, laoseisu ja kupongi allahindlusi. Maksete töötlemine toimub Stripe’i, Apple Pay ja PayPali kaudu. Ruuturuum ei luba täiendavaid maksepuhkusi.

Ruutruumi liides näeb välja ahvatlev ja minimalistlik, kuid see pole intuitiivne. Selle kasutatavus jätab soovida – kuna see nõuab uute muudatuste pidevat salvestamist, mis võivad olla aeganõudvad.

Ruuturuumi taustprogramm

Platvormil on 6 liidese keelt (EN, ES, FR, DE, IT, PT), kuid mitmekeelsete veebisaitide loomisel pole see eriti vastupidav, kuna see toetub ainult Google’i tõlkele.

Hiljuti tõi Squarespace turule mitu uimastamist – Kaanelehe ehitaja, G sviit, ja Getty pildid. Selle uusimas versioonis (versioon 7) on rakendatud häid redigeerimise funktsioone, sealhulgas võimalus redigeerida sisu reaalajas, kasutades tekstisisest redigeerimist.

Viimase 12 kuu jooksul oleme oma ruume testinud Squarespace’i jõudlust. Platvormi tööaeg on stabiilne – 99,99% ja lehe kiirus 587 ms.

Platvorm pakub ööpäevaringset klienditugi, reaalajas vestlust ja e-posti pileteid, kuid ei toeta telefoni teel. Lisaks on neil suurepärane teadmistebaas juhiste ja videotega.

Hinnakujunduse ülevaade:

 • 14-päevane tasuta prooviperiood kõige lisatasu võimalustega
 • Kõik plaanid sisaldavad SSL-i (https: //)
 • Kõik aastaplaanid hõlmavad tasuta domeeninime kasutamist esimesel aastal pärast uuendamist hinnaga 20,00 dollarit aastas
 • Odavaim plaan maksab 12 dollarit kuus ja sisaldab piiramatut ribalaiust ja salvestusruumi
 • Odavaim e-poe plaan algab 26 dollarist kuus ning sisaldab ka piiramatut ribalaiust ja salvestusruumi
 • Aasta jooksul 1 tasuta Gsuite’i konto uueneb Google Suite’is hinnaga 6 dollarit kuus

Meie testimiskoht on tehtud ruuduga Squarespace
Ruutuala tööaja ja kiiruse andmed

5. HostGator.com (Gatori ehitaja)

 • HostGatori veebisaidi koostaja ülevaade

  Gator Builderi kasutamise plussid

+ Lihtne ja lihtne kasutada
+ Kuluefektiivne
+ Rohkem kui 200 veebisaidimalli
+ Tasuta pildigalerii
+ Odav

  • Miinused of Upattg Gator Ehitaja

Aeglane klienditugi
Pole ühtegi tasuta plaani ega prooviversiooni

Gator on populaarne veebisaitide koostaja, mis võimaldab teil luua väikeettevõtte veebisaidi, ajaveebi või e-poe veebisaidi.

Platvorm pakub intuitiivset lohistage redigeerija oma veebisaidi loomiseks. Sellel on käputäis hästi läbi mõeldud malle, mida on lihtsa redigeerija abil uskumatult lihtne kohandada – lohistamine, kukutamine ja avaldamine on maksimaalselt lihtsustatud.

Kõik nende professionaalsed mallid on mobiilisõbralikud, nii et kliendid saavad tundliku veebisaidi, mis on mobiilile täielikult optimeeritud, mis võib nende saidi kasutajakogemust märkimisväärselt parendada. Võite valida üle 200 professionaalselt kujundatud veebisaidimalli, ja neil on lai sisseehitatud fotode raamatukogu kust saate ka kvaliteetseid fotosid.

Gatori mallid

Platvormil on integreeritud veebisaidi analüüs, mis hoiab kliente kursis olulise veebisaidi statistikaga, näiteks saidi külastajate arvuga või teie peamiste liikluse genereerimise allikatega. Iga Gatori plaan sisaldab a tasuta SSL-sertifikaat mis lisatakse automaatselt igale domeenile, nii et võite olla kindel, et teie sait on volitamata juurdepääsu eest kaitstud.

Gator ei ole suure jõudlusega ehitaja ega sobi keerukate veebisaitide jaoks, kuid on väga hea isikutele, kes ei ole tehnilised töötajad ja kes soovivad asutada väikeettevõtte või isikliku ajaveebi. Nagu öeldud, on Gator suhteliselt uus veebisaitide looja, nii et on väga tõenäoline, et seda aja jooksul täiendatakse.

HostGatori veebisaidi ehitaja taustprogramm

Väikeste e-kaubanduse veebisaitide puhul töötab Gator piisavalt hästi – see pakub kõiki põhifunktsioone, sealhulgas varude juhtimine, kupongihaldus, saatmine, maksukalkulaator ja aruandlus. Samuti annab platvorm klientidele võimaluse luua sisseehitatud ostukorvifunktsioonidega veebipood (koos e-kaubanduse plaan).

Praegu ei paku Gator nende veebisaidi koostajale tasuta prooviversiooni. Mida nad pakuvad, on 24/7 reaalajas tugi. Ehkki kliendid võivad oodata viivitust sõltuvalt sellest, kui hõivatud on nende otsevestluse kanalid. Gator Premiumi plaan hõlmab prioriteetset tuge.

Gatoril on aga muljetavaldav teadmistebaas baasartiklitega, mis hõlmavad mitmesuguseid levinumate saitidega seotud teemasid.

Viimase 12 kuu jooksul meie testimissaidi jälgimisel kogutud jõudlusstatistika näitab, et Gatori kindel tööaeg on 99,98% ja laadimisaeg 299 ms.

Hinnakujunduse ülevaade:

 • Pole ühtegi tasuta versiooni ega prooviversiooni
 • Kõik plaanid sisaldavad SSL-i (https: //)
 • Kõik aastaplaanid hõlmavad tasuta domeeninime 1 aastaks, hiljem uuendatakse seda 15,00 dollariga aastas
 • Odavaim plaan maksab 3,84 dollarit kuus ja sisaldab mõõtmata ribalaiust ja salvestusruumi
 • e-kaubanduse plaan algab 9,22 dollarist kuus, mis hõlmab ka mõõtetu ribalaiust ja salvestusruumi
 • Iga e-posti konto maksab teenuse Google Suite kaudu 6 dollarit kuus

Meie testkülg tehti Gatoriga
Gatori tööaja ja kiiruse andmed

6. GoDaddy.com

 • GoDaddy koduleht

  Plussid GoDaddy Builderi kasutamisest

+ Lihtne ja lihtne kasutada
+ Komplekti kuulub AI Builder
+ 30-päevane tasuta prooviperiood
+ Live-chat ja telefoni tugi
+ Lihtsalt hallatav veebipood
+ Väljakujunenud ettevõte

  • Miinused of UsiGoDaddy Ehitaja

Paljud müüvad
Piiratud kohandamine

GoDaddy on populaarne kasutajasõbralik veebisaidi koostaja, mis kasutab Kunstliku disaini intelligentsus (ADI) et aidata klientidel luua vaid mõne klõpsuga ainulaadne kohandatud veebisait. Platvormi on ülilihtne kasutada ja see sobib suurepäraselt inimestele, kes pole eriti nutikad, kuid soovivad veebis üles seada lihtsa saidi.

GoDaddy on kulutõhus ja sobib hästi väikeste ettevõtete veebisaitidele, mis ei vaja keerukaid funktsioone. See on hea võimalus blogimiseks, kuna see võimaldab teil lubada blogi postituste kommentaarid, kuhu lugejad saavad pilte, videoid ja isegi heli postitada. Lisaks annab platvorm külastajatele võimaluse registreeruda RSS-voo kaudu ja saada koheselt teavet kõige postituse kohta.

GoDaddy mallid

Need, kes on huvitatud e-kaubanduse veebisaidi seadistamisest, teeksid GoDaddy valimise hästi, kuna nende teadmistebaasi SEO juhend on hea ressurss, mis aitab ettevõtetel õppida, kuidas otsingumootorites nagu Google kõrgemalseisda. Lisaks saavad kliendid hüljatud ostukorvi taastamise funktsiooni ja võimaluse ühendada oma veebisait kõigi sotsiaalmeedia poodidega.

Platvormil on SSL-krüptimine, mis sobib suurepäraselt turvalisuse tagamiseks ja mida Google soovitab.

GoDaddy veebisaidi ehitaja taustprogramm

2017. aastal tutvustas GoDaddy oma veebisaidi ehitaja uhiuut versiooni nimega GoCentral. GoDaddy annab teile võimaluse testida GoCentralit ühe kuu jooksul tasuta ja teil oleks hea meel teada saada, et uus versioon on reageeriv ja mobiilseadmete jaoks optimeeritud. Sellel on kuus teema stiili ja kliendid saavad valida piiratud hulga mallide, eeltäidetud fotograafiaelementide ja kujunduste hulgast.

GoDaddy peab siiski veel GoCentralile pukseerimisredaktorit lisama, nii et kõik, kes soovivad veebisaidi kujundamise põhitõdedest kaugemale jõuda, leiavad, et see piirab. Näiteks ei saa kliendid fonte muuta ja platvorm võimaldab fotode ja videote lisamiseks ainult ühte kindlat viisi – ilma võimaluseta muuta nende suurust või teksti lisada.

GoCentral on väikeettevõtetele kindel võimalus, kuna see tuleb kokku veebipoega, mis võimaldab klientidel müüa füüsilisi kaupu ja teenuseid. See on väga lihtne lahendus – te ei saa GoDaddy kaudu digitaalseid esemeid müüa ja platvorm ei luba hinnanguid ega soovitatud tooteid.

GoCentral ei sisalda domeeninime, kuid võite selle eraldi osta nende liidese kaudu või saate oma domeeninime üle kanda, kui teil see juba on.

Leidsime, et GoDaddy hostimine on stabiilne (99,99% uptime) ja kiire (keskmiselt 614 ms).

Platvorm pakub ööpäevaringset telefoni ja reaalajas vestluse tuge.

Hinnakujunduse ülevaade:

 • 30-päevane tasuta prooviperiood (krediitkaarti pole vaja)
 • Kõik plaanid sisaldavad SSL-i (https: //)
 • Kõik aastaplaanid hõlmavad tasuta domeeninime 1 aastaks, hiljem uuendatakse seda 17,99 dollariga aastas
 • Odavaim plaan maksab 10 dollarit kuus
 • Nende e-kaubanduse plaan on 25 dollarit kuus

Meie testimiskoht on tehtud koos GoDaddy ehitajaga
GoDaddy tööaja ja kiiruse andmed

7. Weebly.com

 • Weebly

  Weebly kasutamise plussid

+ Lihtne kasutada, sisaldab lohistamist
+ 64 tundlikku teemat
+ Saab luua liikmelisuse saidi
+ Suurepärased SEO tööriistad
+ Paljusid rakendusi saab integreerida

  • Miinused of Using Weebly

Piiratud disaini paindlikkus
Pole meiliturunduse tööriistu

Weebly on seal üks populaarsemaid veebisaitide ehitajaid. Weebly abil saate luua portfelle, ärisaite, ajaveebe ja veebipoode ning saada need mõne minutiga sisse elama. See on intuitiivne lohistage redigeerija on algajasõbralik ja laseb klientidel luua saite ilma koodiridata. Ideaalne blogijatele ja inimestele, kes soovivad luua oma esimese veebipoe.

Weeblyl on professionaalselt kujundatud mallid, mis reageerivad täielikult, kuid nende vahel pole nii palju valikuid. Visuaalse sisu kohandamise osas pakub Weebly küll mõnda funktsionaalsust, kuid pole kindlasti seal kõige paindlikum veebisaidi koostaja. Weebly-malle saab kohandada CSS-i abil ja platvorm võimaldab lähtekoodi redigeerida, kuid seda saavad teha ainult inimesed, kellel on hea disain ja programmeerimine.

Weebly teemad

Üks Weebly eeliseid konkurentide ees on selle ülipraktika Rakenduskeskus mis pakub laias valikus lisandmooduleid, mida saab installida vaid ühe klõpsuga. Weebly App Centeris on umbes 250 erinevat rakendust, millest enamikul on nii tasuta versioon kui ka lisafunktsionaalsuse jaoks esmaklassiline rakendus. Mida kliendid ei saa Weebly sisseehitatud funktsioonidega luua, seda saab teha uimastatavate Weebly rakendustega.

Weebly võimaldab klientidel luua erinevaid sisselogimis- ja pääsutasemeid, mis on eluliselt vajalik ettevõtetele, kellel on rohkem kui üks saidiredaktor. Samuti on võimalus luua parooliga kaitstud liikmesuse piirkond, kus liikmed saavad juurdepääsu eksklusiivsele sisule.

Weebly taust

Weebly pakub suurepäraseid SEO optimeerimise võimalusi – saate lisada piltide kõrvale metakirjeldusi, pealkirju, URL-i nimesid, altteksti ja 301 ümbersuunamist. See võimaldab teil lisada koodi saidi päisesse ja lehtedele, mis võib olla hea võimalus lisada väliseid tööriistu, nagu veebivestlus ja maksenupud. Üks oluline miinus on see, et platvorm ei paku meiliturunduse tööriistu. E-posti turunduskampaaniate jaoks saavad kliendid kasutada muid turundusplatvorme, nagu MailChimp, E-goi ja Aweber.

Weebly pakub tasuta paketti, mis võimaldab klientidel luua väikese saidi. Hoiatus on see, et kui nad soovivad kasutada oma domeeninime, peavad nad üle minema mõnele tasulisele plaanile.

Hinnakujunduse ülevaade:

 • Saadaval on tasuta plaan
 • Kõik plaanid sisaldavad SSL-i (https: //)
 • Kõik aastaplaanid sisaldavad tasuta domeeninime üheks aastaks, hiljem uuendatakse seda 19,95 dollari eest aastas
 • Odavaim plaan maksab 6 dollarit kuus
 • Nende odavaim e-poe plaan algab 12 dollarist kuus ja sisaldab piiramatut salvestusruumi
 • Weebly kasutab oma e-posti teenuse pakkujana Google Suite’i, mis maksab 6 dollarit kuus konto kohta

Meie veebisait on tehtud Weeblyga
Weebly tööaja ja kiiruse andmed

8. Jimdo.com

 • Jimdo koduleht

  Jimdo kasutamise plussid

+ Kasutab pukseerimist
+ Tasuta piiratud plaan koos reklaamidega
+ Suurepärased SEO võimalused
+ Paindlikud stiilikomplektid

  • Miinused Jimdo kasutamisel

Puudub reaalajas vestlus ja telefonitugi
Halb tööaeg ja lehe kiirus
– Madal mallide arv

Jimdo on kõikehõlmav pukseerimisveebisaidi ehitaja, mis annab võimaluse kodeerimiseta teadmistega inimestele luua täisfunktsionaalseid, mobiilile optimeeritud veebisaite. Kasutuslihtsus on Jimdo üks tugevamaid külgi.

Jimdo abil saavad kliendid võimaluse oma sisu hallata, valides kahe erineva lähenemisviisi vahel – “Dolphin” ja “Looja”.

Jimdo Backend

Kliendid, kes kasutavad režiimi “Delfiin”, saavad oma veebisaidi luua AI toimetaja. Nad saavad vestelda tehisintellekti disaineriga ja vastata küsimustele selle veebisaidi tüübi kohta, mida nad sooviksid luua. Režiim “Delfiin” tõmbab oma sotsiaalmeedia kontodelt välja teabe klientide kohta ja proovib kohandada veebisaiti vastavalt oma isiklikule maitsele. See on lihtne ja hõlpsasti kasutatav, kuid disainimuudatuste tegemisel pole see eriti paindlik.

Jimdo režiim „Looja“ on palju paindlikum, kuna see pakub klientidele 40 malli, lohistage redaktorit ja võimalus kaasata lisafunktsioone, nagu taustavideod, galeriid, ajaveebid ja veebipood. Looja liides on intuitiivne ja kasutajasõbralik ning seda saavad hõlpsalt hallata inimesed, kellel pole veebidisaini kogemust. Kuid platvorm ei võimalda klientidel Jimdo redigeerijaga pilte otse redigeerida ega kärpida, mis on suur tagasilöök.

Jimdo mallid

Iga malliga on kaasas mobiilile optimeeritud versioon, mida saab hõlpsalt seadete piirkonnas aktiveerida. Üks suur eelis, mis Jimdol konkurentide ees on, on see, et värvide ja kirjasuuruse muutmisel pole peaaegu mingeid piiranguid.

Need, kes on kodeerimisega rahul, pääsevad hõlpsalt juurde oma Jimdo veebisaidil asuvale CSS-ile ja saavad oma saidi kujunduse üle täiendavat kontrolli. Lisaks saavad kogenud kasutajad redigeerida oma saidi HTML-koodi ja luua kohandatud malle.

Jimdol on suurepärased SEO võimalused, kuna see võimaldab klientidel lisada teksti, lehepealkirju ja metakirjeldusi ning kasutada SEO-sõbralikke pealkirju. Kliendid saavad luua ka Google’isõbralikke URL-e ja 301 ümbersuunamist. Platvorm ei luba klientidel kasutada SEO pistikprogramme ja rakendusi, kuid nad saavad kasutada suurepäraseid ressursse nagu Google’i otsingukonsool, Pingdom, Yoasti reaalajas sisuanalüüsi tööriist või HubSpoti veebisait. Lisaks annab Jimdo klientidele koheselt eelvaate, kuidas nende leht Google’i otsingus välja näeb.

Platvorm on SSL-krüptitud ja vastab kõigile turvastandarditele. Jimdo pakub klientidele e-posti ja sotsiaalmeedia tugi kuid sellel pole telefoni ja reaalajas vestluse tuge. Sellel on aga kasulik teadmistebaas põhjalike artiklite ja videotega, mis võivad aidata levinumaid probleeme lahendada.

Viimase 12 kuu jooksul pole Jimdo esitanud ideaalse jõudluse statistikat – platvormi näitus oli 99,91% ja nende lehe laadimisaeg on 893ms.

Hinnakujunduse ülevaade:

 • Saadaval on tasuta tasuta versioon
 • Kõik plaanid sisaldavad SSL-i (https: //)
 • Kõik aastaplaanid hõlmavad tasuta domeeninime 1 aastaks, hiljem uuendatakse seda 20,00 dollariga aastas
 • Odavaim plaan maksab 9 dollarit kuus ja sisaldab 10 GB ribalaiust ja 5 GB salvestusruumi
 • Odavaim e-poe plaan algab 19 dollarist kuus ja sisaldab 15 GB salvestusruumi
 • Iga e-posti konto maksab teenuse Google Suite kaudu 6 dollarit kuus

Meie testimiskoht on tehtud koos Jimdoga
Jimdo tööaja ja kiiruse andmed

9. Veebisait.com

 • Veebid

  Veebide kasutamise plussid

+ Lihtne kasutada (lohistada)
+ Tasuta põhiplaan
+ Saab luua liikmelisuse saidi
+ Teadmistepõhine tugi
+ 30-päevane raha tagasi garantii

  • Veebide kasutamise miinused

Piiratud kohandamine
Halb tööaeg ja lehekiirus

Veebid on veebisaitide koostaja ja hostimisplatvorm, mis annab teadmisi kodeerimata ettevõtetele ja eraisikutele võimaluse luua kauneid veebisaite. See sisaldab minimalistlikku, kuid samas intuitiivset lohistage redigeerija ja puhas liides, kus kasutajad saavad mooduleid hõlpsalt lisada ja redigeerida. Liides võimaldab klientidel sisestada sisu kõikjale veebisaidile, lihtsalt lohistades pilte ja teksti oma kohale. Kuna see kõik on nii sirgjooneline, pole veebis mõne oma konkurendiga võrreldes suurt õppimiskõverat.

Kliendid saavad valida erinevate seast 400 malli kuid kliendid võivad mõnda neist dateerida, peamiselt seetõttu, et nad on enamasti ettevõtlusele orienteeritud. Platvorm ei luba kasutajatel HTML-i ja CSS-koodide abil oma kujundust muuta, mis pole aga ideaalne, kuna veebis pakutav kohandamine võimaldab ainult fondi stiili, tausta ja värviskeemi muutmist. Samuti on piiratud tasuta ja mobiilile optimeeritud mallide arv. Ainult Pro plaan kliendid saavad võimaluse oma mobiiliveebisaite kohandada.

Veebiteemad

Veebide suureks eeliseks konkurentide ees on liikmelisuse funktsioon, mis võimaldab klientidel saata eksklusiivset sisu ja rühmade e-kirju.

Kasutajad, kes vajavad keerukamaid tööriistu ja funktsioone, saavad seda külastada Veebipoodide pood ja lisage oma saidile kalendreid, foorumeid, blogisid, videoid ja fotogaleriid. Veebides saadaolevad rakendused pole konkurentidega võrreldes muljetavaldavad, kuid platvorm võimaldab klientidel installida kolmanda osapoole vidinad kasutades kohandatud HTML-i võimalust.

e-kaubanduse veebisaidid saavad lisada liidesega e-poe, kus nad saavad hõlpsalt tooteid ja müüki hallata ning kupongikoode välja anda. Veebipood võimaldab kasutajatel laadida üles mitu pilti üksuse kohta, jagada tooteid kategooriatesse ja luua hinnalise graafika.

Maksete töötlemine on võimalik Stripe’i ja PayPali kaudu. Platvormil on ka mugavad ülemaailmsed valuutavalikud, mis annavad klientidele võimaluse luua ülemaailmne kliendibaas.

Veebid pakuvad kasutajatele tasuta ajaliselt piiratud reklaamitoega versiooni. Veebid annavad mõne tasulise paketi tellinud klientidele võimaluse tellimus 30 päeva jooksul tühistada ja raha tagasi saada.

Nad on loonud hulgaliselt klienditoe valikuid, mis hõlmavad kogukonna foorumit, teadmistebaasi, e-posti ja telefonitugi (saadaval ainult Pro-plaani kasutajatele). Platvorm ei paku mitme keele tuge.

Viimase 12 kuu jooksul on meie veebisaidi testimissaidi tööaeg 99,69% ja lehe kiirus 759 ms.

Veebide taust

Hinnakujunduse ülevaade:

 • Saadaval on tasuta versioon
 • Kõik plaanid sisaldavad SSL-i (https: //)
 • Kõik aastaplaanid sisaldavad tasuta domeeninime üheks aastaks, hiljem uuendatakse seda 19,95 dollari eest aastas
 • Odavaim plaan maksab 5,99 dollarit kuus ja sisaldab 1 GB salvestusruumi
 • Odavaim e-poe plaan algab 12,99 dollarist kuus ja sisaldab 5 GB salvestusruumi
 • Piiratud e-posti kontod (3 tõhustatud plaaniga ja 25 Pro-ga kontot)

Meie veebisait on tehtud veebidega
Veebid tööaja ja kiiruse kohta

Järeldus

Õige veebisaidi koostaja valimine võib olla aeganõudev ja üle jõu käiv, kuid oleme selleks, et teid aidata. Ehitasime koos kõigi meie soovitatud ehitajatega katsesaidid ja jälgisime nende tööaja ja lehe laadimise kiiruse andmeid, nii et te ei pea ise eeltöid tegema.

Kui te pole endiselt valmis kohustusi võtma, soovitame teil valida veebisaidi koostaja, kellel on tasuta plaan või tasuta prooviversioon, mis võimaldab teil testida funktsioone suhteliselt riskivabalt.

Kas teil on küsimusi meie veebisaidi koostaja soovituste kohta, mida siin ei ole? Kas soovite teada midagi konkreetset või midagi, mida me veel ühe sellise ehitaja kohta ei käsitlenud? Jäta kommentaar allpool.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author