نحوه جلوگیری از از بین رفتن توسط یک ارائه دهنده میزبان وب

انتخاب راه حل میزبانی در بهترین زمانها دشوار است و در بدترین حالت گیج کننده و آزار دهنده است.

انواع مختلفی از خدمات ، طرح های مختلف قیمت گذاری ، تصمیم گیری های زیادی برای تصمیم گیری ، عوامل زیادی درگیر هستند. برای وخیم تر شدن اوضاع ، مواردی وجود دارد که شما حتی نمی توانید درباره آنها بدانید!

در این مقاله ، ما سعی خواهیم کرد تا شما را با برخی از نکات ظریف تر در انتخاب میزبان آشنا کنیم تا مطمئن شویم که از بین نرفتید.

چه به دنبال میزبان وبلاگ وردپرس یا وب سایت باشید ، این 8 نکته به شما کمک می کند بعداً از بروز مشکلات جلوگیری کنید.

شماره 1 از هاست های مشهور و مشهور استفاده کنید

میزبان برتر در hostingfacts.comمیزبان برتر در hostingfacts.com

این باید قبل از هر چیز دیگری پیش برود. سایتهای محترم همچنین دارای مشکلات و مشکلات هستند و حتی اگر آنها برخی از ترفندهای ناخوشایند را در آستین خود داشته باشند ، هدف شما این نیست که شما را به طور کامل دور بیندازیم. آنها ممکن است با هزینه های تجدید یا ساختارهای خدماتی مشکلی بازی کنند اما در پایان روز ، آنها واقعاً می خواهند خدمات خوبی به شما ارائه دهند.

شرکت های ناشناخته ، به خصوص مشاغل کوچک محلی ممکن است به دنبال جستجوی سریع باشند و پیش فروش خوبی را انجام دهند و هنگامی که پول خود را بدست آورید ، فراموش نکنید. این همیشه مثل این نیست ، اما این چیزی است که باید از آن آگاه باشید.

خوشبختانه ، ما تمام تحقیقات را برای شما انجام داده ایم. فقط پیش بروید و این صفحه بررسی میزبانی وب را بررسی کنید. ما اکثر ارائه دهندگان میزبانی را بر اساس سرعت ، به روز مرتب کرده ایم & پشتیبانی مشتری.

دانستن اینکه آیا یک میزبان محلی ارزش وقت شما را دارد ، کمی دشوارتر است. برخی از مشتری ها را امتحان کنید و پیدا کنید و از آنها بخواهید که در مورد این سرویس چه احساسی دارند. همیشه برای یافتن مشتری های کوچکتر هزینه می کند. میزبان ها همیشه به مشتریان بزرگ خود توجه ویژه ای می کنند ، بنابراین ، آنها خدمات خوبی را تجربه می کنند. اگر همه موارد دیگر نتوانستند ، خدمات آنها را برای یک ماه آزمایش کنید و ببینید چه چیزی برای خودتان است.

شماره 2 قیمت و هزینه های تمدید را در نظر بگیرید

قیمت های تجدید چت زنده افزایش می یابدقیمت های عمومی افزایش یافته است واقعاً?

حداقل بگوییم قیمت گذاری می تواند غیر شهودی باشد. برخی از شرکت ها کاهش قیمت را به شما می دهند که به نظر می رسد قیمت نهایی است. آنها مراقبت می کنند از یک نوع کوچک استفاده کنند تا نشان دهند این قیمت فقط تا تاریخ تمدید شما معتبر است.

اگر یک ماه پیش پرداخت کنید فقط یک ماه کاهش می یابد. اگر به مدت 3 سال بپردازید ، 3 سال اعتبار دارد. پس از تاریخ تمدید ، شما قیمت کامل را قبض می کنید.

شماره 3 هیچ مطلبی به عنوان “نامحدود” وجود ندارد

گفتن اینکه شما از هر چیز نامحدودی دارید حداقل اشتباه است. اول از همه ، شما نمی توانید پهنای باند یا ذخیره ای نامحدود داشته باشید زیرا این بدان معنی است که این شرکت به شما اجازه می دهد – و قادر به ذخیره کردن صد تریلیون ترaflop و انتقال همه آن به مریخ است. و این هنوز نامحدود نیست.

آنچه در اینجا میزبان واقعاً معنی دارد این است که آنها به همان اندازه پهنای باند و فضای ذخیره سازی را در اختیار شما قرار می دهند که سخت افزار شما قادر به دستیابی به آن باشد. این اصطلاح بدون استفاده است ، و این بدان معنی است که آنها نمی توانند میزان استفاده شما را محدود کنند یا آن را به صورت مصنوعی محدود کنند.

این بدان معنا نیست که می توانید تمام داده های مورد نظر خود را از طریق اینترنت منتقل کنید. اگر سرور اختصاصی با درگاه 10 مگابیت در ثانیه دارید می توانید 10 مگابایت در ثانیه انتقال دهید. به نظر می رسد بسیار زیاد است ، اما هنوز هم محدود است. این ترجمه تقریباً 24 ترابایت در ماه است. اگر مشاغل شما ویدیوی 4k با کیفیت بالا را به اشتراک می گذارد ، ممکن است به زودی تمام شود. در صورت افزایش ترافیک که می تواند بیش از 10 مگابایت در ثانیه باشد ، ممکن است در تنگناهای قابل توجهی نیز قرار بگیرید..

این یک حقیقت جهانی است ، هیچ راه حلی برای آن وجود ندارد. اگر سرور اختصاصی دارید باید گسترش دهید که هزینه شما را به همراه خواهد داشت. اگر در حال برنامه ابری هستید ، احتمالاً در زمان پرداخت خود توسط GB یا TB پرداخت خواهید کرد انجام دادن برنامه ای نامحدود به معنای سست کار داشته باشید ، هزینه مناسب آن را می پردازید.

شماره 4 مراقب هزینه های به اصطلاح “تنظیم” باشید

هزینه راه اندازی میزبان وب15 دلار برای “تنظیم”؟ آنها واقعاً چه کاری تنظیم کرده اند?

مهمتر از همه ، از هزینه های نامناسب راه اندازی مراقب باشید. اگر در حال بدست آوردن سرور اختصاصی هستید ، قابل درک است که آیا هزینه راه اندازی آن وجود دارد. اگر از سرویس مدیریتی استفاده می کنید ، مجبور به تنظیم نرم افزار و انجام کارهای مختلف دیگری می شود.

اگر از هر نوع خدمات دیگری استفاده می کنید ، هزینه تنظیم آن واقعاً قابل توجیه نیست ، مگر اینکه از شرکت بخواهید سایت خود را مهاجرت کند.

شماره 5 ثبت نام دامنه به نام شما نیست

این چیزی است که میزبانان زیادی در آن مقصر هستند. گرفتن یک نام دامنه از طریق میزبان خود بسیار راحت است زیرا همه چیز به صورت خودکار است. نام دامنه را تایپ می کنید ، مقداری پول و رونق می پردازید ، دامنه دارید.

اما ، نام دامنه از نظر قانونی متعلق به میزبان است ، نه شما ، حداقل در تمام مواردی که ما دیده ایم. این خود را به انواع مسائل وام می دهد. تصور کنید که شرکتی دارید که با یک فروشگاه عالی تجارت الکترونیک عالی کار می کند و از لحاظ فنی وب سایت را ندارید.

در عمل ، این به همان اندازه که فکر می کنید مشکل ایجاد نمی کند. تا آنجا که می دانیم ، میزبان ها اکثراً این کار را انجام می دهند ، زیرا برای هر دو طرف آسانتر است و همچنین بستن حساب هایی که قانون را با سرقت محتوا یا ارائه مطالب غیرقانونی در دست می گیرند ، برای آنها آسان تر است..

با این گفته ، ما معتقدیم که ایمن ترین و حرفه ای ترین گزینه استفاده از یک ثبت کننده و ثبت دامنه خود به نام خود شماست. این نکته ساده است که دامنه ها را به یک هاست اختصاص دهید و از این طریق همه چیز را در مورد شرکت و وب سایت خود در اختیار دارید!

شماره 6 مطمئن شوید که می توانید پول خود را پس بگیرید (در صورت نیاز)

30 روز پول برگشتما به طور معمول پول من را درخواست نمی کنیم ، اما انتخاب یک میزبان می تواند بسیار دشوار باشد و امکان آزمایش یکی از آنها برای چند روز و سپس گفتن نه تشکر از شما کمک بزرگی است. ما با یک صاحب معتبر میزبان صحبت کرده ایم که به ما اطمینان داد که آنها ضمانت برگشت پول دارند در حالی که طبق شرایط خدمات خودشان ،.

شک نداریم که آنها نیت خوبی داشته باشند و با حسن نیت عمل کنند ، اما تضاد با شواهد چیزی نیست که دوست داریم هنگام صحبت درباره یک برنامه 350 دلار + ببینیم.

اگر بخواهید به طور زیبا بپرسید ، با پشتیبانی مشتری صحبت کنید ، ممکن است برخی از میزبانها یک ماه یا چند روز رایگان به شما بدهند ، آنها می توانند شما را در جهت درست راهنمایی کنند. اگر ما شما بودیم ، میزبان وب را انتخاب می کنیم که حداقل 30 روز پس انداز پول داشته باشد. لیست بهترین ارائه دهنده هاستینگ را در اینجا مشاهده کنید که 30+ روز پس انداز ارائه می دهند.

شماره 7 مطمئن شوید که آنچه را برای آن پرداخت می کنید ، دریافت خواهید کرد

این موضوعی است که هنگام جستجوی میزبان مدیریت شده وردپرس ، مشاهده کرده ایم. این نوع میزبانی فقط به شما امکان می دهد سایتهای WordPress را نصب کنید اما کل فرض این است که همه چیز از سخت افزار گرفته تا حافظه نهان سرور به وردپرس بهینه شده است.

برخی از میزبان هاست اختصاصی وردپرس / جوملا را ارائه می دهند اما آنچه واقعاً این است فقط بسته بندی مجدد خدمات مشترک خود با “وب سایت” است که جایگزین “وردپرس” یا “جوملا” شده اند..

هدیه مرده قیمتی است (از ارائه دهندگان میزبانی ارزان بپرهیزید). ارزان ترین میزبانی مناسب وردپرس با مدیریت مناسب از 28 دلار – 30 دلار شروع می شود. اینها ممکن است هنوز در محیط های مشترک به اشتراک گذاشته شوند ، اما تنظیم آنها به WP تنظیم شده است.

حفاظت از شماره 8 میزبان DDOS احتمالاً کامل نیست

برخی از میزبان ها دارای برخی از سطح حفاظت از DDOS هستند. اگرچه این به خودی خود ممکن است صحیح باشد ، ما فکر نمی کنیم که یک میزبان بتواند از شما محافظت کند ، به ویژه اگر یک حساب سطح 29 – 300 دلاری داشته باشید. تنها یک راه برای محافظت در برابر حمله DDOS وجود دارد: الف بزرگ شبکه ، و منظور ما عظیم است!

برای برداشتن آن از منابع قابل توجهی استفاده می شود و فقط برای محافظت از سایت 29 دلار در ماه ارزش آن را ندارد. اگر فکر می کنید DDOS یک تهدید جدی برای شماست ، باید در چیزی Cloudfare سرمایه گذاری کنید که شانس بیشتری برای محافظت از شما داشته باشد.

نتیجه

هنگام انتخاب یک میزبان سه کار وجود دارد: اطمینان حاصل کنید که با یک معتبر بروید ، از عقل سلیم استفاده کنید و تحقیقات خود را انجام دهید. مورد اول برای اطمینان از یک سایت پایدار مسیری طولانی را طی می کند. عقل سلیم زمانی مفید است که با عباراتی مانند منابع نامحدود یا اصطلاحات مزخرف که فقط شما را برای انتخاب میزبان کور می کند مفید باشد.

تحقیقات برای شناسایی نیازهای خود و تشخیص اینکه چه خدماتی انجام می دهند مفید است. دانش همیشه بهترین دفاع شما در برابر پوسیدگی است!

اگر به مطالعه بیشتری نیاز دارید ، اینفوگرافیکی را در اینجا قرار داده ایم: 10 مورد که میزبانی وب را خوب می کند

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author