MDDHosting Review: سریع (358ms) با میانگین زمان حداکثر تنها 99.90٪

بررسی MDDHosting

MDDHosting یک شرکت میزبان خصوصی و خصوصی است که اخیراً در سال 2007 تاسیس شده است.

ادعای شهرت آنها?

سرعت و خدمات. “گوشت و سیب زمینی” میزبانی وب. به نظر می رسد که رویکرد صریح و روشن آنها در صنعت صادقانه و صادقانه صادقانه به نظر برسد ، بسیار کم است.

این همچنین نشان دهنده ریشه های زیر زمینی آنها ، میانه غربی (که در ایندیانا مستقر و مقر آن با مراکز داده در دنور ، کلرادو مستقر و مستقر است.)

ما همیشه در جستجوی الماس در خشن هستیم؛ شرکت های میزبان جدید که رویکرد متفاوت یا بهتری نسبت به stalwarts صنعت قدیمی ارائه می دهند.

MDDHosting به نظر می رسد یک نامزد کامل.

ما “برنامه اصلی” MDDHosting را در ژوئن 2015 خریداری کردیم و یک وب سایت اصلی وردپرس را راه اندازی کردیم تا تست های مربوط به بررسی غیرمجاز نهایی را که اکنون می خوانید ، شروع کنیم. می توانید با کلیک کردن بر روی “سابقه” برای اطلاعات بیشتر ، همه آمار عملکرد دقیق ما مانند زمان و سرعت را پیدا کنید.

مزایای استفاده از MDDHosting

بیشتر شرکت های میزبان همان سرویس (کم و بیش) را می فروشند. بعضی از موارد اضافی پرتاب می کنند ، اما سه مورد دیگر زمان به روز, سرعت, و پشتیبانی خدمات در درجه اول آنچه خریداری می کنید.

اگر یک شرکت میزبانی وب در هر یک از این زمینه ها کوتاه بیاید ، مشکلی پیش می آید. دو یا بیشتر – اجرا کنید!

خوشبختانه ، MDDHosting دو از سه مورد را با رنگ های پرنده عبور می دهد.

1. خیلی سریع در زمان بارگیری صفحه (358 میلی متر)

اول – سرعت. اینجاست که MDDHosting در 24 ماه گذشته بسیار خوب بوده است.

در طول ماه های آزمایش ، آنها بار باورنکردنی بارگذاری صفحه را در اختیار شما قرار می دهند 358ms, که آنها را به 3مین میزبان سریع ما تبدیل می کند.

بررسی سریع پس زمینه با منابع دیگر تأیید کرد که سرعت یکی از بزرگترین دلایل بسیاری از مشتریان خوشحال MDDHosting است.

زمان متوسط ​​بار 12 ماه گذشته:

MDDHosting آمار دقیق 12 ماهه گذشتهMDDHosting سرعت متوسط ​​2019-2020 | آمار را مشاهده کنید

ما همچنین متوجه شدیم که آنها از سرورهای LiteSpeed ​​استفاده می کنند که به نظر می رسد این کار را برای آنها انجام می دهد:

MDDHosting LiteSpeed

2. پشتیبانی سریع ، کارآمد

MDDHosting پشتیبانی استاندارد 24/7/365 مشتری از طریق تلفن ، ایمیل و سیستم بلیط را ارائه می دهد. فعلاً چت زنده ای ندارید.

در طی مراحل بررسی ما ، آنها به بلیط های ما پاسخ دادند در کمتر از سه دقیقه (که به اندازه کافی سریع است که به عنوان یک گفتگوی زنده آهسته در نظر گرفته شود).

یک بار دیگر آنها در یکی از “سه بزرگ” عملکرد خوبی دارند ، پشتیبانی سریع و کارآمد ای را ارائه می دهند که حداقل به اندازه کافی خوب برای 8/10 باشد.

پشتیبانی MDDHosting

گپ سریع با نماینده پشتیبانی MDDHosting

3. میزبانی مستقیم

WYSIWYG.

این یک شوخی فنی بد بود که مخفیانه آنچه می بینید همان چیزی است که شما با MDDHosting می کنید.

هزینه مخفی نیست هیچ کلاهبرداری در قیمت گذاری وجود ندارد که بخواهید 35 سال بعد از زندگی خود را برای قیمت پایین تبلیغ شده در وب سایت امضا کنید. و هیچ بازی با محدودیت از ویژگی های استاندارد برای وادار کردن شما به پذیرفتن برنامه های گرانتر نیست.

مطمئناً برای برنامه های کمتری محدودیت فضای و ذخیره سازی وجود دارد. در غیر این صورت ، شما تمام ویژگیهای مشابهی را ارائه می دهید که گرانترین آنها را ارائه می دهد.

به عنوان مثال ، حتی با برنامه اصلی آنها ، می گیرید نامحدود:

 • دامنه ها
 • زیر دامنه ها
 • بانکهای اطلاعاتی
 • ایمیل
 • حساب های FTP

شما می خواهید فقط یک ماه بپردازید ، بر خلاف یک سال کامل (یا بیشتر)؟ مطمئناً می توانید پیش بروید و این کار را انجام دهید. تخفیف سالانه نیز چندان بزرگ نیست. بنابراین شما خیلی از دست نخواهید داد.

4- 30 روز ضمانت برگشت پول

MDDHosting با اکثر برنامه های خود ضمانت 30 روزه بدون دردسر بدون قید و شرط را ارائه می دهد. هیچ چیز خاصی مثل 90 یا حتی 97 روز اما بد نیست.

بازگشت پول

5. مهاجرت رایگان برای سایت های cPanel

برخی از میزبان وب که ما بررسی کرده ایم ، برای هر مهاجرت سایت ، هزینه ای را از شما دریافت می کند. درست است: آنها اساساً برای آوردن مشاغل خود به شما هزینه اضافی می دهند.

دیگران پیشنهاد می کنند یک سایت واحد را به صورت رایگان به سرورهای خود منتقل کنید. اما اگر می خواهید موارد دیگری را بیاورید؟ درست است: آنها هزینه اضافی را به شما پرداخت می کنند.

ما خوشحالیم که گزارش دادیم که MDDHosting نیز چنین نمی کند. طبق شرایط آنها ، آنها به انتقال هر سایت شما به مراکز داده خود به صورت رایگان کمک می کنند. همچنین هیچ محدودیتی وجود ندارد ، بنابراین می توانید دو ، پنج یا ده حرکت کنید و هزینه اضافی نیز به شما وارد نمی شود.

فقط دو رعایت وجود دارد.

اولین مورد این است که باید در 60 روز اول سؤال کنید. به نظر می رسد که بسیار واضح است ، بنابراین هیچ مسئله بزرگی نیست. پس از آن ، 10 دلار در هر سایت هزینه خواهد داشت.

مسئله بالقوه دیگر این است که این مهاجرت سایت رایگان فقط برای حساب هایی با cPanel در دسترس است. اگر می خواهید سایت ها را بدون دسترسی به cPanel جابجا کنید ، پس از آن هزینه 25 دلار برای هر سایت یا حساب کاربری دریافت می کند.

نتیجه نقره این است که این سیاستها نسبتاً متداول است. اکثر میزبان های دوستانه cPanel می توانند این پرونده ها را سریعتر و آسانتر از سایر تنظیمات سفارشی که با رابط سرور خود مطابقت ندارند منتقل کنند.

6. بدون افزایش قیمت تمدید

MDDHosting دلار یکی دیگر از ترفندهای رایج در صنعت است که در نهایت باعث تعجب مشتریان می شود.

بسیاری از میزبان ها نرخ تکان دهنده تری را در سایت خود تبلیغ می کنند.

به طور طبیعی ، مردم با آنچه به نظر می رسد یک ارزش شگفت انگیز است ، جذب می شوند. و این در صورتی است که حداقل برای مدت حداقل سه سال برای ثبت نام در این نرخ پایین ثبت نام می کنید.

با این حال ، مسئله متداول دیگر این است که وقتی این طرح مقدماتی منقضی می شود ، شما غالباً با “نرخ تجدید” باقی می مانند که می تواند از 2-3 برابر قیمت اولیه ای که پرداخت کرده اید در هر نقطه باشد.

خوشبختانه ، MDDHosting چنین کاری نمی کند. بنابراین هر قیمتی که هنگام انتقال به آنها بپردازید ، قیمتی است که هنگام پایان برنامه اولیه خود نیز پرداخت خواهید کرد. در زمان دو تا سه سال هیچ افزایش تعجب آور وجود ندارد.

7. ضمانت Uptime “1000٪”

MDDHosting دارای شرایط “1000٪ ضمانت Uptime” در شرایط خود است.

آن دقیقا به چه معناست?

این بدان معنی است که برای هر ساعت خرابی ، “شما می توانید 10 برابر (1000٪) مقدار واقعی خرابی را درخواست کنید.”

به عبارت دیگر ، یک ساعت خرابی ده ساعت اعتبار به شما می دهد.
تضمین به موقع mddhosting
نکته مهم این است که شما باید طی هفت روز از زمان خرابی به بخش صدور صورتحساب آنها ([ایمیل محافظت شده]) ارسال کنید.

مشابه سایر تضمین های به موقع ، این تنها در مورد خرابی واقعی برای موارد داخلی یا اشتباهات صدق می کند.

شرایط فوق العاده یا خرابی تعمیر و نگهداری منظم شامل نمی شود.

و این ضمانت فقط مربوط به حساب های میزبانی مشترک و مشترک آنها است.

منفی استفاده از MDDHosting

همه چیز خوب با قیمتی همراه است. با MDDhosting ، یکی از موارد منفی آنها همین است.

1. زیر بار استاندارد صنعتی

در طی یک دوره 24 ماهه ، زمان MDDHosting را به موقع سایت خود پیگیری کردیم تا مطمئن شویم که همه چیز به راحتی پیش می رود (و هیچ سکسکه ای نبوده است).

استاندارد صنعت تقریباً 99.93 درصد به روز می رسد ، و MDDHosting به طور کلی 24 ماهه متاسفانه پایین تر از آن بود – 90.99٪.

ماههای بسیار قدرتمندی با زمان 100٪ به روز رسانی وجود داشت ، اما متأسفانه این کافی نبود تا میانگین آنها را بالا ببرد.

به طور کلی ، این وحشتناک نیست ، اما عالی هم نیست. به خصوص وقتی می بینید که هزینه آنها چقدر است …

میانگین زمان حداکثر 12 ماهه:

 • میانگین زمان به موقع ژانویه 2020: 100٪
 • دسامبر 2019 میانگین زمان بروز: 99.99٪
 • نوامبر 2019 میانگین زمان بروز: 99.99٪
 • اکتبر 2019 به طور متوسط: 99.99٪
 • میانگین زمان بروز سپتامبر 2019: 99.98٪
 • اوت 2019 به طور متوسط: 99.81٪
 • میانگین زمان بروز تا جولای 2019: 99.95٪
 • میانگین زمان بروز رسانی ژوئن 2019: 99.99٪
 • ممکن است حداکثر زمان بروزرسانی سال 2019: 99.99٪
 • متوسط ​​زمان بروز رسانی در آوریل 2019: 99.89٪
 • میانگین زمان بروز رسانی مارس 2019: 100٪
 • فوریه 2019 میانگین زمان بروز: 100٪

MDDHosting میانگین زمان بروز و سرعت 24 ماههMDDHosting به طور متوسط | آمار را مشاهده کنید

2. هزینه های اضافی برای خدمات اضافی

برنامه های اساسی MDDHosting ارزش بسیار خوبی دارد. با این حال ، هر چیزی “بالاتر و فراتر از آن” ویژگی های برنامه میزبانی عادی ، کمی از قیمت بالایی برای شما به همراه خواهد داشت.

به عنوان مثال ، MDDHosting برای اولین سال نام دامنه رایگان نمی زند. در عوض ، اگر به یک مورد جدید نیاز دارید ، 14.95 دلار در سال برای شما هزینه خواهد داشت.

همچنین در صورت ثبت نام برای معامله کوتاه مدت یک یا دو ساله ، قیمت های قابل توجهی نیز مشاهده می کنید. بنابراین پیش پرداخت یک یا دو سال دیگر اغلب می تواند هر ماه چند دلار پس انداز کند (که می تواند تا صد دلار از قیمت کلی برنامه اضافه کند).

قیمت گذاری میزبانی MDD افزایش می یابد

حتی اگر MDDHosting ویژگی های امنیتی اضافی زیادی را ارائه می دهد ، هزینه های اضافی نیز برای شما به همراه خواهد داشت. این شامل همه چیز از امنیت ایمیل SpamExperts آنها تا امنیت وب سایت SiteLock نیز می شود.

و هزینه های این نیز ارزان نیست. شما به دنبال سه سال خدمات یافتن سطح پایین سایت SiteLock با حداکثر 799.99 دلار برای سه سال از ارائه کاملاً برجسته دفاع از آنها ، از 62.99 دلار به هر جایی نگاه می کنید..

با این نرخ ، شما در پایان پرداخت هزینه (یا بیشتر) برای این ویژگی های اضافی از آنچه که برای شروع برنامه میزبانی اساسی شروع می کنید.

بنابراین اگر خوب است که آنها را ارائه می دهند ، وقتی همه چیز را اضافه می کنید ، ارزش هر دلار به نظر خیلی عالی نمی رسد. و ممکن است شما فقط هزینه هر ماه کمی هزینه دیگری را بپردازید که شامل همه این ویژگی ها از محل دریافت است.

قیمت گذاری MDDHosting ، برنامه های میزبانی & حقایق فوری

در اینجا یک مرور سریع از برنامه های مختلف میزبانی ارائه شده توسط MDDHosting وجود دارد:

میزبانی مشترک: آنها دو برنامه میزبانی مشترک مشترک ارائه می دهند:

 • طرح شروع ابر: این طرح در هر ماه 4.00 دلار هزینه دارد. دارای 10 گیگابایت فضای دیسک ، دامنه نامحدود ، پهنای باند نامحدود ، بانک اطلاعاتی نامحدود و حساب های ایمیل است.
 • برنامه Cloud1: با 7.00 دلار در هر ماه فضای نامحدود دیسک ، دامنه ها ، انتقال داده ، پایگاه داده و موارد دیگر بدست می آورید.
 • برنامه Cloud2: 14.00 دلار در هر ماه. دارای فضای نامحدود دیسک ، دامنه نامحدود ، پهنای باند نامحدود ، بانک اطلاعاتی نامحدود و حساب های ایمیل است.

قیمت گذاری و برنامه ریزی MDD

 • سهولت ثبت نام: روند ثبت نام بسیار طولانی.
 • روش های پرداخت: کارت اعتباری ، پی پال.
 • هزینه ها و بندهای پنهان: با ثبت نام ، شما موافقت می کنید که آنها حق دارند مبلغ پرداخت ماهانه و سایر هزینه های خود را در هر زمان تغییر دهند. شما نباید بیش از 25 درصد از منابع سیستم را بیش از 120 ثانیه استفاده کنید یا خطر خاتمه حساب را دارید (نوع استاندارد در بین صنعت). سوءاستفاده از پرسنل آنها به هر واسطه ای یا فرمی منجر به خاتمه حساب شما بدون بازپرداخت خواهد شد (که این نیز قابل احترام است.
 • upsells: چند صعود.
 • فعال سازی حساب: فعال سازی سریع.
 • کنترل پنل و داشبورد تجربه: cPanel.
 • نصب برنامه ها و CMS ها (وردپرس ، جوملا و غیره): نصب سریع و آسان برنامه ها و CMS های محبوب با Softaculous.

آیا MDDHosting را توصیه می کنیم؟?

MDDHosting برای بازی میزبانی نسبتاً جدید است. تا کنون ، آنها شماره های زمان بروز سؤال ، زمان بارگذاری سریع صفحه و پشتیبانی عالی از مشتری را درج کرده اند.

رویکرد بدون BS آنها همچنین نفس هوای تازه ای است.

بله ، ما آنها را توصیه می کنیم (اما گزینه های بهتری در آنجا وجود دارد).

حتی اگر قیمت آنها پایین آمده باشد ، اگر فقط به دنبال یک سرگرمی ساده یا یک سایت شخصی هستید ، گزینه های بسیار کمتری در آنجا وجود دارد..

در غیر این صورت ، علی رغم اینکه یکی از گران ترین گزینه های میزبانی مشترک در دسترس است ، اگر از تمام گزینه های “نامحدود” استفاده کنید که حتی برنامه اصلی و محدود آنها کاملاً پر شده است ، ارزش پول خود را نیز به دست خواهید آورد..

P.S. اگر می خواهید ارائه دهندگان میزبانی را ببینید که بالاتر از MDDHosting هستند ، مقایسه میزبانی وب ما را در اینجا بررسی کنید.

آیا از MDDHosting استفاده کرده اید؟ دوست داریم در مورد تجربه شما – خوب یا بد – تا زمانی که صادقانه و شفاف باشد ، بشنویم. می توانید بررسی MDDHosting خود را در زیر بگذارید:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author