بررسی Pressidium

آرم Pressidium

امتیاز کلی

ارزان ترین برنامه
21 دلار در ماه

Pressidium: خلاصه سریع برای افراد بدون وقت (تقریباً همه ما)

به طور خلاصه ، ما عاشق Pressidium هستیم. در حقیقت ، همین سایت در Pressidium میزبان است! آنها میزبان وردپرس بسیار معتبری و مطمئن را ارائه می دهند ، دارای مراکز داده سریع رعد و برق در سراسر جهان (+ یک CDN یکپارچه در برنامه های بالاتر برای حداکثر سرعت) ، و ارزان تر از WP Engine هستند.

در اینجا یک مرور سریع از بهترین ویژگی های آنها وجود دارد:

طرح شروع مقرون به صرفه: در مقایسه با سایر میزبانان WP مدیریت شده با ویژگی های پیشرفته مشابه ، آنها ارزانترین قیمت در اطراف هستند.

پشتیبانی عالی: آنها در اینجا 24/7/365 ، پشتیبانی تخصصی WordPress هستند!

دسترسی جهانی: آنها در سراسر جهان دارای مراکز داده ای هستند و یک CDN سریع یکپارچه و چشمگیر دارند که روند فوق العاده جهانی را آسان می کند.

امنیت: به روزرسانی های خودکار ، نظارت بر بدافزارها و حذف خودکار ، حذف بدافزارها ، فیلتر کردن بات ها ، گواهینامه های رایگان SSL و موارد دیگر مدیریت شده … این یک مجموعه بسیار چشمگیر است!

60 روز ضمانت برگشت پول: فقط در مورد … چقدر خوب است ��

راستش ، آنها مغز متفکر کتاب ما نیستند. ارزان ترین برنامه آنها (طرح خرد) از آغاز می شود فقط 21 دلار در ماه (شروع موتور WP با 35 دلار وزن btw).

تحقیقات پرسیدیم

بررسی میزبانی Pressidium

مقدمه ای برای Pressidium

Pressidium در 28 فوریه 2013 توسط اندرو ژرژ ، جان آندریوپولوس ، فیلیپ اسلاویک و جیانیس زاخاریادیس تاسیس شد. آنها چهار منطقه مرکز داده اصلی در آمریکای شمالی ، اروپا ، اقیانوسیه و آسیا اقیانوس آرام دارند. به علاوه ، آنها دارای 22 موقعیت استراتژیک در سراسر جهان هستند.

آنها در خدمات میزبانی وردپرس مدیریت شده در معماری سازمان تخصص دارند. این شرکت افتخار دارد که از یک شرکت مشتری بزرگ از جمله شرکت های Fortune 500 پذیرایی کند. برخی از مشتریان آنها شامل دانشگاه های فوجیتسو ، ترانسفرکس ، مدرن خرده فروشی ، 6 متری و دانشگاه کرنل هستند.

کوین اوشی ، بنیانگذار Review Signal ، به Pressidium جایزه عملکرد میزبانی وردپرس Top Tier اعطا کرده است. این در سال 2015 و 2016 بود.

قیمت گذاری

Pressidium 4 نوع برنامه میزبانی وردپرس مدیریت شده را ارائه می دهد. اینها به عنوان Personal، Professional، Business و Business Plus نامگذاری شده اند:

دومین طرح ارزان قیمت شخصی نامیده می شود و اگر سالانه 4200 دلار هزینه شود (ارزانترین آن برنامه میکرو است ، اما ما روی برنامه شخصی تمرکز خواهیم کرد زیرا شامل تنظیم CDN آنها است). اگر می خواهید ماهانه به ماه پرداخت کنید ، هزینه آن 49/90 دلار در هر ماه است.

بسته گفته شده حداکثر 3 نصب وردپرس را در اختیار شما قرار می دهد. اگر می خواهید یک نصب وردپرس اضافی نصب کنید ، باید مبلغ آن را 14.90 دلار در ماه پرداخت کنید. پشتیبانی چندگانه در بسته گنجانده نشده است.

پهنای باند نامحدود است. این بدان معنی است که شما برای بیشتر از حد معمول ترافیک هزینه اضافی دریافت نمی کنید. با این حال ، طبق Pressidium ، بسته شخصی برای 30،000 بازدید منحصر به فرد در هر ماه طراحی شده است. بنابراین ، منابع سرور فقط به حدود 30،000 بازدید ماهانه منحصر به فرد محدود می شود.

یک سؤال که اغلب به آن پاسخ داده می شود ، برای بازدیدهای اضافی هزینه می شود. Pressidium پاسخ می دهد ، “این که آیا سایت شما افزایش ناگهانی جلسات کاربر واقعی را تجربه می کند یا حملات می کند ، ما اطمینان حاصل می کنیم که عملکرد خوبی دارد. ما بیش از حد هزینه های اضافی را برای شما به طور خودکار هزینه اضافی نمی پردازیم ، اما اگر بیش از محدوده برنامه خود باشید ، ما به روز رسانی پیشنهاد می کنیم. “

به شما گواهی رمزگذاری رمزگذاری داده می شود. این بدان معناست که می توانید اطلاعات حساسی را که توسط وب سایت خود به دست آمده است را تضمین کنید. این امر به افزایش رتبه موتورهای جستجو نیز کمک می کند. FYI ، Google از وب سایتهای امن (HTTPS) نسبت به سایتهای غیر ایمن (HTTP) پشتیبانی می کند.

اگر وب سایت شما در یک شرکت میزبانی وب دیگر میزبانی می شود ، شما از مهاجرت رایگان وب سایت خود استفاده می کنید. پس از ثبت نام ، فوراً می توانید یک مهاجرت را برنامه ریزی کنید. شما فقط باید بلیط پشتیبانی را باز کنید. تیم Pressidium بعد از هر کاری انجام خواهد داد.

امنیت حساب میزبانی شما توسط Pressidium جدی گرفته شده است. شما به روزرسانی های خودکار ، نظارت بر بدافزار و حذف نرم افزارهای مخرب را مدیریت می کنید. شما یک محیط کاملاً قفل شده دارید و می توانید از فیلتر کردن نقاط ضرب و شتم لذت ببرید.

تهیه نسخه پشتیبان از روزانه و به صورت خودکار انجام می شود. می توانید پشتیبان خود را نیز ایجاد کنید. این به شما کمک می کند در مواردی که وب سایت شما با مشکلات پیچیده ای روبرو است. اگر این مشکلات برطرف نشوند ، می توانید به سادگی نسخه پشتیبان تهیه کنید (نکته ای که وب سایت شما هنوز کاربردی بود).

هنگامی که سرعت آن فرا می رسد ، Pressidium مقدار زیادی برای ارائه دارد:

  • CDN – به شما امکان می دهد داده های وب سایت را به عنوان حافظه نهان در مکان های جغرافیایی مختلف ذخیره کنید. بنابراین ، حتی بازدید کنندگان وب سایت به دور از مرکز داده های شما سرعت بارگذاری صفحه را تجربه می کنند. آنها به سادگی با داده های ذخیره شده در مکانی که در نزدیکی آنهاست ذخیره می شوند.
  • PHP 7 – این یک نسخه به روزرسانی به PHP 5.6 است ، و آن را سریع تر از نسخه گفته شده می کند. برنامه های کاربردی همچنین با PHP 7 نسبت به PHP 5.6 سریعتر اجرا می شوند.
  • ذخیره سازی HA SSD – این به معنی درایوهای حالت جامد در دسترس بودن بالا است. این نوع درایوهای ذخیره سازی نسبت به درایوهای مکانیکی سنتی سریعتر است. بنابراین ، داده ها سریعتر تحویل می گیرند که منجر به سرعت بارگذاری سریع می شود.
  • تعادل بار پویا – این به توزیع بار کاری در منابع مختلف محاسباتی برای جلوگیری از اضافه بار یک منبع واحد ، به حداقل رساندن زمان پاسخ دادن و بهینه سازی استفاده از منابع اشاره دارد. با توازن مطلوب بار دینامیکی ، سرعت بارگذاری صفحه شما سریعتر می شود زیرا منابع بارگیری نمی شوند. این امر عمدتا به این دلیل است که بارهای کاری روی چندین سرور (یا منابع) پخش می شوند.
  • بهینه سازی خودکار تصویر – با کاهش اندازه آن ، به طور خودکار تصویر بهینه می شود. بنابراین ، بارگذاری تصاویر شما منابع کمتری خواهد داشت که به نوبه خود منجر به سرعت بارگذاری سریعتر می شود.

داشبورد کاربر شما ویژگی های مختلفی نیز دارد. می توانید پشتیبان گیری دستی و خودکار داشته باشید و می توانید استفاده و تحلیل ترافیکی را بررسی کنید. داشبورد همچنین فاکتور و تاریخچه صورتحساب را نشان می دهد. این امکان را به شما می دهد تا انواع افزونه ها را در یک سیستم عامل مدیریت کنید.

سرانجام به شما 60 روز ضمانت برگشت پول بدون ریسک داده می شود. اما در برنامه های سالانه ارائه نمی شود. اگر از خدمات آنها راضی نیستید ، می توانید به هر دلیل دلایل بازپرداخت کامل دریافت کنید.

گزینه های پشتیبانی

انواع مختلفی از پشتیبانی با Pressidium به شما داده می شود. در زیر برخی از آنها آورده شده است:

  • بلیط & پشتیبانی ایمیل
  • پشتیبانی تلفن
  • دانش محور
  • وضعیت ابر
  • اختصاصی مدیر حساب (برنامه های تجاری / تجارت به علاوه)

بلیت و پشتیبانی ایمیل 24/7/365 در دسترس است و شما می توانید از مهندسین متخصص DevOps کمک بگیرید. پایگاه دانش شامل راهنمایی در مورد نحوه مدیریت محصولات و خدمات Pressidium است. این برنامه همچنین حاوی راهنمایی در مورد چگونگی عیب یابی مشکلات ساده است. مدیر حساب اختصاصی فقط درصورتی که برنامه های Business یا Business Plus را انتخاب کنید ، در دسترس است.

صفحه وضعیت ابر حاوی بروزرسانی هایی در مورد سیستم عامل و سرویس های Pressidium است. به روزرسانی های وضعیت شامل موارد مربوط به فایروال ها ، فایروال های WebApp ، Load Balancers ، ذخیره چند لایه ، سرورهای برنامه وردپرس ، خوشه های پایگاه داده ، CDN ، SFTP ، Staging & عکس های فوری ، پشتیبان گیری از ابر ، پورتال و API.

طرفداران

چندین ویژگی بهینه سازی سرعت

Pressidium چندین ویژگی برای بهینه سازی سرعت وب سایت شما ارائه می دهد. آنها از درایوهای حالت جامد (HA SSD) با سرعت بالا استفاده می کنند که سریعتر از درایوهای مکانیکی سنتی هستند. آنها همچنین از ایجاد توازن بار پویا برای جلوگیری از کار بیش از حد و تخصیص بار به منابع متعدد که منجر به سرعت بارگذاری بهینه می شود ، استفاده می کنند.

از دیگر ویژگیهای بهینه سازی سرعت می توان به حافظه انطباقی چند لایه ، شبکه های تحویل محتوا (CDN) ، پشتیبانی از PHP 7 ، بهینه سازی خودکار تصویر و انتخاب مکان های مرکز داده اشاره کرد..

Uptime عالی

Pressidium وب سایتهایی را ارائه می دهد که بسیار عالی انجام می شوند – این وب سایت ها به ندرت دچار خرابی می شوند. سایت هایی که از Pressidium استفاده می کنند دارای سرعت بالایی بالاتر از میانگین هستند. آنها با ارائه وب سایت هایی که عملکرد خوبی دارند ، به قول خود مبنی بر ارائه خدمات فوق العاده به مشتریان خود عمل می کنند.

گواهی SSL رایگان

به شما گواهی نامه رمزگذاری SSL رایگان داده می شود. اینها برای ایمن تر کردن سایت شما و در نتیجه محافظت از اطلاعات حساس موجود در سایت شما استفاده می شود. همچنین به افزایش رتبه شما در موتورهای جستجو نیز کمک می کند. Google سایتهای امن را بیش از غیر ایمن دوست دارد.

پشتیبان گیری در دسترس است

پشتیبان گیری روزانه خودکار در سایت شما انجام می شود. این به امنیت سایت شما در مواردی که مشکلات برطرف نشوند ، کمک می کند. می توانید بلافاصله سایت خود را با استفاده از نسخه پشتیبان تهیه و بازگردانی کنید تا زمانی که وب سایت شما هنوز کار می کند ، به یک نقطه بازگردید.

60 روز ضمانت برگشت پول

Pressidium به قفل کردن فروشنده اعتقاد ندارد. شما می توانید هر زمان که بخواهید ، اشتراک خود را لغو کنید. به شما 60 روز ضمانت برگشت پول بدون ریسک داده می شود. اگر از محصولات و خدمات آنها راضی نیستید ، همیشه می توانید بازپرداخت دریافت کنید.

نتیجه

فقط این کار را انجام دهید

SummaryReviewer Matthew RogersRevview Date 2019-11-24 بازبینی مورد PressidiumAuthor رتبه 5یکمیکمیکمیکمیکمنام محصول PressidiumPrice
21 دلار

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author