بهترین میزبان نمایندگی

از آنجا که اکثر افرادی که در این صفحه به سر می برند طراحان وب هستند که می توانند تجارت خود را از طریق میزبانی نمایندگی فروش انجام دهند ، ما از این زاویه به آن خواهیم رسید.

از آنجا که ما خودمان یک آژانس وب هستیم و تعداد زیادی حساب میزبانی (ما پروژه های جانبی زیادی داریم و دوست داریم آزمایش کنیم) ، ما قبلاً این تحقیقات را انجام داده ایم و 5 مورد برتر از بهترین شرکتهای میزبان فروش را برای خود انتخاب کرده ایم. ایالات متحده (و فراتر از آن).

ما بیشتر روی میزبان وب متمرکز شده ایم که حسابهای نمایندگی فروش را شامل می شود که هم cPanel و WHM را شامل می شوند (اما بعداً بیشتر در مورد آن).

نکته جانبی: شماره 1 ما دارای تخفیف موقت بسیار خوبی است که در صورت ماندگاری آن را بگیرید!

ما تجزیه و تحلیل و نمایه فروش میزبان را انجام داده ایم & مقایسه کنید ، بنابراین لازم نیست لیستی از بهترین ارائه دهندگان میزبانی وب نمایندگی فروش برای ایالات متحده انجام شود. جدول زیر یک نمای کلی از – به نظر ما – 5 میزبان فروشنده برتر ، مرتب سازی بر اساس رتبه بندی ، جزئیات هزینه / ماه, & بهترین ویژگی های آنها.

شرکت میزبانی وب وبلاگ رتبه بندی قیمت / ماه. ویژگی ها فضای خطر # حسابها وب سایت
آرم InMotion 13.99 دلار (50٪ تخفیف) حساب های نامحدود ، فضای دیسک 80 گیگابایتی ، اختصاصی IP ، نرم افزار صورتحساب رایگان! 80 گیگابایت نامحدود
A2HostingLogo 13.19 دلار هر زمان تضمین بازگشت پول ، سرورهای رایگان SSL + در سطح جهان. 30 گیگابایت 40
آرم سایت 17.5 دلار برای 5 اعتبار / حساب عملکرد عالی ، نصب SSL با 1 کلیک رایگان ، سیستم مبتنی بر اعتبار ، دسترسی جهانی – که برخی از آن را دوست ندارند. 10 گیگابایت در هر اعتبار 5
آرم سبز 19.95 دلار فضای سبز فوق العاده ، فضای نامحدود دیسک ، مرکز داده آمستردام نامحدود 10
آرم WP موتور 290 دلار (N / A در سایت برای برنامه آژانس) پشتیبانی از WP خبره ، سرورهای بسیار رده بالا و بسیار سریع. نامحدود 15

وی گفت: “با انتخاب بسیاری از شرکت های هاستینگ ، پیدا کردن شایسته ای که متناسب با نیازهای شما باشد می تواند بسیار وقت گیر باشد ، به خصوص که به نظر می رسد همه آنها ویژگی های یکسانی را در نقاط قیمتی کمی متفاوت ارائه می دهند و باعث می شود که اکثر مردم با تعجب از کجا تفاوت …

بنابراین گذشته از نمای کلی جدول فوق ، ما همچنین 5 مورد برتر با جزئیات بسیار بالا را در زیر ایجاد کرده ایم. ما برای مرتب کردن میزبان های برتر وب از معیارهای زیر استفاده کرده ایم: پشتیبانی ، قیمت مناسب و کارایی / قدرت. لذت بردن!”

متیو راجرز
ویرایشگر میزبان

بهترین نماینده فروش میزبان ایالات متحده – بررسی ماه مه 2020

1. میزبانی InMotion

سایت اینترنتی: www.inmotionhosting.com
قیمت:
13.99 دلار
فضای دیسک: 80 گیگابایت
پشتیبانی: تلفن ، چت زنده ، بلیط

ورزش یک ضمانت برگشت پول 90 روزه ، فضای دیسک بیشتر نسبت به سایر میزبان های فروشندگان دیگر ، و حساب های نامحدودی حتی برای ابتدایی ترین برنامه فروشندگان… حتی InMotion می داند که چگونه خدمات فروش خود را به بازار عرضه کند. آنها معمولاً به دلیل برنامه های میزبانی وب متمرکز بر مشاغل بالاتر شناخته شده اند ، اما در پشت هزینه های بالای بسته های میزبانی وب عادی ، ما به طرز شگفت آوری مقرون به صرفه از خدمات نمایندگی فروش می یابیم.

همه برنامه ها شامل یک دامنه رایگان ، حساب های نامحدود ، بدافزار هستند & محافظت DDoS برای امنیت حداکثر ، نرم افزار صدور صورتحساب رایگان ، پشتیبان گیری و موارد دیگر. همه این موارد را با 50٪ تخفیف در حال حاضر انجام دهید و آنها واقعاً شایسته امتیاز شماره 1 هستند!

ارزان ترین طرح فروش آنها فقط شروع می شود 13.99 دلار (50٪ تخفیف) 

2. میزبانی A2

سایت اینترنتی: www.a2hosting.com
قیمت:
13.19 دلار
فضای دیسک: 30 گیگابایت
پشتیبانی: تلفن ، چت زنده ، بلیط

آرم میزبان A2

A2 هاستینگ میزبان دیگری است که می داند چه کاری انجام می دهند هنگام مراجعه به میزبان نمایندگی. در حالی که آنها قیمت کمتری را ارائه می دهند ، آنها همچنین سرورهای فوق سریع را در سایر کشورهای جهان ارائه می دهند و در صورت لزوم به مشتریان شما دسترسی جهانی می دهند. آنچه که ما در مورد A2 در مقایسه با InMotion بسیار دوست داریم ، ارادت آنها به ساخت هرچه بهتر سیستم عامل در وردپرس است. WP روی سرورهای خود فوق العاده روان اجرا می شود.

با ضمانت برگشت پول در هر زمان ترکیب کنید و آنها به راحتی نقطه شماره 2 ما را بدست آورند.

برنامه میزبانی نمایندگی فروشندگان آنها فقط با 40 دلار حساب و 30 گیگابایت ذخیره سازی فقط با 13.19 دلار شروع می شود.

3. SiteGround

سایت اینترنتی: www.siteground.com
قیمت:
11.25 پوند
فضای دیسک: 10 گیگ در هر حساب
پشتیبانی: تلفن ، چت زنده ، بلیط

آرم SiteGround

در حالی که SiteGround برای عملکرد حماسی خود با وردپرس شناخته شده است (آنها به هر حال خود وردپرس توصیه می کنند ، که بسیار چشمگیر است) ، برای برنامه های فروشندگان ما InMotion یا A2 را ترجیح می دهیم. این طور نیست که عملکرد آنها عالی نیست. با پشتیبانی و هر چیز دیگری که از یک میزبان وب بسیار جذاب مانند SG انتظار دارید ، یکسان باشید.

این است که چگونه آنها برنامه های میزبان نمایندگی خود را قیمت گذاری می کنند ، SiteGround به جای پول مستقیم بیشتر برای # حساب / فضای دیسک با سیستم اعتباری کار می کند (که می تواند کمی گیج کننده باشد ، ما قطعاً سیستم دیگر را ترجیح می دهیم). برنامه های آنها با حداقل 5 اعتبار مورد نیاز = شروع می شود 5 برابر 42 دلار در هر سال – این 17.5 دلار در ماه است

4. GreenGeeks

سایت اینترنتی: www.greengeeks.com
قیمت:
19.95 دلار در ماه
فضای دیسک: نامحدود
پشتیبانی: تلفن ، چت زنده ، بلیط

لوگوی GreenGeeks

GreenGeeks قطعاً ارزانترین نیست ، اما آنها دارای عملکرد شگفت انگیز ، مراکز داده جهانی هستند ، و آنها 300٪ از انرژی مصرف شده خود را به شبکه می رسانند! آنها همچنین بسیار مقیاس پذیر هستند ، به شما اجازه WHMCS برای مدیریت صورتحساب می دهند ، از ویژگی های امنیتی عالی برخوردار هستید و در صورت نیاز به آنها مهاجرت رایگان ارائه می دهید.

طرح فروشندگان ارزان قیمت آنها برای هر 10 حساب از 19/95 دلار در ماه شروع می شود.

5- موتور WP

سایت اینترنتی: wpengine.com
قیمت:
 N / A
فضای دیسک: N / A
پشتیبانی: تلفن ، چت زنده ، بلیط

آرم WP موتور

WP Engine اکنون مدت مدیدی استاندارد استاندارد میزبانی WP با کیفیت بالا بوده است ، به همین دلیل ما آنها را در این لیست ذکر می کنیم. من قصد ندارم لیست تمام ویژگی هایی را که با خدمات آنها ارائه می شود شروع کنم ، زیرا ما مدتی اینجا خواهیم بود … اما تقریباً همه چیزهایی را که می توانید در آن فکر کنید ، از SSL ها گرفته تا تنظیمات سریع سرور ، CDN ، پشتیبانی WP متخصص ، به امنیت عالی ، به روزرسانی های خودکار و موارد دیگر.

گفته می شود ، آنچه که آنها را برای فروشندگان عقب می اندازد ، قیمت گذاری آنهاست … چنین نیست. شما باید برای دریافت برنامه در مورد میزبانی نمایندگی فروش خود ، از برنامه آژانس خود استفاده کنید.

اگر قیمت گذاری منظم آنها را در خارج از برنامه آژانس بررسی کنید ، برای 15 سایت 290 دلار در ماه است که بسیار گران است ، اما بعد دوباره ، آنها بسیار مناسب هستند که چه کاری انجام می دهند.

محققان میزبان فروشندگان ایالات متحده

میزبان نمایندگی فروش ایالات متحده: Digging Deeper

در هنگام جستجوی میزبان نمایندگی در ایالات متحده چه باید جستجو کنید.

اکنون بیش از هر زمان دیگری ، این یک ایده خارق العاده برای راه اندازی مشاغل آنلاین است. مشاغل آمریکایی به طور خاص می توانند از 95 درصد آمریکایی هایی که در طول زندگی خود اقدام به خرید آنلاین کرده اند ، سود ببرند ، که نیمی از آنها ترجیح می دهند از طریق اینترنت خرید کنند..

به طور کلی یک روش جدید و محبوب برای سودآوری از تجارت الکترونیکی و وب مسترهای جدید ، در حال تبدیل شدن به یک میزبان نمایندگی فروش است. هنگامی که شما یک میزبان فروشنده شوید ، فضای میزبانی را برای مشاغل ، آژانس های وب ، وب مسترهای جدید و غیره فروش می کنید. این مبتنی بر اشتراک است بنابراین می تواند سودهای خوبی کسب کند..

انتخاب بهترین هاستینگ نمایندگی فروش برای مشاغل شما یا فرایندی روان خواهد بود که منجر به درآمد می شود ، یا سردرد گسترده و از دست دادن سود به دلیل مشکلات فنی و پشتیبانی بد.

تحقیق در مورد چندین گزینه برای میزبان وب که برنامه هایی مقرون به صرفه را ارائه می دهند مهم است به گونه ای که طرحی را انتخاب کنید که قابل اعتماد باشد. اگر با اولین گزینه ای که پیدا کرده اید پیش بروید ، می توانید برای خدمتی که بهترین راه حل برای تجارت شما نیست ، حل و فصل کنید.

برای دانستن اینکه چه چیزی میزبان فروش خوبی را ایجاد می کند ، باید بدانید چه ویژگی هایی را برای خدمات عالی فراهم می کند. اینها چندین چیز است که باید هنگام تحقیق در مورد میزبان های فروش در ایالات متحده به دنبال آنها باشید ، و نکاتی درباره نحوه اطلاع از دریافت بهترین خدمات در اختیار شما قرار می گیرد. Btw ، ما همچنین مقایسه هایی را برای میزبانی نمایندگی فروش استرالیا و میزبان نمایندگی فروش انگلستان ایجاد کردیم.

نمایندگی فروش میزبان چیست?

برای کسانی که هنوز مطمئن نیستند که دقیقاً میزبان نمایندگی چیست ، اگر در مورد رابطه تجاری دقیق نیستید ، کمی گیج کننده است. این سرویس ارائه شده توسط میزبان وب ایالات متحده ، به افراد ، مشاغل و سازمان ها است.

این کار با خرید فضای وب از یک سرور بزرگتر و فروش آن فضا به مشاغلی که می خواهند یک وب سایت طراحی شده (توسط خودشان یا یک آژانس وب) طراحی شده و توسط میزبان نمایندگی فروش اداره می شود ، آغاز می شود. میزبان فروشندگان غالباً صفحه وب یا سایت تجارت را برای آنها طراحی می کنند ، اطلاعات به روز را به صفحات و ارائه خدمات به مشتری ارائه می دهند. با این حال ، این جزئیات براساس آنچه که سرویس میزبان اصلی برای فروشندگان میزبان با آنها کار می کند ارائه می شود.

میزبان نمایندگی فروش راهی مناسب برای توسعه دهندگان وب سایت است تا بتوانند رویه خود را گسترش دهند ، شبکه خود را گسترش دهند و درآمد خود را افزایش دهند.

هشدار داده شود که مشاغل انتظار خدمات حرفه ای از میزبان را دارند: آنها اعتماد به نفس زیادی به مدیریت و عملکرد سایت های خود دارند ، بنابراین این وظیفه شماست که کیفیت میزبان اصلی شما را انتخاب کنید. در غیر این صورت ، به دلیل غیرقابل اعتماد بودن ، پول زیادی را از دست خواهید داد. ارزیابی آنچه که چندین میزبان بالقوه بر اساس چند مؤلفه مهم ارائه می دهند مهم است.

هزینه

محاسبه اینکه هزینه مالی خود را برای یک سرویس میزبانی نمایندگی هزینه کنید ، دشوار خواهد بود. شما نمی دانید مشتری های آینده شما چه کسانی هستند و چه میزان از آنها درخواست پرداخت هزینه می کنند ، و همچنین تعداد مشتری های شما چه کسانی هستند. صرف نظر از این ، شما یک برنامه مقرون به صرفه می خواهید که هنوز هم به درستی و حرفه ای عمل کند. شما نیاز به محاسبه بودجه خشن و تخمین میزان فضای مورد نظر برای هر مشتری اختصاص می دهید و طرحی را انتخاب می کنید که به شما امکان می دهد متناسب با آن تنظیم کنید.

بسته به هر مشتری ، شما همچنین باید قادر به تنظیم برنامه های مختلف با توجه به نیاز آنها باشید. یک مشتری می تواند 1 گیگابایت فضا ، دیگری 3bb یا حتی 10gb داشته باشد. در حالی که تهیه فضای مشتری برای مشتری دشوار است ، به یاد داشته باشید که همیشه می توانید چندین برنامه را تنظیم یا پیشنهاد کنید.

حتی در آمریکا ، هرگز انتظار پیدا کردن یک سرویس میزبانی وب رایگان را ندارید. شما حتی باید از برنامه های بسیار ارزان قیمت نیز پرهیز کنید ، زیرا آنها احتمالاً خیلی مناسب برای درست بودن هستند و به احتمال زیاد مستعد خراب شدن هستند.

پهنای باند / فضای دیسک

محدودیت های پهنای باند و فضای دیسک را همیشه دو برابر کنید ، زیرا آنها تعیین می کنند سایت های مشتریان شما چقدر بزرگ می توانند دریافت کنند ، و چه میزان داده ای را که اجازه استفاده ماهانه دارند.

cPanel / WHM موجود است

در ایالات متحده ، cPanel استاندارد صنعتی برای میزبانی وب سایت است. این رابط های گرافیکی و ابزارهای اتوماسیون را در قالب یک کنترل پنل فراهم می کند که این امکان را برای میزبان ها و مشتریان آنها فراهم می کند تا بتوانند سایت های خود را به راحتی مدیریت کنند. به دلیل cPanel ، شما نیازی به درک نرم افزارهای پیچیده رایانه ای و رمزگذاری برای میزبان فروش ندارید.

WHM (Web Host Manager) سیستمی است که به کاربران اجازه می دهد تا به راحتی حساب cPanel خود را برای کلیه مشتری ها مدیریت کنند. آنها دست به دست هم می دهند ، و اگر برنامه شما توسط WHM و cPanel حفظ شود ، خدمات بسیار ساده تر و قابل تشخیصی به مشتری ارائه خواهید داد. شما قادر خواهید بود بسته ها و برنامه ها را تنظیم کنید ، آمار را مشاهده کنید و میزبان چندین حساب ارتقاء یا کاهش دهید. بسیار نادر است که حتی شرکت های میزبان ارزانتر فروش کننده WHM را نیز نداشته باشند ، اما هرگز به بررسی مضاعف آسیب نمی رساند.

مکان سرور

این یکی از مهمترین و نادیده گرفتن موارد موجود در این لیست است! همیشه مطمئن شوید که سرور شما واقعاً در ایالات متحده است. فرض آسان است زیرا ما می توانیم به صفحات وب دسترسی داشته باشیم که می توانیم از هر کجا میزبان آن باشیم. اگر تصمیم دارید بازار خود را در خارج از کشور گسترش دهید ، CloudFlare تأخیرها را کاهش می دهد.

وقت تمام وقت

اطمینان حاصل کنید که هر گونه ادعایی که یک سرور به شما می دهد ، مانند 99٪ به موقع ، مبنی بر اینکه می تواند از نقطه فروش خود بک آپ بگیرد. در صورت امکان بررسی ها را بخوانید تا ببینید دیگران قبل از سرمایه گذاری تاخیر را تجربه کرده اند یا خیر.

پشتیبانی مشتری

بسیار مهم است که سرور شما امکان برقراری ارتباط کامل بین مشتریان با پشتیبانی 24/7 یا چت زنده را فراهم کند. مشتریان اگر فکر کنند که می توانند در جای دیگر سیستم پشتیبانی بهتری بدست آورند و هرگونه مشکل در سایت سریعاً تنظیم شود ، برنامه های خود را قطع خواهند کرد..

تعداد حساب های مجاز

این یک یادآوری مهم است که وقتی به پهنای باند و گزینه های فضایی سرور نگاه می کنید. این تعیین می کند که چقدر می توانید از شغل و درآمد بالقوه خود استفاده کنید. شما می خواهید مطمئن شوید که حساب های زیادی در دسترس ندارید ، در غیر این صورت ، این به اندازه و پهنای باند همه افراد را به خطر می اندازد. سعی کنید تعادل در تجارت خود را حفظ کنید تا هیچ کس احساس shorthanded نکند.

سایر ویژگی ها / مشخصات فنی

موارد دیگری که باید در نظر بگیرید عبارتند از: بهینه سازی سرعت (آیا آنها حافظه SSD را ارائه می دهند ، یا LiteSpeed؟) ، RAM (حافظه دسترسی تصادفی 1 گیگابایت کافی است) ، دیسک IO (در حدود 2mb) ، پشتیبان گیری روزانه ، گواهینامه های SSL (باید رایگان باشد) ، نامحدود پهنای باند و CPU (چند هسته وجود دارد؟).

همچنین برای نصب برنامه های اسکریپت با 1 کلیک نصب مانند WordPress یا Joomla که با cPanel استاندارد هستند از شما سود خواهد برد..

اگر از همه چیز غافلگیر شده اید ، به یاد داشته باشید وقتی می توانید درآمد اضافی را به عنوان میزبان فروشنده درآمدزایی کنید ، تحقیقات شما پس می گیرد.!

یا

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author