Review HostPapa: چرا فقط از بین 30 میزبان وب فقط 20 نفر؟

صفحه اصلی hostpapa

HostPapa میزبان بیش از 500000 وب سایت در مراکز داده خود در ایالات متحده و کانادا است.

با توجه به اینکه فقط از سال 2006 تا کنون وجود داشته است (تأسیس توسط جیمی اپالچاک).

یکی از توضیحات بالقوه برای افزایش شهاب سنگی آنها می تواند گزینه های مختلف خدمات مشتری در آنها ، ارائه پشتیبانی تلفنی به چند زبان مختلف از جمله انگلیسی ، فرانسوی ، اسپانیایی و آلمانی به مشتریان داخلی و بین المللی باشد..

آنها باید کاری درست انجام دهند که در طی چند سال گذشته به سرعت رشد کنند.

به منظور فهمیدن ، ما در ژوئن سال 2015 میزبان “طرح شروع” را خریداری کردیم. یک وب سایت ساده وردپرس راه اندازی کردیم. می توانید به آمار عملکردی عمیق آن از جمله زمان بروز و سرعت شیرجه بزنید (برای اطلاعات بیشتر روی “تاریخچه” کلیک کنید).

بیایید نگاهی بیندازیم که چگونه آنها در برابر سی بررسی دیگری که تاکنون انجام داده ایم اندازه گیری می شوند:

مزایای استفاده از HostPapa Hosting

پس از ثبت نام ، ما هیجان زده شدیم تا ببینیم چه چیزی باعث می شود آنها تیک بزنند. چه چیزی ممکن است باعث چنین صعود سریع شود?

در ابتدا ، ما از زمان عالی آنها (همانطور که می بینید) خوشحال شدیم. آنها همچنین مجموعه ای از گزینه های پشتیبانی مشتری را انتخاب می کنند.

تا کنون خیلی خوب! اما آیا آنها می توانند تا حد اعتیاد به مواد مخدره زندگی کنند؟ بیا یک نگاهی بیندازیم.

1. زمان عالی

ما خوشحالیم که گزارش دادیم که زمان بروز HostPapa از روز اول خوب بوده است.

آنها میانگین زمان 24 ماهه 99.95٪ به موقع را ارسال کرده اند.

در حالی که به نظر می رسد بسیار ساده و واضح است ، شما تعجب خواهید کرد که چه تعداد میزبان وب با بنیادی ترین عنصر میزبانی وب سایت مبارزه می کنند – زنده نگه داشتن لعنتی!

میانگین زمان حداکثر 12 ماهه:

 • میانگین زمان به موقع ژانویه 2020: 99.99٪
 • دسامبر 2019 میانگین زمان بروز: 100٪
 • نوامبر 2019 میانگین زمان بروز: 99.88٪
 • اکتبر 2019 به طور متوسط: 99.70٪
 • میانگین زمان بروز سپتامبر 2019: 100٪
 • اوت 2019 به طور متوسط: 99.94٪
 • میانگین زمان بروز تا جولای 2019: 99.95٪
 • میانگین زمان بروز رسانی ژوئن 2019: 99.98٪
 • ممکن است حداکثر زمان بروزرسانی سال 2019: 100٪
 • متوسط ​​زمان بروز رسانی در آوریل 2019: 100٪
 • میانگین زمان بروز رسانی مارس 2019: 99.99٪
 • فوریه 2019 میانگین زمان بروز: 99.63٪

HostPapa آخرین آمار 24 ماههمیانگین زمان بروز HostPapa | آمار را مشاهده کنید

2. بالاتر از سرعت متوسط ​​صنعت

زمان بروز HostPapa عالی بود و سرعت بارگیری صفحه آنها نیز مناسب است.

در 24 ماه گذشته ، آنها زمان بارگذاری صفحه برای ارسال 705 میلی متر را داشتند که نتیجه استاندارد صنعت ما است.

زمان متوسط ​​بار 12 ماه گذشته:

HostPapa آخرین آمار دقیق 12 ماههسرعت متوسط ​​HostPapa 2019-2020 | آمار را مشاهده کنید

3. گزینه های پشتیبانی گسترده

HostPapa گزینه های پشتیبانی گسترده ای را برای کمک به مشتریان به روش های مختلف ارائه می دهد.

می توانید کتابخانه عظیم فیلمهای خودی خود را مرور کنید. آنها 24/7 پشتیبانی از طریق تلفن ، نامه ، ایمیل و حتی نمابر (!) ارائه می دهند.

آنها در 18 کشور پشتیبانی تلفنی ارائه می دهند (که ممکن است بیشترین چیزی را که از هر شرکتی دیده ایم). آنها یکی از تنها میزبان هایی هستند که به زبان های مختلف از جمله انگلیسی ، فرانسوی ، اسپانیایی و آلمانی پشتیبانی می کنند.

به نظر می رسد که کافی نیست ، آنها همچنین یک ویژگی پشتیبانی جالب را به شما می دهند تا بتوانید در یک جلسه یک به یک با “کارشناسان Papa Squad” که اصولاً پیاده روی های هدایت شده با استفاده از کنفرانس ویدیویی یا تلفنی هستند ارتباط برقرار کنید (همچنین – این بهترین پشتیبانی مشتری است. عنوان تا کنون !!).

در جریان تحقیقات شخصی خودمان ، در کمتر از یک دقیقه از کارکنان پشتیبانی آنها پاسخی دریافت کردیم. پاسخ سوالات طی دو دقیقه متوسط ​​ارائه شد.

در کل ، تجربه ما با Gezim V ، نماینده خدمات مشتری ما بسیار خوب بود.

پشتیبانی HostPapa

4. ویژگی های امنیتی فعال

برنامه های میزبانی مشترک HostPapa با قابلیت محافظت در برابر ضد پاندا Panda Cloud ، و همچنین فایروال سرور ، نظارت و شناسایی نفوذ همراه است. روزانه بیش از 37،000 وب سایت هک می شوند ، بنابراین اقدامات امنیتی پیشگیرانه HostPapa اطمینان بخش هستند.

برنامه Business Pro آنها همچنین دارای ویژگی های اضافی از جمله محافظت از حریم خصوصی دامنه ، یک گواهی SSL رایگان ، یک آدرس IP اختصاصی و پشتیبان گیری خودکار از وب سایت.

آخرین موردی که شما باید نگران آن باشید ، جزئیات امنیتی مانند محافظت در برابر هرزنامه ها است. خوب است که شخص دیگری پشت خود را تماشا کند.

5. 30 روز ضمانت برگشت پول & مهاجرت سایت

HostPapa برای اکثر برنامه های میزبانی خود ضمانت 30 روزه برگشت پول برای صنعت را ارائه می دهد.

علاوه بر این ، آنها با خوشحالی به شما کمک خواهند کرد که یک وب سایت موجود را از یک هاست دیگر انتقال دهید (ضمن اینکه با نام دامنه رایگان نیز پرتاب می شود).

6. ارزش خوب برای قیمت

قیمت پایه HostPapa برای سه سال اول از 3.95 دلار شروع می شود. اگر ترجیح می دهید فقط یک یا دو سال ثبت نام کنید ، در هر دو مورد تقریباً زیاد است.

قیمت گذاری HostPapa یک ، دو و سه ساله

این قیمت گذاری نیز برای مشتریان جدید پایین است. این بدان معنی است که قیمت های تمدید در همین برنامه استارت به 7.99 دلار در ماه افزایش می یابد. بنابراین نه بهترین اخبار در کل ، بلکه نسبتاً معمول است.

خبر خوب این است که آنها ارزش زیادی را برای این قیمت گذاری اولیه به وجود می آورند. شما دو وب سایت دریافت می کنید ، در مقایسه با تنها یکی از میزبانان دیگر که ارائه می دهند. شما همچنین می توانید ثبت دامنه رایگان ، 100 گیگابایت حافظه SSD و پهنای باند بدون مجوز دریافت کنید.

خیلی خوب ، درست است?

اما این همه چیز نیست همچنین “ویژگیهای ضروری” آنها را دریافت خواهید کرد که شامل مهاجرت رایگان وب سایت ، Cloudflare CDN ، گواهی SSL و دسترسی به برنامه های 400+ و سازنده وب سایت آنها.

بنابراین ، به طور کلی ، ارزش بسیار خوبی دارد. سایر میزبان ها می توانند هزینه این کالاها را بپردازند ، به راحتی قیمت ماهانه را بالاتر از این محدوده اولیه 3.95 دلار در ماه قرار می دهند.

منافع استفاده از میزبانی وب HostPapa

مطمئناً ، HostPapa دارای نتایج به موقع و سرعت مناسب است.

متأسفانه ، سایر مشتریان تجربه مثبتی را که ما داشتیم به اشتراک نگذاشتند. همچنین برخی از مشکلات مربوط به هزینه های پنهان در رابطه با چگونگی “رایگان” تضمین برگشت پول و راه اندازی وب سایت وجود دارد.

نگاهی بیاندازید.

1. تجربه مشتری ضعیف با پشتیبانی

به شخصه ، تجربه پشتیبانی مشتری ما به راحتی پیش رفت.

هنگامی که ما یک بررسی پس زمینه را بررسی کردیم که سایر مشتریان گزینه های پشتیبانی گسترده خود را چگونه مشاهده می کنند ، تصویر آنقدر سرخ نشده بود.

با وجود تعداد زیاد گزینه ها یا راه های موجود برای رسیدن به HostPapa ، تجربه کلی مشتری به طور متوسط ​​پایین تر از حد است.

2. هزینه های اضافی

بیشتر میزبان وب وب سایت شما را به صورت رایگان تنظیم می کنند. اکثر میزبان وب نیز ضمانت بازگشت پول را ارائه می دهند.

ظاهرا ، دو حقوق اشتباه می کنند …

در صورت درخواست بازپرداخت در طول آن پنجره 30 روزه ، آنها پس از انصراف ، مبلغ تنظیم 29.95 دلار را به شما پرداخت می کنند..

این بدان معنی است که از نظر فنی ، این یک “ضمانت بازگشت پول” نیست و راه اندازی وب سایت “رایگان” نیست.

پس ممنون ، اما نه ممنون.

بررسی اجمالی در مورد برنامه های میزبانی HostPapa + حقایق سریع

در زیر یک مرور اجمالی از سه برنامه میزبانی مشترک HostPapa ارائه شده است.

لطفا توجه داشته باشید: قیمت گذاری معمولاً نوسان دارد و این قیمت های تبلیغاتی پایین نیاز به ثبت نام سه ساله دارد.

قیمت گذاری و برنامه های HostPapa

برنامه شروع کننده هزینه 3.95 دلار در هر ماه. این طرح به شما امکان میزبانی دو وب سایت ، ثبت دامنه رایگان ، 100 گیگابایت فضای دیسک و پهنای باند “نامحدود” را می دهد. شما همچنین می توانید همه “ویژگی های اساسی” آنها ، از جمله مهاجرت رایگان سایت ، Cloudflare CDN ، گواهی SSL و دسترسی به 400+ برنامه وب را دریافت کنید.

برنامه تجاری همچنین هزینه 3.95 دلار در هر ماه. این یکی به شما امکان میزبانی وب سایت های نامحدود ، ثبت نام دامنه رایگان ، فضای نامحدود دیسک و پهنای باند نامحدود را می دهد. این ویژگی ها همچنین ویژگی های ضروری و همچنین ویژگی های پیشرفته مانند دامنه های افزودنی نامحدود ، حساب های ایمیل و پایگاه های داده MySQL را ارائه می دهند..

برنامه کسب و کار حرفه ای هزینه 12.95 دلار در هر ماه. شما از وب سایت های نامحدود ، ثبت دامنه رایگان ، ذخیره نامحدود SSD ، پهنای باند ، به علاوه هر دو ویژگی ضروری و پیشرفته برخوردار می شوید. همچنین برخی از پیشرفتهای عملکردی مانند سرورهای سریع موشک و صفحات نامحدود برای سازنده وب سایت خود را دریافت می کنید. همچنین از نسخه پشتیبان تهیه خودکار سایت ، یک Premium Wildcard SSL و حریم خصوصی دامنه دریافت خواهید کرد.

 • سهولت ثبت نام: فرآیند ثبت نام بسیار آسان است.
 • روش های پرداخت: کارت اعتباری ، پی پال.
 • هزینه ها و بندهای پنهان: قیمت تبلیغی فقط برای اولین دوره پرداخت است. تمدید بسیار گران است. در صورت استفاده از خط مشی بازپرداخت آنها ، مبلغ راه اندازی 29.99 دلار به شما تعلق می گیرد.
 • upsells: چند صعود.
 • فعال سازی حساب: فعال سازی می تواند مدتی طول بکشد.
 • کنترل پنل و داشبورد تجربه: cPanel.
 • نصب برنامه ها و CMS ها (وردپرس ، جوملا و غیره): نصب یک کلیک برای نصب برنامه های محبوب و CMS ها.

آیا ما HostPapa را توصیه می کنیم؟?

متأسفانه ما این کار را نمی کنیم.

زمان تمام وقت آنها خوب و با سرعت مناسب بود. آنها یک تن از گزینه های پشتیبانی مختلف در دسترس هستند ، و ما شخصاً تجربه مثبتی داشتیم.

با کاوش و عمیق تر فهمیدیم که تجربه پشتیبانی در سراسر صفحه بسیار متناقض است. هزینه های پنهان بیش از حد زیادی وجود دارد که باعث می شود قیمت های تبلیغاتی “پایین” آنها سخت نباشد.

تعداد زیادی میزبان وب خوب دیگر نیز وجود دارد که حالت بهتری را برای شما فراهم می کند.

تجربه شما با HostPapa چیست? ما دوست داریم که درباره آن بشنویم ، مهم نیست که مثبت یا منفی باشد (تا زمانی که شفاف و صادقانه باشد).

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author