مرور WebHostingBuzz: میزبان خوبی در انگلستان است یا نه؟ (2020)

بررسی WebHostingBuzz

WebHostingBuzz دارای بیش از 250،000 وب سایت در 140+ کشور است.

جای تعجب ندارد با توجه به اینکه زمان کافی آنها ثابت بوده است (99.96٪) و زمان بارگیری صفحه در طی 24 ماه گذشته سریع بوده است (405 ثانیه).

وبلاگ نویسان عاشق دسترسی به بیش از 450 برنامه محبوب مانند WordPress هستند ، در حالی که وب مسترهای پیشرفته از دسترسی به آخرین زبانهای برنامه نویسی برخوردار خواهند بود.

WebHostingBuzz یک ضمانت برگشت پول و شفاف 45 روزه برای پرداخت پول دارد ، بنابراین اگر تصمیم به لغو اشتراک خود دارید ، مجبور نیستید از طریق حلقه ها پرش کنید. این خبر خوب است ، با توجه به اینکه هیچ قیمت گذاری جدید جدید مشتری و بند خاتمه عجیب و غریب که می تواند شما را قبل از تمدید فریب ندهد وجود ندارد.

بیایید حفر کنیم.

مزایای استفاده از WebHostingBuzz

WebHostingBuzz برای چند سال گذشته بار بارگذاری سریع و به روزرسانی قابل اعتماد ارسال کرده است. برنامه های آنها دسترسی به بیش از 450 برنامه کاربردی را که فقط با چند کلیک قابل نصب هستند فراهم می کند. و آنها برای هر کسی که به طور کامل در خدمات خود فروخته نشده باشد ، یک سیاست بازپرداخت 45 روزه دارند.

در اینجا نگاهی عمیق به عملکرد آنها در 24 ماه گذشته ارائه شده است:

1. بار بار سریع صفحه (405ms)

زمان بارگذاری میزبان وب

سرعت هنگام انتخاب میزبان از اهمیت زیادی برخوردار است زیرا این امر تأثیر مستقیمی بر تجربه بازدید کنندگان شما دارد. 79٪ قریب به اتفاق خریداران از سایتی که عملکرد بدی دارد ، دیگر خرید نخواهند کرد.

و اگر میزبان شما کم باشد ، برای شروع ، فقط با شروع صفحات جدید کندتر می شوید و مستقیماً به شما ضربه می زنید که به آن آسیب می رساند – کیف پول شما.

WebHostingBuzz طی چند سال گذشته به طور مداوم سریع بوده است. در 24 ماه گذشته ، آنها میانگین بارگیری صفحه را 405 ثانیه حفظ کرده اند ، که آنها را به راحتی در بین 10 سریعترین میزبان برتر ما بررسی کرده است. از سال 2019 آنها حتی سرعت های بهتر حتی زیر 300ms را نشان داده اند – ما باید منتظر بمانیم و ببینیم که آیا آنها می توانند این سرعت را به جلو برسانند.

میانگین سرعت 12 ماه گذشته:

WebHostingBuzz آمار دقیق 12 ماهه گذشتهWebHostingBuzz میانگین سرعت 2019-2020 | آمار را مشاهده کنید

2. ضمانت برگشت پول 45 روزه

WebHostingBuzz دارای 45 روز ضمانت برگشت پول برای کلیه اشتراک های مشترک ، تجاری و نمایندگی فروش است. از طرف دیگر حسابهای VPS واجد شرایط بازپرداخت ظرف 30 روز از خرید هستند.

سایر خدمات اضافی ، از سرورهای اختصاصی گرفته تا آدرس های IP ، گواهینامه های SSL و نام دامنه بازپرداخت نمی شود. مانند سایر میزبان هایی که ما بررسی کرده ایم ، از هزینه بازپرداخت هزینه نام دامنه کسر می شود.

اما برخلاف دامنه استاندارد 15 دلاری که با نام دامنه دیده ایم ، WebHostingBuzz فقط 10.99 دلار برای یک com.

3. بیش از 450 برنامه با 1 کلیک و مهاجرت رایگان

WebHostingBuzz با بیش از 450 برنامه محبوب در دسترس است. اکثر آنها فقط در طی چند دقیقه و چند کلیک به صورت خودکار قابل نصب هستند. هیچ کد کثیفی برای کثیف شدن دستان شما وجود ندارد.

اگر قبلاً یک وب سایت موجود دارید که می خواهید آن را بجا آورید ، تیم WebHostingBuzz آن را به صورت رایگان مهاجرت می کنند.

و اگر شما یک برنامه نویس هستید که می خواهید به ویژگی های پیشرفته تری دسترسی داشته باشید ، خوشبخت هستید. سرورهای آنها از HTML5 و JavaScript گرفته تا PHP 5 ، MySQL 5 ، Perl و موارد دیگر از همه چیز پشتیبانی می کنند.

4. زمان تمام وقت تقریباً به همان اندازه که تبلیغ می شود

زمان به روز

WebHostingBuzz طی 24 ماه گذشته 99.96٪ زمان به روز داشته است.

آخرین 12 ماه گذشته به ویژه قوی بوده و از 99.98٪ تا 100٪ (به جز ژوئن 2019) در نوسان است. با این حال ، به بهار 2018 برگردید و WebHostingBuzz با سازگاری دست و پنجه نرم کرد. یک ماه 100٪ بی عیب و نقص خواهد بود ، در حالی که دیگران 99.83٪ رضایت بخش نخواهند بود.

ما گزارشهای مشابهی را در مورد مدت زمان متناقض در مدت مشابه زمانی از سوی سایر مشتریان مشاهده کرده ایم.

میانگین زمان حداکثر 12 ماهه:

 • میانگین زمان به موقع ژانویه 2020: 100٪
 • دسامبر 2019 میانگین زمان بروز: 100٪
 • نوامبر 2019 میانگین زمان بروز: 99.98٪
 • اکتبر 2019 به طور متوسط: 100٪
 • میانگین زمان بروز سپتامبر 2019: 99.98٪
 • اوت 2019 به طور متوسط: 100٪
 • میانگین زمان بروز تا جولای 2019: 99.98٪
 • میانگین زمان بروز رسانی ژوئن 2019: 99.31٪
 • ممکن است حداکثر زمان بروزرسانی سال 2019: 99.98٪
 • متوسط ​​زمان بروز رسانی در آوریل 2019: 100٪
 • میانگین زمان بروز رسانی مارس 2019: 99.99٪
 • فوریه 2019 میانگین زمان بروز: 100٪

WebHostingBuzz آمار 24 ماه گذشتهWebHostingBuzz به طور متوسط | آمار را مشاهده کنید

5- میزبانی وب سبز

WebHostingBuzz تعهدات زیست محیطی را اتخاذ کرده است و حمایت مالی و همکاری با The Woodland Trust را انجام داده است.

هدف این است که تقاضای انرژی را از سرورهای خود جبران کنیم و همه خدمات میزبانی آنها را کربن خنثی نگه داریم.

6. تخفیف پیش پرداخت سالانه با همان قیمت تمدید

قیمت برچسب اولیه برای WebHostingBuzz در مقایسه با سایر میزبان ها ارزان نیست (بیشتر در مورد زیر).

اما دو مزیت قیمت گذاری وجود دارد که به نفع شما می شود.

اولین مورد این است که آنها تخفیف پیش پرداخت سالانه دارند. بنابراین اگر سال را پرداخت کردید ، می توانید در تمام برنامه ها دو ماه رایگان در هیئت مدیره دریافت کنید. بنابراین شکسته به نظر می رسد:

• شخصی: 49.99 دلار
• توسعه دهنده: 99.99 $
• تجارت: 249.99 دلار

در بالا قیمت ماهانه برای هر طرح با گزینه سالانه زیر است:

تخفیف سالانه WebHostingBuzz در مقایسه با ماهانه

مزیت دوم این است که نرخ تجدید افزایش نمی یابد.

بسیاری از میزبان های دیگر وقتی برنامه شما به طور خودکار تجدید می شود ، قیمت ماهانه شما را دو برابر می کنند. با این حال ، طبق سؤالات مربوط به صدور صورتحساب در مورد WebHostingBuzz ، قیمتی که شما اساساً پرداخت می کنید “یخ می زند” و برای همه تمدیدهای آینده نیز اعمال می شود. بنابراین دیگر لازم نیست که از یک سال تعجب گران قیمت که در بیانیه کارت اعتباری خود را نشان می دهد نگران باشید.

منافع استفاده از WebHostingBuzz

WebHostingBuzz در سطح هیئت مدیره عملکرد خوبی داشت. زمان بارگذاری صفحه و بارگذاری صفحه بسیار عالی بود. مهاجرت رایگان بسیار خوب است و سیاست بازپرداخت نیز بیش از حد عادلانه است.

متأسفانه ، چند دسته وجود داشتند که هنوز هم در پایان روز آنها را رها می کنیم.

در اینجا خلاصه سریع از بزرگترین موضوعاتی که تجربه کردیم آورده شده است:

1. بدون تخفیف مشتری جدید

برخی از ارزان ترین هاست های موجود در بازار تنها در هر ماه ممکن است دو یا دو هزینه داشته باشند.

چگونه ممکن است آنها ارزان قیمت این چنینی داشته باشند?

مشتریان جدید برای کمک به شیرین کردن معاملات ، قیمت های ویژه ای دریافت می کنند. بنابراین برنامه ها بعداً با نرخ بالاتر تمدید می شوند. این ، همراه با پیش پرداخت حداکثر سه سال ، می تواند به شما کمک کند در یک میزبان جدید با نرخ بسیار کم قفل شوید.

به نظر می رسد تقریباً تمام میزبان وب 30+ ما که بررسی کرده ایم از همین روند پیروی می کنند. به جز WebHostingBuzz.

برای مبتدیان ، هیچ تخفیف طولانی مدت وجود ندارد. شما برای ارزانترین برنامه شخصی 4.99 دلار در ماه پرداخت می کنید. این همراه با یک وب سایت واحد ، 20 گیگابایت حافظه SSD ، 1 گیگابایت حافظه ، پهنای باند نامحدود و SSL رایگان است. این بسیار خوب در سطح است ، اما مقدار ذخیره آن بسیار کم است. (در مقایسه ، برخی میزبان های دیگر ، مانند iPage ، فضای ذخیره نامحدودی به شما می دهند). این طرح اساسی با نام دامنه رایگان یا پشتیبان گیری روزانه همراه نیست.

اگر می خواهید برای به دست آوردن این ویژگی ها به یکی از برنامه های بزرگتر خود ارتقا دهید ، برنامه توسعه دهنده 9.99 دلار در ماه و گزینه Business 24.99 دلار در ماه است. همانطور که در بالا گفته شد می توانید سال را پیش پرداخت کنید تا هزینه کمی کاهش یابد. و قیمت های تجدید شما نیز بالا نمی روند.

اما شما همچنین می توانید از داشتن تخفیف مشتری جدید لذت ببرید و در مدت زمان سه یا چند سال دیگر در مقایسه با سایر میزبان های دیگر ، یک دسته را ذخیره کنید..

2. پشتیبانی محدود (6 ساعت تأخیر)

تقریباً هر میزبان ما که بررسی کرده ایم ، 24/7 پشتیبانی چت زنده را ارائه می دهیم تا مشتریان بتوانند پاسخهای نسبتاً فوری دریافت کنند.

یک بار دیگر ، وب سایت WebHostingBuzz روند.

آنها پایه دانش معمول و بلیط های پشتیبانی را دارند. اما آنها پشتیبانی تلفنی یا چت زنده را ارائه نمی دهند.

آنها در گوشه سمت راست پایین یک نماد کوچک دارند که به نظر می رسد مانند چت زنده. با این حال ، ما آن را در دو زمان مختلف روز (یک عصر دوشنبه و سه شنبه نیمه صبح) بررسی کردیم و هر دو بار یک جواب مشابه را کسب کردیم:

ارسال پیام پیام گفتگوی زنده WebHostingBuzz

بنابراین ، گفتگوی زنده اساساً به عنوان یک سیستم مبتنی بر بلیت عمل می کرد ، جایی که ما سوالی را ارائه دادیم و مجبور شدیم منتظر یک پاسخ ایمیل برای حدود شش ساعت بعد باشیم. (آنها از تأخیر در زمان پاسخ عذرخواهی کردند ، که به نظر می رسد آنها از مسئله آگاه هستند.)

پاسخ به ایمیل پاسخ پشتیبانی مشتری WebHostingBuzz

جواب مستقیم بود اما کامل نبود. ما در مورد قیمت مهاجرت سایت سؤال کردیم ، زیرا حتی اگر یک مهاجرت رایگان نیز در آن گنجانده شود ، معمولاً هر چیزی بالاتر از آن و بالاتر از آن پرداخت می شود.

از آنجا که ما به جای چت زنده از طریق ایمیل کار می کنیم ، مجبور می شویم برای دریافت جزئیات مورد نیاز پاسخ دیگری ارسال کنیم و ممکن است مدتی طول بکشد.

این بسیار ناامید کننده است در مقایسه با تقریبا هر میزبان دیگر در آنجا.

3. بند خاتمه عجیب و غریب

وقتی برای میزبان جدید ثبت نام می کنید ، معمولاً از گرفتن یک پروژه جدید از سطح زمین هیجان زده می شوید. احتمالاً فکر نمی کنید اگر مشکل یا مشکل پیش بیاید چه اتفاقی می تواند در جاده بیفتد.

نگاهی به چاپ خوب که معمولاً در عمق شرایط خدمات میزبان دفن می شود ، داشتیم.

این مکان جایی است که شما معمولاً می توانید چیزی را پیدا کنید که ممکن است شما را از برگرداندن پول خود و یا خدمات عملیاتی که فکر می کنید باید جلوگیری کند.

WebHostingBuzz در این مورد نیز تفاوت های خود را دارد. یک بند خاتمه عجیب و غریب وجود دارد که نشان می دهد چگونه برنامه ها تمدید می شوند و چگونه می توانید آن را لغو کنید تا از اتمام خودکار برای دوره بعدی جلوگیری کنید.

آنچه در آن آمده است: “اعلان قصد شما برای خاتمه دادن باید حداکثر 10 روز قبل از تاریخ صورتحساب شما به WebHostingBuzz ارائه شود اما حداکثر سه روز قبل از تاریخ صدور صورتحساب شما.”

دو نکته مهم در آنجا:

1. شما نمی توانید به آنها بگویید که می خواهید خیلی زود فسخ کنید – زودتر از ده روز قبل از تاریخ صورتحساب ، و
2. همچنین نمی توانید دیرتر از سه روز قبل از تاریخ صورتحساب را لغو کنید.

به نظر عجیب است ، درست است؟ شما این پنجره کوچک زمان را دارید تا به آنها اطلاع دهید که می خواهید لغو کنید. در غیر این صورت ، به نظر می رسد که آنها اساساً فقط می توانند “نه” بگویند.

برای ما ، به نظر می رسد که آنها فقط در تلاشند تا در فضای باز بسازند تا اکثر لغو ها را بپذیرند بدون اینکه حداقل سعی کنند شما را مجبور به پرداخت نرخ تجدید برای دوره بعدی کنند ، اول.

قیمت گذاری WebHostingBuzz ، برنامه های میزبانی & حقایق فوری

در اینجا مروری بر برنامه ها و قیمت گذاری مشترک آنهاست:

قیمت گذاری و برنامه های WebHostingBuzz

میزبانی مشترک: WebHostingBuzz دارای سه برنامه میزبانی مشترک:

 1. برنامه شخصی: این طرح در هر ماه 4.99 دلار هزینه دارد. شما فضای کافی برای یک سایت کوچک با 20 گیگابایت فضای دیسک ، 100٪ سرعت CPU ، 1 گیگ حافظه ، یک گواهی SSL رایگان و پهنای باند نامحدود دریافت می کنید.
 2. برنامه توسعه دهنده: این طرح در هر ماه 9.99 دلار هزینه دارد. شما می توانید وب سایت های نامحدود تا 100 گیگابایت فضای ذخیره سازی ، پهنای باند نامحدود ، نام دامنه رایگان و گواهی SSL ، 2 گیگابایت حافظه و سرعت پردازنده 200٪ را میزبانی کنید..
 3. برنامه تجاری: این طرح در هر ماه 24.99 دلار هزینه دارد. شما می توانید وب سایت های نامحدود میزبان و ذخیره سازی نامحدود SSD نیز باشید. همچنین دارای سرعت پردازنده 300٪ ، 3 گیگ حافظه ، دامنه رایگان و گواهینامه SSL ، به علاوه دسترسی به پشتیبان گیری روزانه.

تمام برنامه های میزبانی مشترک آنها با cPanel همراه است ، و به محض ثبت حساب جدید با آنها ، به شما یک نام دامنه رایگان داده می شود.

 • دامنه رایگان: آره.
 • سهولت ثبت نام: فرآیند ثبت نام بسیار آسان است.
 • روش های پرداخت: کارت اعتباری ، پی پال ، وب مونی ، دولا.
 • هزینه ها و بندهای پنهان: خاتمه حساب نمی تواند قبل از ده روز یا بعد از سه روز قبل از تاریخ تمدید اتفاق بیفتد. همچنین نمی توانید بیش از 25٪ از منابع آنها را برای بیش از یک دقیقه استفاده کنید یا 5000 پرونده در همان زمان باز شود ، یا در مدت زمان یک ساعت بیش از 200 ایمیل ارسال کنید.
 • upsells: چند صعود.
 • فعال سازی حساب: فعال سازی سریع.
 • کنترل پنل و داشبورد تجربه: cPanel.
 • نصب برنامه ها و CMS ها (وردپرس ، جوملا و غیره): نصب سریع برنامه های محبوب و CMS از طریق Softaculous.

آیا WebHostingBuzz را پیشنهاد می کنیم؟?

بله ما انجام میدهیم.

WebHostingBuzz در تست های ما بسیار خوب عمل کرده است. زمان بارگذاری مجدد و بارگذاری صفحه هر دو بالاتر از حد متوسط ​​بوده است.

آنها به صدها برنامه برای مبتدیان و همچنین جدیدترین و پشته های برتر فناوری برای کاربران قدرت دسترسی دارند. سیاست بازپرداخت 45 روزه آنها نیز قانونی است.

متأسفانه ، تجربه خدمات مشتری ما کند و ناپسند بود. ما باید برای ساعت ها منتظر پاسخ دهیم و حتی جواب کاملی هم نگرفتیم.

خط مشی خاتمه آنها به روشی نوشته شده است که نشان می دهد شما فقط یک پنجره ریز دارید که در واقع قبل از اینکه دوباره کارت شما شارژ شود ، کنسل کنید. و در حالی که قیمت سالانه پرداخت خوب است ، هیچ تخفیف مشتری جدیدی برای قفل کردن نرخ بسیار پایین برای سه سال اول وجود ندارد.

در کل ، آنها به اندازه کافی خوب نیستند که TOP 5 را بسازند ، اما هنوز هم انتخاب خوبی هستند.

P.S. اگر می خواهید ارائه دهنده هاستینگ را ببینید که بالاتر از WebHostingBuzz قرار دارد ، میزبان های برتر ما را در اینجا بررسی کنید.

آیا تجربه ای با WebHostingBuzz دارید؟ اگر چنین است ، لطفاً یک بررسی را در زیر بگذارید. ما از همه بررسی های صادقانه و شفاف استقبال می کنیم – خوب یا بد!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author