بهترین میزبان پی اچ پی: مقایسه و بررسی

به عنوان یک آژانس وب با تعداد زیادی حساب میزبانی (ما پروژه های جانبی بی شماری داریم و دوست داریم آزمایش کنیم) ، ما ایده خوبی داریم که چه چیزی میزبان وب خوبی را تعریف می کند. این بهترین ارائه دهنده هاست میزبان پی اچ پی هستند, میزبانی وب با کیفیت واقعی بدون شکستن بانک.

شرکت میزبانی وب وب سایت رتبه بندی کلی قیمت / mo.Disk SpaceFeaturesWebsite
siteground2 9.3 / 10 3.95 دلار (67٪ تخفیف موقتی) 10 گیگابایت پشتیبانی قدرتمند ، سریع ، حماسی ، + 30 روز ضمانت بازگشت پول! = برنده شوید!
میزبان 8.7 / 10 2.78 دلار نامحدود ارزان + فضای نامحدود دیسک!
A2HostingLogo 8.5 / 10 3.92 دلار (پایین تر از 7.99 $) نامحدود فضای نامحدود دیسک!
در حرکت 8.3 / 10 4.19 دلار (40٪ تخفیف) نامحدود با تجربه ، قابل اعتماد ، کمی گرانتر.
Dreamhost 8/10 7.95 دلار نامحدود عملکرد عالی & پشتیبانی

بهترین بررسی های میزبانی پی اچ پی 2020

1. SiteGround

آرم SiteGround

سایت اینترنتی: www.siteground.com
قیمت: 3.95 دلار
فضای دیسک: 10 گیگابایت

ما فکر می کنیم بهترین ارائه دهنده میزبان پی اچ پی سایت SiteGround است. SiteGround هنگام مراجعه به وب سایت ها یک رهبر جهانی است. این سرویس میزبان ابر ، میزبانی اختصاصی ، میزبانی وردپرس و میزبانی مشترک (محبوب ترین خدمات آن) را ارائه می دهد. بنابراین ، اگر در جستجوی بهترین ارائه دهنده هاستینگ برای سایت خود هستید ، پیشنهاد می کنیم به SiteGround مراجعه کرده و ویژگی های آن را با سایر ارائه دهندگان میزبانی سایت در آنجا مقایسه کنید..

SiteGround به شما سه گزینه برای برنامه های میزبانی مشترک آنها ارائه می دهد – راه اندازی (برنامه اصلی آنها) ، GrowBig (برنامه میانی آنها) و GoGeek (پر برنامه ترین برنامه آنها). ما پیشنهاد می کنیم برای برنامه GrowBig خود (به ویژه اگر برنامه ارتقاء به هر حال را دارید) پیش بروید ، زیرا این برنامه با کاربردی ترین ویژگی ها همراه است. در حالی که برنامه StartUp همچنین راه های زیادی را برای گسترش مشاغل خود به شما می دهد ، شما فقط به یک وب سایت محدود می شوید. اما نگران نباشید – اگر تصمیم دارید که برای ابتدایی ترین برنامه آنها پیش بروید ، همیشه می توانید به هر حال ارتقا دهید.

گذشته از برنامه های انعطاف پذیر SiteGround ، ما پشتیبانی مشتری آنها را نیز دوست داریم. آنها پشتیبانی 24/7 از طریق چت زنده ، ایمیل و تلفن دارند – می دانید که همیشه افرادی هستند که به شما کمک می کنند (در هر ساعت از روز).

شما واقعاً نباید ترسید که SiteGround را چک کنید زیرا آنها 30 روز ضمانت برگشت پول دارند فقط درصورتی که تصمیم به لغو برنامه خود بگیرید. 30 روز برای به دست آوردن احساس خدمات آنها کافی است – بنابراین ، شما واقعاً چیزی برای از دست دادن ندارید.

طرفداران

 • برنامه های میزبانی انعطاف پذیر
 • قیمت های مقرون به صرفه
 • گواهی SSL رایگان

2. HostGator

آرم میزبان

سایت اینترنتی: www.hostgator.com
قیمت: 2.75 دلار
فضای دیسک: نامحدود

اگر به دنبال یک برنامه میزبانی مشترک مشترک برای نیازهای خود هستید ، برنامه های HostGator را بررسی کنید. برنامه Hatchling آنها فقط یک وب سایت را امکان پذیر می کند اما دارای فضای ذخیره نامحدود و پهنای باند بدون اندازه می باشد. اگر فکر می کنید برای شما خیلی محدود است ، پس از آن برای برنامه کودک آنها بروید (این در واقع محبوب ترین برنامه آنهاست). طرح کودک به شما امکان می دهد که وب سایت های نامحدود داشته باشید – بنابراین یک امتیاز عالی است. با این حال ، ما به شدت پیشنهاد می کنیم در صورت داشتن مشاغل در حال اجرا ، برنامه کسب و کار آنها را تهیه کنید (و همچنین این بهترین برنامه برای تجارت الکترونیکی است).

آیا قصد دارید وب سایت خود را به HostGator منتقل کنید؟ اگر شما هستید ، بدانید که آنها کمک به مهاجرت رایگان ارائه می دهند اما این فقط برای یک وب سایت است. اگر سایت زیادی دارید ، باید هزینه خدمات آنها را بپردازید (برای سایر موارد).

اگر هنوز در مورد اینکه HostGator برای شما مناسب است شک دارید ، می توانید از سیاست بازپرداخت 45 روزه آنها استفاده کنید. این گزینه به شما امکان می دهد تا برنامه خود را تا زمانی که در دوره فوق الذکر باشد ، لغو کنید.

یکی از دلایلی که HostGator در بین کاربران خود محبوب است ، استفاده از آن بسیار آسان است. بنابراین ، چه شما یک مبتدی باشید و چه یک طراح وب حرفه ای ، مطمئناً از cPanel کاربر پسند آن قدردانی خواهید کرد.

طرفداران

 • آسان برای استفاده
 • خدمات خوب مشتری (24/7 تلفن ، چت زنده ، ایمیل)
 • به موقع قابل اعتماد

منفی

 • شما مجاز به انتخاب محل سرورهای داده خود نیستید
 • مهاجرت رایگان فقط برای یک وب سایت قابل اجرا است
 • برخی افراد پایگاه دانش خود را برای حرکت در اطراف دشوار می کنند

3. میزبانی A2

آرم میزبان A2

سایت اینترنتی: www.a2hosting.com
قیمت: $ 3.92
فضای دیسک: نامحدود

هنگام مقایسه شرکت های میزبان وب ، حتما A2 هاستینگ را نیز بررسی کنید. این یکی از بهترین موارد خارج از کشور است و می تواند ارائه دهنده میزبانی مناسب برای شما باشد.

بر خلاف سایر میزبان وب ، A2 Hosting حتی در ارزانترین برنامه خود ، به کاربران خود فضای ذخیره و نامحدود پهنای باند نامحدود را ارائه می دهد. بنابراین ، اگر تنها یک وب سایت اساسی نیاز داشته باشید ، برنامه Lite آنها احتمالاً می تواند مناسب شما باشد (تنها محدودیت واقعی آن این است که فقط با یک وب سایت همراه است).

حال اگر می خواهید بیش از یک وب سایت داشته باشید ، برنامه میان رده آنها در واقع وب سایت های نامحدودی را ارائه می دهد. اگر سرعت شما زیاد است ، پس ما پیشنهاد می کنیم که برنامه Turbo آنها را بررسی کنید. این برنامه میزبانی مشترک نهایی آنهاست و با تمام ویژگی های موجود در برنامه های ارزان قیمت تر آنها و همچنین موارد دیگر همراه است.

گذشته از داشتن سه گزینه برای انتخاب در برنامه های خود ، گزینه های زیادی را نیز در مورد نحوه پرداخت دارید. می توانید ماهانه ، 12 ماه ، 24 ماه یا 36 ماه از پیش پرداخت کنید. اگر بعد از تخفیف ها قرار دارید ، سعی کنید به مدت 36 ماه ادامه دهید زیرا بیشترین پس انداز دارد.

اگر نگران پشتیبانی مشتری A2 هستید ، آنها واقعاً چیزهای زیادی دارند. می توانید از طریق تلفن و چت زنده با آنها تماس بگیرید. آنها همچنین از طریق ایمیل سامانه فروش بلیط دارند.

طرفداران

 • گواهی SSL رایگان
 • مهاجرت سایت رایگان
 • بسیاری از ویژگی های امنیتی

منفی

 • برخی افراد از خدمات ضعیف مشتری شکایت می کنند
 • لغو برنامه بسیار دشوار است (شما نیاز به ارسال درخواست لغو 15 روز قبل از تاریخ تمدید دارید)
 • هزینه پنهانی وجود دارد که باید هنگام ثبت نام نسبت به آنها احتیاط کنید

4. میزبانی InMotion

آرم میزبانی InMotion

سایت اینترنتی: www.inmotionhosting.com
قیمت: $ 6.39
فضای دیسک: نامحدود

میزبانی وب InMotion یکی از ارائه دهندگان مناسب برنامه های میزبانی امروز است. آنها در واقع یکی از معدود شرکت های میزبان هستند که حتی با ارزانترین برنامه خود ، فضای ذخیره نامحدود و پهنای باند نامحدودی را به مشتریان خود می دهند.

برنامه راه اندازی InMotion اساسی ترین و ارزان ترین برنامه آنهاست و به شما اجازه می دهد دو وب سایت را در آن میزبانی کنید. طرح میان رده آنها به نام Power بسیار قدرتمندتر است و شما هنگام انتخاب این طرح می توانید بیش از دو وب سایت داشته باشید (حداکثر شش وب سایت). اگر به ویژه در مورد تعداد وب سایت های مجاز و خاص بعد از وب سایت های نامحدود توجه ویژه ای دارید ، آنها همچنین برنامه ای را برای آن به نام Pro (همچنین سریعترین آنها) نیز دارند..

در اینجا موارد دیگری وجود دارد که باید از میزبانی InMotion انتظار داشته باشید:

 • ضمانت برگشت پول – برنامه های میزبانی مشترک آنها با 30 روز ضمانت بازگشت پول همراه است. برنامه های میزبانی کسب و کار ، VPS و نمایندگان فروش آنها در واقع با سیاست بازپرداخت 90 روزه همراه هستند.
 • جادوگر برنامه های Google – اگر قصد استفاده از برنامه های Google را دارید ، جادوگر داخلی آنها کار را بسیار ساده تر و سریع تر انجام می دهد.
 • زمان تضمین شده 99.95٪ – این نرخ به موقع مناسب است.
 • سیستم امنیتی – InMotion Hosting از سیستم دفاع تهدید (TDS) استفاده می کند که یک ویژگی امنیتی بسیار چشمگیر است.
 • پشتیبانی مشتری – آنها تعداد زیادی مقاله مفید را در پایگاه دانش خود دارند. با این حال ، اگر شما نیاز به صحبت با شخصی دارید ، می توانید از طریق تلفن ، ایمیل و چت زنده نیز این کار را انجام دهید.

طرفداران

 • به موقع قابل اعتماد
 • ادغام با برنامه های محبوب
 • انتقال سایت رایگان

منفی

 • گزارش هایی در مورد لغزش سرعت از سوی مصرف کنندگان وجود دارد
 • شما وب سایت های نامحدودی دریافت نمی کنید حتی اگر به برنامه رده متوسط ​​خود ارتقا دهید
 • اگر می خواهید بیشترین میزان پس انداز خود را داشته باشید ، باید 24 ماه پیش پرداخت کنید.

5. DreamHost

آرم DreamHost

سایت اینترنتی: www.dreamhost.com
قیمت: 2.95 دلار
فضای دیسک: نامحدود

این ایده خوبی است که هنگام جستجوی ارائه دهنده هاستینگ خوب ، DreamHost را در نظر بگیرید. این یک شرکت معتبر برای ارائه میزبانی مشترک ، میزبانی VPS ، هاست ابر ، میزبانی اختصاصی و میزبانی وردپرس است.

وقتی نوبت به میزبانی مشترک آنها می رسد ، شما فقط 2 گزینه را انتخاب می کنید – می توانید یا برنامه Starter (اصلی) آنها را انتخاب کرده یا برای برنامه نامحدود آنها (به صورت کامل) استفاده کنید. توصیه می کنیم از دو برنامه با دقت نگاه کنید اما بدانید که تفاوت اصلی آنها در تعداد وب سایت های مجاز در هر طرح است. می بینید ، برنامه استارتاپ آنها محدودیت یک وب سایت را دارد در حالی که برنامه نامحدود آنها تعداد نامحدودی سایت را امکان پذیر می کند.

آنچه ما در مورد برنامه های DreamHost دوست داریم این است که هر دو آنها دارای دامنه رایگان ، پهنای باند نامحدود و SSL رایگان هستند – می دانید این ویژگی ها مهم هستند. و همه ارائه دهندگان میزبانی آنهایی را ارائه نمی دهند (خصوصاً در ارزان ترین برنامه های خود).

یکی دیگر از ویژگی های چشمگیر DreamHost این است که آنها به مشتریان خود یک سیاست بازپرداخت بسیار سخاوتمندانه – 97 روز ارائه می دهند. تا آنجا که ما می دانیم ، آنها تنها شرکت میزبان هستند که دارای ضمانت برگشت پول 97 روزه هستند.

آیا پشتیبانی مشتری برای شما مهم است؟ همانطور که مطمئناً در طول مسیر به کمک بیشتری نیاز خواهید داشت. خوب ، شما روشهای زیادی برای تماس با تیم پشتیبانی DreamHost (از طریق تلفن و ایمیل) دارید و همچنین مقالات مفیدی در بانک اطلاعاتی خود دارند.

طرفداران

 • سرعت خوب
 • به موقع قابل اعتماد
 • سیاست بازپرداخت سخاوتمندانه

منفی

 • شما فقط وقتی سالانه برای اولین سال خدمات پرداخت می کنید ، یک دامنه رایگان دریافت می کنید
 • روند ثبت نام می تواند بسیار طولانی طول بکشد
 • داشبورد آنها کاربر پسند نیست

میزبانی PHP: چگونه بهترین مورد را پیدا کنیم!

اگر واقعاً مطمئن نیستید که به دنبال چه چیزی باشید ، انتخاب یک میزبان PHP بسیار دشوار است. خوب ، ما در اینجا هستیم تا در مورد تمام ویژگی های مهمی که باید قبل از تصمیم نهایی بررسی کنید ، برای شما تعریف کنیم. در پایان ، از شما خواسته می شود ویژگی هایی که در زیر در مورد آنها صحبت می کنیم را بین همه ارائه دهندگان میزبانی که در نظر دارید مقایسه کنید.

محل سرور

نقشه محل سرورمکان سرور PHP شما برای سرعت مهم است. بنابراین ، اولویت اصلی شما پیدا کردن یک شرکت میزبان با سرورهای واقع در مجاورت شما خواهد بود. به عنوان مثال ، اگر در استرالیا زندگی می کنید ، سعی کنید یک ارائه دهنده میزبانی وب در استرالیا پیدا کنید ، و اگر در کانادا زندگی می کنید ، به دنبال یک میزبان وب کانادایی باشید. اگر اینگونه نباشد ، آنها حداقل باید یک ویژگی CDN یکپارچه را در ویژگی های خود داشته باشند.

CDN مخفف شبکه توزیع محتوا است – و این دقیقاً همان کاری است که انجام می شود – نسخه های ذخیره شده محتوای شما را در شبکه های خود توزیع کنید تا به سرعت به کاربران نهایی برسد.

تعداد زیادی CDN در آنجا وجود دارد و ارائه دهنده میزبانی PHP انتخابی شما می تواند از هرکدام از آنها استفاده کند. امروزه CDN بسیار محبوب CloudFlare نام دارد – و معمولاً در برنامه های میزبانی بسته بندی می شود. بنابراین ، هنگام بررسی ویژگی های شرکت های میزبان پی اچ پی که در نظر دارید ، مراقب این سرویس باشید.

Uptime سرور

شرکت های میزبانی که می توانند 99.9٪ به موقع تحویل دهند بهترین هستند. به راحتی می توانید با جستجو در Google ، زمان بروزرسانی میزبان وب مختلف را در چهره های واقعی مقایسه کنید.

ما توصیه نمی کنیم از خدمات میزبانی که قول وعده داده نمی شوند (و تحویل نمی دهند) با این نرخ ، زیرا این مسئله می تواند مشکل ساز باشد. خیلی از خرابی ها می تواند به خصوص اگر یک سایت تجارت الکترونیکی باشد ، روی شغل شما تأثیر بگذارد.

گواهینامه های SSL

یک سایت امن برای همه و شما و بازدید کنندگان سایت مفید است. با داشتن گواهینامه SSL (SSL مخفف Secure Sockets Layer است) ، می توانید مطمئن باشید که انتقال داده ها بین سرورهای میزبان و بازدید کنندگان سایت رمزگذاری می شود. می دانید اگر رمزگذاری شده باشند ، هکرها قادر به سرقت اطلاعات نخواهند بود.

احتمالاً سایتهایی با گواهینامه SSL دیده اید – اما به سادگی از آن آگاه نیستید. اگر در ابتدای URL وب سایت “” هایی مشاهده می کنید (به عنوان مثال: https: //) ، این بدان معنی است که سایت دارای گواهی SSL است. اگر یک وب سایت فقط آدرس اینترنتی خود را در URL دارد ، به این معنی است که گواهی SSL ندارد و آنچنان امن نیست.

این روزها ، امنیت به یک موضوع مهم در اینترنت تبدیل شده است – به همین دلیل بیشتر و بیشتر مردم فقط به سایتهایی اعتماد می کنند که آن ها را در آدرس های خود حمل می کنند. در حقیقت ، خود گوگل سایتها را به داشتن گواهینامه SSL ترغیب می کند و این موضوع را به عنوان یک سیگنال رتبه بندی در سئو در نظر می گیرد.

با توجه به گفته های فوق ، ما پیشنهاد می کنیم یک ارائه دهنده میزبان PHP را انتخاب کنید که گواهینامه های SSL را به عنوان بخشی از برنامه های میزبانی آنها ارائه دهد. گواهینامه های اصلی SSL همچنین شامل بسته هایی هستند که دارای سرویس Letry Encrypt هستند.

اگر معلوم شود که برنامه میزبانی که در آن به پایان رسیده اید دارای گواهینامه SSL رایگان نیستید ، فقط اطمینان حاصل کنید که یکی از آنها را دریافت می کنید (بله ، این مهم است). می توانید با پرداخت ویژگی اضافه شده آن را از هر شرکت میزبانی خریداری کنید (هزینه آن حدود 10 دلار در سال است).

سرعت

به طور کلی ، در صورت پیروی از توصیه های ما در مورد سرورها و / یا CDN ها ، از سرعت سایت شما مراقبت می شود. با این حال ، اگر شرکت میزبانی شده منتخب شما بیشتر به شما پیشنهاد دهد ، چیزی برای از دست دادن (و همه چیز برای بدست آوردن) ندارید.

منابع بیشتر CPU همیشه چیز خوبی است. اسکریپت های سفارشی که مخصوص PHP هستند نیز به سرعت سایت شما اضافه می کنند. همه آنها خوب هستند و باید در هنگام دریافت ویژگی های اضافی ، به عنوان پاداش در نظر گرفته شوید.

فضای دیسک

اگر در حال ایجاد مشاغل تجارت الکترونیکی یا سایت عضویت هستید ، فضای دیسک بسیار مهم است. ما در این شرایط حدود 20 تا 30 گیگابایت فضای دیسک را توصیه می کنیم و حتی نامحدود (اگر وب سایت شما بسیار زیاد است).

با این حال ، در مورد انواع دیگر مشاغل (از جمله وبلاگ ها) می توان گفت فضاهای فوق العاده بزرگ دیسک واقعاً چندان لازم نیست. اگر نمی توانید برنامه هایی با فضای ذخیره سازی نامحدود تهیه کنید ، بدانید که معمولاً 1 گیگابایت برای مشاغل معمولی و وبلاگ ها کافی است. ما فقط شما را تشویق می کنیم در این حالت از یک ایمیل جداگانه استفاده کنید تا مبادله ای سنگین بر روی فضای دیسک محدود شما ایجاد نشود.

بنابراین ، فقط به دلیل ویژگی فضای نامحدود فضای ذخیره آن ، بلافاصله طرحی را خریداری نکنید. به یاد داشته باشید ، بسیاری از ویژگی های دیگر برای در نظر گرفتن بهترین میزبان وب PHP برای سایت شما وجود دارد.

پهنای باند و انتقال داده

پهنای باند و انتقال داده ها در ارائه دهنده میزبان پی اچ پی شما بسیار مهم است به خصوص اگر شما فقط برای نامگذاری چند مورد ، بارگیری های داخلی را انجام دهید (مثلاً تصاویر ، فیلم ها و PDF ها). در این حالت ، ما توصیه می کنیم طرحی با پهنای باند و نامحدود داشته باشید و انتقال داده ها به این دلیل که چنین اقداماتی واقعاً می تواند عواقب آن را بر روی داده ها بگذارد.

پشتیبانی مشتری

به دلیل اهمیت بسیار زیادی که دارد (به خصوص در مواقع مشکل) ، ما فقط می توانیم به ارائه دهندگان میزبانی ارائه دهیم که پشتیبانی 24/7 مشتری را ارائه می دهند. علاوه بر این ، گزینه های چت زنده و پشتیبانی از تلفن را در اولویت قرار دهید.

PHP: جزئیات

تحقیق میزبان پی اچ پی

در قدیم ، توسعه دهندگان وب به دلیل دسترسی به زبان اسکریپت نویسی که اکنون داریم به آن دسترسی نداشتند ، وب سایت های متنفر ، استاتیک و محتوا ایجاد می کردند. از آنجا که مطلقاً راهی برای ایجاد یک وب سایت پویا وجود نداشت ، صفحات وب حاوی محتوای HTML خام بودند و توسعه دهندگان را برای کار با آنها بسیار کم می گذاشتند. تا سال 1995 نگذشته بود که Rasmus Lerdorf ، یک برنامه نویس ، تصمیم گرفت تا یک زبان برنامه نویسی را برای نظارت بر رزومه آنلاین خود و ارتباط با اطلاعات شخصی تهیه کند. وی این زبان نوشتاری ، PHP یا صفحه اصلی شخصی را نام برد. این اولین نگاه اجمالی به PHP و همه شگفتی های آن شد.

PHP چیست؟?

آرم PHPPHP یک زبان برنامه نویسی است که برای ایجاد صفحات و محتوای وب پویا ضروری است. در ابتدا مخفف “صفحه اصلی شخصی” بود ، در حالی که امروز این مخفف عبارت “PHP: Hypertext Preprocessor” است. دلیل تغییر نام به این دلیل است که هدف اصلی این زبان اسکریپت برای استفاده شخصی Lerfords بوده است. سرانجام ، PHP به چیزی بزرگتر از آنچه لرفورد احتمالاً تصور كرده بود ، تبدیل شد و آن را به یكی از محبوب ترین ، رایج ترین زبان های برنامه نویسی در جهان تبدیل كرد..

PHP باعث ایجاد تغییر در دنیای توسعه دهندگان وب شد و به آنها امکان ایجاد وب سایت های پویا با محتوای شگفت انگیز و متحرک را داد. این چارچوب با استفاده از ابزارهای لازم برای توسعه سایتهای پر جنب و جوش و جالب ، یک چارچوب آسان را به همراه آورد. قبل از وب سایت های PHP هدایت شده ، از HTML رمزگذاری شده سخت استفاده می شد و وب سایت ها بسیار ناپسند است. PHP با استفاده از یک اسکریپت غیر استاتیک این مشکل را برطرف کرد.

مثال بسیار خوبی در مورد چگونگی عملکرد PHP در رابطه با HTML ، وب سایتهای با فرمت ورود مانند استفاده از فیس بوک است. برای اینکه کاربران وارد صفحه فیس بوک خود شوند ، باید اطلاعات ورود به سیستم مانند نام کاربری و رمز عبور را در دو جعبه کوچک وارد کنند. جعبه هایی که کاربران اطلاعات ورود به سیستم را وارد می کنند به عنوان فرم استفاده می شوند. آنچه PHP انجام می دهد این است که اطلاعات را به صورت فرم گرفته و اقدامات لازم را انجام می دهد.

برخی از ویژگی های PHP چیست؟?

فضای کافی برای لیست تمام ویژگی ها و مزایایی که PHP ارائه می دهد وجود ندارد. از زمان تأسیس آن ، نسخه های زیادی از این زبان وجود داشته است ، و برنامه نویسان هنوز هم در تلاش برای تقویت و بهبود این زبان نوشتاری هستند. به دلیل این پی اچ پی می تواند در مورد هر چیزی که باشد ، جمع آوری داده های فرم ، تولید محتوای صفحه پویا یا ارسال و دریافت کوکی باشد. این زبان برنامه نویسی می تواند در توسعه وب استفاده شود یا در HTML تعبیه شود. همچنین می تواند در ترکیب با سیستم های مختلف قالب وب ، سیستم های مدیریت محتوای وب و چارچوب های وب مورد استفاده قرار گیرد.

PHP در درجه اول در برنامه های میزبانی لینوکس موجود است ، اما با سایر سیستم عامل های اصلی از جمله Windows ، Mac OS X ، RISC OS و سایر موارد سازگار است. با توجه به تطبیق پذیری و پشتیبانی بسیار قوی از طیف گسترده ای از بانکهای اطلاعاتی ، به راحتی می توان بهترین هاستینگ PHP موجود را متناسب با نیازهای خود پیدا کرد.

چرا از PHP استفاده می کنیم?

PHP به دلیل استفاده آسان از نرم افزار ، متشکل از ویژگی های شگفت انگیز و فناوری های ایمن ، از انتظارات فراتر رفته است. هر سطح تخصص می تواند از PHP استفاده کند ، ایجاد ساده یا اضافه کردن محتوای پویا به یک صفحه وب را ساده می کند. این قابل اعتماد است ، یک تیم پشتیبانی شگفت انگیز از برنامه نویسان را پشت سر خود دارد و بدون هیچ هزینه ای به آن می آید. PHP زبان برنامه نویسی ایده آل برای استفاده است ، که در بین توسعه دهندگان و برنامه نویسان بسیار محبوب است.

توسعه دهندگان می توانند از این منبع سبک بهره کافی کسب کنند و صفحات وب را آسان و کارآمد کنند ، در حالی که قادر به اضافه کردن محتوا از یک پایگاه داده برای سرگرمی در انواع حساب های میزبانی هستند. این زبان برنامه نویسی سازگار و به خوبی طراحی شده است و فرایند ایجاد محتوای تعاملی را یکدست و ساده می کند. گذشته از ویژگیهای بی پایان PHP ، می تواند با بسیاری از زبانهای مختلف پایگاه داده تعامل داشته باشد. PHP همچنان ویژگی های جدید و جالب را به جدول ارائه می دهد. شروع یک پروژه جدید در PHP ، شروع بسیار خوبی برای نوشتن کد عالی ، ارائه عملکرد خوب ، در نهایت ایجاد یک تنظیم / وب سایت عالی برای PHP است..

بسیاری از وب سایت های معروف مانند فیس بوک ، اتی یا وردپرس از PHP استفاده می کنند زیرا این تست خوب و کاملاً کاربردی است. PHP تقریباً توسط همه میزبان وب از ارزانترین تا گران ترین پشتیبانی می شود. این برنامه با یک چارچوب آسان ایجاد شده و باعث می شود اشتباه نباشد. گذشته از وب سایتها ، می توانید از PHP نیز برای توسعه pdf ، انواع خاص فلش و موارد دیگر استفاده کنید.

میزبان توصیه شده برای PHP

انتخاب بهترین هاستینگ PHP برای توسعه نیازهای شما بسیار آسان است زیرا PHP با بیشتر میزبان وب سازگار است. این نه تنها پایه و اساس خوبی را ایجاد می کند ، بلکه برای همه سطوح تخصص فوق العاده است ، بلکه وب سایت ها را زنده می کند (برخلاف وب سایت های HTML رمزگذاری نشده). توسعه دهندگان وب دریافته اند که بهترین هاستینگ PHP ، SiteGround است. این ارائه دهنده میزبان وب با ارائه همه ویژگی های عالی با هزینه بسیار کمی از رقابت خود متمایز است.

میزبان پی اچ پی سؤالات متداول

یک برنامه وب پویا چیست؟?

قبل از PHP ، صفحات وب به شدت به HTML اعتماد داشتند و ایجاد وب سایتهای ثابت و غیراخلاقی را ایجاد می کردند. پی اچ پی صفحات وب تعاملی و سرگرم کننده ایجاد می کند ، و محتوا را از طرف کسل کننده و کسل کننده حذف می کند در غیر این صورت.

یک برنامه وب پویا محتوا و ویژگی های زیبایی شناختی و لذت بخش را برای بینندگان فراهم می کند. به عنوان مثال ، Facebook ، پیشرو در شبکه های رسانه ای اجتماعی در میان کاربران است که از زبان برنامه نویسی PHP تشکیل شده است. بخشی از آنچه Facebook را بسیار محبوب می کند محتوای برنامه پویای وب آن است.

PHP محبوب است?

آره. PHP از سال 1995 آغاز شده است و ضمن معرفی اولین نگاهی به زبان برنامه نویسی و ویژگی های آن ، درهای جدیدی را برای توسعه دهندگان وب باز می کند. امروزه به دلیل آسان بودن یادگیری توسط بسیاری از توسعه دهندگان مورد استفاده قرار می گیرد و پیش بینی می شود سالهای متمادی بچسبد (به عنوان مثال به وردپرس فکر کنید). PHP بیش از انتظارات کاربر ، متشکل از طیف گسترده ای از ویژگی های شگفت انگیز است که ایجاد یا اضافه کردن محتوای پویا به یک صفحه وب را ساده می کند. این قابل اعتماد است ، یک تیم پشتیبانی شگفت انگیز از برنامه نویسان را پشت سر خود دارد و بدون هیچ هزینه ای به آن می آید. PHP زبان برنامه نویسی ایده آل برای استفاده است ، که در بین توسعه دهندگان و برنامه نویسان بسیار محبوب است.

چه کسی باید پی اچ پی را بیاموزد?

توسعه دهندگان ، برنامه نویسان یا هر کسی که در ایجاد وب سایت های تعاملی و محتوا جالب توجه است ، باید PHP را یاد بگیرند. یادگیری آن آسان است ، عالی برای تمام سطوح تخصص ، و پیش بینی می شود که سالهای آینده در بازار باقی بماند.

چگونه HTLM استاتیک را در یک اسکریپت PHP نمایش دهم?

در مقابل سایر زبان های برنامه نویسی ، PHP برای کار در کنار HTML طراحی شده است. در یک اسکریپت PHP ، می توانید بین این دو کار کنید ، و در مقایسه با سایر اسکریپت ها ، منابع ساده ای برای ایجاد برنامه های جالب وب ایجاد می کنید.

چرا پی اچ پی 6 تا کنون منتشر نشده است?

PHP 6 هرگز آزاد نشد زیرا این پروژه نتوانسته است به هدف نهایی خود برسد. از آنجا که هرگز مورد تأیید قرار نگرفت ، پیشرفت حاصل از این نسخه به شکل کوچکتر PHP 5 برگردانده شد. برای جلوگیری از هرگونه سردرگمی ، نسل بعدی PHP 7 نامگذاری شد..

امن PHP است?

PHP پتانسیل ارائه برنامه های وب ایمن و ایمن را دارد. توسعه دهندگان بی تجربه برای درک کامل این زبان باید وقت بگذارند وگرنه اگر دقیق نباشند ممکن است با شکاف امنیتی در وب سایت یا برنامه های خود روبرو شوند. کاربران با کمک آموزش ها ، دوره ها و آموزش های منتشر شده ، درک سریع از PHP را سریع و کارآمد به دست می آورند. در کنار این ، هنگامی که نسخه های جدیدتر PHP منتشر می شوند ، کاربران تشویق می شوند وب سایت های خود را به روز کنند تا از صفحات وب یا برنامه های حتی امن تر اطمینان حاصل کنند..

آیا هنوز هم می توانم از نسخه های قبلی PHP استفاده کنم?

بله ، نسخه های قبلی PHP هنوز در دسترس هستند. در مورد نسخه 4 ، دیگر از آن پشتیبانی رسمی نمی شود و توصیه می شود وب سایت های قدیمی تر را به نسخه جدید 5 یا بالاتر انتقال دهید.

در PHP 7 چه جدید است?

PHP 7 جدیدترین پیشرفت است که حتی سریعتر از نسخه قبلی و همچنین روشی بهتر برای بهبود خطا ، پشتیبانی محدود از یونیکد و سایر ویژگی ها ارائه می دهد. کاربران تشویق می شوند که از PHP 7 برای انتقال به PHP 7 لذت ببرند و از ویژگی های جدید و بهبود یافته ای که در اختیار شما قرار می دهد بهره ببرند.

نحوه دریافت PHP?

بسته به اینکه PHP روی سیستم Unix ، Mac OS X یا سیستم ویندوز نصب شود ، دستورالعمل های نصب کمی متفاوت است. نصب و پیکربندی پی اچ پی معمولاً در برنامه کنترل پنل وب سایت ارائه شده توسط میزبان شما و بدون هیچ گونه هزینه اضافی برای هزینه میزبانی شما وجود دارد. در هنگام انتخاب طرح ، تأیید این امر با میزبان توصیه می شود.

تاریخچه PHP

همه ما پی اچ پی را به عنوان یکی از بسیاری از زبان های اصلی که برای توسعه وب و برنامه نویسی اهداف عمومی می شناسیم ، می شناسیم. این یکی از زبان های کد نویسی است که به شما امکان می دهد کد را در نشانه گذاری HTML یا HTML 5 ، برای سهولت در نوشتن کارکردها ، برنامه ها و کارهای مختلف ، جاسازی کنید..

چگونه و چه زمانی PHP ایجاد شد

بیایید برخی از تاریخچه PHP و چگونگی آن را بررسی کنیم. اولین توسعه زبان PHP با Rasmus Lerdorf در سال 1995 آغاز شد. Lerdorf پیش از این نیز تعداد کمی از برنامه های رابط Common Gateway را در C نوشته بود که تا آن زمان ، او تازه از آنها استفاده کرده بود تا صفحه شخصی شخصی وب سایت خود را حفظ کند. وی در نهایت تصمیم گرفت تا آنها را گسترش دهد تا بتواند با فرمهای وب کار و رابط کند و همچنین با بانکهای اطلاعاتی در ارتباط باشد. وی قصد داشت به این پیاده سازی جدیدی که وی به عنوان صفحه اصلی / فرم های مترجم یا PHP / FI داشت ، مراجعه کند.

PHP برای توسعه برنامه های وب ساده و پویا ، که می تواند در انواع سناریوهای مختلف مورد استفاده قرار گیرد ، فوق العاده مفید است. سپس لدورف برای بهبود کد و تسریع در فرآیند گزارش اشکال ، تصمیم گرفت تا PHP / FI را به عنوان ابزار صفحه اصلی شخصی نسخه 1.0 در یک گروه گفتگوی Usenet اعلام کند. وی در ژوئن سال 1995 اظهار داشت که نکته جالب در این است که در سال 2013 ، PHP هنوز همان توانایی های اصلی را داشت که در سال 1995 طراحی شد..

جالب تر اینکه لرورف به معنای تبدیل شدن به PHP به این زبان برنامه نویسی گسترده و جدید نیست. او فقط چیزی را که از آن استفاده می کرد ، در جهان قرار داد تا بتواند آن را آزمایش و بهبود بخشد. از آنجا ، او فقط اقدامات منطقی بعدی را برای بهبود فرآیندها و عملکرد PHP ادامه داد. قبل از اینکه این موضوع را بفهمد ، یک تیم توسعه در اطراف او تشکیل شده بود و مردی معتدل که می گوید هیچ ایده ای ندارد که چگونه یک زبان رمز نویسی بسازد ، در ایجاد خویش کار می کند.

Lerdorf و تیم توسعه ، دو سال بعد ، در نوامبر 1997 ، PHP / FI 2 را راه اندازی کردند. آنچه PHP را از بسیاری از زبان های کد نویسی جدا می کند این است که در ابتدا به زبان کدنویسی طراحی نشده است. این ابزاری بود از طریق به اشتراک گذاشتن چیز مفیدی که می تواند به راحتی با HTML کار کند و در HTML تعبیه شود ، بطور ارگانیک توسعه یابد..

متأسفانه ، به دلیل اینکه به صورت ارگانیک به شیوه ای از نوع خارج از خانه به وجود آمده است ، عدم تناقضات و ناهماهنگی های زیادی در نامگذاری توابع و ترتیب پارامترهای آن توابع وجود دارد..

تغییرات در PHP در طول سال ها

1) نسخه 3 و 4

در سال 1997 ، اندی گوتمنز و Zeev Suraski با Zerdorf همکاری کردند تا پارسر را بازنویسی کنند ، تا بتوانند پایه ای را که به عنوان PHP 3. شناخته می شود ، توسعه دهند تا پس از انجام برخی کارها با PHP ، آنها تصمیم به راه اندازی PHP 3 در سال 1998 بگیرند. همچنین شروع به بازنویسی و طراحی مجدد هسته PHP کرد که از این میان Zend Engine در سال 1999 ایجاد شد.

اندکی بعد در سال 2000 نسخه جدید PHP و Zend Engine تازه بازسازی شده برای ایجاد PHP 4 که توسط Zend Engine 1.0 ساخته شده است ، ذوب می شوند. این تیم قادر به کار بر روی این نسخه از PHP از 2000 تا 2008 بود که آنها قبل از اینکه تصمیم به توقف توسعه با آن نسخه بگیرند ، به نسخه 4.4.9 دست یافتند و از انتشار هرگونه به روزرسانی امنیتی برای آن نیز دست بردند..

2) نسخه 5

در مدتی که PHP 4 همچنان در حال به روزرسانی و تحولات جدید بود ، PHP 5 در سال 2004 منتشر شد و پس از آن توسط Zend Engine II استفاده شد. این نسخه از PHP با چندین به روزرسانی ارزشمند همراه بود که شامل پشتیبانی بهتر از برنامه نویسی خاص برای جهت گیری شی بود. همچنین با پسوند اشیاء داده های PHP ، معروف به PDO و سایر اصلاحات عملکردی که به تقویت عملکرد زبان کمک می کند ، همراه شد. سال 2008 زمانی است که بسیاری از توسعه دهندگان پی اچ پی شروع به ترویج انتقال و انتقال از PHP 4 به PHP 5 کردند.

3) نسخه 6

PHP در گذشته به دلیل عدم وجود پشتیبانی بومی یونیکد در سطح زبان اصلی ، هدف بسیاری از متخصصان و انتقادات ویژه قرار گرفته است. در نتیجه ، در سال 2005 ابتکار عمل توسط آندری زمیفسکی انجام شد تا پشتیبانی یونیکد را در سراسر زبان پی اچ پی ارائه دهند. وی ابتدا با تعبیه كتابخانه ICU ، این كار را انجام داد و سپس رشته های متنی به عنوان UTF-16 را در سطح داخلی ارائه داد..

متأسفانه ، عدم وجود برنامه نویسان در تیم وجود دارد که درک کرده اند چگونه این تغییرات را انجام دهند و منجر به توسعه PHP 6 به روز نشده یونیکد شوند..

4) نسخه 7

سپس سرانجام به جدیدترین زبان PHP که امروزه استفاده می کنیم رسیدیم (که اکثر شرکت های میزبان اکنون از آن پشتیبانی می کنند – بهترین صفحه میزبانی PHP ما را برای اطلاعات بیشتر بررسی کنید). نسخه 7 نتیجه تلاش های دمیتری استوگوف ، نیکیتا پوپوف و زینچن هوی بود که قصد داشتند Zend Engine را پالایش کنند تا بتواند از ساختار داده های کاملاً فشرده تر با پیشرفت در مکان حافظه پنهان استفاده کند. با انجام این کار ، آنها همچنین قادر به سازگاری تقریبا کل زبان بودند.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author