9 parimat spetsiaalset serveri majutamise pakkujat 2020. aastal (ülevaade)

Parim spetsiaalne serverTeie pühendunud veebi peaks olema hästi pühendunud. Sulle.

Lisaks sellele, et peaksite hankima spetsiaalset serverit, peaksite oma saidile investeerima ka teie tugimeeskonnad ja nad peaksid pakkuma ka spetsiaalset IP-d..

Möödas on päevad, mil majutusteenuse pakkujad võiksid silma paista ainult tehniliste võimaluste poolest.

Tegelikult on pühendatud serveritehnoloogia viimastel aastatel üldjoontes suurenenud: 3GHz protsessoreid, 8 GB muutmälu ja 500 GB mäluruumi peeti aasta tagasi ülikõrgeks, kuid nüüd on need üsna tavapärased pakkumised.

Kui tehnilised tingimused ühtlustuvad, on klienditeenindusest saanud tegur, kes teenuseosutajate vahel vahet teeb.

Klienditeeninduse osas on pühendatud hostingu pakkujate vahel siiski suured erinevused. 2020. aastal pole halvale klienditeenindusele tegelikult mingit vabandust. Kui rendite oma serverit, peaksite oma küsimustele ootama teadlikke ja kiireid vastuseid..

Seega pöörasime selles hinnangus rohkem tähelepanu klienditeenindusele kui kunagi varem, märkides nende tehnilisi teadmisi ja reageerimisaega meie küsimustele.

Kas olete valmis nägema, kuidas nad üksteise otsa saavad? Alustame.

9 parimat pühendatud hostimisteenust

Alustame kõigepealt parimate hostimise pakkujatega ja liikuge seejärel loendist allapoole, et näha, milliseid võiksite vältida. Siin on 9 parimat spetsiaalset veebimajutusteenuse pakkujat 2020. aastal:

1. Bluehost – parim hinna ja kvaliteedi suhe

Bluehost pühendatud hostimise koduleht

 • Uptime: 99,98% (Allikas)
 • Laadimisaeg: 369 ms (Allikas)
 • Toetus: 4/5
 • Veebisait: www.Bluehost.com

Bluehost on nagu hea usaldusväärne sõber – see on olnud selles valdkonnas pikka aega ega suuda kunagi lubadusi täita. Saate suurepärase tööaja ja muljetavaldava kiiruse. Parim on Bluehosti puhul nende madalama taseme alghind 79,99 dollarit kuus. Bluehostiga ei saa tegelikult valesti minna, eriti kui teie eelarve on piiratud.

Ainus negatiivne külg on see, et nende madal hind on saadaval ainult pikaajalise kohustuse korral (3 aastat).

Uptime & Kiirus

Bluehost 2019 tööaja ja kiiruse statistikaTestitud hostimisplaan: WordPress Haldaja / Statistika kuupäevad: 01.01.2019-02.28.2019

Meie testimisel, jaanuarist veebruarini 2019, tuli Bluehost kasutusele usaldusväärse tööajaga 99,98% ja kiirus 369 ms. Nende aastate jooksul, mil oleme Bluehostit jälginud, pole meil harva olnud olulisi seisakuid. Ehkki neil oli 2019. aasta jaanuaris 19-minutiline seisak, oli nende kogu tööaeg 2018. aasta jooksul uskumatu 99,99% keskmise kiirusega 415ms.

Nii et kui otsite hostit, millel on nii kindel tööaeg kui ka kiirus, ei pea te enam otsima.

Toetus

Samuti on üsna hea meeskonna pakutav tugi Bluehostis. Meie testides võttis ühenduse loomine otsetoetajaga 3 minutit, ja vastused meie küsimustele pärinesid tavaliselt pärast seda 2 minutit.

Nende vastused olid lihtsad ja täpsed. Nad vastasid täpselt, mida me küsisime, kuid ei midagi enamat – seega on arenguruumi veel pisut. Kuid üldine Bluehost’i tugi on suurem kui paljud teised nägijad, kellel on probleeme inglise keelega, kes ainult kopeerivad ja kleepivad vastuseid või linke või on (halvimal juhul) tehisintellektil põhineva programmi varasem versioon.

Bluehost’i toega saate täpselt seda, mida te küsite, mitte rohkem ega vähem.

Bluehost live chat

Funktsioonid

Bluehost’s Standard plaani tehnilised kirjeldused on madala hinnaga (nagu ka suurepärase tööaja ja kiiruse) tõttu üsna head. Sa saad 500 GB kettaruumi, ja a ribalaiuse kork see on nii suur (5 TB) te tõenäoliselt ei pane seda kunagi tähele. 4 GB muutmälu on veidi madalamal küljel, kuid väikese ja keskmise suurusega veebisaidi jaoks peaks see hea olema.

Kui teie liiklus peaks ootamatult suurenema (või kui teie sait hakkab kiiresti kasvama), ei nõua Bluehost teilt lisatasusid. Negatiivne külg on see, et tõenäoliselt läheb teie sait järgmise kuuni palju aeglasemaks.

Nii tava- kui ka täiustatud plaan on võrreldes teiste pakkujatega kindlasti odava poole pealt. Nad pakuvad samu funktsioone, mida saate mõne teise pakkujaga kahe- või kolmekordse hinna eest, sealhulgas kiire protsessor ja palju ribalaiust. Lisaks pakutakse neile 30-päevast raha tagasi garantii.

Hinnakujundus

Bluehost pakutavad hinnad on hämmastavalt madalad. Nende plaanid algavad kõigest 79,99 dollarist kuus, kuid pidage meeles, et pärast esialgse 3-aastase paketi lõppemist tõuseb hind 119,99 dollarini kuus.

Samuti peaksite arvestama, et allpool toodud hinnad kehtivad ainult siis, kui maksate ettemaksu eest 3 aastat. Bluehostti igakuiste maksevõimaluste hinnad on palju kõrgemad (alates kuus makstavast 149,99 dollarist).

Üldiselt saate Bluehostiga väga korralikku statistikat vähem kui enamiku teiste võõrustajate jaoks. Kui vajate kvaliteetseid spetsiaalservereid, kuid teie eelarve on piiratud, on Bluehost suurepärane valik.

Seal on mõned pakkujad, kellel on veelgi madalamad hinnad, kuid tavaliselt on nad usaldusväärsuse ja / või kiiruse osas ohtu seadnud või pole investeerinud korralikku klienditoe teenust (nagu näete allpool).

Bluehost pühendatud serverite hinnakujundus

Odavaima paketi korral saate üsna häid funktsioone üsna hea hinnaga. Mälu võiks olla natuke parem, kuid saate seda alati täiendada, kui tunnete, et teie saidi aktiivsus kasvab.

Samuti pidage meeles, et näidatud hinnad on ette nähtud ainult kolme aasta eest ja tasud tõusevad pärast esimest 3-aastast perioodi. Isegi siis on Bluehost konkurentidega võrreldes endiselt madalama taseme spetsiaalse serveri hinnakujunduses.

 • Odavaim kava: 79,99 dollarit kuus
 • Administraatori juhtpaneel: cPanel
 • Kettaruum: 500 GB
 • Ribalaius: 5 TB
 • RAM: 4GB
 • Protsessor: 4 südamikku, 2,3 GHz
 • Pühendatud IP: 3.-5

Täisfunktsionaalse veebimajutaja pakkumine hinnaga 79,99 dollarit kuus on muljetavaldav saavutus, eriti arvestades, et cPanel on standardvarustuses. Üldiselt pakub Bluehost hea hinna ja kvaliteedi suhet.

 • Pingdomi statistika
 • Testimiskoht

2. HostGator – usaldusväärne ja tuntud host

HostGatori ülevaade

 • Uptime: 100% (Allikas)
 • Laadimisaeg: 1113 ms (Allikas)
 • Toetus: 4/5
 • Veebisait: www.HostGator.com

HostGator on veel üks väljakujunenud mängija. Neil on tohutu kliendibaas ja nad teavad täpselt, mida nad teevad. HostGator on kindlasti ka teie kõige usaldusväärsem host. Neil on üsna hea omaduste ja hinna suhe.

Ainus negatiivne külg on aga see, et nende saidid võivad olla tänapäevase konkurentsiga võrreldes pisut aeglased.

Uptime & Kiirus

HostGator 2019 tööaja ja kiiruse statistikaTestitud hostimisplaan: Jagatud / Statistika kuupäevad: 01.01.2019-02.28.2019

Nagu oleme kordas sada korda – veebi valimisel on kõige olulisemad tegurid tööaeg ja kiirus.

HostGatori tööaeg on ülim – täiuslik 100%. Mingeid häireid pole olnud.

Kahjuks jääb HostGator nende kiirusega pisut alla 1113 ms – see on pisut madalam tööstuse keskmisest 890 ms.

Ehkki kiirus võiks olla parem, pole HostGator keskmisest nii kaugel ning kui arvestada erandlikku tööaega, suudavad nad siiski kvalifitseeruda meie nimekirja tippu.

Toetus

HostGatori tugi on üsna hea. Võtsime nendega mitu korda ühendust ja meie testides võttis vestluse ühendamine aega keskmiselt 3 minutit, ühel korral 20-minutise teraga. Meie küsimustele vastamine võttis veidi kauem aega, keskmise ajaga 5 minutit.

Selle asemel, et meie küsimustele isiklikult vastata (mida me Liquid Webis armastasime), pakkusid nad palju linke, mis andsid rohkem kui piisavalt teavet. Nende vastuste ja veebisaidil oleva üldise teabe põhjal võib kindlalt arvata, et enamik nende kliente on WordPressi innukad kasutajad, kes on teadlikud tehnilistest üksikasjadest ja mõnest kodeerimisest.

Nad ei tee suhkrukatteid ega muuda asju liiga keeruliseks. Nende sait ja klienditugi pole mõeldud kõigile algajatele – kui te pole nõus kulutama aega, et uurida leitud teabe taga olevaid üksikasju ja tähendusi.

HostGatori otsevestlus

Funktsioonid

Paberkandjal on HostGatori spetsiaalsete veebimajutusserverite pakutavad funktsioonid üsna head, eriti tõsiasi, et saate piiramatu ribalaiuse, kui viibite nende teenusetingimuste piires.

Saad a 1TB kettaruumi, an piiramatu ribalaius (reaalsuses, see on 10 TB – me küsisime), 8 GB muutmälu ja tõeliselt kiire mitmetuumaline protsessor. See statistika on tõesti hea, eriti nende hindadega, millega nad kaasnevad. Tõenäoliselt ei pane te ribalaiuse korki kunagi tähele. Kuid kui see juhtub, võib teie sait järgmise kuuni palju aeglasemaks minna.

Erinevalt vedelveebist ei paku HostGator teie pühendatud saidile automaatseid varukoopiaid. Selle eest vastutate ise.

Hinnakujundus

HostGatori hinnad on konkurentsiga võrreldes madalas keskmises vahemikus. Hostimine algab 118,99 dollarist kuus, kui valite pikaajalise 3-aastase kohustuse.

Pärast esialgse plaani lõppemist uueneb plaan 189 dollarini kuus. Ärge muretsege – isegi uuendatud hinnad on pakutavaid funktsioone arvestades korralikul tasemel.

HostGatori pühendatud serveri hinnakujundus

Odavaim plaan hõlmab kõike, mida vajate keskmise suurusega veebisaidi jaoks, mis saab tuhandeid igakuiseid külastajaid. JA te ei pea selle hostiga seisaku pärast muretsema.

 • Odavaim kava: 118,99 dollarit kuus
 • Administraatori juhtpaneel: cPanel
 • Kettaruum: 1 TB
 • Ribalaius: Piiramatu
 • RAM: 8 GB
 • Protsessor: 4 südamikku, 2,1 GHz
 • Pühendatud IP: 3

Kui eelistate tohutu ja väljakujunenud hostingu pakkuja turvalisust, võib HostGator olla teie jaoks. Nende pakutavad spetsiaalsed veebimajutusteenused on keskmisest kõrgemad, samas kui nende hinnad on keskmisest madalamad.

 • Pingdomi statistika
 • Testimiskoht

3. A2-hostimine – parim kiirus

A2ülevaatus

 • Uptime: 99,96% (Allikas)
 • Laadimisaeg: 248 ms (Allikas)
 • Toetus: 4/5
 • Veebisait: www.A2Hosting.com

Ehkki A2 on mõnevõrra vähem tuntud kui mõned teised ülaltoodud võõrustajad, on nad äge konkurent. Välkkiire kiiruse, korraliku tööaja, heade hindade ja heade omadustega saate nendega hõlpsasti rahule jääda.

Negatiivne külg? Lisaks ülimale kiirusele on nad kõiges muus vaid pisut üle keskmise. Samuti ei olnud meil põnev teada saada, et cPanel pole nende hinnaplaanides hõlmatud, kuna enamikul inimestel on oma saidi seadistamiseks vaja..

Uptime & Kiirus

A2Hosting 2019. aasta tööaja ja kiiruse statistikaTestitud hostimisplaan: Jagatud / Statistika kuupäevad: 01.01.2019-02.28.2019

Meie standardses tööaja ja kiiruse jälgimisel on A2 hostimine toiminud väga hästi.

Neil on siiani parim kiirus, mida me tööstuses näinud oleme (248 ms). On tõestatud, et külastajad lahkuvad aeglastest saitidest ühe hetkega – teil pole A2-ga seda probleemi.

Nende tööaeg 99,96% on ka korralik. See pole meie kolme paremas hulgas, kuid alla 15-minutise seisakuajaga kuus ei piisa varju heitmiseks muude suurepäraste võimaluste üle, mida A2 Hosting pakub.

Toetus

A2 tugi on samuti hea. Vestluse kaudu agendiga ühenduse loomine oli põhimõtteliselt kohene ning nende vastus meie küsimustele CDN-i ja maksimaalse külastuse piirangu kohta tuli mõne minuti jooksul tagasi.

Nende klienditugi on kiire ja täpne. Saate vastused kiiresti ja üldiselt on neist abi. Kui soovite rohkem teada saada, peate võib-olla tegema mõned täiendavad kaevamised, kuid üldiselt – need pakuvad kõike, mida te hea klienditoe esindajalt ootate. Soovitame neid kindlasti kellelegi.

A2Otsevahetuse vestlus

Funktsioonid

A2 pakutavad tehnilised kirjeldused on enamiku kasutajate jaoks enam kui piisavad.

Põhiplaan pakub 1TB kettaruumi, ribalaiuse kork on 10TB, kiire 2-tuumaline 3,1 GHz protsessor, ja 8 GB muutmälu A2 serverid on ka selles hinnas pisut kiiremad kui teiste pakkujate serverid.

Paarige see läbi aegade kiireima kiirusega ja meil on siin tõsine konkurent.

Hinnakujundus

Kuu hinnaga 99,59 dollarit kuus on A2 spetsiaalne veebimajutus üks odavamaid saadaolevaid, kuid ühe saagiga: cPaneli kasutamiseks peate maksma lisatasu 39,95 dollarit kuus. Samuti on mõned muud funktsioonid, nt vahemällu salvestamine, saidi varukoopiad jne, mis võivad teile maksma minna.

Nii et alghind ei pruugi katta kõike, mida vajate, ja võite lõpuks maksta rohkem.

Samuti, kui on aeg tellimust uuendada, näete hinnatõusu 17%, ulatudes 119,99 dollarini kuus.

Nende igal ajal raha tagasi garantii on tegelikult 30-päevane raha tagasi garantii.

A2Hoost serveri hinnakujundus

100 taala eest kuus pakub A2 näiliselt parimaid omadusi. Nende odavaim plaanihind on väga sarnane Bluehostile ja HostGatorile, kui välistada cPaneli probleem.

Kui arutate nende kolme vahel, on vaja kasutada tööaega, kiirust ja tuge. Me kaldume sellel hinnatasemel rohkem Bluehost poole (saate madalama hinnaga paremini tööaega), kuid siis jällegi – A2 edestab kõiki oma kiirusega.

 • Odavaim kava: 99,59 dollarit kuus
 • Administraatori juhtpaneel: cPanel (39,95 dollarit kuus)
 • Kettaruum: 1 TB
 • Ribalaius: 10TB
 • RAM: 8 GB
 • Protsessor: 3,1 GHz
 • Pühendatud IP: 2

Üldiselt pakub A2 ettevõtte suurust arvestades suurepärast teenust. Nende serverite pakutav jõudlus on keskmisest kõrgem, nende hinnakujundus on konkurentsivõimeline ja nad on kokku kogunud teadlike klienditeenindajate meeskonna.

 • Pingdomi statistika
 • Testimiskoht

4. SiteGround – parim hallatavate pühendatud serverite jaoks

SiteGround ülevaade

 • Uptime: >99,99% (Allikas)
 • Laadimisaeg: 683 ms (Allikas)
 • Toetus: 5/5
 • Veebisait: www.SiteGround.com

SiteGroundil pole mitte ainult suurepäraseid omadusi, vaid see särab ka nende teadlike ja sõbralike klienditoega.

Kui see on liiga hea, et tõsi olla, siis tavaliselt nii on. Selle jaoks, mida nad pakuvad, on SiteGround natuke kallis.

Uptime & Kiirus

SiteGround 2019 tööaja ja kiiruse statistikaTestitud hostimisplaan: Jagatud / Statistika kuupäevad: 01.01.2019-02.28.2019

Vaatamata väikesele äpardusele 2018. aasta detsembris, kus neil oli 20 minutit seisakuid, on SiteGroundi hiljutine tööaeg olnud tipptasemel >99,99%.

Ka nende saidi kiiruse üle ei saa me tegelikult nuriseda. Koos 683 ms, SiteGround langeb kiiruse mõttes nende üheksa võõrustaja keskele. Kuid tõesti kõik, mis on alla 1 sekundi, on endiselt väga korralik ja jätab teie külastajad õnnelikuks.

Toetus

Parim asi SiteGroundi puhul on nende klienditeenindus. Agentiga ühenduse loomine nende tugivestluse kaudu oli kohe ja küsimustele vastati jooksul 2 minutit.

Veelgi parem, nende töötajad teavad, millest nad räägivad, näivad tõeliselt innukalt abiks ja räägivad selget inglise keelt: see tähendab, et isegi keerulised vahetused sujuvad sujuvalt.

Agent tundus olevat isiklik ja huvitatud meie vajadustest. Küsisime uue saidi loomise kohta ja saime piisavalt vastuseid.

Soovitame SiteGroundi tuge nii algajatele kui ka edasijõudnutele.

SiteGround klienditugi

Funktsioonid

Koos 480 GB salvestusruumi, a 10TB ribalaius kork ja ilmatu serveritega 16 GB muutmälu, SiteGroundi spetsiaalsed hostimisfunktsioonid on algtaseme kava jaoks kohutavad. Protsessori kiirus 3,2 GHz ja 4 südamikuga on samuti head, kuid sellel hinnatasemel võite seda eeldada.

480 GB kettaruum on ainus omadus, mis on madalamal küljel – see kataks vaevalt head fotograafia ja elustiiliblogi nõudmised. Teisest küljest on SiteGroundi rõhk SSD kiirusel.

Veel üks tore külg on see, et SiteGround pakub vahemällu salvestamist, mis muudab saidid kiiremaks külastajatele naasmiseks. Teised pakkujad võtavad selle teenuse eest 50–100 dollarit, sõltuvalt teie vajadustest ja plaanidest.

See on ka täielikult hallatud, mis tähendab, et nad aitavad teid kõigega – teie saidi seadistamisel, turvafunktsioonide, vahemällu hoidmise jms lisafunktsioonide lisamisel ning automatiseeritud varundamisel.

Hinnakujundus

SiteGround on võrreldes muude pühendatud veebimajutusteenuse pakkujatega hinnaspektri kallimas otsas, kuid seda osaliselt seetõttu, et nende põhiplaan pakub suhteliselt kõrget jõudlust, sealhulgas 4-tuumalisi protsessoreid, mis töötavad standardina 3,2 GHz.

Hea uudis on see, et SiteGroundi abil näete seda, mida saate. Lisatasusid ega suurenevaid pikendamistasusid ei võeta.

Kuigi SiteGround on kallil tasemel, saate selle, mille eest maksate.

SiteGround spetsiaalse serveri hinnakujundus

SiteGroundi odavaim plaan ei ole kindlasti odav, kuid saate selle eest, mida maksate, palju, sealhulgas pühendunud ja teadlike tugiteenuste eest. Kui vaatate seda hinnaklassi ikkagi – soovitame pigem meie parimat valikut.

 • Odavaim kava: 269,00 USD / kuu
 • Administraatori juhtpaneel: cPanel
 • Kettaruum: 480 GB
 • Ribalaius: 10TB
 • RAM: 16 GB
 • Protsessor: 4 südamikku, 3,2 GHz
 • Pühendatud IP: 1

Üldiselt on SiteGround suurepärane valik suhteliselt väikeste veebisaitide jaoks ja nende klientide jaoks, kes hindavad tuge heal tasemel. See muudab ideaalseks, kui otsite oma saidi üleminekut pühendatud veebimajutusele, kus teadlike ja sõbralike tugiagentide olemasolu võib olla kriitiline.

 • Pingdomi statistika
 • Testimiskoht

5. Vedelveeb – parim tugi

Vedelveebile pühendatud host

 • Uptime: >99,99% (Allikas)
 • Laadimisaeg: 658 ms (Allikas)
 • Toetus: 5/5
 • Veebisait: www.LiquidWeb.com

Liquid Web on hostimisteenuste jõujaam, mis pakub peaaegu täiuslikku tööaega, suurt kiirust ja suurepärast klienditoe teenust koos „59-sekundilise tugigarantiiga”. Need on SiteGroundiga samas hinnaskaalas, pakkudes sama suurepäraseid serveri spetsifikatsioone.

Uptime & Kiiruskatse

LiquidWeb tööaja ja kiiruse statistikaTestitud hostimisplaan: Jagatud / Statistika kuupäevad: 01.01.2019-02.28.2019

LiquidWeb reklaamib “100% tööaja garantii”. Viimase kahe kuu jooksul oli nende tööaeg olnud >99,99% vaid 2-minutise seisakuga. Mitte päris 100%, aga siiski väga hea.

Nende keskmine kiirus 658 ms pole ettevõttes kõige parem, kuid ületab siiski tööstuse keskmist.

Toetus

Keskmine aeg, mille jooksul Liquid Web reageeris tugitaotlustele, oli vähem kui 1 minut, täites nende 59-sekundilise tugitagatise.

Agent oli asjatundlik ja vastas üksikasjalikult kõigile meie küsimustele.

Küsisime temalt mõned põhiküsimused protsessorituumade ja RAM-i erinevuse ning nende SSL-i ja CDN-i kohta, millele ta vastas kiiresti ja inimkeeles, kasutades metafoore (kui vaja). Agent küsis ka meie plaanide kohta koos veebisaidiga ja soovitas parimat plaani, mis põhineb meie vajadustel ja eesmärkidel.

LiquidWeb live chat

On selge, et Liquid Web võtab nende tuge väga tõsiselt ja soovib pakkuda oma klientidele parimat võimalikku tugikogemust.

Funktsioonid

Vedela veebi serverid on väga head. Isegi odavaim pakett annab teile 480 GB kettaruumi, a ribalaiuse kork 5TB, ja kiired 4-tuumalised 3,5 GHz protsessorid koos 16 GB muutmälu.

Need andmed on peaaegu identsed SiteGroundiga, välja arvatud ribalaius (saidiga SiteGround saate 10 TB) ja vedelveebiga (3,5 GHz vs 3,2 GHz) väikese kella kiiruse eelis.

Pidage siiski meeles, et Liquid Web pakub tööstuse parimat ja kiireimat klienditoega teenust ning suurema kui 1000-dollarise paketiga saate veebisaidi arhitektidele reaalajas juurdepääsu, et lahendada mõni teie probleem kohe. Ilmselt on need paketid parimad tohututele ettevõtetele, kelle liiklus ja tegevus nende saitidel on palju.

Hinnakujunduse ülevaade

Vedelveebi hinnad võivad teiste pakkujatega võrreldes tunduda järsud, kuid nende ärimudel on suunatud professionaalsetele kasutajatele, kes vajavad parimat jõudlust. Nende plaanid ulatuvad algtaseme paketist hinnaga 149 dollarit kuus kuni tõeliselt koletu serverini hinnaga 499 dollarit kuus.

Sa peaksid olema teadlikud mõnest lisatasust. Esiteks nõuavad nad teilt cPaneli kasutamise eest 20 dollarit kuus.

Samuti, kui teie sait kasutab rohkem ribalaiust, kui olete tellinud, võtavad nad teilt ülekasutamise eest tasu. Kuid nii teeb ka enamik teisi pakkujaid. Seetõttu on alati hea oma saidi liikluse kohta täpseid hinnanguid anda. Ribalaius ei ole liiklusega otseselt seotud, see sõltub teie saidi lihtsusest ja kasutamisest. Lihtne 2-3 leheküljega veebisait, kus on umbes 1000 külastajat kuus, vajaks umbes 1 GB ribalaiust.

LiquidWeb eriserveri hinnakujundus

Kuid Liquid Web’i hinnakujunduses on positiivne see, et näete seda, mida saate – hinnad ei tõuse uuendamisel, kuna maksate niikuinii igakuiselt. (Ettemaksete korral pole allahindlust).

 • Odavaim kava: 149,00 USD / kuu
 • Administraatori juhtpaneel: cPanel (20 dollarit kuus)
 • Kettaruum: 480 GB
 • Ribalaius: 5 TB
 • RAM: 32 GB
 • Protsessor: 4 südamikku, 3,9 GHz
 • Pühendatud IP: 1

Kõik see kokku annab suurepärase pühendatud hostimiskogemuse.

Mis aga tõesti Liquid Webi silma paistab, on nende professionaalsus. Nende turundusmaterjalides on selgelt kirjas, mida saate oma raha eest, ilma et teid patrooniks pandaks või oluliste tööriistade kulusid varjataks.

 • Pingdomi statistika
 • Testimiskoht

6. GoDaddy – suurim veebimajutaja

GoDaddy ülevaade

 • Uptime: 99,99% (Allikas)
 • Laadimisaeg: 610 ms (Allikas)
 • Toetus: 2/5
 • Veebisait: www.GoDaddy.com

GoDaddy on teie suur nimi, millega kaasnevad suured relvad. Neil on tohutu ettevõte, kellel on tohutu kliendibaas. Samuti on nende tööaeg ja kiirus väga korralikud.

Vaatamata nende kuulsusele jäime nende klienditeeninduses siiski üsna pettunud. Sellise tohutu kliendibaasi korral võiksite eeldada, et nad investeerivad rohkem professionaalsesse ja teadlikesse töötajatesse.

Uptime & Kiirus

GoDaddy 2019 tööaja ja kiiruse statistikaTestitud hostimisplaan: Jagatud / Statistika kuupäevad: 01.01.2019-02.28.2019

Vaatame kõigepealt häid uudiseid. GoDaddy hostimine on kiire ja usaldusväärne:

Nende hiljutine tööaeg 99,99% on täiuslikkusele lähedal. Juulis 2018 kogesime terve tund seisakuid, kuid peale selle on tööaeg olnud suurepärane.

Nende saidi kiirus on 610 ms on ka korralikud, püsides stabiilselt pisut üle tööstusstandardi.

Toetus

Nüüd halvad uudised. GoDaddy tugi on valusalt aeglane.

Nende esimesel vestluskatsel pidime agentiga ühenduse loomiseks ootama 27 minutit. Pärast agendiga ühendamist vastati meie küsimustele alles pärast keskmiselt 7-minutist ootamist. Kui teie sait on maas, pole teil pool tundi aega oodata – soovite kohe saada klienditoe esindaja kätte.

GoDaddy otsevestlus

Meie hilisematel katsetel tugiteenustega ühendust saada oli reageerimine kiirem – suutsime vastuse saada 10–15 minuti jooksul ning tugiesindaja oli informatiivne ja viisakas. Nad andsid meile piisavalt teavet ja olid meie eesmärkide ja vajaduste vastu kergelt huvitatud.

Põhimõtteliselt on GoDaddy tugi ettearvamatu nii reageerimise aja kui ka toetuse taseme osas. Mõnel juhul oli tugiagent asjatundlik ja reageeris kiiresti. Teinekord kulus neil igavesti, et vastata lihtsatele küsimustele, näiteks ühele küsimusele SSL-sertifikaadi kohta.

GoDaddy tugi pole kaugeltki parim, mida oleme näinud, kuid see pole ka halvim. See on ebajärjekindlus, mis võib häirida – kui ajastus on õige, võite saada mõistliku aja jooksul õige vastuse. Kui ei, siis… noh, ärge hoidke hinge kinni.

Funktsioonid

Sub-par tugiteenusest edasi liikudes pakuvad GoDaddy serverid tegelikult päris häid funktsioone: 1 TB salvestusruumi, ja ribalaius, mis on täiesti mõõtmata (sellega kaasnevad mõned tingimused, mille kohta saate lugeda nende hostimislepingust).

Protsessori kiirus (4-tuumaline 3,1 GHz) on piisavalt hea, kuid meile ei avalda see muljet 4 GB mälu esimene plaan tuleb kaasa. Nende hindade korral võiksite oodata vähemalt 8 GB, kui mitte 16 GB.

Meil oli hea meel tõdeda, et cPanel on standardvarustuses ja pakuvad veebisaidi varukoopiaid tõesti mõistliku hinnaga – 4,99 dollarit kuus.

Hinnakujundus

GoDaddy spetsiaalsed hostimisplaanid algavad 89,99 dollarist kuus (kui pikendate 169,99 dollarit kuus). See tähendaks kaasatud funktsioonide mõistlikku väärtust, kuid usaldusväärse toe puudumine laseb selle maha.

GoDaddy pühendatud serverite hinnakujundus

GoDaddy pakub üllatavalt häid plaane korralike hindadega. Nende RAM võib olla pisut parem, kuid hinnaga 119,99 dollarit kuus koos cPaneliga – see pole halb valik.

 • Odavaim kava: 89,99 dollarit kuus (pikendamise hind 169,99 dollarit)
 • Administraatori juhtpaneel: cPanel
 • Kettaruum: 1 TB
 • Ribalaius: Mõõtmata
 • RAM: 4GB
 • Protsessor: 4 südamikku, 3,1 GHz
 • Pühendatud IP: 3

Kokkuvõtlikult võib öelda, et GoDaddy spetsiaalsed hostimisplaanid pakuvad korralikku jõudlust, kuid seda õõnestab nende kohutav lähenemine klienditeenindusele.

 • Pingdomi statistika
 • Testimiskoht

7. IONOS 1&1 – madalaim hind

IONOS 1 ja 1 arvustus

 • Uptime: 99,98% (Allikas)
 • Laadimisaeg: 530ms (Allikas)
 • Toetus: 1/5
 • Veebisait: www.IONOS.com

IONOS 1&1-l on pikk veebimajutusteenuste ajalugu, kuid see ei tähenda, et nad oleksid tingimata parimad. Ehkki nende tööaeg ja kiirus on rahuldavad, üllatusime nende toetamise üle ebameeldivalt.

Tänapäeva turul, eriti kui see on seotud pühendatud serveritega, on reaalajas tugi ülioluline. Ja neil pole seda.

Uptime & Kiirus

IONOS 1 & 1 2019 tööaja ja kiiruse statistikaTestitud hostimisplaan: Jagatud / Statistika kuupäevad: 01.01.2019-02.28.2019

IONOS toimis meie testides suhteliselt hästi:

Nende tööaeg 99,98% on olnud tugev ja püsiv – 2019. aasta veebruaris kogesime seisakuid 10-minutise vahega, kuid peale selle äparduse on need olnud kindlad.

Oleme rahul ka nende saidi kiirusega 530ms. See on sama hea kui kõik, mida võite oodata oma parimatelt pühendatud serveriteenuse pakkujatelt.

Toetus

IONOSe ärimudelil on tohutu probleem: nad ei paku reaalajas vestluse tuge. See tähendab, et peate neile helistama. Praktikas (ja 2020. aastal) arvame, et veebitoe puudumine pole lihtsalt vastuvõetav.

Funktsioonid

IONOSe pakutavad funktsioonid on tõesti üsna head. Piiramatu ribalaius ja 1TB kettaruumi ei tohi varjata ja meie kiiruskatsed näitavad, et nende serverid on kiired. Pakend kaasas 8 GB muutmälu ja kiire protsessorid ka.

Teil on hea meel avastada, et nad loobuvad tasuta domeenist, SiteLocki pahavarakaitsest (enamik teised võtavad selle eest teilt tasu) ja sisuedastusvõrgu (CDN) funktsioonidest, mis muudavad teie saidi kiiremini tagasitulevate külastajateni.

Hinnakujundus

IONOS on odav. Põhipaketi hinnaga 40 dollarit kuus (uueneb 6 kuu pärast 60 dollariga kuus) on nende pühendatud veebimajutus selles loendis kõige odavam. Võttes arvesse funktsioone, mida saate, on see tõeline tehing.

Kui otsustate valida mõne nende kallima plaani, pange tähele, et nad küsivad 50-dollarist täiendavat ühekordset seadistustasu.

IONOS-i spetsiaalse serveri hinnakujundus

Nende hinnad on naeruväärselt madalad. Isegi pärast 20-dollarist hinnatõusu pärast esimest 6 kuud vaatate endiselt (võimalik) parimat pakkumist seal asuva pühendatud serveri jaoks.

 • Odavaim kava: 40,00 dollarit kuus
 • Administraatori juhtpaneel:?
 • Kettaruum: 1 TB
 • Ribalaius: Piiramatu
 • RAM: 8 GB
 • Protsessor: 8 südamikku, 2,4 GHz
 • Pühendatud IP: 1

IONOS pakub keskmisest kõrgemat jõudlust väga konkurentsivõimelise hinnaga. Madal hind tähendab tavaliselt seda, et mõned nurgad on kärbitud ja sel juhul on see reaalajas vestluse täielik puudumine ja seetõttu terve hulk teavet. Kui nad vaid sorteeriksid välja oma klienditoesüsteemid, oleks see suurepärane valik.

 • Pingdomi statistika
 • Testimiskoht

8. HostWinds

Hostwindsi ülevaade

 • Uptime: 99,94% (Allikas)
 • Laadimisaeg: 1200 ms (Allikas)
 • Toetus: 4/5
 • Veebisait: www.HostWinds.com

HostWinds on väljakul üsna uus mängija. Meid huvitas nende pakutavate (märkimisväärselt) madalate hindade head omadused.

Kahjuks pidime pettuma, kuna kõik nende eelised kaovad ära, pidades silmas kohutavat tööaega ja kiiruse statistikat.

Uptime & Kiirus

HostWinds pakub 2019. aasta tööaja ja kiiruse statistikatTestitud hostimisplaan: Jagatud / Statistika kuupäevad: 01.01.2019-02.28.2019

HostWinds oli eelmise aasta novembris kohutavalt kasutanud 99,47% tööajast, seisakuid oli üle 3 tunni. Samasugune ebakõla ilmnes detsembris 2018. See on liiga palju seisakuid, kui arvestada võimaliku kaotatud liikluse ja müügiga – eriti enne jõule. Nende aasta algus on paranenud tööajaga 20% 99,94%, kuid see pole ikka veel piisavalt hea, võrreldes tööstusstandardiga.

Veebisaitide laadimiskiirus on olnud ühtlane, kuid kahjuks ühtlaselt aeglane. Keskmine lehe laadimiskiirus on 1200 ms, teie külastajad ei kavatse eriti õnnelikud olla.

Toetus

Ilmselt on HostWindsi klienditugi palju kiirem kui nende serveritel. Testides saime vastused oma küsimustele 2 minutit.

Me olime meeldivalt üllatunud, kui kiiresti ja täpselt agent vastas meie päringutele.

Vastused olid täpsed ja lühikesed. Nii nagu Bluehostiga – saate täpselt seda, mida soovite. Ei midagi vähemat ega enamat.

Nii et kui soovite vestelda kellegagi oma eesmärkidest ja veebisaidi vajadustest, ei pruugi see olla piisav.

HostWinds vestleb otseülekandega

Funktsioonid

Meie testide aeglane kiirus on mõistatus, kuna HostWindsi serverid on täies mahus esindatud 8 GB muutmälu ja 3,5 GHz protsessorid. Saate ka 1 TB salvestusruumi ja 10TB ribalaius piir. See on suurepärane pakett teie makstava hinna jaoks, eriti arvestades sissejuhatavat hinda.

Meile meeldib ka see, et saate vastavalt oma eelistustele koostada oma kava kohandatud funktsioonidega.

Hinnakujundus

HostWinds on ka üsna odav. Nende põhipakett algab 106 dollarist kuus pärast (lühikest) sissejuhatavat perioodi 79,50 dollarit kuus. Veelgi parem, need võimaldavad teil oma plaani jaoks ainulaadset kohandamistaset koos liidesega, mis võimaldab teil valida registreerimiseks OS-i, RAM-i, RAID-i, ribalaiuse ülempiiri ja IP-de arvu.

Sissejuhatav hind võib olla vahemikus 1-36 kuud. Pärast esialgset ettemaksu tõuseb hind 25%.

Samuti on oluline arvestada, et cPanel maksab teile täiendavalt 35 dollarit kuus.

HostWinds Privaatserveri hinnakujundus

HostWinds on üsna madala hinnaga ja saate kindlasti kaasa häid funktsioone. Kui vajate ka cPaneli, tõstab see teie hinna keskmisele tasemele.

Kahjuks ei näita HostWinds tööaja ja kiiruse osas lihtsalt konkurentsi.

 • Odavaim kava: 79,50 dollarit kuus
 • Administraatori juhtpaneel: cPanel (35,00 dollarit kuus)
 • Kettaruum: 1 TB
 • Ribalaius: 10TB
 • RAM: 8 GB
 • Protsessor: 4 südamikku, 3,5 GHz
 • Pühendatud IP: 8

Ehkki nad pakuvad konkurentsivõimeliste hindadega kohandatavat serverit, ei saa meie töö- ja kiirustestide tulemusi tähelepanuta jätta. Tegelikkuses on HostWindsi serverid lihtsalt liiga aeglased ja liiga ebausaldusväärsed, et pakkuda 2020. aastal head väärtust.

 • Pingdomi statistika
 • Testimiskoht

9. AccuWebHosting

AccuWebHostingu ülevaade

 • Uptime: 99,92% (Allikas)
 • Laadimisaeg: 794 ms (Allikas)
 • Toetus: 4/5
 • Veebisait: www.AccuWebHosting.com

AccuWebHosting pakub madala hinnaga üllatavalt häid funktsioone. Küll aga pidid nad pettuma oma ebajärjekindla tööaja ja keskmise kiiruse ületamise üle.

Olime nende (pisut) valereklaami suhtes ka pisut rahutud.

Uptime & Kiirus

AccuHosting 2019 tööaja ja kiiruse statistikaTestitud hostimisplaan: Spetsiaalne server / Statistika kuupäevad: 01.01.2019-02.28.2019

Jälgime AccuHostingut vaid mõni kuu, nii et me ei tea veel, mida nende statistikast teha. Nimelt on tööaeg (99,92%). Kui seni on detsember ja veebruar olnud ilma seisudeta, siis jaanuaris oli neil aga üle tunni aja seisakuid. Peame neid natuke kauem jälgima, et aru saada, kas see oli vaid ühekordne äpardus või oli see korduv probleem.

Saidi kiirus 794 ms on alla keskmise. Selles nimekirjas on palju kiiremaid hostreid.

Toetus

AccuWebHostingu pakutav klienditugi on hea. Meie testides oli nende kiire vestlusega ühenduse loomine igati hea, kohe ja nende nõustajad näisid olevat hästi informeeritud, vastates meie küsimustele 2 minutit.

Jäime nende toetusega väga rahule. Nad mõistsid meie küsimusi suurepäraselt ja vastasid mõne sekundi jooksul. Lisaks sellele, et nad olid täpsed ja täpsed, huvitasid nad ka meie vajadusi ja eesmärke rohkem kui enamik teisi hostimise pakkujaid, keda me seni oleme näinud.

Kindlasti hea kliendikogemus, sobib nii algajatele kui ka edasijõudnutele.

AccuWebHosting live chat 2

Funktsioonid

Kuid vaieldamatult on AccuWebHostingu parim omadus muljetavaldav spetsifikatsioon, mille saate oma valitud serverisse. 16 GB muutmälu on nende veebimajutuse hinna osas tunduvalt kõrgem kui tavaliselt CPU-d jooksevad kell 3,4 GHz. Saate ka kolossaali 4 TB salvestusruumi. Nende toetuse järgi saate ka piiramatu ribalaius. See tundub peaaegu liiga hea, et tõsi olla – ja nii see on.

cPanel maksab tüütult pisut rohkem kui tavaline plaan, nagu ka SSL-teenuste ja CDN-i tasumine. Samuti pidime pettuma, et reklaamitud Ühendkuningriigi server pole praegu (selle ülevaate kirjutamise ajal) saadaval.

Võite hankida ka lisafunktsioone, nt rohkem mälu, täiendavaid turbevalikuid, muid juhtpaneele, kiiremaid protsessoreid, varukoopiaid, servereid erinevates riikides jne..

Hinnakujundus

AccuWebHostingi spetsiaalne veebimajutus on hea hinnaga, alates 90 dollarist kuus. Ka inimväärsete hindade jaoks on palju kasulikke lisandmooduleid. Hinnakujundus näib saadavate andmete jaoks väga hea. Siiani pole me leidnud palju puudusi ega varjatud kulusid. See on kõik funktsioonide ja plaanide valimisel selgelt nähtav.

Samuti ei tõuse hinnad pärast esialgset tellimist tegelikult.

Veelgi parem, saate valida paljude serverite vahel, olenevalt klientide asukohast:

Pühendatud serveri AccuWebHosting hinnakujundus

Nende odavaim plaan sisaldab tõesti häid andmeid – see on enam kui piisav korraliku liiklusega keskmise suurusega veebisaidi jaoks. Mõne põhitegevuse (nt SSL ja cPanel) eest peate siiski lisatasu maksma. Samuti teeb muret see, et mõned reklaamitud funktsioonid (näiteks Ühendkuningriigis asuv server) pole praegu saadaval.

 • Odavaim kava: 90 dollarit kuus
 • Administraatori juhtpaneel: cPanel (35,00 dollarit kuus)
 • Kettaruum: 2TB
 • Ribalaius: piiramatu
 • RAM: 32 GB
 • Protsessor: 3,8 GHz
 • Pühendatud IP: 1

Kokkuvõtteks pakub AccuWebHosting korraliku väärtusega teenust, millel on keskmisest kõrgemad mälu- ja ribalaiusepiirangud ning kindel kiirus. Kuid arvestades nende pettumust valmistavat tööaega, võiksite parem minna mõne muu pakkuja poole.

 • Pingdomi statistika
 • Testimiskoht

Järeldus …

Enamik häid pühendatud veebimajutajaid pakub tänapäeval kiireid ja usaldusväärseid servereid. Nagu nägime, on suur erinevus nende vahel nende pakutavate tugede tasemel.

Meie testides paistis silma kolm võõrustajat. Kui tööaeg on teie otsuses kõige olulisem tegur, minge Bluehostisse. Nende serverid on pakkunud parimat ja stabiilsemat tööaega.

Kui otsite suure ja väljakujunenud veebimajutaja turvalisust, on HostGator teie parim panus. Nende teenused on mõistliku hinnaga ja nende suur kliendibaas tähendab, et võite oodata, et nende tugitiim oleks kogenud igasugustes küsimustes.

Kui kiirus on see, mida te tunnete, siis on A2-hostimine teie jaoks parim valik. Nende plaanid on väärtuslikud, tööaeg enamasti hea (iga paari kuu tagant on 5–15-minutilisi seisakuid) ning tugi on kiire ja teadlik.

Ükskõik, mille valite, olge siiski nõudlik. Spetsiaalne server on suur investeering ja tasub sisseoste teha ning valida parim variant.

Pidage meeles, et kui rentite serverit ainuõiguslikuks kasutamiseks, peaksite eeldama, et teie hostiteenuse pakkuja pühendub teie saidile sama palju kui teie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author