بهترین فروشندگان میزبان انگلستان

از آنجا که اکثر افرادی که در این صفحه به سر می برند طراحان وب هستند که می توانند تجارت خود را از طریق میزبانی نمایندگی فروش انجام دهند ، ما از این زاویه به آن خواهیم رسید.

از آنجا که ما خودمان یک آژانس وب هستیم و تعداد زیادی حساب میزبان (ما تعداد زیادی پروژه جانبی داریم و می خواهیم آزمایش کنیم) ، ما قبلاً این تحقیقات را انجام داده ایم و 5 مورد برتر از بهترین شرکتهای میزبان فروش را برای خود انتخاب کرده ایم. بریتانیا.

ما بیشتر روی میزبان وب متمرکز شده ایم که حسابهای نمایندگی فروش را شامل می شود که هم cPanel و WHM را شامل می شوند (اما بعداً بیشتر در مورد آن).

نکته جانبی: شماره 1 ما دارای تخفیف موقت بسیار خوبی است که در صورت ماندگاری آن را بگیرید!

تعدادی از مارک ها و سایت های شناخته شده تری که به محتوای ما پیوند دارند:

ما چیزهای خود را می شناسیم ، نمونه کوچکی از توصیفات بسیاری:

تام پرشور است و به سرعت نیازهای مشتری خود را درک می کند. من واقعاً از تمایل او برای به اشتراک گذاشتن دانش و مهارت من در استفاده از وب سایت جدید مارک من قدردانی کرده ام. ممنون تام!

سالی مک
جداول محتوا

MangoMatter طراحی وب سایت فعلی ما را بسیار آسان کرده است. تام شخصا از اولین مشاوره تا اتمام درگیر بود ، و او هنوز هم به راحتی برای هر گونه ترفندهایی که ممکن است لازم باشد در دسترس است!

دمیتریوس لکاتساس
موهای تازه

ما تام را برای طراحی وب سایت خود انتخاب کردیم زیرا سبک وب سایت های دیگر او را طراحی کرده است. کل روند بدون استرس بود. تام خیلی مفید بود و هیچ یک از درخواستهای متعدد ما خیلی مشکل نداشتند. تام لذت بردن از کار با اوست. ما وب سایت او را برای ما دوست دارد ، استفاده از آن بسیار ساده است و خارق العاده است.

کارل زیتون
بهار!

تجربه ما با Mango Matter خارق العاده بود! کار با تام بسیار آسان ، مثبت ، کارآمد و بدیهی است که در آنچه انجام می دهد درخشان است. بسیار توصیه شده.

لوسی ریوز
به این معنی است

ما تام را درگیر ساخت وب سایت شرکت جدید خود کردیم و از نتیجه کار خوشحال شدیم. او نه تنها مختصراً ارائه کرد بلکه ایده های بسیار خوبی را ارائه می داد که هرگز به آنها فکر نمی کردیم. مهمتر از همه ، تام با زمان خود سخاوتمندانه است و همچنان برای ارائه مشاوره و پشتیبانی در دسترس است.

نیل مکنزی
مهربان

چه تجربه ای آسان و روان است که با MangoMatter کار کرده است! تام دقیقاً همان چیزی را که پس از آن بودیم درک کرد و ما از محصول نهایی بسیار تحت تأثیر قرار گرفتیم. من در انتخاب دوباره MangoMatter در آینده دریغ نخواهم کرد.

تایسون کینگ
راه حل های مدیر / Plumbrite

تام از MangoMatter برای ایجاد وب سایت من بسیار مفید ، حرفه ای و فوق العاده بوده است ، او دانش کافی و بسیار کارآمد دارد. من در توصیه MangoMatter هیچ تردیدی ندارم و قبلاً هم این کار را کرده ام.

میشل واتسون
iFix

ما تجزیه و تحلیل و نمایه فروش میزبان را انجام داده ایم & مقایسه کنید ، بنابراین لازم نیست لیستی از بهترین ارائه دهندگان میزبانی وب نمایندگی فروش برای انگلستان ارائه شود. جدول زیر یک نمای کلی از – به نظر ما – 5 میزبان فروشنده برتر ، مرتب سازی بر اساس رتبه بندی ، جزئیات هزینه / ماه, & بهترین ویژگی های آنها.

شرکت میزبانی وب وبلاگ رتبه بندی کلی قیمت / ماه. ویژگی های فضای مجازی # حساب ها سرورها در سراسر جهان برای WordPressWebsite اصلاح شده
A2HostingLogo .1 10.16 (40/15 پوند بود) ضمانت بازگشت پول در هر زمان ، سرورهای رایگان SSL + در آمستردام (سرعت عالی برای سایت های UK) = بدون مغز! 30 گیگابایت 40
آرم سایت 11.25 پوند برای 5 اعتبار / حساب عملکرد عالی ، نصب SSL با 1 کلیک رایگان ، سیستم مبتنی بر اعتبار ، دسترسی جهانی – که برخی از آن را دوست ندارند. 10 گیگابایت در هر اعتبار 5
آرم سبز 19.95 دلار فضای سبز فوق العاده ، فضای نامحدود دیسک ، مرکز داده آمستردام نامحدود 10
آرم TSOhost 33.98 پوند شرکت محلی ، فضای نامحدود دیسک نامحدود 100
آرم WP موتور 290 دلار (N / A در سایت برای برنامه آژانس) پشتیبانی از WP خبره ، سرورهای بسیار رده بالا و بسیار سریع. نامحدود 15

وی گفت: “با انتخاب بسیاری از شرکت های هاستینگ ، پیدا کردن شایسته ای که متناسب با نیازهای شما باشد می تواند بسیار وقت گیر باشد ، به خصوص که به نظر می رسد همه آنها ویژگی های یکسانی را در نقاط قیمتی کمی متفاوت ارائه می دهند و باعث می شود که اکثر مردم با تعجب از کجا تفاوت …

بنابراین گذشته از نمای کلی جدول فوق ، ما همچنین 5 مورد برتر با جزئیات بسیار بالا را در زیر ایجاد کرده ایم. ما برای مرتب کردن میزبان های برتر وب از معیارهای زیر استفاده کرده ایم: پشتیبانی ، قیمت مناسب و کارایی / قدرت. لذت بردن!”

متیو راجرز
ویرایشگر میزبان

بهترین میزبان نمایندگی فروش انگلستان – بررسی ها ماه مه 2020

1. میزبانی A2

سایت اینترنتی: www.a2hosting.com
قیمت:
.1 10.16
فضای دیسک: 30 گیگابایت
پشتیبانی: تلفن ، چت زنده ، بلیط

آرم میزبان A2

میزبانی A2 قطعاً در اینجا پادشاه است. آنها یک شرکت مستقر در ایالات متحده هستند اما انواع مختلف سرورهای فلاش آور در سطح جهان ، از جمله در آمستردام را دارند که باعث می شود سرعت برای سایت های انگلستان مسئله ای نباشد (حتی بسیاری از رقابت های بریتانیا را از آب خارج می کند).!

ضمانت برگشت پول در هر زمان ، پشتیبانی 24/7/365 و مهاجرت رایگان سایت را به آن بیفزایید … این واقعا بی فایده است!

برنامه های آنها از آغاز می شود فقط 40/10 £ 10 ماه برای ماه (40/15 پوند) برای 40 حساب و 30 گیگابایت ذخیره سازی!

2. SiteGround

سایت اینترنتی: www.siteground.com
قیمت:
11.25 پوند
فضای دیسک: 10 گیگ در هر حساب
پشتیبانی: تلفن ، چت زنده ، بلیط

آرم SiteGround

SiteGround یک ستاره تمام است وقتی صحبت از وردپرس می شود ، حتی آنها به طور رسمی توسط خود وردپرس توصیه می شوند. میزبان آنها میزبانی بسیار سریع و قابل اطمینان ارائه می دهد ، و ما آنها را به دلیل میزبانی سایت های جداگانه کاملاً دوست داریم.

برنامه های آنها همچنین دارای چندین ویژگی جالب مانند سیستم امنیتی فوق العاده کارآمد ، بک آپ های خودکار و SSL رایگان (برای سایت های تجارت الکترونیکی بسیار مهم است).

پاسخ هزینه های بیشتر است ، در اینجا بهتر است که میزبانی A2 ، SiteGround به جای پول مستقیم بیشتر برای # حساب / فضای دیسک با یک سیستم اعتباری کار کند. برنامه های آنها با حداقل 5 اعتبار مورد نیاز = شروع می شود 5x £ 27 / سال – که 11.25 پوند در ماه است

3. GreenGeeks

سایت اینترنتی: www.greengeeks.com
قیمت:
19.95 دلار در ماه
فضای دیسک: نامحدود
پشتیبانی: تلفن ، چت زنده ، بلیط

لوگوی GreenGeeks

GreenGeeks یکی از شرکتهایی است که شما فقط می دانید همه کارها را به درستی انجام می دهد ، آنها از زمانی که در سال 2008 زندگی می کنند رشد گسترده ای را تجربه کرده اند. چیزی که ما واقعاً در مورد آنها دوست داریم این است که آنها 3 بار انرژی مصرفی خود را دوباره وارد شبکه می کنند. انرژی باد ، بسیار چشمگیر!

تا آنجا که میزبان نمایندگی فروش می رود ، آنها بسیار معتبر هستند ، یک مرکز داده سریع در آمستردام دارند و فضای نامحدود دیسک را در برنامه های فروشندگان خود ارائه می دهند (البته به خاطر داشته باشید که # حساب شما هنوز محدود است).

طرح فروشندگان ارزان قیمت آنها برای هر 10 حساب از 19/95 دلار در ماه شروع می شود.

4. TSOhost

سایت اینترنتی: www.tsohost.com
قیمت:
33.98 پوند (+ 20٪ مالیات بر ارزش افزوده)
فضای دیسک: فضای نامحدود دیسک
پشتیبانی: تلفن ، چت زنده ، بلیط

آرم TSOhost

با بیش از یک دهه تجربه میزبانی ، آنها یکی از ارائه دهندگان میزبانی وب به انگلستان هستند.

آنها همه چیز مورد نیاز شما را بدست آورده اند … مراکز داده عظیم در Slough ، پشتیبانی 24/7/365 در حدود ساعت و میزبانی ابری با کارایی بالا & راه حل های “ترکیبی” … اگر می خواهید محلی بروید ، اینها افرادی هستند که باید با آنها بروید!

برنامه فروشندگان اصلی آنها می تواند حداکثر 100 دامنه را در خود جای دهد و از فضای نامحدود دیسک برخوردار باشد که کاملاً چشمگیر است.

بهترین برنامه آنها از 33.98 پوند (+ 20٪ مالیات بر ارزش افزوده) شروع می شود

5- موتور WP

سایت اینترنتی: wpengine.com
قیمت:
 N / A
فضای دیسک: N / A
پشتیبانی: تلفن ، چت زنده ، بلیط

آرم WP موتور

WP Engine اکنون مدت مدیدی استاندارد استاندارد میزبانی WP با کیفیت بالا بوده است ، به همین دلیل ما آنها را در این لیست ذکر می کنیم. من مشکلی ندارم که لیست تمام ویژگیهایی را که با خدمات آنها ارائه می شود شروع کنم زیرا ما مدتی اینجا خواهیم بود … اما تقریباً شامل همه چیزهایی است که می توانید به آن فکر کنید ، از SSL گرفته تا نصب سریع سرور ، چشمگیر ، CDN ، پشتیبانی WP متخصص ، به امنیت عالی ، به روزرسانی های خودکار و موارد دیگر.

گفته می شود ، آنچه که آنها را برای فروشندگان عقب می اندازد ، قیمت گذاری آنهاست … چنین نیست. شما برای دریافت اطلاعات باید از برنامه آژانس خود درخواست کنید.

اگر قیمت گذاری منظم آنها را در خارج از برنامه آژانس بررسی کنید ، برای 15 سایت 290 دلار در ماه است که بسیار گران است ، اما بعد دوباره ، آنها بسیار مناسب هستند که چه کاری انجام می دهند.

محققان میزبان فروشندگان

میزبان نمایندگی فروش انگلستان: Digging Deeper

نمایندگی فروش میزبان چیست?

هنگامی که یک شرکت ، ارائه دهنده هاستینگ ، تصمیم می گیرد که پهنای باند و هارد دیسک خود را به یک مشاغل کوچکتر دیگر اجاره کند و سپس به اجاره آن مکان برای یک تجارت کوچکتر شخص ثالث بپردازد ، این میزبانی وب میزبان است. اساساً ، این میزبانی را برای مشتریان خود فراهم می کند که گویی شما خودتان میزبان وب سایت هستید.

این یک روش بسیار رایج در انگلستان برای طراحان و توسعه دهندگان وب سایت است که به دنبال برندسازی خود با خدمات اضافی مانند میزبانی وب در انگلستان و همچنین با کارآفرینانی هستند که مایل به ایجاد میزبانی وب وب سایت تجاری خود هستند.

ps: ما همچنین یک میزبان 3 نماینده فروش برتر برای مقایسه میزبان فروش استرالیا و ایالات متحده ایجاد کردیم.

چیزهایی که باید هنگام تحقیق در مورد میزبانی نمایندگی بگردید:

هزینه

یکی از جنبه های لغزنده تر شدن و به مرحله اجرا درآوردن برنامه شما این است که مشخص کنید چقدر می توانید برای آن هزینه کنید (و نه ، هیچ میزبانی وب رایگان برای فروشندگان در دسترس نیست). وقتی از اول شروع می کنید ، به نظر می رسد بهترین راه حل این است که به دنبال ارزان ترین طرح باشید – این لزوما گزینه ایده آل شما نیست. هر کس نیازهای فردی خود را دارد ، بنابراین بهترین برنامه برای شما به چندین عامل مختلف بستگی دارد از جمله اینکه فضای سرور می خواهید بفروشید و چقدر قصد شارژ مشتری های شروع را دارید.

هنگام کار با این حالت ، معمولاً توصیه می شود به مشتریهای بزرگتر در حدود 10 گیگابایت فضا ، مشتریهای متوسط ​​در حدود 3Gb و مشتریهای کوچکتر نیز فقط در حدود 1 گیگابایت نیاز داشته باشند. خوشبختانه ، فضا تمایل به مشکل بیشتری نسبت به محدودیت های پهنای باند دارد.

پهنای باند / فضای دیسک

پهنای باند مناسب برای یافتن در شرکت های میزبان انگلستان بسیار متداول است ، به همین دلیل فضای دیسک همان چیزی است که شما باید به دنبال آن باشید. این زمانی که تعداد مشتریانی را که برنامه میزبانی نمایندگی شما می تواند از عهده آن برآید ، تعیین کننده خواهد بود (قطعاً اگر میزبان بسیاری از سایت های تجارت الکترونیکی هستید) ، اگرچه تعداد حساب های مجاز نیز مهم است.

cPanel / WHM موجود است

cPanel یک کنترل پنل است که استاندارد اصلی صنعت است و با داشتن مدیر میزبان وب (WHM) ، کاربران قادر به مدیریت حساب های cPanel و ایجاد نیازهای جدید در هنگام نیاز هستند. به همین دلیل است که میزبان فروشندگان انگلستان از WHM برخوردار باشند – با این کار ، آنها می توانند محدودیت هایی را تنظیم کنند ، بسته هایی را تنظیم کنند ، آمارهای استفاده را مشاهده کنند ، حساب های را کاهش دهند یا به روز کنند و موارد دیگر. هرچه سیستم مدیریت حساب کاربری آسان تر باشد ، کار کلی ساده تر خواهد شد. حتی برنامه های اساسی باید این را شامل شود.

مکان سرور

اطلاعات کمی از طریق اینترنت در مکانی در مکانی قرار می گیرد. به طور کلی ، بهتر است محل سرور خود را در همان کشوری که مشتریانی که از آنها پذیرایی می کنید ، نگه دارید – اگر در انگلستان هستند ، به دنبال سرور در داخل کشور باشید. برنامه های ارزانتری در خارج از کشور وجود دارد ، و بعضی اوقات می توانند گزینه های بسیار مناسبی باشند. با این حال ، چیزی که باید در نظر داشته باشید با این برنامه های ارزشمند این است که کیفیت پشتیبانی مشتری ممکن است بسیار پایین تر از آنچه که امیدوارید باشد باشد.

وقت تمام وقت

مقدار زمانی که سرور بصورت آنلاین و در حال اجرا می ماند ، زمان بروز است. اگر زمان بروزرسانی بیش از حد مبهم باشد ، هرکسی که به وب سایت مراجعه می کند ، بلافاصله صفحه را ترک می کند و رقیبی را پیدا می کند که سایت با آن کارآمدتر باشد. هنگام خرید برنامه و یافتن مواردی که 99.9٪ به وقت خود را ارائه می دهند ، فقط تحقیقات دیگری را انجام دهید تا مطمئن شوید که گزارش های آنها صحیح است ، زیرا این مقوله ای نیست که شما بخواهید روی آن بکشید..

پشتیبانی مشتری

پشتیبانی با کیفیت بالا از مشتری در این صنعت بسیار مهم است ، زیرا بدون شکست ، همیشه چیزی پیش می رود که حداقل انتظار آن را داشته باشید. این که آیا این یک اپیزود غافلگیرکننده از زمان پایین یا مسئله پهنای باند است ، آخرین کاری که شما می خواهید انجام دهید قادر به دسترسی به پشتیبانی مشتری نیست زیرا آنها کمک 24/7 ارائه نمی دهند یا احتمالاً بدتر با پشتیبانی مشتری برخورد می کنند. در واقع به هیچ وجه مفید نیست.

یکی از زمینه هایی که می خواهید سطح خوبی از خدمات مشتری را چک کنید ، چت زنده و پشتیبانی تلفنی 24/7 است. اگر در مورد ارزانترین شرکت میزبانی در خارج تصمیم بگیرید ، بدیهی است که سطح پشتیبانی کاملاً کم خواهد بود.

تعداد حساب های مجاز

تعداد مشتریانی که شما قادر به تنظیم آن هستید ، یکی دیگر از عوامل مهم در انتخاب یک برنامه میزبانی است. بسیاری از زمان ها ، این تا حدودی به میزان فضای شما بستگی دارد زیرا مجبورید آن را بین مشتری خود تقسیم کنید و از فضای کافی برای اجرای سایت های مربوطه خود اطمینان حاصل کنید. به عنوان مثال ، شما می توانید در طرحی سرمایه گذاری کنید که مشتری های بیشتری را در اختیار شما قرار دهد اما فضای کمتری را برای هر مشتری فراهم می کند ، مانند یکی از حداکثر 25 حساب با 50 گیگابایت ، که به هر مشتری 2Gb می دهد..

پیدا کردن تعادل خوب بین تعداد حسابها و اختصاص فضای شما می تواند مشکل باشد ، اما وقتی فهمیدید که هدف شما چیست ، ساده است برای رفتن به مرحله بعدی.

ویژگی های دیگر

چند ویژگی دیگر برای رعایت نکردن موارد زیر عبارتند از:

  • RAM – حداقل 500mb ، اما 1Gb توصیه می شود
  • Disk IO – تعداد مناسبی برای جستجوی آن 2mb در ثانیه است
  • CPU – به چه تعداد هسته نیاز دارید و چه تعداد آن وجود دارد?
  • سرعت سرور – سرعت آن SSD یا LiteSpeed ​​چقدر سریع است?
  • پشتیبان گیری روزانه – برای اهداف امنیتی بسیار مهم است

امکان نصب آسان وردپرس و جوملا نیز بسیار مفید است ، اگرچه این موارد قبلاً باید با بسته Cpanel همراه باشند. اگر محدودیت های بودجه برای شما مسئله ای نیست ، یک VPS قدرتمند می تواند فوق العاده برای امنیت سرور شما مفید باشد. یکی دیگر از ویژگی های گران قیمت که اگر پول برای خرج کردن را داشته باشید سرمایه گذاری روی یک سرور اختصاصی است.

یا

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author