بهترین میزبانی WP مدیریت شده

به عنوان یک آژانس وب با تعداد زیادی حساب میزبانی (ما پروژه های جانبی بی شماری داریم و دوست داریم آزمایش کنیم) ، ما می دانیم که میزبانی از داخل را انجام دهیم. یکی از درخواستهای مقایسه شده ما برای ارائه دهندگان میزبان وردپرس مدیریت شده است ، بنابراین ما دور هم جمع شده ایم & مورد علاقه های ما را مرور کرد. لذت بردن!

بهترین میزبانی وب وردپرس مدیریت شده: 5 مورد برتر ما – ماه مه 2020

شرکت میزبان وردپرس رتبه بندی کلی قیمت / ماه. (ارزانترین موجود) Disk SpaceFeaturesReviewsWebsite
کینستا 30 دلار 3 گیگابایت SSL و CDN رایگان ، با استفاده از Google Cloud Platform بیشتر بخوانید
wpengine 29 دلار 10 گیگابایت یک رهبر بازار در میزبانی وردپرس! (اگر بودجه دارید) بیشتر بخوانید
پرسیدیم 21 دلار 5 گیگابایت SSL رایگان ، مهاجرت رایگان ، بسیار مقیاس پذیر = این سریع در حال افزایش است. بیشتر بخوانید
چرخ فلک 15 دلار 5 گیگابایت SSL رایگان + به راحتی قابل اندازه گیری (ویژگی های اضافی برای طراحان / آژانس های وب)! بیشتر بخوانید
siteground2 3.95 دلار آمریکا (67٪ تخفیف) 10 گیگابایت قدرتمند ، سریع ، رسما توسط WordPress توصیه می شود! + بسیار مناسب = برنده شوید! بیشتر بخوانید

یافتن یک میزبان مناسب وردپرس که در واقع نیمه مقرون به صرفه است کار ساده ای نیست و مگر اینکه شما یک جادوگر اکسل باشید ، می توانید با مقایسه تمام ویژگی های مختلف میزبانی (مانند هزینه در مقابل پهنای باند ، فضای دیسک ، قابلیت استفاده ، پشتیبانی ، بررسی) کمی سخت گیرانه شوید. و غیره.).

به طور کلی ، میزبان های مدیریت شده WordPress مطمئناً گران تر از میزبان های مشترک شما معمولی هستند (به استثناء SiteGround) ، اما سطح پشتیبانی و عملکردی که در عوض دریافت می کنید بسیار عالی است.! 

5 مورد زیر موارد دلخواه شخصی ما هستند. ما برای مرتب کردن برترین میزبان WP مدیریت شده از معیارهای زیر استفاده کرده ایم: سهولت استفاده ، قیمت مناسب ، عملکرد و قدرت. لذت بردن!

متیو راجرز
ویرایشگر میزبان

مدیریت میزبانی WP مقایسه: ما 5 جزئیات مفصل

1. SiteGround

این شرکت میزبان مورد علاقه همه ساله ما است ، آنها ارزان هستند ، دارای سرورهای بسیار قدرتمند (در سراسر جهان) و مهمتر از همه ، پشتیبانی از سطح بالایی است.

در مورد ویژگی های WordPress ، برنامه GrowBig آنها با SuperCacher همراه است – سیستم ذخیره داخلی SiteGround که به طور گسترده عملکرد هر سایت وردپرس را سرعت می بخشد. آنها همچنین دارای بروزرسانی خودکار WP ، SSL رایگان ، مهاجرت رایگان WordPress و غیره هستند.

SiteGround همچنین توسط WordPress به شدت توصیه می شود (شرکت های میزبان بسیار کمی می توانند این را ادعا کنند!), این یک فرد بدون فکر است! اوه, + آنها 30 روز ضمانت برگشت پول دارند!

آنها 3 برنامه میزبانی دارند که مقرون به صرفه ترین برنامه آنها فقط شروع می شود 3.95 دلار در ماه (67٪ تخفیف از قیمت معمول)! 

siteground2

  برنده – 9.6 / 10

راحتی در استفاده

95٪

توان مالی

92٪

عملکرد / قدرت

90٪

2. مایع پرنده

Flywheel – به نظر ما – بهترین انتخاب برای آژانس های وب و فروشندگان است! شما واقعاً باید ویژگی های آنها را در سایت خود بررسی کنید ، اما در اینجا برخی از نکات برجسته مورد علاقه ما وجود دارد.

آنها تمرکز زیادی در بهبود گردش کار شما با مشتری های میزبان شما دارند ، بنابراین شامل مواردی مانند Blueprints (بسته بندی تم های مشترک و افزونه ها به عنوان مجموعه های مبتدی برای پروژه های آینده است.) ، مرحله بندی (ایجاد تغییر در سایت ها) & قبل از فشار دادن تغییرات را آزمایش کنید) ، کلونینگ سایت ، انتقال صورتحساب به مشتریان ، اشتراک گذرواژه های مشترک با دیگران و موارد دیگر.

آنها بسته های هاستینگ متنوعی را برای افراد و آژانس ها ارائه می دهند که ارزان ترین برنامه آنها فقط با شروع می شود 14 دلار در ماه

راحتی در استفاده

95٪

توان مالی

85٪

عملکرد / قدرت

93٪

3. پرسیدیم

نه چندان شناخته شده اما بسیار خوب! هم اکنون این سایت واقعاً در Pressidium کار می کند. در حالی که آنها گرانتر از برخی دیگر هستند ، آنها با تنظیم سرور مجنون خود آن را تأمین می کنند.

ویژگی ها شامل مقیاس گذاری خودکار (به عنوان مثال ، افزایش ترافیک موضوعی نیست ، مقیاس معماری بر این اساس است) ، پشتیبان گیری از سایت (این یکی را دوست داشته باشید) ، سایت های مرحله بندی ، به روزرسانی خودکار ، متعادل کننده بار پویا ، حافظه پنهان بسیار پرخاشگر ، CDN عالی ، لیست ادامه دارد & بر. جدی ، اگر بودجه دارید ، ثبت نام کنید!

ارزان ترین طرح آنها با 21 دلار در ماه شروع می شود

راحتی در استفاده

95٪

توان مالی

80٪

عملکرد / قدرت

93٪

4. موتور WP

WP Engine وقتی صحبت از میزبانان اصلی wp و با دلیل خوب است ، هنوز هم رهبر فعلی بازار است. آنها از یک سیستم حافظه داخلی ساخته شده برای سرویس دهی سریع به صفحات (به نام EverCache) استفاده می کنند و همراه با CDN آنها یکی از سریعترین شرکتهای میزبان WP در اطراف هستند.!

آنها همه اصول اولیه مانند به روزرسانی خودکار ، پشتیبانی 24/7 WP تخصصی ، مرحله بندی و غیره را دارند … اما آنها همچنین می توانند خطر شناسایی در زمان واقعی را داشته باشند ، به طور فعال حملات DDOS را مسدود کنند ، و حتی اگر این هک می شود … بسیار شسته و رفته.

همه موارد بالا بیش از توجیه برچسب قیمت است! به آرامش خاطر علاقه مند هستند و می توانند بودجه را هدر دهند?

ارزان ترین طرح آنها از 29 دلار در ماه شروع می شود

راحتی در استفاده

95٪

توان مالی

75٪

عملکرد / قدرت

93٪

5. کینستا

Kinsta اخیراً برنامه های خود را دوباره بازسازی کرده است ، آنها تمام ویژگی های میزبان WP دیگر را دارند و ssl و CDN رایگان را از طریق KeyCDN ارائه می دهند.!

ارزان ترین طرح آنها از 30 دلار در ماه شروع می شود

راحتی در استفاده

92٪

توان مالی

75٪

عملکرد / قدرت

95٪

میزبانی وردپرس مدیریت شده: جزئیات

محبوبیت روزافزون WordPress منجر به افزایش تخصص وردپرس شده است. بسیاری از ارائه دهندگان میزبان مختلف در وب اخیراً تصمیم گرفته اند تا در وردپرس تمرکز کنند. این بدان معنی است که این ارائه دهندگان بهینه ترین سیستم عامل ها برای سایت های وردپرس طراحی کرده اند. این سیستم عامل ها به شما کمک می کنند تا جنبه های فنی و عملکردهای وردپرس بیشتری را مدیریت کنید تا بتوانید بار زیادی از صفحه خود بردارید. آنها باعث می شوند سایت شما نسیم ایجاد کند!

پشتیبان گیری روزانه ، به روزرسانی های وردپرس ، مقیاس پذیری و امنیت ، کلیه ویژگی هایی هستند که توسط ارائه دهندگان میزبان وردپرس مدیریت شده تحت پوشش هستند. در حالی که آنها به عنوان دربان برای ظرافت فنی عمل می کنند ، شما آزادتر هستید تا به آنچه می توانید انجام دهید بهتر ادامه دهید. به اشتراک گذاری و ایجاد محتوای خارق العاده بسته به شرکت (معمولاً مستقر در ایالات متحده) آنها ممکن است گزینه هایی را برای میزبانی مشترک ، میزبانی اختصاصی ، میزبانی ابری و احتمالاً حتی میزبان مجدد نمایندگی نیز ارائه دهند..

میزبان های مدیریت شده همچنین برای دستیابی به سرعت سایت و سرعت طراحی شده اند. بسیاری از این شرکت ها از caching در سطح سرور استفاده می کنند و CDN را برای سهولت در اختیار دارند. این بدان معنی است که شما نباید به افزونه های حافظه نهان اعتماد کنید. بسترهای نرم افزاری مانند این امکان را به کسانی می دهد که زمان بسیار کمی دارند و یا هیچ زمینه فنی ندارند هنوز هم باید سایت خود را به روشی که می خواهند بدون نگرانی مدیریت کنند.

چرا به میزبانی وردپرس مدیریت شده نیاز دارید؟?

اجرای یک سایت و یا وبلاگ وردپرس تمام وقت ، با مشارکت فعال کار آسانی نیست. وقت گیر است و توجه زیادی را می طلبد. این یک بار کافی است که بتواند رسانه های اجتماعی ، طراحی وب سایت ، محتوا و بازاریابی را کنترل کند ، تلاش برای گرفتن جنبه های فنی اجرای یک سایت به سادگی می تواند بسیار زیاد باشد. شاید سایت خود را از قبل شروع به انتخاب ترافیک بیشتر نگران کنید.

به عنوان صاحب یک تجارت ، شما باید دو گزینه را انتخاب کنید که می توانید از یک سایت در حال رشد استفاده کنید. یا به دنبال یک راه حل خود کنترل شده باشید یا یک عضو تیم دیگر را استخدام کنید تا جنبه های فنی را برای شما مدیریت کند. در حالی که به دنبال راه حل هستید ، تحقیقات شما ممکن است شما را به میزبانی مدیریت شده سوق داده باشد. این نوع میزبانی وب معمولاً توصیه می شود زیرا مراقبت های اضافی بسیاری از سردردهای احتمالی را در مورد پشتیبان گیری ، به روزرسانی و امنیت از بین می برد.

امروزه بیشتر این شرکت های میزبان وب سایت با قیمت های نسبتاً مقرون به صرفه در دسترس هستند ، اگرچه بسته به ویژگی ها ، مراقبت ها و منابع سرور خام هر سایت متفاوت است. این مورد در مورد یک استخدام مشابه نیز پیش می رود و این متخصصان همیشه هزینه بیشتری نسبت به میزبان وب متوسط ​​شما دارند. اگر هزینه یکی از مهمترین اولویت های شماست ، ممکن است بخواهید به جای میزبانی مدیریت شده ، یک حساب میزبانی مشترک را در نظر بگیرید.

مانند بسیاری دیگر ، شما احتمالاً همه موارد فوق را در نظر گرفته اید و بسیاری از سؤالات زیر را از خودتان پرسیده اید. آیا واقعاً به این نیاز دارم؟ چرا برخی سایت ها اینقدر گران هستند در حالی که برخی دیگر ارزان هستند؟ آیا ارزش دردسر ثبت نام را دارد؟ این سیستم عامل ها راه حل های خوبی برای صاحبان جدید یا افرادی است که قبلاً مشاغل بزرگ یا متوسط ​​را مدیریت می کنند. هنگامی که سایت شما شروع به برداشتن ترافیک بیشتر می کند ، ادامه کار دشوار است.

اگر در تصمیم گیری در مورد نیاز این سرویس مشکل دارید ، لطفاً از تحقیقات گسترده ما در مورد مزایا و معایب میزبانی وردپرس و همچنین آنچه که از یک میزبان خوب وردپرس انتظار دارید استفاده کنید..

جوانب مثبت و منفی میزبانی وردپرس مدیریت شده

اگرچه میزبانی مدیریت شده به نظر می رسد که یک معامله عالی است ، اما واقعاً برای همه اینگونه نیست. آنها بین شرکت ها تفاوت دارند ، اما در یک سطح بسیار اساسی ، یک میزبان باید سهولت استفاده ، قدرت ، قیمت مناسب و عملکرد را فراهم کند. ایده اصلی در مورد میزبانی مدیریت شده این است که صاحب وب سایت می تواند به جای سایر جنبه های وقت گیر ، روی بازاریابی و ایجاد محتوا تمرکز کند. این ایده خوبی است که خود را با تفاوت بسته هایی که هرکدام از این هاست ها ارائه می دهند ، آشنا کنید.

فواید

سرعت باور نکردنی

سرعت وب سایت نقش بزرگی در موفقیت و رتبه بندی سایت دارد. اگر سرعت شما کند است ، کارهای مختلفی وجود دارد که می توانید برای بهبود سرعت از جمله اجرای یک افزونه حافظه پنهان یا استفاده از شبکه تحویل برای محتویاتی مانند MaxCDN انجام دهید. حتی کاهش اندازه پرونده تصویر گزینه مناسبی است. اما برای کسانی از شما که وقت لازم برای ایجاد این تغییرات را ندارید ، میزبان های مدیریت شده WP از تمام بهینه سازی سرعت برای شما مراقبت می کنند که اگر تم های سنگین مانند تم وردپرس املاک و مستغلات یا یک موضوع WP را اجرا می کنید بسیار مفید است. برای عکاسانی که عکسهای زیادی را ذخیره می کنند.

آنها حافظه پنهان را مستقیماً در سطح سرور فعال می کنند به طوری که دیگر نیازی به وابستگی به افزونه های شخص ثالث برای ذخیره سازی ندارید. سرورهای آنها نیز به طور خاص برای وردپرس پیکربندی شده اند. این امر به سایت شما اجازه می دهد بدون توجه به اینکه چقدر ترافیک دیوانه می شود ، از کارایی خود جلوگیری کند. بنابراین مهم نیست که اگر ترافیک شما از نیویورک ، هیوستون یا شیکاگو وارد شود ، سرعت بارگیری مسئله ای نخواهد بود.

امنیت

افراد جدید در مدیریت سایت اغلب فراموش می کنند که برای محافظت از دارایی های خود نیاز دارند. در این روز و سن ، امنیت همه چیز است. اگر سایت خود را به تنهایی اداره می کنید و تجربه امنیتی ندارید ، ممکن است سایت و اطلاعات شما در برابر حملات آسیب پذیر باشند. سایت های وردپرس غالباً مورد هکرها و رباتها قرار می گیرند (به دلیل تعداد سایتهای زیادی از این سیستم عامل استفاده می کنند). این خطرات می توانند به هر شکلی مانند نرم افزارهای مخرب ، ویروس ها و اقدامات هک کردن به وجود بیایند.

این خطر شما را به عنوان یک مالک تحت تأثیر قرار می دهد اما بر بازدید کنندگان سایت شما نیز تأثیر می گذارد. این حملات می تواند منجر به یک سیستم یا سایت کاملاً به خطر بیافتد. یک مزیت بزرگ برای کار با یک میزبان وردپرس بدان معنی است که شما از این امکانات محافظت می کنید. شما حتی در برابر حملات انکار سرویس یا DDoS نیز محافظت می شوید. این سایت ها اطمینان حاصل می کنند که شما از امنیت بسیار محدود و فعال برخوردار هستید و به طور فعال روزانه سایت خود را برای پرونده های تغییر یافته اسکن می کنید..

بروزرسانی های خودکار

تلاش برای کنار آمدن با بازاریابی و مدیریت می تواند یک کار عادی باشد. هنگامی که از هاست مدیریت شده استفاده نمی کنید ، مسئولیت به روزرسانی سایت خود را بر عهده دارید. بروزرسانی ها برای حفظ سریع سایت و ایمن نگه داشتن همه چیز بسیار مهم هستند. میزبان وب مدیریت شده را تحت پوشش قرار داده اید ، همه افزونه های اصلی و خود وردپرس را بروزرسانی می کنند هر زمان که نسخه جدید (پایدار) منتشر شد.

گذشته از این ، میزبان وردپرس همچنین به طور خودکار فایلهای اصلی شما را به جدیدترین نسخه به روز می کند. این فوق العاده مفید است زیرا زمان انتظار حذف می شود. پرونده ها در لحظه دقیق انتشار به روز می شوند. این امر به از بین بردن بروزرسانی شخص ثالث و هزینه های اضافی دیگر کمک می کند.

بدون خرابی

میزبانهای مدیریت شده معمولاً در صورت کم شدن سرور آمریکایی از زیرساخت های بهتری استفاده می کنند (پشتیبان گیری به سادگی انجام می شود) ، به این معنی که در زمان ارتقاء 99.9٪ آنها واقعاً وجود دارند.

پشتیبانی فنی

وقتی همه چیز به اشتباه پیش برود ، رفتن به تنهایی یک تجربه ناخوشایند است. اگر سایت خود را به تنهایی مدیریت می کنید و سایت کم می شود ، برای بافر شدن خیلی طولانی طول می کشد یا به روش های دیگر شروع به نقص می کند ، شما تنها منبعی هستید که دارید. حداقل ممکن است سایت شما به دلیل مشکلات ، خرابی را تجربه کند ، اطلاعات خود را از دست داده یا حتی رتبه خود را از دست دهد. بازدید کنندگان سایت هنگام حرکت از سطح کیفی معینی انتظار دارند. در صورت بروز مشکلات فنی ، احتمال بازگشت آنها کمتر است.

مزیت کار با یک میزبان WordPress مدیریت شده پشتیبانی فنی داخلی است که بیشتر بسته ها را در اختیار دارد (با میزبان های بالاتر که کارمندان پشتیبانی مستقر در ایالات متحده ارائه می دهند). آنها اغلب بطور شبانه روزی ، 24/7 کار می کنند تا هرگونه مشکلی با سرعت و ماهرانه برطرف شود. به همه سوالات مربوط به توسعه ، ترفندها ، سرعت یا به روزرسانی ها و همچنین موضوعات می توان پاسخ داد.

پشتیبان گیری روزانه

همانند به روزرسانی ها ، پشتیبان گیری می تواند به همان اندازه وقت گیر باشد. تلاش برای رعایت تک تک جنبه های فنی یک بازی چالش برانگیز است و تهیه نسخه پشتیبان برای اطمینان از جلوگیری از از دست رفتن کامل سایت بسیار مهم است. مانند پشتیبان گیری از تلفن ، پشتیبان گیری اطمینان می دهد که اگر اتفاقی رخ دهد ، نقطه شروع مناسبی برای برداشتن آن وجود دارد.

با داشتن یک میزبان وردپرس مدیریت شده ، دیگر لازم نیست انگشت خود را بلند کنید تا نگران این موضوع باشید. روزانه از سایتهای پشتیبان میزبانی می کند تا همه داده ها کاملاً و همیشه ایمن باشند. با وجود هاست های بسیار خوب ، اغلب تنظیماتی وجود دارد که به راحتی سایت وردپرس خود را به نسخه پشتیبان تهیه یک روز قبلی بازگرداند و آن را بسیار کاربر پسند کند..

ابزارهای توسعه یا “توسعه”

پس از ایجاد سایتی ، فشار آوردن آن به بالاترین کیفیت و کارایی ممکن ، هدف بیشتر صاحبان سایت است. بیشترین تفکر و برنامه ریزی شده برای سایتهای مناسب برای کاربر پسند و کارگردانی بالاترین رتبه را دارند. با استفاده از ابزارهای مناسب توسعه ، آسان است تا سایت شما به این سطح از موفقیت برسد.

ابزارهای توسعه برای ایجاد مناسب و پالایش مناسب سایت ضروری هستند. این ابزارها به شما در طراحی و اشکال زدایی وب سایت خود کمک می کنند. اشکال زدایی یک جنبه مهم برای اجرای یک سایت است زیرا اگر بازدید کنندگان شما اشکالات خاصی را تجربه می کنند ، احتمال بازگشت سایت شما به آنها بسیار کم می شود. با داشتن یک میزبان وردپرس ، تمام ابزارها برای سهولت در دسترس شما هستند.

ابزارهای صحنه سازی

این ابزار مانند ابزارهای توسعه به شما کمک می کند که ابتدا سایت خود را قبل از بارگذاری محتوای زنده تست کنید. ابزارهای نمایشی به شما کمک می کنند تا از بارگذاری بد جلوگیری کنید ، زیرا می بینید که چگونه تحولات جدید ، طراحی یا عملکردها در زندگی واقعی نمایش داده می شوند. هر زمان که مایل هستید پلاگین ، طرح یا طرح جدید را با نام تجاری جدید امتحان کنید ، می توانید قبل از تنظیم سنگ آن به راحتی آن را امتحان کنید..

ابزارهای مرحله بندی نیز برای ایجاد تغییرات سریع و آسان مفید هستند. این ویژگی ها همچنین حذف ایمن را فراهم می کند و به شما کمک می کند تا از بارگذاری تصادفی جلوگیری کنید. همه اینها طرفدار بهبود رتبه و ترافیک سایت شما است.

معایب

قیمت گذاری  

هزینه ارائه دهندگان میزبانی وب مدیریت شده قطعاً بسیار متفاوت است ، از SiteGround کم درآمد مستقر در ایالات متحده ، تا Kinsta با 100 دلار در ماه

برخی از شرکت های میزبان می توانند مشتی را در حدود 80 تا 120 دلار در ماه بگیرند. این می تواند یک کم کاری برای کار با یک میزبان باشد. با این حال ، انتخاب همیشه به طور خاص به نیازهای شما کاهش می یابد. این ممکن است به طور کامل ارزش سرمایه گذاری داشته باشد.

محدودیت ها

حتی اگر تصور می شود که میزبان وردپرس بی حد و مرز باشد ، محدودیت هایی در مورد استفاده از افزونه ها وجود دارد. اکثر هاست ها اجازه نمی دهند پلاگین هایی که منابع زیادی را مصرف می کنند. این افزونه هایی مانند W3 Total Cache یا WP Super Cache هستند. این برای بسیاری از کاربران که ترجیح می دهند از این افزونه ها استفاده کنند ، یک مسئله محسوب می شود.

تفاوت های رابط

نکته دیگری که باید مراقب آن باشید مواردی است که هنگام تعویض انواع میزبان ممکن است رخ دهد.

بعضی اوقات هنگام تغییر از هاست مدیریت شده به هاست مشترک ، یا برعکس ، برخی از درگاه های کاربر به همین روش کار نمی کنند. بازدید کنندگان و صاحبان سایت ممکن است هم این مشکل و هم یک چالش ناخواسته را بیابند. 

ویژگی هایی که باید هنگام جستجو برای بهترین میزبان وردپرس مدیریت شده ، بررسی کنید

میزبانی وب تصمیمات مهم بسیاری را به همراه می آورد. در هنگام بهسازی سایت خود یا ایجاد اولین بار برای آن ، عوامل زیادی وجود دارد. بلند کردن و اجرای آن به معنای در نظر گرفتن تک تک مسئولیتهای فنی است و هیچ سنگی نجس نشده است. هنگامی که کاملاً فهمیدید که سایت شما و همچنین روش میزبانی وب چیست ، می توانید ارائه دهنده مناسب را باریک کنید. اینها باید شرکت هایی باشند که می توانید کاملاً به سایت و بهزیستی آن اعتماد کنید. در اینجا چند فاکتور است که ممکن است لازم باشد قبل از تصمیم نهایی در نظر بگیرید:

محل سرور

مکانهای سرور فیزیکی می توانند به طور مستقیم بر زمان بارگذاری سایتهای شما تأثیر بگذارند. اگر سرور در ایالات متحده باشد و شما هم بازدید کننده باشید ، احتمالاً آنها می توانند سریعتر به سایت دسترسی پیدا کنند. هنگامی که سرور به طور قابل توجهی دور است ، بازدید کنندگان ممکن است هنگام بارگیری مشکلاتی را تجربه کنند که می تواند منجر به کاهش رتبه و تعامل شود. اطمینان حاصل کنید که شرکتی که با آن به سیستم وارد می شوید دارای سرورهای معقول و مستقیمی باشد (مثلاً یکی از نزدیکان خود را به بازار هدف خود انتخاب کنید) و به طور ایده آل یک CDN که با توزیع سایت خود در شبکه ای از گره های جهانی این مشکل را حل می کند. سایت قابل ارائه است.

محدودیت های ذخیره سازی

میزبان وب سایت گاهی اوقات سعی می کند شما را به فضای ذخیره سازی کمتری از آنچه که گفته شده است تبدیل کند. فضا به میزبانی وب سایت شما مربوط است ، اگر فضای کافی وجود نداشته باشد ، سایت به درستی میزبانی نخواهد شد. قبل از انجام هرگونه قرارداد ، مطمئن شوید که فضای ذخیره سازی اختصاص یافته با وب سایت شما در برنامه انتخابی شما کار می کند.

وسعت پشتیبانی

حتی اگر ارائه دهنده منتخب شما ممکن است در مورد پشتیبانی فنی مشتری مستقر در ایالات متحده خود غرور داشته باشد ، ممکن است ساعت ها یا شرایط محدود کننده داشته باشد. در بعضی موارد ، هزینه های اضافی برای دسترسی به پشتیبانی مورد نیاز است. بهترین ارائه دهنده هاست میزبان وردپرس دارای پشتیبانی 24/7 می باشد ، بنابراین می توانید در هر زمان به کمک های خود دسترسی پیدا کنید. حتما مراقب ارائه دهنده هایی باشید که حدود ساعت کمک می کنند.

امروز در میزبانی وردپرس مدیریت شده سرمایه گذاری کنید!

می توانید با استفاده از معیارهای فوق ، خود تحقیق را انجام دهید یا در وقت صرفه جویی کنید و یکی از ما را انتخاب کنید !

بنیاد و تکامل میزبانی وردپرس مدیریت شده

در اواخر دهه 2000 و اوایل سال 2010 ، اقتصاد در بحبوحه شکوفایی قرار داشت ، وردپرس در آستانه تبدیل شدن به یک ابرقدرت اینترنتی قرار گرفت و شرکت ها در تلاش بودند تا بفهمند چگونه چطور به مشتریان متکی هستند و رشد درآمد را ادامه می دهند. . سپس ، در سال 2009 ، میزبان وردپرس مدیریت شده روی صحنه ظاهر شد و از یک صنعت 10-15 میلیارد دلاری یک میلیارد دلار درآمد ایجاد کرد. برای پذیرایی از جمعیتی که افزونه های وردپرس و غالباً سرشار از آن نیاز دارند ، شرکت های میزبان شروع به استفاده از کد برای خودکار سازی به روزرسانی ها ، اطمینان از امنیت وب سایت و ساده سازی ویژگی های پشتیبان تعمیر و نگهداری وب سایت کردند. دیری نگذشت که بسیاری از ارائه دهندگان میزبان ، انواع و اقسام سیستم مدیریت WordPress خود را با ویژگی ها و قیمت های منحصر به فرد خود ارائه می دادند.

سرویس جدید میزبانی وردپرس مدیریت شده ، قیمت بالاتری را نسبت به برنامه های میزبانی مشترک استاندارد استاندارد دارد. از ابتدا انتظار می رفت که کلیه شرکت های میزبان مجموعه استانداردی از ویژگی ها را ارائه دهند: افزایش سرعت به وب سایت ها ، امنیت ساعتی ، گسترش پهنای باند برای وب سایت های با ترافیک بالاتر ، پشتیبانی از مشتری و به روز رسانی های روزانه. اما به دلیل این که این سرویس ها یک دهم تنقلات بودند ، تعدادی از شرکت های تولیدکننده گربه در جهان به وجود آمدند و تشخیص این که بهترین مارک کدام یک از برندها برای مشتریان دشوار بود. شرکت های میزبان مجبور بودند ویژگی ها ، خدمات و سوله هایی را که آنها را منحصر به فرد از یکدیگر متمایز می کردند ، شروع کنند.

تعدادی از ارائه دهندگان بزرگ میزبانی WP Hosted:

Pagely مبدأ واقعی میزبانی وردپرس مدیریت شده است. آنها کدهای خودکار را نوشتند که به طور خودکار افزونه های وردپرس را به روز می کنند و در هسته وردپرس کار می کنند. آنها همچنین چارچوبی را برای محافظت از وب سایت ها در برابر حملات سایبری ایجاد کرده و تنظیمات را برای افزایش سرعت وب سایت ها تنظیم کردند. امروز ، Pagely تلاش می کند تا امنیت خود را در راستای رشد وردپرس بهبود بخشد. آنها تلاش می کنند تا خدمات خود را تحکیم کنند ، مطابق با سلیقه بازارهای اصلی و خدمت به شرکت های سطح بالا باشند. تا به امروز پیجلی با شرکت های بزرگی مانند دیزنی و فیس بوک همکاری داشته است. هدف آنها این است که همیشه مشتری متمرکز بمانند.

WP Engine به دلیل خدمات عالی مشتری ، سرعت بارگذاری سریع ، امکانات پشتیبان گیری و حافظه پنهان و همچنین دوستی کاربران در توسعه دهندگان وب ، به عنوان یکی از بهترین هاست های مدیریت وردپرس در نظر گرفته می شود. خدمات WP Engine می تواند مقادیر زیادی از ترافیک به وب سایت را کنترل کند و تمرکز آنها از مراقبت از نیاز صاحبان وب سایت شخصی تا کسب و کار کامل باشد. قیمت شروع آنها با قیمت 29 دلار در هر ماه ارزانتر است اما قیمت بسیار بالاتری نسبت به یک بستر میزبانی مشترک دارند.

اگرچه این یک گزینه محبوب است و اغلب با سایر شرکت های میزبان وردپرس مدیریت شده در گروه قرار می گیرد ، اما SiteGround در واقع یک چیز نیست. از لحاظ فنی به عنوان یک شرکت میزبانی مشترک بالا پایان شناخته شده است. از ابتدا ، آنها سرعت و کارایی خوبی ، تهیه نسخه پشتیبان از حافظه پنهان ، دسترسی به CDN ، یک cPanel کامل و مدیریت ایمیل را ارائه داده اند. مشکلی که آنها ارائه نمی دهند امنیت شدید هنگام مراجعه به وب سایت شماست. بنابراین ، اگر در معرض خطر هک شدن قرار دارید ، برای تأمین امنیت وب سایت خود باید به شخص ثالث مراجعه کنید. قیمت سایت SiteGround از 3.95 دلار در ماه شروع می شود و برای مقدار کافی از فضای ذخیره سازی و پشتیبانی قوی از وب سایت های پر ترافیک در ماه ، زیر 20 دلار در ماه می ماند..

Flywheel با هدف قرار دادن طراحان وب و توسعه دهندگان وب با بسته های میزبانی نمایندگی فروش ، گوشه ای از بازار را به خود جلب کرد. برخی از ویژگی های آنها به طور خاص برای این موارد عبارتند از: همکاری ساده بنابراین افراد مختلف می توانند نام کاربری و رمز عبور خود را برای پروژه های خاص تنظیم کنند ، برنامه ریزی که به مشتریان خود اجازه می دهد تا بیش از یک سایت وردپرس را با مضامین خاص ، افزونه ها و تنظیمات خاص و مشتری ایجاد کنند. نقل و انتقالات به توسعه دهندگان و طراحان Flywheel اجازه می دهد تا وب سایت های رایگان ایجاد کنند تا به مشتریان خود بدهند. قیمت گذاری Flywheel از 15 دلار در ماه به 250 دلار می رسد و می تواند 60000 بازدیدکننده ماهانه را برای بزرگترین برنامه پوشش دهد.

Kinsta یک پلتفرم جدید مدیریت وردپرس است که در سال 2013 تاسیس شده است. خدمات تخصصی آنها به مشاغل ارائه می دهند و به دلیل سرعت و مقیاس پذیری وب سایت خود به Google Cloud اعتماد می کنند. آنها استانداردهای دیگر ویژگی های مدیریت شده WordPress را ارائه می دهند. مانند خدمات عالی مشتری ، ضمانت امنیتی و پشتیبانی شبکه CDN. Kinsta بسیار مورد توجه است زیرا از زیرساخت های کامل وردپرس برخوردار است و شما را قادر می سازد تا طراحی و احساس وب سایت خود را انجام دهید. قیمت آنها از 100 دلار در ماه شروع می شود و با هر طرح 100 دلار افزایش می یابد.

میزبانی وردپرس مدیریتی مسیری طولانی را از زمان ورود به این صنعت در سال 2009 به درستی انجام داده است. هر شرکت برای اطمینان از منحصر به فرد بودن ردپای آنها در صحنه میزبانی ، کارهای خود را انجام داده است. ویژگی هایی که هر شرکت ارائه می دهد به گونه ای طراحی شده است که با صنایع مختلف و سلیقه مشتریان متفاوت باشد. دانستن اینكه این شرکت ها از كجا آمده اند ، چگونه آنها را با تأثیر روزافزون و مداوم در حال تغییر وردپرس منطبق كرده است ، و پیشنهادهای بی نظیری كه در آنها تخصص دارند به شما كمك می كنند بهترین برنامه میزبانی را برای نیازهای خود تعیین كنید..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author