مرور وببلی

تصویر مردی که در مورد میزبانی سوال می کندWeebly ، ساده ترین استفاده از سازنده وب سایت است.

این می تواند پاسخ من به یک سناریوی تخیلی خاص و عجیب باشد.

آن سناریو چیست? ?

مردی در خیابان به سمت من می آید ، مرا با شانه می گیرد و تا این لحظه بی سر و صدا زمزمه می کند ،: “بهترین دوست پسر عموی من حتی هیچ وب سایت را نشنیده است. چگونه می توانید او را بسازید؟ “

من می ترسم کمی ترسیده باشم اما دوست دارم فکر کنم با آرامش می گویم ، “Weebly ، ساده ترین استفاده از سازنده وب سایت.”

احتمالاً این هرگز اتفاق نمی افتد ، اما من دوست دارم که فقط در صورت بروز چنین چیزی برنامه ریزی کنم.

خوب ، متاسفم برای قیاس عجیب و غریب من اجازه دهید جزئیات را وارد کنیم. ?

TLDR؛

Weebly یکی از ساده ترین سازندگان وب سایت است که توانایی ایجاد یک وب سایت خوب را دارد.

در واقع فقط دو رقیب دیگر ، Wix و Squarespace وجود دارند. بهترین راه برای تصمیم گیری برای استفاده از این سه مورد ، این است که دقیقاً آنچه را که از سازنده وب سایت خود به دنبال آن هستید بفهمید.

اگر به دنبال ساده ترین راه حل هستید و فکر نمی کنید شخصی سازی سفارشی سازی را قربانی کنید ، بیشتر از Weebly به عنوان انتخاب خود برای ایجادکننده وب سایت جستجو نکنید. اگر شخصی سازی کل آن چیزی است که شما می خواهید ، پس از آن به یک سازنده معمولی سایت بروید.

چه کسی Weebly است برای

Weebly سازنده وب سایت است که اگر تقریبا هیچ تجربه مرور نرم افزار را نداشته باشید باید از آن استفاده کنید.

یک مقیاس برای سازندگان وب سایت وجود دارد. ⚖️

در یک طرف شما Weebly را دارید – بسیار آسان برای استفاده با کمی توانایی سفارشی سازی. وب سایتی که ایجاد می کنید در جعبه ها قرار خواهد گرفت و اطلاعاتی را که می خواهید برای هر کسی که از سایت شما بازدید می کند ، انتقال خواهد داد.

از طرف دیگر ، شما Wix دارید که برای شخصی سازی سطح بالا است و دارای یک منحنی یادگیری کوچک است. Wix در اصل نسخه بوم خالی یک سازنده وب سایت است که گزینه های دیوانه وار را دارد. برای Wix که واقعاً از لحاظ فنی به چالش کشیده شده است واقعاً می تواند بسیار زیاد باشد. هرکسی که در این روز و سن از نرم افزارهای نیمه پیچیده استفاده کرده است ، نباید در تشخیص آن مشکلی داشته باشد.

Squarespace در میانه با الگوهای ساده و کاربردی کار می کند. مکانی برای حرکت در خارج از قالب ها وجود دارد و تغییر چیزها در اطراف می تواند هنوز هم یک قوطی کرم را باز کند. اگر در قالب بچسبانید ، تقریباً به راحتی به عنوان Weebly قابل استفاده است.

هنگامی که آن را به پایین می آید Weebly فقط شما را نگه داشته است. تصمیمات زیادی گرفته نشده است و تصمیماتی که باید بگیری پیچیده نیستند. زیبایی Wix سادگی آن است. 

تصمیم گیری درباره سازنده وب سایت به آسانی می فهمید که در آن طیف حضور دارید.

اگر به توانایی خود در استفاده از یک نرم افزار ساخت وب سایت اطمینان ندارید ، از Weebly استفاده کنید. حتی اگر مطمئن نیستید – ما هنوز اطمینان داریم که می توانید با استفاده از Weebly یک وب سایت محکم بسازید.

کشیدن و رها کردن سازنده (کدگذاری لازم نیست)

صفحه نمایش کشویی weebly

خدمات توسعه وب سایت های متعددی وجود دارد که قابلیت کشیدن و رها کردن را دارند. همانطور که قبلاً ذکر شد ، Wix و Squarespace رقابت در فضای سازنده وب سایت drag-and-drop هستند. شما عنصری را که می خواهید در صفحه بسازید بردارید و آن را به جایی که می خواهید بکشید.

شما آن را بکشید ، سپس آن را رها کنید!

Weebly آن را ساده تر می کند زیرا وقتی موضوع را انتخاب می کنید ، محدود به آنچه در واقع می توانید در آن حرکت کنید. کلمات صادقانه نمی توانند بیان کنند که استفاده از Weebly با قابلیت کشیدن و رها کردن آنها چقدر آسان است.

پس از انتخاب یک موضوع ، تعداد معدود گزینه برای کشیدن و رها کردن وجود دارد. این به شما امکان می دهد تا وب سایت خود را بسازید و بعد احساس کنید خوب ، من حدس می زنم وب سایت من اکنون انجام شده است.

وب سایت خود را در چند ساعت بسازید

بهترین روش برای توصیف Weebly است بسیار ساده است. نکته اصلی این است که گزینه های زیادی در نرم افزار وجود ندارد. این یک تجارت بزرگ است – و لزوماً بد نیست – اما گزینه و قابلیت تنظیم زیادی وجود ندارد.

خوب – زیبایی در سادگی وجود دارد

من اطمینان دارم که 97٪ از افرادی که این مقاله را می خوانند می توانند تحت وب سایت در کمتر از چهار ساعت وب سایت ایجاد کنند. 3٪ دیگر شامل افرادی مانند پدربزرگ من است – پدربزرگ پدربزرگ. ?

او نوع شخصی است که توانایی باز کردن یک مرورگر وب و یافتن پست وبلاگ را دارد اما با استفاده از هر نوع نرم افزاری می تواند مشکل زیادی داشته باشد. برای یک 88 ساله بد نیست.

weebly-SSLاگر می توانید این صفحه را پیدا کرده و فعالیت های دیگری را بدون مبارزه انجام دهید ، فقط با Weebly خوب عمل خواهید کرد. استفاده از آن کاملاً مسخره است.

مهمتر از آن ، ویژگی های خوب بسیاری در مورد استفاده از Weebly وجود دارد. عدم نگرانی در مورد سرعت و امنیت یک جنبه بزرگ استفاده از سازنده وب سایت است. Weebly مطمئناً در این گروه قرار دارد زیرا زمان بار بالایی دارد.

آنها همچنین از پیشگیری از هکر و اسپم مراقبت می کنند و با برنامه های تجاری ، SSL را نیز شامل می شوند.

جزئیات بیشتر در مورد دیگر ارائه خواهد شد اما موارد عالی دیگر در مورد Weebly قیمت گذاری ، سهولت استفاده ، پشتیبانی مشتری ، ورود به سیستم ، و قابلیت اطمینان است.

بد – برای افرادی که می خواهند همه چیز را سفارشی کنند عالی نیست

این همه مربوط به طیفی است که قبلاً به آن توجه کردم. اگر در رده بندی که ذکر کردم قرار نگرفتید ، این احتمال زیاد وجود دارد که شما از استفاده از Weebly لذت نبرید.

Weebly اساسی است – که برای بسیاری از افراد عالی است. این اصالت برای کسی که انگیزه رشد کسب و کار را دارد ، مطلوبیت زیادی را به وجود می آورد. در صورت رشد اولویت بالا ، موانع سفارشی سازی در جاده وجود خواهد داشت.

گزینه های وب سایت شما اساساً کاملاً محدود به مواردی هستند که Weebly ارائه می دهد. باز هم ، چیز بدی نیست زیرا هنوز می توانید یک وب سایت بسازید اما به همین دلیل است که این سرویس بسیار ساده است.

ویرایشگر weebly

“باطن” وب سایت نیز مطلوب زیادی را برای شما به ارمغان می آورد. سادگی در هنگام هدف Weebly هدف اصلی است و سفارشی سازی هر چیزی در رابط کاربری بسیار سخت است.

Weebly همچنین افزودنیها و افزونه هایی دارد اما آنها دلخواه زیادی را برای شما باقی می گذارند.

باید از Weebly استفاده کنید?

پاسخ = مردم می خواهند سریع بسازند

آیکون فکر کردنعلاوه بر این جایی که شما در ساخت طیف آنچه می خواهید از ایجاد وب سایت قرار بگیرید ، دلیل دیگری برای استفاده از Weebly وجود دارد.

اگر واقعاً می دانید با ایجاد یک وب سایت و اعتماد به نفس در توانایی های خود چه کاری انجام می دهید اما واقعاً می خواهید یک وب سایت را در اسرع وقت ایجاد کنید و به چیز دیگری اهمیتی نمی دهید ، پس Weebly بهترین انتخاب در خارج از کشور است.

بازار سازنده وب سایت بسیار عالی است زیرا در واقع فقط سه رقیب جلو وجود دارد و ما با اطمینان می توانیم یکی از هرکدام را به گروه خاصی از افراد توصیه کنیم. اگر فقط هر صنعت کارهایی را آسان کرد!

درهم شکستن

زمان برای برخی از جزئیات. شما همه چیز را در مورد افرادی که باید از نرم افزار استفاده کنند می دانید اما همیشه شناختن خصوصیات خوب است – به خصوص اگر بین دو گزینه مختلف در حصار قرار دارید.

راحتی در استفاده

نحوه استفاده از Weebly است:

Weebly-Review-سهولت استفاده

به نظر نمی رسد خیلی دشوار باشد ،?

حواس پرت ترین صفحه وجود ندارد و فقط چند گزینه در بالای صفحه وجود دارد. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که متن را تغییر دهید و عکس سهام را برای خود تغییر دهید و یک وب سایت کاربردی داشته باشید.

واقع گرایانه اگر چیزی را در قالب تغییر نکرده اید به جز عکس و متن ، می توانید یک وب سایت یک صفحه داشته باشید و در مدت زمان سی دقیقه اجرا شود.

از سازنده چیزهای بیشتری وجود دارد. می توانید در هر قالب با دکمه ها ، فیلم ها ، تصاویر ، نمایش اسلایدها ، بخش ها ، تقسیم کننده ها و غیره سفارشی سازی کنید.

تغییر هر عنصر آسان است زیرا تنها کاری که باید انجام دهید کلیک کردن بر روی آن است تا گزینه را ببینید. در بالای آن ، شما برای هر یک از عناصر موجود در صفحه گزینه هایی دارید.

این فقط در مرحله بعدی آسان برای استفاده است. اگر فقط همه چیز در زندگی این ساده بود.

الگوهای رایگان – گزینه های محدود

بهترین الگوهای موجود در سایت برای سازنده وب سایت در Squarespace وجود دارد. چند سال پیش می گفتم که وبی حتی نمی تواند مقایسه کند.

این مورد دیگر نیست زیرا Weebly پا به میدان بازی خود گذاشت. همه مضامین قابل خریداری در Weebly پاسخگوی موبایل نیستند ، بنابراین شما می خواهید در این مورد مراقب باشید. اکثر آنها به این ترتیب هستند که شما فقط می خواهید هنگام نگاه به آنها این امر را به خاطر بسپارید.

الگوهای weebly

هنگام جستجوی یک موضوع می توانید به همه گزینه ها نگاهی بیندازید و یا دسته های مختلف ارائه شده را بررسی کنید.

گزینه خرید قالب از وب سایت های شخص ثالث نیز وجود دارد اما شما قطعاً می خواهید در این مورد مراقب باشید زیرا پشتیبانی که از آن ها دریافت نمی کنید را تضمین می کنید.

ادغام ها و برنامه ها

بخشی کم ارزش از یک سازنده وب سایت ، یک مرکز برنامه خوب یا فروشگاه برنامه است که به شما امکان می دهد سفارشی سازی را انجام دهید در غیر این صورت انجام نمی دهید. دیوانه ترین دسترس بودن برنامه با وردپرس است اما استفاده از وردپرس مراحل بسیار پیچیده زیادی را برای انجام شدن دربر می گیرد.

بهترین فروشگاه برنامه سازنده وب سایت که به راحتی استفاده می شود قطعاً Shopify است. Shopify بهترین سازنده وب سایت تجارت الکترونیک در آنجا است و هزاران برنامه مفید در اختیار شما است.

این نوعی است که Weebly در مقایسه با سایر سازندگان وب سایت عجیب است. Weebly به وضوح سادگی را در اولویت قرار می دهد – در ابتدا ، این امکان را به شما می دهد تا تعداد مشخصی از عناصر را که می توانید استفاده کنید ، انتخاب کنید.

مرکز برنامه به شما امکان می دهد عناصر جدیدی را برای استفاده اضافه کنید و اکثر آنها رایگان هستند. واضح است ، اگر می خواهید چیزی پیچیده تر از ساده ترین عناصر باشد ، وبیلی می خواهد شما بروید و خود را به جای اضافه کردن بیش از حد کسی از ابتدا ، اضافه کنید..

این در واقع یک استراتژی بسیار جالب است و واقعاً برای افرادی کار می کند که قبلاً هرگز وب سایت ایجاد نکرده اند.

الگوهای weebly

سایر گزینه های جالب در این دسته که دارای بالاترین امتیاز در وب سایت هستند شامل نمودار شمارش معکوس ، پنجره های بازشو ، عناوین خبری ، تماس با اقدامات و تقویم ها.

این افزودنیهای خاص به همه ناگهان Weebly به Wix تبدیل نمی شوند اما برخی از قابلیت های اضافه شده را ارائه می دهند.

برنامه های دیگر در Weebly برای اهداف بازاریابی ، ارتباطات و تجارت الکترونیکی وجود دارد. این موارد می تواند در استفاده از سرویس هایی مانند Printful برای فروش تی شرت ، از Google Ads و SEO به شما کمک کند.

رفتن به ورای الگو

اگر علاقه ای به تغییر بیش از سه چیز در خارج از الگویی دارد که Weebly در اختیار شما قرار می دهد می گویم فقط به جای دیگری بروید.

سهولت خالص Weebly در داخل یک الگوی فوق العاده است. به این ترتیب رنگ ها را تغییر می دهید:

weebly-تغییر رنگ

اگر یک طراح گرافیک هستید ، می توانید در سایت این کار را آسان کنید. تلاش برای تغییر رنگهای خاص ، شما را مجنون خواهد کرد و شاید مجبور شوید به کدنویسی متوسل شوید که هدف Weebly را شکست دهد. تغییر قلم ها و جنبه های دیگر داستان مشابهی است.

من یک بار دیگر به شما هشدار می دهم – اگر می خواهید به خارج از موضوع بروید از Weebly استفاده نکنید.

پایگاه دانش و پشتیبانی

چت پشتیبانی weeblyنکته جالب در مورد Weebly این است که موارد خیلی زیاد وجود نخواهد داشت که شما نیاز به تماس با تیم پشتیبانی.

مطمئناً به نظر می رسد که Weebly پشتیبانی را در اولویت قرار می دهد زیرا بلیط های پشتیبانی ، چت زنده و پشتیبانی تلفنی دارند.

پشتیبانی تلفن فقط در ساعات کاری انجام می شود اما ایمیل دارند در دسترس 24/7.

اگر سؤال شما بیشتر به ویژگی مربوط است ، Weebly یک پایگاه دانش غنی پر از پاسخهای مفید دارد.

تمام مقاله ها چگونگی مقاله فوق را تنظیم کرده اند. آنها معمولاً هنگام كار با دستورالعمل های گام به گام همراه می شوند. نیازی به تماس با پشتیبانی مشتری نیست مگر اینکه اشکالی پیدا کنید ، به خصوص با دانش بنیان.

پاورقی را تغییر دهید

وبلاگ نویسی و سئو

seo-blogging-grafikتمام ویژگی های اساسی که هر کسی می تواند برای وبلاگ نویسی بخواهد شامل می شود. وبلاگ نویسی روی سطح پیچیده نیست ، بنابراین اگر سازنده وب سایت از بخشی از آن بترسد ، پرچم بزرگی قرمز است.

علاوه بر اینکه موتور جستجوگر با قابلیت ویرایش توضیحات متا ، برچسب ها و عناوین سازگار است ، قابلیت های SEO حتی کمی بیشتر پیش می رود. همچنین می توانید متن alt و آدرس های URL را ویرایش کنید.

همچنین در مرکز برنامه ابزار SEO وجود دارد که به شما کمک می کند تا در مسیر صحیح SEO قرار داشته باشید.

سایر ویژگی های عالی وبلاگ نویسی که در دسترس هستند برنامه ریز ارسال بلاگ و سیستم های اظهار نظر است.

مهمترین اشکال این است که شما نمی توانید یک وبلاگ با نویسندگان متعدد اجرا کنید که به نظر می رسد یک اشکال عجیب است.

قیمت گذاری Weebly

بهترین چیز در مورد Weebly (و هر خدمتی که این مورد را ارائه دهد) این است که می توانید عملکرد اصلی سرویس را کاملا رایگان امتحان کنید. شرکت هایی که این کار را ارائه می دهند در قلب ما جایگاه ویژه ای دارند.

ویژگی ها و قیمت گذاری در زیر شرح داده شده است:

همانطور که می بینید نسخه رایگان برخی از ویژگی های شما را محدود می کند اما این یک روش عالی برای آزمایش نرم افزار است. در آن مرحله ، باید تصمیم بگیرید که کدام ویژگی ها برای شما واقعاً مهم هستند و بین Pro و Business تصمیم می گیرید.

آیا شما نیاز به میزبانی با Weebly?

جواب کوتاه، نه است.

جواب طولانی نیز خیر ، اما من می خواهم به شما اطلاعات بیشتری راجع به دلیل این موضوع ارائه دهم.

هنگام ایجاد وب سایت یکی از جنبه هایی که باید مشخص شود نحوه میزبانی وب سایت شماست. برای میزبانی وب سایت به سرور نیاز دارید تا فضای ذخیره سازی و دسترسی به وب سایت های جهانی را فراهم کند. اگر از سازنده وب سایت استفاده نمی کنید ، ده ها سرویس میزبانی در آنجا وجود دارد که می تواند اطمینان حاصل کند که وب سایت شما در حال کار است.

نکته جالب در مورد سازندگان وب سایت این است که آنها همه سیستم عامل هایی هستند که خدمات خود را در اختیار میزبان قرار می دهند. جنبه مثبت دیگر این ترتیب این است که وب سایت هایی که در سازنده وب سایت ساخته شده اند برای سرورهایی که برای میزبانی وب سایت شما استفاده می شوند بهینه شده اند.

اگر می خواهید درباره میزبانی اطلاعات بیشتری کسب کنید ، راهنمای ما را در مورد میزبان وب کانادا مطالعه کنید.

پیچیدن همه به بالا

Weebly می تواند یک انتخاب عالی برای ساخت وب سایت شما باشد. بهترین توصیه ای که می توانم به شما ارائه دهم این است که واقعاً در مورد آنچه که از یک سازنده وب سایت و به طور کلی یک وب سایت جستجو می کنید فکر کنید.

اگر به طور عمده به دنبال سازنده وب سایت آسان و وب سایتی هستید که بتواند کمی اطلاعات را پخش کند ، نمی توانید با Weebly اشتباه بگیرید.

سؤالات متداول

آیا Weebly کاملاً رایگان است?

Weebly نسخه کاملاً رایگان دارد که می توانید یک وب سایت عالی تهیه کنید. با این حال ، شما دامنه شخصی خود را ندارید که در اکثر شرایط ایده آل نیست.

آیا Weebly خوب است?

Weebly برای افرادی که تجربه صفر در ساختن وب سایت و همچنین افرادی که از استفاده از نرم افزارهای پیچیده مضطرب هستند ، انتخاب بسیار خوبی است. Weebly برای سادگی عالی است.

هزینه استفاده از Weebly چقدر است?

Weebly سه سطح قیمت گذاری دارد. نسخه رایگان همراه با نسخه 12 دلار در هر ماه و نسخه 15 دلار در ماه موجود است.

آیا ویکس بهتر از وبیلی است?

این کاملاً به چیزی بستگی دارد که شما ارزش آن را دارید. اگر به دنبال ساده ترین و آسان ترین روش برای ساختن وب سایت هستید ، Wix بهتر از Weebly نیست. اگر به دنبال آزادی و سفارشی سازی کامل هستید ، Wix بهتر از Weebly است.

منابع و اعتبارات تصویر:

  • Mycmcu.org
  • WestMark.org
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author