بررسی میزبانی وب InMotion

در حرکت یک شرکت خدمات ابری است که برای اولین بار در سال 2001 راه اندازی شد و همواره مورد توجه مشتری های تجاری بوده است.

آنچه آنها را از بقیه شرکتهای بزرگ میزبان جدا می کند این واقعیت است که آنها متعلق به شرکت استقامتی بین المللی نیستند. این غول تجاری در حال حاضر صاحب بسیاری از سیستم عامل های میزبان وب بزرگ ، از جمله Bluehost و HostGator است.

بنابراین ، چرا این مهم است ، ممکن است بپرسید?

InMotion Hosting تلاش می کند تا برند خود را بر اساس این واقعیت ایجاد کند که آنها کم سن و سالی هستند که با همان قوانینی که افراد بزرگ انجام می دهند بازی نمی کنند. آنها این کار را نسبتاً خوب انجام می دهند و در دنیای میزبانی وب ، به عنوان ‘geek-Choice known شناخته شده اند.

آنها مجموعه ای از بسته ها و برنامه ها را ارائه می دهند که شامل قدرت و ویژگی های مختلفی برای ارتقاء وب سایت شما است. اما آیا InMotion امروز می تواند با بهترین شرکت های میزبان میزبان وب کانادا در بازار رقابت کند?

بیایید.

TLDR؛

InMotion یک شرکت بزرگ است و آنچه را که وعده داده است ارائه می دهد. اگر به دنبال یک دوره آزمایش بسیار طولانی هستید ، InMotion یک انتخاب عالی است با 90 روز ضمانت برگشت پول.

افرادی که در جستجوی تهیه نسخه پشتیبان از داده ها و انتقال رایگان هستند نیز گزینه خوبی را پیدا کرده اند زیرا هم با زمان های عالی و هم سرعت عالی ارائه می دهند.

یکی از دلایل مهم عدم مراجعه به InMotion ، بالاتر بودن آنها از قیمت متوسط ​​مقدماتی است.

علوم سخت

تست های میزبانی ابری ما را می توان به دو معیار کلیدی ساده کرد: آپ تایم و زمان بار متوسط. بهترین شرکت ها ، در هر دو دسته ، صرف نظر از مکان شما در جهان ، قوی هستند.

InMotion Uptime Statistics در کانادا

برای کمک به خوانندگان کانادایی ، تست هایی را از سراسر کشور انجام داده ایم. این چیزی است که ما در InMotion جمع کردیم:

 • مونترال

  Uptime – 99.1٪
  بار – 2،312Ms

 • تورنتو

  Uptime – 99.0٪
  بار – 2،232Ms

 • ونکوور

  Uptime – 98.9٪
  بار – 2،485Ms

 • وینیپگ

  Uptime – 98.9٪
  بار – 2،358Ms

به روز بودن یعنی چه؟?
 • Uptime – درصدی برای مشخص کردن زمان کلی ارائه دهنده هاست آنلاین و عملکرد عادی.
 • 99.1٪ به موقع مونترال – خدمات InMotion فقط 0.9٪ درصد از زمان را برای کاربران مونترال در دسترس نبود. ریاضی با اطراف برابر است 78 ساعت خرابی در طول یک سال.
 • این به معنای دسترس بودن چیست – کسری از درصد می تواند تفاوت قابل توجهی را در دسترس بودن وب سایت شما ایجاد کند

زمان های خوب – ما زمان را در نظر می گیریم معیارهای بالای 98٪ قوی هستند.

بارهای InMotion Load در کانادا

معنی بار چیست؟?
 • زمان بار – اندازه گیری سرعت واقعی.
 • واحد اندازه گیری – زمان های ارائه شده در بالا با میلی ثانیه اندازه گیری می شود و طول یک درخواست و پاسخ کامل به یک وب سرور ابر را پوشش می دهد.
 • چگونه این مورد آزمایش شده است – اعداد گردآوری شده به طور متوسط ​​طی ماه های آزمایش با پلتفرم iPage با مرورگرهای مختلف مانند Google Chrome ، Mozilla Firefox و Microsoft Internet Explorer.
 • متغیرهای دیگر – ممکن است کاربران نهایی وب سایت شما به دلیل عوامل مختلفی از جمله سرعت شبکه محلی ، رفتار مرورگر و ترافیک سرور ، در زمان پاسخ برخی از تغییرات را به نظر برسند..
 • بارهای خوب بار – بارهایی که میانگین آن در 2،000 میلی ثانیه یا کمتر باشد عملکرد بالا محسوب می شوند.

اهمیت بار

میزبان ارائه دهندگان با زمان واکنش آهسته تر ، استفاده از آنها بسیار خطرناک است ، زیرا ممکن است خوانندگان و مشتری شما با تاخیر اذیت شوند و به جای آن سایت های دیگر را مرور کنید. انجام یک شیرجه عمیق تر به تحقیق ما نشان می دهد که ارائه دهندگان میزبانی در سراسر نقشه قرار دارند.

نتایج آزمایش InMotion برای زمان بار درست در حدود متوسط ​​بود و نمرات به موقع آنها بالاتر از حد متوسط ​​است. بنابراین سوال می شود, نرخ ها و ویژگی های آنها به اندازه کافی خوب است که آنها را به یک انتخاب جذاب برای میزبانی تبدیل می کند?

قیمت گذاری InMotion

همانطور که از بالا مشاهده می کنید ، InMotion عملکرد متفاوتی را در هنگام اندازه گیری های به موقع و میانگین بار بارگذاری صفحه ارائه می دهد. با این گفته ، این شرکت همچنین دارای یک شهرت یکی از ارائه دهندگان گران قیمت در بازار است.

در اینجا نگاهی به نحوه ارائه InMotion بسته ها و برنامه های خود آورده شده است:

میزبانی مشاغل اشتراکی با میزبانی وب InMotion SSD رایگان

InMotion خدمات خود را به سه دسته واضح تقسیم می کند. اولین برنامه Launch است که برای طراحان وب سایت های جدید و وبلاگ های ساده طراحی شده است. برای یک سایت بررسی اسکی یا سایت بررسی مبارزه با هاکی – این امر خواهد بود بیش از کافی – همانطور که شامل نام دامنه رایگان و پهنای باند نامحدود است.

برنامه میانی InMotion Power نامیده می شود و محبوب ترین گزینه آنها برای مشاغل کوچک است که به دنبال مهاجرت داده های وب به یک بستر جدید هستند. این اجازه می دهد تا میزبانی از شش وب سایت جداگانه و عملکردی که ظاهراً دو برابر قدرت برنامه Launch است.

سرانجام ، InMotion یک گزینه با کیفیت بالا به نام برنامه Pro دارد که فقط یک تجارت بزرگ و بالغ به آن علاقه مند است. این شامل میزبان وب سایت نامحدود ، عملکرد دو برابر در مقابل برنامه پاور و یک بسته پشتیبانی ویژه فنی است..

قیمت گذاری بلند مدت با InMotion نسبت به سایر سیستم عامل های میزبانی محبوب دیگر که امروزه در دسترس است ، نسبتاً قابل مقایسه است. لگد زدن این است که قیمت گذاری مقدماتی آنها نسبتاً ضعیف است.

برای بسیاری از محبوب ترین سیستم عامل هاستینگ ، می توانید سه ماهه مشترک سه ساله را با قیمت 2 تا 4 دلار در ماه بدست آورید. این آشکارا یک ارزش افزوده عظیم است و ما دوست داریم به مردم بگوییم که از این مدل های قیمت گذاری استفاده کنند.

اگر قیمت های مقدماتی را حساب می کنید – InMotion در آنجا با روند قیمت گذاری فعلی صحیح است.

امکانات

در نگاه اول ، سه گزینه طرح InMotion می توانند کاملاً مشابه به نظر برسند. اما وقتی جزئیات را می خوانید می توانید آنچه را که آنها ارائه می دهند ببینید.

برای شروع – InMotion تعداد کمی از ویژگی ها را برای همه برنامه های خود ارائه می دهد:

 • درایوهای SSD رایگان
 • دامنه رایگان
 • ضمانت 90 روزه
 • تهیه نسخه پشتیبان از داده های رایگان
 • نصب کننده 1 کلیک رایگان
 • گزینه های کدگذاری چندگانه
 • ایمیلی ایمیل IMAP
 • منطقه حداکثر سرعت
 • دسترسی به SSH
 • ادغام برنامه های Google
 • فضای نامحدود دیسک
 • گواهی SSL رایگان
 • پشتیبانی 24/7 مشتری

یکی از جنبه هایی که واقعاً از آن پرش می کند ، ضمانت 90 روزه است. اکثر سیستم عامل های میزبانی فقط 30 روز ضمانت بازگشت پول را ارائه می دهند. آزمایش یک بستر میزبانی به مدت سه ماه به جای یک نفر می تواند تفاوت زیادی ایجاد کند.

در مورد اختلاف بین برنامه ها ، جنبه های مختلفی وجود دارد که بسته به نیاز میزبانی شما ، ممکن است سوزن را جابجا کند.

مثبت

مثبت برای InMotion خارق العاده است و ممکن است شما را به این فکر بیاندازد که می خواهید بلافاصله برای سرویس میزبانی ثبت نام کنید. جزئیات مربوط به وقتی مهم است که ادعاهای جسورانه ای را ارائه دهند که سرویس میزبانی ارائه می دهد.

پشتیبانی مشتری

پشتیبانی مشتری در InMotion واقعاً فقدان دانش دانش بصری را تشکیل می دهد. با ارائه پشتیبانی 24/7/365 مشتری در وب سایت خود ، ما به وضوح مجبور شدیم سیستم را آزمایش کنیم.

بلیط را باز کردم و به من پیشنهاد شد پاسخ در عرض پنج دقیقه. این سؤال را ایجاد می کند – چرا آنها حتی حمایت اولویتی را ارائه می دهند؟ این نوع باعث می شود فکر کنم آنها فقط گزینه مورد نظر را تبلیغ می کنند تا به روزرسانی شوند.

پشتیبانی InMotion

90 روز ضمانت برگشت پول

همه باید دوست داشته باشند وقتی شرکت ها تضمین هایی را ارائه می دهند که حساس به زمان هستند. من فکر می کنم آنها به شدت می گویند.

با متوسط ​​30 روز ضمانت صنعت ، این نشان می دهد که InMotion نمی ترسد مدت طولانی آزمایش را ارائه دهد. آنها واقعاً فکر می کنند شما از آنچه ارائه می دهند خوشحال خواهید شد.

انتقال رایگان سایت و تهیه نسخه پشتیبان از داده ها

اینها همه روزه ویژگیهای رایگان سرویسهای میزبانی نیستند. درست است که میزبان خوب همیشه انتقال سایت رایگان را ارائه می دهد.

اما – یک سرویس میزبانی عالی پشتیبان تهیه داده های رایگان را ارائه می دهد. بسیاری از خدمات میزبانی سعی در پرداخت هزینه های پشتیبان شما دارند که به نظر من نوعی احمقانه است. پشتیبان گیری از داده های رایگان باید گنجانده شود.

منفی

قیمت های مقدماتی بالا

مقایسه نرخ های مقدماتی با سایر رهبران صنعت ، قیمت گذاری InMotion را در حومه بودن گزینه میزبانی “ارزانتر” قرار می دهد..

استفاده از نرخ های مقدماتی راهی عالی برای پس انداز در هنگام شروع کار است.

قیمت های ارائه شده توسط InMotion زیاد گزاف نیستند و در واقع برای قیمت گذاری های طولانی مدت در حد متوسط ​​صنعت هستند. با این حال ، آنها قطعاً وقتی قیمت قیمت مقدماتی می آید ، توپ را رها کنید.

بار بار متوسط

این یک مسئله منفی نیست بلکه بیشتر از آن فرق نمی کند. به شخصه ، من بارهای سریع را به آتش می کشم. بیشتر افراد این را برای سرویس میزبانی وب خود می خواهند. اگر این برای شما مهم نیست و یا میانگین بار بار خوب است ، InMotion در این گروه منفی برای شما نخواهد داشت.

مجموعه دانش بنیان

این صادقانه عجیب است که چگونه دانش دانش InMotion بد با تیم پشتیبانی مشتری آنها مقایسه می شود.

مرکز پشتیبانی وب

من درباره شما نمی دانم اما پایگاه دانش خود را کمی سازمان یافته تر و مدرن ترجیح می دهم.

این اتفاق بعضی اوقات اتفاق می افتد شرکت در پشتیبانی تقاضا در اولویت قرار دارد به جای داشتن اطلاعات پشتیبان مفید برای مشتری خود. این به این معنا نیست که آنها اطلاعاتی در دسترس ندارند – راه اندازی کمی کمی کلنجار است و آنها به اندازه چند رقیب ندارند.

در این مورد واقعاً مشکلی وجود ندارد اما بسیاری از مردم ترجیح می دهند مقاله بخوانند نه اینکه با پشتیبانی مشتری صحبت کنند.

خلاصه آن

برنامه های میزبانی InMotion ارائه می دهد عملکرد مناسب و قابلیت اطمینان جامد و است بسته بندی شده پر از ویژگی ها.

در صورت اولویت بندی پشتیبان و انتقال داده ها و همچنین به دنبال تضمین برگشت پول بیشتر ، InMotion یک انتخاب خارق العاده است. مشکل اصلی InMotion قیمت ارزان قیمت مقدماتی آن است.

سؤالات متداول

بهترین هاستینگ برای وردپرس چیست؟?

برای بهترین ارزش در مقابل عملکرد ، ما SiteGround را به عنوان گزینه برتر انتخاب کردیم.

کدام هاستینگ لینوکس یا ویندوز بهتر است?

همه این بدان معنی است که سیستم عامل در حال اجرا بر روی سرورهایی است که شرکت از آنها استفاده می کند. لینوکس محبوب ترین در سرورها است بنابراین از ویژگی های بیشتری برخوردار است و بیشتر طراحان وب میزبانی وب مبتنی بر لینوکس را ترجیح می دهند. تنها زمانی که ویندوز حس می کند این است که در صورت وجود برنامه های خاص ویندوز که باید از آنها استفاده شود.

شما همچنین می توانید مانند:

 • بهترین سازنده وب سایت

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author