Parimad veebimajutusteenused

Veebiagentuurina, millel on PALJU hostimiskontosid (klientide majutamiseks + meil on lugematu arv kõrvalprojekte ja meile meeldib katsetada ��), on meil päris hea idee sellest, mis määratleb parima veebimajutusteenuse pakkuja.

Käisime läbi kõik meie hostimiskontod, analüüsisime, millised veebimajutajad töötavad hästi ja millised mitte (ja miks). Siis otsustasime selle massiivse võrdluslehe üles ehitada, et leitavat jagada ja nautida!

Kiire ülevaate saamiseks on need meie arvustuste põhjal järgmised 5 parimat veebimajutusteenuse pakkujat aastaks 2020:

 1. Hostinger – parim üldiselt
 2. SiteGround – teine ​​koht
 3. HostPapa – suurepärane taskukohane veebimajutaja
 4. Cloudways – parim pilvemajutusteenus
 5. A2-hostimine – suurepärane edasimüüjate majutamiseks

Contents

Miks on kindel veebimajutus?!

Teie veebimajutusteenuste pakkuja kvaliteet võib teie veebisaidi potentsiaalset edu tohutult mõjutada.

Võtame veebisaidi kiiruse  näiteks kas teadsite, et ühe sekundiline viivitus tähendab, et lehevaatamiste arv väheneb 11%, see tähendab, et üle 1/10 külastajatest pöördub iga teie saidi laadimise sekundi järel tagasi, see on põhjus, miks kogenud ja kvaliteedile keskendunud veebisait hostingu pakkuja on oluline!

Meie õnneks on veebimajutustööstus üsna konkurentsitihe enamike pakkujatega, kes üritavad pidevalt hinna, kvaliteedi ja toega üksteist võita! See sobib meile suurepäraselt, kuna veebimajutaja valimisel on meil palju võimalusi.

veebimajutusuuringud

Peale hostimise võrdlustabel allpool käsitleme üksikasjalikumalt ka üksikute veebisaidi hostimise ülevaateid.

VeebimajutusettevõteÜldine hinnangHind / kuu.Disk SpaceFeaturesArvustusedVeebisait
Hostingeri logo 0,99 dollarit (90% allahindlus – alla 9,99 dollarit) 10 GB

 • Väga taskukohane
 • Ülimalt lihtne seadistamine
 • Suurepärane jõudlus ja kiirus
 • Globaalne serverite võrk
 • 30-päevane raha tagasi garantii!

Hostingeri ülevaade
saidiplats2 3,95 dollarit (67% allahindlus, alla 11,95 dollari) 10 GB
 • 30-päevane raha tagasi garantii
 • Välkkiire
 • Suur tugi!
 • Globaalsed serverid
SiteGround ülevaade
HostPapa logo 2,95 dollarit (alla 7,99 dollari – MangoMatteri eksklusiivne allahindlus) 100 GB
 • Väga taskukohane!
 • PALJU tugivõimalusi
 • Suurepärane etendus
 • 30-päevane raha tagasi garantii
HostPapa ülevaade
cloudwayslogo 7 dollarit 20 GB
 • Pilvemajutus on uuesti määratletud.
Pilveteede ülevaade
A2HostingLogo 3,92 dollarit Piiramatu
 • Odav
 • Piiramatu kettaruum!
A2 majutuse ülevaade

10 parimat veebimajutuse arvustust aastaks 2020

1. Hostinger – parim üldiselt

Hostingeri logo
Veebisait: www.hostinger.com
Hind: 0,99 dollarit
Kettaruum: 10 GB
Tugi: Live Chat
Globaalne haare: Jah

Hostinger on mõjuvatel põhjustel üks kiiremini kasvavaid veebimajutusettevõtteid. Neil õnnestub osutada tohutult kvaliteetseid hostimisteenuseid, mis moodustavad suurema osa oma konkurentidest väiksema hinnaga.

Pole ime, et alates 2004. aasta algusest on nad registreerunud üle 29 miljoni kasutaja. Ainult 0,99 dollari eest kuus saate 10 GB SSD kettaruumi, tasuta SSL-i, nende 24/7/365 klienditoe ja veel mõned tasuta litsentsid. Nende pakutav väärtus on üsna muljetavaldav!

Meile väga meeldib see, kuidas nad on uue konto seadistamise protsessi üles ehitanud – see on sujuvaim seadistamine, mida seni oleme kogenud. Etapid sujuvalt sujuvad järgmisse, kuni olete enne saidi teadmist saidi reaalajas, kui WordPress on installitud (ja tegelikult WordPressi jaoks optimeeritud) ning valmis sisu ja piltide üleslaadimiseks..

See on tõsiselt läbimõeldud pardalemineku protsess!

Lisaks 7 pigistage oma saidilt välja iga kiirus, lisage CDN-i ja olete kuldne, olenemata sellest, kuhu külastajad tulevad.

Nende serverid asuvad USA-s, Singapuris, Ühendkuningriigis, Hollandis, Leedus, Brasiilias ja Indoneesias.

Nad pakuvad järgmisi hostimistüüpe: jagatud hostimine (mida enamik inimesi vajab), VPS, pilvemajutus, WordPressi hostimine ja e-posti hostimine. Ja igaks juhuks, kui teil seda vaja on, müüvad nad ka domeeninimesid, mis on kõik teie veebisaidi vajadused.

Nende jagatud hostimisplaanid algavad alles alates 0,99 dollarit kuus (90% allahindlus kohe). Nad pakuvad ka 30-päevast raha tagastamise garantiid, meie raamatus pole mõistust!

Plussid

 • Väga lihtne seadistada
 • Suurepärane etendus
 • Super taskukohane
 • Globaalne serverite võrk

Miinused

 • Ei kohaldata

2. SiteGround – teine ​​koht

SiteGround logo
Veebisait: www.siteground.com
Hind: 3,95 dollarit
Kettaruum: 10 GB
Tugi: telefon, otsevestlus, piletid
Globaalne haare: Jah

SiteGround on hostimistööstuses tohutu mängija. Alates ülitundlikust klienditoest, mille tugipiletite keskmine reageerimise aeg on 10 minutit, kuni WordPressi optimeeritud serveri seadistusteni, mis muudavad WP töö väga sujuvaks, teavad nad oma meisterlikkust!

Nii nagu enamik veebimajutusteenuste pakkujaid, pakuvad nad ka mõnda toredat tasuta pakkumist, näiteks SSL, tasuta domeeninimesid ja tasuta saidiülekandeid.

Neid pakub ka WordPress (väga vähesed hostiettevõtted võivad seda väita! Nad võivad muidugi lahendada peaaegu iga sisuhaldussüsteemi või lohistada veebisaitide koostajaid, kelle neile viskate).

Toimivuse osas pakuvad nad mitte ainult kiiremat kiirust pakkuvat SSD-hostimist ja tagavad, et kõigil oleks piisavalt serveriressursse, vaid on isegi ehitanud WordPressi saitide jaoks sisemise vahemällu plugina nimega SuperCacher, et teie saidid võimalikult kiiresti serverisse viia..

Ja kui teie sihtturg asub välismaal, on neil ka andmekeskused Ühendkuningriigis, Hollandis (Holland) ja SG (Singapur). Ja nagu Hostinger, pakuvad nad ka 30-päevast raha tagasi garantii ja 99,9% tööajagarantiid.

Nende turvalisus väärib ka karjumist, kuna nad on ehitanud kohandatud turvasüsteemi, mis indekseerib pidevalt saite ja jälgib võimalikke ohte, jälgides, et kõik serverid ja konto oleksid võimalikult puhtad..

Neil on 3 hostimiskava. Nende kõige taskukohasem jagatud hostimise plaan algab alles nüüd 3,95 dollarit kuus (tavahinnast 67% soodsam)!

Plussid

 • Kasutajasõbralik
 • Muljetavaldavad turvaelemendid
 • Mitu andmekeskust kogu maailmas
 • Soovitab WordPress
 • Suurepärane etendus

Miinused

 • Uuenduskulud on natuke kõrged

3. HostPapa – suurepärane taskukohane veebimajutaja

HostPapa logo
Veebisait: hostpapa.com
Hind: 2,95 dollarit
Kettaruum: 100 GB
Tugi: telefon, otsevestlus, piletid
Globaalne haare: Ei

Ehkki nende bränding võiks kasutada mõnda tööd, on Hostpapa pakutavad teenused tipptasemel! 100 GB ruumi ainult 2,95 dollari eest on väga hea tehing, arvestades kindlasti saadava klienditoe taset ja isegi 30-päevast raha tagasi garantii.

Neil on muidugi ühe klõpsuga installeerijad kõigi teie lemmiksaitide ehitajate või sisuhaldussüsteemide jaoks nagu WordPress, Joomla jne. Samuti saate vanalt hostilt tasuta domeeninime, tasuta SSL-sertifikaadi ja tasuta saidi migratsiooni, kui vaja. Kui teil on vaja sihtida välisturgudele nagu Euroopa või Aasia, saate CloudFlare CDN-i hõlpsalt integreerida, et pakkuda korralikke laadimisaegu olenemata sellest, kus teie külastajad asuvad. Nende tööaeg on samuti väga usaldusväärne, ilma seisakuteta.

Klienditugi töötab ööpäevaringselt ja on üsna reageeriv, arvestades kindlasti madalat hinda! Nad võivad aidata ka saidi migratsioonil.

Veebimajutusteenuste osas pakub HostPapa jagatud hostimist, edasimüüjate hostimist, VPS-i hostimist ja WordPress-hostimist, samuti veebidisainiteenuseid, G Suite’i ja Office 365 integratsioonitugi. Tõsiselt, kui teil on eelarve, ei lase nad teid maha.

Nende jagatud hostimispaketid algavad kell 2,95 dollarit kuus.

Plussid

 • Palju kettaruumi
 • Lisateenused
 • Hea ööpäevaringne tugi
 • Tasuta domeeninimi
 • 30-päevane raha tagasi garantii

Miinused

 • Ei kohaldata

4. Cloudways – parim pilvemajutusteenus

Pilveteede logo
Veebisait: www.cloudways.com
Hind: 10 dollarit
Kettaruum: 25 GB
Tugi: telefon, otsevestlus, piletid
Globaalne haare: Jah

Cloudways viib pilvemajutuse järgmisele tasemele! Peaaegu kohene juurutamine ja suur mastaapsus … kõigele vaatamata reageeriv tehniline tugi.

25-kordse andmekeskusega, hea kasutuskogemusega, suurepärase jõudlusega + tööaeg läbi Amazoni, DigitalOceani, Google’i, Vultri ja KYUPi veebiserverite … need poisid määravad uuesti pilvemajanduse tööstuse.

Jõudlusest rääkides pole põhjus, miks nad selles nii head on, mitte ainult seetõttu, et nad kasutavad seal mõnda parimat pakkujat ja toetavad selliseid asju nagu PHP7, HTTP / 2 toetatud serverid ja SSD hostimine. Lisaks suurepärasele kohandatud juhtpaneelile on nad ehitanud ka mõned kohandatud süsteemid, et jõudlust veelgi suurendada. WordPressi saitide jaoks on neil Breeze’i vahemällu pistikprogramm ja seejärel saidi koostaja Magento jaoks sisseehitatud täislehe vahemälu. Nad teavad kindlasti, mida nad teevad!

Turva rindel on nad ka üsna muljetavaldavad. Spetsiaalsete tulemüüride ja kahefaktorilise autentimisega võtavad nad turvalisust väga tõsiselt.

Nende odavaim veebimajutusplaan algab kell 7 dollarit kuus.

Plussid

 • Suure jõudlusega pilvemajutus
 • Väga skaleeritav
 • Andmekeskused kogu maailmas

Miinused

 • Vaja on rohkem tehnilisi oskusi

5. A2-hostimine – suurepärane edasimüüjate majutamiseks

A2 hostimise logo
Veebisait: www.a2hosting.com
Hind: 3,92 dollarit
Kettaruum: piiramatu
Tugi: telefon, otsevestlus, piletid
Globaalne haare: Jah

A2-hostimine on väga sarnane nii SiteGroundi kui ka Hostingeri … kiirete serveritega, globaalse haardega, suurepärase toe, piiramatu kettaruumiga. Ja kuigi neil pole ametlikku WordPressi soovitust, on nad WordPressi jaoks optimeeritud.

Ehkki nende põhiplaanid on üsna kiired ja pakuvad kena lisa, nagu tasuta SSL-sertifikaat, võimalike häkkimiste tasuta skaneerimine, tasuta saidi ülekandmine, mitme serveri asukoht jne. Selle kõige jaoks on loomulikult olemas 99,9% tööaeg.

Turbo plaanid on sellised, kus asjad saavad tõesti huvitavaks. Turbo plaanidel pole mitte ainult vähem kasutajaid veebiserveri kohta, andes põhimõtteliselt rohkem serveriressursse ühe konto kohta, vaid nad pakuvad ka üsna agressiivset vahemälusüsteemi koos erinevate vahemälulahendustega suurtele veebisaidi ehitajatele nagu WordPress ja Magento.

A2 Hosting pakub mitmesuguseid veebimajutustüüpe alates jagatud hostimisest, WP-hostimisest ja edasimüüjate hostimisest kuni VPS-i ja pühendatud hostimisplaanideni.

Samuti pakuvad nad 3 hostimispaketti, nende odavaim jagatud veebimajutusplaan algab alles nüüd 3,92 dollarit kuus (algselt oli see 7,99 dollarit kuus).

Plussid

 • Serverid USA-s, Euroopas ja Singapuris (SG on suurepärane NZ-saitide jaoks)
 • Piiramatu kettaruum
 • Raha tagasi garantii igal ajal

Miinused

 • Ei kohaldata

6. GreenGeeks – parim roheline veebimajutus

GreenGeeksi logo
Veebisait: www.greengeeks.com
Hind: 2,95 dollarit
Kettaruum: piiramatu
Tugi: telefon, otsevestlus, piletid
Globaalne haare: Jah

Greengeeksil on mitu andmekeskust kogu maailmas, see on väga hea tugi ja pakub iga plaani korral isegi piiramatut ribalaiust ja kettaruumi. Mis eristab GreenGeeksi, on see nad panevad oma energiatarbimise tuuleenergia abil kolm korda tagasi võrku, mis on üsna hämmastav!

Niipalju kui spetsiifilised omadused on nende veebimajutusteenused. Nagu varem mainitud, pakuvad nad isegi kõige põhiplaanil piiramatut kettaruumi, neil on ööpäevaringne klienditugi, 99,9% -lise võrgu tööaja garantii ja nagu SiteGround, 30-päevane raha tagasi garantii, kui te pole rahul! Need on abiks ka saitide migratsiooni osas.

Jõudluse korral maksimeerivad nad kiiruse, pakkudes SSD hostimist, tasuta CDN-i integreerimist Cloudflare, HTTP / 2 ja PHP7 toega. Nad ehitasid isegi oma vahemällusüsteemi nimega PowerCacher, et pigistada võimalikult palju jõudlust.

Mis puutub hostimisplaanidesse, siis pakuvad nad tavalist jagatud hostimist, WordPressi hostimist ja edasimüüjate hostimist.

Nende odavaim hostimiskava algab alles nüüd 2,95 dollarit kuus (vähem kui 9,95 dollarit).

Plussid

 • Ülimalt roheline
 • Piiramatu kettaruum
 • Mitu andmekeskust kogu maailmas
 • Hea klienditeenindus

Miinused

 • Ei kohaldata

7. Bluehost – suurepärane veebimajutaja algajatele

Bluehost logo
Veebisait: www.bluehost.com
Hind: 3,95 dollarit
Kettaruum: 50 GB
Tugi: telefon, otsevestlus, piletid
Globaalne haare: Jah

Bluehost on viimastel aastatel olnud pisut tormiline. Nad olid oma mängu tipus, siis ostis neid EIG (vastupidavusalane rahvusvaheline grupp), asjad läksid allamäge, klientide arvustused polnud enam ülipositiivsed … kuid juba 2 aasta eest püüavad nad kõvasti asju ümber pöörata, ja nüüd on nende seljas korralik hostimine, suurepärane klienditeenindus ja mõned head jõudlused. Nad on väga tuntud ja neid kasutab tänapäeval palju veebisaite.

Nende hiljutised jõupingutused on teeninud neile jälle koha meie veebimajutuste võrdluses! Kui tegemist on hostimisteenustega, pakuvad nad virtuaalserverit, pilvemajutamist, WP-hostimist, VPS-i ja pühendatud hostimist. Kõik on tavaliste funktsioonide ja suurepärase tööajaga.

Nad on eriti head WordPressi saitide majutamisel ja neil on täiendavad hostimisfunktsioonid spetsiaalselt WP installide jaoks, et tagada toimivus võimalikult sujuvalt.

Klienditoe osas on neil igaks juhuks saadaval suur teadmistebaas, tugipiletid, live-vestlus, telefonitugi ja isegi videoõpetus. Nad ehitasid ka kohandatud juhtpaneeli, mida on üsna lihtne kasutada.

Nende veebimajutusplaanid algavad kell 3,95 dollarit kuus.

Plussid

 • Kogenud
 • Konkurentsivõimeline hind
 • Palju kettaruumi

Miinused

 • Kivine maine

8. HostGator – suurepärase väärtusega veebisaidi host

Hostgatori logo
Veebisait: www.hostgator.com
Hind: 2,75 dollarit
Kettaruum: piiramatu
Tugi: telefon, otsevestlus, piletid

HostGator on valdkonna veteran, nad on liiga vanad ja neil on palju kliente. Need on ka eriti taskukohased, kuid see näitab, millal te nende teenuseid kasutate. See kõik on lihtsalt OK, pole halb, mitte suurepärane, lihtsalt ok.

Kuid jällegi, vaadates nende hostimisfunktsioone, on piiramatu kettaruum vaid 2,75 dollarit kuus, mis pole halb tehing. Samuti pakuvad nad tasuta SSL-i, aasta jooksul tasuta domeeni ja tagavad 99,9% serveri tööaja.

Tugi on ka piisavalt korralik, pakkudes telefoni, reaalajas vestluse ja tugipiletite võimalusi. Neil on ka palju videoõpetusi, et muuta teie kogemus võimalikult lihtsaks.

HostGatoril on järgmised veebisaidi hostimise plaanid: jagatud hostimine (kasutades cpaneli hostimist), WordPressi hostimine, pilvemajutus, edasimüüja, VPS ja spetsiaalsed serverid.

Neil on ka 2 veebiserverit USA-s ja üks Indias.

Nende jagatud veebimajutusplaanid algavad alles alates 2,75 dollarit kuus.

Plussid

 • Odav
 • Korralik väärtus
 • Piiramatu e-posti aadressid

Miinused

 • Madalama kvaliteediga teenused
 • Turvalisus võib olla parem

9. Inmotioni hostimine – suurepärane ärisaitide jaoks

inmotioni hostimise logo
Veebisait: www.inmotionhosting.com
Hind: 6,39 dollarit
Kettaruum: piiramatu
Tugi: telefon, otsevestlus, piletid
Globaalne haare: Ei

InMotioni hostimine on juba mõnda aega tegutsenud, nad on tuntud kvaliteetsete ettevõtete hostimise poolest (99,99% tööajaga garantiiga !!). Ja kuigi neil on kõrgem hinnasilt, on nende hostimisteenuste kvaliteet väga hea, nagu ka nende tugi.

Kui teil on probleeme, saate nendega ühendust võtta telefoni teel, tugipiletite, live-vestluse ja vajadusel isegi skype’i kaudu.

Kui hakkate nende kasutajate arvustusi veebis uurima, on üsna muljetavaldav, kui hästi nad meeldivad.

Mis puutub hostimisvõimalustesse, siis pakub InMotion jagatud hostimist, edasimüüjate hostimist, VPS-i hostimist, pühendatud servereid ja spetsiaalset WordPress-hostimist.

Nende odavaim kava algab kell 6,39 dollarit kuus.

Plussid

 • Kvaliteetsed teenused
 • Hea maine
 • Kindel tööaja garantii

Miinused

 • Kallid

10. WP mootor – hallatav WordPressi hostimine

wpengine logo
Veebisait: www.wpengine.com
Hind: 35 dollarit
Kettaruum: 25 000 külastaja limiit
Tugi: telefon, otsevestlus, piletid
Globaalne haare: Jah

Kui otsite tegelikult ülikvaliteetset hallatavat WordPressi hostimist Ameerika Ühendriikide jaoks, on WP Engine just see, mida vajate! Nad on WordPressi saitide majutamisel turuliider (muid saidiehitajaid pole) ja mõjuval põhjusel (kuigi need on siis üsna kallid). Neil on majasisene kohandatud vahemällusüsteem, mis teenib lehti ülikiirelt (nimetatakse EverCache), ning koos nende CDN-iga on nad WordPressi kiireim hostimisettevõte! Neil on ka kohandatud juhtpaneel, mis pakub suurepärast kasutajakogemust.

Nende ööpäevaringne tehniline tugi on ilmselgelt spetsialiseerunud WordPressile, võimaldades neil kõik probleemid probleemideta lahendada. Lisaks hoolitsevad nad ka kõigi WordPressi põhivärskenduste eest, nii et te ei pea selle pärast muretsema. Ja kui tegemist on olulise värskendusega, katsetavad nad seda saiti enne värskendamist kõigepealt, et olla kindel, et miski ei purune, tipptasemel teenus. Neil on ka reaalajas reaalajas ohtude tuvastamine, suurepärane tööaeg, blokeerivad aktiivselt DDOS-i rünnakuid ja nad parandavad isegi teie saidi tasuta, kui see häkkida saab … pole ime, et nende kasutajate arvustused on nii positiivsed!

Kõik ülaltoodu õigustab hinnasilti ja meie veebimajutuse võrdluse kohta! Huvitab meelerahu ja võib eelarvet säästa?

Nende odavaim kava algab kell 35 dollarit kuus.

Plussid

 • Mitu andmekeskust kogu maailmas
 • Spetsialiseeritud tugi
 • Suur jõudlus

Miinused

 • Maksumus

Kuidas leida parimaid veebisaidi majutamise pakkujaid

Saidi jaoks kvaliteetse veebimajutaja valimisel on oluline mõista, et valida on mitut tüüpi.

Allpool pakume selgitusi peamiste veebimajutusvõimaluste tüüpide ja nende peamiste plusside ja miinuste kohta ning käsitleme üksikasjalikumalt funktsioone, mida soovite tähelepanu pöörata, et saaksite luua oma parima veebisaidi majutuse võrdlus ja lõpuks leida endale ideaalne host, kuhu oma veebisait üles ehitada.

Kõrvalmärkus: kui te pole veel oma domeeninime registreerinud, saavad seda teha ka paljud hostid. Nagu öeldud, on meie lemmikregistreerija Namecheap, nad on juba pikka aega tegutsenud ja on väga taskukohased. Kogu veebisaidi loomise protsess on üsna lihtne, paljud inimesed loovad tänapäeval oma veebisaite (idee saamiseks lihtsalt vaadake meie Interneti-statistika lehte, see on hämmastav) … tehke see lihtsalt üks samm korraga.

USA veebisaidi hostimise sülearvuti

Veebisaidi majutamise tüübid

Virtuaalserver

Virtuaalserveriga majutatakse põhimõtteliselt mitut veebisaiti kõik ühes serveris, mida kontrollib süsteemi administraator. Tavaliselt pakuvad need mitmesuguseid võimalusi, nagu Windowsi või Linuxi hostimine, Java ja PHP hostimine. Lisaks võite leida, et paljudel neist on peamiste sisuhaldussüsteemide, näiteks WordPressi, Joomla, Drupali jne installijad..

jagatud hostimine

Plussid: Jagatud hostimine on odavaim hostimiskava, kuna mitmed kontod kasutavad kõik sama serverit, jagades seega kulud. See on kasutajasõbralik ka seetõttu, et selle kasutamiseks pole vaja ülbeid teadmisi.

Miinused: Kahjuks võib jagatud hostimine oma ühise olemuse tõttu olla üsna ebausaldusväärne. Konkureerite piiratud ressursside ja funktsioonide pärast paljude teiste kontodega, nii et teie saidil võib teiste hostimisvõimalustega võrreldes olla lihtsam aeglustada või isegi häkkimist saada..

VPS-i hostimine

VPS tähendab virtuaalset privaatserverit. Põhimõtteliselt on see kesktee jagatud ja pühendatud serverite hostimise vahel (ja see sobib suurepäraselt mänguserverite jaoks, parimad Minecrafti serverimajutused on ehitatud koos VPS-iga). Mõelge jagatud serveri hostile, millel on vaheseinad kontode vahel, mis pakuvad täiendavat privaatsust ja funktsioone.

Plussid: Maksumus on üsna kesktee. Maksate natuke rohkem kui jagatud hostimine, kuid see annab teile täiendava vabaduse, paindlikkuse ja turvalisuse. Te saate endiselt administraatorimeeskonnalt tuge, kuid teil on rohkem kontrolli kui traditsioonilisel jagatud hostil.

Miinused: Usaldusväärne Interneti-teenuse pakkuja võiks ruumi rohkem müüa, et rohkem raha teenida, ja jätta kontod luhtumata serveriruumi. Teie jaoks on vaja ka natuke rohkem hooldust kui jagatud hostimise korral.

Privaatserveri hostimine

Spetsiaalne server on teie oma. Teil on selle suhtes kõik õigused ja kohustused. Vabadus on aga seotud kõrgemate rahaliste kulude ja tööjõumahuga.

Plussid: Teid ei aeglustata ega mõjuta keegi teine ​​kunagi, sest server on teie oma! Ja kuna see on teie oma, tähendab see, et teie enda oma on kohandada, hoolimata sellest, et tunnete end nii kalduvana.

Miinused: Kohandamise kohustus lasub teie enda kanda, seega nõuab see natuke rohkem oskusteavet. See ei vaja mitte ainult lõhnastamist, vaid ka kõrgemat hinnasilti.

Pilvemajutus

Pilvemajutus on veel üks võimalus pühendatud ja jagatud hostimise vahel. Pilvemajandus jagab oma ressursid mitme ühendatud serveri vahel (näiteks ämblikuvõrk) ja varustab neid vajadusel kontodega. See kiirendab toimimist ja tagab turvalisuse juhuks, kui üks server tõrkab.

Plussid: Mastaapsuse paindlikkus on suur eelis, mida pilvemajandus võib pakkuda. See tähendab, et kui teie ettevõte kasvab kiiresti, laieneb teie server sellega. See on ka toode, mis on teile saadaval kohe, kui seda vajate, kuna see eksisteerib pidevalt ühel või teisel kujul pilves. See on mõistlik hind ja sobib väga hästi ka vähese personaliga konto jaoks.

Miinused: Kuna see on selles usaldusväärses pilves nii tsentraliseeritud, kui olete pilveprobleemiga seotud, olete te peaaegu abitu. Pilve salvestuskomponendi tõttu on teil oma failidele juurdepääs ainult Interneti kaudu. Kui te ei saa ühendust, ei pääse te juurde. Selle pakutav kummiribalaadne paindlikkus võib tulla ka igakuiselt “kummiriba painduva” arvega.

Edasimüüja majutamine

Edasimüüjate hostimine on selline jagatud hostimise versioon, millest saab ükshaaval lahti. Ettevõte võtab emalt võõrustavalt ettevõttelt paketi, komplekteerib või pakib endale meelepäraselt ning müüb selle oma kontole teistele kontodele.

Plussid: See säästab vaeva, sest lõpuks vastutab keegi teine. Kui soovite teistele loota, võib see olla teie jaoks hea lahendus.

Miinused: Peremees, kes võõrustaja edasi müüs, ei pruugi aga olla selle asjatundja. Kliendina on teil tõenäoliselt ainult neile juurdepääs, nii et kui midagi läheb valesti, võite leida end raskes olukorras. Sel põhjusel tuleks kaaluda ainult usaldusväärset ja kontrollitud edasimüügi ettevõtet.

Haldaja WordPress Hosting

See on esmaklassiline hostimine, mis on keskendunud WordPressile, koos WP ekspertide tehnilise toe personaliga. Hallatud WP-hostidel on tavaliselt väga hästi optimeeritud serverivirn, mis on spetsiaalselt loodud WordPressi käitamiseks nii kiiresti kui võimalik. Hinnakujundus arvutatakse tavaliselt teie külastajate arvu järgi kuus, mitte kettaruumi, nagu tavalistel jagatud veebimajutajatel.

Plussid: Olete alati kursis uusimate funktsioonide ja pistikprogrammidega, sest WordPress on alati hostimaailmas uute asjade esiotsas. Nad hoiavad teie kiirust ja kaitsevad teid, kui midagi jookseb kokku. Meeskond hoiab teid mitte ainult kursis, vaid kaitseb ka teie teavet ja on olemas võimalike probleemide korral.

Miinused: Hind on tavaliselt esimene asi, mis kellegi välja lülitab. Mida suurem on sait ja selle maht, seda rohkem võetakse teilt tasu. Samuti on teil oma saidi kohandamise üle pisut vähem kontrolli (kuna hallatavatel hostidel on optimaalse jõudluse säilitamiseks tavaliselt keelatud pistikprogrammide loend …).

Veebimajutusfunktsioonid, mida peaksite üle vaatama

Nüüd, kui teate, millist tüüpi veebimajutajat otsite, võiksite uurida kõiki võimalusi vajalike funktsioonide osas.

Kasutame samu tegureid ka teistes võrdlustes, näiteks:

 • Austraalia veebisait
 • veebisaidi majutamine Kanadas
 • veebimajutus Singapur
 • NZ veebimajutus
 • veebimajutus India
 • Ühendkuningriigi veebimajutus
 • veebimajutus Malaisia
 • võõrustades Iirimaad
 • veebisait, mis majutab Pakistani
 • Melhor hospedagem de sites Brasil
 • veebimajutus Indoneesias

Järgmiste aspektide järjestamine vastavalt sellele, mis on teile kõige olulisem, kitsendab teie otsingut kõige populaarsemate veebisaidi pakkujate poole, kes pakuvad teile sobivat paketti.

Valige, milleks soovite oma raha kulutada: kas ribalaius, tugi, täiendavad domeenid või võib-olla salvestusruum?

Teisest küljest määrake, mis EI ole seda väärt, et saaksite oma raha kulutada. Kui te ei vaja spetsiaalset tuge, valige pakett, mis annab teile paindlikkuse ja loa kogu töö tegemiseks!

Uurime hea hostimisteenuse valimisel olulisi aspekte, nii et oma veebisaidi loomisel ei tekiks teil probleeme.

Serveri asukoht ja kiirus

Serveri geograafiline asukoht on oluline, kuna mida lähemal server teile on, seda vähem on teil vaja teie ja teie saidi kasutajate jaoks teavet läbida ning seda vähem vahemaad. Varem, mida kaugemal server teie külastajatest oli, seda aeglasemalt teie sait nendele külastajatele laaditi.

serveri asukoha kaart

Tänapäeval saate selle probleemi üsna hõlpsalt lahendada, lubades CDN-i või sisu levitamisvõrgu. CDN on hajutatud serverite võrk kogu maailmas, need serverid või sõlmed võivad teie saidi vahemällu salvestatud versiooni teenindada sõlmest, mis asub saidile juurdepääsu püüdvale külastajale kõige lähemal. Nii saate oma saidi hostida USA-s, Aasiast pärit külastajatel on teie sait endiselt üsna kiire.

Cloudflare on üks neist CDN-idest ja see on tasuta! Enamikul veebimajutajatel on Cloudflare jaoks isegi lihtne ühe klõpsuga installida, seega pöörake seda kindlasti tähelepanu.

Kettaruum

Kettaruum on failide (nt HTML-failide, meilisõnumite, piltide ja skriptide) salvestamiseks taustaprogrammile. Põhimõtteliselt on ladustamine saidi arhiivikapp. Enne hostimisteenuse kasutajaks registreerumist peaksite teadma saadaolevat salvestusruumi, sest kui arhiivikapp on täis, siis see on ka see (kuigi saate muidugi vajaduse korral täiendada).

Veenduge, et teil oleks praegu ja tulevikus piisavalt ruumi, ja proovige kasutada hostit, mis kasutab SSD-draive, kuna need on palju kiiremad kui traditsioonilised.

Kuigi enamik hostreid lubab ühe hostikonto all mitut e-posti kontot / e-posti aadressi, võivad e-kirjad täita teie kettaruumi üsna kiiresti, nii et kaaluge e-kirjade haldamiseks midagi sellist nagu Gmaili.

SSL-sertifikaadid

Turvalisus on tänapäeval suur asi, häkkerid üritavad vägisi jõuda suvalisele saidile. Isegi Google on integreerinud SSL-sertifikaatide kasutamise sellesse, kuidas nad saite oma tulemustes reastavad, ja turvalistel veebisaitidel on mitteturvaliste veebisaitidega võrreldes kerge eelis. SSL tähistab turvalist pistikupesade kihti, see on turvatehnoloogia krüptitud ühenduse loomiseks serveri ja kliendi või külastaja vahel, hoides ülekantavaid andmeid halbade osalejate eest turvalisena.

SSL sertifikaadid

Kunagi pidi ainult krediitkaarte või makseandmeid aktsepteervatel saitidel olema kehtiv SSL-sertifikaat, kuid tänapäeval on see kohustuslik pea kõigil saitidel. Meie õnneks pakuvad sellised ettevõtted nagu Let’s Encrypt tasuta SSL-sertifikaate. Enamikul parimatest veebimajutajatest on ka ühe klõpsuga installija, et muuta teie sait sertifikaadi installimisega turvaliseks.

Uptime

Huvitav, kui usaldusväärne on teie host? Uptime on fantastiline viis selle mõõtmiseks! Veebisaidi tööaeg on protsent, mis näitab, kui hea pakkuja hoiab kõike edukalt töös.

Kui võõrustaja taotleb 99% tööaja garantii, võib see tunduda täiuslik! Kuid arvestage 1% -ga. Üks protsent aasta jooksul võib teie saidile tähendada paar päeva seisakuid. Seisakuid päevi võrdselt juurdepääsu kaotamisega, seega ka tulude kaotamisega, kuid maksate ikkagi teenuse eest. Nii et uptime protsendi negatiivne ruum on selline, nagu see maksab, kui server pole töövalmis. Alustasime oma hostingu oleku lehel suurimate veebimajutusettevõtete üldise tööaja ja reageerimisaegade jälgimist.

Otsige kõrgeim protsent, mida võite leida, ja veenduge, et need püsiksid oma tööaja garantii ja suudaksid kohale toimetada.

Toetus

See on üks olulisemaid tegureid, mida me oma veebimajutuse võrdluses kaalusime.

Mõelge:

 • Kui palju teate veebisaidi kujundamisest, hooldamisest ja värskendamisest.
 • Kui palju peate oma saidi kujundamisel, hooldamisel ja värskendamisel tuginema tugimeeskonnale.

Võimalik, et kukute ühe või teise spektri otsa.

tugivõimalused

Kui te ei vaja palju tuge ja suudate vastutusega üksi hakkama saada, saate tõenäoliselt kulusid vähendada, valides valiku, mis ei paku palju tuge. Kui teil on vaja seda teie heaks teha, otsige aga üles usaldusväärne tugimeeskond, kes saaks hakkama kõige vajalikuga. (Ja valmistuge toetuse eest maksma.)

Varukoopiad

Vaadake, milliseid varundusvõimalusi teie valitud host pakub. Hea varukoopia toimub regulaarselt ja neid tuleks hoida erinevates kohtades juhuks, kui ühes piirkonnas on talitlushäireid.

Kui te oma andmeid regulaarselt ja ohutult ei varunda, võib see tähendada tõesti halba päeva ja palju kaotatud andmeid. Ärge riskige sellega. Igapäevased varukoopiad on ilmselgelt parimad.

Ribalaius

Ribalaius on liikluse ja andmeedastuse tase, millega teie sait ühel ajahetkel hakkama saab. Kui hostisait pakub suurt ribalaiust, on see tõenäoliselt üsna hea kvaliteediga. Kui nad pakuvad ainult natuke, ei pruugi te neile loota. Kui teie ettevõte on mastaapne, nagu ka teie sait, soovite, et ribalaius saaks kiiresti sellise muutusega kohaneda.

Oma saidi liikluse jälgimine paar kuud on hea viis vajaliku ribalaiuse määramiseks. Kasutades seda arvu lähtejoonena, jätke oma saidi kasvuruumi. See säästab tulevikus stressi, kui näete liikluses tõusu.

Lubatud domeenide / saitide arv

Kui plaanite luua mitu saiti, veenduge, et see oleks teie valitud hostis võimalik. Kui soovite sõlmida ühe saidi lepingu, peate uue või täiendava saidi loomiseks kunagi rohkem registreeruma..

Kui teate, et varsti on silmapiiril mitu saiti või kui vajate mõnda domeeni kohe nahkhiirte alt, võite minna edasi ja kõrvaldada hostimisvõimalused, mis piiravad teid ühega. Otsige kontovalikut, mis lubab selle asemel rohkem domeene.

Korduma kippuvad küsimused

Mis on kõige turvalisem veebimajutus?

Kõige turvalisemad veebimajutusteenuste pakkujad on kohandatud serveripoolsete turvasüsteemidega pakkujad. Need võivad ulatuda igapäevasest pahavara skannimisest ja integreeritud WAF-ist kuni igapäevaste varundamiste ja muuni. SiteGround on väga turvaline.

Kuidas valida veebimajutusteenuse pakkujat??

Valides hea veebimajutusteenuse pakkuja, kui võrrelda mitmete veebimajutusettevõtete funktsioone, aitab meie ülalolev juhend teil välja selgitada, millised on kõige olulisemad funktsioonid ja millele tuleks suurepärase veebimajutaja otsimisel tähelepanu pöörata.

Kas ma saan oma veebisaiti majutada??

Tehniliselt jah, saate oma veebisaiti hostida kohapeal arvutis, kuid siis läheb sait arvuti väljalülitamisel alla. Saidi kohaliku eksemplari omamine on kasulik, et testida uusi funktsioone, mida soovite rakendada enne veebimajutusse jõudmist.

Kuidas ma saan oma veebisaiti tasuta hostida??

Jah, on olemas tasuta veebimajutajaid, kuid need tulevad kas sundreklaamide ja jubeda toega või peate leppima selle ettevõtte alamdomeeniga, mida teie võõrustate. Näiteks WordPress.com-il on tasuta plaan, mis võib teile anda alamdomeeni veebisaidi (teie nimi.wordpress.com). Tore, kui olete alles alustanud ja soovite seda proovida.

Kuidas võõrustada oma veebisaiti Google’is??

Te ei saa oma veebisaiti Google’is majutada, kuna need pole veebimajutusteenused. Neil on teenus nimega Blogger, mis võib pakkuda teile ruumi põhisaidi loomiseks. Kuid pidage meeles, et teie URL ei ole professionaalne, võõrustatakse seda saiti alamdomeenis nagu teieettevõte.blogspot.com.

Ja see on kõik, võib kõigi punktide võrdlemine tunduda üle jõu käiv, kuid võtke see lihtsalt üks samm korraga. Ehk looge isegi arvutustabel ja logige sisse parimate veebimajutusteenuste pakkujate jaoks kõik andmed, nii et teil on lihtne ülevaade.

VÕI

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author