بررسی One.com

امتیاز کلی

ارزان ترین برنامه
رایگان … در ابتدا

One.com: خلاصه سریع برای افراد بدون وقت (تقریباً همه ما)

متأسفانه ، به طور خلاصه ، ما One.com را به چند دلیل توصیه نمی کنیم که موارد اصلی به موقع و پشتیبانی باشند. بیایید با چند مشکل ما پیدا کنیم.

بدون ضمانت به موقع: بله ، شما این را صحیح خواندید ، آنها هیچ تضمینی در مورد راه‌اندازی وب سایت شما ندارند یا تا چه مدت … با هر ارائه دهنده میزبانی دیگر که سعی در رسیدن به 99.9٪ به موقع داشته باشد ، یکی از این سایتها می گوید: نه ، ما هیچ چیزی را تضمین نمی کنیم شروع خوبی نیست!

امکانات: در حالی که چند ویژگی وجود دارد که همیشه دوست داریم در ارائه دهندگان میزبانی خود شاهد آن باشیم ، فکر می کنم پشتیبان گیری یکی از مهمترین آنها باشد ، مطمئناً در صورت عدم وجود uptime یا تضمین عملکرد … خوب ، بسته استارت شامل پشتیبان گیری ، بزرگ نیست- نه در کتاب ما.

پشتیبانی: تعداد زیادی شکایت در مورد نگرش پشتیبانی آنها در مورد شناور وجود دارد ، که خیلی از آنها نیز نادیده گرفته می شوند. به نظر می رسد که کارمندان پشتیبانی می توانند از هیچ تضمینی برای بروز رسانی (یا عملکرد) استفاده نکنند و بهانه ای برای انواع مسائل باشند …

بنابراین آنچه ما واقعاً می گوییم این است … تعداد زیادی از میزبان وب دیگر در خارج وجود دارند که تقریباً در همه چیز بسیار بهتر هستند. مورد علاقه ما هنوز SiteGround است ، آنها از نظر امنیتی عالی هستند ، در زمان عالی ، پشتیبانی بسیار پاسخگو ، دارای مراکز داده های متعدد در سراسر جهان (از جمله در لندن) هستند ، و به طور رسمی توسط WordPress توصیه می شوند (البته آنها می توانند با هر CMS شما مقابله کنند. به طرف آنها پرتاب کن) آنها یک شخص حقیقی هستند ، بررسی ما را در اینجا بررسی کنید.

هنوز به One.com علاقه مندید ، در ادامه مطالعه کنید.

تحقیق One.com

بررسی میزبانی وب One.com

این شرکت توسط جاکوب جنسن در سال 2002 در دانمارک تأسیس شد. تا به امروز ، حدود 1.5 میلیون مشتری در 149 کشور جهان وجود دارد. آنها همچنین بیش از 270 کارمند دارند. One.com شرکتهایی را در دانمارک ، فیلیپین ، هند و دبی ثبت کرده است که امکان رقابت در بازار را دارند (از جمله به نظر می رسد بازار میزبانی وب در انگلستان).

این شرکت محصولات و خدمات مختلفی از جمله میزبانی وب ، سازنده وب سایت ، ایمیل ، ثبت دامنه و Office 365 را در بین سایر خدمات ارائه می دهد. آنها جوایز بسیاری از جمله انتخاب برگزیده ویرایشگر Netzsieger را در بین ارائه دهندگان میزبانی وب کسب کرده اند. مجله PC هلند & بلژیک همچنین One.com را به عنوان برگزیده ویرایشگر به عنوان بهترین میزبان وب اهدا کرد (ممکن است از نظر ظاهری عالی باشد) … اما ما واقعاً نمی توانیم آنها را به عنوان یکی از میزبان های برتر وب مشاهده کنیم.

One.com دارای تیم های پشتیبانی ، توسعه دهندگان و مهندسین مستقر در هند ، دبی و دانمارک است. پشتیبانی به زبان های مختلفی از جمله دانمارکی ، هلندی ، آلمانی ، نروژی ، فرانسوی ، سوئدی و انگلیسی ارائه می شود. هر ماه ، تیم پشتیبانی به بیش از 100،000 سؤال پاسخ می دهد.

قیمت گذاری

One.com چهار نوع بسته میزبانی را ارائه می دهد. این برنامه ها تحت عنوان Hosting Starter ، Professional ، Professional Plus و Business نامگذاری شده اند. برنامه های گفته شده در زیر می توانید مشاهده کنید:

قیمت گذاری یک.com

ارزانترین طرح بسته های میزبانی استارت نامیده می شود. هزینه آن 2.45 دلار در ماه است و فقط می توانید یک روش پرداخت سالانه را انتخاب کنید. بنابراین ، شما باید مبلغی از مبلغ 29.4 دلار را بپردازید. هزینه تنظیمات 13.80 دلار است. بعلاوه ، شما مجبورید پس از اتمام پرداخت ، مالیات بر ارزش افزوده (مالیات بر ارزش افزوده) بپردازید.

طبق گفته One.com ، بسته میزبانی وب استارت مناسب برای وب سایت های اساسی ، وبلاگ ها و هاستینگ ایمیل است. این یک فضای ذخیره سازی با ظرفیت 25 گیگابایت به شما می دهد که در صورت راه اندازی یک وب سایت اساسی بسیار مناسب است. در هر حساب میزبانی فقط می توانید یک وب سایت داشته باشید. بنابراین ، اگر فقط یک وب سایت به ازای هر حساب میزبانی وب دارید ، فضای دیسک به ارزش 25 گیگابایت “ممکن است” برای نیازهای ذخیره شما کافی باشد.

ذخیره سازی مورد استفاده درایوهای حالت جامد (SSD) است. به دلیل پردازش های منحصر به فرد ، SSD ها سریعتر از درایوهای سنتی کار می کنند. این بدان معنی است که سرعت بارگیری وب سایت شما در مقایسه با سایر افرادی که از درایوهای سنتی به عنوان وسیله ذخیره خود استفاده می کنند سریعتر خواهد بود.

پهنای باند نامحدود به شما داده می شود به این معنی که می توانید مقدار نامحدود ترافیکی را در خود جای دهید. لازم نیست مبلغ اضافی را برای تعداد غیرمعمول زیادی از بینندگان وب سایت بپردازید. به علاوه ، به شما ایمیل نامحدود داده می شود. مجدداً لازم نیست برای صندوق های پستی اضافی پول بیشتری بدست آورید. می توانید حساب های ایمیل را به افراد مختلف مسئول بخش های مختلف وب سایت (یا شغلی) خود اختصاص دهید.

پکیج Hosting Starter به همراه سایر بسته ها دارای گواهینامه SSL رایگان نیز می باشند. گواهینامه SSL به شما امکان می دهد تا اطلاعات حساس را رمزگذاری کنید ، بنابراین در حالی که از سرور به سرور منتقل می شود تا رسیدن به مقصد خود ، دیده نمی شود. این امر در صورتی مفید است که وب سایت شما اطلاعات مهمی از قبیل شماره کارت اعتباری را در اختیار شما قرار دهد.

علاوه بر این ، گواهی SSL به شما امکان می دهد سایت خود را از HTTP به HTTPS تبدیل کنید. مورد دوم در رتبه بندی موتورهای جستجو توسط Google نسبت به سابق طرفداری شده است. بنابراین ، داشتن گواهینامه SSL مانند ضربه زدن به دو پرنده با یک سنگ است – شما می توانید ضمن افزایش رتبه خود در صفحات نتایج موتور جستجو ، از اطلاعات حساس محافظت کنید..

به شما یک کنترل پنل کاربرپسند داده می شود که به شما امکان می دهد بسته های میزبانی وب خود را به راحتی مدیریت کنید. این کنترل پنل بصری به شما امکان دسترسی به ماژول های DNS ، پرونده و ایمیل را می دهد. همچنین می توانید از آن برای فعال کردن افزونه هایی مانند SiteLock و MarketGoo استفاده کنید.

گزینه های پشتیبانی

One.com برای دریافت پشتیبانی گزینه های مختلفی را در اختیار شما قرار می دهد. این گزینه ها در زیر آمده است:

  • صفحه وضعیت سیستم One.com,
  • پایگاه دانش خودیاری,
  • پشتیبانی آنلاین چت آنلاین,
  • پشتیبانی تلفنی ، و
  • پشتیبانی ایمیل.

صفحه وضعیت سیستم ، در دسترس بودن کلی سیستم ها در اروپا و آمریکا را نشان می دهد. بیان می کند که این سیستم ها عملیاتی هستند یا خیر. علاوه بر این ، شرکای One.com مانند Rushfiles ، Sitelock و MarketGoo با گزارش وضعیت نیز در این صفحه قرار دارند. گزارش های مربوط به تعمیر و نگهداری برنامه ریزی شده را می توانید در صفحه وضعیت سیستم مشاهده کنید که حوادث گذشته نیز شامل می شود مشتریان خود را از رویدادهای مهم گذشته که با عملیات آنها رخ داده است آگاه سازید..

پایگاه دانش خود-کمک یا مرکز راهنمایی همانطور که این شرکت آنرا صدا می کند ، کاملاً مشهود است. این شامل راهنمایی در مورد نحوه تنظیم و مدیریت بسته های مورد استفاده شما است. پشتیبانی ایمیل ، تلفنی و چت آنلاین به صورت 24 ساعته در دسترس هستند تا بتوانید نیازهای رو به رشد مشتری مشتری خود را تأمین کنید.

وقتی صحبت از نظرات مشتری می شود ، One.com احساسات ترکیبی کسب می کند. برخی از بررسی های مشتری اظهار داشتند که سیستم پشتیبانی مشتری آنها سریع به سؤالات پاسخ می دهد. آنها در واقع خدمات عالی پشتیبانی مشتری از شرکت را تجربه کردند.

با این حال ، سایر بررسی ها اظهار داشتند که One.com تیم پشتیبانی ضعیفی دارد که قادر به پاسخگویی به سؤالات ساده و پیچیده نیست. اگرچه ، سریع به دست آوردن نماینده ، بسیاری از آنها مشکلات مشتری را حل نمی کنند. در پایان ، بیشتر مشتریان مجبور بودند از One.com به یک ارائه دهنده میزبانی وب دیگر منتقل شوند.

طرفداران

هنگام ورود به سیستم با One.com ، مزایای آن وجود دارد. موارد زیر در زیر آمده است:

پهنای باند نامحدود

با بسته بندی Hosting Starter ، پهنای باند نامحدودی پیدا می کنید. این بدان معنی است که شما می توانید مقدار نامحدودی از ترافیک را در خود جای دهید. مبلغی بیش از حد معمول بینندگان وب سایت به شما تعلق نمی گیرد.

حساب های نامحدود ایمیل

حتی ارزانترین بسته با حساب های نامحدود ایمیل ارائه می شود. لازم نیست فقط برای به دست آوردن سرویس میزبانی ایمیل دیگر ، پول بیشتری را هدر دهید. هر شخصی که به وب سایت (یا مشاغل) شما که به آدرس ایمیل نیاز دارد ، مرتبط است ، حساب کاربری خودش را خواهد داشت.

گواهی SSL رایگان

گواهینامه SSL به صورت رایگان به شما داده می شود. این به شما امکان می دهد تا اطلاعات حساس را رمزگذاری کنید زیرا در طول سرورهای مختلف به مقصد نهایی خود منتقل می شود. این همچنین بدان معنی است که شما از نظر رتبه بندی موتورهای جستجو یک قدم جلوتر از رقابت قرار دارید. همانطور که ممکن است یا شما نمی دانید ، موتورهای جستجوگر مانند Google وب سایتهای ایمن (HTTPS) را نسبت به سایتهای غیر ایمن (HTTP) پشتیبانی می کنند.

منفی

هنگام ثبت نام با One.com مضرات مختلفی وجود دارد. در زیر برخی از آنها آورده شده است:

بدون ضمانت Uptime

عملکرد وب سایت شما تضمین نمی شود. اکثر ارائه دهندگان هاست گارانتی حداکثر 99.95٪ تا 99.99٪ را دارند. برخی حتی 100٪ ضمانت می دهند. اما ، با One.com ، این ضمانت به موقع در دسترس نیست.

مشتریان از پایین آمدن سایتشان شکایت کرده اند. با این حال ، نمایندگان پشتیبانی شرکت اظهار داشتند که عملکرد و به روز بودن در بسته های آنها تضمین نمی شود ، بنابراین نمی توانند کاری در مورد پایین آمدن سایت انجام دهند.

وای! این یک نگرانی جدی است اگر شما یک وب سایتی دارید که باید همیشه و به طور آنلاین آنلاین باشید تا بتوانید تعداد زیادی مشتری و فروش را جلب کنید. شما نمی خواهید وب سایت شما خراب شود. و اگر واقعاً چنین شد ، شما می خواهید یک تیم پشتیبانی در کنار شما باشند. واضح است که ، One.com فاقد عملکرد و قابلیت اطمینان میزبانی وب است.

ذخیره سازی محدود

طرح میزبانی استارت فقط به شما 25 گیگابایت فضای دیسک می دهد. اگر می خواهید وب سایتی مملو از تصاویر و فیلم های با کیفیت بالا باشد ، ممکن است این کافی نباشد. برخی از شرکت های هاستینگ فضای نامحدود دیسک را ارائه می دهند و به وضوح One.com در پایان این قسمت از دست می رود.

نظرات مختلف در مورد پشتیبانی مشتری

برخی بررسی ها مثبت بودند. گرچه برخی منفی بودند. همانطور که قبلاً گفته شد ، بررسیهای منفی حتی اظهار داشتند که نمایندگان پشتیبانی مشتری آنها مجدداً تأکید کردند که هیچ ضمانتی در زمان به روز و عملکرد وجود ندارد این نشان می دهد که اگر عملکرد وب سایت ها کاهش یابد ، آنها اهمیتی نمی دهند یا نمی توانند کاری انجام دهند.

خدمات پشتیبانی مشتری خوب یکی از عوامل اصلی در انتخاب ارائه دهنده میزبانی وب است. One.com نظرات متفاوتی دارد و شما نمی توانید بر روی چیزی که سازگار نیست شرط بندی کنید. آیا می خواهید یک وب سایت متناقض داشته باشید که در زمان های تصادفی بالا و پایین می رود؟ البته که نه.

بدون نسخه پشتیبان & بازیابی ویژگی ها

ارزانترین طرح فاقد پشتیبان گیری و بازیابی ویژگی ها است. اگر مشکلی در وب سایت شما وجود ندارد و شما نمی توانید آن را برطرف کنید ، نسخه پشتیبان تهیه نمی کنید که می توانید برای بازگرداندن وب سایت خود به نقطه ای از زمان کار ، استفاده کنید. اوه خیلی بد است اگر اتفاق اشتباهی رخ دهد ، شما از ابتدا شروع می کنید. و شما آن را نمی خواهید.

نتیجه

One.com قطعاً یکی از شرکت های هاستینگ برای جلوگیری از آن است. آنها تضمین به موقع یا عملکرد ندارند و احساسات متفاوتی از پشتیبانی مشتری دارند. این ویژگی های کلیدی شما در یک شرکت میزبانی وب هستند که به آنها نیاز دارید و به وضوح One.com فاقد آنهاست.

به جای آن ، یک سایت چربی بزرگ از ما ، SiteGround را بررسی کنید!

SummaryReviewer Matthew RogersReview Date 2018-08-20 دیدگاه مورد One.com رتبه بندی خودکار 2یکمیکمخاکستریخاکستریخاکسترینام محصول One.comPrice
0 GBP

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author