Namecheap Review – آیا واقعاً خوب است؟

اکنون چندین ماه است که Namecheap را آزمایش کرده ایم و معتقدیم می توانیم یک بررسی دقیق و صحیح در مورد سرویس و چگونگی مقایسه ابزارهای آن با سایر گزینه های موجود در آنجا ارائه دهیم..

Namecheap کیست و درباره آنها چه کسانی هستند?

ابتدا کمی درباره اینکه Namecheap چیست و چه کاری انجام می دهد ، کمی توضیح دهید.

Namecheap از سال 2000 آغاز شد و در دو دهه فعالیت خود ، میلیون ها مشتری را جمع کرده است. Namecheap یک شرکت میزبان وب و ثبت دامنه است و بیش از هفت میلیون نام دامنه و کاربران تحت کنترل آن دارد.

در اینجا جایی است که به نظر می رسد Namecheap با برخی از شرکت های دیگر در خارج تفاوت دارد. شرکت های میزبان زیادی وجود دارد که به انجام چنین و مواردی از این دست مشهور هستند و آنها از این مارک تجاری شناخته شده و عضله مالی برای انجام یک سرویس اضافی استفاده می کنند.

به نظر می رسد که آنها در این سرویس جدید خوب نیستند و حتی ممکن است در ارائه خدمات اصلی آنها عالی نباشند – آنها فقط یک نام مشهور در صنعت دارند.

Namecheap چگونه متفاوت است?

در حالت ایده آل ، Namecheap می تواند موفقیتی را که در قبال کارهایی که با نام دامنه انجام می دادند کسب کند و آن را به مناطق دیگر منتقل کند ، از جمله میزبانی و ثبت دامنه باید نسیم باشد. سعی کردیم دریابیم.

از طریق ثبت نام دامنه ، ما ارزانترین برنامه میزبانی آنها را خریداری کردیم و یک وب سایت آزمایشی ایجاد کردیم تا ببینیم عملکرد آن چگونه است.

معیارهای ما مبتنی بر بروز و سرعت بود. ما آنچه را که عمیق آموخته ایم شرح خواهیم داد ، اما آنچه را که فکر می کنیم بهترین قابلیت میزبانی Namecheap است ، شروع خواهیم کرد.

مزایای میزبانی Namecheap

Namecheap ویژگی های مختلفی را ارائه می دهد ، از جمله:

دامنه رایگان و مهاجرت

این نان و کره آنها است. Namecheap بهترین کار خود را در مورد نام دامنه انجام می دهد.

این یکی از اصلی ترین دلایلی است که هنگام ثبت نام در هاست ، یکی از آنها را رایگان دریافت می کنید. و اگر در حال حاضر وب سایت دیگری را ایجاد کرده اید ، Namecheap با مهاجرت آن سایت موجود به صورت رایگان کمک خواهد کرد.

ناگفته نماند ، دامنه های Namecheap همه با محافظت از حریم خصوصی رایگان همراه هستند ، و این امر یکی از ثبت کنندگان دامنه مورد علاقه من در کل است.

تضمین بازگشت پول

وکتور ضمانت 30 روزه بازگشت پولNamecheap 30 روز ضمانت برگشت پول را ارائه می دهد. این ضمانت شوخی نیست و یک ماه تمام می توانید از این سرویس استفاده کنید و تعیین کنید که آیا این بهترین گزینه برای شما یا شغل شماست یا خیر. اگر تصمیم می گیرید که ترجیح می دهید در جهت دیگری بروید.

این خبر خوب است و این بدان معناست که باید بدون توجه به آنچه شخص دیگری در مورد آن گفته است این کار را برای خودتان امتحان کنید. از این گذشته ، تا زمانی که تصمیم خود را در پنجره 30 روزه بگیرید ، چیزی برای از دست دادن ندارید.

برنامه ارزش بارگذاری کامل

ما در تلاش و بررسی برنامه های میزبان وب تجربه زیادی داریم. ما می دانیم چه چیزهایی در آنجا وجود دارد و ما می دانیم که چه چیزهایی از آنها ارائه می دهد.

در بیشتر موارد ، ما ابتدایی ترین برنامه را ثبت نام کرده ایم و از سایت آزمایشی استفاده کرده ایم ، همانطور که در اینجا با نام کاربری انجام دادیم. ما این کار را انجام می دهیم زیرا اکثر برنامه ها اساساً همان چیز را ارائه می دهند و می خواهیم مطمئن باشیم که می توانیم تجزیه و تحلیل خود را بر اساس شرایط مشابه انجام دهیم. در اصل ، ما تمام تلاش خود را می کنیم تا مطمئن شویم که سیب را فقط با سیب مقایسه می کنیم.

با وجود استفاده از معیارهای ارزیابی معمولی ما برای Namecheap ، ما از آنچه در مورد شرکت آموخته ایم متعجب شدیم. برای مبتدیان ، آنها در برنامه کم هزینه خود پهنای باند بی اندازه ای را ارائه دادند.

آنها همچنین دسترسی به ویژگی های استاندارد از جمله دسترسی cPanel و برنامه WordPress و دیگران را فراهم می کنند. با کمترین هزینه ، یک گواهینامه SSL رایگان نیز برای کل سال اول دریافت می کنید. پس از آن ، شما می پردازید ، اما هنوز یک سال است که به طور رایگان دریافت می کنید.

cpanel namecheap

این طرح همچنین با پشتیبان گیری هایی انجام می شود که دو بار در هفته رخ می دهد ، در صورت عدم به روزرسانی مطابق برنامه ریزی ، از سایت شما محافظت می شود.

سرانجام ، و آنچه فکر می کنیم درباره پیشنهاد برنامه اولیه بسیار جذاب است ، شما 50 بانک اطلاعات MySQL دریافت می کنید. اکثر شرکت های میزبان چیزی در برنامه اصلی خود چیزی حتی نزدیک به آن را به شما پیشنهاد نمی دهند.

همچنین می توانید با گزینه اصلی سه سایت راه اندازی کنید. بیشتر برنامه های ارزشی امکان میزبانی فقط یک سایت واحد را به شما ارائه می دهند. اگر بیش از یک سایت دارید ، یک سایت شخصی و تجاری یا چندین سایت تجاری بگویید ، این گزینه غیرقابل شکست است. موارد بیشتری وجود دارد.

شما به محض ثبت نام حتی به عنوان 50 آدرس ایمیل دریافت می کنید. این امکان را برای شما فراهم می کند که با یک وب سایت جامع تجارت ایجاد کنید و آدرس ایمیل خود را در اختیار کارمندان قرار دهید که به سایت تجارت مرتبط هستند.

این صرفه جویی در هزینه بسیار زیادی است که نمی خواهید با بیشتر شرکت های میزبان پیدا کنید.

بررسی های شخص ثالث برجسته است

ما تنها کسانی نیستیم که متوجه شده ایم Namecheap کار بزرگی را انجام می دهد.

بخشی از فرایند ارزیابی ما این است که دیگران در مورد شرکتهای میزبانی که ارزیابی می کنیم چه بگویند. و در مورد Namecheap ، بیشتر آنچه می گویند واقعاً خوب است. بنابراین ، برخی از بررسی های مثبت ما را شگفت زده کرد.

رتبه بندی بررسی namecheap

Namecheap دارای یک امتیاز 4.6 ستاره در Shopper Reviewed است که ظاهراً بر اساس تقریباً یک میلیون بررسی صورت گرفته است. با آنچه که قبلاً در مورد برنامه پایه آنها می دانستیم ، از آن امتیاز قدرتمندی جفت کنید و از نامیکهپ هیجان زده شدیم. تا زمانی که سایت آزمون خود را راه اندازی نکردیم ، شروع به دیدن برخی از نقاط ضعف Namecheap کردیم.

منفی میزبان Namecheap

سه مورد وجود دارد که ما هنگام ارزیابی یک میزبان وب در نظر می گیریم. ما ارزیابی کلی خود را در درجه اول بر اساس این سه چیز پایه گذاری می کنیم ، با چند ملاحظه دیگر که در شرکت متفاوت است.

سه دسته اصلی عبارتند از:

 • Uptime: آیا سایت من بیشتر اوقات زندگی می کند?
 • سرعت: آیا آنها یک تجربه مثبت برای بازدید کنندگان سایت ارائه می دهند تا مطمئن شوند که می خواهند برگردند?
 • پشتیبانی: آیا اگر اشتباهی پیش آمد ، آیا آنها به من کمک می کنند?

Namecheap در هیچ یک از این سه زمینه ارائه نکرد.

ما به شما چند مثال خواهیم داد:

Uptime ضعیف بود

در ابتدا ، ما در آن ماه آزمایشی اول 100٪ به موقع تجربه کردیم (30 روز ضمانت برگشت پول را بخاطر بسپارید؟). امیدهای ما زیاد بود ، اما طی چند ماه آینده ، زمان به روز حتی به اندازه متوسط ​​صنعت اندازه گیری نمی شد. در نهایت ، زمان بروز ما فقط حدود 99.876٪ بوده است ، که بیش از 60 دقیقه سایت شما در هر ماه کاهش می یابد.

تست زمان اجرا Namecheap

حتی اگر فکر می کنید می توانید یک ساعت از خرابی ماهانه را تحمل کنید ، نمی توان پیش بینی کرد چه موقع رخ خواهد داد. اگر در شلوغ ترین زمان سال شما باشد ، چه می شود؟ چه اتفاقی می افتد وقتی مهمترین فروش شما در حال انجام است؟ به هیچ وجه امکان برنامه ریزی این خرابی غیرقابل پیش بینی وجود ندارد ، بنابراین باید هر زمان که اتفاق می افتد متحمل شوید. این خوب نیست و به معنای از دست دادن درآمد شرکت شما است.

در اینجا تفکیک ویژه اعداد ماه به ماه ما در طی 10 ماه ذکر شده است. می توانی ببینی ردیابی زنده در اینجا. درباره ما بیشتر بخوانید فرآیند تحقیق 4 مرحله ای در اینجا.

 • دسامبر 2017 میانگین زمان بروز: 99.83٪
 • ژانویه 2018 میانگین زمان بروز: 99.85٪
 • فوریه 2018 میانگین زمان بروز: 99.78٪
 • مارس 2018 میانگین زمان بروز: 99.94٪
 • آوریل 2018 میانگین زمان بروز: 99.94٪
 • مه 2018 میانگین زمان بروز: 99.94٪
 • ژوئن 2018 میانگین زمان بروز: 99.89٪
 • جولای 2018 میانگین زمان بروز: 99.84٪
 • آگوست 2018 میانگین زمان بروز: 99.80٪
 • سپتامبر 2018 میانگین زمان بروز: 99.95٪

زمان بار آهسته بود

هیچ کس نمی خواهد منتظر بارگذاری یک سایت باشد و هر بیانیه با گذشت هر سال حقیقت و حقیقت می یابد. مردم بی تاب هستند و باید هدف اصلی هر شرکت میزبانی این باشد که زمان بار را در سریع ترین زمان ممکن انجام دهد. زمان بار را دومین جنبه مهم هنگام ارزیابی یک شرکت میزبان ، پشت سر زمان ، در نظر می گیریم.

زمان بار namecheap

صاحبان سایت می خواهند بازدیدکنندگان را خوشحال کنند و مگر اینکه اطلاعات مورد نظر خود را سریع دریافت کنند ، خوشحال نمی شوند. چند آمار Google که نشان دهنده اهمیت زمان بار و چگونگی سریع بار بار ایجاد مشتریان شاد است:

 • سایتهایی که سه ثانیه یا کمتر از آن بار می گیرند ، 32 درصد سرعت گزاف گویی را دارند.
 • هنگامی که زمان بار به پنج ثانیه افزایش می یابد ، سرعت گزاف گویی به 90٪ افزایش می یابد.
 • تا شش ثانیه نرخ گزاف گویی به 106٪ افزایش می یابد.
 • و اگر بازدید کنندگان در انتظار 10 ثانیه برای بارگذاری یک سایت باشند ، میزان گزاف گویی 123٪ است.

خط پایین؟ اگر سایت شما به سرعت بارگیری شود ، افراد را تعقیب می کنید. به این روش نگاه کنید: اگر سایت شما خیلی کند است ، ممکن است بد باشد زیرا بسیاری از افراد به جای دیگری سر می زنند.

براساس اطلاعات ، Namecheap در طی 10 ماه گذشته به طور میانگین 942 میلی ثانیه از ساعتهای سرعت برخوردار است. این دو برابر کندتر از HostGator Cloud و A2 Hosting است.

چیز دیگری که متوجه شدیم: یک ماه بد نیست که میانگین را پایین بیاورد. Namecheap از همان چند روز اول که از آن استفاده می کردیم برای ما کند بود و تازه اخیراً کمی سرعت خود را شروع کردیم.

در اینجا تعداد شماره های سایت آزمون ما طی یک دوره 10 ماهه آورده شده است:

 • دسامبر 2017 میانگین سرعت: 905 میلی ثانیه
 • ژانویه 2018 میانگین سرعت: 1،127 میلی ثانیه
 • فوریه 2018 میانگین سرعت: 1،297 میلی ثانیه
 • مارس 2018 میانگین سرعت: 1،299 میلی ثانیه
 • آوریل 2018 میانگین سرعت: 1،303 میلی ثانیه
 • مه 2018 میانگین سرعت: 1،117 میلی ثانیه
 • ژوئن 2018 میانگین سرعت: 590 میلی ثانیه
 • جولای 2018 میانگین سرعت: 559 میلی ثانیه
 • آگوست 2018 میانگین سرعت: 662 میلی ثانیه
 • سپتامبر 2018 میانگین سرعت: 559 میلی ثانیه

کمتر از پشتیبانی مشتری Stellar

خدمات مشتری حوزه نهایی است که ما Namecheap را ارزیابی کردیم. چیزی که ما پیدا کردیم این بود که با وجود سکوی متداول FAQ آنها که در واقع به عنوان ارائه دهنده میزبانی کاملاً مفید بود ، چیز دیگری در راه تیم پشتیبانی وجود نداشت.

اعطا می شود که اکثر مشکلاتی که بوجود می آیند با اطلاعات ارائه شده در سؤالات متداول قابل حل هستند. اما ما همچنین می خواهیم بدانیم که در صورت لزوم چت زنده و سایر پشتیبانی ها نیز موجود است.

گپ زنده با گزینه Namecheap گزینه ای است. به سرعت وصل شد و نماینده پشتیبانی دوستانه بود. با این وجود او نتوانست به ما کمک کند ، و مجبور بود ما را به دربان منتقل کند – به نظر می رسد به اندازه کافی مفید و دوستانه است. آن نبود.

namecheap چت پشتیبانی 2

در اصل ، دربان Namecheap فقط یک مقاله از اطلاعات اولیه را در جعبه چت برش داده و چسباند ، که به هیچ عنوان کمکی نکرد. ما به کسی نیاز نداریم که روند کار را توضیح دهد ، اما ما به آنها نیاز داریم که این سرویس را انجام دهند – کاری که یک شرکت میزبان معمولی بیش از آنکه بخواهد بخشی از برنامه اصلی آنها باشد ، مایل به انجام آن است. در اصل به ما اطلاعات اضافی داده شد و به خودمان گفتیم كه این كار را انجام دهیم.

علاوه بر این ، هنگامی که ما از نماینده اصلی واگذار شدیم ، روند کند شد. زیاد. چند دقیقه طول کشید و تمام آنچه که باهم فاصله گرفتیم ، اطلاعاتی بود که می توانستیم به خودی خود پیدا کنیم ، اگر نگاه کنیم ، که حتی یک رزولوشن ارائه نمی داد.

این خبر بد است. اگر وب سایت شما خراب است و به کمک نیاز دارید ، سریع به آن احتیاج دارید و باید بتوانید ایمان خود را در یک تیم خدمات مشتری قرار دهید که مشکل را برطرف می کند.

قیمت گذاری Namecheap ، برنامه های میزبانی و حقایق

قبل از اینکه بررسی خود را به پایان برسانیم ، اجازه دهید نگاهی به اطلاعات پیچ و مهره ای که درباره میزبانی Namecheap داریم بپردازیم.

برنامه های میزبانی شامل موارد زیر است:

 • Stellar: پهنای باند پیموده نشده تا سه وب سایت با قیمت 2.88 دلار در هر ماه در سال اول.
 • Stellar Plus: افزایش فضای دیسک به Unmetered ، با قیمت 4.88 دلار در ماه در سال اول.
 • Business SSD: فضای دیسک SSD 50 گیگابایتی ، که برای ده وب سایت و تمام آنچه فقط با 8/8 دلار در ماه می باشد کافی است.

سال اول دامنه رایگان دریافت می کنید و ثبت نام آن آسان است. آنها پرداخت کارت اعتباری و همچنین پی پال ، بیت کوین و دولا را می پذیرند.

درمورد هزینه های پنهان ، هیچ گونه رسمی وجود ندارد ، اما باید در نظر داشته باشید که این پیشنهادات فقط برای خریدهای جدید میزبان موجود است. قیمت سالانه 12 ماهه که سالانه پرداخت می کنید خوب است و نرخ با نرخ عادی تجدید می شود. هر نسخه و تخفیف در قیمت تمدید کامل انجام می شود.

برنامه های قیمت گذاری namecheap

برخی از فروش های ناخوشایند را تجربه خواهید کرد که خسته کننده یا آزار دهنده نیست. فعال سازی حساب کاربری سریع است و به صفحه کنترل و داشبورد ، یعنی cPanel ، دسترسی خواهید یافت.

سرانجام ، شما می توانید برنامه ها و CMS ها ، از جمله برنامه هایی از وردپرس و جوملا و سایر موارد را با ابزار نصب یک کلیک خود نصب کنید که نصب آن آسان است.

خط پایین

خط آخر؟ ما فکر می کنیم تجربه ما با Namecheap در ابتدا مثبت بود ، اما ما در دراز مدت خوشحال نبودیم.

تعداد زیادی مشتری خوشحال در آنجا وجود دارد و هیچ چیزی را که با برنامه اصلی آنها همراه است منکر نیست.

متأسفانه ، این ارزش عالی پس از سال اول از بین می رود و نرخ تجدید شما بیش از 300٪ افزایش می یابد. بدون شک ، Namecheap یک است خارق العاده مکانی برای خرید یک نام دامنه جدید ، اما اگر به دنبال میزبانی وب سایت خود هستید ، عالی نیست.

عاملی در کمبود وقت ، سرعت پایین آهسته و عدم پشتیبانی مشتری ، و فقط ارزش آن را ندارد.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author