بهترین کارت اعتباری سفر کانادا

مقصد سفر

بهترین راه برای گذراندن زمستان در کانادا چیست?

با دور شدن از آن.

رفتن به مقصد گرمسیری مانند کوبا یا مکزیک یک آزمایش زمان تعطیلات در کانادا است. ��

رزرو شبه جزیره ریو قصر ریون از طریق Air Miles �� انجام شد

نام من گری است و طی 4 سال گذشته فکر می کنم هر کارت اعتباری کانادایی را در آنجا اعمال کرده ام و از آن استفاده کردم. من تجربه های خوبی داشته ام و چیزهای بد دیگری هم دارم.

من همچنین با استفاده از نقاط جمع آوری شده از طریق کارت های مختلف ، توانسته ام به بیش از 20 کشور جهان سفر کنم. در حالی که من معمولاً در مورد این راهنما در مورد چیزهای geeky مانند میزبانی وب ، سرویس ها و ابزارهای کوچک biz می نویسم ، می خواهم انتخاب های کارت برتر من را با شما به اشتراک بگذارم و برخی از مزایا را برای هرکدام توضیح دهم.

نکته اصلی که باید در بیشتر کارتهای مسافرتی به خاطر بسپارید این است که چاپ های بسیار خوبی وجود دارد. معاملات ممکن است به صورت یکسان به نظر برسند اما پس از شروع هزینه متوجه خواهید شد که اساساً هزینه ها و نرخ ها تخفیف یا پاداش دریافتی را لغو می کنند.

چگونه من انتخاب برتر را انجام دادم

روش ساخت این راهنما بسیار ساده است. بهترین بخش ها را برای هر دسته کارت های مسافرتی انتخاب کرده ام. من این کارت را برای سالن های هتل دارم ، اگر این کار شما باشد ، بهترین پول نقد و یا Air Miles.

تفاوت بزرگ بین راهنمای / توصیه های من و آنچه در سایت های مالی بزرگتر کسب خواهید کرد این است که من واقعاً این کارت ها را امتحان کرده ام. برخی از تصاویر در سایت های بزرگتر دارای جوایز وحشتناکی برای ثبت نام هستند اما جوایز بزرگی برای مروج محصول می باشد.

⚠️ اگر به دنبال سریع و کثیف شدن این مسئله هستید ، من صادقانه خواهم بود اگر بتوانید به گونه ای کارت اعتباری آمریکایی را به عنوان یک کانادایی دریافت کنید ، من این را پیشنهاد می کنم. به طور متوسط ​​کارتهای آمریکایی امتیاز ثبت نام پاداش را به عنوان برنامه های کانادایی به 1.5-2X می دهند. شما می توانید از سرمایه داری و یک اقتصاد مالی رقابتی گسترده برای آن تشکر کنید. کانادا فقط یکسان نیست. 

گفته می شود ، انتخاب برتر من است کارت TD Aeroplan (از وب سایت آنها اینجا بازدید کنید) Aeroplan دارای بالاترین امتیاز ثبت نام خارج از دروازه ، برنامه پاداش 2 برابر برای خرید آنلاین از طریق شرکای 2000+ خود ، بیمه مسافرتی + دسترسی رایگان به سالن.

به هر حال ، به اندازه کافی شکایت می کنم. بیایید وارد راهنمای شویم! ��

اگر کسی پیشنهادی اضافی دارد ، لطفاً در قسمت بالای فرم تماس بگیرید و به من اطلاع دهید. من معمولاً بسته به کارتهایی که سعی می کنم ، یک یا دو بار در سال این پست را مرور می کنم.

درک کارت های اعتباری سفر

بسیاری از کارتهای مسافرتی به شما امکان می دهند تا وسایل خرج روزانه را با استفاده از وسایل نقلیه و مایل ها جمع کنید ، از این رو این امکان را برای شما فراهم می کند که تعداد زیادی از پاداش ها را جمع کنید ، حتی اگر اتفاق نمی افتد که مرتبا پرواز کنید.

وفور کارتهای مسافرتی و تنوع بیشماری از برنامه های پاداش آنها ، بسیاری از مشتریان را در تاریکی فرو می برد. برای سهولت در تصمیم گیری ، ما به دنبال بهترین کارتهای اعتباری در میان هفت دسته پاداش سفر گسترده خواهیم بود. این دسته ها عبارتند از نقاط مسافرتی ، مایل هوایی ، وجه نقد به خرید ارز خارجی ، پاداش هتل ، پاداش ثبت نام ، سالن فرودگاه ، پروازهای مکرر و برنده کلی.

این راهنما برای استفاده از کارت اعتباری پاداش های مسافرتی طراحی شده است تا به عنوان یک منبع ارزشمند خدمت کند. برای اینکه بتوانیم از بهترین مزایای صفحه استفاده کنیم ، کارتهایی که انتخاب کردیم بازیکنان برجسته در رده آنها هستند.

نکته مسافرتی: آیا تاکنون کیف خود را هنگام مسافرت گم می کنید؟ آیا می دانید انتخاب کارت مناسب به شما امکان می دهد برای هر روز چمدان های تأخیر 500 تا 500 دلار دریافت کنید. همچنین می توانید برای تأخیر در پرواز یا سایر پیچ های فرودگاه ، پول دریافت کنید.

روش ما

روش من ساده اما در عین حال مفصل بود. من عوامل مهمی از جمله طیف وسیعی از دسته های جایزه ، پیشنهادات خوش آمدید در دسترس ، کارت بیمه مسافرتی ، انعطاف پذیری برنامه های وفاداری ، چشم پوشی از هزینه سالانه و موارد دیگر را در نظر گرفتم. امتیاز پاداش را براساس هزینه شخصی یا شغلی محاسبه کردم.

با انجام این کار ، ما جنبه های مختلفی از هزینه های ماهانه و خرید در مواردی مانند مواد غذایی ، پرداخت قبض ، گاز ، سرگرمی ، مسافرت ، غذا خوردن رستوران ، داروخانه و غیره را با هم ترکیب کردیم..

در زیر خلاصه ای از بهترین کارتهای مسافرتی در کانادا آورده شده است. این فقط یک عکس فوری است ، اما جزئیات هر کارت در زیر آمده است.

NOT توجه مهم – این کارت ها غالباً نرخ ها را تغییر می دهند ، بنابراین اگر چیزی را در اینجا مشاهده کنید که دقیقاً یکسان نیست ، زیرا وب سایت در نظر داشته باشید که شرکت ها نرخ ها و معاملات مختلفی را بر اساس موقعیت IP شما به آن دسترسی پیدا می کنید. من تمام تلاش خود را می کنم تا این امر را تا حد امکان به روز نگه دارم. ��

بهترین کارت اعتباری برای امتیاز سفر

1. بهترین کارت اعتباری مسافرتی کلی – TD Aeroplan (جایزه ثبت نام 40K)

 • برنده: TD® Aeroplan® Visa Infinite *
 • هزینه سالانه: 120 دلار ، اما با تخفیف سال اول همراه است. (بنابراین…. $ 0 هزینه)
 • صلاحیت درآمد: 60،000 دلار درآمد شخصی ، یا 100،000 دلار درآمد سالانه خانواده مشترک داشته باشید.
 • برخی از Perks: پاداش استقبال از 40،000 مایل Aeroplan

معاملات بسیار خوبی در رده بندی پاداش های کارت اعتباری موجود است ، بنابراین انتخاب یکی از آن دشوار بود. اما پس از یک تحلیل دقیق ، من در نهایت تصمیم گرفتم که در بازار کانادا ، تاج بهترین کارت پاداش مسافرتی متعلق به TD® Aeroplan® Visa Infinite *

عکس کریس لوتون در Unsplash

در حال حاضر محبوب ترین برنامه پاداش در کانادا است. به دلیل محبوبیت آن ، کانادایی ها دائماً در تلاش هستند تا نقاط آیروپلان را به هر شکلی که ممکن است مهار کنند. دارندگان کارت می توانند مایل کسب کنند که بتوانند به سمت هتل ها ، پروازها ، کرایه های اتومبیل ، بسته های تعطیلات ، کالاهای متنوع و بلیط های رویداد جبران کنند..

بهترین جنبه از همه این است که دارندگان کارت می توانند با خرید اقلام شرکای وابسته به Aeroplan ، دو برابر امتیاز خود را کسب کنند. بنابراین ، اگر شما عضو 5 میلیون جامعه Aeroplan هستید ، ارزش دریافت کارت Aeroplan را دارید.

برای نشان دادن اینکه چرا این کارت به عنوان بهترین نژاد در نظر گرفته شده است ، در اینجا خلاصه ای از مزایای آن آورده شده است:

 • با دادن پاداش استقبال چشمگیر از 40،000 مایل Aeroplan ، فرش قرمز را دور می کند.
 • این شامل یک بسته جامع بیمه سفر است.
 • فراهم می کند چک اولویت و شبانه روزی هنگام مسافرت در AirCanada.com با پاداش پرواز Aeroplan.
 • دارندگان کارت هر سال یک بار میهمان رایگان به سالن برگ Maple Leaf اهدا می کنند.
 • دو برابر مایل حاصل از خریدهای انجام شده در شرکای شرکت کننده Aeroplan و خرده فروشان آنلاین از طریق Aeroplan eStore.
 • برای هر 1 دلار صرف شده در بنزین ، مواد غذایی ، داروخانه و خریدهای انجام شده در AirCanada.com 1.5 امتیاز کسب می کند.
 • برای سایر خریدها ، برای هر 1 دلار صرف شده یک امتیاز است.
 • تا زمانی که شما یک دارنده کارت اعتباری TD Aeroplan باشید ، Aeroplan Miles شما تمام نمی شود.
 • لیست عظیم شرکای Aeroplan را اینجا مشاهده کنید. چند پرواز مایل به پرواز در فرودگاه را بدست می آورم
چه تعداد مایل Aeroplan در یک پرواز بدست می آورم?

انتخاب ما برای بهترین کارت های پاداش سفر با جرات زیادی همراه است. این بسته بندی دارای چندین ویژگی است که باعث می شود از این بسته جدا شود ، به عنوان مثال ، پاداش استقبال غیر قابل مقاومت آن از 40،000 مایل Aeroplan. برای چشم انداز این ، این پاداش تقریباً قابل مقایسه با 2 پرواز حق بیمه پرواز با مسافت کوتاه و دور رفت و برگشت است.

جدا از این که کاملاً سودآور است ، این بسته امکان دستیابی به مایل Aeroplan را با هر دلار صرف شده دارد. همه دلار خرج كرد نسبت مایل به دست آمده به دلار هزینه شده به شرح زیر است: 1.5 مایل Aeroplan به ازای هر 1 دلار بنزین ، مواد غذایی ، داروخانه و در AirCanada.com. سپس آن را 1 Aeroplan Mile برای هر دلار صرف شده برای هر چیز دیگری فراهم می کند.

به همین دلیل است که به عنوان بهترین کارت اعتباری در دسترس ، از پایین ترین امتیاز ما است.

چگونه می توان از مایلز آیروپلان استفاده کرد?

روند بازخرید این کارت به آنچه شما سعی در بازخرید دارید بستگی دارد. در مورد چیزهایی مانند بلیط کالا یا رویدادها ، روند کار به همان راحتی انجام خرید از طریق eStore آنلاین آنها است. علاوه بر این ، خریدها در مراکز شریک Aeroplan دارای دارندگان کارت های دو برابر ، و آنها را قادر می سازد تا به سرعت و به راحتی مایل Aeroplan را بدست آورند..

سایر مزایا و امتیازات اختصاصی شامل خدمات دربان 24 ساعته و شبانه روزی است.

حماسه بسیار شگفت انگیز ممکن است در توصیف بیمه سفر و اتومبیل خود برخی از افراد غافلگیر باشد ، اما ممکن است خیلی دور نباشد. این برای 21 روز اول برای دارندگان کارتهای زیر 65 سال 1 میلیون دلار بیمه پزشکی مسافرت دارد. این همچنین شامل انواع دیگری از بیمه مسافرتی مربوطه از قبیل تاخیر / گم شدن چمدان ، مسافرت / لغو ، تأخیر در پرواز یا مسافرت و بیمه کرایه اتومبیل.

سرانجام ، این امکان را به شما می دهد تا با هزینه سالانه متوسط ​​0 دلار (پس از تخفیف) به همه این حق بیمه عالی حق دسترسی داشته باشید..

آخرین مورد – بیمه آیروپلان

همانطور که در نکته فوق گفتم ، Aeroplan انگیزه های بسیار خوبی برای تشویق مشتریان به رزرو پرواز و تعطیلات دارد که شامل بیمه انصراف ، پول در صورت گم شدن چمدان شما و دسته دیگر مشوق های کوچکتر است..

نکته برای بهترین موارد کلی: به دنبال برنامه هایی با شرکا و توافق نامه هایی باشید که به شما امکان انتقال امتیاز را می دهد. بنابراین ، اگر برای اقامت رایگان هتل 500 امتیاز کوتاه دارید ، هنوز می توانید از امتیاز اضافی که در برنامه هواپیمایی خود دارید استفاده کنید. تذکر … کارت زیر این کار را می کند. ��

2. بهترین برای نقاط مسافرتی – Scotiabank American Express

 • برنده: کارت Scotiabank Gold American Express® Card
 • هزینه سالانه: 120 دلار
 • واجد شرایط بودن درآمد: حداقل 12000 دلار درآمد سالانه ایجاد کنید.
 • برخی از Perks: این فرصت برای به دست آوردن 30،000 امتیاز پاداش اسکاتلند در سال اول است.

بسیاری از محصولات کارت اعتباری در دسترس هستند ، و فراوانی باعث می شود تصمیم گیری کنید که بهترین کارت اعتباری برای کدام امتیاز است. اگرچه ممکن است آنچه را که شما می توانید امتیاز خود را برای آنها صرف کنید محدود کنید ، اما بیشتر این امکان را برای انتقال امتیاز بین برنامه ها فراهم می کنند.

کارت Scotiabank Gold American Express® Card در یک عامل مهم برتری دارد که دارندگان کارت را مجبور به انتخاب کارت مسافرتی خاص می کند. نسبت امتیاز به دلار بیانگر مبلغ دلار است که امتیازها ارزش آن را دارند.

سه برنامه توسط Scotiabank Gold American Express® Card در برنامه امتیازات پاداش های اسکاتلند ارائه می شود. هر مقدار پولی که در مراکز واجد شرایط مانند فروشگاه های مواد غذایی ، رستوران ها ، آشامیدنی و فروشگاه های فست فود مورد استفاده قرار می گیرد ، 5 امتیاز باورنکردنی پاداش اسکاتا را برای شما به دست می آورد..

جایزه ثبت نام عالی + 25،000 امتیاز پاداش

این کارت پاداش سفر به کاربران خود این امکان را می دهد تا حتی در سال اول خود به سرعت و به راحتی 300 دلار امتیاز جایزه Scotia Rewards را جمع کنند. در طی سه ماه اول افتتاح حساب ، اگر هزار دلار برای خریدهای واجد شرایط روزمره هزینه کنید ، به طور خودکار 25000 امتیاز جوایز اسکاتلند کسب خواهید کرد.

با این حال ، Scotiabank Gold اخیراً هزینه سالانه پرداخت شده روی کارت را از 99 دلار به 120 دلار افزایش داده است. این افزایش قابل توجه می تواند جذابیت کارت را کاهش دهد. علیرغم این افزایش ، قیمت در مقایسه با هزینه های مشابهی که توسط سایر کارت های مسافرتی اعمال می شود ، همچنان معقول است.

با این وجود ، باز هم مزایای بزرگی مانند آن را برای شما فراهم می کند فقدان هزینه معاملات خارجی با دسترسی Amex Front Of Line® و بیمه مسافرتی جامع.

نقاط قابل انعطاف قابل انتقال

یکی دیگر از ویژگی های بارز این کارت قابل انعطاف پذیری برنامه بازخرید پاداش های آن است. این فرآیند آسان و ساده شده است – تمام آنچه لازم است ورود به سیستم و سپس انتخاب گزینه “Apply Points to Travel” است. متعاقباً می توانید از امتیازات پاداش Scotia که جمع کرده اید ، برای جبران هزینه های مربوط به مسافرت که به کارت اعتباری شما تعلق می گیرد ، استفاده کنید. این موارد می تواند مواردی مانند پرواز ، هتل ، اتومبیل اجاره ای و غیره را در بر بگیرد.

راحتی نفس کشیدن هوای تازه است: این کار شما را با محدودیت های مزاحم و یا دوره های خاموشی مواجه نمی کند. اینها برخی از دلایلی است که Scotiabank Gold American Express® Card اغلب به عنوان بهترین کارت اعتباری مسافرتی در کانادا درج می شود.

3. بهترین برای مایلزهای هوایی – BMO Air Miles World Elite

 • برنده: BMO® AIR MILES® El Elite World® * Mastercard®
 • هزینه سالانه: 120 دلار اگرچه چشم پوشی برای سال اول است.
 • صلاحیت درآمد: 80،000 دلار درآمد سالانه یا 150،000 دلار برای یک خانواده.
 • برخی از Perks: 3000 AIR MILES جایزه استقبال می کند.

BMO® AIR MILES® † World Elite† * Mastercard® به سادگی یکی از بهترین راهها برای کسب پاداش در کانادا است. برنامه Air Miles آن ، خرید روزمره مواد غذایی و گاز را به مزایایی مانند بلیط های رایگان رویداد ، اقامت در هتل ، پرواز ، اجاره ماشین و حتی الکترونیک تبدیل می کند..

پاداش سخاوتمندانه و میزان درآمد بالا فقط برخی از مواردی است که کارت سفر BMO® AIR MILES® † World Elite® * Mastercard® را هیجان انگیز می کند. بلافاصله پس از اولین خرید ، 1000 مایل هوایی به شما دست می دهد ، و گویی این کافی نیست در صورت پرداخت حداکثر 3000 دلار کارت اعتباری خود در سه ماه اول عضویت ، به شما 2،000 مایل هوایی اضافی نیز می دهد.

علاوه بر این ، کارتهای دریافت شده از هر AIR MILE برای هر 10 دلار خرید بالاترین نرخ بازده کارت اعتباری AIR MILES را دارند. تجربه های Mastercard Airport ، شامل دو پاس سالانه رایگان ، از طریق برنامه سالن فرودگاه LoungeKey ارائه می شود.

دارندگان کارت همچنین می توانند 15٪ تخفیف در پروازهای AIR MILES خود را در آمریکای شمالی کسب کنند ، به شرطی که پروازها باید با استفاده از AIR MILES رزرو شوند. این یک بسته جامع بیمه سفر ارائه می شود که شامل بیمه پزشکی مسافرتی 15 روز در هر سفر است.

صادقانه بگویم ، من هوادار این کارت نیستم. برای مقدار شرکت BMO به وضوح مشتریان کارت اعتباری خود را خاموش می کند و فکر می کنم این امتیاز بسیار خوبی است. اگر امتیاز پاداش + قدرت شما چیزی است که بعد از این کارت ندارید قطعاً فاقد آن است. ⚠️

4. بهترین خریدهای نقدی در خریدهای ارزی – بی سیم راجر

 • برنده: راجرز Master استاد نخبگان جهانی ®
 • هزینه سالانه: 0 دلار
 • واجد شرایط بودن درآمد: 80،000 دلار درآمد شخصی ، یا 150،000 دلار درآمد سالانه خانواده مشترک داشته باشید.
 • برخی از Perks: شما 4٪ از نقدینگی را در کلیه خریدهای ارزی دریافت می کنید.

پول نقد ، گفته می گوید ، پادشاه است. به همین ترتیب ، با توجه به جوایز ، کارتهای اعتباری با وجه نقد به شما امکان می دهند درصد کمی از مبلغی را که در خریدها خرج کرده اید ، پس بگیرید. با این حال ، Rogers ™ World Elite Mastercard® مایل اضافی را با هزینه های سفر خود به ارز خارجی می کند تا مانند هیچ کارت دیگری ، پول نقدی را جمع کند..

عکس توسط pina messina در Unsplash

Rogers ™ World Elite Mastercard® با فعال کردن دارندگان کارت برای بدست آوردن یک امتیاز ، رتبه برتر خود را بدست آورد بازپرداخت عظیم 4٪ در کلیه خریدهای مجاز به ارز خارجی. اما قبل از اینکه خیلی هیجان زده شوید, بخاطر داشته باشید که این مبلغ 2.5٪ هزینه معاملات خارجی را در بر می گیرد. با این حال ، این با بازپرداخت عظیم 4٪ جبران می شود و سود خالص قابل توجهی از 1.5٪ بازپرداخت را به همراه دارد.

دارندگان کارت از محصولات و خدمات راجرز 2٪ بازپرداخت دریافت می کنند ، در حالی که از همه موارد بازپرداخت 1.75٪ دریافت می کنند. آنها همچنین حق دریافت کارت تکمیلی رایگان را دارند که به آنها امکان می دهد هر سال پول بیشتری نیز بدست آورند.

با برنامه Mastercard® Pay همراه با برنامه ards Rewards، ، می توانید بلافاصله برای خریدهای مجاز حداقل 20 دلار که در طی 90 روز گذشته با استفاده از کارت اعتباری خود ساخته اید ، پاداشهای نقدی دریافت کنید..

راهنمایی برای مشاغل دوست داشتنی بازگشت – اگرچه 1.5٪ بسیار بد است ، اگر شما یک موسس تجاری یک شرکت باشید ، می توانید تمام هزینه های بعدی تجارت را از طریق کارت انجام داده و بازپرداخت خوبی را برای هزینه های تبلیغ مشتری یا سایر هزینه های خود دریافت کنید. این امر فقط درصورتی انجام می شود که شما سالانه 1-2 میلیون هزینه کار را انجام دهید.

5. بهترین جایزه ثبت نام – گذرنامه نامحدود Scotiabank (35k امتیاز)

 • برنده: Scotiabank Passport ™ Visa Infinite * Card
 • هزینه سالانه: 139 دلار
 • واجد شرایط بودن درآمد: 60،000 دلار درآمد شخصی ، یا 100000 دلار درآمد سالانه خانواده مشترک ، یا حداقل 250،000 دلار دارایی در حال مدیریت.
 • برخی از Perks: حداکثر 35000 امتیاز پاداش را فقط در سال اول ارائه می دهد

این که آیا شما کارت هایی را پیشنهاد می کنید که دارای جوایز قابل توجهی هستند ، بالاترین نرخ سود را ارائه می دهند یا در عوض برای کسانی که یک همراه مسافر قابل اعتماد هستند ، ترجیح می دهید ، Scotiabank Passport ™ Visa Infinite * Card را پوشش داده اید..

یک جایزه قابل توجه ثبت نام یکی از روش های امتحان شده و واقعی شرکت های کارت اعتباری برای استفاده در کارت های دارنده است و شما باید از این استراتژی استفاده کنید تا به پاداش سفر خود کمک بزرگی کنید. با این حال ، از بین تمام راهکارهای استفاده شده برای جذب مجدد کارتهای ثبت نام در برنامه های پاداش سفر ، Scotiabank Passport به نظر می رسد که تسخیر مقدس را تسخیر کرده است..

پس از ثبت نام ، Scotiabank تشک خوش آمدید را به شما امکان می دهد تا فقط در سال اول ، تا 35،000 امتیاز جوایز اسکاتلند. این امتیازهای پاداش تقریباً 350 دلار برای سفر به تنهایی ترجمه می شوند.

این روش کار می کند: 3 ماه اول به عنوان دارنده کارت فرصت کسب 25،000 امتیاز پاداش Scotia Rewards را با 1000 دلار اولیه در خریدهای روزمره فراهم می کند..

کسب 10،000 امتیاز اضافی

علاوه بر این ، به کلیه دارندگان کارت مجاز است بعد از اینکه حداقل 40،000 دلار خرج کنید ، 10،000 امتیاز سالانه کسب کنید در خریدهای واجد شرایط ، هر ساله از دیگر مزایای آن می توان به امکان کسب 2 امتیاز پاداش اسکاتلند برای هر دلار که برای ناهار خوری واجد شرایط ، فروشگاه های مواد غذایی ، اقلام تفریحی و خریدهای حمل و نقل روزمره از قبیل اتوبوس ، نشانه مترو و تاکسی صرف می شود ، اشاره کرد..

Scotiabank Passport ™ Visa Infinite * Card همچنین با تمرکز بر روی مسافران طراحی شد. بنابراین ، Scotiabank Passport ™ Visa Infinite * Card همراه با چمدان های مسافرتی کمی یا بدون همراه است که با سیاست تحسین برانگیز خود در شارژ صفر هزینه تراکنش های خارجی ، آن را به یک شریک مسافرتی شایسته تبدیل می کند..

به دلیل کمبود هزینه ، مسافران هر بار که از کارت خود استفاده می کنند ، پس انداز می کنند. چه در خانه و چه در خارج از کشور ، دارندگان کارت با خریدهای ارزی به هیچ وجه علائم هزینه ارزی را تجربه نمی کنند. مسافرتی که مربوط به مسافرت است شامل بیمه مسافرتی ، شش سالن رایگان سالانه فرودگاه به همراه یک جایزه ثبت نام در حال حاضر به ارزش 250 دلار است.

این کارت برای افرادی که می خواهند از کارت استفاده کنند ، می توانند در داخل و خارج از کشور و بدون هیچ گونه نگرانی و دردسر ایده آل باشند. علاوه بر این ، Scotiabank یک کارت ویزا است ، بنابراین به طور کلی در هر نقطه از جهان پذیرفته می شود.

این عضویت رایگان Priority Premier Pass نیز ارائه می شود سالانه شش بازدید رایگان از سالن های فرودگاه.

6. بهترین جوایز هتل – بهترین مستر کارت غربی

 • برنده: بهترین مستر کارتارد غربی
 • هزینه سالانه: 0 دلار
 • صلاحیت درآمد: نیازی به حداقل صلاحیت درآمد ندارد.
 • برخی از Perks: پاداش خوش آمدید از 20،000 بهترین مستر کارت غربی ®

هتل محل اقامت شما انتخاب می کند بستگی به عواملی مانند قیمت مناسب ، ترجیحات شخصی و انتخاب شما دارد. به عبارت دیگر ، این یک پیشنهاد با اندازه یکسان نیست. Best Western Mastercardc این فلسفه را مورد توجه قرار می دهد و پاداش آن را تا حد امکان انعطاف پذیر می کند.

آنها صاحبان کارت را قادر می سازند تا پاداش خود را در 100 هتل برتر غربی در سراسر جهان ، در مورد اقلامی مانند اقامت هتل ، کارت هدیه ، ناهار خوری و موارد دیگر بازخرید کنند. بنابراین ، هنگامی که کانادایی ها باید به محلی یا خارج از کشور سفر کنند ، Best Western Mastercardc اغلب یک انتخاب عملی و معقول است.

پس از اولین خرید واجد شرایط خود ، پاداش آن برای امضای 20،000 امتیاز بهترین امتیازات Western Western® کافی است تا بتوانید یک شب اقامت کاملاً رایگان دریافت کنید. فراوانی هتل ها و گزینه های متنوع ، این امکان را برای دارندگان کارت ها فراهم می کند تا این امتیازات را جمع کنند.

علاوه بر انعطاف پذیری آن ، بدون هزینه سالانه می آید. در دسترس بودن هتل های بیشمار بهترین وسترن در سراسر جهان ، پیدا کردن هتلی که متناسب با سلیقه و بودجه آنها باشد ، برای دارنده کارت راحت خواهد بود. همچنین به دست آوردن اقامت رایگان در هتل ، امکان سرمایه گذاری در نقاط را آسان تر می کند.

7. بهترین سالن های فرودگاه – Scotiabank Platinum

 • برنده: Scotiabank Platinum American Express® Card
 • هزینه سالانه: 399 دلار
 • واجد شرایط بودن درآمد: حداقل 12000 دلار درآمد سالانه ایجاد کنید.
 • برخی از امتیازات Perks: 30،000 امتیازات اول اسکاتلند با اولین خرید واجد شرایط است.

من دوست دارم در فرودگاه معلق باشم – کاملاً گفت هیچ کس نیست. خوشبختانه برای مسافران محاصره شده در همه جا ، شرکت های کارت اعتباری سرانجام توجه ناامیدی خود را نشان می دهند و راحتی بیشتری را به دنبال دارند. دسترسی به سالن های فرودگاهی در سراسر جهان یک مسافرت پرطرفدار است که Scotiabank Platinum American Express® Card از این مزیت و به خاطر لذت بردن از دارندگان کارتهای خود استفاده کرده است..

Scotiabank Platinum دارای یک عضویت رایگان Priority Pass است که هر سال با ده سالن باورنکردنی رایگان همراه است. از آنجا که بیشتر افراد هر ساله به طور مکرر مسافرت نمی کنند ، این بازدیدهای رایگان سالن برای اکثر دارندگان کارت کافی است.

بیمه مسافرتی به همراه 30،000 امتیاز پاداش Scotia Rewards بلافاصله پس از خرید اولیه باید مورد توجه و ارزشمندی قرار دهند. همچنین ، 4 امتیاز جوایز اسکاتلند به ازای هر دلار صرف شده در فروشگاه های مواد غذایی واجد شرایط ، پمپ بنزین ها ، سرگرمی ها و خریدهای ناهار خوری ، نباید به آسانی گرفته شود.

با این حال ، هزینه سالانه نسبتاً بالایی را 399 دلار دارد.

خلاصه

پاداش دادن افراد با امتیاز یا مایل برای خریدهای روزمره روشی است که شرکتهای کارت اعتباری مشتریان را به استفاده از کارتهای خود تحریک می کنند. کارت اعتباری برای پاداش مسافرتی با پرواز ، اقامت در هتل و خدمات حمل و نقل ، مزایای بی شماری را برای دارنده کارت فراهم می کند.

برخی از جوایز پیشرفته تر هستند ، و حق بیمه بسته نرم افزاری مانند دسترسی به سالن های فرودگاه posh و بیمه مسافرتی جامع به بسته آنها. کارت های مسافرتی برای مسافران ضروری است زیرا آنها راحت ، سریع هستند و به صرفه جویی در هزینه های مربوط به سفر کمک می کنند.

امیدوارم این راهنما مفید باشد! لطفا در صورت داشتن هرگونه راهنمایی و ترفندهایی که می خواهید به این صفحه اضافه شوید ، لطفاً برای من پیغام بگیرید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author