بررسی TSOHost: منفی و جوانب مثبت پس از 12 ماه نظارت.

بررسی TsoHostصفحه TsoHost

Tsohost در سال 2003 توسط گروه اینترنت Paragon تأسیس شد.

امروز آنها بیش از 500000 وب سایت از پایگاه انگلستان خود میزبان هستند.

بر خلاف برخی از شرکت هایی که به همین مقیاس رسیده اند و فروخته شده اند ، Tsohost تا حد زیادی توسط همان تیم بنیانگذاری اداره می شود که تقریباً 14 سال از زمان تأسیس آن اداره می شود.

Tsohost ممکن است یکی از بزرگترین یا مشهورترین ارائه دهنده هاستینگ در آنجا نباشد. اما این رشد پایدار و رهبری پایدار به شرکتی اشاره دارد که می داند چه کاری انجام می دهد.

این بررسی که می خوانید تقریباً یک سال در ساخت است.

در نوامبر سال 2018 ، ما برای برنامه میزبانی ابر آنها ثبت نام کردیم و از آن زمان تاکنون از نزدیک نظارت دقیق بر عملکرد عملکرد مانند سرعت uptime و بارگذاری صفحه داشته ایم..

هدف ما تهیه یک بررسی منصفانه و بی طرفانه است و به داده های Tsohost اجازه می دهیم تا براساس عملکرد وب سایت آزمون زنده ما ، صحبت کنند..

بیایید ببینیم چگونه Tsohost طی چند ماه گذشته عمل کرده است.

مزایای استفاده از TsoHost هاستینگ

Tsohost (شرکت) به طور پیوسته رشد کرده است و تیم بنیانگذار خود را دست نخورده نگه داشته است. این امر به یک سازمان خوب اداره می شود که (باید) از مهمترین جنبه ها مانند بروز و سرعت بهره می برد.

1. ویژگی های برنامه خوب “پاداش”

مقایسه طرح قیمت TsoHostمقایسه طرح قیمت TsoHost

مانند بسیاری از میزبان های برتر وب ، Tsohost دارای یک نصب ساده با یک کلیک برنامه های مورد علاقه شما مانند WordPress ، Drupal و ZenCart است. این بدان معناست که می توانید تا چند دقیقه یک سایت جدید داشته باشید و احتمالاً تا پایان روز بفروشید.

هر طرح میزبانی مشترک همچنین دارای 30 روز ضمانت برگشت پول است. (و برخلاف بسیاری از میزبان های دیگر ، این ضمانت برگشت پول واقعاً معامله خوبی است ، بدون هیچ گونه هزینه پنهان یا ترفندهای دیگری که باید نگران آن باشید).

برنامه های آنها – حتی ارزان ترین و اساسی ترین آنها – دارای ویژگی های اضافی زیادی هستند که با دیگر میزبان ها بسیار رایج نیست. به عنوان مثال ، تمام برنامه های آنها نام دامنه رایگان و مهاجرت وب سایت را ارائه می دهند.

2. قیمت گذاری شفاف

بسیاری از ارائه دهندگان میزبانی وب در آخرین لحظه چک از میزان صعودی برخوردار هستند. وقتی برنامه های منتخب آنها را انتخاب می کنید ، اغلب با 2 یا 3 سال تعهد با قیمت های تجدید بالاتر همراه می شوید.

ما از برنامه های قیمت گذاری Tsohost خوشتان آمده است زیرا همه ویژگی های نشان داده شده در برنامه های قیمت آنها را پیدا خواهید کرد و آنها همچنین قیمت های مختلف تعهد قیمت را به شما نشان می دهند.

قیمت های نمایش 12 ماه است (تقریباً 4 دلار در ماه / برای شروع برنامه) و برای پرداخت ماهانه شما به دنبال افزایش قیمت 1 دلار هستید – تقریباً 5 دلار در ماه.

3. پشتیبانی سریع ، پاسخگو

Tsohost خدمات مشتری را در کلیه کانالهای اصلی ارائه می دهد. مانند بسیاری از شرکت ها امروز ، آنها از بررسی های مختصر لذت می برند.

هرچند ما از آن قدردانی می کنیم ، زمان واکنش سریع آنها و ارتباطات شفاف در شبکه های اصلی اجتماعی مانند توییتر است.

پشتیبانی رسانه های اجتماعی TsoHostپشتیبانی TsoHost توییتر

ما همچنین از گزینه های چت زنده آنها تحت تأثیر قرار گرفتیم. آنها بلافاصله به هم متصل شدند ، پاسخگو و حرفه ای بودند و همچنین علاقه خود را به نیازهای ما نشان می دادند. ما روز شنبه نیز متصل شدیم که مزیت مطلوبی بود که Tsohost با آن به ارمغان می آورد.

Tsohost همچنین اخیراً ساعات پشتیبانی تلفن خود را چند ماه عقب ، از ساعت 7 صبح تا نیمه شب به وقت گرینویچ ، تمدید کرده است. این هم خوب است و هم بد ، همانطور که در ثانیه خواهیم دید …

منافع استفاده از میزبانی TsoHost

در کل ، Tsohost چیزهای زیادی برای دوست داشتن دارد.

سرعت و سرعت آنها هر دو جامد است. برنامه های آنها ، حتی ارزان ترین آنها ، دارای برخی از ویژگی های خوب مانند پشتیبان گیری روزانه و نصب های یک کلیک هستند.

و پشتیبانی از مشتری آنها ، در حالی که کامل نیست ، حداقل به سرعت پاسخ می دهد تا سعی کند و همه مشکلات برجسته را برطرف کند.

با این وجود ، اشکالاتی در خدمات آنها وجود دارد که باید از آنها آگاه باشید.

1. 99.45٪ Uptime – بدتر از میانگین صنعت

Uptime احتمالاً مهمترین معیار مسئولیت یک شرکت میزبان است.

دلیل این امر این است که حتی کمترین میزان خرابی – مانند 99٪ – می تواند تقریباً برای یک روز کامل در هر ماه به سایت شما اضافه کند.

Tsohost در مدت زمانی که از آنها نظارت کرده ایم ، تعداد زمان های ضعیف را ارسال کرده است.

12 ماه گذشته نظارت: به موقع

 • میانگین زمان به موقع ژانویه 2020: 99.85٪
 • دسامبر 2019 میانگین زمان بروز: 99.83٪
 • نوامبر 2019 میانگین زمان بروز: 99.63٪
 • اکتبر 2019 به طور متوسط: 99.69٪
 • میانگین زمان بروز سپتامبر 2019: 98.33٪
 • اوت 2019 به طور متوسط: 99.61٪
 • میانگین زمان بروز تا جولای 2019: 99.45٪
 • میانگین زمان بروز رسانی ژوئن 2019: 99.94٪
 • ممکن است حداکثر زمان بروزرسانی سال 2019: 99.91٪
 • متوسط ​​زمان بروز رسانی در آوریل 2019: 99.60٪
 • میانگین زمان بروز رسانی مارس 2019: 98.28٪
 • فوریه 2019 میانگین زمان بروز: 99.28٪

آمار 12 ماه گذشته TsoHostزمان متوسط ​​TsoHost | آمار را مشاهده کنید

میانگین زمان بکارگیری آنها زیر میانگین صنعت است.

قطع وقایع بسیار زیادی وجود دارد و خراب شدن زیادی به معنای از دست رفتن ترافیک و به طور بالقوه درآمد گمشده زیادی است.

با بعضی از ارائه دهندگان دیگر بهتر است (از جمله انتخاب شماره 1 ما ، برنامه WordPress HostGator Managed).

2. بارگذاری صفحه آهسته تر از رقابت

دومین معیار مهم تصمیم گیری که باید هنگام ارزیابی یک شرکت میزبانی جدید استفاده کنید سرعت است.

دلیل؟ اگر بارگذاری صفحات بیش از پنج ثانیه طول بکشد ، سه چهارم از ترافیک وب سایت شما باقی می ماند.

12 ماه گذشته نظارت: بارگیری بار

آمار دقیق 12 ماه گذشته TsoHostسرعت متوسط ​​TsoHost | آمار را مشاهده کنید

ما درمورد ماههای اول که شروع به نظارت بر آنها کردیم ، بسیار نگران هستیم. با داشتن 2 بار ثانیه بار ، این بدان معنی است که تقریبا نیمی از ترافیک شما از سایت خارج می شود و به شخص دیگری که زمان بارگذاری بسیار بهتری دارد حداقل به کمتر از 1 ثانیه مراجعه می کند..

با این حال ، در ماه های گذشته ، بارهای بارگیری بیشتری را نشان داده اند ، بنابراین امیدوارم که آنها همچنان به پیشرفت سرعت خود ادامه دهند.

در حال حاضر ، آنها به طور متوسط ​​با 813 میلی متر خود خوب نیستند که انگشت شست را از ما بگیرند.

3. سرورهای مستقر در انگلیس

این لزوما چیز بدی نیست. با این حال ، اگر سایت شما عمدتا برای بازار ایالات متحده و مشتری مستقر است ، بهتر است سرورهای مستقر در ایالات متحده و خارج از کشور واقع نشوند..

سرورهای خارج از کشور اغلب به دلیل طولانی تر شدن انتقال داده ، سایت شما را کند می کنند.

4- شرایط پرداخت دقیق

شرایط خدمات طولانی و وحشتناک خسته کننده معمولاً جایی است که تمام اجساد به خاک سپرده می شوند.

شرایط Tsohost نیز از این قاعده مستثنا نبود.

در مرحله اول ، شرایط سخت آنها درمورد چگونگی و زمان پرداخت نوآوری است.

این مشکل وجود دارد: چند بار کارت اعتباری یا بدهی جدید در طول سال دریافت می کنید ، فقط برای قدیمی همچنان به بسیاری از حساب های آنلاین مرتبط است (مانند ارائه دهندگان میزبانی)?

اگر فاکتورهای تأخیر ظرف چند روز از آنها مراقبت نشود ، Tsohost به طور خودکار حساب شما را به حالت تعلیق در می آورد (این بدان معنی است که سایت شما رو به پایین است). بنابراین مراقب آن ایمیل های یادآوری باشید!

وقتی سایر محصولات خریداری شده از طریق آنها ، مانند نام دامنه ، منقضی می شوند (متأسفانه ، متاسفانه وقتی سعی می کنید کارت را با شماره قدیمی اجرا کنید و پرداخت آن هم انجام نمی شود – حتی اگر شما فقط فرض کنید که انجام می شود) ، آن محصول بلافاصله روز دیگر منقضی می شود.

بعد از اینکه پرداخت را درست انجام دادید ، باید مجدداً طی 24 ساعت آینده دامنه یا سایت خود را از طریق ایمیل به آنها اطلاع دهید. بنابراین اگر یک اتفاق معمول مانند جزئیات کارت شما تغییر کند ، اتفاق می افتد و پرداخت نمی گذرد.

نکته منفی دیگر این است که کلیه پرداخت های دریافت شده باید در پوند انگلیس استرلینگ باشد. این بدان معناست که شما در هر قلعه احتمالی نرخ ارز قرار دارید.

آخر اینکه ، آنها حق تغییر و تنظیم قیمت گذاری را در هر مقطع زمانی محفوظ می دارند. این بدان معنی است که گرچه دوره تمدید بعدی شما در حال حاضر هزینه بیشتری برای شما نخواهد داشت … به این معنی نیست که در آینده نزدیک چنین خواهد شد.

5. پشتیبانی از تلفن محدود

یک نقد نهایی کوچک.

بله ، عالی است که پشتیبانی تلفنی Tsohost تا ساعت 7 صبح تا نیمه شب به وقت گرینویچ گسترش یافته است.

با این حال ، اگر در ایالات متحده آمریکا (یا هر جای دیگری به جز انگلیس و اروپای غربی) قرار دارید که ممکن است چند مشکل برای شما ایجاد کند.

به عنوان مثال ، اگر در ساعت 5:30 بعد از ظهر در کالیفرنیا نشسته باشید و سایت شما دارای مشکلاتی باشد؟ خیلی بد است ، چون ساعت ظهر ظهر GMT ساعت 5 بعد از ظهر PST است ، به این معنی که شش یا هفت ساعت دیگر قادر نخواهید بود به تلفن برسید.

این ، همراه با این واقعیت است که شما برای گرفتن نرخ ارز در قلاب هستید ، ممکن است برخورد با خارج از کشور را اگر در خارج از انگلستان زندگی می کنید بسیار دشوار باشد..

قیمت گذاری TsoHost ، برنامه های میزبانی & حقایق فوری

TsoHost چهار برنامه میزبانی مشترک مشترک ارائه می دهد. تمام قیمت های نشان داده شده با تعهد 12mo است. 30 روز ضمانت برگشت پول وجود دارد.

این موارد موجود در هر کدام است:

 • اقتصاد: این طرح 3.99 پوند در هر ماه اجرا می شود ، و با داشتن پهنای باند نامحدود و صندوق پستی 100 200 200 مگابایت ، 100 گیگابایت فضای ذخیره به شما می دهد ، اجازه دهید رمزگذاری SSL پشتیبانی + نام دامنه رایگان.
 • لوکس: این طرح هر ماه 5.99 پوند هزینه می کند ، ذخیره سازی نامحدود ، پهنای باند نامحدود ، صندوق پستی 500 x 1 گیگابایت ، پشتیبانی از رمزگذاری SSL ، پشتیبانی استاندارد SSL + رایگان SSL + نام دامنه رایگان
 • نهایی: این طرح ماهانه 8،99 پوند هزینه دارد ، تحویل فضای نامحدود ، پهنای باند نامحدود ، صندوق پستی نامحدود 10 گیگابایت ، پشتیبانی از رمزگذاری SSL ، استاندارد استاندارد SSL ، 2 مهاجرت تجارت الکترونیکی + نام دامنه رایگان.
 • بیشترین: این طرح ماهانه 14.99 پوند هزینه دارد ، ذخیره سازی نامحدود ، پهنای باند نامحدود ، پشتیبانی از رمزگذاری SSL + نام دامنه رایگان ، 3 مهاجرت تجارت الکترونیکی.

برنامه قیمت گذاری TsoHostقیمت گذاری و برنامه های TsoHost

 • سهولت ثبت نام: روند ثبت نام نسبتاً سریع و بدون درد است
 • روش های پرداخت: می توانید با کارت اعتباری یا پی پال پرداخت کنید.
 • هزینه ها و بندهای پنهان: در برخی از برنامه ها نام دامنه وجود ندارد. مراقب تمدیدها باشید.
 • upsells: در طول راه چند صعود وجود دارد.
 • فعال سازی حساب: با این وجود معمولاً سریع ، در بعضی موارد ممکن است یک روز طول بکشد.
 • کنترل پنل و داشبورد تجربه: cPanel.
 • نصب برنامه ها و CMS ها (وردپرس ، جوملا و غیره): فرآیند نصب با یک کلیک بسیار آسان از محبوب ترین برنامه های موجود.

آیا Tsohost را توصیه می کنیم؟?

متاسفانه نه.

ما برنامه های نسبتاً ارزان آنها را که ویژگی های بسیار خوبی دارند ارائه می دهیم. ما همچنین قدردانی می کنیم که قیمت گذاری آنها اگرچه با شرایط سخت همراه است اما در وب سایت آنها شفاف و صادق است. با این حال ، قیمت ها بدون مالیات بر ارزش افزوده نشان داده شده است ، که برای جزئیات صورتحساب توسط کشور شما تعیین می شود.

ما از سرعت و سرعت متوسط ​​آنها بسیار تحت تأثیر قرار نمی گیریم.

ما از حمایت آنها راضی هستیم. با این حال ، وقتی ویژگی های مهم دیگر این بد است ، باید واقعاً با شخص دیگری وارد سیستم شوید.

بهتر است با برخی از ارائه دهندگان برتر میزبانی ما همراه باشید.

تجربه ای با شما دارید TsoHost? اگر چنین است ، ما دوست داریم یک بررسی شفاف و صادقانه را در زیر بشنویم – مثبت یا منفی!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author